Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41901) dobragab válasza TeebyKay (#41899) üzenetére


dobragab
addikt

Válassz egyet-kettőt, akkor azt előbb rendbe rakom, mint a többit. Van olyan is, amit mostanság nem fogok eladni.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41902) Synthwave válasza SP!T (#41889) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Prediction is overrated. Nem ettől nem leszel 2 nap alatt 2000 elo, a pixelrail meg pont ugyanúgy pixelrail marad.

Nézd meg 1.39-essel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41903) Synthwave válasza kemotox (#41890) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem jegyzi meg a beállításokat másik gépre dugva?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41904) dobragab válasza Synthwave (#41903) üzenetére


dobragab
addikt

Nem. Jogos a felvetés.

Sőt, ha LGS-t kikapcsolod, visszaáll 400/800/1600/...-ra.

A legpraktikusabb on-board memory-ja akkor is a Salmosának van :DD

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41905) TeebyKay válasza dobragab (#41901) üzenetére


TeebyKay
őstag

Itt a képet akartad linkelni? :D A dupla fejverést meg nem értem :(

(#41906) dobragab válasza TeebyKay (#41905) üzenetére


dobragab
addikt

Igen, a képen láthatod őket, meg mellette a neveket :)
[link]

A posztot meg véletlenül kétszer küldtem el.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41907) SP!T válasza Synthwave (#41902) üzenetére


SP!T
addikt

Nem abban reménykedem, hogy jobb leszek egy egértől. Hanem hogy legalább azt tudja, amit a WMO és kényelmes is számomra. Csak mindenképp akarok egy "modernebb" egeret, amivel nem kell polling rate hack-el sz*rakodni. Illetve nem akarok semmi sz*r-sz*r funkciót bele, amit nem én csinálok. Ugye jelen esetben az AS. Ez egy elv! De látom ez lehetetlen kb...

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#41908) Synthwave válasza SP!T (#41907) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondom, nézd meg 1.39-cel.

Az elvek sokszor nem működnek gyakorlatban.

Amúgy életem legjobbjait 125 Hz-en lőttem, a jó öreg A2020-szal. Sima Windows-ban meg tökmindegy, mennyi a polling rate.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41909) SP!T válasza Synthwave (#41908) üzenetére


SP!T
addikt

De hogy a tökbe downgrade-elek Razer cuccokkal? :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#41910) TeebyKay válasza dobragab (#41906) üzenetére


TeebyKay
őstag

A logitechek nekem böhömök, a da 3.5g biztosan érdekelne, illetve a kana v1 mennyivel gyengébb a v2nél?

(#41911) hesszan válasza hesszan (#41846) üzenetére


hesszan
aktív tag

sziasztok!

amire pár napja kérdeztem: vezetéknélkülire nincs tanács? Lehet ám csak vezeték nélküli egeret is ajánlani, vagy helyes topikot :P [15e körül csak egér? ]
sehol nem találok infót arról hogy a görgő középső gombja kattogós vagy szabadonfutós (szakaszos kattogós kellene) erre valaki?
illetve általánosságban milyen vezeték nélküli kapcsolódás a jobb. Bluetooth/2.4ghz wifi? (egy társasházban lakok elég szennyezett minden wifi csatorna. Csak nekem a nappaliban van a saját wifi/upcfreewifi/ms egérbill wifi. és még a szomszédok...

közben rájöttem hogy az mk520 fotója rossz, nem a magyar kiosztásos, az enter rendben van. Úgyhogy ez van most nálam játékban van ehhez a kombóhoz egy "Wireless Mouse M310" ad a logitech. de ipon oldalán elég vegyes vélemények vannak írva

Vagy ez? genius x8000
Ránézésre mindkettő a beszálló, alap kategóriája ám az árkülönbség óriási.

válaszaitokat előre is köszönöm.

Sungdurung

(#41912) dobragab válasza hesszan (#41911) üzenetére


dobragab
addikt

Javasolt venni egy olcsó vezeték nélkülit, olyan esetekre, amikor a mobilitás a fontos, meg pl. egy G100s-t játékra, és bőven 15k alatt megúszod.

TV-n meg ne akarj játszani. Borzasztó az input lag.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41913) Synthwave válasza dobragab (#41912) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olyan finoman fogalmazol. A "totálisan játszhatatlan" szimpatikusabb. Egyszer poénból megnéztem QL-t a Bravian. A könnyeimből még ma is túlélnek a beduinok.

TV-re játszani konzol való. Vagy a körökre osztott játékok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41914) kemotox válasza Synthwave (#41913) üzenetére


kemotox
addikt

TV+wireless kombó végülis körökre osztottá tesz bármilyen játékot ;]

(#41915) dobragab válasza Synthwave (#41913) üzenetére


dobragab
addikt

Talán kevesebben is utálnak miatta ;]

Apropó, ez ÖF-ba is belekerülhetne.

TV+wireless kombó végülis körökre osztottá tesz bármilyen játékot ;]

:C :C :C
Megy PH aranyköpések topicba :D

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41916) TeebyKay válasza dobragab (#41915) üzenetére


TeebyKay
őstag

Ezt a topicot nem is ismertem, azt hiszem megyek olvasgatok kicsit :D

(#41917) kemotox válasza dobragab (#41915) üzenetére


kemotox
addikt

Jó akkor beszéljük meg a jogdíjakat. A Salmosa vagy a Kinzu V1 jó is lesz ;]

(#41918) hesszan


hesszan
aktív tag

Köszi, a gyors válaszokat, de sajna még mindig tanácstalan vagyok.

Leírom a felhasználási körülményeket hátha érdekel valakit (adatlapomon cuccok kitölve):
asztali gép + monitor [meg a tv is hdmi-n rá van kötve másod monitornak de azt szinte sosem használom, max fotókat mutatni családnak] monitoron játszok/netezek/dolgozok én. (fülhallgatóval) lusta kényelmes ember vagyok kanapén félig feküdve/ülve :) a monitor kb 1 méterre tőlem, a gép 4-5 méter távra. Az egér + bill vezetéke pont rajtam keresztül vezet meg a szőnyeg alatt az usbkábel (bill egyik fele alátámasztva másik a hasamon (könyököm szintén alátámasztva), egér mellettem a kanapén csúszkál alátét nélkül de azt elférne ha látnám értelmét). kénylemes.
Szóval nagyon zavar a vezeték, és az egéré inkább, mert a vezeték a baloldalról jön (ezért még a bill lehetne vezetékes, de az egér konkrétan a hasamon keresztül lóg) a kábelt viszont csak onnan tudom felhozni
A Tvhez egy dokkolóval egy régi laptop van a kanapétól 3méterre azon feleségem netezik zenét hallgat és filmet sorozatot nézünk. Azon játék nem is nagyon fut el, de mind1 is. Ahhoz van 2éve kb a wireless microsoft kombó, a szabadonfutó egérrel.
Most írtam alap olcsó logitech b110 vezetékes egérrel használom jelenleg (most megnéztem és nem fejből írtam), emiatt a gamer drága egér vezetékkel nem opció. És bízok abban hogy az alap vezetékes egérhez képest nem lesz általam is észlelhetően rosszabb. De ha nem jön be a vezeték nélküli egér akkor ennek a wireless kombónak lesz helye a családba kárba nem megy a pénz, én meg visszatérek a B110hez vagy veszek valami komolyat, de előbb a kényelmes megoldást próbálnám.

Mostanában WorldOfTanks-ot játszok, és az én tudásom mellett biztosan nem az egér a szűk keresztmetszett. kipróbáltam mostanában a wireless-el megy úgy is, nem érzem hogy hátráltatna, trackmania is megy a microsoft bill-el pedig ott elég finoman kell menni.
Pedig abba nem vagyok olyan szar mint WOT-ban, TM magyar top200 megvolt amikor játszottam.

Sungdurung

(#41919) demmer123


demmer123
őstag

5000dpi és 8000 dpi között sok a gyorsaság különbség?

Mostani egerem egy roccat naval storm egér érdemes lenne lecserélni 8000 dpi egére pl roccat kone pure? Vagy fölösleges?

(#41920) Ruszli66


Ruszli66
csendes tag

Sziasztok!

Ennek! az egérnek nem tudom a nevét, de ez a dizájn nagyon bejött nekem. Tudtok erről az egérről mondani valamit?

Eddig soha sem volt semmilyen extrább/jobb egerem sem, még csak a DPI-t sem tudtam változtatni soha, csak és kizárólag mezei egereim voltak, esetleg USB-s laptop egerek, de most szeretnék egy picit komolyabbat, ami játékokhoz előnyös.

Árkategóriához konkrétan semmit sem tudok mondani, egyáltalán nem tudom mi számít jó egérnek, de azért lehetőleg 10k alatt maradjunk, SZERINTEM nem annyira fontos az egér, de kérlek ne kövezzetek meg ezért a kijelentésemért!

Tudom, utána kellene járnom a dolgoknak, de ha már itt vagyok, valamit mondhatnátok az egerek fontosságáról, légyszi! :DD :DD

Köszi!

Peti

(#41921) dobragab válasza demmer123 (#41919) üzenetére


dobragab
addikt

Roccat Kone Pure Military-t nehogy lecseréld valami lézeres mocsokra. És Összefoglaló, a DPI-t érdemes visszább venni. Bár KPM pont jól viseli, szerintem akár még 3200-on is tűrhető. 5000-en már inkább ne használd.

A különbség? Pont 1,6-szor olyan gyorsan mozog a kurzor.

(#41920) Ruszli66

Innen válogass.

FPS-re igenis nagyon fontos. Flipperhez kevésbé.

Tudom, utána kellene járnom a dolgoknak, de ha már itt vagyok, valamit mondhatnátok az egerek fontosságáról, légyszi!

Röviden és tömören: a sz@r egér nem (mindig) követi a kezed mozgását.

Bővebben: összefoglaló.

Ma jó kedvemben vagyok, két write-only módú user kérdéseire is választ adtam.
Give me a cookie :D

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41922) Ruszli66 válasza dobragab (#41921) üzenetére


Ruszli66
csendes tag

Köszönöm szépen! :)

Ezzel akkor úgy gondolom, hogy "kijelentetted" a hozzá nem szólásoddal azt, hogy az általam linkelt egér semmit sem ér? :D

(#41923) dobragab válasza Ruszli66 (#41922) üzenetére


dobragab
addikt

:K pontosan.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41924) Ruszli66 válasza dobragab (#41923) üzenetére


Ruszli66
csendes tag

Köszi ismét! :)

(#41925) salytmasztor válasza Ruszli66 (#41920) üzenetére


salytmasztor
aktív tag


:P

[ Szerkesztve ]

(#41926) Ruszli66 válasza salytmasztor (#41925) üzenetére


Ruszli66
csendes tag

Direkt kértem, hogy NE kövezzetek meg!! :D

(#41927) kemotox válasza dobragab (#41921) üzenetére


kemotox
addikt

Ennyire felvidított az aranyköpésem?:D (Annyira nem volt nagy poén szerintem)

(#41928) Tothgera30 válasza SP!T (#41907) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Lassan egyszerűbb lesz I love my WMO/IMO1.1 topicot nyitni... :DDD Korábbi keresésem után én sem találtam olyan egérkét amire lecserélném az Intelli 1.1-esem, szóval marad mindkettő, és még ebay-en próbálok hozzájuk vadászni SK Gaming-eseket.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#41929) nyunyu válasza dobragab (#41912) üzenetére


nyunyu
félisten

TV-n meg ne akarj játszani. Borzasztó az input lag.

IJ, ha valaki 100+ ms kesleltetesu Samsungot vesz.

Philips TVmnek 45ms korul van az input lagja, LCD monitoroknak 20-30.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41930) izee válasza nyunyu (#41929) üzenetére


izee
senior tag

Mármint, ahol nem az input laggal akarják eladni a monitort. Példák piros+zöld=késés crt-hez képest.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#41931) Synthwave válasza dobragab (#41921) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miről is beszéltünk nemrég privátban?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41932) Synthwave válasza nyunyu (#41929) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

lol má.

Az a 45 ms is ÓTVAROS mocsadék játszani, de még az S-IPS / ezer éves TN-es, 20-30 ms-es monitorok is.

Játékra CRT, vagy ha mindenáron LCD, akkor 1-2 ms, 120 / 144 Hz, LightBoost.

pls

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41933) TeebyKay


TeebyKay
őstag

Ha az egér úgy dupla klikkel, hogy többnyire felengedéskor érzékel még egy kattintást, az forrasztás miatti kontakt hiba inkább vagy kapcsoló (hőn szeretett japán omron)?

[ Szerkesztve ]

(#41934) had423 válasza dobragab (#41896) üzenetére


had423
aktív tag

Uh, az első árkategóriában mind a négy egér elég nehezen beszerezhető. Gondolom sokst kipróbáltál már, nincs esetleg egy hasonlóan jó szenzorral rendelkező, kevésbé márkás?
Ugye mindenhol megkaptam, hogy a jó egeret meg kell fizetni, de én tulajdonképpen azért szorulok csak rá, mert egy irodai nem nagyon tudja mivan, amikor átrepeszt az padomon lévő feliraton.

[ Szerkesztve ]

(#41935) SRII


SRII
őstag

Hali!
Segítséget szeretnék kérni illetve tanácsot...
Van egy Logitech G300 (gaming) egerem, van még rajt bőven garancia.
A problémám az,hogy cs:go(vagy multi) játékoknál néha ha gyorsan kell lőni , darálni, azt érzem ,hogy kihagy az egér (bal fele eléggé hangosan kattan, eltér a jobb felétől).
Minden féle használat során szépen teszi a dolgát, lövöldözés közben sincs kihagyás, csak ha pl: kis pisztoly kör van és nyomogatni kell az egeret többszöri hirtelen lenyomást követően, néha ki ki hagy egy kattintást.
Ez csak akkor fordul elő mikor többszöri gyors lenyomás éri az egeret.
Ezért lehet garanciális cserét kérni?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#41936) fogtunder válasza Tothgera30 (#41928) üzenetére


fogtunder
nagyúr

kár hogy közben mindenki elfelejtett normális áron ilyen minőségű egeret gyártani. RIP IO 1.1

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41937) SP!T válasza Synthwave (#41932) üzenetére


SP!T
addikt

Én kipróbáltam a lightboos-ot. Hát számomra szarabbnak tűnik bekapcsolva, pedig sokáig nézegettem, hogy jobb, hogy folyékonyabb a dolog. Szóval szerintem bullshit a cucc...

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#41938) Synthwave válasza SP!T (#41937) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van akinek bejön, van akinek nem. Monitor és driverfüggő is. Részemről inkább no LightBoost 144 Hz, ha már LCD.

QL-re meg CRT 85 Hz (próbáltam 160-at / 120-at is, de valamiért a 85 jobban adja) @ r_mode 5 ftw.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41939) dobragab válasza TeebyKay (#41910) üzenetére


dobragab
addikt

Bocsi a megkésett válaszért.

A DA 3.5G fogásra nagyobbnak érződik a Logitecheknél.

A Kana v1 800 dpi-n 3,2 m/s alatt nem rosszabb, mint a v2.

DA viszont teljesen készen van, Kana v1 elvileg kábelhibás, legalábbis akként vettem. Én még egy disconnect-et sem éltem át, nem tudom, hol a hiba.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41940) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, az asztali számítógéphez keresnék egy megbízható, pontos működésű lézeres, drót nélküli egeret. Semmi játék, csak net, windows/office stb... Jó lenne a halk működés (klikk & görgetés), sokáig bírja az akksi, ár max 20-25euró. Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#41941) TeebyKay válasza dobragab (#41939) üzenetére


TeebyKay
őstag

Az usb csatlakozó fejnél és ahol bemegy az egérbe hajlítgasd meg kicsit és úgy próbálgasd hátha kijön a hiba. Nekem a kana v2 azóta tetszik mióta megláttam, ezért gondltam a v1-re, viszont 1800dpi-n használom a mostani egeremet is és 1600-1800 között szeretem a 800 nekem lehet hogy alacsony (viszont 1 m/s-nél nem nagyon használom gyorsabban).

A mostani egerem nagyjából 128x72x35, mekkora ehhez képest a da? Azt mondjátok nagyon jó, nekem kicsit furcsa az elején hogy kiszélesedik.

(#41942) TeebyKay válasza junior11 (#41940) üzenetére


TeebyKay
őstag

"pontos működésű lézeres, drót nélküli"

Ha lesz egy ilyen, szólj nekünk is :D A lézer sokkal pontatlanabb az optikainál, a drót nélküliség megint nem túl előnyös, de ilyen felhasználásra végül is szinte mindegy. Ott van például a Logitech M705.

[ Szerkesztve ]

(#41943) junior11 válasza TeebyKay (#41942) üzenetére


junior11
veterán

Köszi, ez már drága (35euró). Ha jobb az optikai, nem gond, csak eddig nekem az asztal felületével mindig gond volt, lézeresnél nem. Egy drótos Logitech RX 1500-at váltana.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#41944) TeebyKay válasza junior11 (#41943) üzenetére


TeebyKay
őstag

A lézeres se bánik jobban az asztalfelülettel, de érdemes akár egy olcsóbb egérpadot beszerezni. Én is évekig az asztallapon játszottam, és egészen más most, hogy van alatta egy pad és ténylegesen oda mozdul az egér ahova szeretném.

(#41945) Tothgera30 válasza fogtunder (#41936) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még nem halt meg, míg be lehet szerezni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#41946) junior11 válasza TeebyKay (#41944) üzenetére


junior11
veterán

A HP egerekről mi a véleményed? Vagy Microsoft? :F

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#41947) TeebyKay válasza junior11 (#41946) üzenetére


TeebyKay
őstag

Netes felhasználásra ilyen árban bármelyik vezetéknélküli jó lehet. Én microsoft egeret még nem használtam, de szerintem egyikkel se lenne gond.

(#41948) dobragab válasza TeebyKay (#41941) üzenetére


dobragab
addikt

Az usb csatlakozó fejnél és ahol bemegy az egérbe hajlítgasd meg kicsit és úgy próbálgasd hátha kijön a hiba.

Bárhol hajlítgatom, nem jelentkezik. Szétszedve, az egér belsejében lévő részt hajlítgatva sem. Szerintem elkönyvelem működőnek.

Milyen érzékenységgel játszol? (cm / 360°-ban) Normális játékban az én 7,2 cm/360°-os sensimre is jó a 800 dpi.

A DA nagyon nagy, csak teljesen rásimuló tenyérel tudom fogni, hiába rövidebb, mint a Logitechek. Az ujjaim meg csak Churchill-style-ban kényelmesek (nekem).

A Logitechek jóval kisebbnek érződnek.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#41949) Exodius


Exodius
őstag

Kedves mindneki!

6000 Ft környékén keresnék magamnak valami jó egeret. Én egy Yenkee Shadow-t néztem ki, esetleg ismeri valaki? Elég pofás jószág és az ára is igen elfogadható (bár kissé gyanús, de lehet csak azért mert megszoktam, hogy a komoly gamer-egerek ára aranyrúdban mérendő :D). Szerintetek?

(#41950) Synthwave válasza dobragab (#41948) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

7,2 cm / 360°

omg

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.