Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) SZ4B válasza Jam. (#12900) üzenetére


SZ4B
tag

ha a hűség alatt el akarod vinni, ezt a 40k-t ki kell fizetni, mivel részedről felbontod a szerződést, plusz még amennyit kér a másik szolg. ha kér...

szigNÓ

(#12902) qky válasza <NewL> (#12865) üzenetére


qky
tag

Akkor ha minden igaz, ma újabb infókkal fognak szolgálni.
Remélem az árak és a csomagok lesznek. :D

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12903) Oly válasza Jam. (#12900) üzenetére


Oly
senior tag

Akkor mire vonatkozott?
Ha tisztában vagy vele, miért kérdezed? ;]

a kérdéseidre a válszok:

- Igen!
- Attól függ... Hova vinnéd? Valamelyik osztrák szolfáltatóhoz? ;)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12904) Kronk


Kronk
őstag

Ájfon árak: [link]

http://totesz.myminicity.com/

(#12905) 1430 válasza Kronk (#12904) üzenetére


1430
senior tag

Hmmm. Nem vészes az eltérés a T-hez képest.
Nem hinném, hogy a T-Mobile-tól tömegesen kerekednének fel a Vodafone felé, de gondolom most még nem is ez a cél, hanem inkább a Vodafone-os ügyfelek ellátása iPhone-nal.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#12906) Oly


Oly
senior tag

3GS 1 Ft-ért? :))

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12907) manchester85 válasza Kronk (#12904) üzenetére


manchester85
addikt

Hát, én kicsit csalódott vagyok... Az a helyzet, hogy a vodafone csomagjai egyedül az ikon csomagokkal konkurálnak, viszont annál valamivel drágábbak. A komolyabb csomagok labdába se rúgnak a médiamánia csomagokkal, hisz nem rugalmasak, fix tartalmúak és a csomagon felüli percdíjak nevetségesek. A smart 1000 még viccnek is borzalmas, főleg 26ft-os percdíjjal csomag felett... A többi úgy ahogy elfogadható, de nagyon kötöttek a csomagok, ennek ellenére a feltételek rosszak, nem szimpatikusak. A smart 200-as készülékárak valamivel olcsóbbak, mint a T-nél, de drágább a havidíj... Viszont nincs túlforgalmazási díj, ez viszont jó pont. Háát, nehéz kérdés, de a csomagok sokat beszélőknek nem érik meg, a nagy csomagok labdába nem rúgnak a médiamániás csomagokkal...

i6 Silver

(#12908) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Akkor mostantól le is zárhatjuk a szifon-témát :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12909) manchester85 válasza mukibuci (#12908) üzenetére


manchester85
addikt

Muki, lenne két kérdésem, de ha a jobbikra adsz választ, a másik felesleges is:

1. hogyan lehet leggyorsabban élő emberi hangot kicsikarni a 1270-ből? Még v-klubtagosról se sikerült...

2. a smart csomagokkal is évente vehet új telót v klubtag?

ja, és van egy harmadik is: mi ez a fej? :DDD

i6 Silver

(#12910) mukibuci válasza manchester85 (#12909) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

1: 2es, 4es menüben 0, de psszt ;]
2: majd ott megmondják
3: valami baj van vele? :D mukibuci-ból levezettem buci maci-ig ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12911) Studi22 válasza manchester85 (#12909) üzenetére


Studi22
aktív tag

Hátha gyorsabb vagyok...

1.Az IVR-nél a legnagyobb hibát ott vétik az ügyfelek hogy megkeresik a számukra ideális menüpontot(ami szinte lehetetlen),ezért legegyszerűbb valamilyen menüpontban egyből kezelőt kérni még ha az nem is az amit mi szeretnénk intézni akkor a droid vagy kapcsol máshová vagy elintézi.

2.A Smart csomaggal jelen állapotban csak szifont lehet venni,tehát v-klubbos minden évben vehet ájfont... :U

Az avatar pedig muki hát... :DDD

#12912 jelen állapotban van lehetőség hogy a faterral nyissatok egy Apple mintaboltot. :C

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12912) manchester85 válasza Studi22 (#12911) üzenetére


manchester85
addikt

Kösz a választ, ez érdekelt, ez bőven jó! :DDD

Neked is thx muki!

i6 Silver

(#12913) mukibuci válasza Studi22 (#12911) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Gondlkoztam, hogy egy almából előbújó mosolygó kukac legyen ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12914) Studi22 válasza mukibuci (#12913) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ezen után úgy érzem jól választottál... :K

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12915) bolondember válasza manchester85 (#12907) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, én nem kicsit vagyok csalódott... :(

Most összehasonlítom a MM 10500-zammal.. 500 HUF-ért kevesebbért jóval kevesebbet kapni...
"mezei" előfizetéssel meg... Huhh.

:Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12916) manchester85 válasza Studi22 (#12911) üzenetére


manchester85
addikt

Közben az jutott eszembe, hogy ugye itt 2 év tarifamegtartás is van. Ez nem kavar be az évenkénti készülékváltásba? Vagy hogy kell ezt elképzelni, ha V klubtag évente akar új készüléket venni? Csak ugyanarra a csomagra írhat alá? Thx.

i6 Silver

(#12917) Jam. válasza Oly (#12903) üzenetére


Jam.
aktív tag

A hűségnyilatkozat tudom mit jelent, az 2 év volt és lejárt.
Viszont most nekem tarifahűségem van, ami még nem járt le. Azt gondoltam, hogy ez csak szolgáltatón belül van, hogy nem válthatok 1 évig másik csomagra, de ezek szerint akkor szolgáltatót is csak a kötbér kifizetése mellett válthatok?
Telenorhoz mennék, üzleti csomagba.

(#12918) manchester85 válasza Jam. (#12917) üzenetére


manchester85
addikt

Meddig rágod még ezt a csontot? Le lett írva, mennyi kötbért kell fizetned, ha tarifahűséged van. Tarifahűséggel olcsóbb egy csomag, mint anélkül, tehát evidens, hogy arra is kötbér van, ha felmondod. Miért adod elő úgy, mintha téged nem értene senki, miközben te vagy az, aki értetlenkedik már mióta? :U

i6 Silver

(#12919) SZ4B válasza Jam. (#12917) üzenetére


SZ4B
tag

igen, szolgáltatón belül, ha alacsonyabb havidíjú csomagra váltasz a jelenleginél, akkor, ill. ha megszűnik a szerződésed hűségidő alatt

szigNÓ

(#12920) Oly válasza Jam. (#12917) üzenetére


Oly
senior tag

Mivel arra vállaltál egy év hűséget, hogy nem váltod át a csomagod, ezért egyértelmű, hogy fizetsz.
A Semmire váltás (elhordozás) is váltás... Nem?
A számhordozásról, ugye azt tudod, hogy azonos néven kell, hogy szerepeljen.
Tehát, ha itt magánszemély, akkor ott nem lehet egyből cég.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12921) Studi22 válasza manchester85 (#12916) üzenetére


Studi22
aktív tag

A V klubtagok nem hiába csak márkaboltban tudják ezen lehetőséget(évenként való készülék vásárlás) érvényesíteni."Csoda rendszerekben" csodákat lehet véghez vinni. ;)

Gyanúsítom hogy amire Te ugye szemfülesen felfigyeltél most itt, egy laza tollvonással megoldják majd,de ne legyen igazam... :U

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12922) manchester85 válasza Studi22 (#12921) üzenetére


manchester85
addikt

Thx! Közben felhívtam őket, azt mondták, hogy kisebb csomagra nem írhatok alá, ennyi igazából a feltétel. Végül is ez még rendben van.

i6 Silver

(#12923) dany27


dany27
őstag

Hali

Ma én is megkaptam a mailt a vodától az iPhone árakkal kapcsolatban de kicsit csalódott vagyok, mert tök egyforma árakat ad az összes üzleti előfizura... A T legalább olcsóbban adja a készüléket ha nagyobb az előfizud de itt tök8 hogy ha a legkisebb üzletifix-ed van vagy a legnagyobb... Ez azért egy kicsit durva.... Jó azt nem vártam hogy bagóért adják de azért árban legyen különbség.....
Háth így asszem egyhamar nem lesz szifonom :( Mivel nekünk céges üzletifxünk van és azért nem fogok egy külön előfizut kötni így meg drága.... :(((

(#12924) manchester85


manchester85
addikt

Na most jutott több időm tüzetesen átnyálazni az iPhone csomagokat, és iszonyatos különbségek vannak médiamánia L és smart 400 között.

Az 1000ft-tal többe kerülő csomagban (11 000ft) közel 550 perc használható fel (400), 300 belföldi sms (150), 30 óra mobil tv (0), 19/21ft-os percdíj, hálózatban és azon kívül (31ft) és a csomag tartalma tetszés szerinti arányban sms-re vagy belföldi hívásokra felhasználható. A készülékárak ugyanazok. Zárójelben a vodás csomag tartalma. Nem flame-elni akarok, de ez brutál különbség. Multimédia 10500-zal, vagy ahhoz hasonló csomaggal kellene adniuk, mert ez iszonyatos lehúzás...

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12925) kaller1 válasza bolondember (#12915) üzenetére


kaller1
veterán

Nem látom az árlistában, Alap előfizuval mennyit kell kicsengetni a szifonokért?

.::> <::.

(#12926) manchester85 válasza kaller1 (#12925) üzenetére


manchester85
addikt

132.990 Ft 162.990 Ft 192.990 Ft (8-16-32GB)

i6 Silver

(#12927) kaller1 válasza manchester85 (#12926) üzenetére


kaller1
veterán

Na ilyet sem kell venni, köszi!

.::> <::.

(#12928) manchester85 válasza kaller1 (#12927) üzenetére


manchester85
addikt

Az a vicc, hogy a voda csomagjaiból teljesen az jön le, hogy a vodások azt hitték, hogy csak ikonnal lehet kedvezményesen iPhone-t venni a T-nél. :DDD Még az ikonnal úgy ahogy konkurálnak is a smart csomagok, (bár tegyük hozzá, hogy a T-s csomagokban 10k-ért már 2 gigát adnak, 17-ért meg 5-öt, a voda meg 20 ezerért is 2 gigát ad, 26ft-os percdíjjal, WTF? :Y Egy 20k-s csomagért??) viszont a Médiamániás csomagokkal labdába nem rúg, pedig ugyanaz a készülékár... Ez így nagyon kevés, azt kell hogy mondjam... Lemásolta az ikon csomagokat, megfelezte az sms-ek és az adatforgalom számát és továbbfejlesztette az ikon csomagokat, úgy, hogy 3000 felárért ad 100 percet. Istenem, mi kerül 5000-rel többe a smart 700-ban a smart 500-hoz képest? 200 perc és 50 sms? Ezen az árszinten ekkora ugrás nagyon durva... Leszerepelt a voda, azt kell mondanom...

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12929) dedike válasza manchester85 (#12928) üzenetére


dedike
addikt

Most csak a düh beszél belőled, mert nem lett fele áron, mint a T-nél... :U
Viszont, ha belegondolsz ez valahol várható volt, legalábbis szerintem! :(((

Jó szerencsét!

(#12930) manchester85 válasza dedike (#12929) üzenetére


manchester85
addikt

Szó nincs erről! Az beszélem belőlem, hogy csak a V klubtagság miatt éri meg fatert a vodánál tartani. Nem a telefonárakkal, hanem a csomagárakkal van a problémám. Az a gond, hogy az ikon csomagoknál is rosszabb, a Médiamánia meg a magasabb árkategóriában egyértelműen jobb az ikonnál (a smartról nem beszélve). Leírtam a smart 400 és a Médiamánia L összehasonlítását. Akkora közöttük a különbség, mint az én teljes ikon 200 csomagom. Sem a T, sem a voda árlistája nem elfogadható szerintem iPhone téren. Tavaly ilyenkor a 3GS már átesett egy komoly áresésen, 5k-ért 80 volt, 10-ért 40k, 15-ért 10k. Mindkét szolgáltató piszok drága, de a vodának az a csomagja, ami konkurál a T-sel, az drágább (ikon 200-smart 200), ami viszont azonos árban van, ott sokkal többet ad a T. Nem az ikon csomagokat kell itt nézni, hanem a médiamániásokat, mert ugyanaz a készülékár, ugyanaz a csomagár, de sokkal jobbak a feltételek. Lehet, a vodánál is rosszat néztek, mert nagyon durván rosszabbak a csomagok...A készülékárral nincs gond, mert ott nagyjából erre lehetett számítani, de ha belegondolsz, mint már írtam is, tavaly a T-nél ilyenkor a 3GS minden csomagban 20k-t esett (és olcsóbbról is indult) tehát éppenséggel adhatta volna a voda 90-100 körül is smart 200-ban, és 60 körül smart 400-ban. De ez így nulla...

i6 Silver

(#12931) m@xsys válasza manchester85 (#12930) üzenetére


m@xsys
senior tag

Ez egy GIGA MEGA KARTEL, ilyenkor látszik mi folyik a szolgáltatók között valójában!!!
Majd a Pannon kihozza ugyanezt csak 500 Ft-al drágábban.

(#12932) Oly válasza manchester85 (#12924) üzenetére


Oly
senior tag

Azon kívül, hogy igazad van, csak ennyit tudok írni... ;] :P ;)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12933) manchester85 válasza m@xsys (#12931) üzenetére


manchester85
addikt

Bár így lenne... Akkor tudnánk mondani legalább egy érvet, amiért a vodánál érdemesebb megvenni. Te tudsz? Tudod, régóta sokan hangoztatják a T-s médiamánia XL csomagot, hogy ki az a hülye, aki 16 ezret kib*sz csak azért, hogy 0ft-ért vegyen valamilyen telót. Ez természetesen nem teljesen igaz, de azért van benne valami, hisz 1000 perc se jön ki belőle, bár valljuk meg, azért sok minden jár hozzá. Na most azt mond meg, ki az a marha, aki bevállalja a smart 1000-et, havi 21 ezerért?? És ha túlléped, beszélhetsz 26ft-os percdíjon... Ez neked kartel helyzet? Mond egy érvet, ami a voda mellett szól, ellenkezőt sokat tudunk.

i6 Silver

(#12934) m@xsys válasza manchester85 (#12933) üzenetére


m@xsys
senior tag

Nem tudok!
Leszerepelt mind a 2 banda...nagyon hiányzik a 4-ik szolgáltató.
21 ezerért az vegye, aki ki is használja.

[ Szerkesztve ]

(#12935) manchester85 válasza manchester85 (#12933) üzenetére


manchester85
addikt

Előző hsz-em szerk:

Mondd és mondj, na, írni se tudok már. :U

i6 Silver

(#12936) Landon válasza manchester85 (#12935) üzenetére


Landon
őstag

Manchester lesz ebből vodás iphone4? :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12937) manchester85 válasza Landon (#12936) üzenetére


manchester85
addikt

Jó kérdés! Több tényezőn múlik. :U

1. Magamnak csak abban az esetben veszek, ha kijön az unlock, ugyanis a T-s előfizum júniusig él, és amúgy se tervezem lecserélni az ikont semmiféle smartra.

2. Meg kell dumálni fatert, ugyanis az ő előfizujáról lenne szó, de mivel azt se tudná megmondani, milyen csomagja van, így ez nem lesz nehéz. :DDD Kicsit furdal a lelkiismeret átvinni egy rosszabb feltételű csomagba, de eddig se érdekelte, és jelenleg is csak azért van számára jó csomagban, mert elintéztem neki, de ha nem kérem el az ügyfélkódját, a mai napig 40ft-os percdíjon beszél. :DDD

Elméleti akadálya nincs, és amit a legjobban sajnálok az az, hogy "értelmetlenül" legyen v-klubtag, anélkül hogy ki legyen használva az évenkénti készülékvásárlási lehetőség. (2 éve vett egy 5800-t, azt is az én unszolásomra, a mai napig hatalmas lelkesedéssel használja :DDD )

Létezik még az a verzió, hogy lejár az előfizuja februárban, és átcipelem a T-hez. Ezen agyalok nagyon, mert a médiamánia L-t ki is tudná használni, azzal a csomaggal jól is járna, nekem ugyanúgy 80 lenne az iPhone 4, nem kéne unlockolni, stb. Összehasonlítottam a smart 400-zal, mint tudjuk, ég és föld, tehát rendesen kiszúrnék vele. :U Viszont árban ez rendben van neki bőven, csak hát a feltételek is számítanak...

A nagy úr viszont jelenleg az, hogy évente aláírhat. Ez a visszatartó erő. Ha akarom, lesz vodás iPhone 4, igazából rajtam múlik. Csak az istennek se tudok dönteni, mert hiába szól minden a T mellett, az évenkénti készülékcsere sokat nyom a latba. A fa alatt nem lesz iPhone, mert államvizsgázom januárban, addig ne legyen zavaró tényező. :DDD Amúgy jobban izgat az évenkénti készülékvásárlás kihasználása, mint az iPhone 4 iránti vágy. :) Ha nem lenne ez a lehetőség, nem izgatna annyira, megvárnám az 5-öt, de ne maradjanak már értelmetlenül kihasználatlanul az évek. :DDD

i6 Silver

(#12938) dedike válasza manchester85 (#12937) üzenetére


dedike
addikt

évente aláírhat

Lehet, rosszul értem, de akkor kettő előfizuról van szó. Akkor viszont évenkénti váltásban a T-nél is aláírhat/aláírhattok... :U (Pontosabban 18 hónap, ha nincs tarifahűséged is.)

Jó szerencsét!

(#12939) mukibuci válasza dedike (#12938) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Rosszul érted, évenként vehet telefont 1 előfizetésre ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12940) dedike válasza mukibuci (#12939) üzenetére


dedike
addikt

De van előfizetése neki (T-s), meg egy a faterjának, ő a Vodafone-os. Vagy nem?
S akkor már jó is az én változatom is... :U

Jó szerencsét!

(#12941) ansell


ansell
tag

Eszméletlen csalódás ez az árazás.
Egyértelműen látszik, hogy az Ikon díjcsomagok voltak a minta, ahhoz igazítottak mindent.
A készülékártámogatás hiánya a saját amúgy jó Multimédia csomagok esetében a legfájóbb, hiszen ebben a T-mob is jobb, így ebben a formában csak az ilyen szűklátókörű, pénzszóró divatmajmok találhatnak racionális indokot a megvásárlásra.

Jelen pillanatban mindkét szolgáltatónál csak üzleti előfizetéssel érdemes iPhone 4-et venni.
T-Mob-nál: Etalon előfizetéssel 118e-ért (akár részletre), 500 Megás net opcióval.
Vodánál: Üzleti Szabadon Standard/Plusz előfizetéssel, akinek nem gond a 10e/15e Ft-os havidíj. Viszont itt a kötelező adatcsomag opció (24hó x min.3e=72e) egy 25e Ft-os kötbérrel kiváltható. Így veszek a barátnőm előfizetésére 60+25e-ért, és használom továbbra is a Talk előfizetésemmel.

Smart díjcsomagra lehet Családi kedvezményt igénybevenni?

ITX konfig eladó!

(#12942) manchester85 válasza dedike (#12940) üzenetére


manchester85
addikt

De van tarifahűségem! :D Tehát 24 hónap. De nem is ez a gond, nem vagyok én olyan fontos ember, hogy 24 hónapig ne lennék el egy telóval. Viszont az a nagyon nem mind1, hogy amíg tavaly alig 60k volt a teló a csomagomban, most majd a duplája. Ennyiért meg menjenek a francba.... Viszont egy 10k körüli csomaggal évenkénti cserével még pluszra is kihozható a dolog, de ha csak minden 2. teló az enyém, akkor is sokkal jobban járok jelen állás szerint.

i6 Silver

(#12943) gombsadi válasza manchester85 (#12933) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Mondok én, ha össze hasonlítod a t illetve v árait, szinte alig jön ki nagy különbség. néhány ezer forintos különbséget látsz. szerinted, a telenornal olcsóbb lesz? vagy drágább? nem. ott is lesz néhány ezres különbség azt ennyi. Hol itt a verseny? sehol.

(#12944) manchester85 válasza ansell (#12941) üzenetére


manchester85
addikt

Tudnál (tudnátok) valami átlátható tarifaleírást adni erről az üzleti szabadon csomagról? Lehet, hogy én értelmezem rosszul, de a 7000 magában foglalt percen (3000 csoporton belül, ez mit jelent pontosan?, 3000 hálózat, 1000 vezetékes) felül ez a 10k még le is beszélhető 23ft-os percdíjon? Vagy hogy kell ezt értelmezni? Elég valószínűtlennek tűnik. Vagy mi ennek a hátulütője? Mert a készülékárak is igencsak kedvezőek vele. Thx!

i6 Silver

(#12945) hesszan válasza manchester85 (#12944) üzenetére


hesszan
aktív tag

http://www.vodafone.hu/uzleti/kisvallalkozasok/telefonok-tarifak/tarifak/vezetoi-tarifak/uzleti-szabadon

igen.
3000 csoporton belül (akiknek fizeted a számláját zárt csoport)
3000 vodánn belül
1000 vezetékre
máősik mobil irányában (vagy fentieken felül 23ft/perc, csop belül 10ft/perc) és az első 10.000-et ki kell fizetned.
minimum 10.000 + zárt felhasználói csoport, de a 10.000 csak 1 kártyával lehet lepörgetni.

hátulütő? cég vagy EV kell hozzá, magán ember nem köthet.
aki sokat beszél csoporton belül (3-5-10 kártya esetén) annak lehet kevés az 1000 perc, és azon felül 10ft/perccel ketyeg -ha elfogyott a hálón belüli 1000 is- tehát nem feltétlenül ingynes a csoporton belüli ami sok esetben hátrányános.
(pl mult hónapban nekem 13.5 óra volt ingyenes beszélgetés ami 810perc)

jah és másodperc alapú

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#12946) ansell válasza manchester85 (#12944) üzenetére


ansell
tag

Először én is azt hittem, hogy a 10.000 Ft az ingyenes irányok havidíja. Többször rákérdeztem itt is, hogy vajon lebeszélhető-e. Illetve 1270-en is mindig mást mondtak.
De a gyakorlat (bnőm számlája) azt mutatja, hogy ez az összeg teljesen leforgalmazható. (434 perc) Szvsz ez a piac egyik legjobb díjcsomagja, már csak valami normálisabb net opció hiányzik mellé...

ITX konfig eladó!

(#12947) manchester85 válasza hesszan (#12945) üzenetére


manchester85
addikt

Köszi mindkettőtöknek, bár még mindig nem látom át igazán ezt az egészet, de ha magánszemély nem jöhet szóba, úgyis mind1.

i6 Silver

(#12948) SZ4B válasza hesszan (#12945) üzenetére


SZ4B
tag

+a 2 év üzleti hűséget sem szabad elfelejteni, mert a teljes 2 év alatt 84k a kötbére

szigNÓ

(#12949) Valentino K. válasza dany27 (#12923) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Milyen üzlet fix csomagotok van? Mert ha üzleti fix osztható a csomag, s nem használjátok ki az adott csomaghoz tartozó max sim számot, amik között megoszlik a közös havidíj, akkor ingyen tudsz hozzácsatolni egy új előfizetést a meglévő csoporthoz. Így "csak" a telefont kell kifizetni, a közösen leforgalmazható havidíj nem fog nőni ;)

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#12950) mukibuci válasza Valentino K. (#12949) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Csak a csoporton belüli ingyenes beszélgetés 720Ftjával kell többet fizetni ;)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.