Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) DeFranco válasza mukibuci (#12200) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akkor miért írják oda, hogy rendeld weben? Érted... rendeljem meg valamelyik sufniGSM-től függetlenül? Vagy a T-től? Vagy mire gondoltak?

Szóval akkor tényleg nem lehet megrendelni, erre voltam kíváncsi. Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#12202) AMD Power


AMD Power
titán

Előző héten hívott a Voda ,hogy havi 1000Ft korlátlanul tudok netezni. Mondták ,hogy majd egy futár fogja kihozni a szerződést, hétfőn vagy kedden. Azóta jön. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12203) manchester85


manchester85
addikt

Muki, nem tudod, hogy mikor készül bejelenteni a voda az iPhone forgalmazását? :) A mai bejelentés után visszahúz a szívem. :U

i6 Silver

(#12204) mukibuci válasza manchester85 (#12203) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerinted pont itt fog kiderülni? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12205) manchester85 válasza mukibuci (#12204) üzenetére


manchester85
addikt

Ha nem akarom használni az előfizumat, milyen csomagra válthatok át, ami a legolcsóbb havidíjú? Amiben mondjuk nincs semmi lebeszélhetőség, régen 1000ft-ért volt ilyen, létezik még?

i6 Silver

(#12206) mukibuci válasza manchester85 (#12205) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

50 plus (1750Ft), vagy ha nincs rajta hűség, akkor át tudod váltani vitamaxra, akkor 3000 feltöltéssel megmarad a számod 1 évig.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12207) manchester85 válasza mukibuci (#12206) üzenetére


manchester85
addikt

Kösz! Van rajta. Viszont most egyre inkább kezdi visszanyerni a szívemet a voda. ;) Egyrészt az üfsz-es azt mondta, hogy november környékén lesz iPhone 4, másrészt apám v klub tag, és évente vehet új telót. Eddig nem volt tiszta a dolog, ugyanis azt írják, 2 év hűség kell hozzá, és nem vágtam, hogy ha évente vesz új telót, akkor most minden évben egy évvel hosszabb lesz-e a hűsége, de azt mondták, hogy ez törlődik. :U Ergo, vehetjük úgy, hogy majdnem olyan, mintha 1 év hűségre venne telót. (Na jó, azért kicsit rosszabb, de nem akkora gáz :) ) Már csak az árakra leszek kíváncsi, de ez így ebben a konstrukcióban elég jó lehet.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#12208) Grande Ale


Grande Ale
őstag

A részletfizetést mikor akarják kiterjeszteni más tarifákra is? Flottás vagyok, nem fogok csomagot váltani a részlet miatt, viszont nekem, nekünk is kéne! Tud valaki valami infót?

(#12209) dedike válasza manchester85 (#12207) üzenetére


dedike
addikt

Már csak az árakra leszek kíváncsi

..azért 2mg-os Rivotrilt készíts magad mellé... ;] :P

Jó szerencsét!

(#12210) manchester85 válasza dedike (#12209) üzenetére


manchester85
addikt

:DDD Az a baj, hogy a T most eljátszotta a bizalmamat. :U 120 ezer ikon 200-zal, 2 év hűség két év tarifamegtartás. Any*tokat, azt! Annó a 3G ennek a feléért volt (és akkor semmivel nem ért kevesebbet, mint most a 4). A 3GS-nél is 20%-kal drágábban indított. Értem én, hogy gyenge forint, csak épp van olyan ország, ahol 140k körül van függetlenül, tehát az apple szerintem sokkal olcsóbbra árazta be, mint a 3GS-t annó. Angliában is 500 font, a 3G meg 700 euró volt Olaszországban függetlenül. Úgyhogy menjen a T a francba. Izgatottan várom az árakat, csak kérdés, mit kezdek majd a T-s kártyámmal a vodafüggő szifonban, ha úgy alakul. :DDD

i6 Silver

(#12211) -B- válasza manchester85 (#12210) üzenetére


-B-
senior tag

Így is sorban állnak érte az emberek és napok alatt eladják a készletet.
Miért is adnák olcsóbban, ha sokan ennyit is képesek kifizetni érte??!
Én még drágábban adnám! :)

(#12212) m@xsys válasza -B- (#12211) üzenetére


m@xsys
senior tag

Na na, nem eszik olyan forrón a kását.
Sokan kivárnak és meggyőzik magukat az árak miatt, hogy annyira (még) nem kell.
Én is várok a vodára, de ha pofátlanul drágák lesznek, akkor jöhet külföldről.
Csak úgy nem írunk már alá 2 év rabságot a családba semelyik szolgáltatónak sem!!!
T-Mobil előnybe van egy kicsit a 0% THM miatt, de akkor is ki kell fizetni az árat érte.

(#12213) mukibuci válasza m@xsys (#12212) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a T 0% THMből származó előnye lassan, de biztosan eltűnik. Bár egyelőre csak a márkaképviseleteken és Surf csomagokra érhető el, de lassan csak kiterjesztik a többi üzletre is :K hátha a tarifacsomagokban is lesz változás :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12214) m@xsys válasza mukibuci (#12213) üzenetére


m@xsys
senior tag

Tudom, h a vodánál is megmozdult valami és annyira nem megy a Surfre a hitelajánlat, így nyitni kell az összes tarifacsomagra.
Meglátjuk mi lesz!

Figyelünk Vodafone ;]

Haverom pl. osztrákoktól nem Skype-ol senkivel, mert van 1000 perce EU-n belül ( kb.6000 Ft) és bőven elég - ilyesmit szeretnék a Vodától ebbe az orszába

(#12215) kaller1 válasza mukibuci (#12213) üzenetére


kaller1
veterán

Jöhetne már nyugodtan az a változás. :U

.::> <::.

(#12216) mukibuci válasza m@xsys (#12214) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Hát most lehet megköveztek, de inkább a flottás csomagokból is kéne surf változatot csinálni :U Részletre úgysem a vf 125öt vesznek az emberek, hanem drágább "okos"telefonokat, azokhoz amúgy sem árt a net... Hiába tiltakoznak sokan tűzzel-vassal, akkor sem fogom megérteni, hogy minek pl androidos teló net nélkül :U

Álmodozni meg nem itt kéne ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12217) dedike válasza mukibuci (#12213) üzenetére


dedike
addikt

Minden "drága" telefon elérhető már részletre az általad említett helyeken, vagy még mindig vannak benne korlátozások? :U

Jó szerencsét!

(#12218) mukibuci válasza dedike (#12217) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

multkor volt itt vmi lista, azóta tudtommal nem változott

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12219) dedike válasza mukibuci (#12218) üzenetére


dedike
addikt

Értem, köszönöm! :)

Jó szerencsét!

(#12220) Grande Ale válasza dedike (#12217) üzenetére


Grande Ale
őstag

Van internet hobbim a flottás mellé, de felőlem így internettel hívhatják hobbi surf-nek is, csak a díjai ne változzanak, és legyen hitel hozzá!

(#12221) sagesz93


sagesz93
addikt

hi!
Kérdésem, hogy megnézhetem-e azt valahol, hogy mennyi internetet használtam el?
Feltöltőkártyás vagyok.

(#12222) Kari1


Kari1
aktív tag

Valaki találkozott ilyen hibával:

Feltöltő kártyám van amin egy Profi net előfizetés van ami 500MB-os. 09.22én kapok egy sms-t hogy az adatforgalmam elérte 230MB-t, majd ma 09.26-án egy újabb sms-t kapok hogy az adatforgalmam elérte az 1GB-t. (Ez azért is furcsa mivel ha elérem az 500MB-t a szolgáltatás kikapcsol, nincs túlforgalmazás mivel feltöltő kártyás vagyok.) Illetve net adatforgalom ellenőrzésre én a 3G watchdog androidos programot használom ami azt jelzi hogy ebben a 4-5napban 67MB volt az adatforgalmam és nem kb770MB. Ügyfélszolgálatot már hívtam aki annyit mondott hogy hó végén kérjek egy forgalom kimutatást, bár őszintén ennek sok értelme nincs mivel gondolom ez is ugyanabból a rendszerből veszi az adatot mint ami az sms-t küldte. Szóval csak annyi lenne a kérdésem hogy más találkozott-e ilyennel?

(#12223) Kari1 válasza Kari1 (#12222) üzenetére


Kari1
aktív tag

Közben tárgytalan mivel jött egy sms hogy a 250MB-t túl léptem azért a szolgáltatsát kikapcsolják (úgy nézem ezt a profi net előfizetés bug-t még nem tudták orvosolni)

(#12224) tibi683


tibi683
tag

Halo mindenkienk!
Lenne pár kérdésem remélem tudtok segíteni!
Most akarok új előfizetést amit kinéztem az a Tweet surf lenne, és ehez kapcsolodnának a kérdéseim!
Szóval 3500 ft és akkro 100MB adatforgalom után lekorlátozzák és nem lesz tulforgalom?
mármint nincs benne valami turpisság vagy ienk félek kicsit ettől mert nem szeretnék hónap végén 20000 ezer forintos számlát kapni:S
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#12225) mukibuci válasza tibi683 (#12224) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha nem beszélsz 20 ezret, akkor nem lesz 20 ezres számlád, megnyugodhatsz :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12226) tibi683


tibi683
tag

Köszönöma választ, megnyugodtam!:)

(#12227) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Vitamax-ról előfizetésre váltanék. Szerintetek van-e arra lehetőség, hogy a vitamax egyenlegemen levő összeget átvigyem az előfiezésbe (mondjuk mint jóváírás) vagy mindenképp le kell telefonálnom, vagy bukom? A számomat meg szeretném tartani.

(#12228) Studi22 válasza DeFranco (#12227) üzenetére


Studi22
aktív tag

Szám marad hisz ez a lényege(ennek a folyamatnak pedig az hogy tudd az ügyfél kódodat illetve Te neveden legyen a kártya).
Az összeg átmentése technikailag nem meg oldott,tehát mielőtt bemész szerződést kötni közel 0-ás egyenleggel tedd mert 48 órán belül megtörténik a váltás ami gyakorlatban egy nyugisabb napon kb. 1 óra alatt meg lesz és ha maradt egyenleg kártyádon az elveszik... :K

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12229) DeFranco válasza Studi22 (#12228) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az ügyfél kód az az, amivel az online felületen is belépek, ugye?

Hát, akkor nem a hét végén veszem meg a telefonom, csak kb 3 hét múlva. Nem örülök neki... :( Még csak az lenne a szép, ha addig emelkedne az ár, vagy megszűnne a csomag. Mindenesetre köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#12230) Studi22 válasza DeFranco (#12229) üzenetére


Studi22
aktív tag

Igen. ;)

Az elavultságra való hivatkozással,sajnos fizetős a SIM csere,ha nincs funkcionalitásban való hibája akkor fizus,de mivel előfizetésre váltasz kapsz új SIM-et is tehát csak addig kell kibírnod.

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#12231) DeFranco válasza Studi22 (#12230) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bocs, még egy kérdés: kapok / kaphatok új SIM kártyát, vagy ugyanúgy csak 5k ellenében, mint ha elhagytam volna? A mostani már van vagy 8-9 éves, tehát elég elavult...

[ Szerkesztve ]

(#12232) schummy


schummy
tag

hello,

van olyan sms-kód amivel le lehet kérdezni a mobilweb hobbi állapotát, illetve, hogy milyen csomagban vagyok,
48 órát mondtak a bekapcsolásra az egyik számomra, és, hogy sms-t is küldenek róla, de nem kaptam még sms-t és jobb lenne a békesség, főleg a mobilweb érdekelne
előre is köszi

(#12233) RedSix válasza schummy (#12232) üzenetére


RedSix
tag

"SNET" a 1270-re (ingyenes) - válaszban megkapod h milyen netcsomagod van
vagy: online ügyfélszolgálat
"FEI" szintén 1270-re - megküldi a tarifádat, de ez 45 pénz

***Live online, love online***

(#12234) RedSix válasza DeFranco (#12231) üzenetére


RedSix
tag

Ha havidíjasra váltasz kapsz egy zsír új SIM-kártyát, free. Érdemes a régiről lementegetni az adatokat.

***Live online, love online***

(#12235) schummy válasza RedSix (#12233) üzenetére


schummy
tag

köszönöm, főleg az első a fontos, nem mindegy, hogy a start van 10 kb 13 Forintért, vagy mobilweb hobbi :D

(#12236) franc0


franc0
őstag

Volna egy kis problémám. Nem tudok belépni az online ügyfélszolgálatba, holott az adatokat biztosan jól töltöm ki, mivel 1-2 hónappal ezelőtt (mielőtt még bejött ez az új My Vodafone-os baromság) még simán tudtam online díjcsomagot váltani.
Ha valaki meg tudná mondani mi a gond, hálás lennék.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#12237) DeFranco válasza RedSix (#12234) üzenetére


DeFranco
nagyúr

OK, köszönöm mindenkinek. :R

(#12238) RedSix válasza franc0 (#12236) üzenetére


RedSix
tag

A bejelentkezésnél a regisztrációra nyomj, itt az ügyfélbiztonsági kóddal meg tudsz adni egy új belépési kódot, amivel eléred az online ügyfélszolgálatot.

***Live online, love online***

(#12239) RedSix válasza schummy (#12235) üzenetére


RedSix
tag

Azért a helyedben nyomnék egy "XSTART"-ot a 1270-re, hogy még véletlenül se maradjon aktív ha esetleg később törlöd a mobilwebet :)

***Live online, love online***

(#12240) dedike válasza Studi22 (#12228) üzenetére


dedike
addikt

Az összeg átmentése technikailag nem meg oldott,

Ez most mi? Vicc? Mert annak rohadt durva... :F

Jó szerencsét!

(#12241) mukibuci válasza dedike (#12240) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mert a tmobilnál megmarad a feltöltött egyenleged, ha előfizut kötsz :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12242) dedike válasza mukibuci (#12241) üzenetére


dedike
addikt

:K
Katt a fejre! Ugyan nem ÁSZF részlet, de nem szokott különbség lenni a honlap és ez között!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12243) mukibuci válasza dedike (#12242) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vonatkozó ászf rész? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12244) 1430 válasza mukibuci (#12243) üzenetére


1430
senior tag

Domino ÁSZF 4.7.1. ;)
"Az utólag fizetett szolgáltatásra történő átváltáskor az Előfizető hívószámát megtarthatja, az átváltáskori Domino egyenlegét a Szolgáltató az utólag fizetett szolgáltatás előfizetői folyószámláján jóváírja."

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#12245) #02683648 válasza 1430 (#12244) üzenetére


#02683648
törölt tag

Pannonnál is így működik, legalábbis pár hónapja még így működött. Lassan össze kellene szedni a különböző szolgáltatók tailor-made ügyfélszivató baromságait (P: csekkes befizetés díja, kártyás ciklus baromság, T: pénzért sem kérdezhető le normálisan 1 SMS-ben a kombinált csomagok forgalma, hívószámkijelzés még mindig fizetős egy rakat előfizetésben, V: prepaidről való elváltásnál elveszik az egyenleg :DDD )

(#12246) mukibuci válasza 1430 (#12244) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tőled nem ér ;]

:R

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12247) Z0C! válasza #02683648 (#12245) üzenetére


Z0C!
őstag

elveszlik az egyenleg, le kell előtte beszélni...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12248) Oly válasza Z0C! (#12247) üzenetére


Oly
senior tag

Egyelőre... Nem lesz ez mindig így... :))

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12249) Z0C! válasza Oly (#12248) üzenetére


Z0C!
őstag

jaja :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12250) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

ez a vodafone napijegy hogy működik pontosan? feltöltőkártyával is megy?

Aurea mediocritas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.