Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40751) CsonkaImo válasza Anubris (#40746) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem túl könnyűnek tűnt. Belepakoltam az összes súlyt. :DDD Nyilván ez is egyén függő.

(#40752) izee válasza kemotox (#40748) üzenetére


izee
senior tag

Helyette Razer imperator / Finalmouse 2015, stb tucat-héj.

Jól pózoló nők is Tesoro fülest használnak.

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#40753) killer095


killer095
őstag

1 hónap filózás után Zowie EC1-A mellett döntöttem,remélem nem lesz csalódás.

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#40754) kemotox válasza bbdzyx (#40750) üzenetére


kemotox
addikt

Az mindegy, legalább jól néznek ki a cuccok. Be lehet rakni majd más elektronikát ;]

izeee: Én is pont linkelni akartam azt a képet, csak aztán úgy döntöttem inkább még se :D

[ Szerkesztve ]

(#40755) Addel válasza PitLee (#40747) üzenetére


Addel
senior tag

Jól néznek ki.
[link]
[link]

(#40756) Vanir válasza Addel (#40755) üzenetére


Vanir
veterán

Tetszik, letisztult, csak lesz vagy 110 gramm az alsó...

(#40757) izee válasza Vanir (#40756) üzenetére


izee
senior tag

A finalmouse 74gr. Ez is gondolom ugyanaz(gondolom 123mm hosszú lesz), ezért mondom, hogy 74gr és 110gr között akármi is lehet.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#40758) Vanir válasza izee (#40757) üzenetére


Vanir
veterán

Csak az FM-nél direkt rámentek a könnyű súlyra (mellesleg jó szar anyagminőség is lett belőle), a Tesoronak meg az előző pár év tapasztalatából kiindulva fingja nincs arról, hogy a profi játékosok mire vágynak.

(#40759) linuxuser666


linuxuser666
tag

Valakinek alkatrésznek kell egy microsoft ime 3.0?
Bal gomb duplaklikkel néha, külsején pici kopás van.
Szenzor tökéletes.
Most akarok kipakolni mindent a szobából ami nem kell csak foglalja a helyet.
1 darab cs go ládakulcsért, esetleg ingyen (postaköltség azért kell) vihető.

(#40760) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A Xornet 85g... :D

:U

(#40761) kemotox válasza linuxuser666 (#40759) üzenetére


kemotox
addikt

Mennyiért? Ha a feléből engedsz megengedem, hogy álld a postát :D

(#40762) linuxuser666 válasza kemotox (#40761) üzenetére


linuxuser666
tag

Most szeretnék egy cs go ládakulcsot szóval annyi a nagyon barátságos ára, és állom a postát is. (remélem 500 alatt van:D)

(#40763) kemotox válasza linuxuser666 (#40762) üzenetére


kemotox
addikt

De egy olyan kulcs valami 2juró, nem? Az tényleg nagyon olcsó :D

(#40764) linuxuser666 válasza kemotox (#40763) üzenetére


linuxuser666
tag

2.46 asszem.
Ha veszek egyet az egy hétig nem cserélhető.
Viszont ha valaki ad egyet akinek van azt egyből cserélhetem.

Gyorsan beírom hogy Vanir nyert, mert már írt más is.
Ő volt az első, ezért az övé.

[ Szerkesztve ]

(#40765) arkone


arkone
aktív tag

Üdv!

Logitech g400 alternatívát keresek.

(#40766) kemotox válasza arkone (#40765) üzenetére


kemotox
addikt

Ha az bejött akkor G400s ebayről vagy G402 :P

(#40767) felh003


felh003
csendes tag

Sziasztok!

A4TECH X710-BH helyett keresek új egeret. A kritériumok:
-Sokféle játék (FPS, RPG, online shooter(BF3, War Thunder))
-Minél olcsóbb
-Palm grip
-USB csatlakozás
Az újabb A4TECH X710 széria mennyire ajánlott?
Köszönöm.

(#40768) TeebyKay válasza felh003 (#40767) üzenetére


TeebyKay
őstag

Az ajánlóban lévő egerek az ajánlottak, az hogy minél olcsóbb nem árkategória. Esetedben a logitech egerek, esetleg egy razer deathadder ajánlott ha ebayes rendelés is játszik.

(#40769) Bicskás


Bicskás
tag

Szépjóestét topiklakók, létezik olyan egér aminek az alján is van érzékelő és golyó is van benne, tehát egyszerre trackball / hanyattegér, és hagyományos egér is ? :DD

(#40770) TeebyKay válasza Bicskás (#40769) üzenetére


TeebyKay
őstag

Nem tudok róla, hogy létezne. Volt cég amelyik kísérletezett vele, de nem igazán működik együtt a két technológia. De szabad az út, ha feltalálsz egy működő prototípust és szabadalmaztatod, vállalom hogy elköltöm a profit felét :D

(#40771) felh003 válasza TeebyKay (#40768) üzenetére


felh003
csendes tag

A minél olcsóbbat azért írtam, mert nem szeretnék az egérre 5k-nál többet költeni, de ha egy profi azt mondja, hogy 12-ért egy logitech vagy razer minden igényemet kiszolgálja négy-öt évig, akkor kifizetem. Már írtam korábban, hogy nekem az A4TECH X-710BH teljesen kifogástalanul működött öt évig, illetve a rögzített ajánlásban is szerepel egy ilyen, azért kérdeztem rá konkrétan erre a típusra, hogy milyenek az újabbak. :)

(#40772) jaffa 2843 válasza felh003 (#40771) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az újak gagyik. Mi a mostani gondja?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#40773) felh003 válasza jaffa 2843 (#40772) üzenetére


felh003
csendes tag

A kábel megadta magát, odaadtam egy ismerősömnek, hogy cserélje ki, de nem sikerült neki... Úgyhogy most kábel nélkül árválkodik, és úgy gondoltam, jobb egy újat venni, mint ezzel vesződni.

(#40774) jaffa 2843 válasza felh003 (#40773) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Hogy nem sikerült kicserélni? Egy csatlakozót nem tudott lehúzni? ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#40775) Bicskás válasza TeebyKay (#40770) üzenetére


Bicskás
tag

Őszintén sajnálom... :(

Kössz tudnám egyedül is hová tenni a lovettát, van két és fél hobbim és mindegyik egy feneketlen kút... :DD

Mivel a hanyattegeres dolog kb halott, ezért szeretnék egy olyan egeret amely viszonylag megfelel az igényeimnek.

A4tech WOP-49 egerem van jelenleg de van vele egy kis gubanc amit már leírtam...

Tehát szeretnék nézelődni keresgélni egy csöppöt új irányba, a nagy bumszli asszimetrikus egereket szeretem és örülnék neki ha nehéz lenne mert a legtöbb egér túl könnyű nekem, és legyen rajta egy megállítható lendkerék, az oldalán nem baj ha van gomb, de jobb ha nincs egy görgő ( amivel tudok kattintani, és ez fontos mert csilliárd dologra használom ezt a funkciót ) és két gomb, ennyi kell nekem, és lehetőleg ne világítson a sötétben mert azt utálom amúgy lehet csiricsáré nem zárkózom el teljesen a bucsustól de a lila, rózsaszín, virágocskás miegymás inkább ne ha lehet...

( Amúgy láttam egy képet a neten egy fa egérről, ami tökre tetszett csak a beszerezhetőségéről nincsenek információk, pedig igazán csinos kis darab. )

Elnézést a minden hozzáértést nélkülőző személyleírásért, de nem vagyok gamer, remélem azért meglelitek nekem a kiszemelt áldozatot, vagy legalábbis valaki erősen hozzá hasonlót, kösszépen előre is mindenkinek ! :R

(#40776) Ribi válasza jaffa 2843 (#40774) üzenetére


Ribi
nagyúr

(#40777) jaffa 2843 válasza Ribi (#40776) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Akkor még egyszerűbb a dolog. Bármilyen kábel jó hozzá, csak forrasztani kell.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#40778) ZsákosBilbó válasza Ribi (#40776) üzenetére


ZsákosBilbó
csendes tag

Ónszippantó kell hozzá, legalábbis jóval egyszerűbb vele. Én ezért nem tennék le róla, hacsak nincs már most is szétégetve a NYÁK.

(#40779) felh003 válasza ZsákosBilbó (#40778) üzenetére


felh003
csendes tag

Döntsék el szakértők urak/hölgyek, menthető-e.

(#40780) dobragab válasza felh003 (#40779) üzenetére


dobragab
addikt

:K

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#40781) SunMount3r válasza Bicskás (#40769) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ez pl. pont olyan: [link]. Srry, elnéztem, nem az. Sajna becsapós...

[ Szerkesztve ]

(#40782) Sz4bolcs válasza SunMount3r (#40781) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

Ez egy labdázó bálna xD

(#40783) Bicskás válasza SunMount3r (#40781) üzenetére


Bicskás
tag

Köszi a segítő szándékodat, de csak vezetékes jöhet szóba, bocs hogy ezt korábban nem mondtam, elfeledkeztem róla pedig fontos.

(#40785) Vanir válasza #46372352 (#40784) üzenetére


Vanir
veterán

Ezért kell takasta-tól venni. :)

(#40786) ZsákosBilbó válasza #46372352 (#40784) üzenetére


ZsákosBilbó
csendes tag

Ez nem igaz. Van persze sok hamis is, de sokan árulnak eredetit is. Ha megnézed az egy régi cikk, a srác pontosan azért készítette, hogy megmutassa a különbségeket. Az már más kérdés. hogy innen nehéz igazságot tenni egy megvásárolandó egérnél. De én is eredetit vettem, pedig nem Takastától van.

(#40788) kemotox válasza #46372352 (#40784) üzenetére


kemotox
addikt

Ez egy lementésre érdemes link, jó kis összehasonlítási alapot nyújt ha valaki DA-t akar venni és nem tudja, hogy igazi-é. Elég durva különbségek vannak már a csomagoláson is.

(#40789) Synthwave válasza CsonkaImo (#40751) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

omg

Az minden súly nélkül is egy ormótlan tégla.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40790) kemotox válasza CsonkaImo (#40751) üzenetére


kemotox
addikt

Nem értem én sem ezt a dolgot. Miért akarod, hogy tégla legyen? Sokan azt szokták erre válaszolni, hogy finomabb mozdulatokat tudjanak vele csinálni. Ha nálad is ez van, akkor csak simán vedd lejebb a DPI-t / sens-et. Hidd a kezed meg fogja később hálálni. Meg az egérpadot sem keféled olyan erővel ha könnyebb az egér :D

(#40791) Synthwave válasza kemotox (#40790) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Finomabb mozdulatokat tudsz csinálni egy teméskővel, mint egy récetollal?

Interesting people nowadays.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40792) TeebyKay válasza Synthwave (#40791) üzenetére


TeebyKay
őstag

Valamelyest ellentart a nehezebb egér azoknak akiknek a keze durvább mozdulatokhoz van szokva, így a hirtelen erőkifejtés nem löki meg annyira, de persze ott a dpi és sens beállítási lehetőség is.

Nem lehet mindenkinek olyan kis óvatos puha keze mint neked ;]

(#40793) Synthwave válasza TeebyKay (#40792) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy érted, remegésre hajlamos, szanaszét izületes keze.

Gondolom, ezek az emberek a Häagen-Dazst is hólapáttal kanalazzák. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40794) csati777


csati777
csendes tag

Nem hinném, hogy a nehéz egerek cibálásától menne tönkre valakinek a keze. Én 15 éven át végeztem nehéz fizikai munkát, de csak annyi lett az eredménye, hogy két ujjam közé szorítva fel tudok törni egy diót. Igaz, ezt anyám is megcsinálja (ő 35 évig verte a mechanikus írógépeket).
Nekem még a 130 grammos FUNC egerem is pillekönnyűnek tűnik a zártszelvények és betonvasak után. Ha azoktól nem ment tönkre a kezem, ettől sem fog.

(#40795) jaffa 2843 válasza csati777 (#40794) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ezt nem elhinni kell. Ez tény. Azt ugye belátod, hogy nem ugyanaz egy nehéz fizikai munkát végezni és egy egeret huzogatni, emelgetni. Ránézésre nevetségesnek tűnhet, de nagyon is veszélyes tud lenni. Az amikor nehezedre esik egy lengőajtót benyomni mert úgy fáj a csuklód mint a rosseb, akkor azért nem így gondolnád.

Lehet, hogy a nehéz egér könnyűnek tűnik egy átdolgozott nap után, de az még akkor is messze van az egészségestől.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#40796) Synthwave válasza csati777 (#40794) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

So

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40797) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Sziasztok! lehet buta kérdés következik, de egy próbát megér :)
utóbbi időben váltogattam az egereket, de mindegyiknél volt valami ami nem tetszett, hangos görgő/ túl könnyű test/ nem az én kezemre tervezték stb.
A napokban elővettem a ~2001! ben vásárolt Microsoft Wireless Optical Mouse 2.0 egeremet, ami azóta is tökéletesen működik, átesett egy alapos tisztításon és imádom.

Kérdésem: azt a nagy böhöm vevőt, nem lehet lecserélni? nincs esetleg a piacon valamilyen univerzális vevő? egy nano usb vevőre gondolok itt.

(#40798) balisz


balisz
senior tag

Sziasztok!
Jelenleg egy Sidewinder X5-öt használok, megérné feljebb lépni, és ha igen akkor milyen gamer egerek tartoznak az ajánlott kategóriába?

(#40799) Synthwave válasza Sanyi.il (#40797) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Felejtsd el.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40800) Synthwave válasza balisz (#40798) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a negyvenakárhány darab, ami a téma összefoglalóban is megtalálható.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.