Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) ToRR3nt3 válasza Josh (#947) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Szerintem is 8 van a kerékben. Az enyémben hátul van és ráz 55-60 körül. Tavaly taknyoltam aztán azóta van ez a jelenség. Egyébként a nyolcassal mit lehet kezdeni? Gumis helyre tudja hozni?

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#952) Topiccsendőr válasza Guruka (#949) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Én még télen is mentem robogóval. Egyszerűen nem úgy kell menni, mint szárazon. Ezt sok autós sem tudja.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#953) Topiccsendőr válasza ToRR3nt3 (#951) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezeket a préselt lemezfelniket csak cserélni tudod. Én a múltkoriban a Nagy Lajos-on belementem egy macskakő-helybe (hiányzott vagy kettő) és leugrott a gumim a felniről. Szerencsére kétezer forintért sikerült vennem egy jó állapotú használtat. De szívesen megmutattam volna az önkormányzatnak, milyen fasza úton lehet menni. Kár, hogy se fénykép, se tanú nem volt.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#954) simonzé válasza Josh (#947) üzenetére


simonzé
addikt

Szerintem menj el egy gumishoz, hátha tudja centrirozni a kereket. Ha csak kis kilengése van a keréknek, és nem sérült a felni, akkor tesz rá pár ellensúlyt, és ezzel megszünteti a rázkódást. 3-500 ft-os műtét, tutira megéri megpróbálni.
Ja, lehet hogy a gumid sérült, és nem a felni. :U

I don't fit in. I fit out.

(#955) simonzé válasza ToRR3nt3 (#950) üzenetére


simonzé
addikt

Vizes aszfalton nem kell ész nélkül húzni a gázt. Kanyarban nem kell bedőlni - lassabban kell menni, és előrelátóan kell fékezni.
Még egy tipp: Sok helyen a zebra nem csak fel van festve, hanem ki is elmelkedik az út síkjából. Ezek a csíkok vizesen nagyon csúsznak. Zebrán keresztül kanyarodva nagyon észnél kell lenni, lassan kell átmenni rajta!

I don't fit in. I fit out.

(#956) ToRR3nt3 válasza simonzé (#955) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

A vizes-zebrás dolgot már én is tapasztaltam. Van viszont veszélyesebb is. A multkor rámentem úgy 50-el egy aszfaltfelgyűrődésre (olyan 10-15 cm magas volt)amely terljes szélességében húzódott keresztben az úton. Feldobott, ahogy visszaérkeztem jött a következő azután meg a kerszteződés. Alig bírtam megadni az elsőbbséget az ifának. És ezeket az ugratókat nehezebb észrevenni mint a kátyukat.:U

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#957) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Debrecenben valaki tudna ajánlani helyeket, ahol használt robogót tudnék venni? A Frézeren kívül, azt naponta látom, egyszer remélem be tudok nézni.

(#958) AMD Power


AMD Power
titán

Szerintettek egy ugyan olyan évjáratú Suzuki Sepia ZZ vagy egy Honda Dio AF27.

Itt van két konkrét jelölt: Bővebben: link

Bővebben: link

Tudom , hogy egy motor állapota tulajtól függ de mégis kiváncsi vagyok a véleményekre. Előre is köszi

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#959) simonzé válasza AMD Power (#958) üzenetére


simonzé
addikt

Kicsit többért itt van az én Diom... Ugyanígy néz ki, de azzal nem vállalsz rizikót, rendben van a motor, a gumi, az akksi. Ráadásul ez nem bukott még soha, egy nyomon fut a két kerék. De te tudod...

I don't fit in. I fit out.

(#960) ToRR3nt3 válasza AMD Power (#958) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

A Suzukit Sephiat ismerem, volt is nálam egy hétig ilyen. Jó kis robogó, meg szerintem nagyon szép. (mondjuk nekem 1ébként is bejönnek a 90-es év végi japánok) Az egyik haveromnak ilyen van. Mondjuk ő széthajtotta (ki volt szakadva a légszűrő-szivacs, a gyerek nem takarította, a sok por meg szétkaristolta a hengert, meg hárman robogóztak vele egyszerre részegen, dombnak föl).
Gyorsulásban és lassulásban jó a Sephia, viszont én azt tapasztaltam hogy végsebességben gyenge (legalábbis az én robogómmal összehasonlítva)

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#961) ToRR3nt3 válasza AMD Power (#958) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Szvsz a Simonzé Dio-ja 70-es hengerrel nem hangzik rossz ajánlatnak, bár a Honda robogókat 1általán nem ismerem.
Itt egy pár kép az én gépemről:
Bővebben: link
Bővebben: link

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#962) AMD Power válasza ToRR3nt3 (#960) üzenetére


AMD Power
titán

Figy az gyenge végre az mitt takar? Nekem fontos lenne ,hogy egy 60-t menjen magától. Persze utána én még fogom tuningoltattni.

Mennyi is lenne ez a Honda Dio?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#963) ToRR3nt3 válasza AMD Power (#962) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Ami nálam volt az 50-től többet nem ment, de semmi tuning nem volt rajta. A haveré (azé aki széthajtotta) sem ment többet. A Yamaha 3KJ ami nekem is van, de másnak is az ismerőseim közül 60 felett. Az enyém pl.a 72 kilómmal majd 70-et megy és ez sem tuningolt, csak figyelek rá. A ''nagy'' sebesség ára a ''nagy'' fogysztás, bekap több mint 3,5 litykót ha hajtom, de ritkán szoktam egy teljes tank benzint csutkagázon elfüstölni.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#964) simonzé válasza ToRR3nt3 (#963) üzenetére


simonzé
addikt

Az áttételek aránya meg a kis átmérőjű kerekek miatt egy japán robi 60-as tempónál már magas fordulaton jár, ezt a tárcsák cseréjével, vagy a súlyok áthelyezésével lehet megváltoztatni. Ekkor nem gyorsul olyan jól, de a vége 70-75-ig fel tud kúszni.
Hamar rájössz, hogy az 50-60-as tempó lakotton belül elég, a motor sem szeretne gyorsabban menni. ráadásul a robival nincs dugó, így eleve hamarabb odaérsz, még ha a tempó nem olyan magas is...
Én már csak azért sem száguldozok, mert szeretek mocizni, ha gyorsan megyek, csak hamarabb vége lesz az élménynek... :) 40-50 között simán elboldogulok, és a motor is ezt kedveli leginkább.

I don't fit in. I fit out.

(#965) ToRR3nt3 válasza simonzé (#964) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Városban én sem hajtom, csak ha 40-el tötymörög előttem valami IFA (ideiglenes forgalmi akadály), vagy ilyesmi. Lakott területen kívül azonban odahúzok neki, meg jó érzés néha lehagyni a nagytestű vizes olaszokat:) Én sem szeretem nagyon hajtani mert nem 1-2 évre vettem. Mikor megvettem egyből elvittem egy szervízbe ahol teljesen szétkapták és megállípították: qrva jó motor. Új volt a henger, a kipufogó, az akksi, a gumik. (monjduk drágán is vettem, de garit is adtak fél évet)
Gondolkodtam 70-es hengeren én is de meg is kell tudni állni, és csak dobfékes sajnos.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#966) AMD Power válasza ToRR3nt3 (#963) üzenetére


AMD Power
titán

Értem. Nekem olyan moci kéne ami azért 60-t megy ''magától'' melessleg én se vagyok 60 kg (90) de én biztos fogom egy kicsit tuningolni. A fogyasztás az annyira nem érdekel. De azért egy 65-70-t jó lenne a ha menne tuningolva. A Honda az szimpibb nekem mint márka de persze mind ketött ki fogom probálni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#967) simonzé válasza ToRR3nt3 (#965) üzenetére


simonzé
addikt

Zenyimé meg elől tárcsafékes bebebeeee!

I don't fit in. I fit out.

(#968) AMD Power válasza simonzé (#967) üzenetére


AMD Power
titán

Én is olyan mocit keresek ahol az első fék tárcsa fék. Főleg ha a tuningra gondolok akkor nem fog áratni. Bár ez a motor vásárlás nem biztos. Hisz a mind a tárolás mind a januári Anglia bele szól a dologba rendesen.:(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#969) ToRR3nt3 válasza AMD Power (#968) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Most már én is tárcsásat vennék, de továbbra is kistestű japánt. Ezt úgy vettem, hogy egy vásáron volt egy robogós cég és a kiállított használt darabok közt volt ez a szépség (akkor még gyöngyház kéken, mint a vadiúj olyan külső és belső állapotban) megláttam, megszerettem és megvettem. Azóta már gondolkodtam azon hogy lecserélem egy újabb vagy egy zsír új robogóra, de minek? Tökéletesen müxik és még jól is megy.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#970) simonzé válasza ToRR3nt3 (#969) üzenetére


simonzé
addikt

Erről beszéltem. Lehet őket szeretni, ugye? Márkától függetlenül jók a japcsi gépek, bár kicsit kicsik. Azért egy olyan jó ember, mint monyuk én, lazán elfér rajta. :)

I don't fit in. I fit out.

(#971) AMD Power válasza simonzé (#970) üzenetére


AMD Power
titán

Bár nekem szimpibbek a japán márkák de a motor mérete nekem nem mind1. Az olasz gépek átlagosan mennyivel nagyobbak?:B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#972) Adris válasza ngabor2 (#957) üzenetére


Adris
csendes tag

A Hajdú-Apróban nézd meg a robogó hirdetéseket, minimum fele nepperektől származik. Én is voltam egynél anno, de ezek 99%ban Olaszban már széthajtott, összevissza matricázott (vagyis tört :D) robogókat árulnak. Vagy olyanokat amikhez mutatóba se akad alkatrész. Szerintem magyar viszonyok között hülye aki neppertől vesz robogót. Civilizáltabb országokban ugyanis csak bejegyzett cég (vagy vállalkozó) lehet használtautó vagy -motor kereskedó, aki normálisan garanciát vállal az eladott árura. Vagyis ha hibás 3 napon belül visszaveszi, ha meghibásodik ingyen megjavítja, ha pedig kiderül hogy lopott akkor visszafizeti a vételárat. De külföldön nem is nagyon foglalkoznak használt robogókkal, az alacsony áruk miatt csak kis haszon érhető el rajtuk. Magyarországon meg ha használt autót kereskedőtől vásárolsz és kiderül hogy lopott, tőled az autót lefoglalják, a kereskedő meg széttárja a kezét, mondván hogy csak bizományos értékesítésre volt nála az autó. Garancia érvényesítése hasonló. Vagyis míg magánembertól vehetsz olyan robogót amit csak azért ad el mert nagyobbra cseréli, vagy meg van szorulva, addig neppertől főleg olyat vehetsz ami már eleve azért került hozzá mert már szarráment. Garancia meg ugyanúgy nincs rajta mintha magánembertől vennéd. Kivétel talán az olyan kereskedő aki japán konténeres robogókat árul.
Bővebben: link
De olaszt még ilyenektől se vennék. Olasz robogót csak exjugó cigányoktól vennék akik Olaszból lopkodják a vadiúj robikat az utcáról. De az meg illegális
:D Mondjuk az adófizetők pénzét elherdálni meg saját zsebbe rakni is illegális, mégis minden magyar politikus ezt csinálja büntetlenül. Szal tud vki exjugó robogóárust? ;]

(#973) AMD Power válasza Adris (#972) üzenetére


AMD Power
titán

Szép ez az oldal meg minden de azt nem értem az eladó mocik mellé miért nem írják oda , hogy mikori évjáratok? A futott kilométer se utolsó adat...:U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#974) Adris válasza AMD Power (#973) üzenetére


Adris
csendes tag

Szerintem a tag azért nem írja oda egyiket sem mert tudja hogy ezeket annyira könnyű kozmetikázni hogy semmit nem jelentenek. Meg aztán szét lehet hajtani egy robogót 3-4 ezer KM alatt is, de megkímélve kibírhat 20ezret is. Ugyanígy 1 évesen is lehet rosszabb állapotban mint egy 8 éves. Főleg mert ez utóbbin valszeg már sok mindent lecseréltek :D

(#975) Topiccsendőr válasza ToRR3nt3 (#965) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ha jobb féket akarsz, akkor tudom ajánlani a Yamaha Champ CX első kerekét, amin nagyobb átmérőjű dob van, ráadásul teljesen kompatibilis az Art Spec-el.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#976) Topiccsendőr válasza AMD Power (#973) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Egyébként ez az oldal egy fos. Minek rakja ki az eladott robogók képeit? Az már kit érdekel? Teljesen átláthatatlan, hányingert kapok tőle. Én is csak a kínai robogók miatt találtam rá, amikor azt írták, hogy véletlenül se vegyen senki olyat, de már bánom. Ilyen emberek kereskednek Magyarországon. Gratulálok.

[Szerkesztve]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#977) ToRR3nt3 válasza Topiccsendőr (#976) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Én azon agyaltam, hogy Next Zone-ról veszek első kereket, bár nem tudom ez kivitelezhető e. (azért a tárcsafék az igazi) A kínai robogók igen érdekesek. Kinézetre legalábbis. Ha olyan minőségűek mint a zoknik akkor köszi nem:) Viszont sok az extra. Doboz meg távirányítós indítás (bár nemtom ez utóbbinak mi értelme). Én Keewayt nézegettem.

[Szerkesztve]

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#978) Topiccsendőr válasza ToRR3nt3 (#977) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Na igen, a Next Zone az tárcsafék, viszont hová applikálod fel a főfékhengert? Meg kell bolygatnod az egész fejidomot, ráadásul arra vannak a rögzítőcsavarok, úgyhogy az elég gány megoldás. Én a Champ CX-es kereket már kipróbáltam, óriásit nőtt az első fék hatásfoka, ráadásul csak kivettem a régit és beraktam az újat fékpofákkal. Semmi mást nem kellett csinálni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#979) ReDPiTTY


ReDPiTTY
tag

ha valaki ad 300at érte akkor odaadom:
Bővebben: link
én meg veszek egy piaggio X9_et;]

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#980) golyani


golyani
addikt

helloka.
na köeleg a szülinapom és elképzelhető h motor lesz belőle. új.
én a yamaha aeroxra gondoltam.
vmi vélemény?

(#981) simonzé válasza golyani (#980) üzenetére


simonzé
addikt

Jó kis moci... Rosszul biztosan nem fogsz vele járni.
Ja, ajánlom mindenki figyelmébe a Kymco robogókat. Nagyon jó minőségűek, az áruk meg mostanában akciós, és hihetetlenül jó az ár/érték arányuk.
249900-ért van az Agility, haver vett egyet. Hangja nincs. De komolyan. Kb félgáznál van vége, ott 50-et megy. Négyütemütől szokatlanul ugrással reagál a gázkar mozdítására... Nagyon jó vásárt lehet vele csinálni. Én egy új 125-ös People-lel szemezek. 400-ba kerül, és nem kínai minőség, inkább olasz.
Bővebben: link

Ja, nem fizettek, hogy ezt írjam, tényleg nagyon tetszenek a mocijaik...

I don't fit in. I fit out.

(#982) golyani


golyani
addikt

esetleg ud vki olyasmit róla ami vmi tipushiba vagy hasonló.

(#983) golyani


golyani
addikt

7up!

(#984) Zenty válasza simonzé (#981) üzenetére


Zenty
őstag

jah én is hallotam ,hogy nem rosszak,de hát a kinézetük...
Akinek bejön a régebi stilusu design azoknak joh :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#985) Shape


Shape
aktív tag

hi minden robogó kedvelőnek:D
lenne hozzátok egy kérdésem (mert én nem nagyon vagyok otthon a témában)
szerintetek menyit ér egy 92-es Piaggio free robogó. 18000km-el, uj aksival??(elől tárcsafékes)
az érdekelne hogy kb. mennyiért lehet ezt eladni, mert az egyik ismerősöm szeretné eladni és nem akarja elkotyavetyélni.
előre is kösz mindenkinek.

(#986) simonzé válasza Zenty (#984) üzenetére


simonzé
addikt

Hát, nem ők szabják meg a friss irányvonalat a design terén, annyi biztos. De nekem a műszaki tartalom sokkal fontosabb, mint a külső... Legalább nem akarják annyira ellopni. :U

I don't fit in. I fit out.

(#987) ngabor2 válasza Zenty (#984) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nekem bejön, csak újonnan kissé drága. Egyelőre még keresgetek valami olcsóbb használt cuccot, csak időm nincs rá :O

(#988) simonzé válasza ngabor2 (#987) üzenetére


simonzé
addikt

Ne mondd már, hogy ez Bővebben: link drága. Kínai motor árban (250e-ért) kapsz egy négyütemű, baromi halk, elég nagyméretű, nagyon megbízható japán minőségű robogót 25 hónap (!) garanciával. És ez még jól is néz ki, tegnap megnéztem, ráültem, és simán elfértem (kb 185 cm vagyok). Én használt 125-öst akartam, de ez nagyon elgondolkoztatott... Lehet, hogy jövőre ilyennel nyomom? :) Remélem ;)

I don't fit in. I fit out.

(#989) ngabor2 válasza simonzé (#988) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Oké, a többihez képest nem drága. De én nem egy vadiúj motort szeretnék összetörni kezdőként ;) Emiatt keresek először használtat, aztán ha vérprofi leszek vele, akkor váltok.
Az a baj, hogy Pesten van a bolt... én meg Debrecenben. Bár ha a Frézer tényleg foglalkozik ilyenekkel, akkor mostmár tényleg szakítok rá időt.:B

(#990) simonzé válasza ngabor2 (#989) üzenetére


simonzé
addikt

A Kymcot nem a Frézer forgalmazza, hanem a Szoboszlói út végén a Kia kereskedés. A Frézeréké csak hasonló.
Robogóban én is kezdő vagyok, bár volt némi Babettázás, meg Simsonozás (jogsi nélkül mindkettő) a múltamban. De azt rutinnak nagy túlzás lenne nevezni. Mégis már másfél éve robogózom, és még bukás közeli helyzetem se volt. KOPP KOPP KOPP!
Ha van eszed (asszem neked van), akkor nem fogsz szikrázó sztenderrel kanyarodni, gyakran használod a tükröt, és figyelsz is, nem csak a gázt húzod. Így nem buksz, és nem lesz semmiféle problémád.

Ha viszont ragaszkodsz a használthoz, akkor a sajátomat bátran merem ajánlani, azzal nem vállalsz (nagy) rizikót. Jelen pillanatban hibamentes, és adok rá pár nap garit is. Csak ésszel használd! Az ára csökkent: PH-s ombréknak 105-ért odaadom. Ha érdekel akár ki is próbálhatod, hogy lásd miről beszélek.

I don't fit in. I fit out.

(#991) Shape


Shape
aktív tag

Valaki segitsen légyszi:R

(#992) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Nemrég szereztem egy Yamaha jog Artistic Spec.-et....ez lenne a 3KJ? kicsit kavaros ez nekem.

Amúgy mit érdemes csináltatni vele, szervízeltetni, miaz a mi fogyó dolog rajta meg ilyesmi? Mit érdemes Tuningolni rajta? Hogy tartósabb legyen...:B

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#993) golyani


golyani
addikt

na nekem meg úgy néz ki h meg lesz az Aerox!!!!! szép alaménium-pijos színben.
aszondta a csóka a boltban h igen jó tuning alap és ha kap egy 70-es hengert(eccer talán majd) akkor nagyon kapaszkodni kell utána a kocsiknak.
na de engem az érdekelne hogyha kapna egy sportkipuffot az hozna-e vmi + teljesítménytete??;]
mert nekem az eslődleges cél az lészen bejaratás és ohne folytás után h vigye a 80-at.

(#994) Gergello


Gergello
addikt

Bővebben: link
itt nem tudok se bármilyen Jogot, se Diot találni vki segítsen már, nem tudom a kódneveiket se...

(#995) Papa-Georgo válasza ToRR3nt3 (#916) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Neked gyári az Artistic, vagy van vmi tuning buhera rajta?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#996) Topiccsendőr válasza Papa-Georgo (#992) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nézd meg a vázszám első három jegyét. Valószínű 3KJ. Mindenesetre a blokk ami benne van az vagy 3KJ vagy 3YK.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#997) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Mért mindenki a jogra meg a diora kap? Tapasztalatból mondom, veszélyesebbek, instabilabbak mint valami nagyrobogó, vagy bármi más tipus.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#998) Shape


Shape
aktív tag

Az én kérdésemre is nézzetek már rá. please:R

(#999) Topiccsendőr válasza sharpapa (#997) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az lehet, de ne felejtsd el, hogy ezek a legkiforrottabb, legmegbízhatóbb és egyben a legkisebb kerekű modelek. Lehet, hogy egy 12-es kerekű nagyobb testű stabilabb, de drágább is, ráadásul nem egy súlycsoportba tartoznak. Viszont ott legyűrhetetlenek.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1000) Topiccsendőr válasza Shape (#991) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

80 és 150 között vannak, 94' től 01' évjáratig, állapottól függően... Ezekben kb 9000 és 30 000 km is volt. Remélem el tudsz igazodni most már.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.