Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104151) jovi válasza lezuvius (#104146) üzenetére


jovi
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm!

(#104152) monti0222w válasza jovi (#104138) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, ajánlanám a Meizu PRO 6-t, ez mindenben megfelelne neked, vagy némi fenntartással a Xiaomi Mi 5-t. itt viszont nem ártana ha tudnál romolgatni és lenne rá időd és türelmed. Van még esetleg a ZUK Z2 5 colban szintén jó mindenben. :K

(#104153) Jazz válasza ghiottone (#104150) üzenetére


Jazz
veterán

Lehet engedek belőle, és végül Moto lesz. Közben kiesett az LG G5 is. Ennyi pénzért ilyet: "A kalibráció sajnos szemre és mérés alapján is kékes lett, korrekcióra nincs mód" Még a fényképeken is átjön a kékes torzulás.

A Moto-val ilyen gond sincs ugye? Szemre, szépek, élénkek a színek?

free your mind

(#104154) ghiottone válasza Jazz (#104153) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nagyon jó minőségű ips panel van benne + megbízható helyről (amazon, expansys) beszerezve hardveres hiba =0 Színtelítettséget 2 fázisban lehet állítani - én a korábbi 1. genes X amoledjéhez voltam szokva, így élénkre állítom alapból, mint az X Playnél is, de normál módban valósághű a panel. + Megbízható minőségű telókat pakolnak össze a Motonál, még így a Lenovo fennhatóság alatt is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#104155) basaja válasza Jazz (#104153) üzenetére


basaja
senior tag

Szèpek a színek,a kijelzővel az égvilágon semmi probléma nincs.Sajnos az iránytű tényleg nincs benne,de ha nekem(!!!)kell,èn inkább a fizikai verziót használom...Peace :R

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#104156) Andrew801 válasza Andrew801 (#104134) üzenetére


Andrew801
tag

Senki?

(#104157) zunga válasza Siffredi (#104129) üzenetére


zunga
tag

Ez pont nem így van. A Honor támogatása az egyik legjobb. Honor 6 és 7 is van a családban, a 6 ugye 4.4 jött alapból, és már van rá hivatalos MM is. Egy 2 éves telefonról beszélünk, nem sok gyártó támogatja 2 évig a készülékeit.

(#104159) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Nehéz döntés előtt állok. A drága telefonokat pénzkidobásnak tartom, mert "csak telefon", amit 1-2 éven belül lehet kidobni. Így leginkább a 40-50ezres, nagyon max a 60ezerig keresgélek. A tepsi telefon kezelése nekem kényelmetlen, viszont 5" alatt manapság alig gyártanak.

Mit vennétek:
1. Huawei P8 Lite (új, 51ezer akciósan az Edigitalban)
2. Samsung Galaxy Alpha (használt, kb. 45-50ezer)

Mindkét készüléknek vannak előnyei és hátránya. P8 garis lenne, egy 1-2 éves Alpha rizikósabb, hogy meddig bírja, viszont egy új akksit bármikor tudok venni bele. Kár, hogy az alphában nincs rádió, meg nem bővíthető a memóriája. A gördülékenységben, fényképezésben melyik a nyerő? Mert fogásra nekem az Alpha kezelhetőbbnek tűnik és emiatt sokkal jobban vonz. Vagy az Alpha azért minőségibb teló volt mikor kijött, így még 2-3 évig elketyegne?

[ Szerkesztve ]

(#104160) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Sziasztok,

Remélem tudtok nekem segíteni. Pokémon Go-ra kellene a gyereknek egy jó teló, nagyon elkapott minket a játék. :D

Keret: Max 60 ezer. Ha valami kihagyhatatlan van és annyival többet tud akkor mehet picit fentebb.
Kijelző felbontás: Nem kell full HD, sőt inkább gyengébb.
Kijelző méret: 5" de inkább alatta.
Aksi: Nagyon fontos a nagy aksi.
GPS: Ne szenvedjen, nagyon szar az LG Spirittel pl. Leakad 2 percenként, teljesen játékélmény gyilkos folyton újraindítani.
RAM: Legalább 2GB
Rendszer: Android 4.4+

Jöhet kínai is ha jók a tapasztalatok, évek óta rendelek onnan is és sosem volt gond antelife stb.

Hálásan köszönöm előre is! :R

Szép estét!

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#104161) ghiottone válasza Bikkrom (#104160) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A nagy aksi miatt Xiaomi Redmi 3 - 45 az eustockon.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#104162) Víz Elek válasza tejbele (#104132) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Nézegettem, de annyira nem jön be sajna. :/

Samsung S9

(#104163) Bikkrom válasza ghiottone (#104161) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Szép, végigolvastam a teszteket. Köszönöm a tanácsot. A GPS és mobilnet képességeiről nem találtam sokat. Azoktól tartok csak. Bárcsak kipróbálhatnám valakién a Pokemon Go-t. :P Debrecenben valaki? Tábla csoki és sör ellenértékért. :C

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#104164) Jazz válasza Jazz (#104153) üzenetére


Jazz
veterán

Nagyon tetszik a Moto G4 Plus. Nagyon jónak tűnik. Legyen az a stock android vagy bármi.

Moto G4 plus: "A hátlapot lekapva szembesülhetünk a szörnyű ténnyel, hogy nem lehet cserélni az aksit."
Ez mit jelent. Ha meghalt az aksi, meghalt a telefon? Nem lehet cserélni? Vagy csak szervízben jó pénzért? [link]

Ez nagyon jó: "Van FM-rádió, amely megjeleníti az RDS információkat is és használható headset nélkül is"

Ezt nem értem: "És itt van az elsőre – és másodikra is – nyominak kinéző ujjlenyomat-olvasó is." Az ujjlenyomat olvasó nem a hátsó bemélyedés a M logojával? Mi ebbe a gagyi?

Ez megint egy fontos szempont: "A Motot ismerve nem lesz gond a frissítésekkel sem – például épp az elmúlt hetekben jött ki a májusi biztonsági javítócsomag a 3 éves 1. generációs X-re (!)."

A következőkről mi a vélemény?
Asus Zenfone 3 ZE552KL
Huawei Honor 6 v. 7 (16/64 GB, 3 GB RAM. Ez mit jelent. Két részre van particionálva az internal storage? Vagy ebben a kétféle verzióban kapható? Viszont a külső sd csak 64Gb-ig támogat.)
Honor 7
ZTE Nubia Z11 (64 GB, 4/6 GB RAM, Snapd. 820. 75% screen to body ratio.) Ebbe minden benne van mit szem száj kívánhat. De mi van a tetszetős külső mögött? Lehet nem véletlenül alig találni róla valamit?

Annyi hogy ezekben még van: iránytű, infra, optikai képstabilizátor.
De magyar tesztet nem nagyon találtam róla.

(#104155) basaja:
Cipelem magammal én is. Ezt akartam volna elhagyni.:)

(#104154) _ghiottone:
Azt hiszem ez önmagáért beszél. Vacillálok is, mert megérné a kompromisszum. Nincs esetleg, vagy nem fog jönni fejlettebb Motorla ami ugyan azt tudja mint ez csak esetleg benne vannak a fenti szenzorok?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#104165) atom18


atom18
aktív tag

Sziasztok!

Huawei Nexus 6P 32GB vagy Huawei Mate 8 32GB
Esetleg más? 5,7" legyen.

(#104166) Jazz válasza Jazz (#104164) üzenetére


Jazz
veterán

Ha ennek a tesztnek lehet hinni [link], akkor a Lenovo Vibe K4 Note is kilőve.
Gyenge hívás hang minőség, kamerával szenvedés alacsony fény viszonyok mellett, vagy zárt térben fényképezni, nagyon melegszik...stb.

Asus zenfone kilőve. Nagy batár, vastag a szélek felé, áhh....hagyjuk.

A ZTE nubia Z11 meg túl szép hogy igaz legyen.:) Szép szép, de hol a buktató? Támogatottság hiány? Bug?
És 360€? [link] Amazonon meg 600font?

Itt miért nem írják ki azt hogy ZTE, lehet hogy replika?[link]

Itthon sehol nem kapni. Esxpansys keresőben sincs találat.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#104167) Jazz válasza Jazz (#104166) üzenetére


Jazz
veterán

Mi az hogy nem lehet factory resetet csinálni rajta? Miért? (ZTE nubia Z11)
Site legalja:
"9. About Software
We already Change the software of most phones with multilanguage, Buyer Can Not Restore To Factory Or Root With Other Version Firmware, Which May Cause Date Loss Or Dead Of Phone."

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#104168) Jazz válasza Jazz (#104167) üzenetére


Jazz
veterán

Még egy kérdés: ha meghal az aksi a Z11-ben, hogy cserélem/cseréltetem ki? A neten nem találok aksit hozzá.

free your mind

(#104169) ghiottone válasza Jazz (#104164) üzenetére


ghiottone
nagyúr

- Ha meghalt az aksi, meghalt a telefon? Nem lehet cserélni? - dehogynem, csak nem ilyen aksi van benne, amit simán kikapsz, hanem kell hozzá csavarhúzó is. Otthon is meglehet oldani.

- Az ujjlenyomat olvasó nem a hátsó bemélyedés a M logojával? Mi ebbe a gagyi? - nem, nem az - első benyomások alapján szokatlan a kocka alakú ujjlenyomatolvasó az előlapon - általában máshogy szokott kinézni ;)

A ZTE-vel annyi a baj csak, hogy aliexpressről dhl-el így biztos elkapják és áfa + kezelési költség.

A Moto G4 Plus EIS-se elég jóra sikeredett, nem OIS, de tisztességesen dolgozik. Lesz egy M, ami a G és a Z széria közzé lesz pozicionálva de az eddig csak "China only"-nak tűnik.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#104170) jovi válasza monti0222w (#104152) üzenetére


jovi
csendes tag

Köszi, utánanézek ezeknek is.

(#104171) dawezz


dawezz
csendes tag

Sziasztok iphone 6 ot vásárolnák barátnőmnek,facebookra ill messengerre, netezésre használná,hosszútávra megérné még?

(#104172) lezuvius válasza dawezz (#104171) üzenetére


lezuvius
őstag

Atlagos felhasznalas mellett eleg lesz meg 2 evig is akar, de ennel hosszabb idore mar SE-6s-7 tribol kell valasztani.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#104173) Tisza05


Tisza05
csendes tag

Sziasztok!
Mobilvásárlás előtt állok, ebben kérném segítségeteket.
Az igényeim:
- 30 ezer Ft kb
- 4,5"-5" (inkább kisebb)
- ha lehet legyen új garanciával, de esetleg jó állapotú használtat is megfontolnék
- főleg Messenger-t használok rajta, időnként böngészek, Instagram és 1-2 egyéb app-ot használok
- viszonylag normális fényképet tudjak készíteni
Játékra nem használom egyáltalán, rádiót és zenét hallgatok.
Akksija nem kell, hogy heteket bírjon.
Nagyjából ezek lennének az igényeim. Most egy régi Huawei Y300 van, ami nagyon-nagyon lassú (messengerrel szenved szegénykém).
Nézegettem emag-on, edigital-on akciós Lenovo Vibe C-t, Huawei Y3-at.
Ezek valamennyire jók amire nekem kellene? Vagy legyen erősebb a procija?
Mit tudtok esetleg még ajánlani?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#104174) Jazz válasza ghiottone (#104169) üzenetére


Jazz
veterán

Ujjlenyomatolv.: ja hogy középen alul az a kocka az az? Azt hittem az egy éxtra főgomb.:)

Dhl-el biztos. De china post-al? A kezelési költség ált. mennyi?
Azt mondod csak ennyi a baj a ZTE-vel? Milyen a supportja? Várható frissítés és támogatás mint a moto esetében? Vagy megveszed és elfelejtik a telefont és téged. Akksit sem találtam hozzá. Mi lesz ha X év múlva cserélni kell? Kukázom 100k-s telót? (Vagy beviszem a közeli zte magyarország szervíz központba. ;] )

Utána nézek annak az M-nek köszi.

free your mind

(#104175) ghiottone válasza Jazz (#104174) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sima postánál is megfognak már szinte mindent. 27%-os áfa a telefon+ szállítás árára és a posta 2000 forintos kezelési költségével kell így pluszba számolni. - Ha ZTE NUbia z11-es kell és Kínából akkor spemallról vedd - 2 év EU garival, Eu Expressel + kuponnal = 413 dollár. (Már rendeltem innen és 10 nap alatt itt van, áfa nincs)

ZTE-t nem ismerem, nem tudom, hogy milyen a támogatásuk.

Moto G4 Plusomra épp ma reggel jött egy 500 megás frissítés a július 1-es javítócsomaggal karöltve.

M-ről még nagyon kevés az info - Helio P10, 3gb ram 32 gb belső tár, fém ház. Techdroider - de amíg ezt a hellomotoHK nem erősíti meg addig nagyon úgy néz ki, hogy csak Kína és a Lenovo saját UI-jával várható.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#104176) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Az Eutockon nem elérhető most xiaomi redmi note 3 pro fekete / szürkében? :R
Ha ott nincs, tudnátok boltot ahol lenne normális áron?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#104177) cafatmaister válasza makoss (#104176) üzenetére


cafatmaister
csendes tag

En is nezegettem a redmi 3 pro-t,a fekete/szurke mindenhol dragabb mint a feher/arany kivitel es azt is kevesebb helyen kapni.

A1018->5110->3310->k700i->6230i->N70->6500s->6120c->E71->Legend->Defy->BB9700->Neo->Arc->P->N4

(#104178) turho


turho
őstag

OK, Sony XPERIA m5, Z3, vagy Z3+ és miért?
(M5 esélytelen hogy megkapja a Nougatot?)
Köszi

ui: nem igaz hogy nem kapok 85 ezerben z3+ készüléket sem egy webshopban sem :( 2 hete amit venni szeretnék, nincs sehol. Se M5 se Z3+...

(#104179) makoss válasza cafatmaister (#104177) üzenetére


makoss
addikt

Akkor már nem lesz kapható? :(
Az újabb raktárba beérkezettek már nem ezzel a szoftverrel érkezik a redmi note 3 pro, ha nem már az új magyar frissülős verzióval?
Jobb is volna, csak fekete előlappal, ne fehér vagy arany, mert állandóan az az érzése az embernek, hogy világít a keret! :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#104180) ghiottone válasza makoss (#104179) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Látom, hogy külföld kilőve, de ha mégis, akkor spemallról kuponnal 2 év EU garanciát választva EU expressel megkapod áfa mentesen 10 nap alatt és kérheted hogy global developer rommal küldjék, amiben benne van a magyar nyelv - 198 dollár.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#104181) DraVIDA


DraVIDA
csendes tag

Sziasztok,

Előre is elnézést kérek, ha naiv a kérdésem.

Érdeklődnék, hogy maximum 60 ezer forintig tudtuk ajánlani olyan telefont, ami bírja az erősebb igénybevételt, igényesebb játékokat?

Részletek:
-Teljesen mindegy, hogy használt vagy új. (Használt esetén természetesen hibamenteset keresek, garancia előny)
-Független, vagy vodás jöhet szóba.
-Min 1 évre terveznék
-Android, IOS preferált
-A játék miatt a tepsi méretre lenne szükségem 5'-6' között lenne a realitás szerintem.

Iránymutatónak itt a jelenlegi telefonom:
[link]

Ha azt mondjátok, hogy ilyen összegért ennél nem sokkal jobbat lehet venni, ergo neméri meg a beruházás, akkor azt is elfogadom :)

Köszi a segítséget előre is!

(#104182) Because


Because
őstag

javasoltátok a Xiaomi Mi4c telót, most rendeltem meg, kíváncsi leszek rá!
5"-os kijelzővel talán megbarátkozok csak nagyobb ne legyen... örülök, hogy számomra felesleges dolgot mint ujjlenyomat olvasó kihagytak és belepakolták pár hasznosabb dolgot. kamerától félek, de majd meglátjuk

[ Szerkesztve ]

(#104183) eladogeppc válasza Because (#104182) üzenetére


eladogeppc
veterán

Kamera alacsony fényerőnél mosni fogja a képet.
A kínaiak nem veszik meg csak magát a szenzort, így olcsóbb. A szoftver csomagot nem kapják meg, így azt ők görcsölik ki valahogy.
Illetve a lencse is külön beszerzés. Na azt meg ki tudja ki gyártja.
Napos, átlagos időben biztos jó lesz.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#104184) Jazz válasza ghiottone (#104175) üzenetére


Jazz
veterán

"Ha ZTE NUbia z11-es kell és Kínából..."
Nekem ugyan nem kell Kínából, csak Eu-ból nincs.
A spellmall-ról amúgy azért nem, mert ha megnézed, a szürke verziónak laza +200$ a felára, ugyan azon hardware mellett.;)

De már mindegy is mert Z11 is bukó. Kicsit beszélgettem aliexpressen a store-ossal, és kiderült hogy a B20-at (LTE Band20-800Mhz) nem támogatja. (A GSM Arena szerint támogatja, ezért is kezdtem el foglalkozni a telefonnal.)
Lehet hogy lesz EU verzió is ami már támogatni fogja, nem tudom. Viszont az itteni árakkal, áfával már egy kisebb vagyon lesz a telefon ára, úgy meg már végképp nem éri meg.

Akkor marad a moto G4 Plus, vagy megvárom azt az M-et. Iránytű, infra, ennyi kellene még a boldogsághoz. (a mostani telefonommal is ugyan így voltam anno, és pont ugyan így maradt ki belőle. Volt a best of vétel, de nincs benne, vagy sokkal drágább de benne van. A dilemma most annyiban változott hogy a moto jóval drágább mint az enyém volt anno, és ezért a pénzért nyilván az ember nem azzal akar szembesülni nap mint nap, hogy ejj de kéne de nincs....)

LG G5 kékes tónusú kijelző miatt és a viszonylag gyengébb (moduláris) aksi miatt kilőve.
LG V10 jó lenne de hatalmas.

Esetleg Zenfone 3, Honor 7....de sokkal jobban tetszene a moto. Viszont itt is van "De".
A honor 7 tényleg csak max. 64Gb-os Sd-t eszik meg?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#104185) Because válasza eladogeppc (#104183) üzenetére


Because
őstag

nem vagyok otthon a témában... az áruházban kapható kamera alkalmazásokkal lehet valami javítani?

(#104186) makoss válasza ghiottone (#104180) üzenetére


makoss
addikt

Jól tudod, max eutock ahol látom magyarul mit veszek.
Eustockon már nem lesz?
Esetleg más itthoni bolt?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#104188) SyMbioTe válasza Bega76 (#104187) üzenetére

Szia!

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#104189) Because válasza SyMbioTe (#104188) üzenetére


Because
őstag

komolyan, elnézést, ez is off, de sírok a nevetéstől :)) :))

(#104190) ghiottone válasza makoss (#104186) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Biztos lesz, sőt lesz International version is b20-al a 3sből 2 hét múlva, ha jól tudom.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#104191) *Tata* válasza Jazz (#104184) üzenetére


*Tata*
senior tag

A honor 7 tényleg csak max. 64Gb-os Sd-t eszik meg?

128 Gb-ig bővíthető. :K

(#104192) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !
Kérdezném a P9 Lite megér tízenpárezer pluszt a Honor 7 Lite-vel szemben, vagy szinte ugyanaz mindkettő ?
Olvastam lehet itt a hanggal probléma van ez mindkettőnél fennáll ?
A B20-at mindkettő tudja ugye, és mindkét SIM-re vagy csak egyikre ?
Dual SIM-ben esetleg hasonló áron tudtok más alternatívát ami B20-at is tudja ?
Köszönöm.

(#104193) csakany2001 válasza andrás47 (#104192) üzenetére


csakany2001
senior tag

A Honor 7 Lite és a P9 Lite ugyan az,annyi különbség hogy a 7 Lite fémházas.
A hanggal kapcsolatos problémáról nem hallottam,úgy hogy ebben segíteni nem tudok.
A B20-t mind 2 tudja mind 2 Slot-on.
Más Dual-SIM-es alternatíva ami tudja a B20-t nem nagyon van.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#104194) andrás47 válasza csakany2001 (#104193) üzenetére


andrás47
senior tag

Köszönöm szépen.

(#104195) ghiottone válasza andrás47 (#104192) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Most 11-ig az edigitalban 60-ból megvan a 7 lite (HUAHON1609 kuponnal), amúgy nem éri meg a felárat. 70 környékén van még B20 dual simmel Moto G4. Verne Apollo Lite-ot meg nem ajánlom.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#104196) Shingen válasza Bega76 (#104187) üzenetére


Shingen
addikt

Hy!
Whats the problem? :))

風林火山

(#104197) makoss válasza ghiottone (#104190) üzenetére


makoss
addikt

Bővebb infót tudnál mondani ezekről?
Ezt a 3s-t sem vágom mi :F :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#104198) ghiottone válasza makoss (#104197) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van 2 xiaomi - amiről eddig tudok - amiből van global verzió (támogatja a b20-at): a Redmi Note 3 pro és a Redmi 3s. Ezek elérhetőek aliexpressen, geekbuyingon, most a spemall is tárgyal és probál beszerezni ilyeneket, de az eustockosok is rajta vannak az ügyön, ha az információim korrektek és kb. 2 hét múlva be is futnak. A 3s snapdragon 430-as chippel és ujjlenyomat olvasóval szerelték (gyengébb, mint a sima redmi 3) 2/16-os és 3/32-es verzióban van.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#104199) ghiottone válasza ghiottone (#104198) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Helyesbítek - szeptember 23-tól lesz Redmi 3s B20-al, EU töltővel és MiUI 8 global developer rommal, ami tartalmazza a magyar nyelvet. A redmi 3 és a redmi 3 pro forgalmazását pedig befejezi az Eustock.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#104200) Rex Dragon


Rex Dragon
újonc

Sziasztok!
Okos telefont szeretnék. Van nekem egy Sony Xperia S em szerintem nagyon jól telefon volt, de régóta nincs rá frissítés és sokszor lefagy alap dolgoknál is. : telefonálás, fényképezés, stb :(
Egy ehhez hasonló kaliberű telót szeretnék. 50k-100k van a kert. Hosszútávra szeretném ezt is venni.
Multimédiás felhasználás és üzleti alkalmazásokra használnám. Újonnan szeretném és hogy honnan az mindegy. Csak megbízható legyen. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.