Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104251) Tybee000


Tybee000
aktív tag

gyorskérdés: OnePlus 3 vagy Honor 8?

Igazából kb egy árban vannak és kb hasonló tudásúak is, viszont az EMUI és a romolhatóság hiánya nagy hátrány számomra a Honor kapcsán.

(#104252) diegho válasza Tybee000 (#104251) üzenetére


diegho
nagyúr

Olvasd el 2. mondatodat és töröltesd a kérdésedet, hiszen, ha elolvastad már nincs is mire válaszolni.

(#104253) Kreon21


Kreon21
csendes tag

Légyszi írjátok meg, hogy melyik telefont vegyem meg, amivel nem kell legalább az első két évben szervizbe mennem? Amióta okostelefonra váltottam, mindnek volt valami baja. A legújabb az LG Spirit 4G-m, aminek nem megy a GPS-e és megölte két SD kártyámat is. Már tele van a hócipőm. Próbáltam a kínai vonalat is (Newman N2, Navon M450), de nem igazán jött be, mert azok között is sok a retek. Ha tudnátok ajánlani valamit, aminek nem szokott baja lenni, hálás lennék. az általam használt programok nem túl durvák: Fb Lite, MinDig TV, hírportálok, Yahoo Mail, Youtube, stb.
Ja, és nem szoktam százezreket költeni telefonra. :-) Kb. 40-50.000 Ft-ba mi fér bele?
Előre is köszi.

(#104254) mantequilla válasza Kreon21 (#104253) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Szerintem a kettő nem fér meg egymás mellett. Vagy fizetsz százezreket a minőségért, vagy olyan telefonokat veszel olcsón aminek gyenge a minősége és 2 év alatt elromlanak.

(#104255) ghiottone válasza Kreon21 (#104253) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Moto G4 play és nem lesz vele gondod. Expansysról Hardveraprós beszerzéssel 50 ezer.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#104256) #20221952 válasza mantequilla (#104254) üzenetére


#20221952
törölt tag

Vagy 2 éves, de új - nem használt - prémium telefont vesz.

(#104257) NoOne1976 válasza #20221952 (#104256) üzenetére


NoOne1976
őstag

Itt mire gondolsz? Ami 2 éve volt prémium, és még ma is forgalmazzák, vagy valaki megvette, de nem használta?
Tudsz mondani példát, hogy mit érdemes szerinted?

(#104258) kiki89


kiki89
aktív tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok és egy kicsit elbizonytalanodtam.
Most ott tartok, hogy két telefonra szűkítettem a kört: Iphone7 vagy Note7(az akksis probléma hidegen hagy!)?
Elsődleges szempontok:

-Munkám során gyakran kell mobilról e-maileznem.
-Jó minőségű fotókat kell csinálnom (majd e-mailen küldenem).
-Navigálásra használnám.
-A többi a szokásos, (hír olvasás, közösségi háló, stb)

Tudom, hogy egyik készülék sincs még itthon forgalomban, viszont már egy ideje almát használok, és inkább olyasvalaki véleményre vagyok kíváncsi, aki mindkét fronton otthon van, hogy a napi munkám/életem, melyik eszköz könnyebbítené meg jobban? (egyszerűség és gyorsaság a lényeg)

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#104259) Siffredi


Siffredi
senior tag

Tudom, hogy nem tartozik szervesen a topikhoz, de itt olvastam, hogy a huawei állítólag 2 év garanciát ad a telefonjaira, és csak a számlát kell bemutatni hozzá.

Na de mi a helyzet a gsm boltos készülékekkel, amikre 1 év garanciát ad a bolt? Azokra is érvényesíthető a 2 év garancia valahogyan?

(#104260) malnabokor


malnabokor
senior tag

Sziasztok, én is bővíteném a Honor 8 vs 1+3 dilemmázók körét, de egy kicsit máskép közelítve, a gyártói tapasztalatokat tekintve valószínűleg melyik lesz az utolsó android amit hivatalosan megkapnak? (Nem hivatalosan az 1+3 gondolom jobban támogatott, de nem szokásom ilyen utakon járni :) )
Az időtállóság a kérdés, 3,5-4 évig használnám, nem játszom rajta, ahol legjobban szükségem lehet a telefon gpu-ra az netes méditartalom, gps.
A két telefon között mondjuk 3-4 év múlva mekkora különbség lenne mondjuk egy youtube/bkk futár/böngésző/spotify/telefonkönyv/Google Maps/MS OneNote megnyitásakor üres memóriára? Érezhetően lassabb lenne egyik mint másik? (Tudom, "csak" a jövőt kérdezem, de hátha van valakinek valami elmélete :R )

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#104261) csakany2001 válasza kiki89 (#104258) üzenetére


csakany2001
senior tag

Lényegében ez Android vagy IOS kérdés.
Az Android személyre szabhatóbb,nyílt forráskódú,1-1 hibára hamarabb kapsz megoldást,de itt könnyebben tudod a rendszert rongálni így pedig egy kis hozzáértést is igényel de jó beállítva nincs semmi stabilitási probléma.
Az IOS fapadosabb de a sebessége kifogástalan és teljesen más a memóriakezelés,hülye-biztosabb így nem igényel különösebb beállítást/hozzáértést,kiveszed és használod.Itt ha valami gond van akkor csak az Apple tud segíteni.
A többi az meg szubjektív,ugyan azok az alkalmazások meg vannak mindkettőre,mindkettőnek megvan a maga előnye.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#104262) lezuvius válasza malnabokor (#104260) üzenetére


lezuvius
őstag

Velemenyem szerint ha marad az a tendencia, hogy minden app egyre latvanyosabb animaciokkal mukodik, akkor jelentosse vallhat a kulonbseg. Figyelmedbe ajanlom a RAM tenyezot (6gb vs4gb) es melletennem azt is,hogy az EMUI sajnos mara egy igencsak ramzabalo UI lett es ez a teny egy csaknem Stock rendszerhez kepest igencsak donto lehet.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#104263) Jazz


Jazz
veterán

Van egy paradoxon amit felkéne oldani a Xiaomi Redmi note 3 pro-val kapcsolatban:

I.
mobilarena teszt:
"Az EuStocktól vagy a tesztelésre kapott, 7.2.3.0-s nemzetközi MIUI-val szoftverezett variánssal vásárolható meg a phablet, nagyjából komplett magyar rendszernyelvvel, Play Áruházzal és kínai appok nélkül, ám nem frissülő rendszerrel – vagy kínai/angol, rendszeresen frissülő MIUI-val, Play Áruház nélkül. Mindkét esetben 5.1.1-es az Android főverzió és zárva van a bootloader, bár nyitott opció is elérhető a kísérletezgetőknek."

II.
Ezzel szemben a geekbuying-on: [link]
"Note:The international version will be installed with Global MIUI 7.0 OS ROM, Google play store, Google services and multi-languages.It supports OTA update. "
"MIUI V7 based on Android 6.0; 3 GB RAM + 32 GB ROM."

I, II, Most akkor melyik?

3.: A MIUI V7-től mi várható? Ha majd elterjed az Android 7, szerintetek lesz frissítés belőle?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#104264) attiati válasza Jazz (#104217) üzenetére


attiati
veterán

hasonló helyzetben vagyok, annyi nehezítéssel, hogy dual simes is legyen :)

egyébéként a leeco le 2 pro sem b20-as

(#104265) Ájvé válasza Jazz (#104263) üzenetére


Ájvé
veterán

Nincs itt semmilyen paradoxon, csak te nem érted.
I.:
Mobilarénán az EUstocktól kapott készülék volt tesztelésen. Ezen egy módosított MIUI fut, vagyis nem a hivatalos így nem is frissül. Ezt akkor le is zárjuk.

II.:
Ezen MIUI Global, áliász hivatalos MIUI nemzetköri ROM ránningol! Szóval Official MIUI Global ROM
Keresd meg mik voltak a MIUI 7 újításai, de egyébként van már MIUI 8-as is.
Redmi Note 3 Pro megkapta a 6.0-ás főverzió frissítést nemrégiben (bár én úgy tudom MIUI 8 alapon, de mindegy most), azért 6.0-ás a második esetben.

"Ha majd elterjed az Android 7, szerintetek lesz frissítés belőle?"
Biztos lesz, sőt már van is, csak nem Redmi Note 3 Pro-n egyelőre, meg ne kérdezd mikor lesz RN3P-re, mert ezt még lehet a legbennfentesebb MIUI bennfentesek se sejtik. Ebből a szempontból kicsit mostohán bánik a Xiaomi a készülékeivel, de a friss MIUI-t viszont gyakorlatilag minden készülékre megcsinálják, vagyis ebből a szempontból folyamatos a támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#104266) hans989 válasza malnabokor (#104260) üzenetére


hans989
tag

...a gyártói tapasztalatokat tekintve valószínűleg melyik lesz az utolsó android amit hivatalosan megkapnak? (Nem hivatalosan az 1+3 gondolom jobban támogatott, de nem szokásom ilyen utakon járni )...

A nem hivatalos "főzött" rom-ok szinte elkerülhetetlenek, ha több mint 2 évre tervezel a telefonnal. Nem mellesleg egy akkorra már kb. középkategóriás telefonnal csodát is tud tenni egy lelkes rom készítő. Az Oneplus pedig alapból is nagy kedvencük az ilyen emberkéknek.

[ Szerkesztve ]

(#104267) Jazz válasza Ájvé (#104265) üzenetére


Jazz
veterán

Jaj dejó, ezt jó hallani.
Találtam a yt-on egy videót, ahol a RN3P-val az MTK-nál megszokott engineer menüben turkált, és ott nyomta fel a hangerőt. Ugye ebbe nem MTK proci van. Ez akkor hogy lehet? Nyilván valami speckó rom-al csinálta, meg rootolt volt a teló. De akkor is. Vagy ez az MTK engineer menü nem csak az mtk sajátja?

Akkor már csak annyi kérdés maradt a RN3P-ról, hogy valakinek van-e tapasztalata a hangerőről? Legyen az kihangosítás, vagy normál telefonálásnál lévő hangerő. Tehát nem a zenelejátszás érdekel (yt-on csak ilyet találok), hanem a hanghívás hangereje, mind kihangosításnál, mind normál beszélgetésnél. Meg a mikrofoné.

free your mind

(#104268) Kreon21 válasza mantequilla (#104254) üzenetére


Kreon21
csendes tag

Van ismerősöm, aki már kétszer fordult meg a szervizben az LG G4-esével. mások a Samsung Galaxykra panaszkodnak. Sonyról is olvastam fórumokon riasztó dolgokat. Úgyhogy nem merek rájuk kiadni több mint 100.000 Ft-ot. túl sok a nulla, hogy utána szervizbe kelljen szaladgálni vele... :((

(#104269) Kreon21 válasza ghiottone (#104255) üzenetére


Kreon21
csendes tag

Expansysban sem nagyon bízok. Ha nekem tönkremegy a telefon, túl messze vannak, hogy szétrúghassam a seggüket. Nincs számukra tét. Ugyanez a baj az Emaggal is meg minden ilyen-olyan külföldi székhelyű "üzlettel". Postázás, meg hasonlók szintén problémásnak számítanak. :N

[ Szerkesztve ]

(#104270) Kreon21 válasza #20221952 (#104256) üzenetére


Kreon21
csendes tag

Tudsz ilyet? Én a Hardveraprón mindenféle szétvert, rosszul működő, túlárazott vagy csak "túl szép, hogy igaz legyen" telefonok hirdetéseit találtam. Vertek már át ilyen online hirdetésekkel, használtat én már nem veszek a rokonaimtól sem. :((

(#104271) Kreon21 válasza Kreon21 (#104253) üzenetére


Kreon21
csendes tag

#104253
Valakinek ötlete erre?

(#104272) Kreon21


Kreon21
csendes tag

Nincs más megoldás, mint venni egy o+3-at és utána imádkozni, hogy ne legyen baja? Ár/érték arányban verhetetlen...

(#104273) hans989 válasza Kreon21 (#104271) üzenetére


hans989
tag

Kissé ráfeszültél a témára...Nyugalom :)

A rossz tapasztalatok és meghibásodások oka részben az lehet, hogy általad használt telefonok elég gagyi kínaiak vagy ismert gyártó olcsó alsókategóriás készülékei voltak. Sajnos ezekkel a készülékekkel nem igazán tudsz hosszú távra tervezni, ahhoz általában mélyebben kell a zsebbe nyúlni.

Bár most pont egy ismert gyártónak a több százezres készülékével van baj rendesen... ;]

A Oneplus 3-at nem ajánlom neked, egyszerűen azért mert az igényeidhez képest feleslegesen sokat tud és nem használnád ki. Inkább nézz el az EUstock oldalára és bármelyik ott forgalmazott (és raktáron lévő) Xiaomi-t vagy Meizu-t vásárold meg. Azért nem is írok típust, mert ha gond van, akkor a szervízeléshez+vásárlók problémáihoz való normális hozzáállásuk lesz inkább a te szempontodból a döntő.

Mivel minden el tud romlani, ezért legyen egy tartalék (buta)telefonod, az esetleges szervízelés idejére.

Addig is a telefonszámokat a google contactsba, jegyzetekre pl. google Keep, a fotóidat pedig valamely felhő tárhelyre szinkronizáld, így minimalizálhatóak a veszteségek egy meghibásodás esetén.

[ Szerkesztve ]

(#104274) Ájvé válasza Jazz (#104267) üzenetére


Ájvé
veterán

Sima Redmi Note 3-ban van MT6795, de a Redmi Note 3 Pro Qualcommos (S650), ha érkezik frissítés, mindig hozzá is teszik Redmi Note 3 Qualcomm, hogy tudják egyértelmű legyen.
Van fóruma, ott kérdezd ezeket szerintem (felhasználói tapasztalatok).

[ Szerkesztve ]

(#104275) #20221952 válasza NoOne1976 (#104257) üzenetére


#20221952
törölt tag

Erre gondolok:

"Ami 2 éve volt prémium, és még ma is forgalmazzák."

Ez még ma is nagyon jó vétel, főleg ennyiért:

Motorola Moto X New XT1092

(#104276) Shingen válasza Tybee000 (#104251) üzenetére


Shingen
addikt

OnePlus 3

風林火山

(#104277) Primary92


Primary92
senior tag

100000 forint alatt amennyire csak lehet.
Használt is jó, ha még van 1 év gari.
Hosszabb távra tervezek.
Netezés, zenehallgatás, játék nincs.
Android
5" alatt

Sony Z3c helyett kellene valami megbízhatóbb.
Lehetőleg legyen cseppálló (bőrig ázást egy zuhiban bírjon ki, de úszni nem akarok), és hosszú üzemideje, és lehetőleg valami túlélő mód, mint az Ultra Stamina volt.

Nem kell hatszortízahuszonharrmadikon mag, de azért RAM legyen, illetve legalább 720p-s kijelző.

(#104278) Primary92 válasza Primary92 (#104277) üzenetére


Primary92
senior tag

Olyat keresek, amivel nem kell allandoan mokolni.
Talan windowsossal is beprobalkoznek.

(#104279) jenei1994 válasza Primary92 (#104278) üzenetére


jenei1994
addikt

Netezés miatt kizárva a wp. Borzalmas a Edge :((( :O

(#104280) Primary92 válasza jenei1994 (#104279) üzenetére


Primary92
senior tag

Opera vagy chrome nincs ra?

(#104281) jenei1994 válasza Primary92 (#104280) üzenetére


jenei1994
addikt

nincs.

(#104282) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Sziasztok

Nem halogathatom tovább a fiam telefonjának megvásárlását.
Kellene egy megbízható ,olcsó telefon amin utol tudom érni a gyereket edzésen stb.T.m-nél van előfizetésem ,így gondolom itt a legegyszerűbb ,ha megveszem.
Most nagyon jó áron van:
Lumia 640 - 29850ft
Lumia 550 - 40350ft
Samsung j3 - 47850ft

A lumia 640 mennyire könnyen használható? Érdemes lenne ezt megvenni? Esetleg ebben az árkategóriában,tudtok ajánlani valami könnyen kezelhető,megbízható telefont?

Privire válaszolni illik.

(#104283) #20221952 válasza Aranygyerek (#104282) üzenetére


#20221952
törölt tag

Utolérésre kell ilyen drága telefon?

(#104284) sfefe válasza jenei1994 (#104279) üzenetére


sfefe
őstag

Irja, hogy nem netezik.....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#104285) agabe válasza Aranygyerek (#104282) üzenetére


agabe
addikt

Egyiket se vedd onnan.
fuggetlen J3, de 50ezer alatt sok jobbat fognak tudni ajanlani, vagy hasonlo tudasut olcsobban.
[pl. most 35ezerert megveheto], es hasznalat kozben nem rosszabb mint a J3.
Eleresre meg [ez is boven jo] 28ezer ma meg.

[ Szerkesztve ]

(#104286) Wolflord válasza Wolflord (#104249) üzenetére


Wolflord
csendes tag

Hm, egyszerűsítenék. Fenti kisregény felhasználási körülmények mellett nexus 5x vagy lg g5, ha 3-4 évre tervezek? Vagy van értelme nexus 6p-nek, vagy 1+3-nak, mert az tartósabb (azoknál a nagyobb méret a fő visszatartó erő).

(#104287) Primary92 válasza jenei1994 (#104279) üzenetére


Primary92
senior tag

Én meguntam az állandó babrálást. Az Androidnál nem igazán érzem azt, hogy egyszer belőttem és nem kell hozzányúlni.

(#104288) Acheron


Acheron
őstag

Sziasztok!
Lassan szeretnék döntésre jutni telefon témában.
Hosszabb távra (2 - 4 év) keresek készüléket. A jó állapotú használtakat is képben tartom.
S7 (edge), HTC 10, G5, P9, vagy ezekkel egyenértékű telefonokat keresnék elsősorban, ~ 150e körüli árig.
Ami fontos, hogy a telefon oprendszere a lehető leggördülékenyebb és sallangmentesebb legyen, jól kezelje a memóriát (ilyen árú készülékeknél az akadozás nem fér bele) Jó kamera, lehetőleg optikai stabilizátorral (tudom, a felsoroltakból nem mind ilyen). Ujjlenyomat olvasó, min Full HD kijelző, 5,5 méretig. Jó és tartós support, lehetőleg működőképes garancia. Lehetőleg mutatós, szép legyen, ha lehet, kissé térjen el az "átlagtól", ha ez egyáltalán értelmezhető a "lapostelóknál" manapság. "csak" ennyi :)
Használat: teljesen átlagos, telefonálás, tartalomfogyasztás (sok net), átlagos mennyiségű fotózás. Játszani nem játszok rajta.
Az igazi problémám, hogy egyik teló sem tökéletes: az S7 edge kijelzője és edge funkciói tetszenek, de riaszt az üveg kialakítás. A HTC 10 előnnyel indul, mert sokáig volt HTC -m, de az ezüst -fehér egyáltalán nem tetszik (Debrecenben körbefogdostam a MM -ban) , a szürkénél pedig tartok a kopástól (csak a felülete szürke, de a legkisebb karc is látszik rajta). A G5 menüjét nem ismerem, és nem túl nagy az akku, a kikopó slottal pedig rémítgetik az embereket. P9 nincs optikai stab. Sok a bajom, tudom :(
Megköszönöm a javaslatokat - tudom, dönteni nekem kell.

(#104289) rpap96


rpap96
csendes tag

Sziasztok!
Kizárólag új telefonban gondolkozom, az egyetlenegy fontos dolog az lenne, hogy kifejezetten korrekt képeket lehessen vele készíteni, viszont alacsonyabb árkategóriában lenne jó valami - eddig a Mi4c a befutó. Ha max. 55000-ig van jobb megoldás, legyetek szívesek kifejteni! :)

(#104290) agabe válasza Acheron (#104288) üzenetére


agabe
addikt

Ha 2-4 ev, es optikai kepstabi akkor hasznaltan egy iPhone 6S plus, bar abbol csak egy 16Gb-os fer be a keretbe (az is csak nemsokara), de tovabb lesz gordulekeny (es amellett friss) az oprendszer rajta mint barmely mas felsorolton.

(#104291) pècsimunkás válasza Acheron (#104288) üzenetére


pècsimunkás
addikt

OnePlus 3 . Kb minden kritériumodnak megfelel ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#104292) eladogeppc válasza agabe (#104290) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem volt, így igaz! (iPhone6SPlus)
Akku időben is brutális, és jó a kamera benne.
Nekem most Note5-öm van, előtte volt S6Edge+ illetve G5.

- G5 siralmas kamera/gyenge akku
- S6Edge+ közepes akku/jó kamera/drága a pókhálós kijelző
- Note5 közepes akku/jó kamera
- iPhone 6S Plus jó akku/jó kamera/körülményes kép és zene kezelés, de szokható

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#104293) Acheron válasza agabe (#104290) üzenetére


Acheron
őstag

A 16Gb és az ára miatt nem gondolkodtam ebben, elsősorban android fronton nézelődöm, bár a rendszert sok ismerősöm is dícséri.

(#104292) eladogeppc: Köszönöm, hasznos infók!
(#104291) sky11: Megnézem a specifikációit, nem ismerem konkrétan ezt a készüléket. Szerinted mi az, amiben nem felelne meg?

[ Szerkesztve ]

(#104294) BenHans válasza Acheron (#104288) üzenetére


BenHans
addikt

Ha van rá keret biztos a HTC 10-et venném, így valóban teljesülnének a kívánságaid. ;) Kiválóan optimalizált sallangmentes szoft (memóriakezelés ✔), jó kamera, elöl hátul OIS, jó és tartós support stb. (iOS vs. Android/HTC, az M7 még mindig jól elvan az i5(S) kevésbé, de kb ugyanott vannak, ez tapasztalat, itt vannak mellettem.)

Ha a strapabíróságra vagy kíváncsi: [link] & [link]
Nem kell félni tőle, egy fólia és ha nagyon félted ami teljesen érthető akkor egy jó tok és akkor aztán makulátlan marad.
G5 készülékháza pl pont messze van a HTC burkolatához képest...
((Biztos nem vennék Oneplust a 10-es helyett. P9-nél jobb, G5-nél minőségibb, inkább az S7-tel van fej fej mellett, egyik ebben másik abban jobb.))

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#104295) pècsimunkás válasza Acheron (#104293) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Amiket írtál , abból a szempontból mindennek !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#104296) moklys1 válasza pècsimunkás (#104295) üzenetére


moklys1
aktív tag

Sziasztok. Ezt a telefont néztem ki. Mi a véleményetek? :)

[link]

Esetleg javaslat? :)

[ Szerkesztve ]

(#104297) Jazz válasza Acheron (#104288) üzenetére


Jazz
veterán

Galaxy J7 Prime? (Azt fontos megemlíteni hogy One Plus 3-ba nincs micro sd card slot)

free your mind

(#104298) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Lejár a hűségidőm és most lehetőségem lesz váltani S4-ről.
Mit ajánlotok utódnak?

Vodánál venném két évre törlesztve, így:

Ár: nem lényeg
Értelemszerűen Új készülék.
Minimum 2 évre tervezek vele
Felhasználás:
- erős igénybevétel, igényesebb játékok
- fontos a multimédia (fotózás, videózás, zenehallgatás, filmnézés)
- fontosak az üzleti alkalmazások, e-mailezés, hosszabb szövegek begépelése, munka
Operációs rendszer: Mindegy

A válaszokat előre is köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#104299) BenHans válasza sebijani1982 (#104298) üzenetére


BenHans
addikt

Szia :)

Ha nem sürgős és tényleg nem számít az ár akkor kis időn belül lesz iPhone 7 vagy 7 Plus.
Androidból Galaxy S7 vagy S7 Edge.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#104300) PAPSZIMax válasza sebijani1982 (#104298) üzenetére


PAPSZIMax
tag

Vagy Note 7 ha majd nem közveszélyes :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.