Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41951) Synthwave válasza Exodius (#41949) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"a komoly gamer-egerek ára aranyrúdban mérendő"

Az se igaz. Ha a "komoly" alatt nem a túlárazott Zowie-t vagy a karácsonyfákat érted.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41952) TeebyKay válasza dobragab (#41948) üzenetére


TeebyKay
őstag

Hát azt hogy tudom kideríteni?

Szerintem akkor megyek egy kört media marktba tapizni egereket, hátha van ott pár logitech.

(#41953) Vanir válasza Synthwave (#41950) üzenetére


Vanir
veterán

Durva, nekem a tizenkétszerese. :DDD
De amúgy kinek mi, én is játszottam baszotthigh sensen elég sokáig.

(#41954) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Sziasztok!
Van egy Logi g100s egerem. Ha jól tudom ennek 800dpi az alapértéke. Ha 400-ra állítanám azzal csökkenne a szenzor pontossága?

(#41955) dobragab válasza Nxn908xxx (#41954) üzenetére


dobragab
addikt

1. 1000 a natív
2. nem hiszem, hogy 400-on rosszabb lenne, de én a helyedben inkább 500-ra állítanám. Ott tuti jó.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41956) Synthwave válasza Nxn908xxx (#41954) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

1000 a natív és hagyd azon.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41957) Synthwave válasza Vanir (#41953) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért a 86,4 cm / 360° is már túl van minden értelmes határon..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41958) Vanir válasza Synthwave (#41957) üzenetére


Vanir
veterán

Inkább csak olyan 82, de CS-hez nekem nincs szükség gyorsabbra. QL-ben kb fele ekkorán vagyok.

(#41959) dobragab


dobragab
addikt

Tesoro Gungnir teszt Puzsér-stílusban.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41960) Synthwave válasza dobragab (#41959) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Just beautiful.

3090 at its best. Remekül implementálták az angle fucking fícsört.
Akkor azt hiszem, ezzel mindenki számára teljesen világossá vált, hogy miért nem kerül be minden jöttment kínai hulladék az ajánlottak köze, csak mert "jó" szenzor van benne.

Széchenyi fölöslegesen vetette magát Dunába a Lánchídról. Milyen meglepő.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41961) kemotox válasza Synthwave (#41960) üzenetére


kemotox
addikt

Szerintem kurvajó, PS-ben egy csomó időt megspórol az ember, nem kell a négyzetrajzológenyóra kattintani :D

(#41962) Synthwave válasza kemotox (#41961) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja. Annak a mérnöknek verném szét ezeket a vackokat egyesével a fején, aki megálmodta őket. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41963) kemotox válasza Synthwave (#41962) üzenetére


kemotox
addikt

Miért akarod szegény halva született három hónapos csimpánzkölyköket bántani? :(

(#41964) Godmax válasza dobragab (#41959) üzenetére


Godmax
tag

Ahh, végre egy rendes teszt! Kíváncsi leszek a Genius-ra is :)!

Az a legszebb az egészben, hogy az ember nem hozzáértőként fordul a "szaklapokhoz" és a véleményük alapján próbál dönteni intelligens módon és tulajdonképpen szánt szándékkal átb@***ák keményen a palánkon.
Anonymust az összes rohadék site-ra, komolyan!

Ha nem is tudom használni (talán egyik egeret sem) az eszközt 1m/s felett, azért legalább közelítőleg egyenes vonal produkálásának képessége mégis csak elvárás.

(#41965) kemotox válasza Godmax (#41964) üzenetére


kemotox
addikt

Az ilyen netes magazinoknak nem lehet hinni, semmilyen teszt tekintetében. Kapnak valami cuccot tesztelésre, nem fogják lehúzni a sárga földig, mert aztán bukják az ingyen tesztpéldányokat.
Plusz rengeteg hozzá nem értő írja az ilyen dolgokat. Gondoljatok csak bele, egy nagyobb site-nál hány ember dolgozhat. Remek példa mikor a gamestar linkeli a pc worldös teszteket, hogy "Hogyan válassz gamer egeret" ahol a "prémium választás" a RAT fostartály... Ha igazi vélemény kell, ami több hetes használaton alapul, akkor csak a fórumokban lehet megbízni.

(#41966) Synthwave válasza kemotox (#41963) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Utálom a majmokat.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41967) dobragab válasza kemotox (#41965) üzenetére


dobragab
addikt

Sajnos ez PH főoldalán látott cikkekre is igaz...

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41968) Synthwave válasza dobragab (#41967) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jé, végre valaki egyetért velem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41969) TeebyKay válasza Synthwave (#41968) üzenetére


TeebyKay
őstag

De kérdés akkor szegény ártatlan kezdő júzer hogyan döntse el miben bízhat?

(#41970) dobragab válasza TeebyKay (#41969) üzenetére


dobragab
addikt

Pl. ide betéved, mi majd megmondjuk neki a tutit :D

Egyszer rudi is betévedhetne, talán kevesebb tévedés lenne a cikkjeiben.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41971) Exodius válasza Synthwave (#41951) üzenetére


Exodius
őstag

Razerek azért elég combosak és nem akarom elhinni, hogy 10K-nál kezdődik egy normális egér, ami kibír minimum 1 évet és még design-os is. :)

(#41972) dobragab válasza Exodius (#41971) üzenetére


dobragab
addikt

[link]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41973) PR0JECTNR56 válasza Exodius (#41971) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szerencsére a barátod a hardverapró és az ott feltűnő 4-5k közötti ársávban mozgó felújított és tökéletesített MS egerek vagy például a régebbi Logitech MX/G modellek nem sokkal drágábban, szóval mozgástér azért akad árban is.

(#41974) #19617792 válasza PR0JECTNR56 (#41973) üzenetére


#19617792
törölt tag

IMHO jó lehet még a SteelSeries Kana i-Cafe is (~20USD) D-Koreából, ha új kell és/vagy nem gond külföldről rendelés/várás.

(#41975) kemotox válasza Exodius (#41971) üzenetére


kemotox
addikt

Mindig az szokott a téma lenni, hogy baromira nem az ára miatt lesz egy egér jó. 8 körül DA-t is kapni, de ebay tele van tök jó ajánlatokkal, aprón mindig vannak ilyen max 1-2hetes garis cuccok jó áron, stb. Szóval nem tudom te milyen fórumot néztél eddig.

(#41976) Exodius válasza kemotox (#41975) üzenetére


Exodius
őstag

"Mindig az szokott a téma lenni, hogy baromira nem az ára miatt lesz egy egér jó."

Ez kb. mindenhol igaz, aminek ára van.....de a műszaki dolgoknál fokozottabban igaz, úgyhogy egyetértek veled. A többit is köszönöm, majd szétnézek. :)

(#41977) _Gugu_


_Gugu_
tag

Üdv
A Razer termékein kívül van valami ajánlott balkezes játékos egér ami esetleg elérhető itthon is?

(#41978) dobragab válasza _Gugu_ (#41977) üzenetére


dobragab
addikt

Kifejezetten balkezes asszem csak a DA Left-handed van, de szimmetrikusból találsz bőven. [link]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41979) gtamate2 válasza dobragab (#41948) üzenetére


gtamate2
veterán

Én ~60cm/360 -on használom. Amúgy nagyban függ hogy milyen az ingame sensitivy, amúgy még 400 cpi is bármire elég.

*Sn0w

(#41980) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Van valami módja, hogy le tesztelhessem a cm/360-at anélkül, hogy belépjek egy játékba? Notin vagyok és enyhén szólva nem egy gamer noti...

(#41981) kemotox


kemotox
addikt

dogradab, láttam az MX510-et aprón! Nagyon szép állapotú cucc, nemtom honnan bugázol te mindig ilyeneket, de grat hozzá:P
Vajon piros MX510-e lesz itt közülünk valakinek valaha? A kék is ritkaság már, a piros meg pláne. Durva lenne, lehet szívrohamot kapnék, ha meglátnék egyet aprón :D

Kár, hogy nem Pesti vagy közelben lakó emberke vagy, sok sört fizetnék érte, ha egy napra kölcsönadnád. Ki tudnám mérni, hogy az USB csatlakozó forrszemei hova vannak kötve, és meg tudnám javítani az enyémet.. Hú de boldog lennék.
Valakinek nincs esetleg egy MX510-ese?

[ Szerkesztve ]

(#41982) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Csináltam én is egy Paint tesztet a Xornet-el:

Hmmm... :D

(#41983) _Gugu_ válasza dobragab (#41978) üzenetére


_Gugu_
tag

A szimmetrikus egerekkel az a bajom hogy fogásra még rendben lennének, de a plusz gombok elhelyezése állt a bal oldalra kerül ami nekem nem a legjobb (igazából kb használhatatlan)

(#41984) kemotox válasza _Gugu_ (#41983) üzenetére


kemotox
addikt

Vannak egerek aminek mindkét oldalán van gomb. (Zowie FK-k, IMO, Kana, stb) Vagy vannak olyan is amiken nincs oldalsó gomb,

(#41985) dobragab válasza kemotox (#41981) üzenetére


dobragab
addikt

EZ volt az, és nem is csaptam le rá azonnal. Pedig volt olyan, aminél azonnal írtam, hogy KELL. Naponta sokszor nézem az aprót, könyvjelzők között van az egeres része :D

Amikor megvettem, persze nem volt még olyan szép.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41986) kemotox válasza dobragab (#41985) üzenetére


kemotox
addikt

Én is szoktam naponta többször is nézni. :P
De valahogy mindig lemaradok az ilyenekről.. Volt pedig Kinzu V1 is 4 ezerért.. Persze, hogy nem volt egy vasam se. :D
Nincs véletlenül multimétered, meg kedved kicsipogni, hogy az USB csatlakozó kivezetései hova vannak kötve?:P

[ Szerkesztve ]

(#41987) Synthwave válasza Exodius (#41971) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A legtöbb, amit eddig valaha egy egérért fizettem, 9 ezer volt - és ritkaság, dobozosan, alig használva.

18 gaming grade egerem volt eddig tartósan és egy sem dzsunka.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41988) Synthwave válasza kemotox (#41981) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Heh, a kéket is eladtam.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41989) dobragab válasza kemotox (#41981) üzenetére


dobragab
addikt

Kimérem én neked...

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41990) Exodius válasza Synthwave (#41987) üzenetére


Exodius
őstag

Én ilyen Genius DX-150-eseket szoktam venni. :D

(#41991) Synthwave válasza Exodius (#41990) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Minek?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41992) had423 válasza dobragab (#41959) üzenetére


had423
aktív tag

Értettem. :R

(#41993) Exodius válasza Synthwave (#41991) üzenetére


Exodius
őstag

Mert 1.600 Ft egy darab és 7-8 hónapi elhúzza.....azon kívül egész puritán, visszafogott és az ilyen stílust kedvelem. Az más, hogy már unom, hogy nincs egy időtállóbb egerem. :) :U

(#41994) Synthwave válasza Exodius (#41993) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

7-8 hónap, lol. Szenzor is csodálatos.

Veszel egy Intelli 1.1-et és van egered 10 évig.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41995) woryz


woryz
senior tag

Sziasztok!

Egy gamer egeret szeretnék venni, igazándiból az Asus GX850-el szemezek. Skyrim és WoT jellegű játékokhoz használnám. Nem szeretnék pár hónap múlva új egeret venni, szóval azért kicsit legyen megbízható. :)

Köszi a segítséget :R

(#41996) TeebyKay válasza woryz (#41995) üzenetére


TeebyKay
őstag

(#41997) woryz válasza TeebyKay (#41996) üzenetére


woryz
senior tag

Hát azért csak nem sikerült mindent leírjak, mint amit akartam. :)) Olyan 10k-ig mennék el árban.

Köszi a listát, rápillantok. Esetleg valami nagyon jó ár / érték arányú? :)

(#41998) TeebyKay válasza woryz (#41997) üzenetére


TeebyKay
őstag

Itt mindegyik jó ár érték arányú, kérdés az milyen egeret használtál eddig, milyen fogással, mekkora felbontáson.

(#41999) Synthwave válasza TeebyKay (#41998) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért ne túlozzunk.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42000) gtamate2


gtamate2
veterán

Előjött egy kis probléma. A Deathadder BE-n az egyik oldalsó gombnak mintha letört volna a széle, lötyög benne a felső tartónál így kb érzésre lehet lenyomni. Nem szedtem még szét, vajon valami belső fog törhetett le? Vagy ez valami szériahiba? Lehet hozzá rendelni?

*Sn0w

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.