Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41751) jaffa 2843 válasza dobragab (#41747) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A5050, mit vártál? :D Fake Abyssus-ban is ez a fos volt, még desktopon is bedobta a törülközőt. :W

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#41752) Godmax válasza izee (#41749) üzenetére


Godmax
tag

Csak egy picit dicsérjétek már a menő Hamámat :D!

Csak viccelek, a tények érdekelnek.
Valószínűleg úgy sem cserélem le, mert bejön a cucc, elfajult ízlésem lehet.
Nem onlájn ölök csak offline, csak a Garden Warfare -rel megyek netre, oda szerintem nem kell jobb.

Viszont tényleg érdekel hova helyezhetem reálisan a többiekhez képest.
Billentyűzetből a Hama durván megbukott nálam, most tanácsra várom hogy megérkezzen a Bloody b120.
Kategóriában szerintem párja az egeremnek, nem vagyok hardcore gémer mint az gondolom hamar le is jött nektek :).

Úhhh... MHz megbocsájthatatlan, még éjjel is.

Jól van, kapjátok be elmentem aludni :).
Majd holnap okosodom tovább.

Köszönöm, hogy megnéztétek!

[ Szerkesztve ]

(#41753) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hát ennél jobbat nem tudok vele :( :

Rángattam rendesen, még csak nem is hasonlít a többire. :F Nem pár nagy kiugró görbe van, hanem sok kicsi...

(Mondjuk mind 1, úgyse játszom szinte semmivel, Portal-hoz meg társaihoz meg jó lesz azért...)

Szerk: Tettem egy próbát a fapados Logitech M100-al:

Ki érti ezt, ennyivel jobb még ez a kis Logi is, mint a Xornet? Kezd egy picit fura lenni ez nekem...

[ Szerkesztve ]

(#41754) SunMount3r válasza SunMount3r (#41753) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Közben rájöttem, hogy a minimuma 500 és nem 800, de se 500-on, se 1000-en nem lett jobb a grafikon a Xornet-el...(Inkább nem is linkelem.)

[ Szerkesztve ]

(#41755) Ribi válasza SunMount3r (#41754) üzenetére


Ribi
nagyúr

Loginál látszik, hogy 0,4m/s-nál nem tud többet, de legalább nem zakkan meg. Ez is valami.
A Xornet pedig.... nem is tudom :D

[ Szerkesztve ]

(#41756) Godmax


Godmax
tag

Nem lehet, hogy be van kapcsolva valami szoftveres mod? Windowsos gyorsítás/lassítás vagy ilyesmi? Az gondolom bezavarhat.

(#41757) dobragab válasza Godmax (#41756) üzenetére


dobragab
addikt

OxyPlot MouseTester-nek mindegy, az a raw inputot figyeli. EPP tuti hatástalan rá, de szerintem a csúszka is.

Kérlek, használd a Válasz gombot, ha egy konkrét hozzászólásra válaszolsz. Így nem tudjuk, elsősorban kihez szól a kérdés / melyik tesztről van szó / stb. Köszi.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41758) dobragab


dobragab
addikt

bob143255
(* A felhasználói fiókot véglegesen felfüggesztettük. )

[link]

Látom, nem csak itt trollkodnak rendszeresen Tirexi-fanok.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41759) Godmax válasza jaffa 2843 (#41751) üzenetére


Godmax
tag

Azért a teszt alapján ha jól látom az SS Kana-nál jobb ez a fos :).
No meg a hamisítványok alapján szerintem nem lehet messzemenő következtetést levonni, mert az érzékelő "körítése" sem az a szint gondolom egy fake egérben.

Rosszul gondolom?

(#41760) SunMount3r válasza Ribi (#41755) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A pontosság kedvéért, Xornet 500DPI:

Nem tudom ez változtatott e valamit, de nem úgy tűnik... (Mind 1 én szeretem így is, gyakorlatban nem érzékelem, hogy pontatlan lenne.)

Akartam egy tesztet az MX Revo-val is (ha már benne vagyok), de úgy tűnik a receiver-e beadta a kulcsot. :( A Win7 fel se ismeri, pedig fél éve még jó volt. (El van ferdülve az USB dugója, hogy mi történhetett vele ez alatt az idő alatt, azt nem tudom. :(( )

(Kár lenne veszni hagyni, lehet majd E-baj-ről nézek egy replacement receiver-t, vagy hasonló... :F )

[ Szerkesztve ]

(#41761) dobragab válasza Godmax (#41759) üzenetére


dobragab
addikt

A5050-ből jó implementációt még nem láttunk, és a tied sem az.

SS Kana v1 3 m/s-ig tökéletesen követte a mozdulatot, és felette sem értem el a malfunction speed-et. Azaz a kurzor nem állt meg, hanem pl. 4 m/s helyett 3,2-t közvetített. A tied 1 m/s felett 0 m/s-ot érzékel.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41762) dobragab válasza SunMount3r (#41760) üzenetére


dobragab
addikt

Az MX Revok vevője sem egységes, nyunyu kolléga erről szokott mesélni. Két rendes (nem BT-s) Revoja van, és a vevőik nem kompatibilisek.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41763) Ribi válasza SunMount3r (#41760) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mondjuk ezek az 50m/s-os értékek honnan keletkeznek az is egy jó kérdés.

(#41764) dobragab válasza SunMount3r (#41760) üzenetére


dobragab
addikt

Ha az egyik ilyen hullámra rázoomolnál, az a screenshot is érdekes lenne :))

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41765) TeebyKay válasza dobragab (#41764) üzenetére


TeebyKay
őstag

Srácok, én még nem csináltam ilyet nem akarom szétoffolni a topicot, valaki privátban leírja, milyen programmal és hogyan lehet tesztelni egy egeret?

(#41766) SunMount3r válasza dobragab (#41764) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hogy érted, hogy zoomoljak rá? :F A PNG-ben sem részletesebb, mint a screenshot-on.

Így?:

Amúgy van egy módja, hogyan lehet párosítani a vevőt az egérrel, bár ez a replacement-ekre vonatkozik, lehet, hogy eltérő típusúaknál ez sem segít... Majd meg próbálom szétszedni, hátha nem nagy a baj és meg lehet még bütykölni, vagy valami...

[ Szerkesztve ]

(#41767) dobragab válasza TeebyKay (#41765) üzenetére


dobragab
addikt

[link] [link]

A pontos utasításokat alul kiírja angolul.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41768) TeebyKay válasza dobragab (#41767) üzenetére


TeebyKay
őstag

Köszönöm :)

állítható felbontás (600/1200/1800/3200 dpi) ezesetben mi a teendő? :D gondolom megfelelő értékre állítom.

[ Szerkesztve ]

(#41769) dobragab válasza TeebyKay (#41768) üzenetére


dobragab
addikt

Én mindegyiken végig szoktam zongorázni. A 800 dpi csak arra a bizonyos egérre vonatkozott, egyéb esetben javasolt megtalálni a natív (legjobb) felbontást, és azon alaposabban tesztelni.

A natív felbontást jitter - smoothing - input lag - perfect control tendenciával meg lehet sejteni.

Ha csak pár opció van, akkor általában a legalacsonyabb. (Nem törvényszerű, kivétel pl. DA)
Ha szabadon állítható egy bizonyos tartományban, akkor a "gyári" default érték (vagy azok közül valamelyik, ált. a legalacsonyabb) szokott lenni. De pl. G400s alapból 400-800-1600-....on megy, mégis 800 a natív.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41770) Godmax válasza dobragab (#41761) üzenetére


Godmax
tag

Aha, kezdem érteni, hogy rosszul teszteltem. Úgy rántottam, ahogy értelmesnek láttam, nem úgy ahogy csak bírom. Ezt azért még kipróbálom.
Az utolsó 2 kép alapján a mozdulatot követte szépen, nem? Csak a mozdulat nem érte el azt a kritikus 1m/s-ot ahol mondod a szenzor végét. Pedig ennél nagyobbat én szerintem valós helyzetben nem rántok az egéren.

És így létezik, hogy csak 0.6 m/s-al rántottam meg?
Egyébként Hama árban (6k HUF környéke) lehet ennél lényegesen jobbat kapni ami új és nem Logitech? :)

Mondjuk azért is tetszik nagyon ez a HAMA mert lézeres wireless-ről váltottam és ahhoz képest ez sokkal "simább érzés" :).
Annak a tesztjét most csináltam meg, na az a szörnyű! #41753 -nál is kuszább. Logitech MX1100R.
Persze hiszek nektek, hogy van ennél sokkal jobb és ezek szerint a tények is ezt mutatják, de lehet nincs is szükségem jobbra?
Nem is értem, hogy Te hogy a fenébe éred el az egerek "végét". Olyan lehet az alkarod mint a bolha lába :).

(#41771) TeebyKay válasza dobragab (#41769) üzenetére


TeebyKay
őstag

Nekem sajnos ezek a kifejezések nem mondanak sokat, szóval tudnál ezekhez is adni egy linket vagy keresgéljek utána?

600 dpi-n ilyesmiket produkált a hama urage evo, de voltak csúnyábbak, szebbek is :D

(#41770) Godmax: te milyen hama egeret használsz?

[ Szerkesztve ]

(#41772) Godmax válasza TeebyKay (#41771) üzenetére


Godmax
tag

Illuminated. Látom összejött az 1m/s ... hogy nem szakadt le a kezed :D?

(#41773) TeebyKay válasza Godmax (#41772) üzenetére


TeebyKay
őstag

több is összejött volna, de felette már nem érzékelte az egér :D meg kicsi volt a pad :D

[ Szerkesztve ]

(#41774) realist


realist
őstag

Jelenleg egy Razer Deathadder egerem van, sajnos kicsit már kivan a lelke, így egér cserén gondolkodom.

A külföldi rendelés nem probléma ezért nézegetem Takasta cuccait.

Egyrészt gondolkozom azon, hogy maradok a Deathadder-nél, másrészt a megtetszet a színei miatt a
Microsoft SteelSeries WMO is.
[link]

Ez komoly visszalépés lenne a Deathadder-hez képest? Esetleg tudtok más ajánlani a kb. 10e forintos ársávig?

(#41775) mqm válasza realist (#41774) üzenetére


mqm
senior tag

Ha nem zavar a 2 oldalsó gomb hiánya valamint az alacsony dpi akkor egyáltalán nem vissza lépés.. Sőt!:)
Win7-ed van?

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#41776) dobragab válasza Godmax (#41772) üzenetére


dobragab
addikt

19 évesen Allsop Raindrop GigaPad XL-en csinálom a teszteket, 39×33 centis. Az én karom erejének a vége kicsivel 4 m/s fölött van. Jaffa képes volt valamelyik egerét (asszem G402) 5-6-tal rángatni. Szerintem 4 m/s körül érdemes meghúzni azt a határt, ami fölött már mindegy, mit tud a szenzor.

Vanir kolléga 75 cm / 360°-on játszik, neki kevés volt a G100s 2,7 m/s-os perfect control speedje. (Valahol a malfunction speed is arrafelé lehet, ugyanis a grafikonok szerint ott meg is áll a kurzor.)

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41777) Vanir válasza dobragab (#41776) üzenetére


Vanir
veterán

Mint utólag kiderült, inkább olyan 82-83 centin van az a 360. Mellesleg ehhez a sensihez is elég lenne nekem úgy kb. 3.1-3.2 m/s max, a G100s-t is elég ritkán akasztottam ki. :)

realist: ha Win7-ed van, meg elég a 400 CPI és az ehhez tartozó (hirtelen meg nem mondom mennyi, asszem 1.5 m/s 500 Hz-en) max sebesség, amit még lekövet, akkor nyugodtan vedd meg. Win8 alá már nem ajánlanám, ugyanis ott nem lehet felbabrálni az USB portot 500 Hz-re, 125-ön pedig nem mondanám versenyképesnek a DA-val.

[ Szerkesztve ]

(#41778) dobragab válasza Vanir (#41777) üzenetére


dobragab
addikt

:K

125 Hz-en 1 m/s a perfect control, 500 Hz-en 1,5 m/s. A malfunction speed 2,1 m/s körül van.

ESR MouseScore 2007

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41779) dobragab válasza Godmax (#41770) üzenetére


dobragab
addikt

Esetleg ez, bár innen még senki nem tesztelte. Terveim között szerepel. 7k körül kapható itthon.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41780) realist


realist
őstag

mqm, Vanir

Jelenleg win7 -et használok, de biztosan sokkal előbb váltani fogok win 10-re minthogy egeret cserélnék...

Ez alapján akkor, ha l értem jobb vétel a Deathadder... vagy van egyéb jó áron beszerezhető alternatíva?

(#41781) dobragab válasza realist (#41780) üzenetére


dobragab
addikt

Innen bátran válogathatsz. Pl. G100s.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41782) Vanir válasza realist (#41780) üzenetére


Vanir
veterán

A DA lesz a legjobb választás szerintem, ha bejött a forma és a teljesítmény eddig. :)

(#41783) fogtunder válasza realist (#41780) üzenetére


fogtunder
nagyúr

takasta 10K környékén ad egy deathaddert, ennyiért itthon sok mindent nem kapsz, én néztem a G100s-t és a SS Kinzut, de nekem fogásra nem voltak olyan jók (palm). ez mondjuk totál szubjektív, de a plusz 2 gomb megléte/nem léte nem az, én itthon 15K alatt nem nagyon találtam semmit, amit vennék helyette.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41784) realist válasza Vanir (#41782) üzenetére


realist
őstag

Egy Steelseries Kana V2 egeret még előtte megnézek valahol élőben, de jelen állás szerint marad a Deathadder...

(#41785) Tiensin


Tiensin
csendes tag

Sziasztok!

Segítségetek kérném egérvásárlás ügyben.
Lassan nyugdíjaztatnám a Microsoft X3-am, és nem tudok dönteni az utódról.
Balkezes vagyok, átlagosnál talán picivel kisebb kezekkel (kb 16 cm ), ráadásul claw gripet preferálom (ennek köszönhetően az x3 oldalsó gombját el se értem normálisan), de lehet csak annak köszönhetően ,hogy nem volt még balkezes egerem.

Mit javasoltok olyan 12 E körüli összegig? Örülnék neki ,ha olyan oldalsó gombok lennének rajta, amiket el is érek, illetve relativ magas senzivel játszom (FPS/RTS/MOBA).

Szóba jöhet ebayes rendelés is , illetve USA-ból is hoznának nekem (postaköltség nélkül), ha ott kapható jutányos áron.

Előre is köszönöm!

(#41786) mqm válasza Tiensin (#41785) üzenetére


mqm
senior tag

Kana v2 vagy balkezes Deathadder.

Bár DA elég palmos..

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#41787) BubisBublek


BubisBublek
újonc

Sziasztok!

Egy új egeret szeretnék venni, ehhez kérném a segítségeteket.
Jelenleg egy Hama Windows 8 Wireless egerem van és mostanában nem igazán vagyok vele megelégedve, mert elkezdett nyikorogni a görgője -ami a kisebb gondom-, illetve bal klikk gombja nem minden esetben veszi be a jelet, sok esetben csak egy második, vagy jóval erősebb kattintásra reagál. Ezenfelül még olyan is előfordul, hogy a kurzor erősen belaggol, ilyenkor ha jó gyorsan megrázom az egeret akkor helyreáll.
Nem tudom van-e javítási lehetősége, ha igen akkor inkább azt választanám.
Ha nincs, akkor egy hasonló vezetéknék nélküli egeret keresnék, ami egy átlagos gamernek megfelel akár fps játékhoz is, illetve viszonylag erős pontosságot nyújt a mindennapokban.(Olvastam az összefoglalóban, hogy nem ajánlott, de mindenképpen wireless-t akarok, kell a mobilitás.)

Fő erősségei ami miatt megvettem anno, hogy kifejezetten jobb kezes kialakítású(aszimmetrikus), rendkívül halk és gumírozott, puha tapintású a teteje. Örülnék neki, ha hasonló egeret tudnék találni helyette.

Maximum 10 ezer HUF-ot szánnék a történetre. Érdekelnek az alsóbb ársávban található egyedek is.

Köszönöm előre is.

Szerk #1:Közepes méretű mancsom van(kb 18 cm a tenyér aljától a középső ujj végéig) és többnyire tenyeresen fogom az egeret.
Szerk #2:Olvastam az ajánlott listát is, abban nem találtam számomra megfelelőt. Mind vezetékes ugyebár, illetve mint írtam fentebb, nekem aszimmetrikus, kicsit jobbra dőlt kivitelű kellene, ilyet nem igen találtam.

[ Szerkesztve ]

(#41788) dobragab válasza BubisBublek (#41787) üzenetére


dobragab
addikt

Üdv a PH-n! :D

A görgőről látatlanban nem tudok semmit mondani.

A bal klikk jó eséllyel javítható, ha kínai Omron D2FC-F-7N, vagy azonos kinézetű kapcsoló van alatta, akkor tuti.

A jelátvitel nem hiszem, hogy javítható lenne.

Összességében én kidobnám.

Vezeték nélküli gamer egerek irtó drágák, annyiért vehetsz egy olcsó vezeték nélküli Logitechet a mobil feladatokra, meg egy rendes vezetékeset játékra. (Én egy M510-et hordok laptoptáskában, játékra meg itthon G400s-t használok. Ezen kívül van itthon még legalább 10 gamer egerem, de az más kérdés.)

Egy Mamba / G600 / RAT9 / hasonló képződmények 20k felett kezdődnek. Egy jó G400s-szerűséget aprón 10k alatt találsz, egy olcsó vezeték nélkülit 5k körül. És jobb egérrel játszol.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41789) SP!T válasza mqm (#41786) üzenetére


SP!T
addikt

Van is aprón balos DA!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#41790) BubisBublek válasza dobragab (#41788) üzenetére


BubisBublek
újonc

Szia, köszönöm szépen!

Az m510-ed után kutatva rábukkantam egy m705-re. Ez az egér nagyon megtetszett, van róla információd? :) Ragaszkodnék az egy egérhez és hogy az wireless legyen. Önfejűség tudom, de nekem ez így még kedvezőbb. :) Nem játszok olyan intenzíven, hogy azért külön vezetékes egeret vegyek, akkor már inkább egy egérbe fektetem a kettő árát.

(#41791) TeebyKay válasza BubisBublek (#41790) üzenetére


TeebyKay
őstag

Állítólag a legkedveltebb wireless egér az m705.

(#41792) SunMount3r válasza TeebyKay (#41791) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az MX Revo kicsinyített mása, ami lehet nem rossz, ha valakinek hosszú távon is bejön a szabadon futó görgő. Nekem inkább nyűg volt egy idő után ("hagyományos módban" nem igazán fain)...

(#41793) rgeorge válasza BubisBublek (#41790) üzenetére


rgeorge
addikt

Az M705-re: nehéz egy kicsit, és a görgője érdekes, néha gyorsabb mozgatáskor magától görget egy kicsit. A racsnics/szabadonfutó váltás külön mechanikus gombbal történik, nem a görgőt kell lenyomni, egy kissé gagyi hatása van ennek.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#41794) plaxi


plaxi
csendes tag

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, aki rendelt már Takasta-tól DA-t vagy bármit, kb. mennyi idő alatt érkezett meg? (2 hete van úton a cucc) :F

(#41795) BubisBublek válasza rgeorge (#41793) üzenetére


BubisBublek
újonc

Nos, hát nekem nem igazán volt dolgom még ilyen görgővel, de szerintem ha nem is tetszik meg, akkor használhatom sima üzemmódban.
Engem sokkal inkább a formája fogott meg. Jobbadán arra lennék kíváncsi, hogy mennyire pontos az érzékelője. A linkelt cikkben erről nem nagyon esik szó ahogy átfutottam, többnyire a külsejéről és a méretéről.

(#41796) Vanir válasza plaxi (#41794) üzenetére


Vanir
veterán

2-6 hétig eltart kb.

(#41797) Godmax válasza BubisBublek (#41795) üzenetére


Godmax
tag

Én szeretem a szabadon futós görgőt, az MX1100-on nem gördített soha magától. Hamar leérek a fórum aljára ha kell :).
Viszont nem használom egy ideje, ha budapesti vagy és gondolod gyere el nézd meg, olcsón megveheted. A maradékból meg vegyél egy jó egeret gémelni!
Tényleg hatalmas különbség van egy arra való egér és egy wireless valami között.
Ha visszaolvasol láthatod, hogy nem egy hú de szuper gémer egerem van de komolyan, érezhetően sokkal jobb mint bármi eddig (Microsoft laser mouse 6000, Microsoft wireless laser keyboard 5000 (ez egy szett), valami Gigabyte wireless, Logitech MX1100R).

És aszongyák'az okosok, hogy ez szar. Na most ha veszel egy rendes egeret, akkor azt a pluszt még tedd hozzá :).
(Azért egyszer szerzek egy igazi gémer egeret mert fúrja az oldalam, hogy tényleg jobb?)

Ma délután kiderült, hogy ha megszakadok se tudok 1m/s fölé rántani, szóval azt hiszem ez az egér engem nem korlátoz az ég világon semmiben, mert nem tudom oda rántani, ahol pontatlan lenne.
Ez a délutáni teszt és legközelebb akkor csinálom, ha új egerem lesz :), mert lassan füstöl az új egérpadom.
Jól mondom?

Az a fura tüske soha nem jött elő többet amúgy és a maximum 0.9m/s ami kijön belőlem :).
Hajlott korom lehet a ludas, illetve nem vagyok nagy játékos.

(#41798) nyunyu


nyunyu
félisten

Lezeres feltegla 10 perc mulva lemerul akkuval, kekfoggal sulyosbitva:

Valamire megiscsak jo ez a levelnehezek...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41799) salytmasztor válasza Godmax (#41797) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

"...ha megszakadok se tudok 1m/s fölé rántani, szóval azt hiszem ez az egér engem nem korlátoz az ég világon semmiben, mert nem tudom oda rántani, ahol pontatlan lenne."
Ez jó szöveg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41800) Godmax válasza salytmasztor (#41799) üzenetére


Godmax
tag

Béna vagyok, ez van :D ... nem villámgyilokra teremtett az Úr, hanem egy Geralt nevű witcher terelgetésére azt hiszem :).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.