Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) mukibuci válasza Teszla_ (#12400) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Igen, van.

előfizetéssel:
LG GU230, N2700, N5130, Samsung S3550, N7230, Samsung S5230, Samsung S5350, N6303i, LG GS290

vitamaxban:
LG GS290, VF248, Motorola WX295, Vf541, LG GU280

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12402) m@xsys


m@xsys
senior tag

5 perce érdeklődtem: Voda márkaüzletekbe még az iPhone 4-ről semmit nem tudnak, legközelebb csütörtökön kapnak árut, lehet csak 28-án lesz ebből valami. Jól elhúzzák!
Vagy esetleg szerdán a márkaüzletekbe külön kiszállítják?!
Árakat szeretném már látni, meg egy időpontot!

(#12403) mukibuci válasza m@xsys (#12402) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Hol láttál olyat, hogy 21-én árulni fogja a voda? Vagy miért kellene akkorra kiszállítani?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12404) m@xsys válasza mukibuci (#12403) üzenetére


m@xsys
senior tag

Felmerült a 21-e és a 28-a is mint forgalmazási dátum pár napja.
Körbetelefonáltam, pár e-mail: 28-t tartják esélyesebbnek, de mindenki hallgat, és csak találgat.
Belső vodás dolgozók, márkaboltosok sincsenek még semennyire sem tájékoztatva, habár elég gyatrán vannak ellátva infókkal minden kezdődő akciónál is.
Vezetők sincsenek képbe, marketingen csak mosolyognak.
Ha tudok valami biztosat, akkor úgy is leírom. Fog jönni az e-mail :)

(#12405) mukibuci válasza m@xsys (#12404) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Felmerült a 21-e és a 28-a is mint forgalmazási dátum pár napja.

Ezeken a tutibiztosra beállított találgatásokon olyan jókat tudok mosolyogni :U 22 és 29 nem merült fel? :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12406) m@xsys válasza mukibuci (#12405) üzenetére


m@xsys
senior tag

:DD Nem írhatom le, h XY mondta/írta. Te dolgozol a Vodánál, te esetleg többet tudsz???
A márkaboltosokat/belső dolgozókat meg én ismerem, ha valamit tudnak, akkor nyílt titok :) Beszerzés meg az állásával nem játszik, de privátba megírom, h ki nem ad infót ki ;)

(#12407) manchester85 válasza mukibuci (#12405) üzenetére


manchester85
addikt

Mukibuci, nem tudom te hogy vagy vele, de a "felmerül" és a "tuti biztos" szavak szerintem nem túlzottan kooperálnak egymással. Vagyis ami felmerül, az eleve nincs tuti biztosnak beharangozva. ;) Amíg nincs hivatalos infó, lehet találgatni, hiteles vagy kacsa forrásoknak hinni/nem hinni, azokat fontolgatni. Viszont mivel kussol a voda, így senkinek nem lehet felróni szerintem azt, hogy próbál infókat megtudni. Nem egy nemhivatalos forrás tippje jött már be a T esetében is, néhány meg kacsának bizonyult, az élet már csak ilyen. De akit kicsit is érdekel ez az egész, az igen is nézelődik, nem pedig a vodafone rendszerüzenetét várja, még ha te úgy is állítod be, hogy ez a legbölcsebb, amit tehet valaki. :U

i6 Silver

(#12408) mukibuci válasza manchester85 (#12407) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Esetleg ha nem csak kiragadnál szavakat... De tudom, Neked kár is mondani....

Ha valahol felmerül h TALÁN 21én megjelenik, akkor már jogos a felháborodás h 19én nincs róla semmi HIVATALOS információ :F

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12409) manchester85 válasza mukibuci (#12408) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem, ha már kinn van, hogy "hamarosan", de ár még sehol, már akkor jogos a felháborodás. :K Nem ők szarták a spanyol viaszt, 2 éve erre várnak. Nem játszhatják el ugyanazt, mint a T, ugyanis még csak most kezdik el forgalmazni, így baromira nem fair szerintem ennyire titkolni a csomagokat, árakat, feltételeket, meg úgy egyáltalán mindent. Igaz, hogy azt még nem tudhatjuk, hogy a bejelentés és a forgalmazás között mennyi idő telik el, de a "hamarosan"-ból kiindulva legjobb esetben is max pár nap lehet. Azt persze elismerem, hogy ennek nemzetközi szabályozása van, és nem a magyar voda tehet róla, hisz a németeknél ugyanez van.

i6 Silver

(#12410) mukibuci válasza manchester85 (#12409) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Az, hogy most már hivatalosan is "hamarosan", csak egy dolognak köszönhető:

Vodás vagyok és iphone-t akarok
és innen a kedvenc:

Amúgy meg azért csináltam ezt az oldalt, mert ha elég sokan leszünk akkor MUSZÁJ mondaniuk valamit!!!
már 1000-en vagyunk!!!!!!!! ha erre nem lép vmit a Voda hát nem tudom!!!

irónia off

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12411) manchester85 válasza mukibuci (#12410) üzenetére


manchester85
addikt

Na ebből semmit nem értek. :U Hogy jön ide a FB, vagy bármi fanklub? Most azt akartad iróniával kifejezni, hogy bármit csinálhatunk, úgyse rajtunk, tetteinken, hozzászólásainkon múlik, mikor lesz ár, bejelentés, forgalmazás vagy akármi más? De hát hol írtam én, hogy ezt mi tudjuk valamennyire befolyásolni? Ettől viszont még lehet véleményem, véleményünk, viszont baromira nem értem, hogy mi relevanciája van annak, amivel az én hozzászólásomra reagáltál.

i6 Silver

(#12412) mukibuci válasza manchester85 (#12411) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tudod mit? Háborodjál fel jogosan...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12413) kaller1 válasza mukibuci (#12401) üzenetére


kaller1
veterán

Igen van, és természetesen csupán a véletlen műve, hogy az akcióban részt vevő készülékek ára a beszámítással arányosan magasabb is lett...

Ismét nem csalódtam.

.::> <::.

(#12414) manchester85 válasza mukibuci (#12412) üzenetére


manchester85
addikt

Értem, akkor kétféle ember van. A FB-os fanklub tag, és a veled mindenben egyetértő. :DDD

i6 Silver

(#12415) Z0C! válasza manchester85 (#12411) üzenetére


Z0C!
őstag

ez a marketing.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12416) RedSix válasza Roten (#12360) üzenetére


RedSix
tag

Hőbörgés helyett íme a megoldás: bejelented a panaszt, amit kivizsgálnak. Ajánlott előtte lefedettségi térképet nézni a vodafone.hu-n.

***Live online, love online***

(#12417) trec12


trec12
addikt

Van 2 éves készülékes hűségem a Vodánál.Ha hátrányos ÁSZF változás van itt is lemondható kötbér nélkül a szolgáltatás?Jól tudom?

(#12418) kaller1 válasza trec12 (#12417) üzenetére


kaller1
veterán

Biztos hogy nem.

.::> <::.

(#12419) Z0C! válasza trec12 (#12417) üzenetére


Z0C!
őstag

hátrányos ÁSZF módosítás? :O

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12420) mukibuci válasza trec12 (#12417) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

elkezdődött a para a válságadó miatt? vagy mire gondolsz?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12421) club1 válasza trec12 (#12417) üzenetére


club1
veterán

ÁSZF szerint:
Amennyiben a módosítás az Elıfizetı számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaz, az Elıfizetı az értesítéstıl számított 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani az Elıfizetıi Szerzıdést. Nem mondhatja fel azonban az Elıfizetı az Elıfizetıi Szerzıdést ilyen esetben akkor, ha kötelezettséget vállalt arra, hogy a Szolgáltatást meghatározott idıtartam alatt igénybe veszi és az Elıfizetıi Szerzıdést az ebbıl eredı kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti.
A Szolgáltató jogosult az egyedi Elıfizetıi Szerzıdés és az Általános Szerzıdési Feltételek
egyoldalú módosítására a jelen pontban írtak illetıleg a jogszabályi elıírások szerint. Errıl a
Szolgáltató az Elıfizetıket a jelen Általános Szerzıdési Feltételek 1.5 pontjában meghatározott módon és idıben értesíti, kivéve, ha a módosítás új szolgáltatás bevezetése miatt vált szükségessé és az a már nyújtott szolgáltatások feltételeit nem érinti.
A Szolgáltató az Elıfizetıi Szerzıdést csak az alábbi esetekben jogosult egyoldalúan módosítani:
a) a gazdasági és/vagy mőszaki körülmények olyan változása, amelyek következtében a
Szolgáltató az Elıfizetıknek nyújtott szolgáltatást a korábbiakhoz képest megváltozott
pénzügyi és/vagy mőszaki feltételekkel képes csak nyújtani, de nem jelent a szolgáltatás
igénybevételének feltételeire vagy minıségi célértékeire vonatkozó változtatást;
b) új szolgáltatás bevezetése;
c) az újonnan bevezetésre kerülı szolgáltatások és a meglévı szolgáltatások megfelelı
minıségének biztosítása;
d) az egyedi Elıfizetıi Szerzıdésben a felek a fentieken túl az egyoldalú módosítás egyéb
eseteiben is megállapodhatnak;
e) jogszabályváltozás vagy hatósági döntés indokolja; vagy
f) a körülményekben bekövetkezett lényeges változás indokolja.

(#12422) club1 válasza club1 (#12421) üzenetére


club1
veterán

Azaz, ha azért írtál alá két évet, hogy hozzájuss 2 Ft kedvezménnyel egy függő telefonhoz, akkor ezt a kedvezményt nem érinti az, hogy közben 10 Ft-al emelik a percdíjakat.
Ha viszont tarifahűség miatt írsz alá 2 évet, és felemelik a tarifa havidíját 10 Ft-al, akkor felmondhatod a szerződést.

(#12423) trec12 válasza club1 (#12422) üzenetére


trec12
addikt

Világos, köszi.

(#12424) trec12 válasza mukibuci (#12420) üzenetére


trec12
addikt

"Para" nálad van, mert egyből a válságadó jut eszedbe. :DD Nem erről van szó.Van kedvezőbb ajánlatom máshol, de kettő előfizetést meg luxus lenne fenntartanom, hogy ezt nem mondhatom fel. :(

[ Szerkesztve ]

(#12425) mukibuci válasza trec12 (#12424) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Csak kérdeztem, én nem parázok :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12426) dedike válasza mukibuci (#12425) üzenetére


dedike
addikt

Szóval te fogod szedni a pénzt... :D :P ;]

Jó szerencsét!

(#12427) trec12 válasza mukibuci (#12425) üzenetére


trec12
addikt

Akkor nyugodt vagyok. :DD

(#12428) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Mi van a részletfizetéssel?! Ez nem normális, hogy csak surf-el van, és csak márkaboltba. Szedjék már össze magukat!

(#12429) Studi22 válasza Grande Ale (#12428) üzenetére


Studi22
aktív tag

Mukibuci kolléga most tárgyal a vezérrel hogy lehessen mindenhol minden készüléket venni mindenféle csomaggal.Még egy jó hír lesz részletfizetés az 1 Ft-os készülékekre is. :K

Elhiszed ugye hogy ez nem a pórnép gyermekein múlik. ;)

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12430) Grande Ale válasza Studi22 (#12429) üzenetére


Grande Ale
őstag

Miből gondoltad, hogy azt hittem, hogy a "pórnép gyermekein" múlik? Most ezzel mit szerettél volna mondani? Eszméletlen okos(okoskodó) emberek vannak itt...

[ Szerkesztve ]

(#12431) Studi22 válasza Grande Ale (#12430) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ha nem azokon múlik akik itt talán segítséget nyújtanak akkor mire számítottál mi lesz ebből a hozzászólásodból???Beck György elolvassa és máris utasítja a vezetést "hogy kérem szépen ez tarthatatlan és márpedig viszonteladók is azonnal és mindent forgalmazzanak!",vagy mégis mire gondoltál? :U

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12432) Grande Ale válasza Studi22 (#12431) üzenetére


Grande Ale
őstag

Könyörgöm, miért gondoltam volna ezt?! Ez egy fórum, amiben volt már szó arról, hogy szeretnénk hitelt a vodánál. Csak megjegyeztem, de már bánom, mert sajnos azt hitted, hogy helyre kell utasíts. Mi van veled? Nem. nem gondolom, hogy Beck György ezt a fórumot olvasgatni fogja, nem neki címeztem, sőt, még mukibuci kollégádnak sem.Vagy úgy értelmezted a hozzászólásomból? Úgy általában megjegyeztem, beírtam, mert úgy hittem, hogy más is gondolhatja így mint én. Írd le kérlek, hogy ezentúl miről, mit lehet írni ebben a fórumban, megpróbálok ehhez igazodni.

Az aláírásod illik rád...

[ Szerkesztve ]

(#12433) Studi22 válasza Grande Ale (#12432) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ha te sem tudod mit szerettél volna elérni a hozzászólásoddal az igen nagy baj mert ugye akkor semmi értelme nem volt.
Valaki valamit remél az egy dolog, de nem hinném hogy egy szakmai fórum a helye ennek.

Talán topik jellegének annak kellene lennie mint szakmai fórumnál hogy ha ennél a szolgáltatónál problémád van bármi nemű felteszed kérdésed és aki tud lehetősége szerint válaszol.

Ha az embernek csak vágyai vagy valami off jelegű hozzászólása van ami alap esetben "megoldhatatlan" arra is vannak itt meg felelő topikok akkor miért nem ott teszi föl ezeket...

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12434) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!

Aki tud valami infót, vagy esetleg vodafonenál dolgozik azt megkérem h válaszoljon a most következő kérdésemre! :)
Samsung Galaxy S-t szeretnék venni.
Flottában vagyok.
Honnan tudom kideríteni, hogy mi a flotta promóció csoport kódom?
Lehetséges-e, hogy a flotta miatt olcsóbban vásárolok majd telefont?
Részletfizetés konkrétan ennél a telefonnál hogy nézne ki?

Üdv.
Gabi :R

(#12435) Studi22 válasza G@ß! (#12434) üzenetére


Studi22
aktív tag

Szia!

Ennyi infó alapján.
Komfort kategóriás áron gyanúsítom hogy vehetsz új készüléket és azt is csak egy összegű fizetés mellett,mivel a részletfizetés még csak is márkaboltban és csak surf tarifákkal vehetőek igénybe. :R

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12436) howru válasza G@ß! (#12434) üzenetére


howru
csendes tag

Flottás előfizetőként csak alap kategóriában vásárolhatsz telefont. A promóciós kódot az ügynöktől kell elkérni, aki a flottát ajánlotta a Vodafone részéről.
Részletfizetés csak márkában, surf csomaggal.

[ Szerkesztve ]

(#12437) G@ß!


G@ß!
őstag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ! :R

(#12438) Atis206


Atis206
csendes tag

Sziasztok!

Ha vitamaxról szeretnék előfizura váltani,de a kártyának nincsenek meg a papírjai,kódjai és azt sem tudom kinek a nevén van,mit kell tennem??A régi számom elhagytam kb. 8 éve és ezt egy barátomtól kaptam akkor ajándékba,azóta használom,de nem lehet róla tudni semmit.... :F

(#12439) mukibuci válasza Atis206 (#12438) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Bemész a márkaképviseletre és ott megoldják a gondod. Küldenek levelet a tulajdonosának és ha nem ellenkezik, akkor a nevedre írják. Utána már szabad a pálya.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12440) <NewL>


<NewL>
addikt

valakinek küldött már levelet a voda az iPhone-al kapcsolatban?

There's an app for that

(#12441) Atis206 válasza mukibuci (#12439) üzenetére


Atis206
csendes tag

Köszönöm a gyors választ,ezek szerint ez nem egy órás mutatvány....szóval megkeresik a tulajt,akinek a nevén van,ha áldását adja átírhatom?csak mi van akkor,ha nem "elérhető" az emberke??Azért kösz a segítséget,go be a vodához... :U

(#12442) mukibuci válasza Atis206 (#12441) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

saccra 2 hét. Ha nem reagál, akkor is rád száll a kártya.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12443) Atis206 válasza mukibuci (#12442) üzenetére


Atis206
csendes tag

értem!akkor még egy kérdés,hátha ebben is tudsz(tudtok) segíteni.Ez milyen költséggel jár vajon?

(#12444) SZ4B válasza mukibuci (#12442) üzenetére


SZ4B
tag

saccra inkább 10 hét, de 60 napnál több
a tulajdonjog átírása vitamaxról előfizetésre díjmentes

[ Szerkesztve ]

szigNÓ

(#12445) Atis206 válasza SZ4B (#12444) üzenetére


Atis206
csendes tag

pffff,ok köszi!Akkor karácsonyra lepem meg magam vmivel,nagyon úgy néz ki... :D

(#12446) Micuir_M


Micuir_M
tag

Tök jó a Voda SOS feltöltése!

Most kipróbáltam, mégpedig úgy, hogy egy percre sem elegendő pénz volt a kártyámon és bejött a feltöltőmenü. Feltöltötték a 750.- Ft-ot és utána folytatódott a tárcsázott hívás, megszakadás nélkül!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#12448) kaller1 válasza bolondember (#12447) üzenetére


kaller1
veterán

Mintha a tesztben lévő infó nem fedné a valóságot.

vagy

A vodánál megint toppon vannak.

.::> <::.

(#12449) bolondember válasza kaller1 (#12448) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

isis. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12450) pcguru1


pcguru1
őstag

Szisztok

Van olyan lehetoseg a vodanal hogy meglevo mobil elofizetest,atiratok mas nevre es ha igen ez mennyibe fajna nekem?

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.