Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) mukibuci válasza SAIKON (#11550) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igazából a telefon beállításai között megkeresed az átirányítást, és ott "összes átirányítás törlése" vagy ehhez hasonlót keress.

Nem tudom, hogy távolról ezt tudják-e törölni, nemvok üfiszolis, de sztem nem :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11552) SAIKON válasza mukibuci (#11551) üzenetére


SAIKON
tag

OK. köszönöm!
Meg fogom nézni, csak kb. 120km-re van faterom és nem érem el:)
Ezért kértem az ügyfélszoli segítségét:)

(#11553) 1430 válasza SAIKON (#11552) üzenetére


1430
senior tag

Említetted, hogy SMS-t kap ilyenkor is a hívásról. Ezek szerint a Vodánál is van hívásértesítő szolgáltatás (bocsi, nem ismerem ennyire a V szolgáltatásait), ami feltételezem ugyan úgy hívásátirányításon alapszik. Szóval szerintem a hívásértesítőre van átirányítva édesapád hívószáma.

Próbáld megbeszélni vele, hogy üsse be - mint egy telefonszámot - a ##002# kódsort majd a hívásindítás gombot. Ezzel elvileg minden élő átirányítást töröl, majd tegyetek egy próbát, hogy már tovább csörög e a telefon.

Így viszont nem elérhetőség esetére is ugrik a hívásértesítőre való átirányítás (ha van), ezért ha egyszer otthon leszel, állítsd be neki.

Egyébként a T-Mobile-nál ügyfélszolgálaton keresztül is lehet átirányítást módosítani, talán Vodafone-nál is.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11554) temp123456


temp123456
tag

olvasom itt, mindenki igy megy CSEP-be meg meg ugy...
én is akarok, miez? :D
elolvastam egzinetet
nekem nincs vodánál még semmi elofizum telom kartyam csomagom rokonom ismerosom baratom stb,
nekemis lehet? :F
ha valaki halkan megsugja, megkoszonom :))

(#11555) temp123456 válasza temp123456 (#11554) üzenetére


temp123456
tag

tudom h*lye vagyok, de mar olvasom :)
csak tapasztalatom nincs mobiltelefonokkal kapcsolatban :F

(#11556) fateless válasza temp123456 (#11555) üzenetére


fateless
veterán

Az oldalon, amit már olvastál, minden le van írva

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11557) Blamazs


Blamazs
senior tag

Ma megjott az egzinettol az igazolasom, ugyhogy ha lesz erom ma delutan megyek a vodahoz modositani az ikea-s csomagom erre. Ha nem akkor halasztom a jovo hetre.
Majd megirom a tapasztalataimat a valtassal kapcsolatban.

(#11558) mukibuci válasza Blamazs (#11557) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mindenképpen márkába menjél, mert máshol nem fogják megcsinálni a váltást :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11559) Blamazs válasza mukibuci (#11558) üzenetére


Blamazs
senior tag

Haza is ertem. Piros pont a piros szolgaltatonak.
Bementem ,varnom sem kellett. 3 perc alatt megvoltam.
Elmondtam mit szertnek, az ufsz. srac elkrte a szamom, a papirt amit kaptam, megnezte a szemelyimet es mondta, ha gondolom mehetek is, mert o megcsinalja az atirast, kapok rola sms-t ha a valtas megtortent.

(#11560) ottoyes válasza Blamazs (#11559) üzenetére


ottoyes
senior tag

Faxa... :C

Ottoyes

(#11561) kaller1


kaller1
veterán

Any problem:

A 6-7 éves sim kártyám nem működik pár új készülékben.

Mennyibe kerül a cseréje újra, illetve viszonteladónál lehet-e cseréltetni?

.::> <::.

(#11562) mukibuci válasza kaller1 (#11561) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Bárhol ki tudják cserélni, 4700 a csere díja. Ha gyári hibás, akkor díjmentes a csere.

Mostmár van micro-sim is, bár azt nem fogsz minden viszonteladónál találni. A sima kártyából is van újabb fajta, 500 név fér már rá.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11563) kaller1 válasza mukibuci (#11562) üzenetére


kaller1
veterán

Ez mennyire számít gyári hibának? Azért nem mai darabról van már szó... :U

.::> <::.

(#11564) SAIKON válasza 1430 (#11553) üzenetére


SAIKON
tag

Köszi!

Valóban ez volt a gond!
A hívásértesítő. A negyedik ügyfélszolgálatos, a három hölgy után egy férfi valahogy rájött erre és érdekes módon ki tudta kapcsolni távolról...
Ő biztos odafigyelt a továbbképzéseken, vagy csak meg akarta oldani a problémát.
Szóval nem értem hogy a hölgyek miért nem látták ezt a szolgáltatást aktívnak...
A lényeg hogy megoldódott:)

(#11565) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Csak rám akarnak rámsózni minden nap 200k-t? :W

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#11566) mukibuci válasza kovacsroli (#11565) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

STOP a 1777re és utána rád sem akarják sózni ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11567) ansell válasza mukibuci (#11566) üzenetére


ansell
tag

nekem pont egy ilyen STOP sms miatt számláztak egy emeltdíjas sms-t (300Ft).
nem kicsit bosszantó, lehet vitatni is fogom a számlám...

micro-sim nek külön örülök, jó lesz majd a köv telómba! ;)

[ Szerkesztve ]

ITX konfig eladó!

(#11568) mukibuci válasza ansell (#11567) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Elvileg kiszámlázzák ezt is, majd utólag jóvá is írják, ha mégsem, akkor 1270 ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11569) raziel01


raziel01
veterán

Lehet tudni, hogy lesz-e valami sebességnövelés a mobilnetnél? 128Kbit 2010-ben elég karcsú még mindig.

"A Vodafone és a Btel együttműködésének köszönhetően bővül a magyarországi mobilinternet-kiszolgálás. A Btel saját márkanév alatt, saját csomagokkal jelenik meg, tovább színesítve ezzel a mobilinternet-piacot. A szolgáltatás hálózati kiszolgálását a Vodafone biztosítja a Btel részére. Takács Gábor, a Btel sajtóreferense lapunknak elmondta, kétéves szerződést kötöttek a Vodafone-nal. A Btel három csomaggal lép a piacra: havi egy, három és nyolc GB adatforgalommal, a legolcsóbb bruttó 1197 forintba kerül, bár ha a felhasználó átlépi a csomagban foglalt adatforgalmi korlátot, a cég nem számít fel túlforgalmi díjat, de csökkenti a sebességet. A szolgáltatásokra tegnaptól az egész ország területén elő lehet fizetni a Btel üzleteiben."

(#11570) fateless válasza raziel01 (#11569) üzenetére


fateless
veterán

Bár helyes lenne az általad írt ár ,de a második 1-es valójában 9-es. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11571) Reaper


Reaper
őstag

Hali, csak most láttam, hogy a MobilWeb Profi felment 500megára, ami örvendetes, már csak az lenne a kérdésem, hogy ha én a 250-es időszakban kötöttem, akkor kell-e valamit csinálnom, vagy már nekem is 500 a korlát? Ahogy én gondolom elvileg semmit sem kéne tennem, de nem kaptam semmi értesítést erről (bezzeg másról mindig kapok sms-t/mmst :((( )

(#11572) BaLee válasza Reaper (#11571) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Mivel 1 hónapra előre fizeted így gondolom a következő hónapban már 500 lesz.

A hobbi 50 megáját nem emelték?

Más: mi a francnak variálnak ezek a szerencsétlenek? Fel akarok menni websms-t írni (ezt az egyetlen szolgáltatást használtam az oldalukon) erre valami My Vodafone-os szarság fogad ahova regisztráljak, és adjam meg a nyolc jegyű kódomat. Ez náluk valami perverzió, hogy még azt is meghatározzák hány jegyű jelszavam lehet? Utálom. Úgyis elfelejtem. Jegyezzem meg a pin kódomat, ügyfélbiztonsági kódomat (ez még ok) de most már egy új 8 jegyű kódot is?
Ennek úgyis az lesz a vége, hogy mindenki megadja az 12345678-at aztán annak az accoutnjába lépsz be akiébe akarsz.

Minek b@sztatni, ami működik??? :W

(#11573) Blamazs válasza BaLee (#11572) üzenetére


Blamazs
senior tag

Pedig emelhetnek azt is, mert az ar/ertek most rendesen eltolodott.
Persze, szeretnek, ha mindenki a nagyobb csomagot venne, de minek ha annyit meg nem hasznalom?

(#11574) BaLee válasza Blamazs (#11573) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Emelhetnék nyugodtan, de nem fogják. Bár az az 50 mega is épp elég, de ha mondjuk 2x ennyi lenne, nem esne kétségbe az ember ha megnézne 1-2 youtube videót.

Persze náluk is tipikusan az megy, hogy sopánkodnak, hogy nem fogy a mobilnet. Biztos nem jó a reklám, nem tud róla az ügyfél bla bla bla. Nem. Normális áron kellene adni.

De tök jó, hogy a mobilweb profi már 10x annyi letöltéssel van, mint a hobbi de normális netezéshez még mindig marha kevés, és az 1000 és 2000 forint között is elég nagy a különbség.

És inkább lemondogatom havonta, mert ez az automata meghosszabbodós módszer sem éppen pénztárcabarát. Lehet, hogy éppen 2 hétig nem lesz rá szükségem és inkább majd akkor előfizetek ha éppen szükségem van rá.

(#11575) mukibuci válasza raziel01 (#11569) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ingyen sör virsli nem kell esetleg :F Szerinted ki venné meg a nagyobb csomagokat, ha a legkisebbnél is "normális" sebesség maradna, miután elfogyott az 1 giga :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11576) RedSix válasza BaLee (#11572) üzenetére


RedSix
tag

Nem kell semmit se tenni, automatice megkapod az 500 megát ugyanazért a pénzért. Az 50 mega viszont maradt...

***Live online, love online***

(#11577) Reaper


Reaper
őstag

BaLee, RedSix Köszöntem! :R

(#11578) fateless válasza mukibuci (#11575) üzenetére


fateless
veterán

De igen, jó lenne.
Saját vélemény:
50 mega 500Ft-ért, 500 mega 1000Ft-ért és a jónép jelentős része befizetne rá. Persze mindez ne csak 6 hónapig legyen egy év hűséggel, hanem alap esetben. Ha erre még ráteszik a jelenleg futó akciójukat, dölni fognak az előfizetések a szolgáltatásra.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11579) Edween


Edween
őstag

Hi!
Srácok, van valakinek infója, mikor jelenik meg a vodánál az SE x10 mini/pro?
Thx!

(#11580) mukibuci válasza Edween (#11579) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem, nincs. Majd ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11581) Edween válasza mukibuci (#11580) üzenetére


Edween
őstag

Végül is nem baj, ha később jelenik meg náluk, mert akkor lehet frissebb androiddal érkezik.

(#11582) raziel01 válasza mukibuci (#11575) üzenetére


raziel01
veterán

Marhára nem a kérdésre válaszoltál.
Nyilván nem úgy gondoltam én se, hogy 1 giga után is maradjon 5 Mbit.
De pl ha lejárt az 1 giga akkor mondjuk csak 256 Kbit-re csökkenne le. Erre voltam kíváncsi, hogy lehet-e tudni vagy terveznek-e mondjuk egy sebesség duplázást. Csak 3 hónapja van mobilnetem ezért nem tudom, hogy milyen időközönként szoktak. Pedig azt hittem egyértelmű volt a kérdés, na mindegy. Úgy gondolom, hogy 2010-ben nem kéne, hogy problémát jelentsen szolgáltatni 256Kbit-el a netet, bár tudom ebben az országban szar minden. Fogadni mernék, hogy más országban nem ilyen tróger a sebesség. Mondjuk tudtam, hogy ilyen mikor előfizettem rá csak azért valamilyen szinten mégis zavar. Azt kapom amire előfizettem ezzel nincs is gond, az a probléma, hogy nem fejlesztenek semmit. Legalább lenne olyan csomag ami gyorsabb de nincs. Akinek csak a mobilnet jöhet szóba az megszopta, mert kb MSN-en kívül nem jó másra ha eléred a korlátot.

(#11583) mukibuci válasza raziel01 (#11582) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Pontosan a kérdésre válaszoltam.

Az meg azért durva csúsztatás, hogy a 128/128 kilobit semmire sem elég. Nyilván nem jelentene gondot a 256 sem, de akkor ugyis menne a sírás az 512ért :K

Tróger a sebesség? Inkább örülj, hogy megy. Vagy örülj, hogy nem számláz tovább :) Vettél 2 gigabájt adatmennyiséget, és nem tudsz letölteni 145 gigát? Nem akarlak sajnálni :U
Ha kevésnek találod, akkor nem a 2 gigás csomagot kell választani.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11584) raziel01 válasza mukibuci (#11583) üzenetére


raziel01
veterán

Már megint túlzol.

"Az meg azért durva csúsztatás, hogy a 128/128 kilobit semmire sem elég."

Jó az igaz, hogy lehet vele netezni, fórumozni de pl youtube-nál gáz.

"Nyilván nem jelentene gondot a 256 sem, de akkor ugyis menne a sírás az 512ért"

32 KB/s az már azért használható lenne bár az is biztos, hogy sok embernek még ez is kevés lenne.

"Tróger a sebesség? Inkább örülj, hogy megy."

Még jó hogy megy hisz fizetek érte. Én fizetek, ők szolgáltatnak, ilyen egyszerű. Nem kell örülnöm, hogy megy, mert ez alap dolog.

"Vagy örülj, hogy nem számláz tovább"

Mivel benne van a szerződésben, hogy nem számláz tovább.

"Vettél 2 gigabájt adatmennyiséget, és nem tudsz letölteni 145 gigát? Nem akarlak sajnálni"

Nem kell így játszani magad, nem arról van szó, hogy le akarok szedni havonta több 100 giga adatot.

"Ha kevésnek találod, akkor nem a 2 gigás csomagot kell választani."

8 giga is mire elég? Egyébként meg 2 Gigás csomaggal is vígan csinálok 8 GB letöltést 1 nap alatt mivel ha nem bontod a kapcsolatot akkor nem korlátoz.
Az a lényeg, hogy még a választás lehetősége sincs meg, hogy mondjuk előfizessek egy fél Mbites mobilnetre. Ez az egyfajta sebességű csomag van és kész, vagy tetszik vagy nem. Nem azért van mobil netem, mert az a divat hanem mert egyszerűen olyan helyen lakok ahol nem lehet más netet igénybe venni.
Még egyszer mondom, hogy nem az a baj, hogy nem azt kapom amire előfizettem. Rendesen megy mindig, nincs gond vele csak lassú és nincs semmi mód a gyorsításra.
Mondjuk erről nem te tehetsz, meg most attól, hogy itt leírom nem fog semmi változni csak érdekel, hogy más mit gondol erről.

(#11585) mukibuci válasza raziel01 (#11584) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Még jó hogy megy hisz fizetek érte. Én fizetek, ők szolgáltatnak, ilyen egyszerű. Nem kell örülnöm, hogy megy, mert ez alap dolog.

Mivel benne van a szerződésben, hogy nem számláz tovább

Lehetne akár olyan csomag is, hogy 2 giga és utána vége. Jobb lenne? Ez tipikusan az a rész, hogy nyújtják a kisujjukat, de az egész kar sem lenne elég.

Inkább 8 giga mire nem elég? Én is mobilnetet használok, fél év alatt 1x kaptam smst, hogy elértem a 7 gigát, azt is pont az utolsó nap. Pedig szinte éjjel-nappal online vagyok, böngészek, fórumozok, msn, skype minden megy, zenéket is töltök le. Bár a legújabb filmeket nem :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11587) kaller1 válasza mukibuci (#11562) üzenetére


kaller1
veterán

Pozitív csalódás a helyi viszonteladónál:
2 percet tartózkodtam az üzletben, és már az új sim kártyámmal azonnal tudtam telefonálni. :R

.::> <::.

(#11588) mukibuci válasza kaller1 (#11587) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mondtam én :)

Amúgy a voda meg küld névnapi üdvözlő SMS-t, teljesen meghatódtam :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11589) kaller1 válasza mukibuci (#11588) üzenetére


kaller1
veterán

Tényleg, Boldog névnapot kívánok! :) :B

.::> <::.

(#11590) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Az egyik Voda boltban mondták, hogy augusztus közepe, max. szeptembertől a Vodánál is lesz saját hitel a telefonokra, mint a t-nél és a telenornál! Már képzik az eladókat.

(#11591) mukibuci válasza Grande Ale (#11590) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Hát most erre mondhatnám azt, hogy csodálkoznak, hogy mindent csak az utolsó pillanatban tudnak meg, amikor még így is elpletykálnak mindent...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11592) marcee


marcee
addikt

Nem tudja valaki véletlenül, hogy melyik budapesti üzlet(ek)ben van raktáron vitamax-os Samsung S8500? A környékbeli kisebbekben nincs, a westend-esnek és a mamutosnak meg nincs telefonszáma a voda honlapja szerint...

\m/

(#11593) BobChemistry


BobChemistry
őstag

üdv

olaszországban dolgozok, Vitamax előfizető vagyok
az utóbbi pár napban azt vettem észre, hogy az sms küldés már nem annyiba kerül mint eddig (38,7 Ft/db) hanem jóval több vonódik le. Kb. 120 Ft
a másik furcsaság: lehetséges, hogy a sima csörgetésért is fizetni kell?

Itt is a vodafone hálózatán vagyok

Tegnap feltöltöttem 5000-el a számlámat, mert már nem tudtam csörgetni (1500 alatt ugye...)és most pedig ismét 1500 alatt vagyok
15 db sms ment el, meg kb ugyanennyiszer csörgettem, de semmi több

vmi ötlet?

eddig ilyesmi nem volt :F

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#11594) dedike válasza mukibuci (#11588) üzenetére


dedike
addikt

Isten éltessen (még vagy száz évig)! :R :K

Jó szerencsét!

(#11595) ottoyes válasza dedike (#11594) üzenetére


ottoyes
senior tag

...kis T-s pedálmanó.. ;] :P :D ...és az igazi neve Lajos.. :)

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#11596) mukibuci válasza marcee (#11592) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Megrendeled, akkor bárhol meghozzák, alapból viszont a márkákban kellene lennie.


kaller1 és dedike: thx :R

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11597) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Nemrég volt egy olyan akció, amikor 3000 Ft Vitamax-os feltöltés után plusz egy 1000 Forintot hozzáadtak.

Nem várható ilyen akció?

(#11598) mukibuci válasza VINIKOR (#11597) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

De várható. De ez nem "jár" mindenkinek, csak bizonyos számoknak.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11599) Edween válasza VINIKOR (#11597) üzenetére


Edween
őstag

Most az a menő, hogy tölts 3000-t, és kapsz 2000 forint lebeszélhetőséget, 1 hétre.

(#11600) kaller1 válasza mukibuci (#11598) üzenetére


kaller1
veterán

Hogymikvannak...Lassan jöhet nekem is megint. :D

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.