Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105151) galaxys80 válasza amol (#105147) üzenetére


galaxys80
veterán

Szakmai topik szépségei.

(#105152) lezuvius válasza bandi0000 (#105148) üzenetére


lezuvius
őstag

Nalam egyik S6 se vacakodott :)
Adnek meg egy eselyt a Samunak a helyedben es ha nem, akkor is eltudod adni es az arabol venni egy Huaweit es meg marad is.

bekebazsi
Nem hasznaltam azt a funkciok. Forumaba olvass bele.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#105153) Kreash válasza ghiottone (#105068) üzenetére


Kreash
aktív tag

Köszi a válaszokat.

Motorolát nem követem egy ideje már, de a meizu szép, érdekel, viszont lehet hozzá itthon kapni valamit ? /tok, üvegfólia/.

LG g2-g3 ill. nexus 5 ami után érdeklődök most, persze csak használtan.

[ Szerkesztve ]

(#105154) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

Nagy akkuval rendelkező telefonokat mondanátok?
Olyan készülékre van szükségem, amit nem kell naponta tölteni.
Szóval nem csak az a lenyeg, hogy nagy legyen az akku, hanem a hardver/akku aránya a lehető leghosszabb toltottseget biztosítsa.

Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#105155) kungzi válasza Fr@nkieWilde (#105154) üzenetére


kungzi
veterán

:DDD :DDD :DDD

(#105156) Fr@nkieWilde válasza kungzi (#105155) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

2 kérek belőle :D

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#105157) mohitook


mohitook
tag

Sziasztok!

A következőkön gondolkodom: Xiaomi redmi 3s, LENOVO VIBE SHOT Z90-7 ( csak mert tinydeal-en 50 körül már elérhető), illetve Motorola 4G.

Jó tanács?! Mindegyiknek van előnye és hátránya is( xiaomi kis felbontás, Lenovo rossz hangzás, kicsi aksi.. motorola meg 5.5 collal már hatalmas).

Hasonló árkategóriában(65 körül max) ha tudtok jó és megbízható telefont, akkor várok tippeket!

(#105158) csanady97


csanady97
tag

Sziasztok!
Elromlott a telefonom (Samsung Galaxy Ace 3), helyette kellene valami másik telefon olyan 40 ezer Ft körüli összegért akár használtan is. Láttam itt aprón Huawei p8 lite-ot ami nem tűnik rossznak. Ezen kívül tudnátok ajánlani valami jó telefont. Természetesen kicsit jobb legyen mint az ace 3 volt.

(#105159) Ájvé válasza mohitook (#105157) üzenetére


Ájvé
veterán

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, igaz ez se kicsi (bár elég jó az előlapon a képernyő kihasználtság aránya, szóval phablethez képest elég kompakt), de egyébként jobb, mint a felsoroltak (nagy képernyő felbontás, erős hardver, jó akku, hangzást nem tudom, topikjába utána kell nézni) és van már B20-as is belőle.

csanady97:
Xiaomi Mi4c, nincs benne LTE B20 és micro SD slot, de egyébként minden messze jobb, mint az Ace 3.

[ Szerkesztve ]

(#105160) #82322432


#82322432
törölt tag

Sziasztok!
90 ezrem lenne egy új telefonra, a felület gyorsasága és a kiemelkedő akkuidő fontos, ezeket szemmel tartva miket ajánlanátok?
B20 és jack csati alap ;]

Köszönöm! :)

(#105161) TGWH


TGWH
őstag

Sziasztok, kaptam egy tippet:
Vernee Thor.
Ismeritek, használtátok? Milyen? Mondjuk mire oda kerülök, lehet lesz jobb is :D

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#105162) ->Raizen<- válasza TGWH (#105161) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Én személy szerint nem nagyon vállalnék be kínai márkát már, csak nagyon max a xiaomit. Alcatel ot 995-el kezdtem az okostelós pályafutásom, és mondanom sem kell, egy ipari hulladék volt. :D

(#105163) beg válasza ->Raizen<- (#105162) üzenetére


beg
veterán

Hmmm. Nézzük csak hol készülnek a nagy neves márkák készülékei...
:)
Akkor azok miért nem kínaiak?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105164) Acheron válasza Acheron (#105081) üzenetére


Acheron
őstag

Sziasztok!
Vélemény a HTC A9 -ről? Kézbe véve nagyon megfogott. Két év hűséggel és garival kb 110 -be kerülne összesen, megérhet még ennyit? Mire lesz elég ez a hardver cirka 1 - 2 év múlva?
Köszönöm a véleményeket.

(#105165) ->Raizen<- válasza beg (#105163) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Egy teló nem csak a hw-ből áll hanem a supportból, az op rendszerből, hogy hogy van optimalizálva, meg a szervízháttérből. Sok "nevenincs" új kínai márka jóárasított telókkal bombázza a piacot, de támogatás, meg hazai szervizelést sok nem tud felmutatni, anyaghibáktól kezdve tetű lassú os-en át ggyorsan merülő akksik.. bármilyen kombináció összejöhet, ha valaki fejest ugrik egy ilyenbe. Kedvenc márkáim amiknél kevesebb a fiaskó: Sony, samsung, htc,, huawei, xiaomi. Nem helyes szerintem sem hogy pl egy samsung zászlóshajó 200+k de valahol érthető, mert van mögötte support, viszonylag jó szervizeléssel, és gyors rendszerrel, frissülő androiddal.

(#105166) TGWH: Én azt megértem hogy kint másmilyen az élet, nyilván vágyódok el én is, de nem mindenkinek van lehetősége nagy hirtelen cuccolni és elköltözni Németbe, ne adj isten Amerikába, az ottani fizetésekkel nem tétel minőséget venni.

[ Szerkesztve ]

(#105166) TGWH válasza ->Raizen<- (#105162) üzenetére


TGWH
őstag

Nézd, telekomnál egy normális (belépőszint) telefon 30-40 alatt nincs is. 40 felett már van jobb is :D
Innentől letojom ha kínai, Ausztriában megkapom ingyen vagy féláron azt a telefont, amiért itt nevetséges összegeket is elkérnek. És akkor még nem telefonáltam, kint akár korlátlan netet is kapsz fillérekért, itthon már a 60mb majdnem egy ezres...
2000 Ft-ért tudod mennyit beszéltem? Fél órát, meg küldtem 14 sms-t... röhej...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#105167) ->Raizen<- válasza TGWH (#105166) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nekem például sajnos igen magasak lettek már az elvárásaim, hiszen a z1 compact jópárszor esett már pofára, kapott el a vihar, szarráázott, dolgoztam télen a minuszokban kint és semmi baja köszöni szépen. Ezeknek az elvárásoknak, max egy s7 tud megfelelni jelenleg, hogy vízálló legyen, és gyorsabb legyen a szoftver mint jelenleg. Végignéztem a szolgáltatómnál kapható telefonokat, meg egy nagy rakás kínai telefont is.

(#105168) szkorhetz válasza Acheron (#105164) üzenetére


szkorhetz
őstag

Én biztos nem venném, nagyon túlárazott a HW-hez képet, így nem hiszem, hogy két év múlva még olyan felhasználói élményt fog nyújtani, hogy azt mond rá, hogy megérte. Mert szimplán már most nem csúcs hardver, de még csak nem is felső kategóriás, sőt....

(#105169) beg válasza ->Raizen<- (#105165) üzenetére


beg
veterán

Akkor ha jól értem van jó kínai és rossz kínai. Akkor így már más, viszont innentől teljesen szubjektív.
Kénytelen vagyok samsung (régebbi) zászlóshajóját használni munkahelyen. Ha az a gördülékeny és gyors android, akkor visszatérek a kőbaltához. Térerőt dobálja, egy hónapos szervizben töltött idő után visszajött ugyanúgy. Ez meg a felárazott minőségi support :)

Szóval így unblock dzsunkázni nem igazán lehet egyéni preferencia alapján. Hozzáteszem, a C, D kategóriás kínai márkákra viszont ráhúzható a véleményed. De felettük van még pár.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#105170) BenHans válasza Acheron (#105164) üzenetére


BenHans
addikt

Én saját részre már nem venném meg.

Sokkal jobban megéri egy HTC M9 pl. vagy esetleg Honor 8. De érdemes lehet megvárni a napokon belül érkező kisebb Nexus modellt.
Ezek valamivel drágábbak, de időtállóbbak is, mindenképp jobban járnál...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#105171) ->Raizen<- válasza beg (#105169) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Még mindig jobb hogy visszajött érintetlenül, mint összebarmolva, olvastam pár cifra bejegyzést, hogy mennyire helyben hagyták a z1-z2 telókat,,,,. :DDD

(#105172) basaja válasza #82322432 (#105160) üzenetére


basaja
senior tag

Moto G4 Plus? ;]

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#105174) ->Raizen<- válasza #46372352 (#105173) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Melyik teló márkának jó itt a szervize magyarisztánban? :D

(#105175) Acheron válasza BenHans (#105170) üzenetére


Acheron
őstag

+(#105168) szkorhetz
Köszönöm a véleményetek!
Kósza ötlet volt csupán, a telefon kézbe véve elég meggyőző. A technikai paraméterek viszont már tényleg nem erősek manapság. Ezt nem hosszú távra venném ugyan, de való igaz, inkább megéri várni még kicsit, mint hogy megvegyem és pár hónap múlva eladjam veszteséggel.
A Nexusokat mindenképp megvárom, pár nap a bemutató, kíváncsi vagyok a végleges formára- és főleg az árukra.
Köszönöm a hasznos véleményt!

(#105177) MM válasza ->Raizen<- (#105174) üzenetére


MM
őstag

A Nokia-nak...

(#105178) ->Raizen<- válasza #46372352 (#105176) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A sony-t kik javítják? Tmx azt is? :D

(#105179) tejbele válasza ->Raizen<- (#105178) üzenetére


tejbele
csendes tag

Cordon Group

Üdv, Tejbele

(#105180) lezuvius válasza #82322432 (#105160) üzenetére


lezuvius
őstag

Honor 7?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#105181) NandorHUN válasza lezuvius (#105180) üzenetére


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

30-40 ezer forintért milyen telefont tudnátok ajánlani, csak flagship kategóriában vagyok ismerős, de szeretnék egy olcsóbb telefont is. Lényeg: Androidos legyen, minimum 720p-el, kamera annyira nem fontos, de viszonylag gördülékenyen fusson rajta minden.

Köszi :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#105182) Shingen válasza kungzi (#105155) üzenetére


Shingen
addikt

Ez jó oltás. :D

風林火山

(#105183) amol válasza #46372352 (#105173) üzenetére


amol
addikt

Én problémamentesen kaptam egy csereigazolást S Advance-ra a garancia lejárta előtt kevéssel. Működött csak néha másodpercekig gondolkozott. Tehát a hiba nem volt egyértelmű, azonnal látható. Elmondásuk szerint ilyenkor használják hogy előjöjjön. Biztos szerencsém volt.

(#105184) amol válasza Ájvé (#105159) üzenetére


amol
addikt

Hol lehet kapni B20-as Xiaomi Redmi Note 3 Pro-t?

(#105185) szkorhetz válasza amol (#105184) üzenetére


szkorhetz
őstag

(#105186) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

A le max 2 pro a legjobb ajánlat asszem, 239 dolcsiért.

(#105187) diegho válasza szkorhetz (#105185) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem sok ez egy kicsit garancia nélkül?

(#105189) galaxys80 válasza beg (#105163) üzenetére


galaxys80
veterán

Tehát a Kínában készülő Nike és a Neki ugyanaz?

(#105190) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!
Iphone 5s-telefonomat cserélném másik telefonra. Kb 100e ft-ot szánnék az újra, telekomos új telefont szeretnék és semmiképp sem előfizetéssel és részlettel.
Nagyobb, szép kijelző és szép fotó lényeges, illetve ne fagyjon és lassuljon le az android pár hónap után.
Galaxy A5 az eddigi befutó.
Mit ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#105191) TGWH válasza galaxys80 (#105189) üzenetére


TGWH
őstag

Nem. Pont ez a lényeg, hogy van jó kínai cucc meg rossz kínai cucc. Van szar kínai okostelefon, meg van jó kínai okostelefon, de a jónál ne arra tessék gondolni, hogy a 40 ezer forintos van olyan jó mint az itthon kapható 300 ezres...
Aztán ott van az is, hogy pl. amit én 12 ezerért rendeltem - más kütyü -, az könnyen lehet, hogy itthon 40 ezer, vagy nem is kapni.
Luxuscuccokat is kapni marha drágán, csak mert luxuscucc pl. csaptelep 160 ezerért, aztán van bent pl. 20 ezres anyag, míg az olcsóbb csaptelepbe van 15 ezres anyag és kerül 25 ezerbe...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#105192) Ájvé válasza amol (#105184) üzenetére


Ájvé
veterán

Jelenleg csak kintről lehet rendelni. Eustockon korábban listán volt, de levették. Lehet mondjuk azért, mert nem volt nekik egy darab se.

[ Szerkesztve ]

(#105193) szkorhetz válasza Regiee (#105190) üzenetére


szkorhetz
őstag

Az csalódás lesz.

Méretben meddig akarsz(tudsz) fölmenni?

(#105194) Regiee válasza szkorhetz (#105193) üzenetére


Regiee
aktív tag

5-5.5" még belefér. :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#105195) ->Raizen<- válasza Regiee (#105190) üzenetére


->Raizen<-
veterán

leecho le max 2 5,7" kijelző snapdragon 820 4 gb ram fém ház infra b20. 100 e. Jómagam is rajta vagyok a beszerzésén mert best buy deal.

[ Szerkesztve ]

(#105196) Zalaym


Zalaym
tag

Xiaomi Redmi 3S - Huawei P8 Lite - Honor 4C - Lenovo Vibe P1m

Messenger és telefonálára kell csak, legyen gördülékeny és megbízható. Melyik a nyerő szerintetek? :F

(#105197) ghiottone válasza ->Raizen<- (#105195) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Spemall - Eu garival + Eu Expressel kuponnal együtt ~275 dollár.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#105198) tom120514 válasza Zalaym (#105196) üzenetére


tom120514
őstag

Xiaomi jó, csak figyelj a B20-ra. Van már olyan is belőle, hétfőn érkezik :)) .
A sima Redmi3 2GB RAM-mal nagy akksival B20 nélkül (ami Telenoron Budapesten nem számít), ár-értékben verhetetlen.

Never go full retard.

(#105199) ->Raizen<- válasza ghiottone (#105197) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ment pü.

(#105200) Regiee válasza ->Raizen<- (#105195) üzenetére


Regiee
aktív tag

Szép telefon. Magyar teszt található róla?

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.