Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105251) szkorhetz válasza Zoleee89 (#105250) üzenetére


szkorhetz
őstag

Mate 8, Honor 8, OP3, esetleg olcsóbban Redmi Note 3 Pro, Meizu Note 3.

(#105252) ->Raizen<- válasza Zoleee89 (#105250) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Erősen honor 8, s7-ről váltanak az emberek, és jónak mondják üzemidőben is.

(#105253) Tubica


Tubica
senior tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni telefon választással kapcsolatban !

- Árkategória. 30.000 Ft maximum

- Használt vagy új? Igazából, ez mindegy :)

- Hol vennéd meg? T-mobilos kártyám van.

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Olyan 2 évre.

- Mire használnád? Internetezés / telefonálás / sms / néha ellőnék pár képet, videót :)

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Volt már Simbian ( E51 ) meg most Android ( Huawei y300 ). Igazából a Simbian megbízhatóbb, gyorsabb volt, de az Androidtól nem riadok el :)

- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Itt nincs konkrét elképzelés.

Válaszaitokat előre is köszönöm :)

Üdv. Tubica :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#105254) formula01


formula01
aktív tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állok. Jelenleg egy Lumia 640 LTE-t használok, ezt cserélném droidos telefonra. Korábban már használtam droidot, 2.3.x-4.2.2-ig, most visszaváltanék.

A vásárlásra szánt összeg 100, maximum 150e Ft. Az elvárásaim a következőek lennének:

Minél jobb support, szeretnék még 1-2 főverziót legalább megkapni. Nem feltétlen ragaszkodom a gyári támogatáshoz, de akkor szeretném, hogy xda-s körökben népszerű legyen.
Méret min. 5 max 5.5 col, de ne túl nagy kávákkal lehetőség szerint. Fontos lenne az ujjlenyomatolvasó megléte.
Lehetőség szerint jó lenne ha a képernyő alatt lennének fizikai gombok, de nem létszükség. Képernyő minimum full HD. Dupla koppos feloldás előnyt jelente.
Lumia 640 és a Win10M egyik kedvenc funkciója számomra a glance screen, ha van ilyen megoldás droidon is, akkor az úgyszint előnyt jelentene. Szeretnék valamennyire prémiumabb érzésű telefont, műanyag tepsi nem érdekel.
Kamerával kapcsolatban nincsenek túl komoly elvárásaim, de persze minél jobb, annál jobb. :)
Játék közbe lehet a telefonon, de nem szempont, viszont a használat közbeni folyamatosság, valamint a multitask igen, ezért szükség lenne min 4 Gb ramra.
Belső tárhely amennyiben a telefon nem bővíthető sd kártyával minimum 64 Gb kellene, amennyiben bővíthető elegendő 32 Gb is.

Amik között gondolkodom:

OnePlus 3
Honor 8
Google Pixel amennyiben megjelenik, és belefér kb 150e Ft-ba
Nexus 6P esetleg
Huawei P9

Leginkább az OnePlus 3 valamint a még meg nem jelent Pixel fele hajlanék. Várom a javaslataitok, ha tudok jobbat, más ajánlatokat is szívesen fogadok. Köszi a segítséget.

Szerk.: Kifelejtettem, de egyik legfontosabb. A telefont minden éjjel tölteném, viszont fontos lenne nekem, hogy az egész napos használatot stabilan bírja, 5-23 ne kelljen a töltővel az aljzatot keresnem normál hasznlat mellett.

[ Szerkesztve ]

(#105255) Ataxia


Ataxia
tag

Üdv
55 ezer környékén keresek okostelefont újonnan.
A kínai gyártó két modelljét néztem ki.

Érdeklődnék, hogy a Xiaomi Redmi 3 pro vagy a Xiaomi Redmi 3s prime lenne a jobb vétel?
Mi a lényeges különbség a két modell közt?

(#105256) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Asus Zenfone 2 laser mobiltelefonnal kinek milyen tapasztalatai vannak a 6-os Androiddal?

[ Szerkesztve ]

(#105257) amol válasza Shingen (#105247) üzenetére


amol
addikt

Hátul. Ujjlenyomat olvasóra nincs szükségem, viszont a telefon többnyire az asztalon van, nem akarom csak azért felvenni, keresgélni a hátulján a gombot hogy aztán visszategyem tehát azok a modellek amik nem oldhatók az előlapon valamilyen megoldással nálam nem játszanak sajnos (oldalán sem). Tudom hogy az a trend hogy ha egyik van nincs a másik mert "sokat fogyaszt", de van aki mégis meg tudja oldani.

Eddig az S7 és az OP3 között gondolkoztam és bár az S7 nem független lenne afelé húztam a könnyebb beszerezhetőség/support/kiegészítők/qi/IP védelem és a kézhezállóbb méret miatt viszont a közelmúltban szívtam nem rootolt eszközről való mentéssel (Helium sem mentett alkalmazásadatot) így aztán root lett a vége de ez S7-nél nem jó ötlet. Ebből kifolyólag felmerül pár új kérdés.

-Ezek kitkat és régebbi droidok voltak, mm-nál működik már normálisan a fiókba mentés? Ezt jól csinálja az epül.
-Heliumon kívül lehet menteni mással is alkalmazásadatot root nélkül?
-Mit rootolhatok garanciavesztés nélkül?

Tudom túl sok a paraméterem de a rá szánt összeg rugalmas. Megvárom a Pixel és az XZ árakat, ezekre kíváncsi vagyok. Z5 is tetszik de S7 áron adja a szolgáltatóm annyit meg nem hiszem hogy ér.

(#105258) lezuvius válasza formula01 (#105254) üzenetére


lezuvius
őstag

Akkuido miatt P9/H8-0+3-6p sorrendbe allitanam az altalad felsoroltakat. Pixelekrol kb mar mindent tudni. Talan erdemes rajuk varni, de arban nem szamitok semmi baratira :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#105259) tom120514 válasza tom120514 (#105073) üzenetére


tom120514
őstag

Itt írják a kollégák hogy működik a mókolás, akkor ez nem akadály.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#105260) Zalaym


Zalaym
tag

Sziasztok!

Tényleg utolsó kérésem, ígérem! :B

Huawei P8 Lite vagy Xiaomi Redmi 3S

Nem tudok dönteni közöttük. :O

(#105261) dokee78 válasza Zalaym (#105260) üzenetére


dokee78
félisten

Xiaomi Redmi 3S Prime

[ Szerkesztve ]

(#105262) Zalaym válasza dokee78 (#105261) üzenetére


Zalaym
tag

Csak az a sima 3S-hez képest még 10-el hosszabb. :(((

Annyival érdemesebb? Mi miatt?

(#105263) dokee78 válasza Zalaym (#105262) üzenetére


dokee78
félisten

3 GB RAM
B20 LTE,bár ha csak nagyobb városban vagy akkor nem fontos.
Nem olyan drága.

[ Szerkesztve ]

(#105264) TGWH


TGWH
őstag

Kaptam tippet, azért durva az ilyen telefonokat milyen áron vesztegetik a magyar boltokban...
Ezek kb. mire elegek a mai világban?

http://www.tinydeal.com/leagoo-m5-mtk6580-quad-core-50-hd-android-60-touch-id-3g-phone-p-160494.html
http://www.tinydeal.com/oukitel-u7-plus-55-hd-mtk6737-64-bit-quad-core-android-60-4g-phone-p-161895.html

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#105265) curiousp


curiousp
kezdő

Nehéz követni a kínai gyártók termékeit. Valaki felhomályosítana a Lenovo Zuk Z2-ről? Ez Eustockon nem elérhető? Várható most olyan kínai gyártó terméke (Xiaomi, Meizu), amire érdemes várni? Valamelyikből jön egy Note 4, ugye? :) Pixelek gondolom magas áron jönnek, szóval azokat elfelejtettem.

(#105266) 123xyz válasza TGWH (#105264) üzenetére


123xyz
tag

Az első az használható, csak a procija gyenge egy kicsit, szóval inkább alapszintű felhasználásra lehet jó (játékra nem), amúgy van itteni tesztje is: ITT.
A másodiknak, jobb a procija, tud 4G-s netet, és nagyobb a kijelzője (ez nem előny vagy hátrány, csak tény), viszont az általad linkelt oldal szerint majd' 200 gramm, az azért durván le tudja húzni az ember zsebét... (bár az elsőnél is 180 grammos tömeget írnak, az se kevés)

Az a fő kérdés, hogy mi lenne a felhasználás célja, mik az elvárások (telefon / kijelző mérete, 4G net kell-e, stb.)

(#105267) TGWH válasza 123xyz (#105266) üzenetére


TGWH
őstag

Köszi.
Netezni, zenét hallgatni, olvasni. Meg egy kicsit játszani, de nem a legmegterhelőbb játékokkal.
Abból indultam ki, hogy 20-30 között használhatatlan szarok vannak a 3 szolgáltatónál, erre linkelték ezeket. 40 körül már vennék, azok már használhatóak, pl. lg 4k talán, de annyit meg nem fizetnék érte :D független telefonként meg ugyan az, vagy olcsó és szar, vagy drága...
Sony walkman egyetlen baja hogy nem tudja elérni az sd kártyát. Meg jó lenne egy fokkal nagyobb kijelző.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#105268) dokee78


dokee78
félisten

30k alatt van most valami új Best Buy Androidos készülék?
Mint korábban volt a Doogee X5 Pro,sajnos azt már nem lehet kapni az EUstocknál. :(

1,5 GB RAM<

[ Szerkesztve ]

(#105269) hape60 válasza dokee78 (#105245) üzenetére


hape60
aktív tag

A Sony Xperia XA topicot olvastam, csak az a fő probléma, hogy nagyon drága (100 felett). 70-ért nem éri meg? A tesztek nem rosszak...

[ Szerkesztve ]

(#105270) 123xyz válasza TGWH (#105267) üzenetére


123xyz
tag

Használhatóak ezek, csak ilyen árszinten el kell fogadni, hogy még ha hardveresen rendben is van a telefon jó esetben, kisebb szoftveres hibák szinte biztosan előfordulnak. Nálam a Doogee X5 Pro is hasonló kategória, ritkán de előfordul, hogy kell neki pár másodperc mire az alkalmazások váltása közben magához tér. Bő fél év alatt kb 3-szor indult újra használat közben... szóval ilyenek. De ennyi pénzért nem is érdemes csodát várni, igazából szinte bármelyik telefonban a 2 GB RAM az, ami nagyon sokat dob a használhatóságon - már az alsó kategóriában is ilyeneket érdemes nézni, a többi tulajdonság kevésbé lényeges. (A 16 GB tárhely is jó pont, bár ez általában a 2GB ram mellett meg szokott lenni.)

Ha konkrétan e közül a kettő közül kéne választani, akkor én a másodikat választanám, de érdemes lenne még szétnézni néhány másik oldalon is az olcsó mobilok között, hátha akadnak még jók.

(Nem mindegy azért az sem, hogy Kínából rendelsz (áfát rádobják majd nagy eséllyel a telefonra), vagy EU raktárból.)

(#105271) attiati


attiati
veterán

Nem tudom hogy vagytok vele, de a Huawei G8 piszok jól néz ki, ma néztem westend MM-ben. :Y

Még ha túlárazott is :)

(#105272) FRayal


FRayal
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem is? :)

- Árkategória: Max 90 K

- Használt vagy új? Új

- Hol vennéd meg? Függetlent vagy Telekomost szeretnék, szóval ennek megfelelő helyen. ( új előfizetés nélkül)

- Hosszú vagy rövid távra tervezel: 2-3 évet lehetőleg bírjon ki úgy hogy használható marad.

- Mire használnád? Böngészés, navigáció, fényképezés-videózás

- Ragaszkodsz valamelyik operációs rendszerhez : Ha lehetőség van rá, akkor WP ne legyen, nem voltak vele túl jó tapasztalataim

- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 4.7" - 5.5"

(#105273) Laza... válasza FRayal (#105272) üzenetére


Laza...
addikt

Ironia ON

Csoprtos rendeles, de itt kersz segitseget? lol :C

Never give up!

(#105274) FRayal válasza Laza... (#105273) üzenetére


FRayal
csendes tag

Valószínű ha ott kérdezek csak ott kapható telót kapok ajánlatként. Éreztem amúgy hogy ez valakinek fel fog tűnni :D

(#105275) amol válasza amol (#105257) üzenetére


amol
addikt

Erre valaki?

-Ezek kitkat és régebbi droidok voltak, mm-nál működik már normálisan a fiókba mentés? Ezt jól csinálja az epül.
-Heliumon kívül lehet menteni mással is alkalmazásadatot root nélkül?
-Mit rootolhatok garanciavesztés nélkül?

Megnéztem mihez van CM és az új modellek közül elég kevéshez. OP3-hoz van, de az a 4 hét...

(#105276) Csokyka


Csokyka
csendes tag

sziasztok!

Szeretném kérni a véleményeteket, köszi előre is :)

Leszeretném cserélni a lumia 735-ös telefonom, úgy érzem bármire cserélhetem biztos fényévekkel jobb lesz :D
néhány fontos szempont
- vagy új telefon vagy garanciában cserélt, esetleg használt 1 év garival ha hibátlan állapotú - 50- max 80 ezer ft-ig
- a szuper kamera fontos lenne, szobában is használható legyen, szobai fényeknél is, télen is (talán ez a legfontosabb!)
- megbízhatóság - ne akkor fagyjon le amikor a legjobban szükség lenne rá :D(sőt nem megengedett lefagynia :D)
extrák (nem olyan fontos de előny)
- 3 gb ram
- ujjlenyomatolvasó
- ha a következő 2 évet kiszolgálja anélkül hogy földhöz akarnám vágni
- 5" - 5,2 " szemet gyönyörködtető kijelző :))

Amire használnám,
- fényképezés (van rendes fényképezőgépünk is nem ahelyett keresem, csak novemberben születik meg a kislányunk és úgyis a telefon lesz kéznél :) )
- telefonálás
- facebook,messenger (ez tökjó lenne ha működne, képet lehetne küldeni, emailt (a lumia ezeket már gyötrelmesen teljesíti vagy semennyire)
- zene lejátszás, youtube

Van pár kiszemeltem,
Honor 6 ( papíron jobb a 3 gb rammal, de processzorhoz nem értek gondolom az meg gyengébb..viszont árban a legkedvezőbb )
Huawei p 8 lite ( a teszten a kamera jól szerepelt)
Huawei p 9 lite ( van ujjlenyomatolvasó, a kamerát már nem dicsérték annyira, megéri a felárat a másik kettőhöz képest?)
Más ötletet is szívesen fogadok :)
megbízható LG és Samsung alternatíva is érdekelne ha létezik ilyen :D

(#105277) agabe válasza Csokyka (#105276) üzenetére


agabe
addikt

Használtan sasmsung S6 32GB (gyári garis független) már 80-85ezer körül akad aprón.
Sztem jobb mint a többi amit felsoroltál.

[ Szerkesztve ]

(#105278) dokee78 válasza dokee78 (#105268) üzenetére


dokee78
félisten

Ezek közül van valamelyik,közeli ismerősnek?

Ezeket néztem:
LENOVO Vibe C (A2020)
HUAWEI Y560
Huawei Y3II
DOOGEE X5 MAX

(#105279) Lecs@ válasza agabe (#105277) üzenetére


Lecs@
addikt

Akkuban sajna harmat .

512 GB

(#105280) ak05


ak05
tag

Sziasztok

Én is segítséget kérnék.

Feltételek:
5-5,2" közötti kijelző

Fizikai gombok és értesítési led legyen

Magyarországon szeretném megvenni, üzlet és webshop is jó

Ár: 60-70 ezer körül

Új készülék legyen, S6 van most, körülbelül azzal egy tudásut szeretnék

Köszi az ötleteket

(#105281) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

Meizu M3 Note (3+32)
és
Redmi 3S Pro

közül melyiket válasszam?

ami nem számít:
A B20 nem fontos, az akkuidő se annyira

ami számít:
fotózás, kezelhetőség (ne egy Vernee Thor legyen), illetve, hogy több évig lehessen használni majd (pl. a Redmin 6-os Andrioid van)

(#105282) dokee78 válasza VÁMpír (#105281) üzenetére


dokee78
félisten

Melyikre gondoltál?
Mert Redmi 3S Pro nincs.
Redmi 3 Pro és Redmi 3S
De van Redmi 3 és Redmi 3S is.

(#105283) agabe válasza Lecs@ (#105279) üzenetére


agabe
addikt

mennyire konkrétan ?
4 óra SOT megvan azért.

[ Szerkesztve ]

(#105284) VÁMpír válasza dokee78 (#105282) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

igen, elírtam, a Prime-ra, legalábbis azt látom, hogy az EUStockn-nál már csak az lesz, ha majd lesz (most nincs raktáron)

(#105285) jksx válasza mantequilla (#105208) üzenetére


jksx
senior tag

Akkor ezek szerint pl. Samsungot lehet venni akár gsm-boltban is, mert ha elromlik mindenképpen szívás a javítás, figyelembe véve a hazai szerviz "szolgáltatást"?

(#105286) kepton


kepton
csendes tag

Sziasztok!

Úgy érzem ideje nyugdíjba küldeni a kis iphone 4s-em (amivel még mindig tökéletesen elégedett lennék, ha nem esett volna vízbe)
Hűségidőm most jár le, így szeretnék új készüléket vásárolni kedvezményesen, bár nem tudom mekkora a kedvezmény.

Szeretném a a tanácsotokat kérni, hogy milyen készüléket vegyek.

-Telekomnál kapható készülékek közül kell választanom, maximális ár 170.000 Ft 1-2 évet szeretném ha kibírna.
-Munkám során sok képet kell készítenem mindenféle fényviszonyokban. Így fontos, hogy jó minőségű képeket csináljon.
-Napsütésben is szeretném látni a kijelzőn megjelenő dolgokat.
-Egész nap be van kapcsolva a wifi/mobilnet, folyamatoson töltök fel-le felhőből. 1 napot jó lenne ha kibírna az akkumulátor, hogy csak este kelljen töltenem.

Oprendszer:
Windows: volt sokáig, de ahogy a készülékfelhozatalt néztem inkább nem.
IOS: Szeretem, de ebbe az árkategóriába ahogy néztem csak a 6, 6s fér bele, nem tudom ér-e annyit, vagy androidosok vannak jobb ár érték arányban.
Android: Ez az a rendszer amitől rég elzárkóztam, samsung készülékeim 1 év alatt meghaltak, más androidos eszközök hamarabb, mindig fagyott, csak a baj volt vele. Nem tudom most mi a helyzet, de nem zárkózom el.

Nem szeretem a nagy telefonokat, de talán még egy 5,3-as kijelzővel meg tudok barátkozni.

Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#105287) ->Raizen<- válasza kepton (#105286) üzenetére


->Raizen<-
veterán

S7 edge lenne neked a legjobb.

(#105288) gianone válasza kepton (#105286) üzenetére


gianone
őstag

Mondasz egy csomagot, akkor könnyebben segíthetek.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#105289) kepton válasza gianone (#105288) üzenetére


kepton
csendes tag

Hopp az lemaradt Next S Aranytárskártya 2 év hűséggel

(#105290) ->Raizen<- válasza kepton (#105289) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Mondjuk én döntöttem, most hogy láttam az iphone 7 meg a note 7 közötti különbséget sebességben, hétköznapi használatban, úgy döntöttem hogy soha többet android. :D Iphone se 2 napos üzemidőt lazán tud és az is lazán jobb sebességben, jó kamerával mint egy s7.

(#105291) gianone válasza kepton (#105289) üzenetére


gianone
őstag

Esetleg Magenta mellé van a kártya?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#105292) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Ezt a Vodafone Smart Platinum 7 telót csak a vodánál lehet megkapni? függetlenítve nem?
más néven pld :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#105293) agabe válasza gianone (#105288) üzenetére


agabe
addikt

Galaxy S7 136 ezer

iphone-ből vagy SE (de abból csak 64-es, mert 16Giga kevés ha fotózol is rendesen) ami hasonló árban van mint a Samsung S7
vagy
iphone 6S 32GB ami viszont már 180ezer

iphone 6 és alatta felejtős most már újként. SE akkuidőben elég király, samu meg sötétben még jobb képet lő, nagyobb a kijelző és gyönyörű.

(#105294) Tubica válasza Tubica (#105253) üzenetére


Tubica
senior tag

Sziasztok :)

Erre valaki tudna adni valami tippet ? :C

Üdv. Tubica :R :)

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#105295) gianone válasza agabe (#105293) üzenetére


gianone
őstag

Szerintem ezt nem nekem akartad írni.

Egyébként nem véletlenül kérdeztem a csomagot, mert ha a társkártya Magenta1 mellé van, akkor pl. az S7 is csak 109800 kamatmentes részletre. És az Edge 139800.

Bár lehet, ez hosszabbításra nem vonatkozik, meg kell nézni. Vagy csak ha még nem vette igénybe.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#105296) agabe válasza gianone (#105295) üzenetére


agabe
addikt

ja nem neked, hanem kepton-nak :)

(#105297) kepton válasza gianone (#105291) üzenetére


kepton
csendes tag

Nem. Nálunk elméletileg nem is lehet magenta, mert nincs 30Mbit/s -os internet csak max 10. :/

(#105298) dni


dni
őstag

Sziasztok!

- Árkategória. Max 60k
- Használt vagy új: inkább új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, vagy Vodafonenál, esetleg HA-n
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszútávra,
- Mire használnád? Telefonálás, netezés, chatelés, fotózás (árkategóriához mérten jó kamera fontos volna)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? max 5" de inkább kisebb

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#105299) TGWH válasza 123xyz (#105270) üzenetére


TGWH
őstag

Köszi a választ.
Az nem gond ha fél évente 3szor megröccen, csak konkrétan a telekomnál lg k4 40 ezer forint lenne, régebbi androiddal, ezek meg már a 6-os verzióval vannak.
Ez a kettő maradt ami 6-os android, meg használhatónak tűnő de olcsó, így e kettő között kéne választani. Egyik gyengébb procival és gpu-val van, de fémkerettel és ujjlenyomatolvasóval elvileg, bár nem biztos, nem mint ha kéne :D
Még meglesem, de ha eu-ból rendelve nem dobják rá a vámot meg az áfát, akkor tuti e kettő közül választok. Ha rádobják, akkor meg max mennyivel drágulna?

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#105300) raven12


raven12
senior tag

Sziasztok!

Barátnőmnek keresek olyan mobilt, amit használtan (reális áron) 20ezerért be lehet szerezni. Az se baj, ha csak függő van ennyiért.
Prioritások: kis (max 4,2") kijelző, "jó" kamera, android. Azt, hogy stabil, nem hibásodásra hajlamos, nem is mondom.
Márka mindegy.

Mit tudtok ajánlani? (Egyébként Z1 compact lenne az "álom", csak az sajnos inkább 30k)

Köszönöm szépen előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.