Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) fux82


fux82
tag

Nem tudja esetleg valaki, hogy a Samsung Galaxy S megvásárolható-e részletfizetéssel a vodánál?

(#12752) qky válasza fux82 (#12751) üzenetére


qky
tag

Most jövök a vodától, és többek között rákérdeztem a részletfizetésre is.
Jelenleg csak Surf tarifával érhető el és ez így is marad.
De mondom, az a 100 megabájt adatforgalom nem túl sok ami a csomaghoz jár.
Erre ők: Azt hallottuk, hogy nemsokára lehet rendelni hozzá külön adatcsomagot.
:F

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12753) Z0C! válasza qky (#12752) üzenetére


Z0C!
őstag

100Mb sok?
hát ha beépített sima böngészőt használsz akkor napi 3-4 weboldal.
viszont ha Operát használsz akkor ez már akár a 10-20x is lehet :)

nekem napi 30-40mb az átlag adatforgalom, volt hogy 2-3nap alatt 2-3Gb is letöltöttem mert az otthoni net behalt..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12754) qky válasza Z0C! (#12753) üzenetére


qky
tag

Én is azt mondom, hogy az nem túl sok.
Nem értem, hogy a havidíjban foglalt adatforgalom miért nem növekszik a havidíjjal együtt.
Bár mondjuk arra meg ott vannak a Multimédia csomagok.
De ott meg nincs részletfizetés.
Eh... :W

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12755) fux82 válasza qky (#12752) üzenetére


fux82
tag

Akkor ez a meglévő flottás előfizetésemhez gondolom nem köthető meg... Így ugrik a részletfizetési lehetőség is. Köszönjük vodafone...

(#12756) Z0C! válasza fux82 (#12755) üzenetére


Z0C!
őstag

kedvezményesen beszélsz és még telefon is olcsón kéne?
2 kedvezmény 1xre nem megy :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12757) manchester85


manchester85
addikt

Nekem nagyon gyanús ez a bénázás. Szerintem a T és a voda is arra gyúr, hogy a teljes karácsonyi időszakban kifogyhatatlan készlettel rendelkezzenek. Sőt, azt se tartom kizártnak, hogy a T-nél is raktároznak, mert tudják, hogy amíg a vodánál nincs, úgysincs más opció, nem veszítenek ügyfelet. (Most tekintsünk el az egyéb importoktól és gsm boltoktól.) A vodáról meg ugye az a pletyka járja, hogy azért késik a forgalmazás, mert az Apple nem akart elég készüléket szállítani, és addig nem kezdték meg a forgalmazást. Szerintem itt óriási hajsza megy, és mindkét (talán már mind3 ) szolgáltató a karácsonyi időszakra akar robbantani. Szerintetek? :U Ok, az nem újdonság, hogy a karácsonyi időszakra minden szolgáltató szeretne valamivel előrukkolni, de én nagyon úgy érzem, hogy mindkét (mind3?) szolgáltatónál a nagy fejesek már jó ideje a karácsonyra gyúrnak iPhone ügyben, és a T-nél is csak tudatosan csöpögtetik a kínálatot.

i6 Silver

(#12758) Gordiann


Gordiann
őstag

Sziasztok!

Várható karácsony előtt valami nagy készülékakciózás, vagy inkább készülékhiány lesz mindenből?
Szeretnék új telefont, semmi extra (Nokia 2700,2730,7230, 6303i)....

Várjak szerintetek? (simán tudnék)

(#12759) bolondember válasza Gordiann (#12758) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

már most van a honlapon valami karácsonyi akció, érdemes lecsekkolni. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12760) Gordiann válasza bolondember (#12759) üzenetére


Gordiann
őstag

Akkor ezzel ki is fújt ?! :U
Se LG nem érdekel se a 2330 :(

SzERK: hopp nem néztem szét rendesen :D

SZERK2: De mégis.... nem nagyon van más 3-4 tel összesen, egyik se bejövős. :(

[ Szerkesztve ]

(#12761) Gordiann


Gordiann
őstag

Sőt! Tegnaphoz képest fölmentek az árak!! :Y
amiket kinéztem 2-3k-rel felnyomódtak....én nem igazán értem....

(#12762) bolondember válasza Gordiann (#12761) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mit nem értesz?

jön a karácsony, ajándékba mobil, jön a szifon - muszáj felsrófolni az árakat, hogy a plusz adókat kifizessék, meg minden ilyen. :U

szerk.: és többet is lehet szakítani, ezt kifelejtettem elsőre. :K

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12763) <NewL> válasza manchester85 (#12757) üzenetére


<NewL>
addikt

kapják be mindahányan vannak mostmár ...meg későbbis

nemtudom mi a francokat kell szerencsétlenkedni egy hgyos telefonnal ennyit. 1 hónapja hamarosanoznak
:W

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#12764) manchester85


manchester85
addikt

Van már galaxy tab is. :U

i6 Silver

(#12765) Gordiann válasza bolondember (#12762) üzenetére


Gordiann
őstag

Van egy olyan elmélet is, hogy olcsósítsuk le karácsony előtt, hogy még többen vegyék, merthogy ilyenkor jobban van rá hajlandóság, és nem a többi szolgáltatónál veszik meg a telefonokat, mert itt olcsóbb, most meg hű de jó áron is van ez meg az a telefon. És így sorbaállások, és hatalmas eladások lehetnek. Ez a "Manci néninek is vegyünk, mert olcsó, karácsonyra úgyis kell neki valami" és akkor ő is vodás lesz effektus.

Ez is egy hozzáállás. Szerintem logikusabb, de hát ők tudják, ők számolgatnak... :U

[ Szerkesztve ]

(#12766) Landon válasza <NewL> (#12763) üzenetére


Landon
őstag

Nyugi én uígy érzek... iphone topicba már ki is fejtettem minden féle elméletem, nyűgom, bajom. :D Már az összes téli, nyári és átmeneti cipőm tele van az összes szolgáltatóval... meg azzal h nem mondanak semmit. November végéig vagyok hajlandó várni bármire is, ha addig se lesz semmi akkor külföldről rendelek egyet függetlenül. :U

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12767) bolondember válasza Gordiann (#12765) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

abba az elméletbe nem számoltál bele egy sok éves extra-adót, ha érted mire gondolok... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12768) <NewL> válasza Landon (#12766) üzenetére


<NewL>
addikt

én meg rendeltem egy BB Onyxot amíg eldöntök, hogy akarnak eladni vagy sem. majd amikor az ablakon fog kifolyni a vodafone boltokból az iPhone akkor veszek

There's an app for that

(#12769) Landon válasza <NewL> (#12768) üzenetére


Landon
őstag

Az egy szép darab. :) Én sajnos eltökéltem magam h vagy iphone4 vagy semmi... úgyhogy várok. :) Bár egy Droid-os telót nagyon kipróbálnék, hogy milyen...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12770) Landon


Landon
őstag

Erről a boltról tud bárki bármit? 210ért komolyan mondom meg rendelem itt az iphone4-et! 3 nap és még független is! Csak utálok kétes helyről rendelni, kétes garanciával, kamionról leesett termékeket... Ez mindíg olyan gyanús ilyenkor, hogy az adott illető hogyan tudja ezt megoldani hivatalosan ha senki más az országban nem... Bár gyanítom sehogy. :U

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12771) <NewL> válasza Landon (#12770) üzenetére


<NewL>
addikt

ezt nem ebbe a topikba kellett volna:D


venné a franckarika, tuti bomba van benne:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#12772) franc0 válasza Landon (#12770) üzenetére


franc0
őstag

Már nem azért, de T-nél 186 dominóval, és ha jól tudom egy huszasért függetlenítik. Ez 206 és tuti forrás.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#12773) qky válasza franc0 (#12772) üzenetére


qky
tag

Ez eddig ok, de a probléma az az, hogy jelenleg nincs a T-nél és nem is tudják megmondani, hogy a készletprobléma mikor szűnik meg.

Landon kolléga pedig már nagyon szeretné kezében tartani saját iPhone-ját, ezért keresgél olyan boltokat ahol lehet kapni, még akkor is ha kicsit drágábban.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12774) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Galaxy Tab

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12775) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Be lehetne építeni a Voda topikba egy olyat beállítási lehetőséget, hogy iPhone 4 flame comments on\off.

Elhiszem, hogy pár ember totál rá van gerjedve az iPhone 4-re. Én is elfogadnék egyet, de attól hogy fél óránként beírjátok, hogy mikor lesz már, mikor lesz már, vagy már???
Attól még nem lesz sajna :(

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#12776) Z0C! válasza Valentino K. (#12775) üzenetére


Z0C!
őstag

jaja.
Ájfón helyett jöhetne már a V945. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12777) Kronk


Kronk
őstag

Mennyibe kerül most egy vodánál vásárolt készüléket hivatalosan függetleníteni?

http://totesz.myminicity.com/

(#12778) Kronk válasza Kronk (#12777) üzenetére


Kronk
őstag

Közben meg is talátlam, akkor válaszolok magamnak, ha lejárt a hűség, akkor 9375 forint

http://totesz.myminicity.com/

(#12779) Z0C! válasza Kronk (#12777) üzenetére


Z0C!
őstag

9k :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12780) Landon


Landon
őstag

Srácok igazatok van maximálisan. Részemről befejeztem az iphone hiányának megvitatását itt és a nagy iphone topicban is. Mindenkitől elnézést.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12781) <NewL> válasza Landon (#12780) üzenetére


<NewL>
addikt

várjunk nyugodtan. kicsit boldogitani akartam magam az Onyx-al, hát csak jól felidegesítettem magam rajta. a telefon és sms funkción kívül semmit nemtudok rajta megcsinálni, nemhogy kényelmesen, sehogy. szóval várok. ezt meg továbbpaszoltam hugomnak ...minimal haszonnal:D

olyan isten nincs, hogy nem lesz. lesz csak korlátozott mintadarabszámban:DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#12782) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Nemrég előfizettem Tweet csomagra, amely a tájékoztató szerint korlátlan és díjmentes FB, neptun...stb hozzáférést is ígér. Amikor elindítottam a telefonom FB kliensét, már jött is az sms, hogy 150 Ft-os napi netes "jegyet" váltottam. Besétáltam a vodához, ott az ügyintéző ezt a napidíjas funkciót letiltotta, így viszont nem működnek a fent említett netes hozzáférések, és szerinte ez így van jól, mert a korlátlan hozzáférés a FB, neptun részéről csak a pluszban megrendelt netes csomaghoz járnak. Ellenben a tájékoztató sehol nem említ ilyesmit.

Most én vagyok a bolond vagy itt tényleg nem stimmel valami?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#12783) mukibuci válasza evo87 (#12782) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

próbáld böngetőből az m.facebook.com oldalt ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12784) evo87 válasza mukibuci (#12783) üzenetére


evo87
őstag

Igen, de mindenre azt írja, hogy csomagkapcsolt kapcsolat nem áll rendelkezésre. Szóval holnap megint bemegyek hozzájuk szerintem, mert egyértelműen az áll, hogy az előfizuhoz jár a díjmentes hozzáférés.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#12785) mukibuci válasza evo87 (#12784) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akkor ott vmi el van állítgatva a telódban, mert annak mennie kellene

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12786) evo87 válasza mukibuci (#12785) üzenetére


evo87
őstag

Addig ment is, míg ma a vodában át nem állított vmit az eladó. De azt mondta, hogy amennyiben a csomaghoz jár az ingyen FB, az utána is menni fog. Ezek szerint valamit rosszul csinált.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#12787) kaller1 válasza Landon (#12770) üzenetére


kaller1
veterán

Ha ennyit rászánnál, inkább ugorj ki érte olaszba, ott a vodánál 659 euro a független példány. Igaz, hogy árban szinte ott vagy mintha itthon vennéd meg, de legalább világot is láttál. :D

.::> <::.

(#12788) manchester85


manchester85
addikt

(#12789) <NewL> válasza manchester85 (#12788) üzenetére


<NewL>
addikt

még 10 nap, király:D

There's an app for that

(#12790) qky válasza manchester85 (#12788) üzenetére


qky
tag

Remélem tényleg csak azért tépették ki a lapokat, mert az Apple nem szerette volna, ha a pontos dátum ennyivel korábban nyilvánosságra kerül, nem pedig azért, mert valamiért nem tudják tartani ezt a dátumot.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#12791) Oly válasza evo87 (#12786) üzenetére


Oly
senior tag

Egyszerűbb, ha becsörögsz a 1270-re! Megoldják...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12792) Landon válasza <NewL> (#12789) üzenetére


Landon
őstag

Másik topicba írtam. :) Sajnos ez a hír nem olyan jó mint aminek látszik...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12793) Valentino K. válasza Landon (#12792) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Sajnos a Fotel magazinnak és az Üzleti Megoldások katalógusnak nem mindig lehet hinni, elég gyakran vannak benne brutál elírások...a legjobb módja a tájékozódásnak az aktuális ASZF

Kedvencem az új, 2010 novemberi Üzleti Megoldásokból:

HTC Desire Z:
S-LSD 3,7" kapacitív amoled érintőkijelző :))

FAIL! :B

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#12794) Landon válasza Valentino K. (#12793) üzenetére


Landon
őstag

De nem hogy hinni nem lehet neki: DIREKT minden vodafone-nál kitépkedték belőle ezt az oldalt vmiért! Nézzétek meg... hiányzik sok helyen!

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#12795) SZ4B válasza Landon (#12794) üzenetére


SZ4B
tag

Steve Jobs tépkedte ki mindet és meg is ette

szigNÓ

(#12796) manchester85 válasza Valentino K. (#12793) üzenetére


manchester85
addikt

Mi köze ennek a vezérigazgató nyilatkozatához, bejelentéséhez? Azért ezt ne egy készülék feature-einek leírásával hasonlítsd már össze...

i6 Silver

(#12797) dedike válasza manchester85 (#12796) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem a "brutál elírások" miatt írta! :D
Lehet Beck Úr is decembert mondott, s elírás miatt lett belőle november... :Y :DDD

Jó szerencsét!

(#12798) mukibuci válasza dedike (#12797) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Vagy 2012 nov 29et :DD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12799) Gordiann


Gordiann
őstag

És azt mondjátok meg nekem, hogy MOL Flotta előfizetéssel miért drágábbak a telefonok, mint a LEGALAPABB előfizetéssel?????
Komolyan katasztrófa ez a Vodafone.... :W

pl. Nokia 7230 Komfort előfizetéssel 16990Ft, flottával: 23990Ft :Y :Y :Y
Idióták ezek...........pf....

nem is beszélve arról, hogy az 1000 éves telefonokat újra berakják webshopba, 6 évvel ezelőtti áron, mert tudják, hogy úgyis megveszik, mert hiányoznak az embereknek ezek a készülékek.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#12800) Z0C! válasza Gordiann (#12799) üzenetére


Z0C!
őstag

már ne is haragudjál meg...
miért kell a szolgáltatót b*szogatni mindenért.

nem elég neked az hogy MÁSODPERC alapon beszélsz?
más szerencsétlen normál előfizető 10mp-es hívásért is PERCet fizet..
neked meg még feljebb áll mert te flottás vagy?

egy kicsit elgondolkodnék a helyedben. Vagy olcsóbban beszélsz drágább telefonért, vagy drágábban beszélsz olcsóbb telefonért...

jellemző magyar mentalitás, hogy a kezedet nyújtod és a karod kell..

----- www.zoci.gumroad.com -----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.