Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Üdv!

A múltkor írtam ide annak kapcsán, hogy túlfizetés esetén melyik címre kell küldeni a visszaigénylő lapot. Ezt akkor megbeszéltük, és én aznap postáztam is. Rá egy hetére érkezett egy számla a vodától, csak ezúttal csekk nélkül, és -5xxx Ft-os egyenleggel, azaz ez is megerősített, hogy ennyi jár vissza. Csak az a nagy helyzet, hogy ennek majd egy hónapja, és egy nyamvadt fillér nem érkezett a számlámra tőlük :W

Tényleg ennyit ülnek egy nyomorult visszautaláson, vagy inkább keresem őket, mert zavar van az erőben?

Everybody lies.

(#12352) ansell


ansell
tag

Hoppá! Ez bezzeg gyorsan ittvan!
Bárcsak a vodás iPhone 4 kapcsán lenne már valami infó...

ITX konfig eladó!

(#12353) efge


efge
aktív tag

sziasztok.
van vkinek tapasztalata, hogy van-e már vitamax microsim kártya?

vagy melyik előfizetéses csomagra érdemes váltani? minél olcsóbb, mobilnet fontos, nem beszélek sokat

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#12354) kaller1


kaller1
veterán

Reggel óta próbálom a számlám befizetni az online fizetés oldalon, természetesen ismét sikertelenül. :W

.::> <::.

(#12355) mukibuci válasza efge (#12353) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nincs, használj ollót :)

50 Plus Surf, vagy pedig bármely csomaghoz kérhetsz internet opciót.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12356) manchester85


manchester85
addikt

Hohóóó! iPhone 4 bejelentés!

i6 Silver

(#12357) RedSix válasza efge (#12353) üzenetére


RedSix
tag

Még nincs, de lesz.

***Live online, love online***

(#12358) mukibuci válasza manchester85 (#12356) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tessék :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12359) kaller1 válasza mukibuci (#12358) üzenetére


kaller1
veterán

Most a nagyon várt, olcsó, és soha meg nem érkező Nexus One jutott eszembe... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#12360) Roten


Roten
csendes tag

Nálunk a kis községben ha létráramászol akkor van a vodafone nak térerője!!

szánalmas 21 században hogy mobilon másznom kel felfele!

Aki színt visz a szenybe tényleg az a vandál?

(#12361) Studi22 válasza mukibuci (#12358) üzenetére


Studi22
aktív tag

3 perc nem rossz a reakcióidő... ;)

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12362) manchester85 válasza kaller1 (#12359) üzenetére


manchester85
addikt

:DDD

Kíváncsi leszek az árakra. A T nagyon elszállt velük, 5-k-s csomagban (ami nekem optimális) 120k-ért egy vicc, amikor függetlenül Kanadában 130-140 körül van. Ugyanakkor kapható 30k-ért is a legdrágább csomagban, ami viszont tény, hogy kevés embernek szükséges, de mégis ott a lehetőség. Úgyhogy most már csak az a kérdés, hogy a T pofátlan árait is übereli-e a voda, vagy változtat valamit az üzletpolitikáján. Egyszerűen a D kategóriás árak nem versenyképesek a MM L és XL árakkal, ezt fel kellene fogniuk végre. Muki, nem tudod véletlenül, hogy a voip-ot tiltja a voda?

3GS is lesz? :Y

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12363) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Vodánál tényleg nincsen Edge, GPRS kapcsolaton kell szenvedni ha nincs 3G? Tudnátok linkelni valamilyen lefedettség-térképet? (ami aktuális)

(#12364) mukibuci válasza BloodyEddie (#12363) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tényleg, és tessék.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12365) BloodyEddie válasza mukibuci (#12364) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Köszi, ahogy látom nem olyan rossz a helyzet. Egyébként miért nincsen Edge, vagy ez a Voda titka?

(#12366) mukibuci válasza BloodyEddie (#12365) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Kb azért nincs, mert nincs :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12367) schummy válasza mukibuci (#12366) üzenetére


schummy
tag

ez nagyon hasznos volt, jó hogy kijött...

(#12368) SZ4B válasza schummy (#12367) üzenetére


SZ4B
tag

a vf kezdetekben nem saját hálózatot használt, csak bérelte a már meglévőkét, mikor pedig elkezdték kiépíteni a sajátot, már semmi értelme nem volt egy, már akkor is elavult technológiába invesztálni

szigNÓ

(#12369) grafikus17


grafikus17
senior tag

2010.november 8-i hatállyal a Díjszabás B fejezet 11. számú pontjában az Új VodaMail szolgáltatás törlésre kerül.
Még csak most vezették be, máris törlik. ( 2010. Július 26-tól a Vodafone Mail szolgáltatás a fenti feltételekkel már nem rendelhetı, az új VodaMail
szolgáltatás aktiválása 2010. július 26-tól az alábbi feltételekkel kérhetı. )
[link]

Xiaomi Redmi note 7

(#12370) club1 válasza SZ4B (#12368) üzenetére


club1
veterán

Ahogy én emlékszem, amikor a Voda befejezte a saját hálózat kiépítését, akkor az EDGE tudta a legnagyobb sávszélességet, tehát nem volt elavultnak tekinthető. Egyszerűen inkább elfogyott a Vízfon hálózatépítésre engedélyezett kerete. Ezért kellett aztán egy balul elsült akcióval a GPRS hálójukra rázúdítani x ezer internet használót, akiket végül - a hálózat védelme érdekében - aztán jól megszívattak.

(#12371) zolo96


zolo96
tag

Az online rendelt telefon mennyi idő alatt szokták kihozni? Pontosan egy hete rendeltem meg és még csak ma hívtak hogy 12k számlaelőleget kell még csengetnem.

(#12372) radamsky


radamsky
senior tag

naiv kérdésem lenne. Ugye rendeltem a hobby netet a telcsire sms el is ment és aktiv is lett, no de sajnos reseteltem a telcsit és eltünk hogy mikor aktiváltam a netett

1 sms-t kaptam hogy mostmár korlátozva leszek, de ujat hogy feloldva vagyok nem kaptam. Én meg elfelejtettem a dátumot mikortol is ketyeg a mobilnet előfizetés:DD

nincs valami egyszerü lekérdezhetőség pl sms parancsba hogy megtudhassam hogy aktiv vagyok e vagy sem és kb mennyit forgalmaztam és mikortol van számitva??

(#12373) SZ4B válasza club1 (#12370) üzenetére


SZ4B
tag

sajnos mire országos lett a 2G lefedettség, már elavult volt az edge :)

szigNÓ

(#12374) radamsky válasza radamsky (#12372) üzenetére


radamsky
senior tag

most jött az sms, hogy nyalogatom a határt:D
és hamarosan átlépem akkor korlátoznak. No de melyik napjátol kezdödik az egész teljes száguldás:DD

(#12375) Grande Ale válasza radamsky (#12374) üzenetére


Grande Ale
őstag

Hogy-hogy melyik naptól? A számlazárásod napjától újra teljes a sebesség.

(#12376) club1 válasza SZ4B (#12373) üzenetére


club1
veterán

Én nem tudok országos Vodafone lefedettségről. De T-sről sem...

(#12377) AMD Power


AMD Power
titán

Előfizus vagyok és kéne valam i olcsó net a telefonomra. Mit tudnátok ajnálani?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12378) kaller1 válasza AMD Power (#12377) üzenetére


kaller1
veterán

50 MB/1000 Ft/hó a legolcsóbb, túlforgalmazási díj nélkül.

.::> <::.

(#12379) AMD Power válasza kaller1 (#12378) üzenetére


AMD Power
titán

Az nekem szerintem elég is lenne.... letölteni nem szeretnék vele. És ezt bármikor le tudom mondani úgye?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12380) schummy válasza AMD Power (#12379) üzenetére


schummy
tag

bármikor

(#12381) AMD Power válasza schummy (#12380) üzenetére


AMD Power
titán

Meg is rendelem akorr a beállításokat sms-ben elküldik nekem?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12382) schummy válasza AMD Power (#12381) üzenetére


schummy
tag

a beállításokat nem küldik el sms-ben
http://www.vodafone.hu/microsite/mobilinternet/segithetunk/internet_beallitasok_hu.html

itt egy link, de talán a nálam okosabbak tudnak vmi egyszerűbbet is :)

(#12383) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Érdekelne, hogy a vodánál nincs-e részletfizetés a telefonokra előfizetéses vásárláskor ?
Mert vodás vagyok és szeretném a feltöltő kártyámat előfizetésessé tenni, és egyben készüléket is váltanék, de nem találtam hasonlót mint a t-seknél hogy akár részletre is vihető lenne. :U

(#12384) schummy válasza ADAM1337 (#12383) üzenetére


schummy
tag

(#12385) ADAM1337 válasza schummy (#12384) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi, ezt kerestem.
Kicsit elvan bújtatva az egész, t-nél az arcomba rakja az oldaljuk és inkább maradnék vodás mert kb mindenki az imserősők közül. ;)

(#12386) AMD Power válasza schummy (#12382) üzenetére


AMD Power
titán

Koszonom! Meg is rendeltem az 50mb csomagot. Eleg lesz az nekem boven.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12387) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Más is regisztrált az Optimus 7/iPhone4 értesítésre?

Ennyire nem kapkodják el vagy csak engem hagytak ki? :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12388) mukibuci válasza bolondember (#12387) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Hamarosan :) Csak semmi pánik ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12389) amanoba válasza bolondember (#12387) üzenetére


amanoba
őstag

tűkön ülve várom én is az infót... :))

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12390) bolondember válasza mukibuci (#12388) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

úgy nézek ki, mint aki pánikol?!

én csak csodálkozom, h ma már október 18.-a van, csütörtökön kezdődik a forgalmazás elvileg... :U

És itt benn már fogadásokat teszünk, h mikor jön ki az Optimus teszt, illetve Bog vagy Bocha tolja majd? :K

amúgy semmi értelme nem lesz akkor ennek a "regisztrálj, hogy elsőként értesülj!"-nek, ha a médiából előbb értesülök.
Vagyis van. nekik. Adatgyűjtés. :U Na nem mintha az én adataim ne lennének meg nekik - eszámla, szrződések, ilyenek.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12391) m@xsys válasza mukibuci (#12388) üzenetére


m@xsys
senior tag

Ezekre az árakra már nagyon kíváncsiak vagyunk, csak nehogy meglepődjünk! :B

(#12392) bolondember válasza m@xsys (#12391) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én nem fogok meglepődni.

Én 80k+-ra számítok.
Amin meglepődnék az 55k lenne MM10500-zal. De ugye ennek köbö akkora az esélye, mint annak, hogy holnaptól megértem a nőket. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12393) m@xsys válasza bolondember (#12392) üzenetére


m@xsys
senior tag

Hát az aláírásod nem semmi :C Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Na az 55e én is meglepődnék, nem ártana egy jó iP4 árat virítani a Vodának, ha már a T elszállt az árakkal.
70e-be is kieggyeznék :R

(#12394) bolondember válasza m@xsys (#12393) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

aláírás: az a baj, h tényleg... :U

Az a baj, h ezek erős vasak is - és itthon annyit kérnek érte amennyit nem szégyellnek. De reménykedhetünk. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12395) manchester85 válasza bolondember (#12392) üzenetére


manchester85
addikt

Jelenleg ennyiért Omnia II van és HTC Hero. :DDD Ha 80 körül adják, az tulajdonképpen már jó is, hisz igazodtak a T áraihoz. Nagyon drága a T-nél is, de ha egyformán drága, nincs miért szidni külön a vodát. :U Amúgy tényleg mocsokság, hogy ennyire húzzák. A T-nél már megvoltak a csomagok, (persze, ha a voda a multimédia csomagokkal akarja adni, akkor náluk is) így az emberek tudták nagyjából, milyen lehetőségek vannak, és ez árszabásban milyen eltéréseket jelent. Mert ugye mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy a voda komfort, prémium, top kategóriája az ikon 200/400/600 vagy a médiamánia S,M,L,XL árlistájára hajazna. Lesz egy premier, aznap kiderülnek az árak, 1 napig tartó készlet, és a sorban el lehet dönteni, hogy akar-e venni az ember? :C

i6 Silver

(#12396) dedike válasza manchester85 (#12395) üzenetére


dedike
addikt

Lesz egy premier, aznap kiderülnek az árak, 1 napig tartó készlet, és a sorban el lehet dönteni, hogy akar-e venni az ember?

Gonosz, nagyon gonosz! :DDD
Szerintem azért nincs éppen a T-nél, mert a Vodafone felvásárolta az összes kétheti "termést"... ;]

Jó szerencsét!

(#12397) manchester85 válasza dedike (#12396) üzenetére


manchester85
addikt

Jaja, és azért nincs még hír a vodától, mert várják, hogy kiadják a 4.1-es firmware-re az unlockot. :DDD :DDD

mukibuci, te már tudsz valamit az árakról?

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12398) mukibuci válasza dedike (#12396) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szerintem pedig a kis üzletekben nem lesz belőle, mert k*rvadrága lesz, a részletfizetés pedig még mindig csak a márkákban érhető el, és az ördögi kör be is zárul :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12399) dedike válasza mukibuci (#12398) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem olyasmi lehet a véleményük a döntéshozóknak, hogy akinek kell, úgyis elmegy megvenni... :U

Jó szerencsét!

(#12400) Teszla_


Teszla_
senior tag

Hali!

Van most a vodánál készülékbeszámítás?
Mert ma itt Nyíregyházán az egyik nagyobb üzletük kirakatában egy nagy lcd tv-n ezt reklámozták (-5e ft vitamax, -10e ft előfizu), csak siettem és nem tudtam megkérdezni.
Viszont a honlapon csak a korábbi akciók között láttam, az is 2008-as dátummal volt...

Ha van ilyen akció, akkor van minimum ár, ami alatt nem leget igénybe venni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.