Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111351) zodo válasza emiki6 (#111350) üzenetére


zodo
nagyúr

400se 32Ω 91 dB szerintem a könnyen hajtható kategória.
Telefonomról Iphone 11 simán hallgatható az Arctis 3 ami szintén 32Ω csak épp 98 dB

Köszi a megerősítést, soha nem vennék ilyen retro fejpántos fejest.

(#111352) Ba cy lus válasza zodo (#111351) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Pfff, 400SE könnyen hajtható. :DDD
Hát nem. :N

(#111353) emiki6 válasza zodo (#111351) üzenetére


emiki6
veterán

A hangerő 3 decibelenként duplázódik és 6 decibelenként érződik 2x akkorának. Szóval az a 7 dB nem olyak kevés.

Kevés planár van, ami gyenge forrásról is jól szól, a quad era-1 pl ilyen, de a hifimanek nem.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#111354) Gzula[HUN] válasza zodo (#111351) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

400SE elég nehezen hajtható, bár az adatai alapján nem tűnik annak. Ne felejtsd el, hogy planár, ott más dimenzióban vannak ezek a számok. Ha nyitottat keresel, akkor szerintem jobban jársz egyébként is egy X2HR-rel. Könnyen hajtható, passzolna az erősítődhöz, szükség esetén mikrofonos vezetékkel is tudod használni. Bár nyitott, nem ordít kifelé, és egy bontatlan van is az aprón. Sokkal olcsóbban a Black Friday-es akcióban sem úszod meg, most meg 150€ körül van az ára európai amazonon.
Játékra, film nézésre elég jó, és zártban ennyiből azért kompromisszumos lenne bármi, amit tudnánk ajánlani, vagy a textil/plüss párna hiányozva (akg k371, vagy a cserélhető vezeték (Beyer DT770).

Alapban egyébként a Hifiman világosabb hangzású (kevesebb mély, mint az X2HR-nél), csak ifi zen dac v2 truebass-ával nekem pont jó. Szóval az inkább DAC/AMP függő.

De ha a 400SE meg az SHP9500-as közül kellene választani, akkor egyértelműen a Hifiman.

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#111355) zodo


zodo
nagyúr

Köszi mindenkinek, lehet tévedtem itt-ott de akkor bocsi.
Feldolgozom a válaszokat!

Különben a Ifi zen dac v2 ~ "mindenhez" is ajánlott?

(#111356) Ear001


Ear001
addikt

Így készülnek a Final fejhallgatók. Na ezt hívják minőségi, kisüzemi gyártásnak.

(#111357) Dorien válasza zodo (#111351) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem meg ne beszélj zöldségeket, inkább kérdezz. :) Sok embernek van / volt itt HE400se fejese. Komoly, több wattos kimeneti teljesítmény kell a korrekt megszólalásához. Anélkül csak valami részlettelen cincogást fogsz hallani és a fejünkhöz vágod, hogy tudtunk ilyen sz@rt ajánlani... Az AKG K612 Pro is ilyen pl. Ezek ár-érték bajnok fejhallgatók, de ki kell őket rendesen szolgálni.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#111358) Gzula[HUN] válasza zodo (#111355) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Világosabb fejhallgatókhoz inkább (és nem a színére gondoltam :B ). X2HR spec. NEKEM jobban bejön a Loxjie D10-ről. Már ha Bogyó bá' erőgépeit nem számoljuk. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#111359) zodo válasza Dorien (#111357) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem akartam itt cáfolni/félrevezetni senkit és imént elnézést is kértem a tudatlanságért.
Leírtam a jelenlegi dac/amp paramétereit de csak annyi jött hogy kevés lesz.
Miértjére semmi.
Tény hogy sejtettem max. halkabb lesz ezáltal nem lesz annyira részletes mint kiszolgálva. Tévedek ha úgy gondolom hogy egy "minőségibb" típus halkan hallgatva is kielégítő hangot produkál?

(#111360) Bogyó bá' válasza zodo (#111359) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem tévedsz: egy minőségi rendszert (akár fejhallgatósat akár hangszórósat) egészen kicsi hangerőn is jó / élmény hallgatni. :K

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#111361) Ear001 válasza zodo (#111359) üzenetére


Ear001
addikt

Tévedsz. Rettentő kevés az olyan rendszer, mindegy hogy fejeshez, vagy normál hangdoboz, ami kis hangerőn nem tüntet el frekvenciasávokat, lapít ki dinamikát.

De a HE 400se-t nem a nagy hangerőhöz kell hajtani, a kicsihez is komoly combos erősítő kell neki, hogy ne legyen végzetesen ványadt.

(#111362) decoati válasza zodo (#111359) üzenetére


decoati
aktív tag

Pl. 110dBspl-hez az Arctis 3-nak 15mW kell (700mVrms), a HE400SE-nek 115mW (1.7Vrms). Ilyenek. (am 25 Ohm 89dB/mW mérések szerint).

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#111363) Gzula[HUN] válasza decoati (#111362) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Most nézem, dobozára is 25 Ohm van írva. (Bilateral magnet) Úgy néz ki "ezt a fajta ellenállást" a kínaiak elég rugalmasan kezelik, mert a HE-R9-nél is többféle ellenállású driverrel adták.

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#111364) decoati válasza Gzula[HUN] (#111363) üzenetére


decoati
aktív tag

Ja ja, én is vagy a diyaudioheaven táblázatát nézem, vagy a ruszkikat a reference audio analyzeren

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#111365) Ba cy lus válasza Gzula[HUN] (#111363) üzenetére


Ba cy lus
őstag

De amúgy szerintem fülre még annál is érzéketlenebb, mert a kisebb impedancia (25 vs 40 Ohm) ellenére én rendszerint nagyobb hangerőre tekertem a HE560 V4-nél, ami hivatalosan érzéketlenebb tőle.

[ Szerkesztve ]

(#111366) jippa válasza Ear001 (#111356) üzenetére


jippa
aktív tag

Brutál. Köszi a linket. You made my day.

(#111367) fattyu válasza Ear001 (#111356) üzenetére


fattyu
veterán

fostex is ez a szint

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#111368) stellaz válasza Ear001 (#111356) üzenetére


stellaz
addikt

Közben meg amit hirdetnek apróban, ugyanúgy le van rohadva a nem cserélhető fejpántja.

(#111369) ginola


ginola
addikt

Philips X2HR vagy 560s. Mi a különbség köztük?

(#111370) Gzula[HUN] válasza ginola (#111369) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Fórumtárs ITT elég részletesen kifejti.

Idő közben változott az 560s doboz tartalma, azt hiszem rövidebb lett a kábel, meg az adapter is más jellegű. Talán a párnája is olcsóbb hatású.

[ Szerkesztve ]

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#111371) ginola válasza Gzula[HUN] (#111370) üzenetére


ginola
addikt

Egyenlőre elégedett vagyok a 9500-al. Eq-va teljesen vállalható 20 e Ft-ért. A Rock és akusztikus, jazz zene jól áll neki.

(#111372) CoroStar86 válasza zodo (#111349) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Tapasztalatból mondom, a fejes súlya nem sokat számít, ha elég stabilra és kényelmesre van megkonstruálva az egész felépítmény. Hifiman Deva Pro-m van, 360g, kb ugyanolyan fejpánt, mint a HE400-on. Tényleg nem látszik rajta, de órákig lehet kényelmesen viselni, bár egy headbanghez már nem annyira stabil. :D

(#111373) stellaz válasza CoroStar86 (#111372) üzenetére


stellaz
addikt

Egyébként tényleg, a Sundara CB még nehezebb is és azt is bármeddig tudtam viselni.

(#111374) CoroStar86 válasza stellaz (#111373) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

A Meze Elite meg 430g és ha egész nap a fejemen lenne, akkor se lenne kényelmetlen. Piszok jól lett megépítve.

Szerk.: látom, a Sundara is annyi... :B

[ Szerkesztve ]

(#111375) Gzula[HUN] válasza ginola (#111371) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Ezek szerint nem kamu volt a link, csak kicsi volt a raktárkészlet. 20ezerért egyébként múlt hónapban aprón egy kétes múltú 9500-as volt eladó vezeték nélkül. Alin nem is nem is láttam még ilyen jó áron, pláne nem ajándék kuponnal.
Újban ennyiből Omnitronic SHP600 / ISK HF2010-est kapsz, azoknál - bár nem klasszisokkal - de (szerintem) jobb. Mondjuk az összehasonlítás annyiban sántít, hogy azok inkább V hangzásúak, a 9500-asban kevesebb a mély, de szebbek a közepek. Viszont a 9500-asban több a tér.
Aminél még jobb a 9500-as IMO: Sennheiser HD559, Oneodio Monitor 80. Utóbbi ráadásul erősítőt is igényel.

9600-asat meg még nem hallottam, de ha fogy itthon a készlet, akkor valami hasonló akcióban rácsapnék egyre.

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#111376) stellaz válasza Gzula[HUN] (#111375) üzenetére


stellaz
addikt

Én mindig bedobom az shp9500 jobb alternatívájaként a VE Supernovát 50 euróért, de senki nem akarja elhinni, hogy minden szempontból egy jobb fejes. A gyártó oldalán is le van írva, hogy a cél konkrétan a Philips shp9500 megugrása volt.

[ Szerkesztve ]

(#111377) Gzula[HUN] válasza stellaz (#111376) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Én nem tartom célszerűnek egy zárt és egy nyitott fejhallgató összehasonlítását. Éveken keresztül zártat nem is voltam hajlandó használni. A 9500-asnak egyébként volt egy zárt, mikrofonos változata (jó ideje nem láttam eladót belelőle mondjuk), azzal lehet célszerűbb lenne összehasonlítani.

Ettől függetlenül simán el tudom képzelni, hogy jobb alternatíva összességében egy 9500-asnál. Mostanában alin is fel szokta dobni, bár drágábban.

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#111378) nLali válasza stellaz (#111373) üzenetére


nLali
senior tag

Szintén. Tartottam tőle, hogy a Sundara CB túl nehéz lesz, mert majdnem dupla tömege van az AKG fejhallgatómhoz képest. De nem nehéz. AKG hiába könnyű, nem marad kényelmes. Kicsit gyenge a Sundara CB-hez képest a szorítása és így könnyebben rácsúszik a fülem tetejére a párna teteje.

Na, még egy érv, hogy miért nem kéne eladni s Sundarát. :U Egyre csak gyűlnek az érvek...

[ Szerkesztve ]

(#111379) stellaz válasza nLali (#111378) üzenetére


stellaz
addikt

A Sundara CB nálam frankón végállomás fejes lett volna, ha Nova nem adja el a Fath Earth fülesét.
Egyébként a zendacV2-vel nagyon szerettem a hangját, de Emiki TEAC cucca azért megmutatta, hogy van még tartalék benne, főleg felbontásban.

(#111380) nLali válasza stellaz (#111379) üzenetére


nLali
senior tag

Egy jó füles még simán megindokolom magamnak egyszer. Most épp a Hidizs MP145 tetszett meg.u

Pénteken elővettem, hogy kicsit megmozgatom, búcsúzóul meghallgatom utoljára és olyan döbbenet részletesség jött, hogy elérzékenyültem, pedig Type-C dongle és telefon volt a forrás. Új korában azt mondtam, hogy ez így egy vacak, néhány üzemórával később meg azt is megbántam, hogy meghirdettem.
Szerintem marad, nem adom el.
Utána rögtön előkaptam a Sony MDR-100A-t, ami árban szinte ugyan az, mint a S.CB. Nem egy kávéház. Élvezhető a Sony is, de messze nem tud annyi részletet megmutatni. Lakásban sétálós pakolászós zenehallgatásra tökéletes. Vagy netezgetős zenehallgatáshoz is, mert nem vonja úgy magára a figyelmet. CB-t hallgatva én nem tudok netezgetni, olvasgatni. Vagy-vagy.

(#111381) stellaz válasza nLali (#111380) üzenetére


stellaz
addikt

Meg fogod bánni, ha eladod. Előre szólok :)

Nem odafigyelős hattérzenére nálam a Monk V2S a tuti :)

[ Szerkesztve ]

(#111382) fattyu válasza nLali (#111380) üzenetére


fattyu
veterán

én ezt nem értem.
s cb.
azt mondod dongleról remek és részletek.
mfa/mfd kombóról meghallgattam vagy 40 másodpercig és utálkozva vettem le a fejemről. most vagy azzal erősítővel gyűlölik egymást, vagy nemtom...
és ugye ez az az erősítő ami egy másik planarral meg olyan csodát művelt amilyet még nem hallottam.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#111383) stellaz válasza fattyu (#111382) üzenetére


stellaz
addikt

M8 volt vele a baj?

(#111384) emiki6 válasza fattyu (#111382) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem annyira nem jött be a closedara. Van egy furcsa tonalitása, amitől a hangszeres zene, ének stb tud moslékul szólni, viszont elektronikusra jó, ott ugye nem kell valós hatást kelteni. A mélyei mondjuk tényleg jók (a teac stackről legalábbis). Mentségére szóljon, hogy nehéz jó zártat csinálni.
A sonorus VI az ami már hangra egy jó zárt szerintem, persze majd 2x annyiba is kerül.

Nekem monnyuk az MF stack se jött be, hiányzott belőle valami ami a teacban meg ott van.

Hozzám most került egy korszerűbb hangolású Phoenix NoVa-tól (a régi és az SE között van, ha jól értettem). Na ez mocsokjó. Úgy érzem veri a 100k listaár alatti fejeseket fele árért és ez most nem egy elhamarkodott kijelentés. :R
Térélményben olyat nyújt, hogy a quad is elismerően bólogat. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#111385) nLali válasza fattyu (#111382) üzenetére


nLali
senior tag

Nagyon szeretném majd újra MFA-ról meghallgatni, de az most másnál vendégeskedik.
Nekem tetszett elsőre is, főleg áráért. Ha lesz következő lépcső, akkor a Dan Clark Aeon 2 irányába lépnék, de az árban már egészen más.

Most dongle-ról volt jó élmény, korábban egyáltalán nem tetszett így. Eddig EQ-val tetszett, most EQ nélkül is jó. Ki érti ezt.
A hirdetést töröltem. Nem eladási szándék miatt dícsérem. :D

(#111386) fattyu válasza stellaz (#111383) üzenetére


fattyu
veterán

annyira részlettelen mosott dinamikátlan fos volt, hogy arra nincsenek szavak. A Sundarában zenét nem találtam. technikailag nem volt bajom vele, csak a lélek hiányzott belőle. Closed verzió (ismétlem arról az erősítőről, ami fura mert ugye alapvetően planarokra épül bkercsonal) egy említésre sem méltó valami volt, minden erény nélkül.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#111387) nLali válasza fattyu (#111386) üzenetére


nLali
senior tag

Jól értem, hogy egyik Sundara sem tetszik?

(#111388) btraven válasza Ear001 (#111361) üzenetére


btraven
őstag

Sajnos ezt én most tapasztalom, Atom->M565C Kraftwerk, kell egy hangerő amikor olyan igazán jól szól. Persze nem brutális hangerőre gondolok, de halkan nem az igazi. Elő is szedtem a Vangelis/Tangerine Dream CD-ket, de hasonló hangerőn azok továbbra is ványadtak, kár hogy van egy tucat eredeti TD cédém. Az lenne jó ha lenne lemezjátszóm és eredeti 70-es évekbeli bakelit TD-t meghallgatni hogy az is vajon ilyen gyenge minőség? Én szeretem ezt a zenét, de jól szólni nem szól jól.

Egyébként angliai Virgin boltban vettem, eredeti Virgin kiadás. AAD. Miért ilyen ványadt? Elizélték a digitalizálást?
Mert ugye ha Videoton CD kiadás akkor az gyanús, bár bitek azok ugyanúgy bitek?

[ Szerkesztve ]

(#111389) -NoVa- válasza btraven (#111388) üzenetére


-NoVa-
addikt

A gyengébb cuccaimra jellemző, hogy hangerővel jön meg a dinamikatartomány, csak a legjobbakat tudom este halkan teljes értékűen kompromisszummentesen hallgatni.

(#111390) Ba cy lus válasza btraven (#111388) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Így megy ez gitárhangszóróknál is. Lehet teljesítményosztót használni, de a hangszórónak, fülünknek kell egy bizonyos hangerő, hogy jól szóljon.

(#111391) fattyu válasza nLali (#111387) üzenetére


fattyu
veterán

Jól.
A sima sundara áráért teljesen ajánlható csak nekem az elvárásaim már magasabban vannak.
a CB ezen egy tapasztalat alapján nekem teljesen felejtős és nem is ajánlható.
továbbra is tartom hogy JÓ megfizethető zárt a monoprice 1060C. Nyilván ez sem a budget kategória. de ez már nagyon kevés kompromisszum, forrásra erősítőre igénytelen, könnyen hajtható.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#111392) Ear001 válasza btraven (#111388) üzenetére


Ear001
addikt

A hifi lényege valahol az, hogy arányosan kicsinyítsen. Nem hogy egy nagyzenekar, de még egy szem akusztikus hangszer hangja is igen nehezen fér be egy lakószobába. A cuccok, és mi magunk a hangerőszabályzóval ezt megpróbálják úgy behajtogatni az adott légtérbe, hogy a veszteség kicsi legyen, és a hangerő, torzítás az ízlésünknek megfelelő. Ez persze kompromisszumokkal jár, a dinamika az első, ami ilyenkor csorbul.

Én nagyon-nagyon kevés olyan hifi láncot hallottam, ami halkan is meg tudta szólaltatni a teljes frekvencia sávot és megmaradtak a dinamikai arányok, vagy legalábbis nem laposodott ki nagyon. Ezek mind piszok drága rendszerek voltak, jórészt triódás, amennyire csak lehet visszacsatolást nélkülöző kapcsolásokkal, tölcséres vagy elektromágneses hangszórót tartalmazó dobozokkal.

Amit hallasz, hogy a dinamikához, a nem laposan szóláshoz kell a hangerő, az tök normális dolog.

Lemezjátszó jobb lenne? Talán. De az is egy bonyolult rendszer, és magukból a lemezekből is találni rengeteg pocsék, lapos, dinamikátlan kiadást, az összes indiai, jugoszláv ilyen, egy árnyalattal jobbak az itthon készült licenszek, de nem véletlen, hogy rengetegen vadásszák az amerikai és főleg a japán kiadásokat.

(#111393) -NoVa- válasza Ear001 (#111392) üzenetére


-NoVa-
addikt

Az egyetlen hangfal, amit meghagytam a környezetemben, az egy icipici saját tákolt tölcséres rendszerű 2.3" apróság, kifejezetten halk, célzott near field használatra anélkül, hogy random basszuscsapdákat kreálna a ház távoli sarkaiban. Az pont nem egy drága rendszer, ellenben tervezés, 3D nyomtatás, kézimunka, finomhangolás volt benne. Szóval inkább ráfordított idővel és kísérletezéssel fizettem meg az árát. Annyira céleszköz, hogy az csak halkan, irányítottan működik, de akkor teljesen élvezhető teret, meg hangszereket kreál körém. A hangerőt feltekerve meg szétesik és torzul.

(#111394) Dorien válasza fattyu (#111382) üzenetére


Dorien
veterán

Sundara CB: Mert Bkercso cuccaival sz@r is. Sajnos.
Kényes az illesztésre. Ha megvan a párja, akkor Denon D2000, D5200 szinten zenél. És nem a nyers erő kell neki, mert Topping A30 Próval sem szól jól. chAMP, Shanling Q1 DAP, Universal Audio Volt 1, meg iFi Zen DAC jó hozzá többek között.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#111395) stellaz válasza -NoVa- (#111393) üzenetére


stellaz
addikt

Nálam a fadobozos Genius hangfalam (a topikban ez volt az ultimate megoldás budget kategóriában) szól egész kellemesen a munkahelyemen az asztalon, aztán egyszer hazavittem kipróbálni és csak néztem, hogy egy kalap szar, ha nagyobb térben kéne mutatnia valamit.

Az Etymotic olyan sajnos, hogy halkan semmit nem mutat, csak hangerőn kel életre és minél hangosabb, annál jobb (kivéve a fülemnek). A FathEarth pedig jól elvan tulajdonképpen bármilyen hangerőn.

[ Szerkesztve ]

(#111396) emiki6 válasza stellaz (#111395) üzenetére


emiki6
veterán

Btw úgy emlékszem az csak simán fat earth, nem fath. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#111397) stellaz válasza emiki6 (#111396) üzenetére


stellaz
addikt

Tényleg :D és többször is képes voltam rosszul leírni :D

(#111398) decoati válasza stellaz (#111397) üzenetére


decoati
aktív tag

kb. 1x tudtad jól leírni az elmúlt pár hétben :D no de ki figyel rá :D

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#111399) Gzula[HUN] válasza stellaz (#111397) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

A Supernova a gyári textil párnájával hajaz a 9500-asra? Most rákukkantottam a honlapjukra. Az 50$ a csupasz verzió, csak a fejhallgató, és 3 féle kanóccal lehet kérni. Ebben a formában tök jó így, mert ha van otthon egy bejáratott (a szó szoros és átvitt értelmében is) kábeled, akkor nem szükséges költeni rá.
Alira is van a honlapjukon közvetlen link, ott a "telefonzsinóros" kábelt adják hozzá alapban. Nem regisztráltam, mekkora postát számol fel, ha a honlapról rendelsz, de aliról cakkonpakk olyan 76-77$ lenne. Visszajelzésekből (fényképes is) látszik, hogy M...X-es AT bőr/műbőr párnákat kapásból rendelik hozzá.

Tetszik benne, hogy ilyen moduláris.

lyen-olyan kuponnal 20-25 ezer Ft-ért össze lehet hozni, annyiból meg nincs túl sok ajánlható fejhallgató. Szerintem plusz egyként ide vehetjük a továbbiakban, ebbe az árkategóriába.

Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#111400) -NoVa- válasza decoati (#111398) üzenetére


-NoVa-
addikt

Szerintem a Mangird Tea-vel nagyobb kihívás elé állítottam jómúltkor, azt Zeosnak kb olyan volt anno, mint az EstFM -en ezer éve Sepsiszentgyörgy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.