Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41551) jaffa 2843 válasza Fricrich (#41550) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nyugodtan.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#41552) TeeJay válasza Ribi (#41543) üzenetére


TeeJay
félisten

az a baj hogy a 4,5év után már kissé meg van kopva itt ott és persze tökéletesen megy a bal és jobb klikk is oké, hanem az oldalsó előre hátra gombok kattannak néha duplán és böngészésnél néha zavaró ha 1 visszaugrás helyett kettő történik.
ha megveszem az újat lehet a régit megpróbálom szétszedni és beforrasztani két zsír új jó minőségű kapcsolót aztán elmegy még évekig gond nélkül.
legalább a görgője még jól megy nem gáz mint egyik másik Logitech-nél

most bepróbálkozok a Gigabyte ECO 600-al, 2év garit adnak rá max ha tönkremegy cseréltetem
addig az M7700 meg marad tartalékba vagy használom majd mindkettőt mikor melyik egeret kívánja a kezem.

sajnos akármelyik egeret néztem mindnél írtak alap hibákat és nálam egy görgő vagy bal/jobbklikk hiba fatálisnak számít, az áruk meg 2x annyi mint a Gigabyte-nak a Logira meg 1év garit adnak mindenhol

dobragab
sajna a vezetékmentes egerek amik tetszenek mindegyik lézeres
engem nem zavar szerintem elég pontos és amire én használom tökéletes
nem nagyon vettem észre különbséget optikai és lézeres között, gyors mozgást meg nem használok
hiszen sosem játszom. netezésre filmezésre néha egy kis PS oda tökéletes

a DPI váltó gomb pont arra kell hogy netezéskor 1600-on nyomom PS-ben meg 800-on így finomabb mozdulatokat tudok vele anélkül hogy állítani kellene a windows-ban...
M705 meg ha ilyen drága akkor lehetne benne értelmes kapcsló hogy ne kelljen 1-2év után gariztatni meg javítani. azért így minek vegyek egeret, az árából kijön két Gigabyte

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#41553) Fricrich válasza jaffa 2843 (#41551) üzenetére


Fricrich
tag

:R

(#41554) fogtunder


fogtunder
nagyúr

sziasztok,

éppen perifériákat váltok, mert a jelenlegi Logitech wireless kombóm, amit örököltem, nagyjából az ipari hulladék és a papírnehezék határmezsgyéjén mozog.

anno volt egy MS Intellimouse explorerem, amit nagyon szerettem, sajnos a kollégiumi élet áldozata lett :(

takasta volt az ajánlás több helyről is, sajnos nála csak WMO van felújítva, viszont kellene a két plusz gomb. van esetleg más forrás, ami megbízható ilyen téren?

illetve ha ez bukta, akkor melyik egér hozná formára és súlyra az érzést? steelseries Kana v2-t nézegettem újonnan, ennyit még adnék is érte, nagyjából 15K a felső határ. nem lesz komoly gaming vele, de normális egeret szeretnék.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41555) mqm válasza fogtunder (#41554) üzenetére


mqm
senior tag

MS Intellimouse-t eBay-en még találhatsz.
Viszont a Kana is jó választás!,:)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#41556) fogtunder válasza mqm (#41555) üzenetére


fogtunder
nagyúr

tudom, hogy találok, csak megbízható forrást keresek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41557) maximilian4 válasza fogtunder (#41554) üzenetére


maximilian4
addikt

Zowie Am szinte teljesen az intellimouse mása, de a steelseries sensei raw is hasonló.

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#41558) asus1 válasza dobragab (#41549) üzenetére


asus1
aktív tag

Olyan normál méretű kezem van. Se nem kicsi, se nem nagy.
Egyébként úgy szeretem fogni az egeret, hogy teljes tenyerem ráteszem, ha tudom. Tehát minél jobban kérze áll, annál jobb.

(#41559) dobragab válasza asus1 (#41558) üzenetére


dobragab
addikt

Menj be egy Media Marktba, tapogasd meg, nem hiszem, hogy eléri a hüvelykujjad. Aztán máshol vedd meg olcsóbban :D

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41560) asus1 válasza dobragab (#41559) üzenetére


asus1
aktív tag

Melyik mediaba van kirakva? Westendbe nincs az biztos, mert tegnap néztem pont :D

(#41561) dobragab válasza asus1 (#41560) üzenetére


dobragab
addikt

Pécsett nem oda van kirakva, ahova a többi, külön falon vannak a gamer egerek. Lehet, eladót is meg kell kérni hozzá.

Vagy Pixelbe menj el, ott tuti mindent megfogdoshatsz.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41562) asus1 válasza dobragab (#41561) üzenetére


asus1
aktív tag

Köszi, akkor eladót megkérem,hogy megnézhessem.

[ Szerkesztve ]

(#41563) Bicskás válasza Bicskás (#41531) üzenetére


Bicskás
tag

Meg tudja valamelyikőtök csinálni ? :R

(#41564) caris1


caris1
tag

Sziasztok!

Ajánljatok nekem egy egeret, 8-10 ezer forintos ársávban single player játszadozásokhoz, de szeretném, ha minél pontosabb lenne. A könnyebb modelleket részesítem előnyben, régebben volt egy Razer Copperhead egerem, azt nagyon szerettem, valami hasonló jó lenne. Most egy Logitech G5-öt használok, ez talán egy kicsit nehéz (még súlyok nélkül is). Elég rá két gomb plusz egy görgő, semmi extrára nincs szükség. Természetesen vezetékeset szeretnék.

Köszi,

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#41565) mqm válasza caris1 (#41564) üzenetére


mqm
senior tag

Kinzu v1/v3,Abyssus,Roccat lua,WMO

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#41566) dobragab válasza Bicskás (#41563) üzenetére


dobragab
addikt

Ha lenne olyan kapcsoló, ami pont bele való, lehet, hogy nekiállnék... De csak saját felelősségre. Nem egyszerű az SMD cuccokat forrasztani, nem árt, ha van tartalék kapcsoló is.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41567) dobragab válasza mqm (#41565) üzenetére


dobragab
addikt

Meg G100s!

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41568) mqm válasza dobragab (#41567) üzenetére


mqm
senior tag

Olyanom nem volt még.. :P

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#41569) dobragab válasza mqm (#41568) üzenetére


dobragab
addikt

Én használtam egyet egy hétig, valójában fateré, de amíg nálam volt, megszerettem. Főleg japán Omronokkal, Jaffa-talpakkal, súly nélkül <3 :B :D

Közben vettem magamnak is egyet, csak még helyre kell pofozni.

Pláne Allsop Raindrop XL-en. :)) Azt is ő használja, de szerintem én is rendelek magamnak egy kicsi Raindrop-ot.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41570) mqm válasza dobragab (#41569) üzenetére


mqm
senior tag

Én is szemezgettem vele ,de sok panaszt hallok rá. Nem tűnik egy megbízható darabnak! :|

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#41571) dobragab válasza mqm (#41570) üzenetére


dobragab
addikt

A kezdeti széria valóban az volt. Nem tudom, ez meddig húzza majd. Mindenesetre kapcsolócserétől nem vagyok besz@rva :D

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41572) Bicskás válasza dobragab (#41566) üzenetére


Bicskás
tag

Mi a beszerzendő alkatrész(ek) neve ?

(#41573) dobragab válasza Bicskás (#41572) üzenetére


dobragab
addikt

[link] [link]

Ebay-en tonnaszám kapod párszáz forintért, de a mérete nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41574) caris1 válasza mqm (#41565) üzenetére


caris1
tag

Köszönöm a segítséget, utánaolvasok ezeknek a típusoknak. :R

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#41575) Cidan


Cidan
tag

Sziasztok!

10 ezer forintig keresek gamer egeret. A lényeg, hogy jobboldalra "döntött" design-os legyen. A többit rátok bízom, köszi előre is!
Lehetőleg magyaroszágon kapható legyen.

[ Szerkesztve ]

(#41576) Cidan válasza Cidan (#41575) üzenetére


Cidan
tag

Első körben ilyet néztem, ki de sajnos ez sem az jobbra döntött fajta, viszont kényelmesnek és papíron jónak tűnik.
A4Tech Bloody V7m
Illetve:
A4Tech Bloody V8m

Ha jónak találjátok akkor megrendelem, ha nem akkor valami hasonló kinézetűt kellene keríteni.

[ Szerkesztve ]

(#41577) dobragab válasza Cidan (#41575) üzenetére


dobragab
addikt

Innen válogass.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41578) Cidan válasza dobragab (#41577) üzenetére


Cidan
tag

Nekem egyik sem tűnik hasonló kialakításúnak, vagy jobbra döntöttnek, mint írtam előrébb... :\ Illetve kicsit idomtalanok nekem, túl laposak és nyújtottak talán. De azért köszi, majd még keresgélek tovább.

(#41579) demerion válasza Cidan (#41576) üzenetére


demerion
tag

Jól látom hogy fizetni kellene külön a driverért, hogy minden funkcióját elérd vagy csak agyamra ment a vizsgára készülés? :O ;]

(#41580) Cidan válasza demerion (#41579) üzenetére


Cidan
tag

Úh tényleg.. a hsz-eket nem olvastam el. Csakúgy, mint azt az 1 tétel amit pont kikaptam vizsgán :C :))

[ Szerkesztve ]

(#41581) SP!T


SP!T
addikt

Szerintetek clone a ccucc? Razer DA 3.5G -> $18,7

Ennyiért bevállalnék egyet... :) Csak para, hogy kamu darab!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#41582) MurdR válasza SP!T (#41581) üzenetére


MurdR
veterán

Ennyiért? Tízet! :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#41584) MurdR válasza #46372352 (#41583) üzenetére


MurdR
veterán

Ha nem játékra kell, akkor felesleges is, hogy sokat költs rágcsálóra szerintem. Én melóban egy MS IMO-t használok, aprón vettem 2k-ért talán. :)
Játékra viszont DA :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#41585) SP!T válasza MurdR (#41582) üzenetére


SP!T
addikt

Azért érdekes, mert amúgy reális áron árulta eddig és elég sokat adott el belőle. Lehet bekockáztatom, aztán refund... :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#41587) MurdR válasza #46372352 (#41586) üzenetére


MurdR
veterán

Az IMO nem jött be? :Y

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#41589) MurdR válasza #46372352 (#41588) üzenetére


MurdR
veterán

Ja értelek, kinek mi. Én alacsony sense-tel használom az egeret melóhoz is, nem gyorsabb a DA-mnál sem. Akkor Neked sok sok DPI, és csuklós irányítás. (én alkar)

SP!T: ha esetleg eszedben leszek, amikor megjön a cuccos, akkor dobj már ehlgy privit légyszíves, hogy mi a helyzet!

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#41590) Vanir válasza SP!T (#41581) üzenetére


Vanir
veterán

Az aliexpresses Razerek kamuk, szinte nincs kivétel, ennyiért meg főleg nincs. :)

(#41592) Cidan válasza #46372352 (#41583) üzenetére


Cidan
tag

Szia!
Pontosan ilyesmi egereket keresgetek én is! Az a Mioix totál megfelel az elképzeléseimnek, de sajnos 10k-nál többet nem szánok az ügyre, sőt, inkább olyan 6-7k körülieket nézegetek.
A Gigabyte M6900 V2 miben különbözhet a sima M6900-tól? Gondolom csak javíthattak az első kiadáson valamit, illetve újabb is.
Lehet, hogy ilyen V2-eset fogok venni.

[ Szerkesztve ]

(#41593) atenza


atenza
senior tag

Roccat Kone Pure optikainak milyen a szenzora a hasonló árúakhoz képest? Megfogtam MM-ben és nagyon kényelmes, az anyaghasználat is nagyon jó, a gombok nyomáspontja kevésbé jó mint a logitecheknek, de a többi rendben van nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#41594) Vanir válasza atenza (#41593) üzenetére


Vanir
veterán

Avago A3090, teljesen jó.

(#41595) TeeJay válasza #46372352 (#41591) üzenetére


TeeJay
félisten

egyetértek én is a véleményeddel
4,5éve nyúzom a Gigabyte GM-M7700-as noti egeremet 1600DPI-n van fixen és így 2centi alatt átmozdítom a képernyőn nem kell 15centit tolni az egérpadon
néztem pár 800-1000DPI-s optikait ott nagyon sokat kell mozgatni ehhez képest
szóval bármennyire is tré egereket gyárthat a Gigabyte (vagy gyártatja) nekem 4,5évet kihúzott egy 5ezres egér a gombok még kattannak pedig nem kíméltem, a szenzor 1600-on nekem bőven tökéletes
játszani sosem játszok szóval miért is fizessek 2x annyit 1év garis Logitech-re amikor abban tönkremegy a balklikk és társai.
jelenleg a Gigabyte ECO 600 a kiszemeltem ami a 6900-6980X-6980 formáját adja
lézeres érzékelővel DPI váltóval vezetékmentesen, 2 AA elemmel 1éves üzemidővel
6000forint körül

egyik csaj ismerősömnek vettünk Gigabyte 6880x egeret az is bőven tökéletes volt és valami 3500forint
lézeres érzékelővel
vennék szívesen 10-15ért egeret csak nem látom értelmét a foscsi kínai Gigabyte meg legalább már nálam kibírta azt a pár évet és 1600-on kényelmes használni

Cidan:
V2 gondolom újabb érzékelőt takarhat vagy jobb kapcsolókat
ECO600-ból is V2-t veszek már, leinformáltam a nagykert :R

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#41596) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Kíváncsi vagyok, úgyhogy megkérdezném érdeklődésképp a KinzuAdderesektől (jaffa, és asszem' dobragab), hogy mennyit kérnétek a jószágért? :U Pöpecül működnek?

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#41597) SP!T


SP!T
addikt

Ez is egy szép darab egérke: SS WMO 1.1

There's a device that I've been using called a whoop.

(#41598) Cidan válasza TeeJay (#41595) üzenetére


Cidan
tag

Amennyire utána néztem, ugyanaz a szenzora ugyanaz a Pixart PAW3305DK-H.
5 ezer forintért helyben megtudom venni, nem nagy pénz érte. Ennyiért teszek vele egy próbát. Hobbi szinten game-elek úgy is csak, szóval ha éppen nem is lesz a legjobb egér amivel eddig dolgom volt, de egy átlagos szintet hoz, akkor azért nem fogja romokba dönteni az életemet. :)

(#41599) TeeJay válasza Cidan (#41598) üzenetére


TeeJay
félisten

2év gari van rá rosszul nem járhatsz
5-6ezres egér ha kibír 2évet akkor évente 3ezer forint, szerintem megéri
nem egy csúcs minőség de mondom nekem a GM-M7700-as vezetéknélküli egér is teszi a dolgát 4,5éve
annyi hogy az előre hátra gombok néha duplát kattannak
a görgője meg a bal és jobbklikk ellenen még mindig rendesen megy és ez nekem fontos
a lézer érzékelővel meg sose volt gondom, bőven tökéletes és legalább 1600DPI na meg állítható ha finomabb mozgás kell hirtelen :K
én maradok az ECO 600-nál szerintem :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#41600) gonczip


gonczip
tag

Sziasztok. Egeret szeretnék vásárolni, ez ügyben szeretném kérni a tanácsotok. Hétköznapi használatra kellene, játékra egyáltalán nem használnám. Segítségetek előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.