Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181) Janesz válasza ReDPiTTY (#179) üzenetére


Janesz
őstag

135 kiló üzemanyag nélkül....asszem 10 literes a tankja úgyhogy azzal nem!! (145kg) a jog meg telisteletankolva 65kg volt...+10 collos kerekek...de annak is megvolt a fillingje...mondom amikor azzal 110-el mentem a leonardo 140km/h (parton lefele mondjuk) nem tűnt olyan rémisztőnek pedig ha ott firkálok sokkal gázabb mint 110-nél...

(#182) graf


graf
tag

Gilera DNA?

Ismeritek?

Jó kocsi, jó sofőr - nincs kockázat!

(#183) ReDPiTTY válasza Janesz (#181) üzenetére


ReDPiTTY
tag

egyszer én átültem a sr-ről egy régi suzukira /kistestű kiskerekű/majdnem az első kanyarban elpadlóztam aztán elkeztem azt hinni hogy nem tudok motorozni,pedig régen jogom volt nekem is.szerintem teljesen más érzés a nagyobb kaszni miatt!az apriliát ledöntöm gumiszélig egy jobb kanyarban!

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#184) oceanearth válasza ReDPiTTY (#171) üzenetére


oceanearth
őstag

na az enyim meg megy 95-öt és volt 250ezer tokkal vonóval. ja és terepgumik vannak rajta

(#185) oceanearth válasza graf (#182) üzenetére


oceanearth
őstag

igen, egy szar.

(#186) graf válasza oceanearth (#185) üzenetére


graf
tag

Életem első!!! motoros élménye. Pár nappal ezelőtt. Vicces volt.:))

Amúgy miért az? Semmi összehasonlítási alapom nincsen. Tehát ha bővebben kifejtenéd! Egyébként maga a feeling teccett.


[Szerkesztve]

Jó kocsi, jó sofőr - nincs kockázat!

(#187) oceanearth válasza graf (#186) üzenetére


oceanearth
őstag

mert milyen már az, hogy egy robogó technikát speed/naked motorba ültetnek. én csak rosszatt hallottam róla.

(#188) graf


graf
tag

Konkrétumokat légyszíves!!!

Jó kocsi, jó sofőr - nincs kockázat!

(#189) oceanearth válasza graf (#188) üzenetére


oceanearth
őstag

most mire gondolsz?? nem elég konkrét amit írtam. mind1. nézdd meg az árát. 700ezer forint húzós egy robogóért, ami ráadásul ocsmányul ronda és még nem is megy.

(#190) wedlock válasza graf (#182) üzenetére


wedlock
tag

Egyszer ültem olyanon....Hát majdnem pofára estem vele.Pedig nem ma kezdtem a motorozást,jelenleg is egy 250ccm-es Bandit-et használok.Nos,a DNA eléggé érdekes jelenség,az ember elsőre nagymotornak hinné.Aztán rájön hogy valójában egy robogó,mégcsak nem is a kényelmesebbik fajtából.''Gizdáskodni'' max a megjelenésével lehet,mertha valaki meghallja a hangját,rögvest röhögögörcsöt kap.Arról nem is beszélve,ahogy megy...

Csajokat a paplan fölé,éljenek a kezek!

(#191) graf


graf
tag

http://www.bikepics.com/pictures/099781/

Jó kocsi, jó sofőr - nincs kockázat!

(#192) oceanearth válasza graf (#191) üzenetére


oceanearth
őstag

hát ez egyszerűen szólva undorító

(#193) dbali válasza oceanearth (#192) üzenetére


dbali
aktív tag

Nem értem mitől lenne undorító?:F

Okos enged ha már szenved!

(#194) dbali válasza Janesz (#167) üzenetére


dbali
aktív tag

Miért lenne a Keeway szted fos?

Okos enged ha már szenved!

(#195) oceanearth válasza dbali (#193) üzenetére


oceanearth
őstag

mert csúnya az elej és nevetséges a hátulja. a robogó futómű meg a robogó motor felépítése egy speeden. ááááááááá

(#196) oceanearth válasza dbali (#194) üzenetére


oceanearth
őstag

nem csak szerinte szerintem is az, de ha nem hiszel próbálj egyet ki

(#197) dbali válasza oceanearth (#196) üzenetére


dbali
aktív tag

Hát volt szerencsém kipróbálni mert egy Hurrican-om van én nem azt mondom hogy ennél nincs jobb de eddig semmi bajom sincs vele nem értem miért lenne fos....(ültem máson is).

Okos enged ha már szenved!

(#198) Yaye


Yaye
őstag

Na, ma reggelig volt robogóm. Élt 2 hónapot, béke poraira. Ennyit a golyós lakatokról... :(

(#199) Janesz válasza dbali (#197) üzenetére


Janesz
őstag

azért egy fos mert a jelenleg kapható jog-ok honda dio-k és más ilyen kaliberű robogók már úgy jönnek be eleve az országba,hogy legjobb esetben is ''csak'' 4-5000 km van bennük..így élből még 6-7000km-t el tudsz vele motorozni hozzányúlás nélkül...na majd a tiédet olyan 10-12 ezer kilométer körül megnézném...hogy bírják a gyári cuccok benne...

(#200) Janesz válasza Yaye (#198) üzenetére


Janesz
őstag

ne kúrj már...:Y lenyúlták??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.