Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40651) Vanir válasza dobragab (#40650) üzenetére


Vanir
veterán

Nekem 70 cm/360°-ra nem volt elég pl. De nem akadt ki olyan sokszor.

(#40652) Bicskás válasza Bicskás (#40620) üzenetére


Bicskás
tag

Érdeklődnék, hogy a Kensington Orbit nevű termékről mi a véleményetek, illetőleg, hogy hol tudom kipróbálni Magyarországon, a válaszokat előre is köszönöm. :R

(#40653) bbdzyx válasza Bicskás (#40652) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Próbáld meg itt.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#40654) Vanir


Vanir
veterán

Ducky Secret
Csudajó csidejó.

Minden gomb alatt D2F-01F, és valószínűleg 3310-es szenzor. Ergonomikus kialakítás, valószínűleg harisnyázott kábel, meg persze RGB világítás. Súlyra szerintem úgy 100-110 gramm körül lesz.

[ Szerkesztve ]

(#40655) mqm válasza Vanir (#40654) üzenetére


mqm
senior tag

Ducky cuccok jók billentyűzeteknél! Gondolom lesz ára a kicsikének.. :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40656) hoffman_


hoffman_
nagyúr

volt egy dilemmám Logitech M560 - M705 - M905 (Anywhere MX) trió között, egyik se volt az igazi, egyszerűen mindegyikkel kompromisszumot kellett kössek...

nyunyu tanácsára, mivel a Logitechnél akartam maradni, az M705 lett a befutó. itthon azért más használni, nem bántam meg. kényelmes, rendben van a súlya, homogén, tehát tudom emelgetni is, van középső katt. összességében 12 ezerig bezárólag nem találtam vezetéknélküli jobb egeret, de fölötte is csak elvétve sajnos...

pozitívumok:

- szép egérke
- baromi kényelmes (nagy kezem van)
- a gombok kényelmesek, jó a nyomáspontjuk, az oldalsók kifejezetten jó helyre lettek rakva végre
- okos a görgő, hamar szokható
- homogén a súlyelosztása a két elemmel, így aki emelgetni sokat az egeret, annak sem lesz gondja, hiába nem szimmetrikus a forma

negatívumok:

- remek anyaghasználat, de az összeszerelés lehetne valamivel jobb. picit olyan lötyögősnek érzem az egeret (főleg a görgő működéséből adódóan mondjuk), illetve az elemtakaró fedél is lötyögött, ezt kiékeltem két csík ragasztószalaggal, így pazar. (emelgetésnél nagyon zavaró volt az apró mozgás, amit produkált)

- a szenzor érzékenységével nem vagyok megelégedve. Razer Diamondback a másik egerem, 1600dpi-n megy alapból, és ezen használom. kb fél csuklómozdulattal átérem az asztalt. itt jóval többet kell mozgatnom, hiába buzerálom az érzékenységet Win alatt. erre nincs valami megoldás?

ezúton is köszönet nyunyu-nak a tippért, tegnap este megrendeltem, délelőtt már itt is volt. nem számítottam rá, hogy ilyen hamar véleményt tudok alkotni :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40657) SunMount3r válasza hoffman_ (#40656) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A görgő az MX Revo-n se volt jobb ebből a szempontból, gondolom a technológia sajátja. Igazán kiküszöbölhetnék ezt a lötyögést, kissé "cheep" feelinget kölcsönöz még egy 20+K-s egérnél is. Bár nem tudom az utódoknál hogy van...

[ Szerkesztve ]

(#40658) #19617792 válasza hoffman_ (#40656) üzenetére


#19617792
törölt tag

a Windows érzékenység beállítása nem sokat ér, sőt az inkább árt, mint használ. iirc, az M705-nek fix a felbontása, trükközni nem nagyon lehet. esetleg tedd fel a SetPointot, talán lehet benne állítani érzékenységet. ha az se, akkor vagy megszokod, vagy nem.

(#40659) hoffman_ válasza hoffman_ (#40656) üzenetére


hoffman_
nagyúr

letöltöttem a SetPoint-ot, egész jól lehet babrálni vele az egeret, de az érzékenységgel csak nem jutok dűlőre... :)

EarL 007:

igen, javított a helyzeten. persze nem olyan jó, mint a Razer mindenféle bizbasz nélkül, de így már egész jó. illetve a program elég okos, így új távlatok nyílnak az egerészésben, ha okosan van konfigolva. :) az furcsa csak, hogy ha pontosan kell valamit csinálni, akkor nem az igazi, mintha ugrálna picit nagyon finom munkáknál.

nlpK:

na igen, ebben nyilván egyetért veled bárki. egyébként egyáltalán nem rossz, a fedlap-hack után a görgő már nem vészes, ez az ára a végtelenített scrollnak.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40660) Pyzoo


Pyzoo
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Páromnak szeretnék valamilyen vezetékes egeret venni amin van DPI állítási lehetőség. E-mellet jó lenne ha halk lenne (hogy tudjak aludni :) ) és ha kicsi lenne.
Most egy A4Tech D-530FX van neki. Ez kicsi is DPI-t lehet állítani viszont baromi hangos.
Előtte egy A4TECH X-710FS volt de ez nagy volt neki ellenben halk volt.

Leegyszerűsítve: Keresek egy kicsi halk állítható DPI-vel rendelkező egeret persze minél olcsóbban.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

(#40661) hoffman_ válasza hoffman_ (#40659) üzenetére


hoffman_
nagyúr

(lejárt a szerkesztés)

ami igazán frusztráló, és egyre inkább erre jutok... miszerint is az M705 nem nagyon szereti a Razer Goliathus egérpadomat, azon jobban érezhető ez az ugrálós, pontatlanság dolog.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40662) nyunyu válasza hoffman_ (#40656) üzenetére


nyunyu
félisten

Billentheto gorgo rakfeneje az, hogy fuggolegesen is el kell tudnia mozdulni, hogy megnyomhasd a gorgo gombjat, illetve vizszintesen is el kell tudnia csavarodnia, hogy az oldalso gombokat is tudd kezelni.

Ezt ugy oldjak meg, hogy csak az eger orraban van egy csappal rogzitve a gorgo mechanika, hatul osszesen egy rugo tolja felfele, emiatt viszont nem csak billenni tud, hanem vizszintesen is csuszkal balra-jobbra.

Nem gamer L egerek kozul egyedul a Perf MXnek, meg az MX Masternek allithato 1600dpiig a szenzora, de azok mar boven nem abba az arkategoriaba tartoznak, mint amennyit szantal az egerre.
Tobbi L egerben 1000dpit tud a szenzor.

Esetleg a Setpoint masodik, egerpointer fulen nezz szet pointer speed+acceleration ugyben.
Gyarilag eleg balfekul van beallitva.
Acceleration none+max speed teljesen korrekt lenne, de valoszinuleg ugy is lassabb, mint az 1600dpis vezetekes egered.
Esetleg azzal lehet trukkozni, hogy acceleration low, aztan speedet meg annyira visszaveszed, hogy atlagos sebesseggel mozgatasnal hozza a masik eger sebesseget.
De akkor meg hirtelen rantasnal fogsz idegbajt kapni, mivel nem lesz linearis a kurzor elmozdulasa az alateten megtett tavolsaggal.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40663) hoffman_ válasza nyunyu (#40662) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszönöm a választ!

az 1000dpi-nek elégnek kellene lennie szinte mindenre... a sebességet már sikerült belőnöm, de valahogy olyan furán pontatlannak érzem. játszogatok vele, de nem találom a tökéletes összhangot. a setpoint sokat dobott rajta, de még azért keresgélem az igazit.

szerk.:

igen, az acceleration low-ra jutottam én is, mert közepesnél nagyobb érzékenység esetén a medium és a high az agyrém, ha precízen kell egerezni.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40664) nyunyu válasza SunMount3r (#40657) üzenetére


nyunyu
félisten

A görgő az MX Revo-n se volt jobb ebből a szempontból, gondolom a technológia sajátja. Igazán kiküszöbölhetnék ezt a lötyögést, kissé "cheep" feelinget kölcsönöz még egy 20+K-s egérnél is. Bár nem tudom az utódoknál hogy van...

MX Masteren kikuszoboltek a lotyogest: mar nem billentheto a gorgo. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40665) jaffa 2843 válasza nyunyu (#40664) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Da-dum tsss :C

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#40666) mqm válasza Pyzoo (#40660) üzenetére


mqm
senior tag

Ha az oldalsó gombok nem hiányoznak neki, akkor egy Razer Abyssus-t mondanék. Talán meg Logitech 518/g400 bár ezek elég nagyon..

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40667) salieven


salieven
aktív tag

Logitech G402 Hyperion Fury és Logitech G502 Proteus Core-ról mik a vélemények? Lehet őket venni vagy sem? :R

PSN: salieven

(#40668) Pyzoo válasza mqm (#40666) üzenetére


Pyzoo
aktív tag

Köszönöm a gyors válasz! :R
Megnéztük neki a G400 tetszik első ránézésre. Az ára sem vészes csak úgy látom itthon már nem nagyon kapható.

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

(#40669) jaffa 2843 válasza salieven (#40667) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

G402 - yay
G502 - nay
:)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#40670) mqm válasza Pyzoo (#40668) üzenetére


mqm
senior tag

EBay.. :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40671) sagit


sagit
addikt

Tegnap meghozta a posta az Omron D2F-01F kapcsolóimat falcoon kollégától. Korrekt és gyors, ajánlom mindenkinek.

Az egér csúszótalpjaim is befutottak jaffa 2843 kollégától, profin kivágva az egeremre ( DeathAdder 3.5G ), kétoldalú ragasztóval ellátva. Ő is maxi korrekt és gyors volt, ajánlom mindenkinek.

Ma ki is cseréltem a kapcsolókat is és a talpakat is. A gombok sokkal jobbak lettek bár hangosabbak, az egér is jobban csúszik az egérpadon.

Ami furcsaságot észrevettem az az hogy az egér bal klikkje gyárilag sokkal érzékenyebb volt, gyorsabban/rövidebb úton járt mint a jobb. Azt hittem ez gyárilag direkt van így, zavart is de 2 nap alatt kb megszoktam. Most kapcsoló csere után egyforma a két klikk, tényleg sokkal jobb és ahogy nézem a két kínai omron bár egy típus másik széria talán, teljesen máshogy kattannak, más őket lenyomni. Azért ha nem cserélem a gombokat simán belenyugszom ebbe a különbségbe, aki nem tudja vagy akarja annak is ilyen marad az egere. Én azt hittem hogy a Razer azért prémiumabb termékeket gyárt. Magával az egérrel teljesen meg vagyok elégedve, eddigi legeslegjobb egerem, most meg már pláne csak azért ilyen bakikat ezen az árszinten nem kéne szerintem csinálni... Mellékelek pár képet.

Az új gombok már beforrasztva, gyárihoz képest nem lett rossz a forrasztás szerintem.

Új talpakon:

(kb dupla olyan vastag mint a gyári, 1 mm-es verziót rendeltem)

És akkor a két különböző Omron:

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#40672) bbdzyx válasza sagit (#40671) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Négy darab ilyen, takasta féle 3.5G-t rendeltem már az évek alatt és mindegyiknek máshogy jártak a gombjai, hol lötyögtek a görgők hol, hol nem. Így évek után sem értem, hogy ezek már utángyártott darabok, vagy még anno lelopták lekapdosták őket a szorgos pici kínai kezeckék a futószalagról őket / visszamaradtak raktáron?

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#40673) SunMount3r válasza nyunyu (#40664) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Akkor a holt játékot kellett volna inkább kiküszöbölniük, mert ezek szerint akkor ebből ered a probléma...

(#40674) mqm válasza sagit (#40671) üzenetére


mqm
senior tag

Sajnos az ár nem feltétlenül egyen értékű a minőséggel.. Prémium ide vagy oda szerintem a Razer (1-2 kivételével) egy nagyon szépen kivitelezett kaki kupac..

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40675) sagit válasza mqm (#40674) üzenetére


sagit
addikt

Akkor miért van ez a modelljük is az ajánlott listán, illetve miért ajánlották nekem is ezt? Jó lehet hogy valóban a netes "kitudja honnan van" forrás az ok(takasta), és ha megveszem helybe 70 euróért a boltit az jobb, de ez így tökéletes nekem 26 euróért plusz 3 euró volt bele a 2 gomb postával.

Amúgy eddigi legjobb egerem, pontos,kényelmes és most már a gombok is hibátlanok.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#40676) Synthwave válasza mqm (#40674) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Razer Krait (old)
Razer Diamondback / Diamondback Plasma
Razer Diamondback 3G
Razer Pro|Click v1.6
Razer Salmosa / Salmosa Pro-gaming Edition
Razer Abyssus 3G
Razer Abyssus / Abyssus Mirror
Razer DeathAdder 3G v1 / v2 / v3
Razer DeathAdder 3.5G / Black Edition
Razer Boomslang 2007 Collector's Edition

Razer Mantis Speed / Control
Razer Goliathus Speed / Control
Razer eXactMat (+eXactRest)
Razer Pro|Pad

Razer Tarantula

Razer Orca
Razer Kraken

(Razer Armadillo 2)

Azért ez nem 1-2.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40677) SunMount3r válasza sagit (#40675) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Szerintem az "ajánlott" még nem = "tökéletes"...

(#40678) sagit válasza SunMount3r (#40677) üzenetére


sagit
addikt

Szerintem se, nem is tökéletességet várok el bár így moddolva már számomra közelít. Ameddig nem volt viszonyítási alapom addig nem zavart ennyire a 2 klikk közötti különbség, csak utólag csalódott vagyok kicsit h életem első drágább egere gyárilag bugos volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#40679) mqm válasza Synthwave (#40676) üzenetére


mqm
senior tag

Nekem nem jön be az anyag használata, klikk feel... Bármennyire is ajánlottak túl vannak árazva !

sagit: Amennyit fizettél érte az a reális ár, én ezért javasolnám ,de te magad is látod a hiányosságait aminek nem kellene lenni az eredeti árához viszonyitva..

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40680) Synthwave válasza mqm (#40679) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

rofl, mintha csak a Razer lenne túlárazva, Logitech, SS, ZOWIE, ROCCAT meg kb. az összes többi nem (egyetlen kivétel a MS - és a régi Logik).

Amúgy meg amim volt belőlük (jórésze), mind 10 alatt vettem, volt, hogy nem is kevéssel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40681) mqm válasza Synthwave (#40680) üzenetére


mqm
senior tag

Logitech/SS/Zowie mindegyikkel elégedett voltam.
Részemről téma lezárva. Nekem még olcsón sem kene Razer egér. Egy darabbal voltam elégedett ,mégpedig az Abyssus-al (alapos átalakítást követően).

Szerk.: Az ,hogy ki mennyire olcsón szerzi be a cuccait nem releváns. Az eredeti áruk sok!

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40682) Synthwave válasza mqm (#40681) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem túl sok egered lehetett akkor..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40683) mqm válasza Synthwave (#40682) üzenetére


mqm
senior tag

8-9.. Nem sok de épp elég. Sikerült megtalálnom ennyi közül azt ami nekem formára,szenzorosan etc.. A legjobb.

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40684) Synthwave válasza mqm (#40683) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az tényleg nem sok, hogy ilyen bizonyossággal kijelents ilyet.

A régebbi Razerek pont azok közé tartoznak, amikkel nincs sok probléma.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40685) mqm válasza Synthwave (#40684) üzenetére


mqm
senior tag

Razer egerem 3 volt valamint 2 billentyűzet és egy fejhallgató. 1 volt közülök SZÁMOMRA megfelelő. Én sem fogom bizonygatni neked ,hogy miért jobb az old spice tusfürdő mint a Nivea ha egyszer neked nem jön be. Neked is ,nekem is mások az igényeink.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40686) Synthwave válasza mqm (#40685) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért érdekelne, hogy mik voltak és mi volt velük a gond.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40687) mqm válasza Synthwave (#40686) üzenetére


mqm
senior tag

Akkor majd privátban le írom! <3
Nem offolok tovább.

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#40688) Synthwave válasza mqm (#40687) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Teljesen belefér a topikba.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40689) jaffa 2843 válasza Synthwave (#40688) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Jaja, jöhetne egy lista és az egyes modellek mellé az egyéni probléma. Kiváncsi lennék én is. :R

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#40691) ZsákosBilbó válasza Synthwave (#40583) üzenetére


ZsákosBilbó
csendes tag

Igen MESTER, megint igazad van.....

(#40692) Synthwave válasza ZsákosBilbó (#40691) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szólíthatsz Gandalfnak.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40693) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! Sürgősen kellene egeret választanom! Durván 14k-ig Counter-Strike-ra. Jelenleg a Pixelben akciós a Zowie új ZA sorozata(14 ezer a ZA11,12,13), az jó lehet nekem? Egy SS senseit szeretnék leváltani, amelynek szenzorja meghalt(ha húzom balról jobbra, vagy fordítva, vagy föl-le, akkor remeg a kurzor, szóval mindenképp indokolt lenne a csere. Durván valami sensei méretű egér kellene, egy QCK+ padon lenne hajtva az egérke. Előre is köszi a helpet!

(#40694) phenomHUN válasza Joe Swanson (#40693) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Pixelbe be, tapira fel! :)

Esetleg még Kana v2 is szóba jöhet, ha nem tetszenének a Zowie-k. (Méretben a ZA12-vel szinte azonos).

(#40695) Joe Swanson válasza phenomHUN (#40694) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Steelseriest, soha többet! Nincs kedvem mégegyszer szenvedni ezekkel.

(#40696) Melorin válasza Vanir (#40649) üzenetére


Melorin
addikt

Ez az eladó válasza:
Average Shipping Time : 3~4 weeks, Sometimes 5~6 weeks.
Akkor mi a fenére fizettem 3$-t pluszba?

(#40697) Synthwave válasza Joe Swanson (#40695) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak a Sensei-vel nem kellett volna.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40698) kemotox válasza Joe Swanson (#40695) üzenetére


kemotox
addikt

Egy darab, mellesleg nem ajánlott egérből azért ne vonj le messzemenő következtetéseket.

(#40699) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ha a Logi M705-öt csak egy darab elemmel használom kettő helyett, az jár bármi más következménnyel amellett, hogy hamarabb fog lemerülni a cucc?

Így másfél nap próbálgatás után mégsem olyan homogén a pakoláshoz, mint a Diamondback, és nehéz is emelgetni :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40700) Joe Swanson válasza kemotox (#40698) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Én már régebben is ragaszkodtam a zowiehoz, meglesem őket az üzletben.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.