Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Vodafone 50Plus surf csomagot szeretne venni a keresztfiam aki 15 eves.
Mi kell a szerzodeskoteshez neki? Egyaltalan kothet-e o szerzodest, ennyi idosen?
Vagy vmi mas amit ajanlanatok neki? A fiatalonak szolo csomag elerheto lenne szamara?

(#11952) mukibuci válasza Blamazs (#11951) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Egyetlen dolog kell neki a szerződéskötéshez, mégpedig valaki, akinek a nevén lesz :D

Szerződéshez szükséges dokumentumok:

Belföldi magányszemélyek esetén (minden 18. életévét betöltött magyar állampolgár) a következő dokumentumok szükségesek:

Személyi igazolvány és lakcímkártya (amennyiben új típusú személyi igazolvánnyal rendelkezel, vagy változás történt a lakcímedben a régi típusú személyi igazolványban szereplőhöz képest), vagy útlevél és lakcímkártya, vagy jogosítvány és lakcímkártya.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11953) Blamazs válasza mukibuci (#11952) üzenetére


Blamazs
senior tag

Koszi!
Az hogy az en nevemen van ket CSEP flottas elofizu, azert megvehetem en is?
Tehat kothetek meg elofizut a nevemre ezen kivul?
Vagy nem elerheto neki a fiataloknak szolo tweet surf csomag? Az is 26 ev alattiaknak van nem?

(#11954) mukibuci válasza Blamazs (#11953) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a fiataloknak szóló ajánlat 18-26 között érhető el, ehhez most ha nem haragszol nem keresek linket :)

Szerintem az 50 plus surf és a tweet surf nem is alternatívája egymásnak, hisz 750nel kerül többe, azonban nem 50 perc van benne, hanem 125.

Azért arra figyelj oda, hogy ha túllépi a keretet, akkor nincs semmilyen figyelmeztetés vagy hasonló, csak majd a meglepetés számla érkezik :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11955) Oly válasza Blamazs (#11953) üzenetére


Oly
senior tag

26 év alatt, de legalább 18. :))

Kötheted 3.-nak a saját nevedre. Külön ügyfélszámon lesz, ezért mehet a számla az Ő címére.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11956) Blamazs válasza Oly (#11955) üzenetére


Blamazs
senior tag

koszi mindenkinek az infokat.
megveszem sajat nevre, o meg fizeti az osztondijabol majd :)
az 50 perces csomag eleg lesz neki, mert nem telefonalja magat halalra.

(#11957) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Úgy láttam, még nem volt róla szó: 26 éven aluliaknak Vitamax Tuning

#11950: illetve úgy tudom 6 hó gari van a telóra

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#11958) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

ennek a netes készülék rendelésnek vannak hátulütői?

Aurea mediocritas

(#11959) radamsky


radamsky
senior tag

lenne egy egyszerü kérdésem, mert pici zaravrt érzek, nehiába ilyet még nem használtam és a Vodánál nagyon figyelni kell, mert trükkösek.

Elvileg lejárt az elöfizum, vagy ezer éve, de ugye normális telefon nem volt elérhető árba igy nem foglalkoztam hogy lekössem magam 2 évig (ezt is baromságnak tartom, mivel akkora kedvezményt nem kapok hogy önként 2 évig elkötelezzem magam)

Most elvileg lehet tudok szerezni egy androidos készüléket, mivel a keret adott igy még kifilozom mi legyen a jo, melyik készülék (ugyse én fizetem:D )

Filoztam rajta hogy jo lenne ha már ilyen készülékem van ha lenne a mobilon is net, nemcsak wifin keresztül tudnám használni

na itt elakadtam
olyat keresek ami fix dijas, és az adott adatmennyiség után vagy lekapcsol, vagy bekorlátoz,
nem szeretném ha egy iszonyatos összeg jelenne meg a köv számlába, mert tulléptem az adott adatmennyiséget valami miatt és ....

Van esélyem ilyett találni??

föleg levelezésre használnám, illetve infoszerzésekre, mikor éppen nem találok ingyen netett:D

(#11960) mukibuci válasza radamsky (#11959) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

2 fajta trükk is van számodra, mobilweb hobbi v profi. 50 ill 500 mega adatforgalommal, ha elfogyott lassítanak csak, tehát fix díjas. 1000 ill 2000 ft per hó.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11961) radamsky válasza mukibuci (#11960) üzenetére


radamsky
senior tag

tehát akkor az elöfizteési dijam max 2000 Ft-l fog megnőni havonta:DD

ha akkor nincs semmi trükk a vodától, annyi pénzt megér

[ Szerkesztve ]

(#11962) mukibuci válasza radamsky (#11961) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Miféle trükköt vársz te mindenhol :F Bűvészcsaládba születtél? :U

Nincs sehol semmi, mellesleg a linkelt oldalon ott van valahol a részvételi feltételek, abban le van írva ez a 2 sor 2 oldalban...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11963) Plexicushio válasza radamsky (#11961) üzenetére


Plexicushio
senior tag

dehogynincs egy kis "trükk", mindig van valahol valami disznóság, elvégre vadkapitalisták ezek... :U

"A forgalom elszámolása MobilWeb esetén 100KB-os egységekben történik."

Áhá, már meg is vagy! :DDD :C

Ez általában 10kB szokott lenni az összes többi csomagnál. :)

A modern kor perc és félperc alapú számlálás digitális megfelelője :C

A nagy kérdés csak az, hogy ez mennyire zavar, a "korlátlan forgalom, de korlátolt sebességgel" című előadásban. :Y

Tehát minden egyes (lap)betöltés,klikk, miegymás, ami 100kB alatt lenne, (teszem azt egy 13kilós oldal az opera miniben) szépen levon,kerekítve egy százast az 50/500 megádból. :U

...ez legjobb esetben is alig több mint 500/5000 kapcsolódást/klikkelést jelent. :R

de legalább forgalomban nem korlátoznak, ezért vedd úgy hogy nem is szóltam. :))

(#11964) mukibuci válasza Plexicushio (#11963) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Speciel ezt gondold még át, mert nem így van. Ha elkezdesz böngészni, akkor van megnyitva egy adatkapcsolatod, és az akkor generált forgalmad kerekítik fel. Tehát ha megnyitsz 3 13 kilobájtos oldalt, akkor az nem 300, hanem 100 kilobájt lesz...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11965) radamsky


radamsky
senior tag

ez hogy lekorlátpznak nem oszt vagy szoroz, anno az ösidökbe faxmodemen nyomtam, de régen volt:D

A trükk meg mindig van a vodánál, multkor aszonypajtás elöfizetését kavarták meg, nesze neked 50 ezres számla lett. Más kérdés hogy utolag jováirták rá 2-3 honapra egy részét, de nekem akkor ki kellett fizetnem, mert ugye megszünt volna az előfizetés

A másik trükk mikor gyereknek vettem egy uj telefont vitamaxxal, ugye 500 alapbol rajta kell hogy legyen (nem volt rajta ugy reklamáltam az ügyfélszolin szombaton:DD, de ott elintézték) fel is töltöttem egy kicsit neki mert ugye ment nyaralni és ha gond van tudjon hivni. Erre nyaralása előtt 1 nappal jött SMS hogy internet adatforgalom zsupsz leszedték a kártyán lévő összeget maradt rajta 300 ft. Ügyfélszolgálat felpörögve, azt ott mondták hogy alapbol aktiválva lett a net vásárláskor, vagy csak igy lehet már venni?? a fene se tudja be voltam pöccenve. Persze a telefonon nem volt mozgás

igy gyorsan ujra töltés, és az ügyfélszolin letiltás minden. Csak éppen szopatásnak vettem, mert mi van ha nyaralás alatt szedik le a gyerek meg nem is tud szolni.

Az a baj hogy jo csomagba vagyunk és havi 5000 ft a számla, pedig van duma rendesen. Máshol nincs ilyen igy a vodánál kell hogy maradjak mert megéri. Csak ne lennének az apro trükkök, meg szivatások

Persze ahol vettem a telefon a gyerköcnek szolhattak volna, meg ugye az ö hibájuk, de ez voda márkabolt, ergo a voda felel érte

megindokoltam, és ezért keresem a trükköket már előre hogy ne utolag lepödjek meg. Nem hiányzik most ujabb 50 ezres számla a mostani helyzetbe

A korlátozás nem zavar, a lényeg ne szaladjon el a számla utolag. Ovatos lettem mostanába, ezért mertem kérdezni

[ Szerkesztve ]

(#11966) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Sziasztok!

Vodafone 50 Plus surf előfizetésem van, amiben 100mb-os adatforgalom van.

A Vodafone azt mondja ha elérem a 100mb-ot lassítják a sebességet.

Kérdésem az lenne hogy valóban csak lassítják, vagy a 100mb felett plussz fizetnem is kell a további adatforgalom után?

https://vertigostore.eu

(#11967) mukibuci válasza kelzsoca (#11966) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szerinted miért mondja azt, hogy lassítják a sebességet és nem kell fizetned :F Amúgymeg kb 5 hozzászólást kellett volna elolvasni...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11968) laccczka válasza mukibuci (#11960) üzenetére


laccczka
tag

ööö...naív kérdés: ezek 3G-s csomagok?

csak mert a beállításokban a kapcsolatban GPRS-t láttam.

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#11969) dedike válasza laccczka (#11968) üzenetére


dedike
addikt

Ezek net csomgok. Az elérés módja mellékes. Szerintem.

Jó szerencsét!

(#11970) tomp válasza laccczka (#11968) üzenetére


tomp
félisten

A használt net elérési típusa mind1. Azért használnak mindenhol GPRS kifejezést, mivel ez az alap internet kapcsolat.

(#11971) darál0w


darál0w
Jómunkásember

haliho.

na csak rátaláltam :D

tehát a kérdés. az első kettővel ne foglalkozzatok ;)

illetve mégis. netezni melyik a legjobb soft?

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11972) mukibuci válasza darál0w (#11971) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A kérdésedben ott a válasz is :) Mindenre :P

A mobilweb opcióknál nincs túlforgalmazási díj, lassítják a sebességed. Ha kevés a hobbi, ott a profi is.

Böngészni pedig ha takarékoskodni akarsz, akkor opera mini, ha nem érdekel annyira az adatforgalom, akkor bármi más ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11973) darál0w válasza mukibuci (#11972) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igen. csak megerősítést kértem, h jol fogtam e fel :D

opera minit dobtam fel, én is azt találtam a "legjobbnak".

ha hűségnyilatkozattal akarom, akkor azt csak személyesen voda boltba? ( ugyanis akkor feleannyiba fáj :D)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11974) mukibuci válasza darál0w (#11973) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Igen, akkor csak személyesen. De csak fél évig fáj feleannyiba :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11975) darál0w válasza mukibuci (#11974) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igen. olvastam :)

akkor hétfőn megyek megkötöm.

köszi a segítséget ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11976) Exini


Exini
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy HTc Wildfire mobilt.

Vodafoe-nál a Komfort kategóriás előfizetéssel:Vodafone 50 Plus-al havi 1750-et kellene fizetnem , így 2 éves Komfort előfizetéssel 49 990 forint, Vodafoe kártyás csomagban 59 990 forint.
Szerintetek mennyire érdemes megvennem előfizetésesen? Kártyásan sajnos most nem tudom megvenni :S.
https://secure.vodafone.hu/keszulekek/keszulek_kereso/keszul
ek_kereso_hu.aspx?deviceId=630#
Eddig mindig kártyás voltam és t-mobilos, szal megkérnélek bennetek ,mondjátok el ami fontos információ ,amit tudnom kell ha vki előfizetéses a vodafonnál!
Havi 1750-en kívűl kell még fizetnem vmit? Ehhez pluszba kell még azt is fizetnem amit lebeszélek?
Előfizetésesek hogy tudják megnézni,hogy épp mennyit beszéltek le? Mert ugye itt nincs korlátozva az összeg mint a kártyásoknál.

Ti hogy döntenétek?

(#11977) mukibuci válasza Exini (#11976) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Én a helyedben megnézném 50 plus surf-ben, 35990ért, havi 2750Ft, ez 50 perc, plusz 100 megabájt adatforgalom. Ha már egyszer okostelefont veszek...

Amúgy az 50 plus nevében azért van az 50, mert ennyi percet beszélhetsz a havidíjadért.

Az alaphavidíjon kívül csak az elküldött SMSeket kell fizetned, egységesen 35 forint mindenhova.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11978) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni kártyásan egy telefont a vodafonnál, amit rögtön velük ki is függetlenítetnék. Azt mondták ilyet csak a márkaképviseletben lehet, viszont ott a kérdéses telefon éppen elfogyott.
Lehet hogy hülye kérdés, de megtehetem azt, hogy egy vodafone viszonteladónál megveszem a készüléket, majd azt elviszem a márkaképviselethez, hogy kifüggetlenítsék nekem?
Csak szeretnék biztosra menni... :)

(#11979) mukibuci válasza Sanraith (#11978) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Melyik az a telefon, ami annyira jó árban van a vodánál, hogy jobban megéri függetleníttetni, mint venni egy független készüléket :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11980) Sanraith válasza mukibuci (#11979) üzenetére


Sanraith
aktív tag

X10 mini pro függetlenítéssel együtt 85, ha valami pesti boltból rendelem függetlenül az 83. De mivel miskolci vagyok, sokkal egyszerűbb a garanciális problémákkal a helyi vodafonet zargatni, minthogy mindig felutazgatni Pestre. Előző telefonommal ez volt, plusz kétezret megér, hogy ne kelljen utazgatni... A kérdésre tudsz valamit esetleg?

(#11981) mukibuci válasza Sanraith (#11980) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Abból kiindulva, hogy csak a márkaképviseleten oldják fel a hálózati zárat, logikus, hogy a más vodafone üzletben vásárolt készülékek hálózati zárát is ott oldják fel.

De ha már ott voltál, és mondták, hogy nincs raktárkészleten, akkor miért nem kérdeztél erre is rá :F

A garanciás, meghibásodott készülékkel miért kéne utazgatni? Elromlott, felhívom a szervizt, vagy futárt küldenek érte, vagy pedig elküldöm nekik utánvéttel...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11982) club1 válasza mukibuci (#11981) üzenetére


club1
veterán

Te tudsz olyan szervizt, ahol az utánvéttel küldött csomagokat kifizetik/átveszik? (Komolyan kérdem!)

(#11983) Sanraith válasza mukibuci (#11981) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Mert buta voltam, és csak utána jutott eszembe... :)
Nekem azt mondták az előzőnél hogy be kell vinni, de még ha ilyen futáros megoldás is lenne, szerintem egyszerűbb az ha ide közelre bevihetem, személyesen elmondhatom mi a gondom, stb..

(#11984) mukibuci válasza club1 (#11982) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Asus, csak 1 telefon, és másnap jön a futár.
Motorola telómat anno régen utánvéttel postáztam.

Szóval tudok ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11985) club1 válasza mukibuci (#11984) üzenetére


club1
veterán

Elég régen volt az... :K

(#11986) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Új készülékek:

Vodafone 248
1
1
1
1
4 990

SE W100
9 990
6 990
990
1
17 990

Samsung C3300
10 990
7 990
990
1
18 990

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11987) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
A nagyszerű vodafone adatvédelmi okokra hivatkozva nem hajlandó telefonon felvilágítást adni az IKEA Family díjcsomagról.Van ilyen valakinek?Lennétek szívesek leírni a kondícióit?Előfizu díj(lebeszélhető e),belföldi percdijjak,sms dijak,ilyesmi...
Köszi!
Dodo

(#11988) mukibuci válasza dodopek (#11987) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

adatvédelmi okok miatt itt sem fogjuk leírni :U

ha van kártyád, próbáld itt:

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11989) howru


howru
csendes tag

Új részletfizetési lehetőség a Vodafone-nál.

Részletek: vodafone.hu/reszletfizetes

(#11990) dedike válasza howru (#11989) üzenetére


dedike
addikt

Ezt meg kell sasolnom nekem is! :K

Na. Nem tűnik rossznak, csupán amiatt van egy kis hiányérzetem, miszerint: A Részletfizetéssel megvásárolható készülékek listáját és a további feltételeket a márkaüzleteinkben találod..

Szóval a webes felületen nem tudom megsasolni a dolgokat... :(

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#11991) m@xsys


m@xsys
senior tag

Annyira nem titkos :D , de elküldöm akár excel file-ba.

(#11992) howru válasza dedike (#11990) üzenetére


howru
csendes tag

Idő kérdése, hogy kialakuljon. Szerintem először, azt fogják szemügyre venni, hogy mennyire tudja ez befolyásolni az új előfizetésre váltók számát.

(#11993) mukibuci válasza m@xsys (#11991) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Elég lenne ide felrakni egy listát :) Nem hiszem, hogy szupertitkos információ lenne ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11994) dedike válasza howru (#11992) üzenetére


dedike
addikt

Véleményem szerint nagyban, főleg ha egy jó hitelképességi feltételrendszert dolgoztak ki mellé, ami nem ad lehetőséget a sok "nemlétező" és felszívódó emberkének az ügyeskedéshez, ergo nem terheli tovább a "veszteség" oldalt! :K

m@xsys, mukibuci:

Ezt Ti tudjátok, mennyire kiadható az információ! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#11995) mukibuci válasza dedike (#11994) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha a márkaképviseleten minden további nélkül megtudható, akkor sztem nincs benne semmi extra. Nem vágom, hogy a honlapra miért nem lehetett felrakni :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11996) dedike válasza mukibuci (#11995) üzenetére


dedike
addikt

Leehet még nem volt rá idő, vagy ember. Vagy a fene sem tudja, hogy miért! Esetleg megvárják mennyire lesz "sikeres" az új rendszer! :U

Jó szerencsét!

(#11997) bence2 válasza mukibuci (#11995) üzenetére


bence2
csendes tag

Gondolom azért, amiért általában a kereskedelem így épül fel... Pl egy Hypermarket adja a kenyeret beszerzési ár alatt, vagy az akciós termékeket... Ha már bemész oda, akkor mást is vásárolsz, amin megtérül a haszon...
Sztem azért csak a személyes ügyfélszolgálaton lehet érdeklődni, hogy ha már bent vagy akkor rábeszéljenek valamire, vagy "elcsábulj" egy új telefonra.
Mint a biztosítók is pl.. Ajánlanak valami frankó dolgot HATALMAS betűkkel, a többit majd a kedves ügynök elmondja. Neki meg már a rutinos rábeszélési technikája nagyobb sikert arat majd az ügyfélkör bővítésénél.

Gondolom, hogy hasonló dolgok motiválhatják itt is a további info a személyes ügyfélszolgálaton-t... A fenti példák lehet, hogy nem a legjobbak, de ha nagyon hasonlóval szeretnék élni, mivel ez is részlet, akkor nézz meg egy banki ajánlatot a plakáton. Ki írnak egy nagy számot Pl 8% és további infóért fordulj az agent-hez. Aki majd jól rábeszél, hogy miért jó ez neked és ha már itt vagy akkor most csak neked elengedjük az első 3 havi kezelési költséget. Holott ez is bele van építve a termékbe. Minden ügyfélnek jár pl a meghirdetett konstrukcióban az első 3 havi kezelési költség elengedése. De mennyivel jobban hangzik az, hogy "Személyreszabott ajánlat" és "csak önnek" "csak most" és itt a soha vissza nem térő alkalom... stb bullshit. Remélem nem voltam félreérthető.

Off:
Egyébként meg sosem értettem, hogy miért kell részletre telefont venni.. Ha nincs 100-200ezrem, akkor nem veszek 100-200ezres telefont. Gyűjtögetek. Amit részletre fizetnék, félrerakom. Pl ugyanannyit havonta. És mire megveszem vagy olcsóbb lesz, vagy 1 kategóriával jobb lesz ugyanazért a pénzért.

Ha meg valaki háborog, hogy dehát annyi pénze nincs, akkor meg be kell érni egy olcsóbb vagy egy olyan jobb telefonnal, amit használtan vesz. Mondjuk mikor 1 év használat után megunnak a kis gazdag burzsuj gyerek az ájfónt és féláron eladja vaterán.
On

[ Szerkesztve ]

(#11998) bence2 válasza bence2 (#11997) üzenetére


bence2
csendes tag

A részletre vásárlással kapcsolatban:
Nagyon érdemes és tanulságos elolvasni az alábbi két cikket:
ezt és ezt

Semmi célzás semmire, csak hátha pár embernek hasznos a hirtelen döntések előtt. Hihetetlen, milyen emberek vannak. Van egy frankó működő tárgyam és mert a szomszédnak jobb van veszek én is. Jaa, nincs pénzem, nembaj akkor hitelre. Jaa, 1-2 hónap mulva rájövök, hogy nincs pénz hitelt törleszteni sem... Vissza adom az újat, ami a hitel tőkéjét sem fedezi, és már a régi sincs meg. Így nincs semmi, de helyette van hitel...
A hitel csak akkor ésszerű, ha megtérülés sejthető mögötte. Egy 100ezres telefont ha megvesz hitelre mikor kijön az üzletből már csak 80-at ér. A hitel (még ha kamatmentes is, amit kötve hiszek) kötelességekkel jár. A mobilszolgáltatók a "kamatmentességet" úgy kompenzálják, hogy cserébe ha hitelre vásárolsz telefont akkor sokezres havidíjjal le kell kötni magadat 1-2 évre. Akkor hol itt a kamatmentesség? Mindegy, hogy milyen címszó alatt, de a profitot beszedik. És még eladják neked, hogy nagyon jól jártál, mert te kamatmentesen kaptad a telefont részletre.
És mekkora jófejek.

Úgy látszik, hogy itthon a magyaroknak tényleg erre van szüksége: hitelből telefont, szuzukit, meg este legyen Máunika só meg Barátok közt. És dobjunk össze egy kis pénzt Izaurának is... Nehogy kimaradjon szegény.

[ Szerkesztve ]

(#11999) dedike válasza bence2 (#11998) üzenetére


dedike
addikt

Köszönjük szépen a felvilágosítást. :R
(Mellesleg az a kamatmentes kölcsön, amiket én eddig felvettem, legyen az banki, vagy akár mobilszolgáltatós, valóban mindenféle költségtől mentes volt. Javasolnám, először járj a dolgok után, utána oktass ki mindenkit! Köszönöm! )

Jó szerencsét!

(#12000) gombsadi válasza m@xsys (#11991) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Nekem el küldenéd? Kiváncsi lennék rá, és akár potenciális vevő lehet belőlem:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.