Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) mukibuci válasza qky (#12700) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

talán itt ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12702) Landon válasza mukibuci (#12701) üzenetére


Landon
őstag

Ennél egy sokkal részletesebb, kimerítőbb vmi volt. Nekem magától jelent meg az oldalon kis ablakban.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12703) manchester85


manchester85
addikt

Az angol voda honlapján szerepel a fehér iPhone 4 is "coming soon" felirattal. Lehet, hogy akkor lesz nálunk iPhone, amikor náluk fehér? :DDD

i6 Silver

(#12704) Landon válasza manchester85 (#12703) üzenetére


Landon
őstag

Nemtom, azt tudom csak h nálunk akkor lesz fehér iphone amikor piros hó... vagy ha vki átfújja fehérre a feketét... :U Hívott a T hogy legjobb esetbe jövő7 végére érkezhet meg az iphoneom... de erre nemsok esély. Nos akkor gondolhatjuk h vodanal mennyi az esély. Ja és FB-on írt egy vodás illető egy közleményt h elnézést a késedelemért még kis türelmet... :U Ez a kis türelem ez annyit tesz szerény véleményem szerint h aki Karácsonyra akar vodafone-os iphonet az nagyon örüljön ha a fa alatt lesz... :(

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12705) mukibuci válasza Landon (#12704) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Vodafonenál lesz piros hó :D

ha a legjobb eset jövőhét vége, ami ugye úgysem lesz ( ;] ), addig lehet itt is előkerül :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12706) qky válasza mukibuci (#12705) üzenetére


qky
tag

Jövő héten iPhone a vodánál? Ezt te sem gondolod komolyan szerintem.

Tudod az ilyen és ehhez hasonló hozzászólásaid miatt a sok kis idiót@ (persze csak képletesen) aki ezt a fórumot olvasgatja (és ebből kifolyólag akiknek a legtöbbjük maga is voda előfizető) újra és újra elképzeli, hogy tényleg néhány napon belül ott lehet a kezében a telefon.
Ennél már tényleg egy kicsit távoli, de legalább biztos időpont is jobb.
Sőt meg merem kockáztatni, hogy még a "Hamarosan" is...

De így időről időre csalódniuk kell, hogy ma sem volt semmi, ez a hét is elment, immáron a sokadik...

Félre ne értsd, jó hogy itt vagy és segítesz ha kell, de az iPhone most egy olyan téma amit szerintem jobb nem bolygatni.

szvsz !!! :R

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12707) mukibuci válasza qky (#12706) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Esetleg elolvasnád újra, és értelmeznéd is :F

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy szerintem jövőhéten bejelentik (persze halvány lila fingom sincs róla). Eddig se írtam mást, ezután se fogok mást írni ;)

Szerencsére ezen a fórumon kevés az olyan idióta, bár vannak furcsa stílussal megáldott egyedek, akikre nem mutogatok ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12708) qky válasza mukibuci (#12707) üzenetére


qky
tag

Ehh... mégse kellett volna elküldeni azt a hozzászólást...

Legyen igazad a jövő héttel kapcsolatban. (Látod, most újra elkezdtem bízni a jövő hétben, de tartok tőle, hogy ismét csalódnom kell. Na mindegy, persze attól még bízok benne, hogy lesz valami :DDD )

Ha a stílus vagy az "idióta" sértő volt, bocs. Tényleg nem annak szántam. :R

off az offban:

-azért te is olvasd el még egyszer, amit én írtam

- és most irány sörözni.
Hát persze, hogy akkor jelentkeznek be a haverok, amikor végre egy kis barátnő-mentes, "me time" van... :((

[ Szerkesztve ]

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12709) mukibuci válasza qky (#12708) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A hangsúly nem a jövőhéten lett volna, hanem azon, hogy mire a Tnél lesz, addigra nálunk is történik valami :B

Engem nem sért, nem érzem magam idiótának :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12710) Oly válasza Landon (#12704) üzenetére


Oly
senior tag

Én hamarabb fogtam fehér iPhone-t a kezembe az idén, mint (akár fehér, akár piros) havat. :U

Miért vagytok ennyire szkeptikusak?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12711) Teszla_


Teszla_
senior tag

Hali

Internet Easy előfizetésünk van pár hónapja (de amúgy maga az előfizu több, mint két éves). Eddig 3000Ft volt a havidíja, amit ki is számláztak mindig (és be is fizettük). Ma böngésztem a honlapjukat és láttam, hogy szeptember 20-tól levitték 2500Ft-ra a havidíját. Nekem viszont a szeptember 26-tól október 25-ig tartó időszakra még mindig 3000Ft-ot számláztak ki. Most akkor hogy van ez? Nem 2500Ft a havidíj? Vagy úgy szolidan lehúztak 500Ft-tal?
Amikor a régi Internet szabadon díjcsomagja felment 6k-ról 6250-re, akkor azt rögtön be is hajtották rajtunk, igaz, arról sem szóltak, csak egyik hónapról a másikra már nagyobb összeg állt a számlán (bár ha jól tudom, annak az áremelésnek más volt a háttérben).

Menjek be esetleg egy Voda üzletbe és kérdezzek rá? Van esetleg valaki, aki még Easy-t használ? Ha igen, neki mennyi volt az utóbbi számlája?
Előre is köszi a segítségeteket.

(#12712) Studi22 válasza Teszla_ (#12711) üzenetére


Studi22
aktív tag

Az Internet Easy havidíja 3000Ft,tehát semmi gond nincs Neked való számlázással.
Az Internet Easy-t akik most igénylik azok az első évben van 500Ft havidíjkedvezmény,majd a második évben nekik is a listaár fizetendő.
A lehetőséged Neked is adott arra hogy az easy olcsóbb legyen viszont ahhoz hűségnyilatkozatot kell vállalnod hozzá. ;)

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12713) Landon válasza Oly (#12710) üzenetére


Landon
őstag

Fehér 3G(s)-t én is de 4et nem. :N Nem tudok nem szkeptikus lenni sajnos de ne legyen igazam.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12714) Teszla_ válasza Studi22 (#12712) üzenetére


Teszla_
senior tag

Köszönöm szépen.
Ahol én néztem, ott nem írták, hogy csak új előfizetőkre vonatkozik, pedig direkt kerestem az erre vonatkozó részt. No mindegy, akkor marad 3000Ft, újabb hűséget nem akarok aláírni náluk, mert reménykedem, hogy nemsokára költözök és akkor már nem lesz szükségem a mobilnetre. Most is csak azért van az, mert itt ez az egyetlen lehetőség netre.
Köszi még egyszer.

(#12715) dedike


dedike
addikt

Oly, muki:

Ti nagyon gyanúsak vagytok nekem... :DDD

(szkeptikus, meg szerintem, meg addigra, meg ilyenek...) ;)

(De legalább van valami jó hír az "iphoneértrögtönmeghalóknakis"... ;] )

Jó szerencsét!

(#12716) mukibuci válasza dedike (#12715) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért nagyon ne éld bele magad :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12717) manchester85 válasza Oly (#12710) üzenetére


manchester85
addikt

Fogadok bármiben, hogy még soha életedben nem fogtál fehér iPhone 4-et a kezedben...

i6 Silver

(#12718) manchester85 válasza Oly (#12710) üzenetére


manchester85
addikt

Sőt, semmilyen jelenleg, bárhol hivatalos forgalomban levő fehér iPhone-t. Nem tudom, világosíts fel, hogy létezik-e fehér 8 gigás 3GS, vagy fehér iPhone 4. Tehát nem igazán érthető, miről beszélsz...

i6 Silver

(#12719) SZ4B


SZ4B
tag

egy modi áttolhatná már ezt az egész sz@r flame-et az iphone topikba...

szigNÓ

(#12720) manchester85 válasza SZ4B (#12719) üzenetére


manchester85
addikt

Bocs, nem tudtam, hogy tilos arról a készülékről beszélni annak a szolgáltatónak a topikjában, (a szolgáltatóval releváns értelmezésben) amelyik hatalmas bannerrel reklámozza a készülék jövőbeni forgalmazását.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12721) mukibuci válasza manchester85 (#12720) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ilyen se volt még, h Veled értek egyet, ez tuti a vég kezdete ;]

Amúgy böngészőben tiltsd le azt a bannert, és nem fogod többet látni :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12722) dedike válasza mukibuci (#12721) üzenetére


dedike
addikt

...és Steve bácsi ismét célhoz ér... :DD

Jó szerencsét!

(#12723) manchester85 válasza mukibuci (#12721) üzenetére


manchester85
addikt

Ottoyes rég megmondta, hogy mi még egyszer barátok leszünk. :DDD

i6 Silver

(#12724) mukibuci válasza dedike (#12722) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szifon, világbéke, mi más kellhet még? :DDD

manchester85: amint szifonom lesz majd fészpalmolunk :P

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12725) ottoyes


ottoyes
senior tag

..még dedikét kéne összehoznom vkivel... :F megvan!Hívom is Könnygázórát.. ;] :D ...ja és csunya Voda,mert nincs még ájfón7...se cirkusz,se kenyér...bár előbbiben nem vagyok biztos! :P

Ottoyes

(#12726) dedike válasza ottoyes (#12725) üzenetére


dedike
addikt

..én szingli akarok maradni!...főleg, hogy már csak Te maradtál pártában... :P

Jó szerencsét!

(#12727) ottoyes válasza dedike (#12726) üzenetére


ottoyes
senior tag

Öt perec és reagáltál...Te aztán gyors vagy...akkor már nem is hívhatlak?? :DD

Ottoyes

(#12728) SZ4B


SZ4B
tag

hétfő délelőtt van és még minidg nincs 64 GB-s fehér iPhone4 vitamax-ba 1 HUF-ért sehol....emigrálok

szigNÓ

(#12729) qky válasza SZ4B (#12728) üzenetére


qky
tag

Sajnos úgy érzem lesz még néhány ilyen délelőtt. :O

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12730) manchester85 válasza SZ4B (#12728) üzenetére


manchester85
addikt

"egy modi áttolhatná már ezt az egész sz@r flame-et az iphone topikba..."

Igen, már éreztetni is akartam, hogy pont ez a különbség. :U

i6 Silver

(#12731) Oly válasza SZ4B (#12728) üzenetére


Oly
senior tag

Hogy képzelik ezt... :))
Ha nem lenne ilyen piszok jó csomagom a V-nél, akkor már én is rég szolgáltatót váltottam volna, egy hülye kis telefon miatt... :B

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12732) manchester85 válasza Oly (#12731) üzenetére


manchester85
addikt

Pl. egy szép fehér 8 gigás 3GS-ért, vagy egy fehér iPhone 4-ért? :U ;)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12733) propellerjoe


propellerjoe
csendes tag

Valaki meg tudja mondani nekem, hogy jelenleg itthon melyik szolgáltatónak a legjobb a lefedettsége. A vodával személyszerint nem túl jók a tapasztalataim sajnos. :(

Ráreagált

(#12734) dedike válasza propellerjoe (#12733) üzenetére


dedike
addikt

Véleményem szerint ezt annak a fényében ítéld meg (próbáld meg megítélni), hogy hol és mennyit használnád az adott szolgáltató elérhető szolgáltatásait, egyáltalán milyen szolgáltatásokat szeretnél igénybe venni! ;)

Jó szerencsét!

(#12735) Blamazs


Blamazs
senior tag

Megjelent a T-nel a ZTE Blade andoridos telefon 36000-ert dominoban.
Varhato, hogy a voda is behozza ezt a termekei koze?
Tud errol vki vmit? Ez a telo pont megfelelo lenne szamomra, es inkabb vodasat vennek mint T-s keszuleket.

(#12736) dedike válasza Blamazs (#12735) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk 38 ezer az, az általad adott ár csupán webshopban történő vásárlás esetén igaz, s 5 %-os kedvezményt tartalmaz! ;)

Jó szerencsét!

(#12737) Blamazs válasza dedike (#12736) üzenetére


Blamazs
senior tag

A tenyeken akkor sem valtoztat sokat. Ennyi penzert szerintem jo vetel.

(#12738) dedike válasza Blamazs (#12737) üzenetére


dedike
addikt

Akkor mire vársz? Senki nem fogja neked azt mondani, még ha tudná is, hogy igen, két hét és lesz! :U

(Különben én is gondolkodom rajta... ;] )

Jó szerencsét!

(#12739) bolondember válasza Blamazs (#12735) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hű, megnéztem.

beszabehu ilyen árért. Bár ahogy a technika speckókat néztem ez egy WVGA kijelzős Legend (legalábbis esélyes a proci alapján) - vajon oda nem kevés a CPU?

remélem lesz teszt - mert ez így bestbuy ever, az szent. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12740) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Van már iphone4? ;] ;] ;]
A zte a t válasza a voda845-re. remek ár/érték arány.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12741) bolondember válasza Brutális eb (#12740) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez nem válasz - ez földbetiprás. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12742) kaller1 válasza bolondember (#12741) üzenetére


kaller1
veterán

Nekünk jó lesz(ez jutott) a szintén gagyinak tűnő(a blade mellett) 945 is helyette. :D :W

.::> <::.

(#12743) bolondember válasza kaller1 (#12742) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

WQVGA 4 prezi?! :DDD

kit érdekel a WVGA?! :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12744) Blamazs válasza kaller1 (#12742) üzenetére


Blamazs
senior tag

a 945-ot varom en is, de felek nem ilyen aron fogjak adni vodaek, bar ne legyen igazam.

(#12745) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok!

Vodafone plus 100-as előfizum van. Barátnőm Telenor-os.
Van rá valami mód, hogy olcsóbban hívjam vagy esetleg sms-ezzek vele?!
1-éves hűségem van, kb májusban kötöttem a szolgáltatást.

(#12746) mukibuci válasza Tom5 (#12745) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Veszel neki egy vodás kártyát, és akkor az 1000 ingyen SMSed elküldheted neki :)

1 éves hűséggel nem köthettél szerződést. Max a tarifahűséged lehet 1 év. Ha az lejárt, akkor köthetsz mellé még egy 100 plus-t, családiban és akkor ingyen hívhatod azt a számot. Ha nem járt még le a tarifahűséged, akkor neked váltanod kell 200 plusra, és úgy kötni mellé családiban 100 plust.

Veszel neki is és magadnak is vitamaxos kártyát, és kártyánként 400Ft/hó és 4 forintért hívhatjátok egymást.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12747) Tom5 válasza mukibuci (#12746) üzenetére


Tom5
addikt

Köszönöm a segítséget, ez a feltöltőkártyás téma nekem is eszembejutodd, de bíztam benne hátha van más lehetőségem is... :U

(#12748) kaller1 válasza Blamazs (#12744) üzenetére


kaller1
veterán

Én nem várom a 945-öt. :N

.::> <::.

(#12749) Tom5


Tom5
addikt

Mégvalami: Egyenleglekérdezésre van lehetőségem? Ha igen hogyan?

mod - megoldva

[ Szerkesztve ]

(#12750) kaller1 válasza Tom5 (#12749) üzenetére


kaller1
veterán

Keresd meg a vodás sim aplikációt a készülékeden, az első menüpont az egyenleg.

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.