Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) Blamazs válasza Barthezz2 (#11800) üzenetére


Blamazs
senior tag

Kb aprilisban kaptam a cegtol az E52-m. Beallitottam a gmailt magamnak.
Azota hasznalom, jonnek gyonyoruen a mailok pushkent azonnal, de en meg egy forintot pluszban ezert nem fizettem. Hozzatennem nem is fizetnek erte. Van adatcsomagom legyen eleg. 450ft/ho nem er meg az hogy azonnal megjelenjen a telefonon az uj mail.
Ugyhogy amig megy megy.

(#11802) Barthezz2 válasza Blamazs (#11801) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Egyetértünk. A Push mail miatt jó, illetve mert támogatja a html formátumú leveleket, de én azért plusz pénzt nem fogok fizetni, akkor inkább marad a gyári sima mail.
Csak az zavar, hogy nemtudom, hogy most mi van. A vodaa vette-e a lapot, hogy aktiváltam, és 30 nap múlva vonja le a pénzt, vagy mi van. Ez esetben pedig, hogy miként kell megszüntetni.. Kíváncsi leszek a válaszukra. Remélem nem valami marketing halandzsát küldenek..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11803) zsero


zsero
aktív tag

Azt jól értelmezem, hogy a Vodafone VitaMAX Instant Net-tel, ha pl. csak emaileket olvasok, és nem netezek többet 50MB-nál, akkor az ingyen van, vagy ott még van valami apró betűs rész, ami miatt nem lehet 1 évig ingyen emailezni egy feltöltő kártyával?

[ Szerkesztve ]

(#11804) pető bá' válasza dedike (#11795) üzenetére


pető bá'
őstag

köszönöm mindkettőtöknek! :R

Szerdán megyek Fehérvárra, és kb. 300m-re az úticélomtól találtam egy Vodafone márkaképviseletet... :D ha itt nem találok x10 mini pro-t, akkor sehol! SZÉKESFEHÉRVÁRI MÁRKAKÉPVISELET, Rákóczi út 1.

"... and I hope you have a great day!"

(#11805) mukibuci válasza zsero (#11803) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Jól értelmezed. Megveszed, feltöltöd 3000Ft-tal és használod 1 évig.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11806) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#11802) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ezt a választ kaptam a vodafone-tól:

Tájékoztatjuk, hogy a Nokia Messaging Szolgáltatás igénybe vételéhez legalább 50 MB adatmennyiséget tartalmazó csomag meglétét javasoljuk. VitaMAX Party előfizetése mellé az alábbi csomagokat ajánljuk Önnek:

MobilWeb Hobbi csomag: 50 MB adatmennyiséget tartalmaz, bruttó 1 000 forintos díjért cserébe. Az 50 MB kizárólag belföldi WAP forgalomra használható fel 30 napon keresztül. Amennyiben az 50 MB adatforgalmat túllépi a 30 nap letelte előtt, úgy a szolgáltatást kikapcsoljuk előfizetésén, melyről SMS-ben értesítjük Önt. Ezt követően lehetősége van ismét megrendelni a szolgáltatást. A megrendeléshez kérjük, küldje a HOBBI szót SMS-ben díjmentesen a 1270-es számra! Felhívjuk szíves figyelmét, hogy minden újabb megrendelés a 30 napos cikluson belül bruttó 1 000 forintba kerül.

MobilWeb Profi csomag: 500 MB adatmennyiséget tartalmaz, bruttó 2 000 forintos díjért. Az 500 MB kizárólag belföldi WAP forgalomra használható fel 30 napon keresztül. Amennyiben az 500 MB adatforgalmat túllépi a 30 nap letelte előtt, úgy a szolgáltatást kikapcsoljuk előfizetésén, melyről SMS-ben értesítjük Önt. Ezt követően lehetősége van ismét megrendelni a szolgáltatást. A megrendeléshez kérjük, küldje a PROFI szót SMS-ben díjmentesen a 1270-es számra! Felhívjuk szíves figyelmét, hogy minden újabb megrendelés a 30 napos cikluson belül bruttó 2 000 forintba kerül.

A választott csomag díján felül a Nokia Messaging szolgáltatás havidíja bruttó 450 forint, melyet az Ön egyenlegéről vonunk le minden hónapban. Amennyiben van elegendő összeg a havidíj levonásához, a szolgáltatás automatikusan megújul. Amennyiben a havidíjat valamely oknál fogva nem tudjuk levonni, úgy a Nokia Messeging szolgáltatást kikapcsoljuk előfizetésén.

Amennyiben szeretné lemondani a Nokia Messaging szolgáltatást, azt a Nokia Ügyfélszolgálatának a telefonszámán teheti meg, melyet munkanapokon reggel 9 óra és este 6 óra között a +3617774819-es hívószámon érhet el.

A Vodafone Magyarország Szolgáltatónál megrendelt internetes csomagok lemondására SMS-ben van lehetősége. A MobilWeb Hobbi lemondásához az XHOBBI szót, a MobilWeb Profi lemondásához az XPROFI szót küldje díjmentesen a 1270-es számra!

Everybody lies.

(#11807) Oly válasza Barthezz2 (#11806) üzenetére


Oly
senior tag

Annyit fűznék csak a szöveghez, hogy NET-re is hanálható az adatforgalom.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11808) 1430 válasza Blamazs (#11801) üzenetére


1430
senior tag

Van 2-3db E szériás Nokia, amihez díjmentes a Nokia Messaging, és ha jól rémlik, az E52 pont ilyen. Legalábbis a T-Mobile-nál így van, de mivel ez készülékfüggő, gondolom a Vodafone-nál is.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#11809) SZ4B válasza 1430 (#11808) üzenetére


SZ4B
tag

vodánál is vannak ilyenek, ott pl. E72-re tuti ingyenes

szigNÓ

(#11810) vegyszer válasza zsero (#11803) üzenetére


vegyszer
addikt

de ha rászánsz pár plusz forintot, akkor 1680 Ft- helyett tán 4490-ért kapsz egy modemet is a promóban, a fészbúkos költségcsökkentő opcióval...
most nézem, már lejárt...
de egy csomaggal többet forgalmazhattál volna havonta...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#11811) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Új készülék:

Samsung Galaxy S i9000
116,990
114,990
109,990
105,990
124,990

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11812) manchester85 válasza mukibuci (#11811) üzenetére


manchester85
addikt

A legolcsóbb és a legdrágább konstrukció között 10 ezer ft. különbség? Az igen, NC. :U

i6 Silver

(#11813) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a telefonon a netnek mekkora az adatforgalma? Tehát ha pl ugyanúgy behozatom az Opera Minivel (vagy BOLT-tal) a honlapot, mint gépen, akkor ugyanakkora az adat? Csak mert van 1-2 olyan oldal, ahová mindenképpen kellenek a képek betöltése, mert nem tudok másképp belépni. Ilyen pl az Indamail.

Köszi előre is a válaszokat! :R

Sic Parvis Magna

(#11814) manchester85 válasza 30z.Samu (#11813) üzenetére


manchester85
addikt

Az opera a normális adatforgalom 10-edére tömöríti le az adatokat. Szerintem azt használd.

i6 Silver

(#11815) 30z.Samu válasza manchester85 (#11814) üzenetére


30z.Samu
félisten

:F De azzal meg nem tudok ph-zni. :S Nem enged fel.

Sic Parvis Magna

(#11816) manchester85 válasza 30z.Samu (#11815) üzenetére


manchester85
addikt

Nemtom, milyen platformon vagy, nekem iOS-en megy a ph operával.

i6 Silver

(#11817) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Adott egy telefonszám melyhez tartozik egy előfizetés (üzleti Fix 2600), ezt a számot szeretném átvinni a T-mobile-hoz, de úgy hogy más nevére kerüljön a szám, mert ilyen postás előfizetés lesz ehez pedig postás dolgozó nevén kell lennie a számnak.
Nah ennek a menetére lennék kíváncsi, mert voltam benn és elvileg ez legalább 4700Ftomba kerül.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#11818) 30z.Samu válasza manchester85 (#11816) üzenetére


30z.Samu
félisten

Közben sikerült belèpnem Opera alatt. :) El kell vànszorogjak a fòrumig ès ott belèpni. Szerintetek egy 50mb-s csomaggal kihùzom egy hònapig, ha pl naponta 1-2 òràt hasznàlom böngèszèsre ès msn-re? A kèpletöltèst kikapcsoltam. K750-em van amùgy. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#11819) kaller1 válasza 30z.Samu (#11818) üzenetére


kaller1
veterán

Elég lesz az 50.

.::> <::.

(#11820) 30z.Samu válasza kaller1 (#11819) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi szépen!

Arra viszont rájöttem, hogy ez a telefon nem a netezésre lett kitalálva. Operán fellépek Facebook-ra. Kaptam egy értesítést, hogy valaki hozzászólt valamelyik bejegyzéshez. Rányomok, görgetek lefelé, ott fogad engem egy "következő" gomb (nem nyomta egy oldalra az összes hozzászólást), "rákattintok" és kilép a böngésző. Gondolom ez azért, mert kevés a belső memóriája a telefonnak.

Sic Parvis Magna

(#11821) ansell


ansell
tag

Üzleti előfizuval és 1 év VodaMail (12x500FT) hűséggel nemrossz a Nokia E72 45e-ért...

Galaxy S árképzés viszont továbbra is pofátlan.
Remélem az iPhone 4 kapcsán magához tér a voda.
Na nem manchesterkedem tovább. ;)

ITX konfig eladó!

(#11822) Blondy89


Blondy89
csendes tag

Sziasztok.18 éves vagyok és szeretnék a Komfort kategóriából a Vodafone 50 plus-ba belépni.Mennyit kell érte fizetnem úgy hogy nem rendelkezem önálló kereslettel csak szakmai gyakorlatra járok?A válaszotokat előre is köszönöm.Jah és mégeggy kérdés: a VitaMax-ra nincs hűségidő ugye?

(#11823) jeni válasza Blondy89 (#11822) üzenetére


jeni
félisten

a vitamaxra a hűség csak abból áll,hogy 1 éven belül ismételten tegyél rá pénzt. Az előfizura meg a szüleid nevére vedd meg az a tutibb

(#11824) HH25 válasza Blondy89 (#11822) üzenetére


HH25
csendes tag

A vf tweet csomag sokkal jobb 2500 ft-ért, 125 perc. A vf 50 plus 1750 ft-ért 50 perc. 18 éves kortól lehet kötni...

(#11825) RedSix válasza MZsoltee (#11817) üzenetére


RedSix
tag

A két tulajnak egyeznie kell. Tehát egyik vagy másik szolgáltatónál tulajdonjog-átruházás szükséges. Na meg nem mindegy h van-e hűséged (készülék, tarifa, üzleti).

***Live online, love online***

(#11826) kaller1


kaller1
veterán

Mikor indul itthon a 360 szolgáltatás? Most már regisztrálni is lehet nekünk is vodafone360.com oldalon :U

.::> <::.

(#11827) mukibuci válasza kaller1 (#11826) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ezeréve lehet rá regisztrálni, szvsz egy kalap kaki ;] A névjegyzékem olyan szinten kutyulta el, agyf4szt kaptam tőle :((

Mocsadék symbianon elég körülményes a facebook képeket hozzárendelni a névjegyekhez :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11828) kaller1 válasza mukibuci (#11827) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor meg minek beszélt olyan titokzatosan az egészről a voda embere, nem értem... :D :U

.::> <::.

(#11829) mukibuci válasza kaller1 (#11828) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jelenleg kb semmi köze a magyar vodának hozzá, max h engedi a regisztrációt :U De az meg ha jól emlékszem az összes vodás ország megy, nem csak ahol van 360 :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11830) kaller1 válasza mukibuci (#11829) üzenetére


kaller1
veterán

hito kolléga már érdeklődött is a dolog után: [link] :D

.::> <::.

(#11831) mukibuci válasza kaller1 (#11830) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Olvastam :) Figyeld akkor a honlapot ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11832) kaller1 válasza mukibuci (#11831) üzenetére


kaller1
veterán

Mármint a vicclapot? Figyelje a bánat.... :DDD

.::> <::.

(#11833) Barthezz2 válasza Oly (#11807) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az rendben van, mivel egy sima adatcsomagot kell rendelni mellé. A baj az, hogy 450/hó csak azért, mert használom a progit, és ugye ebben még nincs adatforgalom.. A legszebb az egészben, hogy úgy push-e-mail, hogy 24/7-ben fent lóg a neten.. Hát így kösz, de nem..

Everybody lies.

(#11834) Oly válasza Barthezz2 (#11833) üzenetére


Oly
senior tag

Én is ajánlom inkább az új Vodamail-t.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11835) mukibuci válasza Oly (#11834) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha kell push, akkor ez se éri már meg annyira.... Legalábbis ha jól értelmezem, akkor ahhoz kell +500ért az activesync.

Akkor már inkább ingyen csekkolom félóránként a gmailem ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11836) Blamazs


Blamazs
senior tag

http://www.emoze.com/en/index.asp
ez is egy free push mail.

(#11837) mukibuci válasza Blamazs (#11836) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Sztem majd áttörést ebben (is) a google fog hozni, ha a gmailhez ingyen járni fog ez a szolgáltatás.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11838) mukibuci válasza Blamazs (#11836) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ezt felraktam kipróbálni, egyelőre jónak tűnik.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11839) eami válasza mukibuci (#11837) üzenetére


eami
addikt

gmailhez most is free a pushmail szerintem. igaz csak androidon :P

[ Szerkesztve ]

(#11840) Grande Ale válasza eami (#11839) üzenetére


Grande Ale
őstag

Mail for Exchange: Naptár, névjegy, e-mail sync, ingyen.
[link]

(#11841) mukibuci válasza eami (#11839) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azzal aztán beljebb vagyok :P


Grande Ale: Thx, kipróbálom :R

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11842) kp78


kp78
addikt

Ez a passport hetijegy-es dolgot használta vki már?
Kell vmire figyelni a használatakor az össz. 200 perc ki- és bejövő hívásokon felül?
A hívások számlázása perc alapon megy? Erről nem találtam infot.
:R előre is!

(#11843) SZ4B válasza kp78 (#11842) üzenetére


SZ4B
tag

arra is figyelni kell, hogy olyan országban legyél, ahol [működik.] A számlázási egység megegyezik a magyaro.on érvényes számlázási egységeddel. Figyelj arra is, hogy csak akkor érvényes a hetijegy, ha arról sms-t is kaptál, ha nem, érdeklődjél a 1270-en.

szigNÓ

(#11844) kp78 válasza SZ4B (#11843) üzenetére


kp78
addikt

Olaszo. lenne, azt néztem, hogy mely országokban működik.
Akkor csak egy sms megrendel, és teljesen ugyanazon percdíjak mennek mint itthon mp. alapon. :U
Semmi "csont" nincs benne remélem. :)

(#11845) SZ4B válasza kp78 (#11844) üzenetére


SZ4B
tag

a belföldön érvényes percdíjak közül, ha egymás közti díjmentes beszélgetésed van belföldön, az nem működik olaszo.ban

szigNÓ

(#11846) eami válasza Grande Ale (#11840) üzenetére


eami
addikt

igen, de az nem push :/

(#11847) kp78 válasza SZ4B (#11845) üzenetére


kp78
addikt

De ha amúgy ingyen beszélünk itthon, és ő kint lesz, én hívom itthonról, akkor neki az úgy is ~20 Ft-be kerül percenként?
Tehát a hívásfogadás is beletartozik a 200 kinti percbe, ha én hívom akkor is?
Én úgy gondolnám, hogy igen.

(#11848) SZ4B válasza kp78 (#11847) üzenetére


SZ4B
tag

aki kint van, díjmentesen fogadja a hívást 200 percig a hetivel, aki itthon indítja a hívást, annak működik a díjmentesség belföldön

szigNÓ

(#11849) mukibuci válasza Grande Ale (#11840) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Működni sem működik, már néztem régebben is, ki is ment a fejemből. Legalábbis a nokiás része nem elérhető, hivatkozik egy nokia oldalra, ahonnan le kellene tölteni hozzá a progit, de az az oldal nem elérhető....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11850) <NewL>


<NewL>
addikt

heló

kaptam most egy smst.

Próbálja ki bla bla bla bruttó 550ft-ért internetet mobiljára. Net szót kell visszaküldeni sms-ben
fix ár, nincs túlforgalmazási díj, bármikor lemondható

ez milyen net is? mert a voda honlapján csak ilyesmiket látok 50mb 1000ft, alatta a napijegyet, fölötte meg csak drágábbakat.

ez nem 3G-s net? iPhone-on használnám. korlátlan? vagy, hogy smint megy ez?

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.