Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) wwhy


wwhy
veterán

Ma tarifacsomagot váltottam: Bónusz Szimplából CSEP Flottába. Mindkettő másodperc alapú, remélem a CSEP nem szűnik meg, mert nincs visszalépési lehetőség:)
Ami érdekes volt:
1. a csajszi legelőször belekötött, hogy az igazoláson nem eredeti a bélyegző, hanem fénymásolat, ezért nem fogadhatja el. Miután az aláírás golyóstollal, eredeti volt, kértem, hívja ki a főnökét, erre: " hááát végül is belefér"
2. utána jött a hidegzuhany, h nem vihetem csak az egyik számomat, mert amelyikre anno kb. 1,5 éve B kategóriás telót vettem, 2 év rablánccal, az nem felel meg mittoménmilyen belső szabályzatnak (flottába csak akkor lehet váltani, ha már a 2. év rabságban vagy és a telefonodat A-ban vetted.) Kértem, nyomtassa ki ezt a részt vagy hívja a főnököt ... Erre 2 telefont megeresztett, kb. 2x 1 perc, és utána savanyú arccal közölte, h "kivételt tesznek ...."

Szóval 48 óra múlva átléptetnek, ha minden igaz, aztán meglátjuk?)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#11502) gombsadi válasza dedike (#11496) üzenetére


gombsadi
aktív tag

mert online shopban sem kaptam volna meg, a holgy utanna nezett. Rendes volt.
mukibuci: de sajnalhatsz, mert nem ezt a telefont akartam. elso androidost akartam olcson, amin nem bukok sokat ha nek jon be. ez igy sokba kerult nekem:(

(#11503) jeni válasza kaller1 (#11499) üzenetére


jeni
félisten

nekem meg tavaly október közepén járt le a 2 év hűségem a vodához.
idáig vártam vele egy értelmes telcsire ami jó,sokat tud és nem drága

(#11504) Blamazs válasza wwhy (#11501) üzenetére


Blamazs
senior tag

ebben a CSEP flottaban a lebeszelhetoseg minden iranyba ervenyes, vagy csak halozaton belul?

(#11505) wwhy válasza Blamazs (#11504) üzenetére


wwhy
veterán

persze minden irányban

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#11506) Blamazs válasza wwhy (#11505) üzenetére


Blamazs
senior tag

ok koszi. mar meg is kertem az igenylo lapot. ikea family-tol probalok meg valtani 2 szamot majd, remelem osszejon. mennyi ido alatt jon meg az igazolas?

(#11507) Oly válasza wwhy (#11505) üzenetére


Oly
senior tag

Szia

Biztos, hogy érdemes volt a CSEP-be váltani?
Mit mondtak róla?
Mit tud a csomag?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11508) Blamazs válasza Oly (#11507) üzenetére


Blamazs
senior tag

20.25ft percdij. masodpercalapon. 2500 elofizu. ebbol 1500 lebeszelheto. 15+afa az sms.
csoporton belul ingyenes a hivas. roviden ennyi.

(#11509) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Mennyire van készleten ez az új nokia c3-as a vodánál?
Gondolom 26-ér viszik mint a cukrot, én meg nem akarom érte lejárni a lábam.

(#11510) fateless válasza Blamazs (#11508) üzenetére


fateless
veterán

Huh, ez nem egy hú, de jó csomag első látásra. Vagy legalábbis nekem nem tűnik annak; körülöttem jóval kedvezőbb csomagokat találok, amik elérhetőek, de megbízhatóbb háttérrel rendelkeznek, mint egy piramis-szervezet, ahol passzív jövedelemforráson, valamint a magad alá beszervezetteken múlik a te bevételed.
Tudom, a Vodás csomaghoz mindez nem szükséges, de erre alapszik a rendszer, emiatt pedig nem egy stabil háttér. Ha pedig bedől a CSEP, akkor ugrottak a flottás előfizuk is.
De mindenki maga dönti el, hogy belevág-e. A leírtak alapján azért az IKEA Family biztosabb, ráadásul ott valós háttér van mögötte.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11511) Blamazs válasza fateless (#11510) üzenetére


Blamazs
senior tag

Megis milyen joval kedvezobb csomagok vannak amik elerhetoek?
Ha ugrik a CSEP akkor marad az IKEA.

(#11512) Inarus válasza gombsadi (#11502) üzenetére


Inarus
addikt

LG GT540? Mondjuk most már mindegy.

(#11513) gombsadi válasza Inarus (#11512) üzenetére


gombsadi
aktív tag

igen el gondolkodtam rajta. de egy kikotesem volt! kapacitiv legyen mert a rezisztivet en nem tudom kezelni ujjal:(

(#11514) wwhy válasza Blamazs (#11506) üzenetére


wwhy
veterán

3 vagy 4 nap alatt; nekem jó/jobb, mint a Bónusz, mert a Bónusz havidíját sem beszéltem le, illetve ott hálón kívül azért elég húzós volt a percdíj (34Ft, ha jól emlékszem). Más vodás, másodperc alapú és hasonló feltételeknek megfelelő (másodperc-csoporton belül ingyen-kb. 20/22Ft) nem találtam. A CSEP kb. 3 éve van már, nem hiszem, h csak úgy bedőlne:)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#11515) wwhy válasza fateless (#11510) üzenetére


wwhy
veterán

körülöttem jóval kedvezőbb csomagokat találok, amik elérhetőek,
ezekre én is kíváncsi lennék, főleg a jóval kedvezőbb része érdekel

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#11516) bolondember válasza mukibuci (#11487) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

érdekes..

ezt a 845-öt csak én nem találom? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11517) kaller1 válasza bolondember (#11516) üzenetére


kaller1
veterán

(#11518) mukibuci válasza bolondember (#11516) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Én nem is keresem... főleg nem a voda oldalán ;] De kis kitartás és meglesz az, lásd kaller1 példáját :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11519) bolondember válasza mukibuci (#11518) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

:P

megvan. :F

nem értem én ezeket! :DDD
Bár tudnám biztosra, h lesz X10mini/pro/X8... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11520) fateless válasza wwhy (#11515) üzenetére


fateless
veterán

Az egyházi csomagunk 14,4Ft, ami a 20,25-ös percdíjhoz képest közel 30%.
A teljesen szabadon elérhető csomag, amit édesanyámék (is) használnak, a fix 15k-s osztható üzleti csomag is olcsóbb 5%-kal.
Az általatok is ismert IKEA is közel 20%-kal olcsóbb.
A gyülekezetünkben levő kamionsofőr cégénél 84 kamion van, kb 100 előfizu, ahol 16Ft a percdíj.

Az IKEA csomagot en mismerem, de a másik 3 mind másodperc alapú, mind esetében teljes egészében lebeszélhető a havidíj.

bolondember 11516: nálunk is kérdeztem, itt azt mondták, hogy rendelésre meghozatják a 845-öt

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11521) mukibuci válasza fateless (#11520) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Rendelésre :F Mintha vmi drága telefon lenne, amiben csak állna a kereskedő pénze...
Szerintem vinni fogják, mintha muszáj lenne :K Holnap meg is jön hozzánk, széttapicskolom :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11522) dedike válasza mukibuci (#11521) üzenetére


dedike
addikt

Remélem írsz valami tapasztalatot róla gyorsban! :K

Jó szerencsét!

(#11523) wwhy válasza fateless (#11520) üzenetére


wwhy
veterán

nem vitatkozni akarok, de a 3ból gondolom egyik sem közvetlenül elérhető, azaz nehezebb, mint kvázi-CSEP tag lenni, ahol aztán semmit sem csinálsz:)

1. egyházi tag kell légy
2. üzleti tarifa, tehát fizikai személyként nem vehetem meg;
3. gyülekezeti kamionsofőr kellene lenni :D

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#11524) fateless válasza wwhy (#11523) üzenetére


fateless
veterán

Épp ezért írtam, hogy körülöttem ezek vannak, amik Vodások. A másik két szolgáltatót még nem is mondtam. A "kékek" egyik csomagját használom jelenleg, körülbelül 5-6 órát beszélek havonta, ebből kb 100-120 perc az ingyenes csevegés egymás közt, emellett van még benne egy kemény 20 megás net csomag (kis progik frissítésére), valamint havi 120-150 sms, amit küldök, mindez havi kb 5k (A legutóbbi számlám 5,4k volt). A Vodás egyházi csomag ennél is olcsóbb lehetne, csak azt kevesebben használják, így az ingyen beszéd radikálisan lecsökkenne.
A körülöttem levő embereknél sokféle flottás csomag van, egyre kedvezőbb percdíjakkal, másodperc alapon, ingyenes beszéddel. Azért ne mtalálom olyan kedvezőnek a CSEP-pet a már leírtak mellett, mert ott van még 1000 Ft, amit nem lehet lebeszélni.
Ez ne mazt jelenti, hogy nem jó a csomag, hanem hogy jobbakat látok, nem is keveset. Persze meglehet, hogy túl elkényeztetett területre látok rá, emiatt gondolom így.

Az IKEA csomag perc vagy másodperc alapú, nem tudod? A másik, ami szólhat a Vodás csomagok mellett, hogy a mellette igénybe vehető netcsomagok kedvezőbbek, mint pl a kékeknél, legalábbis az általam ismert, használt esetekben. Persze még így is kedvezőbb, mint a civilek...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11525) wwhy válasza fateless (#11524) üzenetére


wwhy
veterán

micsoda szép dolgok, kár, h lényegében nagyon kevés embernek elérhető :D
annyi kiegészítés, h a CSEPP-ben a lebeszélhetőség a wireless office opciót takarja, aminek van pár jó, használható funkciója;

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#11526) Csorbi


Csorbi
addikt

Üdv!

Tegnap voltam a Vodafone Duna Plaza üzletében, akartam venni egy Galaxy Spicát. Egy darabjuk sincs, se itt, se máshol, körbeérdeklődték a pesti üzleteket. Nem tudtak mondani semmi konkrétot, a srác mondta biztosra, hogy lesz még, csak nem tudni mikor pontosan. Elkérte a számom azzal, hogy felhív, ha lesz.

Tudtok erről valamit közelebbről? A Red Bull felvásárolta az összeset? ;]

(#11527) mukibuci válasza Csorbi (#11526) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Jelenleg sztem sehol se fogsz találni, vedd meg függetlenül, vagy keress más modellt :U

Lg Gt540 és GW620 az elvileg van ;)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11528) gombsadi válasza Csorbi (#11526) üzenetére


gombsadi
aktív tag

nem akarlak elkeseríteni, de pont így jártam szombaton szekesfehérváron. Ott már egy hónapja nincs, ott a csaj azt mondta igérik hogy érkezik, de szerinte már nem lesz. Van is egy árlistám amin sem spica, sek gw620 nincs már, de itt írták hogy a boltok egyénileg adhatnak ki árlistát.(én azt hittem ez központilag történik)
szerk: az mmben is egy darab volt kiállítva, csekély 89900 huf-ért:( persze ez fehérvár.

[ Szerkesztve ]

(#11529) Csorbi válasza mukibuci (#11527) üzenetére


Csorbi
addikt

És gondolod nem lesz? A boltban nem ezt mondták. Gondolom ha tudják biztosra hogy nem lesz, akkor megmondják, hogy biztosan vegyek másikat, és írjam alá a hűségidőt...

(#11530) mukibuci válasza Csorbi (#11529) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Majd egyszer biztos lesz, nekem ráér, ha neked ráér :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11531) vegyszer


vegyszer
addikt

van egy kisebb árgubanc:

Készülék megnevezése: Vodafone 845
VitaMAX 30.000,- vagy 30.990,-

30.990Ft

30.000Ft

Gyakori az ilyen?
Van valahol teszt eme jószágról, vagy ez még igen friss ahhoz?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#11532) mukibuci válasza vegyszer (#11531) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Általában minden 990re végződik, az lesz a jó. Itt is lesz majd teszt hamarosan ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11533) vegyszer


vegyszer
addikt

ugyan nem egy igazi teszt, de van:

(#61) VD

teszt, de vannak nyelvi inkonpatibilitások...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#11534) jeni válasza Csorbi (#11526) üzenetére


jeni
félisten

A Samsung Galaxy Spica kijelzője nem valami fényes :Y
Mindössze 65000 színre képes?
Ennyit a Vodafone 845 is tud és csak 24e.Ft

(#11535) Csorbi válasza jeni (#11534) üzenetére


Csorbi
addikt

Azért nem csak ennyi a különbség kettőjük között, bár ár/érték arányban a Huawei (Vodafone 845) nyerőbb :)

(#11536) temp123456


temp123456
tag

"Internet Easy"
ilyet akkor is adnak ha semmi kozom vodahoz? se telefonom se simkartyam se csomagom? :F

(#11537) Massacre14


Massacre14
csendes tag

Üdv!

Lenne egy érdekes problémám SMS küldés/fogadás témában. Van egy bizonyos szám, akinek küldök SMS-t szöveggel és egy üres SMS-t kap tőlem. De csak tőlem, kap üres SMS-t, mástól megkapja a szöveget. Ja és ha Én másnak küldök azt megkapják, csak neki kizárólag nem küldi el. Mi az isten történt azzal az adott számmal, hogy csak Ő nem kapja meg? Már többször is próbáltam neki küldeni, és minden alkalommal üres SMS-t kap. Kb 2 hete jelentkezett ez a probléma, előtt megkapta szöveggel. Mit javasoltok, mit tegyek? Köszi Peti

(#11538) jeni válasza Csorbi (#11535) üzenetére


jeni
félisten

gondolom a külső ház minősége ami esetleg jobb lehet.
de egyéb esetben hardverileg mennyivel jobb?

(#11539) Csorbi válasza jeni (#11538) üzenetére


Csorbi
addikt

Fogalmam sincs, egyikkel sem rendelkezem :U A Huawei specifikációit meg nem ismerem.

(#11540) mukibuci válasza temp123456 (#11536) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Igen, hiszen ez egy új előfizetés.


Massacre14: Próbáljátok ki más készülékben is, ha akkor se lesz jó, akkor cseréltessétek ki a sim kártyát.


jeni


Csorbi

Itt van az LG és a Huawei specifikációja, hasonlítsátok össze ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11541) Csorbi válasza mukibuci (#11540) üzenetére


Csorbi
addikt

Engem elsősorban a processzora érdekelne, de arról nem találtam még semmit...

(#11542) szoszo74


szoszo74
csendes tag

Üdv.mindenkinek

Érdekes amit olvasok kb.9 éve vettem egy vodafone kártyát akkor még vitamax-ban kb 7.5 éve előfizetéses lettem a számom maradt a mai napig is.A napokban pont ezen mérgelődtem ,hogy ennyi év után is csak konfort kategóriából választhatok új készüléket.És még valami 4.5 éve kötöttem egy újabb előfizetést is amit szintén folyamatosan használok.Ez felháborító. A havi telefonszámlám kb.15000ft.
Itt a fórumban pedig ezt olvasom hogy ugyanennyi hűségidővel van aki prémium kategóriában vásárolhat.

Ez,hogy lehet?

(#11543) jeni válasza szoszo74 (#11542) üzenetére


jeni
félisten

ezt a szolgáltatást inkább a T-mobilnál veszik komolyan és az ügyfeleket

(#11544) mukibuci válasza szoszo74 (#11542) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

milyen tarifacsomagod van?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11545) dedike válasza jeni (#11543) üzenetére


dedike
addikt

:(

Sajnos ez nem így van! Ott sem szeretik a "régi" ügyfelet! Mintha azok pestisesek lennének. Csak az új előfizető a jó előfizető!

(Persze ezt a véleményt lehetne árnyalni, finomítani, de a lényegen nem változtatna. A T is inkább a hűségprogramjához kapcsolódó kedvezményeket emeli ki, a készülékváltás csupán egy a sok közül. Igaz, ő "mammut" (sok területen szolgáltat, amik egymást kiegészítik) szolgáltató, neki könnyű mindenféle szolgáltatást egyben kínálni!)

Jó szerencsét!

(#11546) SAIKON


SAIKON
tag

Sziasztok!

Van 2 vodás előfizum. Az egyik fateromnál van vitamax-os csomi.
Ha hívom (és nem veszi fel, mert nem ér oda a telefonhoz) 5 csengés után megszakad, hogy nem kapcsolható.
A hangpostát kikapcsoltattam. Faterom nem hiszi el hogy a mobiltelefont lehet hordozni, ezért a szobában van az asztalon és nem tudom elérni. Kap róla sms-t hogy kerestem, de azzal sem érek sokat.

A Voda ügyfélszolit ma háromszor hívtam és más magyarázat volt mindig, hogy miért kapcsol szét.
pl:

- telefonon kell beállítani
- a telefon hibája (több telóban is volt a SIM)
- ez SIM függő - kicserélik a SIM-et egy olyanra ami nem kapcsol szét? csak saját költségre...És az sem biztos hogy megoldja. A vodás ügyfélszolisnak van egy pannonos ismerőse, akinél szintén ilyen probléma volt.

Valaki tud segíteni miért nem csörög tovább a teló?

Köszi!

(#11547) dedike válasza SAIKON (#11546) üzenetére


dedike
addikt

Én naivan valamiféle átirányításra gondolok...
Mondjuk a "ha nem válaszol" kezdetű... ;)

Jó szerencsét!

(#11548) mukibuci válasza dedike (#11547) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kb, és az üfiszoli se mondott hülyeségeket, mert a telefonban kell beállítani, és a sim függő, mert más telóban is marad azokkal a beállításokkal :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11549) SAIKON válasza dedike (#11547) üzenetére


SAIKON
tag

Az átirányítást gondolom látná az ügyfélszolgálat és mondaná hogy "jaaa ez az átirányítás miatt van, levegyük róla?"

(#11550) SAIKON válasza mukibuci (#11548) üzenetére


SAIKON
tag

Igazából mire lehet átirányítani?
Hangpostára...
Másik számra...

A hangposta ki van kapcsolva
Másik számon nem csörög

Szerintem az átirányítást is le lehet venni az előfizetésről távolról. Vagy nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.