Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) Landon


Landon
őstag

Ez a "majd hétfőn biztos minden kiderül" dolog eddig megint csak elég kacsának látszik... :\ Pedig már lassan 5 percenként frissítem az oldalt és semmi csak az a tetves hamarosan felirat... Marhára nem értem a Voda-t... pár hete felhívtam őket akkor vmi félbolond (komolyan úgy viselkedett...) CC-s annyit mondott, hogy csak a konstrukciók létrehozása van hátra ami nem olyan sok idő és megkezdik a forgalmazást. :U Mindegy van még pár órájuk, este meg felhívom a T-t és megveszem végre ezt a tetves telefont amire x ideje várok és amit ebbe a csodálatos országba szinte képtelenség megvásárolni. :N

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12602) m@xsys válasza Landon (#12601) üzenetére


m@xsys
senior tag

Én is nagyon várom, de azért nem függ az életed tőle.
Sajnos ezzel az időhúzással eléggé elveszik az ember kedvét.
Szinte az iP5 meg itt kopogtat az ajtóba :( ennyit szarakodni.
A márkaboltosoktól naponta 20-30 ember megkérdezi, mikor lesz - már zsigerből utálják az iPhone-t, pedig még még nem is árulják.
Már bánom, hogy nem gyűjtöttem rá és akkor megvehettem volna 157 ezerért külföldről.

[ Szerkesztve ]

(#12603) manchester85


manchester85
addikt

Na, úgy néz ki, kacsa volt ez a hétfői duma. Ettől függetlenül elmehet a voda a vérbe. Nyilván ők is meg vannak kötve, de akkor a f*szért kell kiírni, hogy hamarosan. Ez minden, csak nem hamarosan...

i6 Silver

(#12604) ansell válasza m@xsys (#12602) üzenetére


ansell
tag

"A márkaboltosoktól naponta 20-30 ember megkérdezi, mikor lesz - már zsigerből utálják az iPhone-t, pedig még még nem is árulják."

Ezt aláírom, felháborodva néznek ránk, hogy miért nem árulunk.

Örülök, hogy nem vártam a vásárlással, mert ez már nonszensz.

ITX konfig eladó!

(#12605) manchester85


manchester85
addikt

Gyanús, hogy most mukibucinak is teljesen nyoma veszett, lehet, hogy ő szervezi legjobban az iPhone forgalmazásának előkészületeit? :DDD

i6 Silver

(#12606) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Még nem százas az oldal, mert a telókat még nem nyitja meg.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#12607) Brutális eb válasza Hippo (#12592) üzenetére


Brutális eb
addikt

[link]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12608) manchester85 válasza Brutális eb (#12607) üzenetére


manchester85
addikt

Ez szép! 1 giga net 3k. Ikon 200 csomag meg 5k, amiben szintén van 1 giga net, no meg a többi... :C

i6 Silver

(#12609) Blamazs


Blamazs
senior tag

Telenor kijott uj mobilnet csomagokal. 50mb/590Ft havonta.
Nem rossz ajanlat. Voda remelem hamar felveszi a kesztyut es alamegy ennek az arnak, mert az 1000ft/50mb mar nagyon huzos volt ezelott fel evvel is, nemhogy most.

(#12610) Landon válasza m@xsys (#12602) üzenetére


Landon
őstag

Ne idegelj... miez h itt kopogtat az iphone5?! Egyébként én innentől kezdve szarok a vodafone-ra... 'bszák meg, nem érdekel h megvan kötve a kezük vagy nincs, akkor ne hergeljék a népet! És az se érdekel ha 1000 ember kérdezi meg egy nap uazt a balf CC-st az iphone-ról velem akkor se beszéljen taplómódon... Most csak attól félek már h t-nél sincs sehol. És persze nem az életem múlik rajta de gyakorlatilag nincs egy tetves zenelejátszóm, nincs normális telefonom és március óta várok erre a szarra... totál elegem van.

Elnézést a kikelésért, egy hosszú, fárasztó, szar napom van.... :( És erre vártam miután vmi IQ fighter elkezdte terjeszteni h "fú hétfőn aztán biztos minden kiderül...." plusz szépen minden más honlap is átvette a hülyeséget... erre hazajövök és semmi nem derült ki... :(

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12611) mukibuci válasza Landon (#12610) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vmi IQ fighter elkezdte terjeszteni h "fú hétfőn aztán biztos minden kiderül...." plusz szépen minden más honlap is átvette a hülyeséget... erre hazajövök és semmi nem derült ki... :(

Az igazság nálad van, de nem ez volt már az első tutibiztos dátum :U

Szerintem még vagy 2 hét, mire forgalmazni fogják, és a héten még biztos nem fog kiderülni semmi sem :N Készlet lesz belőle, nem fog elfogyni az első nap.

Még annyit fűznék hozzá, hogy nem lesz az összes boltban kapható :Y Viszont szerencsére nem csak a márkák fogják árulni ;)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12612) Landon válasza mukibuci (#12611) üzenetére


Landon
őstag

Hát igen tudod nem is ez zavar, csak annyira bírom, hogy xy-nak az ultratutibiztos ilyen olyan ismerőse 120%-ra mondott ezt azt... de ez egy dolog, emberek vagyunk tévedünk. Viszont a voda elmehet a csába ezzel a tetves hamarosan hülyeségével! Nem számít semmit tudom de engem már is mint vevőt és jövőbeli előfizetőt elvesztett. Mostantól kezdve azon leszek h minél hamarabb a T-től beszerezzem a cuccot.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12613) mukibuci válasza Landon (#12612) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Viszont továbbra sem a vodán múlik a dolog, az apple eléggé megköti a kezét. :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12614) m@xsys válasza Landon (#12612) üzenetére


m@xsys
senior tag

Nekem is elegem van ebből a "Hamarosan" semmitmondó fogalmazásból.

(#12615) Sztbeni válasza mukibuci (#12611) üzenetére


Sztbeni
őstag

nem lesz mindenhol? Márkaüzleteken kívül melyik üzletekben várható?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#12616) mukibuci válasza Sztbeni (#12615) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Gondolom a márkák mellett a nagyobb/forgalmasabb üzletekben, amelyeket az apple kiválasztott.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12617) Landon


Landon
őstag

Srácok ez a mindjárt itt az iphone 5 ez komoly volt egyébként? :D

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12618) manchester85 válasza Landon (#12617) üzenetére


manchester85
addikt

Hát fél év már eltelt lassan. Ha az iPhone 5-tel az eddigiekhez hasonló menetrendszeri bemutatással számolunk, akkor "hamarosan" pont félúton leszünk az új iPhone és a jelenlegi között. Arról nem is beszélve, hogy az 5-nél már nem lesz ez a hatalmas cirkusz se. Legalábbis várni max a készletre kell, de nem lesznek nemzetközi mozgalmak meg engedélyek...

i6 Silver

(#12619) RedSix válasza Landon (#12612) üzenetére


RedSix
tag

Te mit tennél a Voda helyében? Őszinte kérdés.

***Live online, love online***

(#12620) Landon válasza RedSix (#12619) üzenetére


Landon
őstag

Ugyan ezt. Ez egyértelmű. Mint mindenki más. De ettől még lehet szídni, nem? Ill. ha már kiírják ezt az nyilvánvalóan hype-oló reklámot akkor nekem ne "bunkózzanak" a telefonba akkor se ha napi 1000000szer kérdezem meg hogy van e már iphone... De én már több szót nem is pazarlok rájuk. Tegnapi nappal befejeztem a voda-s előfizetői pályafutásom.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12621) manchester85 válasza Landon (#12620) üzenetére


manchester85
addikt

Elméletben, vagy már a lépéseket is megtetted? :U

i6 Silver

(#12622) Landon válasza manchester85 (#12621) üzenetére


Landon
őstag

Megtettem a lépéseket de minek... :W Sehol nem kapni iphone 4-et én ilyet nem sztam még... Felhívtam BP összes t-pontját, SEHOL nem vették fel azt a q telefont... nagy nehezen az euparki t-comban felvették és ott azt mondták, h ha ők nem tudnak róla akk valszeg sehol nincs...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12623) <NewL> válasza Blamazs (#12609) üzenetére


<NewL>
addikt

nekem 4 hónapja 50mb/550ft-os (pedig aztmondták 500ft brutto:D) mobilnetem van a vodánál:DDD ja és korlátlan az 50mega után:)

egyik ismerősöm aztmondta, hogy a héten a vodások iPhoneos "továbbképsére" mennek, jövőhéten támad a telenor is, és a voda még azok alá is megy. megy itt a találgatás, blöffölés úú de utálom már. remélem azért a fenyőfa alá meglesz mostmár

There's an app for that

(#12624) mukibuci válasza Landon (#12622) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A végén azért nehogy becsússz a két szék közé. A vodánál biztos lesz iphone, készleten is (hamarosan), a Tnél ezek szerint nem igazán van már/jelenleg.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12625) Landon válasza <NewL> (#12623) üzenetére


Landon
őstag

Pff... idáig nem az volt h a telenor csak januárba kezd bármit is? :U Komolyan az összes hócipőm kezd telel lenni az egésszel... :(((

Mukibuci: Nem tudok 2 szék közé esni mert egyik szolgáltatónál sincs... így annyit tudok tenni, hogy várok és közbe szidom mindkettőt... :D Miért nem tudunk mi is úgy működni mint más normális országok...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12626) mukibuci válasza Landon (#12625) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mostmár szidhatod akkor a harmadikat is :D Persze az apple-t még véletlenül se vedd a szádra ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12627) manchester85 válasza mukibuci (#12624) üzenetére


manchester85
addikt

Pedig a készlet idővel a T-nél is csak bővülhet. A világon mindenhol egyre rövidebb határidővel teljesítik a rendeléseket (tudom, hogy ez nem az USA, de az ottani kezdeti 3 hetes előrendelés ma már 24 órán belülre csökkent). Szóval nagyon szép, hogy lesz készlet a vodánál, de amíg a "hamarosan" felirat figyel, addig a T-nél szinte tutira előbb kapja meg az ember. Amennyi tökölés megy, nyilvánvaló, hogy a gyártás szépen-lassan utoléri az igényeket, és mindenhol lesz készleten.

i6 Silver

(#12628) Landon válasza manchester85 (#12627) üzenetére


Landon
őstag

Végre T-nél felvették a telefont. Csodák csodájára sikerült 2 értelmes emberrel is beszélnem! A vodánál ez az arány általában 2/0 lenne... na mindegy lényeg az h a T-nél naponta változhat a készlet! Úgyhogy érdemes oda csörögni minden nap akár... Olyan nem tudod h létezik e hogy kötelezettség nélkül előrendelem a telót? Mert akkor előrendelném t-nél és ha közbe vodánál is vmi csoda folytán megérkezne akkor azért inkább ott venném meg! Csak a t-nél ha rámegyek h előrendelem akkor kér már számost etc etc és nem szeretnék úgy járni h ma előrendelem holnap meg a voda megszüli h na akkor mától kapható.... :))

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12629) G@ß!


G@ß!
őstag

Vagy 1-2 hete néztem a vodát és láttam h a MobilWeb Hobbi és Profi 1 éves hűségre 6 hónapig feleannyiba kerül.
Ezt már kivették az akcióból?

(#12630) mukibuci válasza G@ß! (#12629) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

MobilWeb Opciók egy éves hűségnyilatkozattal

Ha egy éves hűségnyilatkozatot írsz alá a MobilWeb Hobbi vagy Profi opcióhoz, akkor 6 hónapig 50% kedvezménnyel használhatod a csomagot, amire hűséget vállalsz.

A MobilWeb opciókat megvásárolhatod hűségnyilatkozattal a Vodafone üzleteiben.

A kedvezményre az alábbiak jogosultak:

* új lakossági vagy üzleti előfizetőink
* szerződésüket megújító lakossági vagy üzleti előfizetőink
* az aláírt hűségnyilatkozat szerint legalább még 1 évig érvényes előfizetéses szerződéssel rendelkező lakossági vagy üzleti előfizetőink

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12631) Z0C! válasza Landon (#12628) üzenetére


Z0C!
őstag

azért nemhiszem, hogy nem tudtál beszélni a Vodánál emberrel...

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12635) Landon válasza Z0C! (#12631) üzenetére


Landon
őstag

Persze ez, nem törvényszerű, hogy mindig vmi pokróc veszi fel de sajnos elég jellemző...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12636) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
Csak egy kérdésem lenne. Mióta díjmentes a "Havidíjban foglalt adatmennyiség feletti forgalom Mobilweb feltöltőkártyához opcióban?
A múlt héten fogyott le a HOBBI 50MB a vitamax kártyámról, jött az SMS, hogy elértem, és ki is kapcsolták. Utána inkább megrendeltem a PROFI 500MB-os csomagot, hogy elég legyen. Most meg olvasom az oldalon, hogy a havidíjban foglalt adatmennyiség feletti forgalom esetén az adatforgalom sebességét csökkentjük.A lassítás maximális értéke a Vodafone MobilWeb opcióknál 9,6 Kbit/s le- és feltöltés esetén.
[link]

Xiaomi Redmi note 7

(#12637) Z0C! válasza grafikus17 (#12636) üzenetére


Z0C!
őstag

előfizetésnél lassítják..feltöltőkártyánál kikapcsolják.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12638) G@ß! válasza mukibuci (#12630) üzenetére


G@ß!
őstag

Köszi!
Vaksi vagyok... :)
Akkor ezek szerint érdemes nekem a profit nyomnom 1 éven át. :)

(#12639) grafikus17 válasza Z0C! (#12637) üzenetére


grafikus17
senior tag

Akkor, a web lapjuk már nem először félrevezető!!!!

Xiaomi Redmi note 7

(#12640) Z0C! válasza grafikus17 (#12639) üzenetére


Z0C!
őstag

hmmm..

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12641) Oly válasza Landon (#12635) üzenetére


Oly
senior tag

Pokróc? Mit értettél ezen? :U

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12642) mukibuci válasza Oly (#12641) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a bűvös szifon szó hallatán bunkó lesz a ügyintéző, nagy vonalakban ennyit.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12643) Oly válasza mukibuci (#12642) üzenetére


Oly
senior tag

Pedig már nem kell sokat várni...

Bár én ma nézegettem ezt a bűvös 4-es cuccost, és nem estem hasra tőle.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12644) Landon válasza Oly (#12643) üzenetére


Landon
őstag

Jaj ahányszor én ezt már írva láttam dah... és ha én erre azt mondom, hogy Decemberbe érkezik? December 10-én 00:01-kor.... Mi a különbség a két álítás közt? Ez a hétfői mese is valami extra ultra megbízható vodás benfentestől származott állítólag...

Félre ne érts nem Veled akarok vitatkozni, csak én már nem tudok hinni a Vodának meg a meséknek amik naponta szárnyra kapnak... :) Majd ha a voda oldalán kint lesz hogy elérhető ebben és ebben a csomaban ettől a naptól na majd akkor elhiszem... én örülnék ennek már a legjobban! :( De úgy érzem, hogy előbb lesz a T-nél megint szállítás minthogy a voda végre keresztbe tegyen egy fadarabot és legalább vmi infot adjon h meddig kell még várni... Felhívtam a T-t tegnap, azt mondták, hogy naponta változhat a készlet. Ez is túlzás de legalább van egy kis értelme naponta lecheckelni. Vodánál meg már meguntam a hamarosan banner nézegetését...

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12645) mukibuci válasza Landon (#12644) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

De itt is ezt mondja mindenki, amit te. Az meg, hogy az iphonehungary mit terjeszt, az mióta hiteles információ :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12646) Landon válasza mukibuci (#12645) üzenetére


Landon
őstag

Én ezt most a hamarosan itt van-ra értettem. :) Ki tudja, lehet vodánál valóban csak Karácsony körül érkezik... Lehet erre mennek rá. Most már lassan oly mindegy. Az a fél hónap...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12647) manchester85


manchester85
addikt

Megint "nem elérhető" a voda honlapja, na talán reggelre történik valami? :U

szerk: közben már jó, minden ugyanúgy. :(

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12648) Landon válasza manchester85 (#12647) üzenetére


Landon
őstag

Ez sajnos sokszor előfordul. Én is mindíg azt hiszem h vmi történik de nem. :(

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12649) Brutális eb válasza manchester85 (#12647) üzenetére


Brutális eb
addikt

A sok F5. :))

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12650) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

A minap vásároltam egy Instant Net SIM kártyát (csak SIMet), fel is töltöttem az egyenlegem 2000 Ft-tal. Hazaérve beraktam a kártyát a régi Huawei E220-as modembe (firmware friss), próbálnám használni a VMC Lite-tal.

A progi indításnál kéri a PIN kódot, amit meg is adok, de hálózatot már nem talál a modem. Próbáltam Vodafone Mobile Broadband alkalmazást is, szintén nem talál hálózatot.

Kipróbáltam mobilban a SIM kártyát, térerő van, smst is tudok küldeni (gyorsan újra aktiváltam a kártyát, hátha segít, de nem oldotta meg a problémát).

A kérdés mi lehet a gond? Ilyen sokáig tartana aktiválni a SIMet?

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.