Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) kutga válasza kutga (#12650) üzenetére


kutga
nagyúr

Telón kipróbáltam, működik. A PC-n továbbra sem.

Let the Zone take me if I am.

(#12652) Oly válasza Landon (#12644) üzenetére


Oly
senior tag

Nem a Vodának kell hinni... :))
Egyébként valószínűsítem, hogy nem lesz ez olyan zökkenőmentes.

És, hogy egy kicsit a fanatikusok kedvét szegjem... Nem a szolgáltatókon múlik a dolog.
Az almafa nem terem elég gyorsan... A Voda hiába rendel be 2000 db-ot, ha nem tud az Apple csak 200 darabot szállítani... Abból is simán el tudom képzelni, hogy előre levan már foglalva pár száz a VIP-es nagykutyáknak.

Nem lepődnék meg, ha a fa alá nem kerülne be mindenkinek a várva-várt készülék...
Nem konkrétan Vodáról beszélek.
Látható, hogy máshol sincs. Ergo nem hiszem, hogy a pirosak lustultak el...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12653) mukibuci válasza Oly (#12652) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tudtommal a készlettel nem lesz gond, az már megvan :K Csak az apple f4szságai miatt kell még várni...

Azt pedig továbbra se értem, hogy miért a voda a sz4r, ha nem úgy történnek a dolgok, ahogy azt az iphonehungary kitalálta :W

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12654) dedike válasza mukibuci (#12653) üzenetére


dedike
addikt

Ugyan, muki! Nem ma kezdted a dolgot, tudod Te is nagyon jól, hogy bármikor, bármiféle probléma esetén csak és kizárólag a szolgáltató lehet a rossz, meg a csúf...

(Ugye nem gondoltad, hogy az Apple bármiben hibás lehet? Az nem fér bele a saját magukról, saját maguknak kialakított képbe... :N )

Nagyon nagy elnézést az offért, csak remélni mertem, hogy az érdekeltek a fejükhöz kapnak már végre, és leszállnak erről a felesleges erőlködésről. Ha minden startra kész, biztosan lesz telefon, addig meg nem más ez, mint szájkarate...mert ugye a szolgáltató sem hülye, hogy visszatartsa egy olyan telefonját, ami éppen sehol sem kapható, s akinek kell jelenleg csak tőle lenne beszerezhető... :U

Jó szerencsét!

(#12655) mukibuci válasza dedike (#12654) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mindegy, a Tnél sincs jelenleg, arról is a voda tehet :D Biztos annyira halmozza fel a készleteket, hogy a T kiszorult az almafa alól ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12656) Landon


Landon
őstag

Srácok ezt a nincs készlet dolgot ne forszírozzuk már... :U Kik gyártják a szifont? Kínaiak, azok meg nem készítik hanem kb sz@rják a készülékeket! Ez az egész csak marketing meg a hype, hogy az emberek mégjobban megőrüljenek a telefonért... Majd pont az Apple szenvedne gyártana gyártósor hiányban... akkor biztos nyugodtan ülne a babérjain inkább és nem próbálná duplázni etc mint ahogy tette azt a dollár milliárdos szerverparkjával is... Én nem akarok egy szolgáltatót se ok nélkül szídni, nekem 2 gondom van ill 3: 1: más országokban ez miért tudott normálisabban lemenni? 2: az a tetves hamarosan banner ami miatt a fél ország már ölni tudna egy hónapja... 3: még mindíg nincs iPhone 4-em... :U Engem már nem érdekel honnan csak legyen, és természetesen tiszta forrásból újonnan. Én személy szerint azokkal értek egyet akik azt mondják, hogy a Voda és a T is röhögnek rajtunk hülyéken. Persze az Apple is megköti a kezüket ez is igaz, de könyörgöm ez a hisztéria ami a napokban megy a voda körül ez etikátlan... nem akarok hülyeséget írni, így nem állítom de elképzelhetőnek tartom, hogy hasonló parasztvakításért az USA-ban simán perelhetnének és nyernének... Nálunk a vásárló kb le van sz@rva és örüljön ha meg tudja venni amit akar. Szerintem minden szolgáltató tudja, hogy mit lehet eljátszani a vásárlókkal és ezt ki is használják...

Elnézést kérek én is az OFF-ért...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12657) Oly válasza Landon (#12656) üzenetére


Oly
senior tag

Attól, hogy az Apple nem szállít, szerintem egyik szolgáltató sem tehet. Külföldön sem megy ez olyan rózsásan.
A Voda esetében pedig nem tudom miről menne itt a szájkarate, ha még a Hamarosan felirat sem lenne.
Legyetek türelemmel...

Egyébként jól olvastam valahol, hogy az USA-ban is cvsak rendelésre van... Igaz ott már 1 napos határidővel a korábbi több hetessel szemben?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12658) manchester85 válasza Oly (#12657) üzenetére


manchester85
addikt

Kérdés, hogy a vodának mennyire van kötve a keze. Mert itt a legnagyobb probléma az, hogy a T-nél ugyanígy kinn volt a hamarosan, de ott ennek a szónak még volt is létjogosultsága. Engem baromira nem érdekel, ki tehet róla, de a voda oldalán virít 1 hónapja a hamarosan, nem az Apple oldalán, hogy hamarosan a vodánál. :U

Ugye azt te se gondolod komolyan, hogy ha nem lenne kinn a hamarosan, az még nagyobb közfelháborodást keltene? Ugyanaz a banner, mint a T-nél, akkor elvárható lenne, hogy az időintervallum is hasonló legyen. Ha nem lenne kinn semmi, kit érdekelne? Az azt jelentené, hogy még a forgalmazás ténye se lenne biztos a voda részéről. Arról volt szó, hogy Németország, Hollandia meg Magyarország egy kalapban van, és ez az egész egységesen van szabályozva. Ehhez képest itt még mindig semmi...

Oly: igen, 1 napon belül teljesítik, de nem csak rendelésre van. Apple Store-ban és AT&T üzletekben is megvehető személyesen, az 1 napos kiszállítás a legrövidebb rendelési idő, így ott már nincs készlet hiány.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12659) Landon válasza manchester85 (#12658) üzenetére


Landon
őstag

Erről van szó. Btw, ma előrendeltem T-nél... innentől kezdve nincs vissza út. T-mobilos lettem. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12660) Landon válasza Landon (#12659) üzenetére


Landon
őstag

Még annyit szeretnék hozzáadni az előző commentem-hez h mindenki aki a vodára vár még nyugodtan kezdjen visszaszámolni ugyanis biztosra veszem, hogy most, hogy a részemről már nincs visszalépési lehetőség a t felől (online megkötöttem a szerződést) órák kérdése és a Voda felfedi lapjait... :D Ismerem a szerencsém sajnos... :))

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12661) qky válasza Landon (#12659) üzenetére


qky
tag

Nekem ma járt le a kétéves hűségem a vodánál.
Csak annyi tart vissza, hogy én is átmenjek a T-hez, hogy nem vagyok benne biztos, hogy náluk hamarabb lenne meg a készülék.

Egyébként kicsit utánanéztem, milyen is a T és azt kell hogy mondjam egész korrektnek tűnik. Legalább is a vodához képest.
Gondolok itt az árképzésre, a hűségprogramra stb.

Megvárom milyen csomagokat talál ki a voda és majd akkor döntök.
De ha sokáig húzza, akkor meg már megint oda jutunk, hogy nem érdemes megvenni, hiszen néhány hónapon belül jön a következő generáció.
Á ördögi kör ez, az biztos.

Na mindegy egy valamit biztosan nem szabad elfelejteni:
Bocs, fiúk.Vannak dolgok, amik csak egy Vodafone-osnak járnak.
Igen, a várakozás. Hamarosan?! Ugyan már...

Ja és megy egy valami. Megígérem magamnak, hogy addig nem fogom megnézni a vodafone oldalát többször, amíg biztosan nem tudom, hogy van kint új infó.
Már annyiszor néztem meg, hogy esküszöm beleégett a monitoromba az oldal. :DDD

[ Szerkesztve ]

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12662) manchester85 válasza Landon (#12660) üzenetére


manchester85
addikt

Bazz, akkor miattad van ez az egész, már rég meg kellett volna rendelned, így velünk is kiszúrtál. :DDD Amúgy még van visszaút, én úgy tudom, fel fognak hívni, ha raktáron lesz a készülék, és a kiszállítást követően is 8 napig elállhatsz a rendeléstől (a webshop miatt). Bár kétlem, hogy annyira jó ajánlattal rukkol majd elő a voda. Ikon 200-nál nem nagyon fognak tudni jobbat ajánlani. Most nézem, a német vodánál 200-300MB-os adatcsomagokkal bohóckodnak, úgyhogy lehet, hogy nálunk az 1 giga már csak a 20k-s csomagokhoz jár. :DDD

i6 Silver

(#12663) Landon válasza manchester85 (#12662) üzenetére


Landon
őstag

Áh én se hiszem, néztem és örülök is hogy váltottam... vodánál még kéne plusz mobilnetet előfizetni etc. Nem azt mondom a jelenlegi vodás előfizetésemnél nemigen lehetne jobb még ha plusz elő is kell fizetnem mobilnetre de nem érdekel... már nem. :D Egyébként nem személyesen t-pontban kell átvenni a telót? Meg én biztosítást is szeretnék kötni... bár annak az árára azért kíváncsi lennék. Az a gond h csak a személyes ismerőseim közt vannak 3an 2-3an akikhez villamoson hozzászorították a kést és ott ugrott az iphone... :( Sajnos Mo-n BP-en én nem merek ilyen telóval biztosítás nélkül mászkálni mivel ugye védett "kisebbségünk" előszeretettel mennek rá az iphone-okra ... :(

"Kaptam egy infót a Vodás ismerősömtől és azt mondja,hogy a pénzügynek nem sikerül megegyezni az árakról a Apple-vel.Sem a készülék,sem a csomag árakkal kapcsolatban(ja-ja még abba is beleszól Steve bácsi!).Sőt még azt sem tudják hogy melyik színben(3GS esetén)és milyen belső memoriával árulhatják.Hype-hype-hype!!!Erről ennyit,aztán lehet hogy ez is csak egy rémhír,ugyanis óriási a titoktartás a cégnél.Üdv" - iPhone Hungary - Kommentek. Azért ez elég érdekes... természetesen csak nagyon óvatosan kezeljük ezt a hsz-t. De eléggé érdekes feltevés, akár igazság alapja is lehet...

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12664) dedike válasza Landon (#12660) üzenetére


dedike
addikt

Ez így nem igaz! A szerződést a készülék kiszállításakor fogod aláírni! Bármikor visszamondhatod a rendelésed, a futártól sem kell átvenned, de átvétel után is nyolc munkanapod van, amely alatt visszaküldheted a telefont a T-nek! ;)

Meg ez is érdekelt: Készülékbiztosítás

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12665) Landon válasza dedike (#12664) üzenetére


Landon
őstag

Aww szóval akkor mindenképp futár hozza ki? :( Én azt hittem ahogy raktárkészlet lesz, "roush"-olhatok be valamelyik T-pontba és átvehetem a készüléket... Bár itt azonnal felmerült bennem az a kérdés, hogy azt hogyan oldják meg hogy a vásárló bármely t-potnba is megy jusson neki mint előrendelőnek készülék... De akkor ha jól veszem ki a dolgot, a kp-i raktárból küldik ki nekem a telót? :)

Köszönöm a sok infot Nektek! :K :B

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12666) dedike válasza Landon (#12665) üzenetére


dedike
addikt

Van itt egy [link] neked, amelyből nagyon sok mindent meg fogsz tudni, ha elolvasod! :R

Én meg tűnök innen, mert annyi lesz nekem... :D

Jó szerencsét!

(#12667) manchester85 válasza Landon (#12663) üzenetére


manchester85
addikt

Ezt én is olvastam, de szerintem marhaság. Az írója azzal sincs tisztában, hogy 3GS esetén sincs fehér (legalább is a jelenleg forgalomban levő 8GB-os változatban) így nálam azonnal hitelét vesztette, amit írt. :U

i6 Silver

(#12668) kaller1 válasza Oly (#12657) üzenetére


kaller1
veterán

Külföldön sem megy ez olyan rózsásan.

Most voltam külföldön, az ottani vodánál mindenféle konstrukcióban vihető volt az iphone 4, még függetlenül is.

.::> <::.

(#12669) ottoyes


ottoyes
senior tag

Az új lapon van egy pár hiba..pl.online rendelésnél kapható Spironál a Zylo képét rakták be,és szerintem nem is abban a szinben,amiben forgalmazva lesz..Főoldalon futó kiemelt ajánlatoknál..Moki ha akarsz még többet,akkor szivesen írok.. ;] :P :)

Ottoyes

(#12670) Grande Ale


Grande Ale
őstag

A Vodafone lehetőséget biztosít utólag fizető havidíjas előfizetői számára az előfizetéshez megvásárolt eszköz vételárának meghatározott mértékű kezdő befizetés melletti, 12 havi kamatmentes részletben történő megfizetésére.
[link]

Lehet, hogy már nem csak a surf-el van hitel? Vagy eddig is így volt írva?

(#12671) alonsofan válasza Grande Ale (#12670) üzenetére


alonsofan
tag

Hali.

Hogy részletre tudj venni telefont kell valami papaír? Gondolok én munkáltatói igazolásra vagy vmi csekk bemutatása vagy ilyesmi.

Üdv.

(#12672) Grande Ale válasza alonsofan (#12671) üzenetére


Grande Ale
őstag

Az utólag fizető előfizetői szerződés megkötésekor történő hitelképesség vizsgálathoz szükséges dokumentumokon felül részletfizetés igénybevételéhez az alábbiakra van szükség belföldi magánszemély, illetve külföldi állampolgár garanciavállalója esetén:

30 napnál nem régebbi munkáltatói igazolás vagy
utolsó 3 havi saját névre szóló bankszámlakivonat, amelyre a havi bérátutalás történik
nyugdíjas előfizető esetén nyugdíjas igazolvány és egy 3 hónapnál nem régebbi nyugdíjszelvény
A munkáltatói igazolás nyomtatvány innen letölthető, de elfogadunk minden egyéb olyan nyomtatványt is, amelynek tartalma ezzel legalább megegyező.
Amennyiben már ügyfelünk vagy, és jogosult vagy meglévő előfizetésedhez újabb készüléket vásárolni (szerződéshosszabbítás), úgy a fenti extra dokumentumokra nincsen szükség.

De mondom, eddig csak surf csomaggal volt, nem biztos, hogy már másikkal is lehet.

(#12673) Studi22 válasza Grande Ale (#12672) üzenetére


Studi22
aktív tag

Még mindig csak a Surf csomagokkal elérhető a részletfizetés lakossági szegmensben.

Viszont elérhető minden boltban(viszonteladónál is).

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12674) Grande Ale válasza Studi22 (#12673) üzenetére


Grande Ale
őstag

Akkor ezt sajnos benéztem...

(#12675) manchester85


manchester85
addikt

A holland vodánál november 29-től kapható az iPhone 4. Ez két kérdést vet fel bennem:

1. a holland vodát nem tartja ilyen szigorú titoktartás, ez csak a magyarokra vonatkozik?

2. ha ugyanaz a forgatókönyv, akkor nálunk december, netán újév előtt nem is lesz?

i6 Silver

(#12676) ottoyes válasza manchester85 (#12675) üzenetére


ottoyes
senior tag

Na az nagy ballépés lenne ha nem kezdenék el a forgalmazást még az idei évben..tekintve a karácsonyt megelőző időszak kereskedelmi forgalmát.. :F

Ottoyes

(#12677) qky válasza manchester85 (#12675) üzenetére


qky
tag

Lehet, hogy náluk is kint volt már egy ideje, hogy hamarosan.
Vagy ők már egyből a konkrét időpontot rakták ki?
Mert ha igen akkor, mocskos dühös leszek. :W

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12678) mukibuci válasza manchester85 (#12675) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Én ennél közelebbi dátumra TIPPelnék, de nem szeretnék hivatalos belső forrásként megjelenni a szifonhángörin ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12679) manchester85 válasza mukibuci (#12678) üzenetére


manchester85
addikt

Neked legyen igazad! ;)

qky

"Lehet, hogy náluk is kint volt már egy ideje, hogy hamarosan."

Ha kinn volt, majd kitettek egy relatíve távoli dátumot forgalmazási időpontnak, akkor az csak rontja a mihamarabbi kezdést nálunk.

Ha náluk kezdetek óta kinn van, akkor nálunk bármelyik pillanatban megkezdődhet a forgalmazás. Melyik a jobb (rosszabb)? :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12680) alonsofan válasza Grande Ale (#12672) üzenetére


alonsofan
tag

Akkor diák nem is vehet telefont részletre?

(#12681) mukibuci válasza alonsofan (#12680) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha nincs jövedelmed, akkor bajosan :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12682) Landon válasza manchester85 (#12675) üzenetére


Landon
őstag

Hú most nagyon örülök h megrendeltem t-től...
Manchester Neked egyébként még nincs iphone-od? :) Vmiért mindíg úgy tűnt mint ha már meg lenne... :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12683) dedike válasza Landon (#12682) üzenetére


dedike
addikt

Az van neki, csak nem 4-es... ;]

Más.

Most olvasom, hogy a Vodafonnál a havi számla részét képezi a részletfizetés havi részlete? :U

(Én (T) teljesen külön számlát kapok róla, ráadásul telefononként vonja a bankom...érdekesek ezek a technikai részletek... :B )

Jó szerencsét!

(#12684) manchester85 válasza Landon (#12682) üzenetére


manchester85
addikt

De, van! Egy gyönyörű antik 3G-vel büszkélkedhetem, már jó ideje. :DDD Engem egyszerűen azért érint a dolog, mert faterom elég jó feltételekkel vehet mobilt a vodánál, évente, és adott esetben megmondom neki, hogy írjon alá. :DDD

Viszont rengeteg a fehér folt ebben az ügyben még. Ugye az ár, akkor az se biztos, hogy majd iPhone vételre is vonatkozik a v-klubosok éves készülékcsere lehetősége. Ráadásul engem júniusig köt a T-s hűség. Még az is elképzelhető, hogy veszek egyet (vodánál), és bontatlanul eladom. Ráadásul van pár dolog, ami nem tetszik a 4-ben (ios4). Persze imádni fogod, ha ez az első iPhone-od, de számomra bizonyos funkciók szükségtelenek, így a 3g-vel is jól elvagyok egyelőre. Viszont én speciel a T-s árakkal se vagyok megelégedve, bár ott a csomagok viszont eléggé rendben vannak, úgyhogy mindenképp várom a voda ajánlatát, mert a feltételek, árak függvényében átcipelem fatert a T-hez, vagy újból aláiratom a vodánál. :DDD

i6 Silver

(#12685) Landon válasza manchester85 (#12684) üzenetére


Landon
őstag

Nekem detto uez a helyzet plusz a csomag is rednkívül jó. :S

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12686) mukibuci válasza Landon (#12685) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

volt, rendkívül jó volt ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12687) Landon válasza mukibuci (#12686) üzenetére


Landon
őstag

Ja. :D De nem baj max nem fogok órákat telefonálni ezek után Skóciába ehh... :U

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12688) manchester85 válasza Landon (#12687) üzenetére


manchester85
addikt

Mondd meg neki(k), hogy sajnálod rá a pénzt. Meg fogják érteni. :DDD

i6 Silver

(#12689) mukibuci válasza manchester85 (#12688) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Vagy facepalmozhat is, izé facetime ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12690) manchester85 válasza mukibuci (#12689) üzenetére


manchester85
addikt

Vagy napalmozhat. :DDD Na jó, de csak ha az almafélék családjával kommunikál. :DDD

i6 Silver

(#12691) qky


qky
tag

Na megjött a Vodafone-tól az sms, hogy megszüntetik a csomagomat, szóval 20.-ig válasszak egy másik, publikus csomagot.
Most menjek át a T-hez, vagy várjak hátha a V végre csinál valamit?
áááááááááááááááá!!! :W

Landon: neked mondtak valamit, mikorra várható a telefon amit előrendeltél?

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12692) opr


opr
veterán

Üdv!
Voda bennfentesektől kérdezem, hogy tudják-é, hogy lesz-e moto xt720-as a vodánál, és ha igen, mikor, mondjuk prémium tartifával mennyiért (asszem a plus 200 az prémium talán maybe :DDD). Előre is thanx.
Ha tudjátok, de nem beszélhettek róla, nyugodtan jöhet privátban is ;] :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#12693) mukibuci válasza opr (#12692) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Továbbra sem áll módjában senkinek sem itt kifecsegni ilyen információkat, még ha birtokában van is.

szvsz nem valószínű, hogy lenne.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12694) Oly válasza qky (#12691) üzenetére


Oly
senior tag

Ezek meg má' megin' mit szüntettek meg?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12695) qky válasza Oly (#12694) üzenetére


qky
tag

A lakótársam a vodánál dolgozott és tudott szerezni nekem egy speckó kis csomagot, de mivel kirúgták és a hűségem most járt le, így, ahogy az üzenetben fogalmaztak: A tarifára való jogosultságom lejárt. :((

Szóval most majd keresnem kell egy másik tarifacsomagot.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12696) Landon válasza qky (#12691) üzenetére


Landon
őstag

Semmit, de a T-nél állítólag naponta változhat a készlet és már egy ideje rendelve van meg 3gs-ből is kifogytak uh tuti nemsokára érkezik szállítmány.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12697) qky válasza Landon (#12696) üzenetére


qky
tag

Hm... mert gondoltam hétfőn én is elkezdek átcuccolni a T-hez.
Úgy is az Allee-ban dolgozom, ott van Voda és T is.

Jövő hétvégén most már tényleg jó lenne, ha meglenne a teló. :K

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12698) Landon válasza qky (#12697) üzenetére


Landon
őstag

Nekem is nagyon kéne már... mint telefon is, mint zenelejátszó is. A többi zseniális dologról ami benne van nem is beszélve.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12699) Landon


Landon
őstag

Voda komolyan mondom nincs magánál... kirakott a honlapjára egy kérdőivet ami tele van olyan kérdésekkel, hogy elégedett e a honlapon található információk hitelességével, tartalmával etc. Hát én jól lehúztam... de mindenhova ahova lehetett írtam értelmes véleményt is. Nem anyáztam csak leírtam mi a véleményem a vevők fárasztásával kapcs.. Szóval kedves dühödt iphone4-re váró Vodások ne tartsátok vissza magatokat a Voda most még lehetőséget is kínál h hivatalosan is lehúzzuk... :N :C

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12700) qky válasza Landon (#12699) üzenetére


qky
tag

Nem találom.
Mi a link? ;]

40512 - 3,5k/db (2 db)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.