Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60101) batyja válasza Den (#60100) üzenetére


batyja
újonc

vízpumpát megnéztem, semmi baja.
leszedtem a hengert, sárgás-barna színű vízkő az egész víztér, valamint az kisebbik belső tömítés felülete nem egyenletes, 1/3 részen mintha jobban kopott lenne.
tömítések cseréjével megúszhatom? egyáltalán lehetett ez a problémák oka? vízforralás és erőtlenség javulhat tőle?

[ Szerkesztve ]

(#60102) body007 válasza Csillag01 (#60099) üzenetére


body007
addikt

Nagyobb hőértékű gyertyát megpróbálhatsz esetleg

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#60103) batyja válasza body007 (#60102) üzenetére


batyja
újonc

BR7HS-10 volt benne milyet tegyek bele?

(#60104) body007 válasza batyja (#60103) üzenetére


body007
addikt

Te semmilyet, nem neked válaszoltam :D Vagyis valamilyet mindenképp, mert nem fog még úgy se menni a masina :DDD

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#60105) batyja válasza body007 (#60104) üzenetére


batyja
újonc

benéztem:)

(#60106) ludsimon


ludsimon
veterán

Gyerekek ez a vihar nagyon durva volt!!!
Szerencsére volt mobilnetem megnéztem a radart és a munkahelyen maradtam amíg elcsendesült.

Elindulok a 15. Ker Szentmihályi úton kidolt fa.. Jövök haza 16.kerbe, mindenhol kidolt fák. Aztán János utca csömöri sarkon 10cmes víz hömpölyög, járdán tudtam csak elfordulni jobbra mert a csömöri utat elzarta egy kidolt fa.
Tiszta káosz!!!
Az utcánkban kidolt fa autóra, az udvarunkban két fatorzset csavart ki a szél.
Faszért nincs ilyenkor nálam a sisakkamera.

Nincs net se csak a telomon mobilnet, kidolt a fa a telefonkabelt vitte magával.
Motorral ésszel használtam csak az első féket, hatsot driftelesig húztam és onnan visszaengedtem amíg nem tapadt be.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#60107) body007 válasza batyja (#60105) üzenetére


body007
addikt

De egyébként a 7es gyertya helyet (ebbe a nagy melegbe) nyugodtan tehetsz bele 8 - 9est. Bár ha nincs vele ilyen jelegű probléma ne bolygasd

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#60108) Lauda válasza batyja (#60101) üzenetére


Lauda
félisten

Ha tomites gond lenne, akkor szivarogna vagy kifele, vagy a hengerterbe a folyadek. Erdemes lenne atmosatni az egeszet, de csak tiszta vizzel vagy direkt erre a celra valo tisztitofolyadekkal. Nehogy nekiallj trisoval. Irtak neked korabban a thermostatot, en nem is tudtam, hogy van ilyen robogokban, az is lehet a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#60109) dzso22 válasza Csillag01 (#60099) üzenetére


dzso22
senior tag

Külön kevered a benzinhez az olajat vagy az olajpumpára bíztad a 70-es hengert?

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#60110) Csillag01 válasza dzso22 (#60109) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Kulon keverem 1:50 re

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#60111) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Ngk'nal a nagyobb szam a nagyobb hoertek vagy a kisebb? Ugytudom van olyan marka h a kisebb szam a nagyobb hoerteku pl champion gyertyaknal.
Szal levegos ,70cc melyiket tegyem hosegbe?

Asus Rog Phone 6

(#60112) dzso22 válasza Csillag01 (#60110) üzenetére


dzso22
senior tag

Próbáld meg 1:40-es keveréssel.
Ha kevés a motornak a kenése szokott ilyen hibákat csinálni.
9-es hőértékűt tekerd bele.
A Bosch szokott még kisebb számmal nagyobb hőértékűt jelölni.
Egy párszor már én is belekeveredtem :)

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#60113) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Es mitol feher a gyertya kozepe?
Sok levego ,keves benzin?

Asus Rog Phone 6

(#60114) dzso22 válasza Csillag01 (#60113) üzenetére


dzso22
senior tag

Ha a 9-es hőértékű gyertya is fehér lesz akkor kevés a benzin a motornak.
Szegény a keverék.
Cserélni kell a főfúvókát nagyobbra és megszűnik problémád :)

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#60115) Csillag01 válasza dzso22 (#60114) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Ezen mar tul vagyok. 80-100 van fuvokam, ha 90 felett mar fuldoklik a sok benzintol, es daral mig kinem porog de akkor is feher a gyertya.

Asus Rog Phone 6

(#60116) dzso22 válasza Csillag01 (#60115) üzenetére


dzso22
senior tag

Egy karbi típust mondj nekem légy szíves és egy alapjárati fúvóka méretet.
Esetleg a schubert tűről ha tudnál egy képet dobni az is sokat segítene.

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#60117) Bilux válasza Csillag01 (#60115) üzenetére


Bilux
veterán

gyertya hőértéke megfelelő?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#60118) mumtaz


mumtaz
senior tag

Nna lehet, hogy holnap, vagy holnapután meg lesz a főtengely. Bár az öreg nem kapkodja el. Ha nem lesz meg, az csak azért lesz, mert nagyon kényelmes és későn rendelte be hozzá a felújító szettet.

Apropó. Tudnátok segíteni, hol találok gyári adatokat a Jetforce-hoz? Volt a magyar oldal, ahol rengeteg robogóé fent van, de ott nincs Jetforce. Szerelőiben pedig olxan adatokat nem találtam, mint pl. görgőméret, szíj méret, kompresszornyomás, stb.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#60119) Bilux válasza mumtaz (#60118) üzenetére


Bilux
veterán

CtecH Peugeot Jetforce

Jetforce TSDI

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#60120) mumtaz válasza Bilux (#60119) üzenetére


mumtaz
senior tag

Ez már meg van, de ebben nincs benne. A többiben sincs, amit találtam.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#60121) Lauda válasza mumtaz (#60120) üzenetére


Lauda
félisten

Amiket kikeresgeltem neked 1 ora alatt, azokat megnezted?

(#60122) Dananto válasza Dananto (#60078) üzenetére


Dananto
csendes tag

erre valamit tudtok mondani ?:)

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#60123) body007 válasza Dananto (#60122) üzenetére


body007
addikt

Gondolom nem ismerik a típust azért nem válaszolt senki... :N

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#60124) DigitXT válasza body007 (#60123) üzenetére


DigitXT
félisten

Meg aztán utólag már nem teljesen tökmindegy?:DD
Előtte szokás kérdezni, hogy jó vételnek számít-e...

(#60125) body007 válasza DigitXT (#60124) üzenetére


body007
addikt

Az meg a másik ;]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#60126) Lauda válasza Dananto (#60122) üzenetére


Lauda
félisten

Kerestem hozza akkor manualt, de nem talaltam magyart. A kymco allitolag a jobbak kozul valo, meg azert taiwani cucc, jobb minoseget kepvisel mint a motowell es a tobbi kinai hulladek robogo. Olajat jo fajtat tegyel bele. Mast erre nagyon nem lehet mondani, hasznald egeszseggel. ;) En mondjuk inkabb vettem volna egy ilyesmi jogot pl, de kinek mi jon be. ;)

[ Szerkesztve ]

(#60127) Tarisznyarak


Tarisznyarak
tag

Sziasztok !
Ismét a jetforce ügyben írnok, nem kellett komplett karbi csere csak szivatót kellet. Most az a probléma hogy a karbi és blok közötti csonk kellene. Én tudomásom szerint morini , de a szerelő azt mondta hogy nem hanem külön peutgeot blok. Most teljesen összezavarodtam hogy milyen kell hozzá. :S

[ Szerkesztve ]

(#60128) mumtaz válasza Lauda (#60121) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nem láttam. Bocsi. Hol van?

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#60129) Lauda válasza mumtaz (#60128) üzenetére


Lauda
félisten

Elnezesedet kell hogy kerjem. :B Nem neked kerestem (illetve neked is, csak nem talaltam), hanem korcsillo nevu forumozonak az apriliajahoz. Szoval bocsi. :)

(#60130) mumtaz válasza Lauda (#60129) üzenetére


mumtaz
senior tag

Ok. Semmi gond. 4 sör. 1 Neked, 8 nekem. :)

Egyébként nem csalódtam a Táboriban. Mikor tegnapelőtt le let adva neki a cucc, Akkor mondtam, hogy jó lenne ezen a héten. Erre persze jönnek mindig a "nagyon értek hozzá" típusú beszólások: "Hát az nem úgy megy. Szét kell szedni, meg kell mérni" stb. Ok, ezt értem.
Tegnap rátelefonáltam délután 1-kor. Azt mondja: "Most szedtük szét." Kérdeztem tőle, hogy így viszont van-e valami esély rá, hogy a héten meglegyen. Mondta, hogy "a fiam most ebédel, utána megpróbáljuk megrendelni a felújítót". Ma felhívom, erre azt mondja, hogy "tegnap is mondtam, hogy ez nem ilyen egyszerű. Meg kell rendelni... illetve megrendeltük hozzá a hajtókart. Talán hétfőn, de inkább kedden". Mindezt kicsit lebaxós stílusban. Kicsit kezd szenilis lenni az öreg. :(

Én meg a hétvégén össze akartam rakni. :U

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#60131) ludsimon


ludsimon
veterán

Ma egy köcsög viccesnek érezte, hogy menet közben kb 20-al guruló autók között akartam elmenni a két sávos úton középen, a belső sávos köcsögje jobbra zárt én meg a vétlen tükrét majdnem letörtem.
Nem buzultam és léptem le, megkérdeztem történt-e bármi baj, de mondta semmi csak figyeljek..
Tök rendes volt, én éreztem kellemetlenül magam, hogy a köcsög buzi akkor húzza jobbra a kormányt mikor jöttem 40-el és már nem tudtam lelassítani mert pillanatok alatt történt.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#60132) Lauda válasza ludsimon (#60131) üzenetére


Lauda
félisten

Szabalytalanul kozlekedsz es meg te varsz toleranciat? Meg neked all feljebb? :F Nem ertem mi a problemad, orulj, hogy nem pofoztak le.

ludsimon Ja hogy en nem ertem. Az allo jarmuvek kozott eloremehetsz, te a mozgo jarmuvek kozott mentel elore 40-el. Annyit mondok erre, hogy nem a kornyezeteddel van baj.

[ Szerkesztve ]

(#60133) ludsimon válasza Lauda (#60132) üzenetére


ludsimon
veterán

Te nem érted. Hagyjuk. Egy kis előzékenység senkinek sem ártott még az életben.

Jól van, fáradt vagyok reagálni a hsz gyűjtő akcióra.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#60134) Lauda válasza ludsimon (#60133) üzenetére


Lauda
félisten

Marmint hogy faradt vagy hsz-t gyujteni magadnak? :DDD

(#60135) Pete55555 válasza Lauda (#60134) üzenetére


Pete55555
addikt

:K

:W

...Szeretem leracsniztatni...

(#60136) body007


body007
addikt

Felkerült a mocira az új alu szíjtárcsa. A szerelőm mindenképpen le akart róla beszélni, h hamar elkopik - nem hiszek neki :D Még nem volt lehetőségem kihúzatni a gépet - de ahogy jöttem vele hazafele - olyan +300-at dob a fordulaton.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#60137) mumtaz válasza mumtaz (#60130) üzenetére


mumtaz
senior tag

Mégsem olyan rossz a helyzet. Most hívott a Tábori, hogy elkészült a főtengely. :D

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#60138) ludsimon válasza mumtaz (#60137) üzenetére


ludsimon
veterán

jesszus, a legdrágább szervizt találtad meg Bpen.

undefined

(#60139) Lauda válasza mumtaz (#60137) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor hetvegen ossze is tudod dobni a mockot? :C

----------------------------

Gondolkodom, hogy kicserelem a hatso rugostagot a jogon, nagyon kemenynek tunik nekem, szinte minden uthibat erzek a derekamban. Van ertelme beletenni egy ujat, jobbat, vagy ez ilyen fos alapbol? :( Meg engedek a gumin, hogy laposabb legyen, most a gyari ertekre van fujva, de ha kell leengedem felere, mint hogy a derekam kapja az uteseket folyamatosan. Egyebkent rugozik meg minden mikor megnyomkodom, viszont menet kozben nagyon kaka a csillapitasa. :(

[ Szerkesztve ]

(#60140) mumtaz válasza ludsimon (#60138) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nem azt mondtam, hogy a legolcsóbb. Ezt teljesen aláírom bármilyen formában. Nem is szeretem annyira az öreget. Főként a hozzáállása miatt nem, mert a legtöbbször, ha valaki bemegy hozzá valami ötlettel, akkor kapásból "leiskolázza". Nem a szakértelmével van baj, mert abban az öreg szerintem az egyik legjobb az országban. Sokkal inkább az emberekhez való hozzáállásával és az áraival. Képes egy 2000Ft-os olajat is 3000-ért adni.

Ami mellette szól:
- Az elismert szakértelme
- Az, hogy itt van a közelben, ami azért mindenféle jármű és idő hiányában - sajnos - szempont.
- Több, mint 25 éve "ismerem" és előtte még nagyapám is ott vette a Babettához az alkatrészeket.

A főtengely felújítása 18000-be fájt anyaggal együtt. De azt hozzá kell tenni, hogy a felújító szettet a legolcsóbb helyről rendelte, amit én adtam meg Neki. Itt a felújító szett 7800Ft volt plusz 1500Ft szállítási díj.
Ha így vesszük, valamint azt, hogy nem egy egyszerű főtengelyről van szó - mivel az excenter tárcsát is le kellett venni a főtengelyről - szerintem nem volt sok az a 18000Ft. És ez ki van javítva, centrírozva, míg 30+ ezer forintos főtengely nem biztos, hogy nem üt. A régi Speedfighthoz rendeltem vatta új főtengót. Gyári dobozban jött, stb. Úgy ütött, hogy vissza is küldtem a fenébe.

Egyébként az öreghez az otthonához kellett elmennem érte, mivel otthon megcsinálta. Érdekes módon otthon teljesen normális, emberséges. Még beszélgetni is volt kedve. Sztorizgatott. Meglepődtem.

Lauda: A főtengely már a mélyhűtőben van.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#60141) kcsa válasza mumtaz (#60140) üzenetére


kcsa
veterán

Ja az üzletben már én is jártam az öregnél, ugyanezt a stílust tapasztaltam. Mondjuk a tudása miatt így is van és lesz is munkája amíg bírja :)

(#60142) korcsillio válasza Lauda (#60129) üzenetére


korcsillio
őstag

Megnéztem,köszi :R

(#60143) ludsimon válasza mumtaz (#60140) üzenetére


ludsimon
veterán

Csak úgy megjegyzem:
35k-t mondott egy henger széthúzás + fúrás + + hónolás + összerakásra. :Y
Ebben még nem lett volna benne a dugó+tűgörgő amit én hoztam volna...

Máshol 15k-t mondtak erre a történetre!
De akkor azt hiszem ha sor kerül(ne) rá akkor inkább veszek egy Naraku 50cc komplett hengerszett 17k-ért + 5k-ért rendes Polini Evo tűgörgő és örök élet. :) Gyárinál erősebb picivel, vas henger..
És a gyári főtengő is elbírja még ha nincs nagy gond széthúzás után.
Ha van baj akkor módosítanék a történeten, és lehet egy komplett 4T 125cc blokkot tetetnék bele új főtengővel.
De az is lehet összedobnám gyári dobbal ami a katalizátor miatt elnyomja a zajt és eladnám. :D

undefined

(#60144) Lauda válasza ludsimon (#60143) üzenetére


Lauda
félisten

Erre szoktak mondani, hogy olcson, gyorsan es jol dolgozunk, on ebbol kettot valaszthat. A szakertelmet erdemes megfizetni, hosszu tavon az lesz az olcsobb es jobb.

ludsimon :)) Ez melyik bolygon van? :D

[ Szerkesztve ]

(#60145) mumtaz válasza ludsimon (#60143) üzenetére


mumtaz
senior tag

Én sem mondtam, hogy olcsó. Egy drágább beavatkozásnál mérlegeltem volna.
Viszont:
Egy 5000-es beavatkozásnál ne kelljen már kaparásznom, hátha a másik 4000-ért megcsinálja Kőbányán (+idő, +bkk jegy). Másgelöl az Ő munkáját még ismerem is, míg a másikét nem.

Nem mellesleg a 100-as speedfightom fúrását egyedül Ő vállalta, amikor még se bontott, se új alkatrészt sem lehetett találni hozzá. Mindezt 20000-ért csinálta anyaggal együtt.
Egy sima 50-es túlmérethez picit drága. De figyelembe véve a körülményeket én akkor előre többre számítottam.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#60146) ludsimon válasza Lauda (#60144) üzenetére


ludsimon
veterán

Jó nagy hülyeséget mondtál most.
Ha rosszul dolgozik és megszorul, visszaviszem és saját magának csinált problémát, mert minden 10K+ feletti termékre/szerelésre jár az 1 év garancia.
Nem olyan hülye valaki, hogy 2x dolgozzon valamin ráadásul a második szétszedést fúrást, anyagköltséget, mindent saját felelősségre, saját zsebből.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#60147) szentkuti11 válasza ludsimon (#60146) üzenetére


szentkuti11
addikt

Minden 10k feletti termékre/szolgáltatásra jár az 1 év garancia? Na ezt honnan idézted? Mert szerintem elég nagy hülyeség.

(#60148) ludsimon válasza szentkuti11 (#60147) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem okosba kell megoldani, hanem számlát elkérni és van szerelésre garancia, maradjunk annyiban.

Inkább el van szállva magától az ember, de ez teljesen értetődő, hisz megvan a több évtized tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#60149) mumtaz válasza ludsimon (#60148) üzenetére


mumtaz
senior tag

Ne próbáld meg csak azért bizonygatni az igazadat, hogy bizonyítsd, jól döntöttél.
Sok mindentől függ egy jó gépműhelyes megítélése. Én írtam az érveket. Egyrészt engem biztosan ne akarj győzködni cca fél éves motoros tapasztalattal, hogy sikerült a legdrágábbat megtalálnom. Ott vannak az érvek és itt 25 éves saját tapasztalatom áll az öreg mellett. Mint írtam, számít az, hogy mennyit spórolok, ha a város másik végébe megyek egy ismeretlen szerelőhöz. Ha nagyon nagy a különbség, akkor talán, de egy 1000 forintos különbségért nem fogok elmenni a világ végére egy ismeretlenhez.
Másfelől volt olyan ismerősöm, aki próbált meggyőzni anno a Simsonomnál hengerfúrásilag. Bementem az öreghez és - akoor - 8000Ft-ért "becseréltem" a kopott 50-es hengert egy 70-esre. Havernak meg valahol a Nagykőrösi úton megfúrták a hengerét. 1-2 ezer km után szanaszét ment a főtengelye. Alapból nem a főtengellyel volt baj, hanem azzal, hogy a fúrást nem központosan végezték el. Értsd: felső holtpontban (meg persze alsóban sem) a hajtókar nem merőlegesen állt a dugattyúra, mivel a barom a fúrást nem a furat tengelyéhez központosította, hanem a kipufogó oldaltól volt "mérve a fura. Így az a része szinte érintetlen maradt, míg a legtöbb anyag a vele szemben lévő oldalról volt "eltávolítva. Haver meg baxhatta a számláját, mivel nem volt bizonyítható, hogy attól deformálódott el a főtengely. Nem mellesleg a blokkot is kiverte szó szerint. Hirtelen ment szét.

És ezt egy elvileg 2 évtizedes gyakorlattal rendelkező műhely végezte el akkor 6000Ft-ért.

Szóval ne próbáljunk pálcát törni. Mindenki döntse el, hogy hajlandó-e inkább többet fizetni egy bejáratott és ismert szakemberre egy olcsóbb (útiköltséggel együtt talán ugyanannyi) szerelővel szemben, akit nem ismer.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#60150) body007 válasza mumtaz (#60149) üzenetére


body007
addikt

Szerintem ludmi meg nincs is 25 eves... :))

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.