Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) mukibuci válasza bolondember (#11400) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A hálózati korlátozás feloldásának díja: 9375 Ft.

ÁSZF díjszabás 40. oldal a részletek :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11402) bolondember válasza mukibuci (#11401) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

köszi!

érdekes a megfogalmazás.. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11403) dedike válasza mukibuci (#11401) üzenetére


dedike
addikt

Ráhibáztál! :R [link]

Vagy?... :P

Jó szerencsét!

(#11404) DamonBounce


DamonBounce
tag

Sziasztok!

A mai vodafone-os ügyintézésemet nem tudom nem elmesélni.
Előzmény: 3 hónapig kiugróan magas telefonszámla. Többszöri telefonos ügyintézés, sajnos tehetetlen ügyintézők, akik semmibe se nézhetnek bele (...). Ezután jött a tarifacsomagváltás, internet csomag igénylés (ráadásul neten, az "én ajánlatom" menüpont alatt", kiírta hogy egy hónapig ingyenes ha ott intézem). Találtam olyan ügyintézőt, aki bele tudott nézni az aktuális számlámba, előtte legalább 2 lepattintott, hogy majd hetek múlva, számlazárás után.
Ügyintézés: Várakozás miatt nem mérgelődök, habár enyhén irritált, hogy rajtam kívül egy ember volt, az asztalok mögött meg dőlöngéltek jobbra-balra az alkalmazottak.
Elmondtam a problémám az ügyintézőnek kedvesen (magas számla, vajon mi lehet a baj?), majd közli velem, hogy ő nem tud segíteni, ott egy telefon a falon, hívjam fel a 1270-et. Itt azért elszakadt a cérna, mert ez egy hivatalos Vodafone pont volt, nem a szomszéd falu viszonteladója. A 1270-en legalább azt megtudtam, hogy az 1 hónapig ingyen internetem is ott villog kiszámlázva. Köszönöm.
Múlt hónapban, amikor az egyenlegem elérte a 9980 ft-ot, abbahagytam a telefonálást 10 napra, helyette feltöltőkártyát használtam, az egyenlegem mégis 16.320 ft lett. Tudom hogy nettó-bruttó stb. de azért..

Ma szolgáltatót váltottam. Remélem érdekelt valakit :D

(#11405) dedike válasza DamonBounce (#11404) üzenetére


dedike
addikt

Ezért váltottál? ;] :U

Jó szerencsét!

(#11406) DamonBounce válasza dedike (#11405) üzenetére


DamonBounce
tag

IS :P meg mert ha továbbra is háromszor annyit fizetnék mint amennyit előtte csődbemennék :)
És mert a hűséget is leszarják :(

[ Szerkesztve ]

(#11407) dedike válasza DamonBounce (#11406) üzenetére


dedike
addikt

A hűséget máshol sem tüntetik ki túl nagy figyelemmel! :(

(Csak az új ügyfél jó ügyfél, vagy mi!)

Jó szerencsét!

(#11408) DamonBounce


DamonBounce
tag

a Trének ott a hűségpontos cucca, ami nem sok ha az ember nem telefonál éjjel-nappal.
A Pannonnak megszűnt már? Ott is volt valami hűségprogram.
De a vodát se lehet szidni, mostmár két whopper minden kedden... :DDD

(#11409) Blamazs


Blamazs
senior tag

csak ma csak nekem a te ajanlatod alatt:
A MobilWeb Profi csomaggal havi 250 MB-os webes adatforgalmat kapsz fix 2000 Ft-os havidíjért, előfizetéses konstrukcióban, 1 éves hűségnyilatkozattal.

ha siman megveszem akkor pedig:
Vodafone MobilWeb Profi opció 2 000 Ft 500 MB

Most en vagyok hulye ennyire, vagy csak annak akarnak nezni????

(#11410) dedike válasza Blamazs (#11409) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem kár ezen rágódnod... ;]

(a kérdésedben pedig ott a válasz is...) ;)

Jó szerencsét!

(#11411) dzsozefo


dzsozefo
aktív tag

Sziasztok!

Mit gondoltok elég lehet egy ilyen számomra?

Megnevezés Havidíj Havidíjban foglalt adatmennyiség

Havidíjban foglalt adatmennyiség feletti forgalom

Vodafone MobilWeb Hobbi opció 1 000 Ft 50 MB díjmentes

Nokia E51 - napi 1-2 oldal esetleg, útinfo, facebook, illetve mail válaszolások heti 5-6db.

Azt mondta a Vodás csajszi, össze tudom kötni a géppel is ha kell a net a gépre - gondolom a nokia programjával " connection rész... régről ismerős csak nem használtam " 50mb után nincs túlforg. de! 10kb/s korlátoznak , az mire is elég? :DD

köszi

(#11412) dedike válasza dzsozefo (#11411) üzenetére


dedike
addikt

Az konkrétan arra az esetre tökéletes, ha telefont szeretnél cserélni...mivel úgy vágod földhöz... ;]

Szóval a 10 kb/s az semmire sem elég, egyébként elképzelhető, hogy kitartana az 50MB egy hónapig, bár nem túl valószínű... :(

(Nem szeretnék trollkodni, meg a flame-t is kerülném, de van olyan szolgáltató, aki a felhasználható keret utáni sebességet 128 kbps-re korlátozza...bár ez gondolom nálad a telefonszám miatt nem játszik! :U )

Jó szerencsét!

(#11413) RedSix válasza dzsozefo (#11411) üzenetére


RedSix
tag

Telefonos netezésre, még HSDPA sebességgel neccesen, de megfelelő. Számítógéppel összekötve viszont pikk-pakk elmegy az 50 mega. Miért nem ruházol be a mobilweb profiba? Kétszerannyiba kerül, viszont 500 megát kapsz érte. Az meg sokmindenre elég :)

***Live online, love online***

(#11414) schummy válasza dzsozefo (#11411) üzenetére


schummy
tag

én androiddal használom ezt a mobilweb opciót, és bőven elég az 50 mb arra amire használni akarod

(#11415) dzsozefo válasza schummy (#11414) üzenetére


dzsozefo
aktív tag

gondoltam én, hogy mindenki a DIGInetet kötné a telójára :DD :DDD

(#11416) kaller1 válasza schummy (#11414) üzenetére


kaller1
veterán

Nekem elég volt a 12 mega is. :)

.::> <::.

(#11417) Oly válasza Blamazs (#11409) üzenetére


Oly
senior tag

Ez csak egy szokásos elírás.

A 250 MB pár napja 500 MB-ra változott...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11418) dedike válasza Oly (#11417) üzenetére


dedike
addikt

Szokásos? Most ugye viccelsz? :Y

Jó szerencsét!

(#11419) mukibuci válasza dedike (#11418) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mintha nem láttad volna még a voda honlapját, az állandóan aktuális árlistát pl ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11420) kaller1 válasza dedike (#11418) üzenetére


kaller1
veterán

Nagy a fejetlenség, ez tény. :D

.::> <::.

(#11421) dedike válasza mukibuci (#11419) üzenetére


dedike
addikt

Ez egy "csak neked" ajánlat volt...nekem meg olyanom nincs... :P

Már megint nem az aktuális árlista van fent? :U Mert mikor bevezették ezeket a surf (meg egyéb) csomagokat, akkor jó volt, vagy mi...

Különben is, egy ideje nem láttam az újdonságokat/változásokat a "tolladból", pedig úgy sokkal egyszerűbb volt az árlistához kapcsolódó, aktuális események nyomon követése! :K

Jó szerencsét!

(#11422) kaller1 válasza dedike (#11421) üzenetére


kaller1
veterán

Hát ja, nem ártana itt sem a naprakész árlista.

.::> <::.

(#11423) dedike válasza kaller1 (#11422) üzenetére


dedike
addikt

mukibuci eddig mindig szállította a friss információt, csak az utóbbi két hétben lett trehányabb egy kicsit! ;]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#11424) kaller1 válasza dedike (#11423) üzenetére


kaller1
veterán

Elapadt az én forrásom is. :)

.::> <::.

(#11425) mukibuci válasza dedike (#11423) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Sztem most aktuális a honlap is. :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11426) RedSix válasza mukibuci (#11425) üzenetére


RedSix
tag

Sőt mi több, tökéletes :)

***Live online, love online***

(#11427) dedike válasza RedSix (#11426) üzenetére


dedike
addikt

Tökéletes... az...tökéletes... :))

(mindenkinek más a tökéletes....)

Jó szerencsét!

(#11428) Inarus


Inarus
addikt

Azért a pofátlanságnak is van határa... :((( :((

(#11429) fateless válasza Inarus (#11428) üzenetére


fateless
veterán

Ó, te mázlista :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11430) mukibuci válasza Inarus (#11428) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11431) ottoyes válasza Inarus (#11428) üzenetére


ottoyes
senior tag

Én küldenék sok-sok SMS-t... ;] :) de persze az árvízkárosultaknak.. :C

Ottoyes

(#11432) dedike válasza Inarus (#11428) üzenetére


dedike
addikt

Ez már volt... :F

Jó szerencsét!

(#11433) m@xsys


m@xsys
senior tag

Postafonnak egy kis ellenfél [link]
Igaz az indexes cikk mindent elmond
[link]
Kis kontraszt, h mennyit is ér a magyar :((( Normális!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#11434) dedike válasza m@xsys (#11433) üzenetére


dedike
addikt

Ne zavarjon, hogy saját topickja van itt a PH!-n! ... [link]

link: :O

mukibuci:

Nagyon jól fogalmaztál a másikban! Beült hűsölni a három nagyobb árnyékába! ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#11435) mukibuci válasza dedike (#11432) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha egyszer tetszik neki, hogy le tudja menteni a képernyőképet a telefonjáról.... ;]

Sztem már akkor is meg lett mondva, hogyan lehet lemondani ezeket az SMSeket, de hőbörögni mindig jobb :K


m@xsys: Postafonnak ez hol ellenfél :F Egyik csak feltöltőkártyás, a másik csak előfizetéses. Még csak nem is fedik egymást, nem hogy ellenfelek lennének...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11436) m@xsys válasza mukibuci (#11435) üzenetére


m@xsys
senior tag

Jó-jó, nem kell ugy lerohanni az embert!
Mivel ez is pénzt visz el, ha egyáltalán visz, ezért üzletileg ez is konkurencia. Bocs, h szóltam, de fórum része a vélemény.

(#11437) Inarus válasza dedike (#11432) üzenetére


Inarus
addikt

Ez a mai csoda volt.
(#11435) mukibuci: Ehh... Nem igényeltem semmit, nem kértem semmit és nem is válaszoltam semmire. Ezek után honnan a fenéből kéne tudnom, hogy ilyennel is foglalkoznom kellene, hogy lemondom a "húde akció" sms-eket? :F

De azért köszönöm a tippet! ;)

[ Szerkesztve ]

(#11438) Micuir_M


Micuir_M
tag

Ma vettem észre a Tesco újságban, hogy a Voda újított: ha jól emlékszem, eddig az 500.- Ft lebeszélhetőséggel árult telefonoknál a pénz minden irányba lebeszélhető volt. Most láttam, hogy csak hálón belül. :(((

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#11439) mukibuci válasza Micuir_M (#11438) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Már egy ideje ilyenek, és nem csak a teszkós instant kártyák :( :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11440) MIFtIli válasza mukibuci (#11439) üzenetére


MIFtIli
aktív tag

Neten lehet váltani tweet tarifára, vagy csak személyesen?

(#11441) hunnylander


hunnylander
őstag

Van valakinek tapasztalata vagy információja, hogy a Rendeld weben -10% lehetőség az biztosan az immár kedvezményes havidíjból történik?

Konkrét példa:

Válaszd Rendeld weben! ajánlatunkat és 10% havidíj kedvezményt adunk Neked, amennyiben vállalod, hogy:

- elektronikus számlát kapsz a Vodafone-tól a papíralapú számla helyett, így postai csekket sem küldünk és
- telefonszámláidat ATM automatán keresztül, a www.vodafone.hu/efizetes weboldalon, banki átutalással, vagy bankodnál leadott csoportos beszedési megbízással fizeted.

Ez nekem oké, e-számla és átutalásos fizetés oké, vállalom, ne pazaroljuk a papírt. Viszont a választási lehetőség: "Normál akciós ajánlat" és/vagy (?) "Rendeld weben! 10% kedvezménnyel" egy legördülő menüben van, ami lehetőséget adhatna a Vodafone-nak egy kis trükközésre.

A normál akciós ajánlatot logikusan a 6000 Ft-os havidíj egy évig történő 5000 Ft-ra redukálására értelmezheti a vásárló (Internet Nonstop). Amennyiben nincs 'csapda' a vásárlási mechanizmusban, és mivel az ügyfél tesz valamit pluszban azért a -10%-ért, ami a szolgáltatónak is kényelmes és anyagilag is kedvező, az 5000-ből csinál 4500-at illetve az egy év után 6000-ből 5400-at, mivel a kedvezmény addig jár, amíg az ügyfél e-számlás rendszerben fizet.

www.HunnyF1.com

(#11442) Oly válasza hunnylander (#11441) üzenetére


Oly
senior tag

Igy van... :K

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11443) hunnylander válasza Oly (#11442) üzenetére


hunnylander
őstag

Köszönöm a választ! :)

www.HunnyF1.com

(#11444) mynames


mynames
senior tag

Na most kicsit fel vok húzva, most jöttem a boltból... :(((
Másik telót akartam mert elhagytam a régit, gondoltam kiváltok vmit mert nincs hűségem csak 400Plus előfizum amin van 10% kedv.
Már 2szer is voltam a boltban, mikor rászántam magam hogy egy Samsung S5230-ért leszerződök két évre egy év tarifamegtartással, mert így csak 11000 lenne a teló. Ekkor jött a meglepi:
ha aláírok két évre akkor ugrik a 10% számlakedvezményem! :Y Miért könyörgöm? Mert két évig még tuti vodás leszek? Vagy ezt már nem bírja el a cég??? szerintem nagyobb profit van egy előfizetőn MO-n mint tőlünk nyugatabbra!
3 évet éltem az Egyesült Királyságban, hát ehhez nem szoktam....
Kint ha előfizetek egy 10Ł-os havidíjú (kb 3200 Ft!) csomagra akkor már ingyen kapom a samsung Montét, nem hogy azS5230-at!!! :C De pl.havi 30Ł csomagban HTC Desire is van ingyen..
voda UK havidíjas telok árai
Nem értem, hogy Magyarországon miért kell így lehúzni a népet!

[ Szerkesztve ]

(#11445) AlienM válasza mynames (#11444) üzenetére


AlienM
tag

Biztos mi "jobban" állunk anyagilag. A bőrünk alatt is "pééééz" van. :)

(#11446) mynames


mynames
senior tag

Na és mi va na 25Ł-os csomagban:
25Ł
de vessetek egy pillantást a 30Ł-os csomagra is! 900 perc és 500Mb adatforgalom benne van. Magyarok nektek meg nesze 400perc és 50MB egy hónapra kb. 8000Ft-ért, jó az nektek! :(((
Tudom, hogy itthon a vodának vannak a legjobb percárai de azért ez a csúcs EU összehangolhatná az árakat, hogy ne forduljon elő, hogy egy olyan országban ahol 4-szer magasabb az életszínvonal ott olcsóbb telefonálni....

üdv:
mynames

(#11447) mukibuci válasza mynames (#11446) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nah és most hogy kiháborogtad magad, vissza is térhetsz magyarisztánba. Attól, hogy te IS külföldi példákkal jössz, senkinek sem lesz jobb, fölösleges kelteni az indulatokat.
Elég megnézni a frissen indult redbull mobilt, nekik is sikerült magyarítani a tarifákat :)

A 2 év hűségedért vagy 10% havidíjkedvezményt kapsz, vagy pedig készüléket akciós áron. Olyan opció nincs, hogy mindent kapsz :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11448) mynames válasza mukibuci (#11447) üzenetére


mynames
senior tag

ja, végül is Elqró is megmondta: akinek nem tetszik az elmehet... :DDD komolyan, ami ebben az országban megy az tiszta vicc... :O

(#11449) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Aki esetleg mostanában akar venni telót, nézze meg az árlistát. Mától van pár 70 ft-os telefon: W595, GD510, VE66, GU280, KP500 prémium kategóriában...

Z Fold 4

(#11450) ansell


ansell
tag

Samsung Wave Top kategóriában elírva 71 Ft-ért se rossz! :P
Bár kötve hiszem, h ennyiért odaadnák...

Az új C3-C5 Nokiáknak sincs annyira rossz áruk, lehet veszek is egyet.

ITX konfig eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.