Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) SP!T válasza nyunyu (#41398) üzenetére


SP!T
addikt

Csak tudnam az MS miert nem karolja fel ujra a WMO IMO szeriat es adja el jo dragan Zowie arban felujitva.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#41402) dobragab válasza jaffa 2843 (#41399) üzenetére


dobragab
addikt

De legalább a görgő alatti is cserélhető JO-ra :DD

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41403) jaffa 2843 válasza nyunyu (#41400) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

[link]
1.0 - közelebbi
3.0 - középső
4.0 - távolabbi

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#41404) Vanir válasza #10691584 (#41397) üzenetére


Vanir
veterán

Rég láttunk errefelé. :) De legalább jó hírt hoztál! :)

(#41405) #10691584 válasza nyunyu (#41400) üzenetére


#10691584
törölt tag

1.0A. Küldtem egy privit.

(#41406) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Már a Sidewinder-ek idején elvesztették a fonalat, nem is törődnek vele, úgy tűnik, nincs olyan munkacsoport náluk aki PC fanokból állna, vagy ennek a területét skubizná legalább mellékesen. Az új verziójú XBOX-okból, meg a ravaszul újítgatott kontrollerekből se fognak sírni a bevetél miatt. Valami olyasmi ez mit a Valve-nál a HL3 téma...

(#41407) Pocok256


Pocok256
veterán

Razer deathadderem középső gombja fél év használat után beadta a kulcsot. Szerencsére a félre tett razer orochim tökéletesen megy már 2 éve így tudom mivel helyettesíteni. Viszont érdekelne, hogy van e valami megbízható egér ami tuti nem romlik el 2 év múlva nem lesz bugos a görgője a gombja nem kattint kettőt és képes 2500 dpi n megfelelően működni ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#41408) TeebyKay válasza Pocok256 (#41407) üzenetére


TeebyKay
őstag

Tökéletes egér nincsen, az egerekben található mikrokapcsolók legjobb esetben két évig bírják, viszont a cseréjük elég egyszerű, párszáz forintos tétel.

(#41409) Pocok256 válasza TeebyKay (#41408) üzenetére


Pocok256
veterán

Azért már a 2 év is jóval több mint a fél év ... ne mondja nekem senki hogy itt agyon hype olt razer deathadder egérnek fél évig kell bírnia...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#41410) nyunyu válasza #10691584 (#41405) üzenetére


nyunyu
félisten

IME 2.0A

Csak hogy egyszeru legyen. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41411) SunMount3r válasza SunMount3r (#41406) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

EC2 EVO forma, matt fehér szín, 2 oldalsó gomb, 2 gomb közvetlen a görgő alatt, 1 picit lentebb (mind programozható), PMW3366 szenzor.

Lehet 1x megcsinálom Photoshopba (inkább nem :D ) és beküldöm a Microsoft-nak, hogy akkor tárgyalhatunk is a részesedésemról :D, meg, hogy 1 éven belül legyen kész, mert különben eladom másnak a terveket. :U

(#41412) lolkapitany


lolkapitany
tag

Csókolom :DDD
10k körül milyen egeret ajánlotok? Eddig egy Logitech Pilotom volt (bűnrossz), de megérett a váltásra.
A G402-t néztem ki, valakinek van tapasztalata vele? Amazonról rendelném, most 35$. Ennyit megér?
Nincs kis kezem, és low sensen használnám (400dpi)
Köszönöm :DD

(#41413) Vanir válasza lolkapitany (#41412) üzenetére


Vanir
veterán

Jó a G402, annyiért meg főleg.

(#41414) Vanir válasza Pocok256 (#41409) üzenetére


Vanir
veterán

Agyon azért nincs hypolva. :)

(#41415) Ribi válasza Vanir (#41414) üzenetére


Ribi
nagyúr

Azért egy 24 ropis egérbe rakják má bele a létező legjobb kapcsolókat akár hájpolt akár nem.

(#41416) Vanir válasza Ribi (#41415) üzenetére


Vanir
veterán

A 3.5G 9k, az úr pedig nem említette, hogy milyenje van. :)

(#41417) Ribi válasza Vanir (#41416) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ha van olyan verzió, az nem tom mennyi, csak 20+-os árakat látok ilyen címen.
íbéj nem játszik.
Áhh találtam 1 helyen 16-ért.
Mind1, fél év akkor is szarul hangzik :(

[ Szerkesztve ]

(#41418) Vanir válasza Ribi (#41417) üzenetére


Vanir
veterán

Razer DeathAdder-ek listája (van amiből több revízió is készült):
3G, 3.5G, Black Edition, 2013, Chroma

3.5G takastától olcsóba rendelhető ebayről illetve az oldaláról.
(Mellesleg az én Black Edition-m 2 évig szolgált ki hiba nélkül, úgy, hogy két lant is megélt, meg belepakoltam pár ezer óra játékot).

[ Szerkesztve ]

(#41419) Pocok256


Pocok256
veterán

sacc per kábé 12 vagy15k körül vettem anno. 3,5G t.
Mindenesetre maradnék én a razernél mint márka mert az orochi egerem nagyon bejött. Viszotn ami tetszik az a Mamba TA lenne, csak nem tudom menynire megbízható az is ?

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#41420) dobragab válasza Pocok256 (#41419) üzenetére


dobragab
addikt

Keresel valakit, aki kicseréli a középső mikrokapcsolót párszáz forintért. Vagy veszel apróról Omron D2F-01F-eket, és beleforrasztod te. Vagy mindjárt az összeset, mert DA-ban szeret döglődni a többi is.

(Nem tudom, az pontosan melyik DA, nem biztos, hogy a görgő alá is jók az Omronok, lehet, hogy kocka Panasonic EVQP0 kell oda.)

Se lézereset, se vezeték nélkülit ne vegyél játékra, ha jót akarsz magadnak.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41421) gtamate2 válasza Vanir (#41418) üzenetére


gtamate2
veterán

Jelentem még mindig megy az a kis DA, csak a mikrokapcsoló halt meg a görgőben, amúgy semmi baja sem volt :)

*Sn0w

(#41422) Vanir válasza gtamate2 (#41421) üzenetére


Vanir
veterán

Örülök, jó az ilyet tudni. :)

(#41423) hoffman_


hoffman_
nagyúr

laptopos egerészőknek érdekes lehet, hogy befutott az Anywhere MX2

nagyon szép lett, és egyelőre úgy fest, hogy javították az előd mikrokapcsolóit. emellett tud BT 4.0-t plusz van hozzá Pico receiver, 3 eszközt tud kezelni és 500mAh akksi került bele, USB-ről tölthető. forma maradt, de csak 100g körüli, könnyen pakolgatható.

számomra kb. pont a tökéletes egér lenne, a baj csak az, hogy nem lehet még kapni, 20k fölött lesz és csak 1 év garancia jár hozzá, ami kérdéses...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41424) SunMount3r válasza hoffman_ (#41423) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Mobilhoz, laptop-hoz, utazáshoz én is ezt néztem ki, pontosabban az elődjét, de az is bőven jó lenne. Ez a poligonos oldalsó design meg elég randa, ócska, a régi azért szebb valamivel.

(A logi az új szériáival megpróbál ultra modernkedni ami a külsőt illeti, de szerintem egy olyan trendet próbálnak meglovagolni, ami szerintem józan gusztusú ember fejében nem is létezett soha... Valahol azokra a "HD ránctalanító arckrém" meg "3D fogkrém" reklám szövegekre emlékeztet, amiktől egyenes arányban fordultam le a székről a röhögéstől...) :N Irony off... :D

(#41425) kukulec


kukulec
őstag

helló, láttam ezt az ajánlottak között, de van valakinek tapasztalata vele? tekintettel arra, hogy erősen le lettem beszélve az amúgy baromi kényelmes logitech m500-ról, így ez maradt, ami tetszik is, meg elég egyszerű, de minőségi. (és ennél többet nem vagyok hajlandó egy egérre költeni)

[ Szerkesztve ]

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#41426) dobragab válasza kukulec (#41425) üzenetére


dobragab
addikt

Bátran megveheted.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41427) Vanir válasza kukulec (#41425) üzenetére


Vanir
veterán

Saját teszt itt.

(#41428) guftabi96


guftabi96
addikt

Van itt valaki, aki Tesoro Aegis X3/x4 egérpadot használ?
Egyszerűen nem tudom megszokni. Olyan furcsán viselkedik rajta az egér. Gyors mozgásoknál siklik rendesen, de lassú, pici mozgásoknál meg olyan, mintha tapadna.
Furcsa nagyon.
Lecserélném szívesen, de most ami van felesleges pénzem, az motorba megy.. Főleg, hogy errefele nem igazán kapni normális áron padokat. Rendelve meg ugyan ott lennék, de még ingyenes kiszállítással se olcsó egy SS qck pl.

#KeepFightingMichael

(#41429) dobragab válasza guftabi96 (#41428) üzenetére


dobragab
addikt

Add el aprón.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41430) gtamate2 válasza guftabi96 (#41428) üzenetére


gtamate2
veterán

Pont pár hsz. - ben írtam róla, nekem nagyon bejött. Milyen egérrel használod? Van rajta hyperglide cserélve?

*Sn0w

(#41431) guftabi96 válasza gtamate2 (#41430) üzenetére


guftabi96
addikt

A4 Tech X710BK

Még nincs rajta. Július elején majd rendelek rá jaffától. Most akartam, csak ki lett véve a számláról az összes zseton.. :W Abba bízok én is, hogy azzal jobb lesz, mert amúgy azon kívül, hogy egy picik csúszkál az asztalon nem tűnik az árához képest rossz minőségű padnak.

#KeepFightingMichael

(#41432) #10691584 válasza guftabi96 (#41428) üzenetére


#10691584
törölt tag

Én X4-et használok és imádom. Olyasmit, amiről írsz csak 1x tapasztaltam, de kimostam trisós vízben, kinyomkodtam, kiraktam a délutáni rekkenőben 15 percre az ablakpárkányra száradni oszt elmútt :K Bár hozzáteszem én hyperglide-al használom szóval.. Viszont azzal 6 egerem sem tapad rajta, helyette csúszik, mint az álom. Szerintem mosd ki te is (a szappan valamiért nem jött be, mintha nem komálná én szerintem) a gumis oldalával egyetemben, oszt ha megszáradt fújd be valami jobbfajta szilikonnal (ha bátrabb vagy teflon spray-el, de az drágább és vadászni kell a jobbakat) és persze jaffa talpak megsatöbbi. Nekem egfyébként úgy tűnik, hogy a gyártás során (véletlenül, vagy szándékosan, tudjisten) a gumi részre is kerül valami cucc, mert elsőre nekem sem tapadt igazán, de miután lemostam róla tapad az asztalhoz, mint állat, meg sem lehet moccintani :K Ha 2-3mm-el vastagabb lenne, kávét főzne, ágyba hozná és full fekete lenne és ingyen jeges hideg sör járna hozzá hetente: tökéletes lenne :DD

(#41404) Vanir : Egy ideje nem járok. Túl sok a jóból megárt :)

[ Szerkesztve ]

(#41433) Tom1939 válasza hoffman_ (#41423) üzenetére


Tom1939
őstag

Én az elődjét használom és mostanában nem vagyok olyan elégedett vele. Mondjuk ahol használom ott mindenhol rengeteg wifi van, lehet hogy bezavar valami. De sok a kis lag. Bár lehet hogy azért mert mostanában elite dangerous is terítéken van nem csak stratégia....

(#41434) hoffman_ válasza SunMount3r (#41424) üzenetére


hoffman_
nagyúr

szubjektív, nekem például nagyon tetszik. az új mikorkapcsoló és az akku plusz BT miatt nagyon jó vétel lenne, ha tényleg eltalálták végre.

Tom1939:

rengeteg tesztet olvastam róla a double-click kapcsolók miatt, de ilyen hibával nem nagyon találkoztam még. szép is lenne, ha egy wi-fivel terhelt környezet csapna arcon egy wi-fin kommunikáló egeret. :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41435) Tom1939 válasza hoffman_ (#41434) üzenetére


Tom1939
őstag

Igen, én is rákerestem és a saját problémát ezt a kis laggolást nem találtam sehol. De ez egy aránylag új darab (előző elég sok használat után nem igazán vette már a kattintásokat) és mégis csinálja. Nem tudom mi az oka de zavar. Gondoltam a számítógép lassulhat be, de nem, egy full alap hama optikai egérrel nem csinálja.

(#41436) Meridius11 válasza StSanya (#41313) üzenetére


Meridius11
aktív tag

Neked legalább működik a bal klikk. :D

Kíváncsi vagyok a Media Markt mennyi idő alatt intézi el a szervízt..

[ Szerkesztve ]

(#41437) gtamate2 válasza guftabi96 (#41431) üzenetére


gtamate2
veterán

A gyári tappancsok nagyon szarok sajnos az x7-nél, ott kezdődik a probléma hogy a pad annyiba, ha nem többe kerül mint az egér :D

*Sn0w

(#41438) mqm válasza gtamate2 (#41437) üzenetére


mqm
senior tag

PCX kínálatában most 2k az x3.. Rendeltem is egyet! :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#41439) zzeN


zzeN
aktív tag

Üdv!

Az ajánlott egerek listáját átnyálazva még mindig nem tudom eldönteni, hogy melyik egér lenne a legmegfelelőbb.

Egy Zowie ec1-et nyugalamznék, palm-claw hibrid fogás, "komolyabb" fps-re is. Gondolkodtam a G303-on, G402-n, Kana v2-n, de nem lettem előrébb. Hasznos tanács?:) Köszi!

(#41440) jaffa 2843 válasza zzeN (#41439) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A puding próbája... Tudom ezzel sem vagy beljebb, de más tanács nemigazán van. :))

Miért cserélnéd az EC1-et?
Mekkora mancsod van?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#41441) SunMount3r válasza Tom1939 (#41435) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Szakállas ötlet, de próbáld átdugni a receiver-t másik USB portba, ha eddig nem próbáltad volna...

(Ha meg desktop-on használod, akkor kivezetni előre, vagy egy front portba dugni.)

(Az én Revo-m is csinált ilyet, még a régi nagy receiver-es, ha előre dugtam javult a helyzet, de úgy is néha belaggolt.)

(Szerk.: amúgy lehet szoftveres hiba is, pl. játékok alatt egyáltalán nem laggolt a Revo-m, de pl. böngészés közben már előjött néha. Ez tudom furán hangzik, de tényleg ezt tapasztaltam. Setpoint, Windows tudomisén milyen frissítése lehet bekavar valamit a driver-el... :F )

[ Szerkesztve ]

(#41442) zzeN válasza jaffa 2843 (#41440) üzenetére


zzeN
aktív tag

Megszakadt a kábele valami oknál fogva (már mint a gumiborítás), kapott párat már:), tegnap pedig duplaklikk probléma jött elő.

Kezem se nem nagy, se nem kicsi, pon' jó:D a G303 formája miatt kakukktojás, a 404-nél a bal klikk melletti gombok miatt, Kana-ról nem olvastam rosszat mondjuk a LOD-on kívül.

(#41443) bodo753 válasza Evil Snowman (#41296) üzenetére


bodo753
tag

kösz a bundle ajánlatokat,végül a Kone Pure Naval Storm-ot vettem meg,jobban tetszett a színe :B

(#41444) jaffa 2843 válasza zzeN (#41442) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha nagyon meg szeretnéd javítani, akkor meg lehetne.

G303 akkor fog kiderülni, ha kipróbálod. G402-nél esélyed sincs a plusz gombokat megnyomni véletlenül. Komoly spárgát kell csinálni az ujjaddal, hogy elérd.

(#41443) bodo753

Jó döntés volt. A padot javaslom add el újonnan a fenébe. ;)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#41445) Pocok256 válasza dobragab (#41420) üzenetére


Pocok256
veterán

Mostani orochim is asszem lézeres és 100% ban megvagyok elégedve vele mostani igényeimet kielégíti. Arra jöttem rá, hoyg nekem az ilyen kis egerek a kényelmesek. Mondjuk ennél kisebb már nem kéne viszont a formája nagyon bejön nekem. Kérdés jön e frissítése az orochinak valamikor ebben az évben vagy ne várjak rá ? Vagy van valami alternatíva ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#41447) jaffa 2843 válasza #17954112 (#41446) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Egérből ez az alja, ami ajánlható.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#41449) jaffa 2843 válasza #17954112 (#41448) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Media Markt Vagy ebay-ről még egy ezressel olcsóbban.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#41450) Tom1939 válasza SunMount3r (#41441) üzenetére


Tom1939
őstag

Köszönöm a segítő szándékot próbáltam, van a masinán vagy 5 usb :) Sajna mindenhol érzem ez a kis lagot, játékban/netezéskor/csak úgy windowsban. Először a gépre gondoltam, de ha a sima optikaival nincsenek ilyen lagok...
De könnyen lehet hogy kiszúrtam valamit ami mindig is volt, de most már idegesít...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.