Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104301) rpap96


rpap96
csendes tag

Újra írnék, mert nem igazán kaptam választ.
A célom egy minél olcsóbb, max. 55-60 ezres készülék lenne, ha csak lehet újonnan, akár rendelős formában, egy a lényeg, legyen nagyon jó kamerája. A hátlapi fotó a lényeges, egyelőre a Xiaomi Mi4c mellett voksolnék (2/16,/45000), de ha van jobb alternatíva, szeretnék tudni róla.

(#104302) Jazz válasza BenHans (#104299) üzenetére


Jazz
veterán

A J7 prime-ról mi a véleményed? review-szerűség

- Amoled helyett IPS, így már azoknak is alternatíva a telefon akiknél éjjel-nappal megy a GPS navi, folyamat világít a kijelző, és nem kell már félni a beégéstől
- Van már FM rádio (a 300k-s S7-be ez nem fért bele anyagilag biztos)

Egy másik kérdés:
Ha J5-ön a frissítés csak az android 5.1.1-ez hozza elő (A 6-os helyett), ez azt jelenti hogy megszűnt a frissítés/támogatás hozzá?

free your mind

(#104303) batai15 válasza Acheron (#104288) üzenetére


batai15
félisten

Arany ár, de az eggyik legjobb a htc 10 lenne. Nincs olyan batar nagy mint egy One plus 3, cserébe nincs hardver éhes touchwiz, mégis rettentő jó kiváló rendszer , és stb. Igaz draga.ha lenne keret tuti htc 10 vennék.

(#104304) pècsimunkás válasza Jazz (#104297) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem ìrta , hogy kell , de amúgy nettó 52 giga a tárhely . Azzal azèrt el lehet lenni egy darabig ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#104305) Jazz válasza pècsimunkás (#104304) üzenetére


Jazz
veterán

A külső tárhely inkább amolyan korlátlan pendrive-ként jó szerintem. És kényelem. Nem kell gondolkodni mit tegyél rá mit nem. Pl. 256Gb-os micro sd, aztán hadd szóljon, ami belefér, filmek, zene, képek, bármi. Mindezt a megfizethetetlen felár nélkül, és úgy hogy még mobil is. Odaadod másnak, itt van, tedd be a notidba, másold át, vagy éppen másolj rá stb...

free your mind

(#104306) pècsimunkás válasza Jazz (#104305) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nèzd , nekem mindegy . Kèrdezett valamit èn ajánlottam valamit. Szerintem (!) 52 giga tárhely elèg (nekem) .Van 2x 64 gb pendrive- om , 1terrás külső vinyó , meg 50 giga felhő . Ezzel el vagyok . A telefonomon most kb 40 giga hely van , ha megveszem râ az iGo- t , akkor is marad mèg bőven helyem . A legtöbb ember meg 8-16-32 gigâs kártyát rak a telefonjába , nem hiszem ,h a 256 gb- os kârtyával sokan mászkálnak . Persze , jobb lenne ,a bővíthetőség , de ez egyre ritkább a dual sim mellet . Mielőtt megjelent az OnePlus3 , akciós volt az S7 dual , azt hiszem 500 euróért a nèmet MM-ban , de ott is a bővíthetőség rovására ment a második sim hely , ès csak 32 gb volt a tárhely . Azt kihagytam , de a OP3 64 gigáját elègnek gondoltam . Ès elèg is - nekem is ès sokmindenki másnak is ...
A memóriakártyát még sosem adok másnak , "ha kell valami üljünk össze , másold át , vagy add ide a pendrive-ot , átrakom ami kell "

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#104307) Dickassman


Dickassman
csendes tag

Helo,
Éppen telefonvásárlás előtt állok.

Nincsenek külnösebb elvárásaim, leginkább a tartósság az amit elvárnék. Szeretném 2-3 év mulva is használni az aktuális aplikációkat. .
A jelenlegi iphone 4 emet szeretném lecserélni valamire ami jobban megfelel a kor kihívásainak.

Az keret 100-110 000(legfeljebb)
Nem lenne ba ha uj lenne, garanciát szeretnék rá mindenképp
Nem szeretnék nagy kielzős telefont, 5 col fölé nem szívesen mennék
Szeretném néha napján játéra is használni de nem ez az elsődleges
A platform mindegy nem lenne rossz ha android lenne
A háttértár minimum 16 gb legyen.

Eddig a Galaxy A5 (2016) ra gondoltam. (bár ez kicsit a keret alatt van de ha jól gondolom megfelelne az igényeimnek, de a 2 gb ram eléggé elgondolkodtat)

A segítségeteket előre is köszönöm : )

[ Szerkesztve ]

(#104308) Ájvé válasza rpap96 (#104301) üzenetére


Ájvé
veterán

Ennyiért ilyen kitétel mellett nem igen van jobb, ha a korlátokkal együtt tudsz élni (16GB tárhely elég) akkor jó választás.

(#104309) Jazz válasza pècsimunkás (#104306) üzenetére


Jazz
veterán

A 64Gb több mint elég, így van.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#104310) Acheron válasza BenHans (#104294) üzenetére


Acheron
őstag

Köszönöm a javaslatod! Ahogy írtam, a HTC nálam előnnyel indul, sok évig használtam, kedveltem. Op rendszer téren bizonyosan jó lenne, ahogy írtam, a kopástól, sérüléstől tartok kicsit. Tokban max kivehetőben szeretem tartani - a védelmet szolgáló állandó tokok sokszor elrejtik a telefonok eredeti szépségét anélkül viszont tényleg sérülékenyek. Az üveg telefontesttől épp emiatt ódzkodok nagyon - nálam egy repedés a telefon cseréjét jelentené, pont elég a kijelzőnél ez a rizikó, nem szeretnék a hátlapnál is ezen izgulni. Pedig egy fém testű edge készülék nagyon bejönne... Szóval a 10 tetszik, de az ára elég határeset - most épp lenne egy 150 körül használtan a környéken, meglehet, körbekérdezem.
Utánaolvastam az Oneplus 3 -nak is - írod, hogy nem vennél ilyet a 10 helyett, megköszönöm, ha leírod, miért (semmi provokáció, tényleg érdekel). A specifikációi nem rosszak, árban pedig határozottan jó. Nekem is van egy pozitív elfogultságom a HTC felé, de nyitott vagyok bármi másra is, ami jó :)
(#104295) sky11: nem tűnik rossz ajánlatnak. Az miért van, hogy a webshopok ajánlataiban (és sokszor az aprón is) drágább, mint a hivatalos oldalról rendelve?
(#104297) Jazz: Samsungból csak valamelyik csúcsmodell jöhet szóba, most épp a párom J5 -ösét használom, de nem nyűgöz le, nem tudunk összehangolódni. Bántani nem akarom, biztos jó teló ez is (a páromnak pl teljesen elég), nekem kicsit több az igényem, ennyi.
OP3: 64 Gb mellett már nem biztos, hogy létszükséglet a bővíthetőség.
(#104303) batai15: A kisebb képernyő pillanatnyilag nekem előny, de azt is tudom, hogy amint megszokja az ember, már a nagyobb sem nagy - magyarán az OP3 is szokható lenne. Használtan nem annyira arany ár, kb S7 edge szint.
(#104306) sky11: egyetértünk, nekem a 32 Gb -os HOX is elég volt (pontosabban igen ritkán fordult elő, hogy nem volt elég). Nem gyűjtök zenéket, a képeket, videokat pedig gépre teszem. A párom 2015 -ös J5 -öse mellé vennem kellett egy bővítőkártyát most, hogy én használom, talán 32 Gb -os ment bele. (A 16 GB -os Iphone pl ezért sem jöhet szóba, nem bővíthető, pedig nem rossz teló). Akkor már inkább a 2 SIM.

(#104311) Jazz válasza Acheron (#104310) üzenetére


Jazz
veterán

Van a J5, a J7, meg a J7 prime. A két J7 között ég és föld a különbség. Utóbbi még csak most fog megjelenni. Minden-ben top, és még az FM rádiót sem spórolták ki, ahogy az S7-ből pl.[link]. Az ára is 100k felett lesz.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#104312) pècsimunkás válasza Acheron (#104310) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Egy darabig nem lehetett kapni . Elvileg holnaptól rendelhető . Nem tudom melyik telefon mellet döntesz , de ha OP3 lesz , csak az Oneplus.net- ről rendeld .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#104313) Torry


Torry
addikt

Sziasztok!

30 körül, függetlenül, az LG G2-nél van jobb választás?

Üdv,
T

(#104314) csakany2001 válasza Torry (#104313) üzenetére


csakany2001
senior tag

G2 még mai viszonylatban se rossz.Szerintem nincs ennyiért jobb nála.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#104315) Jazz válasza Torry (#104313) üzenetére


Jazz
veterán

Esetleg Xiaomi Redmi 3s.35k

Nekem is 30k körül kéne most telefon (nem közvetlenül nekem). Ahogy nézem a G2 talán még jobb is. Honnan veszed? B20 és magyar nyelvet is tud?
5-ös droidnál megállt az upgrade nála, vagy van esély hogy a 6-osra is lefrissül?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#104316) csakany2001 válasza Jazz (#104315) üzenetére


csakany2001
senior tag

Tud B20 és a magyar nyelvet is.A Nexus 5 konkurense volt ami pedig MM-nél állt meg,a G2-re meg max CM MM-t tudsz felrakni.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#104317) Cruzito76 válasza Ájvé (#104265) üzenetére


Cruzito76
csendes tag

Az első pontnak némileg ellentmond, hogy az Eustock oldalán a telefonnál külön ki van emelve, miszerint:

"MIUI 8 Global developer (fejlesztői) szoftver.
Hetente frissül, magyar nyelv és google alkalmazások elérhetőek"

Tehát tényleg nem egyszerű eldönteni, hogy eszik-e vagy isszák... :)

[ Szerkesztve ]

(#104318) Jazz válasza csakany2001 (#104316) üzenetére


Jazz
veterán

Most nézem hogy a G2 80k huf. [link] (Asszem nem egy kategória a redmi 3s-el.)

30k-ért nekem is kell. Csak honnan? :) Esetleg ez? De se nem magyar se nem B20.[link]

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#104319) csakany2001 válasza Jazz (#104318) üzenetére


csakany2001
senior tag

80K vicc a G2-t.Annyiért már sokkal jobbat kapsz.De egy kategória mert egy 3 éves Flagship-nek a mai alsó-kategória a konkurenciája.
Itt van egy bár ez 40K de jóval erősebb mint a 3s.

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#104320) BenHans válasza Jazz (#104302) üzenetére


BenHans
addikt

Nincs róla nagyon véleményem mert még nem is kapni, így tapasztalatom sem nagyon lehet.
A J7 2016-ból kiindulva a túlárazott átlagba sorolnám, a Prime sem sokban különbözik (720p vs. 1080p, 2 vs. 3GB RAM, 5 vs. 8MP secondary camera) de árban 99.99% hogy fölötte lesz.
A linkelt videóban elég siralmas a játék, ennek a sorsa is a szoftveren az optimalizáción fog eldőlni és a támogatáson amibe sok bizalmat nem fektetnék.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#104321) Ájvé válasza csakany2001 (#104319) üzenetére


Ájvé
veterán

Az meg használt, van aki bevállalja van aki nem.
"De egy kategória mert egy 3 éves Flagship-nek a mai alsó-kategória a konkurenciája."
Azért egy G2 még mindig sokkal jobb, mint egy Redmi 3S (akkut kivéve, de ez se a technológia miatt van, csak egyszerűen nagy akksi van benne), minden jobb egy G2.
Mellesleg akkor már Mi4c, ez jobb, mint a G2 vagy Redmi 3S (persze LTE 800 Mhz nélkül, ha valakinek annyira lényeges).

[ Szerkesztve ]

(#104322) Jazz válasza csakany2001 (#104319) üzenetére


Jazz
veterán

Ez használt.
Újonnan tudsz adni linket ahonnan belehetne szerezni magyar nyelvű és B20-as verziót G2-ből 40k alatt?

(#104320) BenHans:
Siralmas bizony. Ilyen rossz romokat készít a samu?

(#104321) Ájvé:
Jobb a G2 igen. De újonnan 2x annyi mint a 3s.
De ha valahonnan belehetne szerezni magyar és B20 verzióval 35k környékén a G2-őt az nagyon jó lenne.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#104323) Ájvé válasza Jazz (#104322) üzenetére


Ájvé
veterán

80-ért nem éri meg a G2, nyilván.
EUstockon lesz majd 3S, persze nem 35 lesz minden bizonnyal, de ilyen 40-ért még jó vétel. Azt nem hiszem, hogy egy árban lesz a Mi4c-vel, 40-re tippelném a várható árát. Ennyit szerintem megér biztos garanciával.

(#104324) bl0ck


bl0ck
tag

ÜDv.
Valaki tudja O+ mennyi a szállítási idő?? Hátha meggyőzöm magam rá....

(#104325) Acheron válasza Jazz (#104311) üzenetére


Acheron
őstag

Attól tartok, nem ez lesz az én telefonom. Ha normál kijelzővel keresnék Samsungot, akkor alighanem a sima S7 -et nézném - de Samsungokból igazán csak az Edge fogott meg kicsit az extra kijelző funkciókkal. Az 5,5 col nekem inkább maximum, mint cél, méretre már a J5 -tel is elvagyok. Mindenesetre köszönöm a javaslatot neked is!

(#104312) sky11: Nem rossz paraméterekkel bír. Néhány kollégámnak volt korábbi verziója, rákérdezek, hátha valamelyikük újított, és élőben is meg tudnám nézni - anélkül nem szívesen vennék hosszabb időtávra készüléket. Az oprendszerére főképp kíváncsi lennék, a leírások szerint leginkább a stock droidra hasonlít, néhány kiegészítéssel - ilyen értelemben akár hasonlíthat is a Sense -re is. :F Mik a jelenleg ismert gyengéi ennek a készüléknek?
Arra sajnos végkép nem sok esélyt látok, hogy egy HTC 10 mellett nézzem meg, pedig az sokat nyomna a latban, ha cirka 50k különbséget kell mérlegelni.

(#104326) agabe válasza Acheron (#104325) üzenetére


agabe
addikt

oneplus 3 osszefoglalva nagyon nagyon jo.
Kamera (foleg videozas stabilitasa, ujrafokuszalas) dupla aru flagshipeknel lehet jobb, fenykepeknel kicsit jobban kell figyelni mint pl. ipI6s-6Splus eseten, figyelni kell az autofocus-t valamennyire, de toleralhato boven.
Szerintem nagyon jo a dac benne, ha fulessel hasznaltam nekem tisztanak tunt a hangja masokhoz kepest is.

[ Szerkesztve ]

(#104327) Siffredi válasza bl0ck (#104324) üzenetére


Siffredi
senior tag

Most rendeltem meg, 16-át írt estimated time-ra...

(#104328) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Bocsánat, hogy megint variálok, de hátha van akinek volt már tapasztalata.
Nexus 6p vs Note 5
Sok videó szerint az egyik, sok videó szerint a másik a jobb.
Kamera és akkuidő a fontos. Stock nem zavarna.

Várom a tapasztalatotokat és köszönöm a türelmeteket.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#104329) lezuvius válasza eladogeppc (#104328) üzenetére


lezuvius
őstag

Volt mind a ketto (Note 5-t valtott nalam a 6p) es akkuban jobbnak ereztem a Nexust, tovabba kameraban is egy picivel.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#104330) istnag válasza lezuvius (#104329) üzenetére


istnag
addikt

Már egyszer leírtad neki ezt, reméljük megfogadja végre...

(#104331) lezuvius válasza istnag (#104330) üzenetére


lezuvius
őstag

tudom :) de latod megis...
Nexus 6p volt az eddigi leggordelekenyebb mukodesu androis telom, pedig volt mar nem egy...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#104332) eladogeppc válasza istnag (#104330) üzenetére


eladogeppc
veterán

És akkor mi van ha már leírta ? Ha nem akarja nem válaszol.... ennyi. Téged miért zavar ? Ha értelmes dolgot tudnál hozzáfűzni, jobb lenne.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#104333) istnag válasza eladogeppc (#104332) üzenetére


istnag
addikt

Talán mert itt szenvedsz, szenvedtél már pár hete is. Leírta, hogy a 6P jobb, erre vettél egy Note 5 (ezt már az előtt tudtad, mielőtt kérdeztél,csak vártad, hogy megerősítést nyerjen a döntésed).Nem jött megerősítés, így megerősítetted saját magad, mindeféle youtube videókkal és hasonlókkal.
Note 5 nem jött be, most kapkodsz itt, meg elhinted, hogy elcserélnék, persze nyilván. :U Vállald fel, hogy rossz döntést hoztál és cseréld le egy 6P-re.

(#104334) batai15 válasza eladogeppc (#104332) üzenetére


batai15
félisten

úgyis havonta cseréled a telefonokat, legalább ki próbálod.
istnag hatalmas +1 !! szoktam olvasni a topikokat, sose jó neki eggyik telefon sem. :U

[ Szerkesztve ]

(#104335) Lecs@ válasza eladogeppc (#104332) üzenetére


Lecs@
addikt

Neked egyik sem lesz jó, mint eddig sem. Érdekes, szinte egyetlen ember vagy, akinek egyik teló sem jön be, mindegyik szar. Miért nem veszel egy Nokia E-51 készüléket, és külön egy vmi jó fényképezőt ?

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#104336) Agyasima


Agyasima
senior tag

Mit ajánlanátok az alábbira?
- nagyon f@sza fényképező
- Android
- 80 ezresbe belefér
- új, magyar, garanciális
- független

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#104337) atom18


atom18
aktív tag

Sziasztok!

Note5, s6 edge+, mate 8.
Melyiket ajánlanátok a három közül mindegyiket ugyanazért az árért kapom, vagy esetleg más ár 135e.

(#104338) batai15 válasza atom18 (#104337) üzenetére


batai15
félisten

Szvsz s6 edge.

(#104339) Lecs@ válasza atom18 (#104337) üzenetére


Lecs@
addikt

Ha nem kell a cerka, akkor S6 Edge +. Mate 8 baromi jó akkuban, egy jó ( de nem kiemelkedő ) kamera, szinte semmi támogatás. Note 5 hivatalosan nincs EU - ban. De szintén jó választás, átlagos üzemidővel. Én személy szerint S6 Edge + - t választanám. Bár nem is írtad, mi fontos számodra.

512 GB

(#104340) PAPSZIMax válasza atom18 (#104337) üzenetére


PAPSZIMax
tag

Én a helyebne még a Oneplus 3-at bevenném a sorba 125e ft. Am én meg a 3 közül a mate 8-at venném

(#104341) batai15 válasza Agyasima (#104336) üzenetére


batai15
félisten

Galaxy a5 ,de jobb lenne egy nexus 5x.

(#104342) lezuvius válasza Agyasima (#104336) üzenetére


lezuvius
őstag

Nexus 5x rendelkezik a legjobb kameraval ebben az arban.

atom18
Mate 8-kivalo akku,bovitheto,FM radio es jobb ujjlenyomatolvaso miatt.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#104343) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Miért én vagyok a hibás azért, mert nem tudnak a gyártók normális telefont összehozni ? Az egyikben ez a jó, a másikban az. iPhone 6S Plus például nagyrészt megfelelt, és a Note 5 sem katasztrófa.
A kérdéseimet meg azért teszem fel, hátha valakinek van evvel is, avval is tapasztalata.
Note 5-el nincs túl sok bajom, az akku idő lehetne picit több, de gondoltam kipróbálok egy Nexus-t is - igen, van aki elcseréli rá - csak amit írtam az a két dolog fontos nekem amit fentebb jeleztem. A kamera egyáltalán nem szar a Note 5-ben egyébként.
LG G5-el megjártam, rohantam vissza a boltba, hogy cseréljék vissza nekem az iPhone-ra, mert az egy kalap szar.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#104344) w333 válasza eladogeppc (#104343) üzenetére


w333
félisten

Csodák nincsenek ... valamilyen kompromisszumot mindenképp be kell vállalni mert tökéletes telefon nincs és nem is lesz ! :))

Fotózásra biztos vagyok benne hogy a Nexus 6P a jobb, videókban pedig a Note 5 mert van OIS, de ha nem futás közben akarsz videót készíteni akkor a N6P is ugyan olyan jó sőt még sokkal jobb is, rendszer sebesség megint csak a N6P a jobb, kijelzőben ugyan az a kettő, akkuidőben is hasonlóak :)

Multimédiára pedig megint a N6P a stereó hangszóró miatt nagy élmény !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#104345) batai15 válasza eladogeppc (#104343) üzenetére


batai15
félisten

Vegyél htc 10et. Drága cserébe tuti jó lesz .

(#104346) w333 válasza batai15 (#104345) üzenetére


w333
félisten

+1 de kamerában ugyan az mint a N6P és N5X sőt kicsivel gyengébb mert nincs benne a HDR+, de talán ezzel a telóval van a legkevesebb kompromisszum :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#104347) eladogeppc válasza w333 (#104344) üzenetére


eladogeppc
veterán

Az EIS-től félek nagyon, mondjuk nem videózok futkorászva :D Max esti szórakozó helyen ugrálva, akkor meg mindegy hogy OIS vagy EIS :D

EIS közeli fotózásoknál gondolom segít ? Ezért kérdem igazából, hogy ha fotózok nem állványról persze, akkor mennyire lesz mosódott a kép ?

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#104348) w333 válasza eladogeppc (#104347) üzenetére


w333
félisten

hogy ha fotózok nem állványról persze, akkor mennyire lesz mosódott a kép ?

Nem lesz mosott, miért is lenne az ? N5X -ben pl. nincs sem OIS és EIS mégsem mosottak a képek ... valami alap stabilizálás mindegyikben van ! :)

Kivétel a Mi4 telefonom ... na abban semmi nincs (alap stabilizálás sem) álló helyzetben is remeg mind a kocsonya (nehéz vele fotózni de megszokható)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#104349) atom18 válasza Lecs@ (#104339) üzenetére


atom18
aktív tag

Mit értsek az alatt, hogy semmi támogatás?
Ami lényegesebb, nagyrészt netre használnám, semmi játék. A kijelző legyen szép, és a fényképező csináljon legalább olyan képet mint a mostani Sony z1-em, persze ha jobb nem baj. :)

[ Szerkesztve ]

(#104350) eladogeppc válasza w333 (#104348) üzenetére


eladogeppc
veterán

Most akkor picit megnyugodtam :D Kaptam is sok képet tőletek az N6P-ről csak nem tudtam, hogy azok állványos fotók vagy csak kézből készültek.
Ha jól olvasgattam itt-ott, a N6P-nél már a Snapi810-es hibáit valamelyest javították, illetve az akku idő is jobb az "N" alatt.
Mondjuk ha a BoomBeach nem szakadozik, akkor már jó :D :D :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.