Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!

Ha vodafone csaladi csomagot veszek 2 db elofizuhoz, akkor mindegyikre kell kernem a 0ft egymas kozti opciot ha ingyen akarom hivni a masikat? Tehat nem eleg csak az egyikre, es visszahiv ha megcsorgetem ugye?

(#11352) mukibuci válasza Blamazs (#11351) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Igen, kell mindegyikre.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11353) kaller1 válasza mukibuci (#11349) üzenetére


kaller1
veterán

Höhö, csak nem valami duplaregről van itt szó, kérem? ;]

.::> <::.

(#11354) Blamazs válasza mukibuci (#11352) üzenetére


Blamazs
senior tag

koszi!
tehat akkor 2790 ft/ elofizu/ho ha 2 evet alairok erre ugye?
jelenleg ikea family csomagban vagyok, es azt hiszem ezzel tudnank vmennyit sporolni talan. csak ez a 2 ev huseg nem akar tetszeni nekem....

(#11355) mukibuci válasza Blamazs (#11354) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Igen, annyi. Azonban azt is vedd figyelembe, hogy így "csak" 1000 perc áll rendelkezésre, míg az ikeásnál korlátlan.


kaller1: biztos eltűnt a régi kódja :D Mondhatni elég gáz

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11356) Oly válasza Barthezz2 (#11347) üzenetére


Oly
senior tag

A Vitamax Party tarifacsomagban a normaldíjas percdíjak bevezetésük óta nem változtak.
Ráadásul az ÁFA-változás után sem módosított ezeken a Voda.
Egyedül az SMS ára változott év elején 19 Ft-ról 20-ra.

Nem értelek...

Blamazs: Ha nem veszel készüléket, akkor csak 10k a bontási díj.

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11357) Blamazs válasza Oly (#11356) üzenetére


Blamazs
senior tag

keszuleket nem akarok venni.
gondolkodom meg vitamaxban is + te+en opcioval.
ugyis olcsobbra jonnenk ki. meg szamolgatok.
koszi az eddigi infokat.

(#11358) Blamazs válasza Blamazs (#11357) üzenetére


Blamazs
senior tag

meg annyi eszembe jutott.
mekkora esely van arra, hogy a voda elkezdi forgalmazni az iphone-t?
mert akkor kivarnek meg a valtassal, hatha olyan ajanlat lenne amit nem tudok visszautasitani :)

(#11359) manchester85 válasza Blamazs (#11358) üzenetére


manchester85
addikt

Van egy rakás jó készülék a vodánál is. Azokkal miért nem tudnak jó ajánlatot adni?

i6 Silver

(#11360) m@xsys válasza Blamazs (#11358) üzenetére


m@xsys
senior tag

Rebesgetik, h lesz iPhone 4 a Vodánál, de ugye ez csak amolyan "azt hallottam" hír.

Én akkor hiszem már csak el, ha látom a kinálatban vagy szólnak 1-2 nappal elötte.
Szerintem érdemes azért várni szeptemberig.
Akinek meg iPhone 4 kell és a Voda nem lép az igényekre, akkor irány a T-Mobil.
Ha a Voda ezt most már nem lépi meg, akkor megint veszit pár ügyfelet, mert akinek ez kell, az nem fogja beérni pl. egy HTC Legendel (pedig az is jó készülék!)

(#11361) Blamazs válasza m@xsys (#11360) üzenetére


Blamazs
senior tag

akkor varunk szeptemberig. de sajnos ez nemcsak a vodan mulik, hanem leginkabb az apple hatarozza meg ki arusithatja a keszuleket.

(#11362) Oly válasza m@xsys (#11360) üzenetére


Oly
senior tag

Sosem értettem, hogy miért a készülékkínálat alapján választ valaki szolgáltatót...
Nekem évek óta nem a szolgáltatómtól van telóm.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11363) mukibuci válasza Oly (#11362) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Pénz, pénz, pénz. Nagyjából ez a 3 dolog határozza meg.

Kedves manchester85 nem kell azzal jönni, hogy a vodánál előfizetéssel drágábbak a telók, mint a függetlenek, előre leülhetsz ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11364) kaller1 válasza mukibuci (#11363) üzenetére


kaller1
veterán

Eszembe sem jutna készülék miatt szolgáltatót váltani. :U

.::> <::.

(#11365) mukibuci válasza kaller1 (#11364) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mert nem 3000ret fizetsz havi 100 percért, amit kb mindenhol ezen az áron megkapsz :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11366) Barthezz2 válasza Oly (#11356) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

2008. november 1-tıl a VitaMAX Standard, a VitaMAX Party, VitaMAX Klub, a VitaMAX Duo, a VitaMAX Uno, a
VitaMAX City, a VitaMAX Joker, VitaMAX Joker Plusz, VitaMAX Uno Plusz és VitaMAX Határon Túl elıre fizetı
tarifacsomagok elérhetık kereskedelmi forgalomban.

Nem azért, de ezen a csomagok nagy része már rég nincs, csak akkor használhatod, ha még régi sim van a birtokodban. Valamikor tavaly(pontosan nem emlékszem), ezeket a csomagokat lehúzták, és bejött a standard, klub, party helyettük, a hétvégi ingyen telefonálás, vagy sms bónusszal. Ezeket csapták meg egy kis hírveréssel(és csonkított kedvezménnyel) idén májusban. Én a fentebb felsoroltak közül váltottam át még tavaly az ÚJ party csomagra, ami emlékeim szerint akkor nem 50Ft/perc volt.. ennyi a történet.

ha elolvasod a kommenteket a linkelt hír után, ott is írják páran, hogy úgy felmentek a percdíjaik, hogy nem is tudtak róla..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11367) kaller1 válasza mukibuci (#11365) üzenetére


kaller1
veterán

Az már más tészta. :D

.::> <::.

(#11368) spammer


spammer
veterán

Volt egy 3000-es vodafone vitamax feltöltés kártyára, sms nem jött, hogy bekapcsolták a jutalom hétvégét, pedig az volt aktiválva előtte is. Most akkor él a hétvége, vagy nem?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11369) Godzso


Godzso
csendes tag

Sziasztok!

Ha volt már ilyen kérdés és megoldás, bocsánat én nem nagyon találtam.
USA telefonszámra szeretnék SMS-t küldeni feltöltőkártyás számomról. Látszólag elmegy az üzenet, a pénzt is levonja..... viszont a túloldalon nem érkezik meg az üzenet ....
Mit kell ilyenhez aktiválni bekapcsolni? Vagy eleve mi kell ahhoz, hogy működjön az USA számra küldött üzenet ? A számot elvileg jól adom meg.
Köszönöm előre is!

Ne felejtsétek el, hogy ez egy planetárium és nem egy bangkoki kupleráj!

(#11370) mukibuci válasza Barthezz2 (#11366) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Én a fentebb felsoroltak közül váltottam át még tavaly az ÚJ party csomagra, ami emlékeim szerint akkor nem 50Ft/perc volt.. ennyi a történet.
Itt a hangsúly az emlékeid szerinten van.


spammer: Nem él, a jutalom hétvége átalakult. Küldd a JUTALOMPERCEK-et a 1270re és a következő feltöltéstől majd jár megint a hétvégi ingyenes beszélgetés, feltöltéstől függően egyre több percet kapsz. Részletek itt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11371) spammer válasza mukibuci (#11370) üzenetére


spammer
veterán

Bocs, rosszul emlékeztem, szóval a jutalompercek volt már aktíválva, már amióta átalakult..
Ezelőtt is jött sms a bónuszról, most viszont nem.

Akkor írok az üfsz-nak, hogy kapcsolják már be, mert ezer éve aktíválva lett és fel is lett töltve az egyenleg :(((

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11372) mukibuci válasza spammer (#11371) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Akkor lehet be van kapcsolva, csak eltűnt az SMS útközben :U Hívd fel a 1270et, megmondják pikkpakk :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11373) spammer válasza mukibuci (#11372) üzenetére


spammer
veterán

Köszi, dobtam egy mailt a vodának, jobban szeretem ha írásban is megvan a válasz :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11374) m@xsys válasza Oly (#11362) üzenetére


m@xsys
senior tag

Én meg azt nem értem, h minek kell valakinek 100ezer Ft-s készülék, mikor csak telefonál és sms-t ír és azt is csak minimálisan. Sokan vannak így....
Viszont nem vagyunk egyformák és már számomra sem nyújt Voda többet mint pl. a T-mobil (megj. mind a 2 szolgáltatónál van előfizum és ismerettségem!)
Pedig régen jó volt Vodásnak lenni!!! A többi szolgálatót figyelembe véve mondom ma ezt.

Ismerőseim közül is azok választják a T-Mobilt, aki nem akarja/tudja egyből kifizetni a készülék díját. Ott még mindig kamatmentesen 0 THM-re kapják meg a készüléket és van iPhone - és ezért T-Mobilosok!

(#11375) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Sziasztok!

Másnak van-e gondja a Vodafone-ZTE USB stickekkel, mert nálam ledobálja a 3G-t és GPRS-el nem valami buli netezni, olyan érzés, mintha 56K-s modemem lenne, egyébként ZTE-s internetmegosztóval van használva és biztos nem a hálózattal van a gond, mert a telefonom full térerőt jelez 3G-n és most is a telefonomat használom az USB stick SIM-jével 3G-s USB modemként és azzal rendesen jön a net 3G-vel, csak így telefonként nem tudom használni a készüléket, meg a többi gép se kap netet a házban. Van-e esetleg valami megoldás a problémára vagy az ügyfélszolgálatnál esetleg szóljak, hogy vacak az USB modemjük és cseréljék le?

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11376) mukibuci válasza Badman 4ever (#11375) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Állítsd be, hogy kizárólag a 3G hálózatot használja, és akkor nem fog váltogatni a kettő között...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11377) Badman 4ever válasza mukibuci (#11376) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Le van tiltva ez a beállítás a megosztóban, autora van állítva, de szerintem ezzel csak azt érném el, hogy hol van 3G, hol nincs net...

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11378) mukibuci válasza Badman 4ever (#11377) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ne autora tedd, hanem only 3G-re.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11379) spammer válasza mukibuci (#11372) üzenetére


spammer
veterán

Megkaptam a hivatalos választ: Jún 2-től átalakult a vitamax jutalom, és ezért újra kellett volna küldeni a 1270-re a jutalom regisztrációt ("jutalompercek").

Na most erről egy rohadt sms sem jött, hogy újra kell regisztrálni, vagy hogy akármi változott volna, én pedig minek is küldtem volna újra, ha már egyszer regisztrálva lett...

Most pedig bukó 100 perc, hiába a feltöltés. Ez azért mocskos nagy szemétség a vodától, hogy minden gagyi nyereményjátékról meg marhaságról jönnek az sms-ek, de arról nem, ha a jutalom szolgáltásra újra kellene regisztrálni sms-ben, vagy hogy megváltozott akármi és újra kellene aktiválni a bónuszt.. :W

Arról nem is beszélve, hogy rohadtul "jutalom percek" volt már réges régen, és aktiválva is volt, Ők csupán azt változtatták meg, hogy 100-ra csökkentették a jutalom percek számát.

Már májusban is a "jutalompercek" szót küldtem el és aktiválva volt, akkor miért nem küldenek arról sms-t, hogy újra kell regisztrálni? :((( Hát persze, minek is beszéljen 100 percet "ingyen" a barom ügyfél.. :U

szerk: Erről nem kellett volna tényleg kötelezően sms értesítést küldeniük? Törvény szerint?

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11380) mukibuci válasza spammer (#11379) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Pont ezt írtam ez előbb is, hogy neked még a "régi" volt, az "újat" megint meg kellett volna kérni. Elvileg erről még májusban kaptál SMSt (muterom kapott). A régi az "jutalom hétvége" volt amúgyis :U

Semmiről sem kell SMSt küldeniük, törvény szerint 2 országos lapban közlik veled az ÁSZF módosításokat és kész.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11381) spammer válasza mukibuci (#11380) üzenetére


spammer
veterán

"régi az "jutalom hétvége" volt amúgyis"

Már májusban is jutalom percek volt a neve, itt van az sms a telefonomban, regisztrálva lett.
Itt van az összes sms a regisztrációról, feltöltésről, aktiválásról.

Arról NEM jött sms, hogy újra kell regisztrálni, az oké hogy 2 országos lapban kiírják (bár fogalmam sincs hogy melyikekről van szó, de ez mindegy is).. De ha nem is tudtam, hogy újra kellene regelni? Honnan tudjam, hogy megváltozott? Azt pedig nem várhatják el minden ügyféltől, hogy a netet böngéssze, hogy mikor mi fog megváltozni. Nyilván egy rövid sms értesítés után legalább utánaolvasna az ember neten, de szerintem nem szokás naponta lesni a voda honlapját.

szerk: azért kiváncsi lennék, hogy abban a 2 országos lapban ki volt-e írva, hogy újra kell küldeni a regisztrációt.. Na mindegy..

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#11382) mukibuci válasza spammer (#11381) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Májusban volt a változás.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11383) Badman 4ever válasza mukibuci (#11378) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az előbb írtam, hogy le van tiltva ez a beállítás, 3 lehetőség van 3G, GPRS, auto, de el van szürkítve ez a beállítási fül, nem férek hozzá.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11384) mukibuci válasza Badman 4ever (#11383) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Bocs, nem voltál egyértelmű (számomra). A megoldás azonban akkor is ez lesz :U Esetleg megpróbálhatod még arrébb / ablakhoz közelebb rakni.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11385) mclepetés válasza mukibuci (#11384) üzenetére


mclepetés
csendes tag

A megoldás azonban akkor is ez lesz Esetleg megpróbálhatod még arrébb / ablakhoz közelebb rakni.

...az ilyen tanácsok helyett nem lenne egyszerűbb normális lefedettséggel,
normális eszközökkel, normális térerővel SZOLGÁLTATNI?

A multik vásárló rétege az állat és a gondolkodó ember közötti hiányzó láncszem

(#11386) Badman 4ever válasza mclepetés (#11385) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Írtam azt is, hogy a térerő rendben van, a telefonom totál 3G térerővel megy és ha azt használom modemként, akkor tudok 3G-vel netezni, csak akkor ugrik a netmegosztás.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11387) mclepetés válasza Badman 4ever (#11386) üzenetére


mclepetés
csendes tag

Írtam azt is, hogy a térerő rendben van, a telefonom totál 3G térerővel megy és ha azt használom modemként, akkor tudok 3G-vel netezni, csak akkor ugrik a netmegosztás.

Nem azért írtam, hanem mert megint kezdődik a "menjünk közelebb az ablakhoz"
meg a "biztos mikrohullámú sütőt kapcsoltak be és zavarja" meg "az Ön
számítógépe 1800 MHz-es és ez pont zavarja az adatátvitelt" kezdetű
hasbaakasztás....

A multik vásárló rétege az állat és a gondolkodó ember közötti hiányzó láncszem

(#11388) SZ4B válasza mclepetés (#11387) üzenetére


SZ4B
tag

(#11375) Badman 4ever
ha az üfszolg alatt egy szervízt vagy felvevőpontot étrtettél, akkor igen, ha telefon jó, akkor a modemnek is jónak kell lennie, ha nem jó, szervíz
off/(#11387) mclepetés
újabb értelmetlen flame, ezzel senkinek semmit nem segítettél a kérdésben, de fröcsöghettél egy jót

[ Szerkesztve ]

szigNÓ

(#11389) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Lehet ezen fröcsögni (is), meg szajkózni, hogy ez márpedig szar, de attól még nem lesz jobb senkinek.

Akkor vált át 3Gről sima GPRS kapcsolatra, ha gyengül a jel / a GPRS jóval erősebb, mint a 3G.
Ha ragaszkodunk csak a 3G kapcsolathoz, akkor nem fog megszakadni a net, hiszen jel van, csak gyengébb.
Ha a telefonodon tökéletes, persze feltételezve, hogy ugyanazon a helyen használod, hisz 0.5-1 méter is sokat számít (tapasztalat), akkor irány a szerviz. Esetleg kipróbálhatnád az internetmegosztó nélkül is, rögtön kiderül, hogy a modem szar-e...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11390) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv.

Hha küldök egy SMS-t, és be van nálam kapcsolva, hogy visszajelezze, ha a kézbesítés megtörtént....de most küldtem egy SMS-t, és ez nem történt meg az azt jelenti hogy pl. ki van kapcsolva vagy le van merülve? tehát később megkapja automatikusan?

Vagy van olyan lehetőség, hogy letiltott vmi módon, hogy tőlem sem üzenetet sem hívást ne tudjon fogadni? Nem vesztünk össze, csak velem még ilyen sosem fordult elő...ezért nem tudom mi van iylenkor...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#11391) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Van itt ügyfélszolgálatos?
Priviben szeretnék beszélni, mert nem biztos, hogy ide beírhatnám azt amit akarok. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#11392) Badman 4ever válasza mukibuci (#11389) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Majd megnézem a dolgot, mindenesetre kösz a tanácsot. :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11393) Godzso válasza Godzso (#11369) üzenetére


Godzso
csendes tag

Bocsi az újra zavargásért, de erre valaki valamit esetleg ? :) Valaki találkozott már a jelenséggel ?
Köszi!

"Sziasztok!

Ha volt már ilyen kérdés és megoldás, bocsánat én nem nagyon találtam.
USA telefonszámra szeretnék SMS-t küldeni feltöltőkártyás számomról. Látszólag elmegy az üzenet, a pénzt is levonja..... viszont a túloldalon nem érkezik meg az üzenet ....
Mit kell ilyenhez aktiválni bekapcsolni? Vagy eleve mi kell ahhoz, hogy működjön az USA számra küldött üzenet ? A számot elvileg jól adom meg.
Köszönöm előre is!"

Ne felejtsétek el, hogy ez egy planetárium és nem egy bangkoki kupleráj!

(#11394) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

bocs fiuk :D jó reklám :C

bocs fiuk az offolásért de ezt nem tudtam kihagyni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11395) Oly válasza Godzso (#11393) üzenetére


Oly
senior tag

Ha tőled levonásra kerül a lóvé, akkor az azt jelenti, megkapta az SMS-központ.
Onnan tovább megy a kinti számra... Hogy az miért nem kapja meg, az az ő reszortjuk.
Ott kellene érdeklődni!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11396) Donfuli78 válasza Oly (#11395) üzenetére


Donfuli78
tag

Kérdés milyen hálozatba küld sms-t???Ugyanis nem mindegyik külföldi szolgáltatóval van szerződése a cégnek. :Y Ebből kifolyolag hiába küldi el nem tudjuk garantálni azt hogy meg is érkezik. :N

(#11397) Pubszon


Pubszon
veterán

Hali.
LG Optimus GT540-et gyakorlatilag lehet már kapni a vodánál?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11398) mclepetés válasza Donfuli78 (#11396) üzenetére


mclepetés
csendes tag

Kérdés milyen hálozatba küld sms-t???Ugyanis nem mindegyik külföldi szolgáltatóval van szerződése a cégnek. :Y Ebből kifolyolag hiába küldi el nem tudjuk garantálni azt hogy meg is érkezik

Zseniális, ez kb. egy kategória azzal az italautomatával, amibe csak szórod
a pénzt, de italt nem ad, mert nincs is benne semmi.
Nem kéne legalább egy válasz SMS-ben közölni, hogy az adott hálózatba
nem tudjuk az SMS-t továbbítani?
Sőt, igazán stílusos az lenne, ha ehelyett olyan üzeneteket küldene a Voda,
hogy küldjél még több SMS-t, mert egyike vagy azoknak, akiknek esélye
van arra, hogy hamarosan meg is érkeznek az SMS-ei.....*

*a la BMW kampány

A multik vásárló rétege az állat és a gondolkodó ember közötti hiányzó láncszem

(#11399) mukibuci válasza mclepetés (#11398) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem akarsz megint téli álmot aludni :F Olyan jó volt nélküled...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11400) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Egy kérdés:
egy Vitamaxos telefont mennyiért függetlenít a Voda maga? Kerestem az oldalon, de eddig semmi...

köszi! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.