Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) bolondember válasza pcguru1 (#12450) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

lehetőség tutira van, én is csináltam ilyet pár éve - de nem emlékszem ré mennyi volt.
Majd jön mukibuci mester és fillérre pontosan megmondja mennyi is. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12452) pcguru1 válasza bolondember (#12451) üzenetére


pcguru1
őstag

Koszi :R

Jo hir hogy egyaltalan megoldhato,es ha meg tudni is fogom mennyi pontosan

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#12453) Studi22 válasza pcguru1 (#12450) üzenetére


Studi22
aktív tag

4700Ft-ba kerül amit a következő számlában terhelnek be,nem helyszínen fizetendő díj.

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12454) pcguru1 válasza Studi22 (#12453) üzenetére


pcguru1
őstag

Ertem es az atiratas akkor is lehetseges hogyha meg csak 2honapja van elofizetes?8gb-os mobilnet 2 ev husegel

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#12455) Studi22 válasza pcguru1 (#12454) üzenetére


Studi22
aktív tag

Lehetséges persze,vidd magaddal a szerződést mindenképp mert kellenek az adatok a tuljog. váltáshoz.
Illetve nem lehet nyitott egyenleged csak 0-ás egyenleggel lehet tuljogolni.

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12456) RedSix válasza bolondember (#12447) üzenetére


RedSix
tag

Íme az ok.

***Live online, love online***

(#12457) kaller1 válasza RedSix (#12456) üzenetére


kaller1
veterán

Az LG-től a HWSW megtudta, a szállítások legkésőbb november 5-én kezdődnek.

Az ígérthez képest ez jelentős csúszás, de ezek szerint akkor a gyártó a ludas a dologban.

.::> <::.

(#12458) amanoba


amanoba
őstag

nos, a német voda honlapja szerint okt 27 a rajt, és mellékelnek árakat is, előfizu csomagokkal együtt..nem tudom biztató-e. :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12459) pcguru1 válasza Studi22 (#12455) üzenetére


pcguru1
őstag

Koszi akkor majd szamlazaras napjan megyek,es akkor nullas lesz az egyenleg :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#12460) Teszla_ válasza mukibuci (#12401) üzenetére


Teszla_
senior tag

Utólag is köszönöm a linket. Sajnos nem jártam erre mióta válaszoltál. :R

#12413: Én is pont ezt akartam rá reagálni. A Vodafone 248 árára pontosan emlékszem, a nagy "akció" előtt 4990Ft volt, a beszámítás alatt meg 9990Ft, azaz pont annyival emelték, amennyiért beszámítják a régi telefont :((( De szerintem az összes ilyen telefonnál ezt csinálták. Nem tudom miért tévesztik meg ennyire az embereket.

(#12461) mukibuci válasza Teszla_ (#12460) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A sok rossz, semmire se jó telefonod másképp beviszed olyan helyre, ahol szakszerűen megsemmisítik? Valamivel ösztönözni kell az embereket, persze az is benne van, hogy így milyen jól járnak :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12462) dedike válasza mukibuci (#12461) üzenetére


dedike
addikt

így milyen jól járnak

Gondolod a szakszerű megsemmisítése a telefonnak (minden költséget figyelembe véve) kevesebb, mint 10 ezer magyar forint? :(

(persze a marketing faktor biztos legalább annyira fontos...) :)

Jó szerencsét!

(#12463) mukibuci válasza dedike (#12462) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mármint így milyen jól járnak a vásárlók :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12464) Blamazs


Blamazs
senior tag

E52-t lehet ebben a hozd vissza a regit akcioban venni reszletre?
Tudja ezt vmelyik voda "berenc" itt? :)))

(#12465) mukibuci válasza Blamazs (#12464) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12466) Halo


Halo
senior tag

üdv!

motorola defy - lesz? s ha igen, mikorra várható? s esetleg áracska... csak h. nekikezdhessek a gyűjtésnek... ;)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#12467) mukibuci válasza Halo (#12466) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Továbbra sem áll módjában senkinek sem a hivatalos bejelentés előtt információkat kiadni :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12468) ottoyes válasza Halo (#12466) üzenetére


ottoyes
senior tag

...pfff....na tessék...ennyit tud.. ;] :P :)

Ottoyes

(#12469) fux82


fux82
tag

Valaki esetleg nem tudja, hogy lesz-e HTC Desire HD a vodánál, és ha lesz milyen áron? Ettől függne, hogy megveszem-e az SGS-t vagy még tovább várok...

(#12470) SZ4B válasza fux82 (#12469) üzenetére


SZ4B
tag

a kérdés kettővel fentebb már meg vala válaszolva

[ Szerkesztve ]

szigNÓ

(#12471) Halo válasza ottoyes (#12468) üzenetére


Halo
senior tag

hm? ezt nem értem mire mondtad :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#12472) dedike válasza Halo (#12471) üzenetére


dedike
addikt

Erre... ;]

(ha így sem érted, olvass vissza, rá fogsz jönni... ;) )

Jó szerencsét!

(#12474) fux82 válasza SZ4B (#12470) üzenetére


fux82
tag

Nyilván ez így van, ezért lehetett tudni iphone4 érkezéséről, az SGS érkezéséről, a desire érkezéséről...

(#12475) mukibuci válasza fux82 (#12474) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nyilván tudod/tudtad a pontos dátumot és árat... és nyilván hivatalos forrásból tudtad és nem csak találgattál.

De akkor légyszi mondd már el, hogy mikortól és mennyiért lesz szifon4, elég sok embert mozgat ez itt...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12476) Halo válasza dedike (#12472) üzenetére


Halo
senior tag

vágom, mit akarsz mondani, csak az a baj, h. nem értem.
miért rossz, ha időben lehet tudni, mikor jelenik meg egy készülék?

idehaza is lehetne ez a gyakorlat már...

így is - agyon van biztosítva egy-egy mobil ára - miért jó a szolgáltatónak, ha máshol veszem meg, s csak átrakom a kártyámat bele? világos, mert úgyis használni fogom a számom, tehát a havidíjammal mégis őt gyarapítom. Éppen ezért nem lehetne elvárni Tőle, hogy mihamarabb dugja az orrom alá az új cuccot?

az az érzésem, itthon egyedül a telszolgáltatóknál nincs az, ami szinte mindenhol a kereskedelemben: szinte tukmálják az emberre a cumókat, szinte naponta kapom a kihagyhatatlan árakat - és tényleg, ha lenne rá szükségem, kihagyhatatlan lenne.

Vhogy a mobiltelszolgáltatók nem akarnak frissek lenni. S igazából visszagondolva a vodka sokszor kullog csak az események után... :S

szóval a lényeg: motorola defy? :) ;)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#12477) mukibuci válasza Halo (#12476) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mint ahogy te is írtad, a szolgáltatóknak teljesen mindegy, hogy náluk veszed-e a telefont, vagy másnál, hisz az előfizetésből lesz pénz, nem a készülékből. Sőt, ha nem nála veszed meg, akkor nem kell logisztikára/szervizelésre költenie :D

Azzal azért nem igazán értenék egyet, hogy a voda kullog bárhol is:
kétszer akkora a készülékkínálata, mint a Telenornak, mellesleg a vodánál van a legtöbb fajta okostelefon...

a defyről pedig fux82-t kérdezd, jelenleg ő a mindentudó ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12478) dedike válasza mukibuci (#12477) üzenetére


dedike
addikt

Érdekes cikk, bár a tartalma...szóval egy mobilarenához szokott olvasónak egy nagyon nagy kupac k@ki :W , s akkor még finom voltam, s persze nőies... :D
(elég, ha csak abból indulok ki, hogy a (világ)méretüket tekintve ugye a Vodafone, Telenor, T-Mobile lenne a sorrend, de a cikk szerint azért van a T-nek a legnagyobb választéka, mert ő a legnagyobb... :W )

Jó szerencsét!

(#12479) mukibuci válasza dedike (#12478) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a grafikonok miatt linkeltem, nem akartam csak úgy kilopni belőle. Az indexen is volt most 1 cikk, ami szerint a vodánál a legjobb a 3G helyzet :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12480) dedike válasza mukibuci (#12479) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk ezt nem tudom, hiszen nekem T-s mobilnetem van, s ahol használom, ott nincs gond sem az UMTS, sem a HSDPA kapcsolattal, ugyanakkor ezeken a helyeken nem használ senki sem Vodafone-os, sem Telenoros mobilnetet! :N

(a térkép meg "papír", ami nagyon sok mindent elbír... én tartom inkább "pudingnak" a dolgot, aminek a próbája ugyebár az evés... panasz meg van mindegyikre... :K )

Jó szerencsét!

(#12481) mukibuci válasza dedike (#12480) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért keresőt te is használhatnál. Semmi papír meg térkép, inkább puding és evés...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12482) manchester85 válasza mukibuci (#12477) üzenetére


manchester85
addikt

"Mint ahogy te is írtad, a szolgáltatóknak teljesen mindegy, hogy náluk veszed-e a telefont, vagy másnál, hisz az előfizetésből lesz pénz, nem a készülékből."

Na, akkor ezt a tudtukra is adhatnád. Ugyanis kb. ott tart a helyzet, hogy bizonyos telefonoknál egy 16 ezres és egy 1850ft-os csomag között nagyobb a havidíjbeli eltérés, mint a két kategória árlistája között. A vodának is megvan a maga "médiamánia L és XL csomagja", nyugodtan adhatnák 105 ezer helyett 60-ért illetve 30-ért a Galaxy S-t, nemde? És ez csak egy példa volt...

i6 Silver

(#12483) dedike válasza mukibuci (#12481) üzenetére


dedike
addikt

Na de miért is? :F
Ez egy pillanatnyi helyzetkép, egy adott, nyílt helyen. Konkrétan a semmiről tájékoztat, abban a tekintetben, hogy melyik a "leg....." szolgáltató! :(

Jó szerencsét!

(#12484) club1 válasza mukibuci (#12479) üzenetére


club1
veterán

Az tény, hogy a Voda pont annyi helyen (25) adott 3G-t, mint a T, és az is tény, hogy átlagosan jóval nagyobb sávszélességgel. De ebből a felmérésből az kiderül, hogy ahol nincs 3G, ott marad a GPRS, és nem derül ki, hogy mi a késése az egyes szolgáltatók mobilnetjének. Személyes tapasztalatom pedig az, hogy a 3G modemtől/eszköztől elég sok minden függ, így az objektivitás miatt nem ártott volna egy független eszközzel mérni.
Összefoglalva: Ma Magyarországon egy szolgáltató mobilnetjét nem ajánlom, egy szolgáltatóét pedig csak akkor, ha biztosak vagyunk abban, hogy ahol használni akarjuk, ott van az adott szolgáltatónak UMTS hálója...

(#12485) mukibuci válasza dedike (#12483) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Akkor költözzél ki minden megadott helyre 2-3 hétre, és az nem pillanatnyi helyzetkép lesz. Neked amúgy mi lenne jó :F A térkép az sz4r, mert bármit rá lehet rajzolni, a puding próbája pedig az evés. Ezek kimentek mindenhova, és megették a pudingot, ez sem jó...


club1: szvzsz nagyvárosokban szinte teljesen mindegy melyik szolgáltatót választja az ember, itt az ár befolyásol többnyire. Kisebb helyeken pedig a lefedettség. Ha mégsem jön be, pár napon belül vissza lehet vinni és következmények nélkül bontani a szerződést...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12486) dedike válasza mukibuci (#12485) üzenetére


dedike
addikt

Félreérted amit mondani szerettem volna! Nekem teljesen mindegy, melyik szolgáltató hol, hogyan, milyen módon, milyen sebességgel, stb. biztosít internet elérést. Ahol én használom, ott tökéletesen megfelel a sajátom, a többi pedig nem igazán számít/érdekel, természetesen szintén nekem! :B

(hogy mi lenne a jó? :DDD ...nem mondom meg... :P ;) )

Jó szerencsét!

(#12487) szumoo


szumoo
senior tag

A flottás előfizetések melyik előfizetői kategóriába esnek? Vagy szerződéstől függőek?
Vagy egyéni teljesen? Telefonvásárlás szempontjából érdekelne.
Előre is köszönöm a segítséget! :R

Sz.

A nyúlon túl?

(#12488) howru válasza szumoo (#12487) üzenetére


howru
csendes tag

Minden flottás előfizetés alap kategóriába tartozik. A Te ajánlatod menüpontba belépve meg is tekintheted.

(#12489) szumoo válasza howru (#12488) üzenetére


szumoo
senior tag

Köszi! :R
Egyelőre még nincs előfizetésem, csak gondoltam szétnézek a telefonok között. :)

A nyúlon túl?

(#12490) mukibuci válasza howru (#12488) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Persze kivétel erősíti ezt a szabályt is, hisz van olyan flotta, ami nem alap kategóriába tartozik, de eléggé fehér holló kategória.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12491) Halo válasza mukibuci (#12490) üzenetére


Halo
senior tag

némelyik flottás ár "fogyasztásérzékeny" is.
értsd ez alatt: legutóbbi készülékcserémkor nézegettük a 4 telefon "összfogyasztását", s akár olcsóbban is vehettem volna készüléket, ha többet fizetek vagy 3-4 hónapon át havi díjak összességében :)

szal - ilyen is van. :) olyanok mellé csatlakozz tehát, akik havi 10 körül telefonálnak, így 4-6e HUF-val olcsóbb lehet a készüléked... azért picit vicces ez a pár ezerke... no, ez van.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#12492) mukibuci válasza Halo (#12491) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Csak az a helyzet a felvetéseddel, hogy minden számon külön nézik a forgalmat, így hiába beszél havi 100ezret a "társam", ha én csak 2ezret :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12493) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Nem lehet már tudni előre, hogy karácsonykor milyen akciók lesznek? Gondolom a Nokia 5230-as már elavultnak számít. Ennél jobb kell.

(#12494) mukibuci válasza VINIKOR (#12493) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

De lehet :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12495) dedike válasza mukibuci (#12494) üzenetére


dedike
addikt

S érdemes valami értelmes/jó/olcsó/tutira megéri dologra várni? ;]

Jó szerencsét!

(#12496) mukibuci válasza dedike (#12495) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Persze :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12497) dedike válasza mukibuci (#12496) üzenetére


dedike
addikt

Gondoltam, hogy titkolózni fogsz... :P :D

Jó szerencsét!

(#12498) Halo válasza mukibuci (#12492) üzenetére


Halo
senior tag

érdekes, nekem együtt nézték...
akkor ne mondjam, h. a budapesti márkaboltban volt... mert akkor lebuktatom őket? :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#12499) Oly válasza mukibuci (#12490) üzenetére


Oly
senior tag

Valamint a hosszabbításkor már nem csak azt nézik, hogy alap vagy komfort, hanem az elmúlt pár hónap számláit is.
Nekem a flottás számomon volt lehetőségem TOP kategóriában készüléket venni. ;)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12500) manchester85


manchester85
addikt

A német vodánál már minden készen áll az iPhone 4 forgalmazására, nálunk bezzeg továbbra is semmi. :(

i6 Silver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.