Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105601) Teasüti válasza gianone (#105600) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én pont ráb.sztam mert fonttal fizetek...
A teszt szerint nem lett vmi meggyőző mondjuk.
Igazán lehetne legalább cseppálló, vagy vmi. :U
A 3 éves telefonom is bírja a víz alatt egy ideig, pedig még IP besorolása sincs. :(((
Ezt akkor nem is vihetem túrázni? Hogy rakom fel kormányra, ha még az esőtől is féltenem kell?
Vagy nem kell? Vízalatti képeket nem akarok lőni na, de azért manapság már azt hittem alap dolog ez.

[ Szerkesztve ]

(#105602) gianone válasza Teasüti (#105601) üzenetére


gianone
őstag

Mármint, hogy van fontod, és azzal fizetnél? Akkor sem basztál rá, max. akkor, ha itthon vennél valamit, és kevesebbet érne. Mivel kint nem vitték fel az árát a gyengülés miatt, ugyanannyit fizetsz.

Moto G-nek volt IP-je. És nem alap, nekem is fura volt, mikor lekezdtem új telót nézni.

Z5 Compact talán jobb teló volt tavaly.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#105603) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Mit javasoltok ?
Galaxy Note 4 vs. Motorola X Pure/Style ???

Note 4-em van, ezért kérdem, hogy érdemes lecserélni a Moto-ra ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#105604) hroberto válasza Zsotyi (#105593) üzenetére


hroberto
veterán

Ha tetszett a Windows, vegyél egy Lumia 650-et! Jó áron van, szép kis telefon, és még egy jó ideig támogatva lesz.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#105605) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok,

Huawei P8 vagy Sony Xperia XA vagy Samsung galaxy A3(2016)?

Válaszotokat előre is köszönöm!:)

(#105606) ->Raizen<- válasza fabri07 (#105605) üzenetére


->Raizen<-
veterán

P8, Havernak is van, állítólag elég jó kézben tartani, meg vékony is.

[ Szerkesztve ]

(#105607) Drizzt válasza Potrien (#105551) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Picit jobban ki tudnatok fejteni ezt? Miert erdemesebb az op3 mint az s7?

I am having fun staying poor.

(#105608) TomPack válasza Teasüti (#105594) üzenetére


TomPack
őstag

Szerintem a legjobb. Nem félévente frissít, vagy évente, amitől csak rosszabb lesz -lásd Sony, pedig egy időben nagy kedvencem volt-, hanem kéthetente.

(#105609) fabri07 válasza ->Raizen<- (#105606) üzenetére


fabri07
aktív tag

És ha csak a Sony meg a Samsung közül tudok választani?

(#105610) szimi57 válasza SLYM (#105586) üzenetére


szimi57
őstag

Ilyenem van, már közel egy éve. A beszéd minősége kiváló. Könnyü, gyors teló. 6-8-szor már betont fogott (a sarkával is) és nincs törés.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#105611) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!
Lg k7 vagy az Lg Spirit strapabíróbb? Inkább az üzemidő és a gyorsaság (inkább írom úgy, hogy akadásmentesség) lenne a fontos, semmint a legmodernebb eszközök. Telefonálás, messenger és Skype videóhívás, nagyjából ennyire lenne használva. Jelenleg Alcatel Pop C1-ese van az illetőnek, hát ez valami borzalmas lassú és vacak, szóval ennél mindenképp jobbat szeretne.
Köszönet!

(#105612) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok

a hétvégén nagy valószínűségge beruháznék egy másik telefonra.

Eddig ezek versenyeznek

Huawei P8 Lite - 59990
Huawei P9 Lite - 69990
Samsung Galaxy A5 2016 - 84990

Tigris, tigris, csóvafény...

(#105613) Ájvé válasza cellpeti (#105612) üzenetére


Ájvé
veterán

Ezek közül Huawei P9 Lite.

(#105611) RoSSo3:
Kicsivel jobbak lennének, de nem sokkal. Mennyit szánsz rá?

[ Szerkesztve ]

(#105614) lezuvius válasza cellpeti (#105612) üzenetére


lezuvius
őstag

P9 lite sajat tapasztalatom szerint egy remek telefon kivalo uzemidovel.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#105615) Viktor0610 válasza cellpeti (#105612) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a P9 Lite is versenyben van, én a P8 Lite-ot eleve ejteném.
A Samsung kamerában egy fokkal jobb, készenlétben szintén.
Ellenben sebességben a Huawei jobb.

Én a P9 Lite-ot venném, nekem nem érne meg annyi pénzbeli többletet a Samu néhány előnye.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#105616) RoSSo3 válasza Ájvé (#105613) üzenetére


RoSSo3
senior tag

köszi a választ!
a maximum kerete 35 lenne rá. annyi az össz kérés, hogy egész napos bekapcsolt wifi, gyenge fényerő mellett bírja ki legalább 2 napig feltöltés nélkül, és ne csináljon olyan szarvashibákat, mint a Pop C1. rettenetesen nagyot csalódtam ebben a telefonban, nagyon sokszor fekete képernyőt ad, se felvenni se letenni nem lehet a hívásokat, a Skype szinte használhatatlan rajta.

kamera nem igazán érdekes, jó lenne, ha előlapi lenne rajta, de nem szelfi, csak videóhívás miatt. androidost szeretnék, amin megy a messenger és a skype. mivel nekem is LG-m van (Lg G3s) ezért ez szimpatikus készülék, ezt ajánlottam, persze a k7 és a spirit egy kategóriával alább van, de annyira csak nem rosszak, mint a C1 :)

[ Szerkesztve ]

(#105617) Ájvé válasza RoSSo3 (#105616) üzenetére


Ájvé
veterán

"annyi az össz kérés, hogy egész napos bekapcsolt wifi, gyenge fényerő mellett bírja ki legalább 2 napig feltöltés nélkül"
Ez így elég kevés info. Képernyő idő? Bár két teljes napot wifivel aktív képernyővel nem sok telefon fog kibírni, persze attól is függ mennyi az aktív használat. Ennyiért pláne nehéz lesz.
Talán Motorola Moto E LTE XT1524, de (és akkor jön a fekete leves) itthon csak GSM bolti garanciával kapható, ez mellett csodákat nem kell várni, de Pop C1-et azért messze übereli. Ha nem tolod tele sok felesleges programmal és nem használsz sok programot egyidejűleg akkor gyors is lesz. Két napot elvileg kihúzza, mivel elég kicsi a képernyője, SoC keveset fogyaszt és relatív erős benne ehhez képest az akku.

[ Szerkesztve ]

(#105618) kukucsakakuk


kukucsakakuk
csendes tag

Sziasztok!

Kinéztem ezt a telefont:

http://eustock.eu/shop/okostelefon/xiaomi-redmi-note-3-special-edition-3-32-fekete-szurke-reszletek

Kicsit laikus vagyok a témában, de azt írja hogy ebben van b20 és tudtommal a xiaomikban ez nem szokott benne lenni. Ez valami buher megoldás lenne? Vagy teljes értékű? Nekem fontos lenne mert amerre lakok ott nincs 3G. Meg a leírásban kiemeli a vodafont a 4G hez, nekem meg telekomos van és most kicsit elbizonytalanodtam, hogy a van e így értelme b20as telefont venni ha nem vodafonos vagyok.

Esetleg valami hasonló telefont tudtok ajánlani max ennyi árért? Jobb lett volna valami újabb generációs procival venni telefont, hátha az energiatakarékosabb.

(#105619) Ájvé válasza kukucsakakuk (#105618) üzenetére


Ájvé
veterán

Teljesen rendben van, direkt B20-al készült, van Redmi 3S is B20-al, sőt Lengyelországban már hivatalosan van Xiaomi és nem sokára nálunk is lesz.
B20-as frekvenciát minden szolgáltató használja, úgyhogy nagyon is van értelme.
Snapdragon 650 nem elég új neked?

(#105620) octolith


octolith
tag

Hello, készüléket keresek magamnak a következő paraméterekkel.

- Árkategória: nagyjából 100 000 Ft-ot tudok erre a célra fordítani. Ha szükséges, efölé tudok menni valamennyivel.

- Használt

- Használtan vásárolnám, még érvényes garanciával. Valószínűleg itt az aprón.

- Hosszú vagy rövid távra: Mondjuk egy-két évig még nem lenne baj, ha kapna szoftveres frissítést.

- Mire használnád: mindenre. Tényleg. Telefonálás, sms, fényképezés (fontos), sok netezés (gyors böngésző), igényesebb játékok, zenehallgatás, emailezés (gmail vagy outlook). Kell egy szép kijelző, amit egész nap tudok nézni, jó kamera, megfelelő erősségű hangszóró(k), egy jó processzor meg egy hatalmas akksi, legalább 32 giga tárhely, megspékelve normálisan optimalizált renszerrel.

- operációs rendszerhez nem ragaszkodom. Olyannyira nem, hogy eddig csak androidos készülékeim voltak, azonban most egy Lumia 950-et fontolgatok, mert egyszerűen androidon Chrome-mal a böngészés katasztrofális (lassú, akadozik, kényelmetlen a használata). Ha van olyan androidos készülék ennyi pénzért, amelyik elfogadható böngészési és fotózási élményt produkál, jöhet. Ha androidos, jó lenne, ha nem miui vagy valami hasonló elfuserált ázsiai borzadvány kezelőfelülettel jönne, minél közelebb van alap androidhoz, annál jobb.

Méret: kijelzőnek nagyon maximum 5,2 inches. Volt 5,5-ös telóm, pár hónap után fájt tőle a kezem.

Egyéb: a vízállóság egy olyan dolog, amiért hajlandó vagyok többet fizetni. Nem vinném vízbe a telefont, viszont lefröcsölöm.

Jelenleg egy Sony Xperia Z3-asom van. Ez a készülék már nem kapja meg hivatalosan Android Nougat frissítést (és úgy tűnik, hogy egyéb forrásból sem).
Amiről azt gondolom, hogy nagyon jó lenne, az egy Samsung Galaxy S7, a nagy akksi és a remek kamera miatt. Ez azonban nem fér bele a keretembe jelenleg (elképzelhető, hogy még várok/gyűjtögetek kicsit).
A készülék, amit kinéztem, a Lumia 950. Ezzel még spórolnék is valamennyit. Ugyan az akkuidőről nem olvastam túl jókat, de a kamerája jónak tűnik, a böngészési élmény is talán jobb, mint androidon úgy általában. A Lumiával két bajom van: nincs rajta reklámblokkolási lehetőség a böngészőben és a hangszóró elég gyengusz.
Néztem még a Xiaomi Mi5S-t, ami új, úgyhogy árban valószínűleg idővel lejjebb menne, de a miuitól a hideg kiráz.

Segítségeteket, tanácsaitokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#105621) kukucsakakuk válasza Ájvé (#105619) üzenetére


kukucsakakuk
csendes tag

Úgy tudom van újabb gyártástechnológiával készült processzora is már a gyártónak, de ennyire nem akarok már szőrszálhasogató lenni. Gondolkodtam hogy várok még a Redmi 4-re (a Note 4 ben medatek van ugye, én pedig snapisat szerettem volna) de egy hónapja semmi infó róla, meg arról sem hogy lesz-e benne b20. Egyébként meg bejön ez a telefon, szóval lehet maradok ennél. Köszönöm a válaszod!

(#105622) gabo9201


gabo9201
senior tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, mert gondolkodom a jelenlegi telefonom /Alcatel OT Idol 6030x/ lecserélésén. Közel 3 éve használom már a legnagyobb megelégedéssel. Semmi bajom nem volt vele. Viszont sajnos kezd eljárni felette az idő. Egyre jobban észreveszem, hogy az újabb alkalmazások megfogják a hardvert és az akksija sem olyan már mint új korában.

A felhasználásom módja a következő: egyáltalán nem használom a telefont játékra csak alap dolgok mennek rajta (facebook, böngészés, mobil net, youtube, GPS). Ami fontos számomra, hogy elfogadható kamerája legyen a soron következő telefonnak is (legalább olyan, mint ennek van). Mivel nem cserélgetem fél évente a telefont ezért valami olyan hardver kellene ami legalább 3 évet kiszolgál (én 2GB ramra és valami 8 magos procira gondoltam, de annyira ezeket a mobil dolgokat nem ismerem). Az akksi tekintetében nyilván az lenne a jó ha minél többet elmenne, de tudom, hogy ezen a téren túl nagy áttörés nem volt az elmúlt években sajnos. Dual SIM nem feltétel, de ha van az előnyt jelentene. Mindenképpen Androidos készüléket szeretnék venni.
Mod:
Nagyon fontos: 5"-nál nagyobbat semmiképpen sem szeretnék. Még ez a mostani is majdnem túl nagy.

Anyagiak terén 50.000Ft a határ (3 éve az Idolt is ilyen magasságban vettem a T-nél kp-ban). Nem vagyok egy nagy márkahívő, sosem foglalkoztam azzal, hogy mi van a készülékeimre írva csak jó legyen. A kínából való rendelés sem riaszt vissza, ha van most valami olyan telefon aminek jó a híre ebben az árkategóriában. Előfizetéses, részlet, hűségidő stb... egyáltalán nem játszik. Ha magyar forrás akkor csak T-s vagy független jöhet szóba.

A válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#105623) Ájvé válasza kukucsakakuk (#105621) üzenetére


Ájvé
veterán

Van újabb, de azért S650 se egy őskövület.
Jelenlegi RN4-ben biztos nincs B20, nincs róla hír, hogy lenne B20-as verziója.

(#105624) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Sziasztok!

30ezer körül mit ajánlanátok? Telefonálás, GPS, néha internetezés - semmi játék, semmi extra kívánság. Az egyetlen, hogy itthon kapható legyen, garanciásan, és "ne legyen kínai" (szóval Vernee Thor és hasonlók sajnos kiesnek) - édesanyámnak lesz, aki nem bízik az istenért se a kínai márkákban, akármit mondok, akárhogy mutogatom a Redmit... :)

Köszi!

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#105625) Rekro


Rekro
aktív tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás elött állok és szeretnék tanácsot kérni, mert nem nagyon vagyok otthon a témában.

Androidos telefont szeretnék, 5"-nál ne legyen nagyobb, 75000FT körüli felső határral.
Átlagos felhasználásra lesz(gps, internet, kamera) játékra nem igen fogom használni , az üzemidő és az elfogadható kamera fontossak. Mik ebben a kategóriában a legjobb választások most?

Előre is kösz a segítséget!

(#105626) cappa72 válasza Ezekiell (#105624) üzenetére


cappa72
nagyúr

Neki találták ki a samufonokat. [link]

De talán az LG között is akadhat. [link]

A lényeg, hogy 1GB alatti RAM-mal ne vegyél droidos telefont manapság.

Nekem 4 éve csak csájnafonom van. Elégedettebb vagyok, mint a Samsung felhasználók, a Sonyfonosokról nem beszélve. Természetesen az árkategóriát figyelembe véve!

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#105627) szkorhetz válasza Rekro (#105625) üzenetére


szkorhetz
őstag

Mi4c, Redmi3 (s/pro) (bár régebbi, de én biztos a 4c-t venném, az a maga korában felsőbb kategóriába volt lőve a többi mostani alsóba, de aksiban sokkal jobbak a Redmik)

eustock-on van mindkettő, de kínából olcsóbban is kijöhet.

[ Szerkesztve ]

(#105628) Rekro válasza szkorhetz (#105627) üzenetére


Rekro
aktív tag

Köszi a gyors választ!

Abban esetleg tudnál még segíteni, hogy ezek miben jobbak pl. az asus zenfone-nál?

(#105629) szkorhetz válasza Rekro (#105628) üzenetére


szkorhetz
őstag

Melyiknél? :)

(#105630) ->Raizen<- válasza fabri07 (#105609) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Sony már nem az igazi samsungnál is olvasni cifra dolgokat, hivás eldobás kifagyás stb. Huaweinél ilyeneket kevésbe lát az ember.

[ Szerkesztve ]

(#105631) dokee78


dokee78
félisten

Kis off:
Mit gondol a többség?
2-3 évre elég a 3 GB RAM-os okostelefon?
Nougatnak elég lesz-e?

Böngészés,filmezés,néha fotózás.
Játék nem,max ilyen kis erőforrás igényű játékok.
Semmi fps vagy autós akármi.

Igazából a kiszemelt az a Honor 8 lenne.
Viszont bejöhet lehetőségként a Huawei P9,ami 1 GB RAM hátrányban van.
Jelenleg drágább,mint a Honor 8.

#Telekom

(#105632) Rekro válasza szkorhetz (#105629) üzenetére


Rekro
aktív tag

Mondjuk ennél: ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL.

(#105633) Viktor0610 válasza dokee78 (#105631) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A P9 mindig is drágább lesz, mint a Honor 8. Lévén, a Honor 8 egy Leica-mentes P9. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#105634) agabe válasza octolith (#105620) üzenetére


agabe
addikt

Windows telefonok felejtősek ma már, legalábbis most "újonnan" venni nem évekre szóló beketetés, és már most is gyenge a támogatásuk app fronton is. Sajnos lehúzta őket a wc-n a microsoft.
Androidból sok jó lehetne...huawei P8-al még 1-2 évet el lehet lenni, és használtan 1 év garival vannak 60ezer körül.
P9 jobb lehetne, de az nem nagyon van használtban.
Még javasolnám 64GB-os iphone 6-ost is, ha ki lehet fogni 115ezer körül, és még belefér árban. 2 évig azzal sem lenne gondod.
Esetleg Sasmung S6 is 100ezer alatt van használtan, és az is jó készülék szerintem, csak az igazán hatalmas akksi nem jellemző egyik fentebb írtakra sem...átlagos használati idővel rendelkeznek (max 4-5 óra tényleges kijelzőidő egy nap)

[ Szerkesztve ]

(#105635) cappa72 válasza dokee78 (#105631) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szerintem ez a gugli "fejlesztéseitől" és az appok fejlesztőitől is függ.
Ha nem állnak át optimalizálásra (ami ugyen nem feltétlenül bizszinsz-folytatólagosságot biztosít...), akkor 3 év múlva a 3GB RAM annyi lesz, imnt ma az 1GB. Szigorúan szerintem.
Ha még akkor is lest fészbúk, akkor meg pláne. ;]

(#105636) darky@
Ma még így van, én is 2GB RAM-os telefont használok másfél éve. (FB nélkül.) Eddig mindenre elég volt.
(Bár Debiant még erre nem hegesztettem fel ;) , csak egy régebbi 1GB RAM-os telefonra - hát ott nem volt valami gördülékeny. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#105636) ->Raizen<- válasza cappa72 (#105635) üzenetére


->Raizen<-
veterán

2 GB ram a telóba ma is elégségesnek bizonyul. Felette csak extra, és a folyamatosságot erősíti a fluid, gördülékeny használatot.

(#105637) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok

olyan 70k körül ph ról, milyen telefont érné megvenni?

ideiglenes lenne, ezért fontos lenne, hogy fél-1 év alatt se veszítsen sokat az értékéből, ezenkívül 4G, jó rendszersebesség, jó támogatottságot szeretnék még
ja és 5" körüli, androidos

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#105638) dejvid8


dejvid8
őstag

Sziasztok!
Nexus 6P-t szeretnék venni hamarosan, viszont nem tudom hogy honnan.
Vip-phone, b-tel, mobilkereskedes, telefonaruhaz, mobilcorner?
Vélemények, személyes tapasztalatok ezekről az üzletekről? Melyik megbízható?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#105639) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok!

Van egy LG G4-em, és most lenne lehetőségem lecserélni egy új P8-ra. Szerintetek megérné váltani?

(#105640) Viktor0610 válasza dannyl (#105639) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben visszalépnél tudásban (kivéve akkukészenlét), akkor rajta. :D

Samsung Galaxy A54

(#105641) RoSSo3 válasza Ájvé (#105617) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Nagyon köszönöm! A képernyőidő is igazán nagyon kevés, ha saccolnom kéne, 24 órából maximum 15-20 perc, az is videóhívás, hívás miatt. tehát se böngészés, se kamera, se egyéb más multimédia tartalom nincs kihasználva.

A Spirit és a K7 egyébként miért nem lenne jó választás? Meglesem az ajánlott telefont is, nagyon köszi!

(#105642) dannyl válasza Viktor0610 (#105640) üzenetére


dannyl
addikt

Igazából nem terhelem túl a masinát. Csak böngészek, semmi hardverigényes játék. Valahogy nekem a G4 nem hozza az elvárt szintet (Nexus 4 után). Nem olyan folyékony. Nem nőtt a szívemhez, mint az eddigi telefonjaim.

(#105643) fabri07 válasza ->Raizen<- (#105636) üzenetére


fabri07
aktív tag

Ha odarakom még a nexus 5X-et akkor is a p8?

(#105644) sfefe válasza agabe (#105634) üzenetére


sfefe
őstag

Nem huzta le, frissites mindig lesz ra(wp10) csak maga mint microsoft nem gyart (gyartat) egyenlore telokat.
App dolog meg attol fugg mire kell app meg mire hasznalod a telot. Sokkal kevesebb app van mint droidhoz de a droidnal is kb a fele szemet..

(de persze ez csak sajat velemeny)

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#105645) ->Raizen<- válasza fabri07 (#105643) üzenetére


->Raizen<-
veterán

:D Én most nagy dilemmában vagyok honor 8 vagy iphone se? Ekkora agyalást még nem csináltam semmin kb. Na jó a mostani pc-m összeállításán, de az hamarabb összejött.

(#105646) fabri07 válasza ->Raizen<- (#105645) üzenetére


fabri07
aktív tag

Én már a gépen túl vagyok szerencsére egész nyár nem volt elég arra, hogy összerakjak egy normálisat :D

Amúgy P8 vagy Nexus 5X?

Amúgy vegyél P9-et :DD

(#105647) ->Raizen<- válasza fabri07 (#105646) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Sajnos az xperia z is kiesett már a kezemből, a mancsom nem túl nagy. Kár hogy droidos fronton nincs megfelelő prémium készülék már.

(#105648) dannyl válasza ->Raizen<- (#105647) üzenetére


dannyl
addikt

OP3 :)

(#105649) ->Raizen<- válasza dannyl (#105648) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Úgy értem max 4,7 col méretig max 130mm magassággal, csúcs SOC-al.

(#105650) Viktor0610 válasza ->Raizen<- (#105649) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Z5 Compact? :)

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.