Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40601) Pete55555 válasza Pete55555 (#40324) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem rakom offba, mert hasznos lehet a hsz, bár nem feltétlen (csak) egér vásárlásról szól.

Ugye "elveszett" az egér amit rendeltem a saját városom postáján, bementem, elküldtek, hogy beszéljek a feladóval, hogy indíttasson kínából egy keresést...
Na, a srácot meg ott elküldték, hogy ha itt veszett el, akkor itt kell keresni (tényleg ? :D ) úgyhogy holnap bemegyek a postára, és valakit nagyon seggbe fogok rugni, ha nem keresik meg nekem ott azonnal.

e-bay ebay egér elveszett nem jött meg

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#40602) #19617792 válasza dobragab (#40599) üzenetére


#19617792
törölt tag

Óbudai Egyetem - Neumann :D

[ Szerkesztve ]

(#40603) kemotox válasza #19617792 (#40602) üzenetére


kemotox
addikt

Ohh, majdnem Kandó.. Akkor nem a te vizsgádon röhögtek :D

(#40604) SP!T válasza Pete55555 (#40601) üzenetére


SP!T
addikt

Atya ég... Lehet nem kellett volna leirni az ebayes arcnak, hogy eljutott idaig. Csak szimplan refundolni, mert nem jott meg.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#40605) Pete55555 válasza SP!T (#40604) üzenetére


Pete55555
addikt

Látja ő is a tracket...

...Szeretem leracsniztatni...

(#40606) SP!T válasza Pete55555 (#40605) üzenetére


SP!T
addikt

Gondolod hogy nezegeti? Velem tobbszor volt hogy refundoltam, mert 2 honapot vartam. Aztan megjott vagy masnap vagy par nap mulva. De hat a franc se tudta, nem nyereszkedni akartam, csak elegem lett.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#40607) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

trükkös kérdés. van egy Logitech MK250 szettem és elfosta magát benne az egér. sajnos nem csak a mikrokapcsoló, hanem a szenzor is. nagyon szeretem a szettet, és nem szeretnék megválni a billentyűzettől. létezik, hogy van olyan Logitech egér, ami működni fog ennek a vevőjével? mitől függ ez? régi típusú nagy vevő volt még hozzá.

köszönöm előre is, ha tudtok segíteni :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40609) TeebyKay válasza #46372352 (#40608) üzenetére


TeebyKay
őstag

Miért akarsz ebay-ről rendelni ha itthon is elérhető?

(#40611) TeebyKay válasza #46372352 (#40610) üzenetére


TeebyKay
őstag

Ennél nem találsz olcsóbbat ebayen, én legalábbis nem láttam. És igen tudtommal ez a puhább, én is ma szereltem be kettőt az egerembe, és nagyon kényelmesek.

(#40613) TeebyKay válasza #46372352 (#40612) üzenetére


TeebyKay
őstag

Azt én fejből meg nem mondom. Milyen kapcsoló van benne?

(#40614) mqm válasza #46372352 (#40612) üzenetére


mqm
senior tag

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40615) dobragab válasza SP!T (#40606) üzenetére


dobragab
addikt

Én egy G100s-t rendeltem elég régen, bő 2 hónapja, és még mindig nem ért ide. A határidő lejárta után azonnal írtam az eladónak, hamar és készségesen refundolt, a postán még mindig nem tudnak róla semmit. Persze tracking number sincs.

Vagy tényleg a magyar posta keverte el az enyémet is, vagy fel se adta :D Mindegy, megveszem MM webshopból, a boltban nem volt.

(#40612) dantre

Igen, IMO-ban a két főgomb alatt japán Omron szokott lenni (D2F-01F-T), de ha kínai, akkor is tuti jó. A két oldalsó gomb és a görgő alatt Panasonic EVQP0 van, a két oldalsót is cserélheted japán Omronra, ha levágod a "hátsó" lábát. A görgő alattit nem tudod cserélni, mert máshova kerül a pöcök. Mondjuk nem biztos, hogy megéri az oldalsókat is cserélni, ízlés dolga.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#40616) Addel válasza Pete55555 (#40601) üzenetére


Addel
senior tag

Jól mondták itthon a postán, amíg te nem vetted át a feladó tulajdonát képezi az áru és neki kell eljárni az ügyben, neki van róla papírja ott hogy feladta, stb.
Neked annyi a dolgod, hogy refund-olod, a feladót meg majd kártéríti az ottani posta.
Keresni felesleges, úgy se lesz meg, azzal már valamelyik postás gyereke játszik valahol.

[ Szerkesztve ]

(#40618) nyunyu válasza #19617792 (#40598) üzenetére


nyunyu
félisten

sikeres villamosságtan vizsgám

Haver 15 eve azert jelentkezett at Veszprembol a BMEre, mert a BME legendasan hirhedt EVTSZe csak 85%-ot vagott ki villanytanbol, mig a veszpremi Jamniczky prof 95%-ot.

Szoval Budan egyszerubb villanymernok diplomat szerezni, mint Veszpremben.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40619) dobragab válasza nyunyu (#40618) üzenetére


dobragab
addikt

Hhaha, elektromágneses terekből kb. a mai napig áll a 85% :D

Veszely doktor?

(Én mérnökinfós vagyok a BME-n, de nekünk is megvan a magunk keresztje :D )

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#40620) Bicskás


Bicskás
tag

Szép napot topiklakók szeretném lecserélni A4Tech WOP-49 egeremet, mert megszűnt rá a támogatottság így már csak az első számú görgőt tudom használni, de az nem áll kézre.

Érdeklődnék, hogy a Kensington Orbit nevű termékről mi a véleményetek, illetőleg, hogy hol tudom kipróbálni Somogy megyében, a válaszokat előre is köszönöm. :R

(#40621) Roku


Roku
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék szakmai vélemények után. Szeretném lecserélni a Hama Urage Illuminated egeremet egy Steelseries Sensei RAW modellre. Megéri-e rákölteni azt a 15k-t? Előre is köszi a segítséget.

(#40622) Vanir válasza Roku (#40621) üzenetére


Vanir
veterán

Nem, ellenben az itteni egerek közül válogass kedvedre, illetve az összefoglalót fusd át. Hardveraprón vannak most jóságok (Zowie ZA12, FK1, DeathAdder 3.5G, SS Rival, Logitech G400), azokból érdemes válogatni.

(#40623) Roku válasza Vanir (#40622) üzenetére


Roku
csendes tag

Értem... A Kana V2 lesz szerintem akkor. Köszi a segítséget.

(#40624) nyunyu válasza dobragab (#40619) üzenetére


nyunyu
félisten

Veszelynel legalabb at lehet menni, ha tudod az anyagot.

Jamnicky evente kb. 10 embert engedett at Veszpremben, es ott egy targyat max 3-szor lehetett felvenni, aztan papa egyetem...
Ja, keresztfelevet meg nem tartott.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40625) #19617792 válasza nyunyu (#40618) üzenetére


#19617792
törölt tag

fel se vettek volna BME-re anno, lehet jobb is, különben pusztakézzel kitéptem volna az összes hajam. :DDD

(#40626) jaffa 2843 válasza #19617792 (#40625) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Besz@rsz Mire Elvégzed ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#40627) Ribi válasza nyunyu (#40624) üzenetére


Ribi
nagyúr

Csodálom, hogy még nem verték laposra egy sötét utcában. Az ilyen nem tudom minek tanít. Kisebbségi komplexusos gyökér. :(

(#40628) nyunyu válasza Ribi (#40627) üzenetére


nyunyu
félisten

Volt belole balhe, amikor valakik leontottek kromofaggal Jamniczky kocsijat...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40629) Fehercsoki


Fehercsoki
aktív tag

Logitech G100S egér vásárlásán gondolkozok(főleg az ára miatt), viszont mindenhol azt olvastam, hogy a perfect control speedje nagyon alacsony, tényleg ilyen rossz a helyzet? Ebayről nem szeretnék egeret venni, viszont az összes többi ajánlott egér közel 2x annyiba kerül mint a G100S. Érdemes lenne helyette kicsit drágábban használt Steelseries Rivalt venni vagy inkább várjak/költsek rá többet?

(#40630) Matisz77


Matisz77
aktív tag

Lenne egy kérdésem ami biztos megosztja majd a véleményeket! Tehát melyik a jelenleg kapható legjobb egér?

(#40631) PR0JECTNR56 válasza Matisz77 (#40630) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az igények sokszínűsége miatt ez a kérdés értelmét veszíti, még ha az árat ki is vesszük a képletből. A "melyek a legjobb egerek?" kérdést talán már érdemesebb feltenni, de erre az összefoglaló plusz a linkelt dokumentum már válaszolt.

(#40632) Cs1csó válasza Fehercsoki (#40629) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, a két említett egér alaposan különbözik egymástól a G100S kicsi egér és nincsenek oldalsó gombjai, a RIVAL nagyobb és vannak oldalsó gombjai. Tehát ezek alapján nehéz lenne tanácsot adni bárkinek, alapvetően azt kellen leírnod hogy:

- milyen fogással használod - palm, claw , finger ( +kisebb vagy nagyobb kezed van)
- mire is használod, használnád (kell e több gomb nagyobb DPI )
- kb. mennyit is szánsz rá

+ ajánlott egerek között körülnézni (itt általában technikai dolgok alapján vannak kiemelve egerek mondhatni objektív szempontok alapján pl. kapcsolók, szenzorok , használt anyagok , összeszerelés minősége )

(#40633) Fehercsoki válasza Cs1csó (#40632) üzenetére


Fehercsoki
aktív tag

Claw grip, 12k-t szánnék rá, illetve ha megéri akkor egy picit többet is hajlandó lennék rákölteni, viszont a G100s nagyon jó áron van, ezért nem igazán tudom, hogy érdemes-e egyáltalán mást keresni. Elsősorban fps-ekkel játszok(főleg CS:GO és ArmA 3) alacsony/közepes sensitivity/cpi mellett, több gomb/magasabb cpi nem szükséges. Alapvetően a G100s jó választásnak tűnik, csak az bizonytalanított el, hogy nagyon sok helyen panaszkodtak az alacsony perfect control speedre, ezért ha van olyan ami még belefér a keretembe és nincs vele probléma, akkor inkább megvenném azt. A Rival-t csak azért említettem meg, mert elvileg viszonylag magas a perfect control speedje és használtan egész jó áron van.

[ Szerkesztve ]

(#40634) Matisz77 válasza PR0JECTNR56 (#40631) üzenetére


Matisz77
aktív tag

Akkor melyik a három legjobb egér szerinted?

(#40635) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Szüleimnek keresek egeret. Ritkán használnák,és csak internetezésre,így csak az számít,hogy nagy (kb. 110mm hosszú), USB-s, 2000Ft alatti és megbízható legyen. Mindketten claw grip szerűen használták az előző egerüket.

Ebben az árkategóriában melyik egér ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#40636) Pete55555 válasza Fehercsoki (#40633) üzenetére


Pete55555
addikt

Roccat Lua ?

...Szeretem leracsniztatni...

(#40637) Synthwave válasza Matisz77 (#40634) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

1. Logitech MX300 / MX500
2. Razer Salmosa
3. SteelSeries Kinzu Optical v1

+1: Microsoft Intellimouse 1.1a / Intellimouse Explorer 3.0

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40638) PR0JECTNR56 válasza Matisz77 (#40634) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nagyon privát vélemény lesz, de:
- Logitech MX518 v1
- Logitech MX310 (leginkább a forma miatt)
- MS IME 3.0

Ebbe a listában a nyers funkcionalitás mellett némi nosztalgikus báj is vegyült.

[ Szerkesztve ]

(#40639) Synthwave válasza PR0JECTNR56 (#40638) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az enyémben semmi nosztalgikus báj nincs. :>

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40640) phenomHUN válasza Heavyrain (#40635) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Logitech B és M sorozatú egereiből szerintem találsz kedvedre/kedvükre valót.

(#40641) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Csináljanak egy újat G402 belsővel, G400s külsőben full matt fehér színben és le lehet zárni a kérdést... :U

És a nosztalgia is megvan, mert az rulez... :D

[ Szerkesztve ]

(#40642) Heavyrain válasza phenomHUN (#40640) üzenetére


Heavyrain
őstag

Nekem egy G400 van,meg is vagyok vele elégedve,de az alsókategóriás Logitech-ekről elég gyakran olvastam már,hogy hamar tönkremennek.
Tudom,kevés az ilyen (vagy talán nincs is),de 2000 forintos árkategóriában melyek azok az egerek,amik még évek múlva is működni fognak?

[ Szerkesztve ]

(#40643) SunMount3r válasza Heavyrain (#40642) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nekem egy ilyen volt évekig: [link], és most sincs semmi baja, pedig volt használva rendesen.

A görgője alapból elég hangos, ezt leszámítva netezéshez megfelelt, és pille könnyű... És fehér... (Nosztalgia rulez, montamá'?! :D )

[ Szerkesztve ]

(#40644) mqm


mqm
senior tag

Most végül szereztem egy WMO-t amit egyik fórumtárs alakított át egy picit.
Gyerekek ilyen puha gombokat még nem használtatok az is tuti! Nagyon puha ,igazi asszony kímélő! ;]
És ami hihetetlen , valahogy elérte ,hogy gyorsabb legyen egy kicsivel az egér! :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40645) nyunyu válasza mqm (#40644) üzenetére


nyunyu
félisten

Japan Omronra cserelte a kocka Panasonicokat?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40646) mqm válasza nyunyu (#40645) üzenetére


mqm
senior tag

Annál is puhább.. nem tudom mit csinált vele!

Szerk.: Már mint japán omron van benne ,de azzal csinált valamit.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40647) Melorin válasza Vanir (#40306) üzenetére


Melorin
addikt

Még akkor megrendeltem a G400s-t, de azóta sem jött meg, pedig a Standard Int'l Shipping - US $2.50 Estimated delivery : Fri. 22 May. - Thu. 28 May.
választottam, hogy hamar jöjjön meg. Kezdjek izgulni?

(#40648) MurdR válasza Heavyrain (#40642) üzenetére


MurdR
veterán

Az intellimouse-ok, de azokat is max hasznaltan fogod ki 2-3k körül.. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40649) Vanir válasza Melorin (#40647) üzenetére


Vanir
veterán

Ha a jövő héten sem erkezik meg akkor refund.

(#40650) dobragab válasza Fehercsoki (#40633) üzenetére


dobragab
addikt

2,7 m/s körül van a perfect control-ja. Az extra low sens-en kívül tudomásom szerint mindenre elég.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.