Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105551) Potrien válasza Drizzt (#105526) üzenetére


Potrien
senior tag

Én is az op3-at javaslom.

(#105552) gianone válasza diegho (#105550) üzenetére


gianone
őstag

Sokszor érzem túl nagynak. Zsebben hordom, és túl hosszú is, már pont nem lehet vele leülni veszély nélkül, illetve nekem egy 4,5-4,7-es egykezesen is sokkal kényelmesebb. Persze a képernyőhöz már hozzászoktam, fura lenne a kisebb. De rohangálós napon igenis sokszor zavaró, hogy figyelni kell rá.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#105553) ->Raizen<- válasza Khelben (#105546) üzenetére


->Raizen<-
veterán

z1,z3 compact.

(#105554) Bandinho


Bandinho
tag

Sziasztok!
Mennyire jó vétel most egy A5 (2016), ha kicsivel több mint 70ért hozom ki a szolgáltatól? Van ebben az árkategóriában(mondjuk 80ig) valami ajánlottab?

"Ha az életben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig hogy befogod a szád." /Albert Einstein/

(#105555) ->Raizen<- válasza Bandinho (#105554) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Én is rengeteget gondolkoztam a rajta, a design nagyon ott van és használható mindenre a teló.

(#105556) janes1976 válasza Bandinho (#105554) üzenetére


janes1976
őstag

Van, P9 Lite. :DDD

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#105557) Bandinho válasza janes1976 (#105556) üzenetére


Bandinho
tag

Néztem azt is, de valahogy nem érte miért teszik hátra az ujjlenyomatolvasót? Nem kényelmetlen az pl ha le van téve az asztalra, aztán ahelyett, hogy simán feltudnád oldani fel kell venni?

"Ha az életben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig hogy befogod a szád." /Albert Einstein/

(#105558) janes1976 válasza Bandinho (#105557) üzenetére


janes1976
őstag

Kinek a pap...

De azt vedd figyelembe, hogy a hardver sokkal gyorsabb. :D

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#105559) dokee78 válasza Bandinho (#105557) üzenetére


dokee78
félisten

Az éremnek két oldala van.

Ha zsebből veszed elő akkor sokkal jobban kézre áll a hátsó ujjlenyomat olvasó.

(#105560) w.miki válasza Khelben (#105546) üzenetére


w.miki
veterán

S4 mininek létezik dual változata i9192 néven.
Persze kérdés, hogy hol találsz ebből újat...?
4.5 alatt már nem nagyon van teló :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#105561) Csigavair


Csigavair
tag

Sziasztok!

110k körül nézegetnék valami új telót a lényeg, minőségi legyen, jó akku idó, jó kamera, és napsütésben is normálisan látható kijelző.

Vodafon-os vagyok vidéki ha a net csak 3G-n jön nem érdekel.

Xiaomi mi5
meizu pro 6
Sony X compact
Iphone SE

ezeket nézegettem, ha esetleg van valami más típus vagy ezeknél valami pr kontra, szívesen venném a véleményeket/ ajánlásokat.

Köszi előre is :)

(#105562) Bandinho válasza dokee78 (#105559) üzenetére


Bandinho
tag

Igen, ha kezben van akkor kenyelmes a hatso is. Bar mivel ugyis elol tapicskolom, elol is ugyanolyan kenyelmes szamomra, de mindegy hatul van es kesz, nyilvan jo az is es nem ez a legfontosabb. :D
Viszont, ha engem zavar akkor maradjon az A5 vagy meg mindig van masik alternativa?

"Ha az életben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig hogy befogod a szád." /Albert Einstein/

(#105563) jksx


jksx
senior tag

Sziasztok!

Samsung Galaxy Note 3
telefont érdemes még megvenni 50-60ezerért használtan?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#105564) DjBlero válasza Csigavair (#105561) üzenetére


DjBlero
őstag

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ ᴀ7 (2016) Duos
Nagyon jó akku idő

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#105565) sztyud


sztyud
újonc

Sziasztok!

Lehet hogy volt már párszor, de Huawei P8 vagy P9lite. Telekomos vagyok, ott nagyjából most egy árban van mindkettő. Szerintetek?

(#105566) trebrona válasza sztyud (#105565) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szerintem nem kérdés: [link]

(#105567) DjBlero:
már módosítottam a linket.
P8 felé billenteném a mérleg nyelvét.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#105567) DjBlero válasza trebrona (#105566) üzenetére


DjBlero
őstag

:F

én is a P8 választanám

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#105568) sztyud


sztyud
újonc

Persze vannak elképzeléseim. A p9lite jobbnak tűnik. :D A 2gb ram ijeszt meg és hogy azt hallottam hogy a kamerája nem az igazi. Ebből mennyi az igazság? Valahogy az ujjlenyomat olvasó és a nagyobb aksi viszont tetszeleg.

[ Szerkesztve ]

(#105569) janes1976 válasza sztyud (#105568) üzenetére


janes1976
őstag

7köznapi használatra teljesen jó az a teló, kérdés az nyilván, hogy mire használod. :U

Ha sok teljesítményigényes játékot használsz meg úgy böngészel, hogy 20 oldal nyitva van, akkor nem jó a teló. :DDD

Egyik ismerősöm most vett, 67800-ért van csak máig, FirstPhone-nál 2 év gyártói garival. Annyiért teljesen jó sztem. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#105570) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

180.000 Ft körül milyen mobilt ajánlanátok?

(#105571) janes1976 válasza timelord1987 (#105570) üzenetére


janes1976
őstag

Samsung S7 vagy az Edge, bár az sztem drágább. :D

A 7-es széria nagyon jól sikerült.

És nem, ezek még nem robbannak fel. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#105572) timelord1987 válasza janes1976 (#105571) üzenetére


timelord1987
őstag

Az Iphone 6S-nél jobb?

(#105573) janes1976 válasza timelord1987 (#105572) üzenetére


janes1976
őstag

Ezt fusd át, sztem jobb. ;]

[link]

Iphone azért csalóka, mert az IOS úgy van megírva, hogy sokkal kevesebbel beéri a rendszer, mint az Androidnál. Azt tudni kell, hogy szinte teljesen zárt rendszer az alma, ha számít a testreszabás, akkor ez nem a te telefonod.

Havernak S7 van, ha lenne rá zseton azt vennék magam is, kijelző álom, rendszer atom gyors, kamera kiváló, az üzemidő is teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#105574) janes1976 válasza timelord1987 (#105572) üzenetére


janes1976
őstag

De ugye majd jön vki, aki megcáfol. :D :DD :DDD

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#105575) Khelben válasza timelord1987 (#105572) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem jobb és nem is rosszabb. Alma-körte esete szerintem. Neten, youtube-on meg tudod nézni mindkét rendszert és eldönteni, hogy neked melyik jobb.

(#105576) szimi57 válasza Khelben (#105546) üzenetére


szimi57
őstag

Ez?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#105577) lezuvius válasza sztyud (#105565) üzenetére


lezuvius
őstag

P9 lite a modernebb SoC es jobb uzemido miatt+ a fingerprint sensorral jaro hasznos funkciok se elhanyagolhato tenyezok.

timelord1987
S7,i6s,Honor 8,P9.... mik a legfontosabbak a telefonba?

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#105578) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok,

Szerintetek Sony Xperia XA vagy Samsung Galaxy A3(2016)?

[ Szerkesztve ]

(#105579) mumtaz


mumtaz
senior tag

Gosszabb távra terveznék és szeretnék venni egy új telefont.
Mindenképp dual simes jöhet szóba.
Hosszabb távra tervezek, de használtat vennék.
S5 és S6 között vacillálok. Sok minden szól az S6 mellett, de hátrány, hogy nincs SD foglalat. Viszont újabb teló és esélyesebb garival is találni, árban meg alig drágább az S5-nél. Megéri?

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#105580) Mottie válasza diegho (#105536) üzenetére


Mottie
őstag

Az előző telefont (Samsung Young) használták az elmúlt két évben mostanáig. Ez ingyen volt egy egyszerű elofizetes mellé, most szeretnének újat, de 20eFt-nel többet nem szánnak rá. Nyilván nem a legmodernebb telefon a cél, de hasznaltba nem mennének bele.

UK szállítás is él, én el tudom juttatni nekik innen könnyen.

Be Victorious!

(#105581) Laza... válasza Mottie (#105580) üzenetére


Laza...
addikt

Amazonrol Blue

Never give up!

(#105582) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
Kérnék én is egy-egy javaslatot! :R
Jelenleg egy 1st gen Moto G elégedett tulajdonosa vagyok (Cyanogen 5.1), egyedül a gyufásskatulya méretű tárhely és ram miatt érzem szükségét a továbblépésnek, cpu erőben még teljesen jól használható telefon mind a mai napig.
Méretben ennél nagyobbat nem szeretnék, phablet-et meg végképp nem. Ez 4,5"-os ha emlékezetem nem csal. Nekem fontos az egykezes használat, amit nem érek át, az túl nagy. Valamint nem szeretnék túl lapos készüléket sem, vhogy ennek a Moto G-nek olyan pompásan el lett találva a formája, súlya, mérete, hogy tökéletes példája milyen az ideális készülék nekem. Vagy csak hozzám nőtt az évek alatt. :) Szóval nem papírlappal szeretnék szerencsétlenkedni, hanem azért legyen vmi fogása is. Pl a Galaxy S akárhány Edge fogása nekem esetlen. Túl vékony, éles. Sehogy se áll a kezemben.
Ami fontos az a kiemelkedő terméktámogatás (2 éves telefonra még kijött az 5.1 stock rom OTA-n keresztül, szóval le a kalappal a Motorola előtt) és a betonstabil szoftver. Épp ezért kínai márka szóba sem jöhet, hacsak nincs szénné optimalizálva és adják az új Android főverziót a telefon élettartama alatt. (Olyanról hogy bug, hallani se akarok.)
Teljesítmény szempont, de nem kell a legjobb, ha a csúcs hardvert nem tudják belerakni 5" vagy az alatti méretbe. Egy szó mint száz, legyen nagyon egyben a hardver és rajta a szoftver. Semmit nem ér szerintem a legerősebb kínai csoda se, ha nincs eléggé lecsiszolva a szoftver rajta és nincs hozzá támogatás.
A multitasking viszont fontos, vagyis legyen veszett sok ram! Ne zárjon be nekem semmit, a két nappal korábban háttérbe rakott böngészőben megnyitott 16 oldalt se! :))
A kamera sarkalatos pont: szeretnék végre egy telefont, ami mellé nem kell vinnem az öreg bridge gépem, mert megoldja a telefon is a feladatot, lehetőleg full manual üzemmóddal. Itt jöhet az innováció, meg az extra.
Akku nem túl mérvadó, minden nap töltöm úgyis.
Ár nem téma, bár a fenti igényekkel gondolom nem egyeznek a zászlóshajók, szóval nem hiszem, hogy fenyegetne az a veszély, hogy 800 fontot kéne adni egy telefonért.
Van vkinek ötlete? :R
Elég finnyás vagyok, fogalmam sincs milyen telefon felelne meg. :B

ui: nem létezik véletlenül 1st gen Moto G 8 giga rammal és 120 giga tárhellyel? :P

[ Szerkesztve ]

(#105583) attiati


attiati
veterán

nem igazán világos nekem, hogy a jack csatlakozó hiánya mit jelent a gyakorlatban?

1. van kínálat type c csatlakozós fülesekből?
ennél a leeco fülesnél jól látom, hogy van mikrofon?
2. ugye van jack 2 type c átalakító, hogy a régi jack csatlakozós fülessel is menjen?
3. a type c csatlakozós telefonokon a töltő és a füles ugyanabba a csatlakozóba megy??

(#105584) jayjay


jayjay
tag

Jelenleg egy Asus Zenfone 2 32Gb-os telefonom van, de gondolkodtam nagyobb tárhelyben és esetleg lecserélnem. Eddig egy Asus Zenfone 2 128Gb-os telefonban gondolkodtam, de lehet tudnátok valami mást is ajánlani.
Ami fontos lenne:
-Dupla Sim
-micro SD bővíthetőség Dupla SIM mellett esetleg 128-256Gb tárhelynél elgondolkoznék!!
-legalább full HD kijelző
-kb 5,5Zoll os kijelző
-jó üzemidő
-stabil működés

HTPC: XFX HD4830 512MB, 400W Corsair, 2x2048MB Kit OCZ, E5200,Scythe Slip Stream, GIGABYTE GA-G31M-ES2L, Scythe Shuriken, APLUS CS-GL3

(#105585) TomPack válasza Teasüti (#105582) üzenetére


TomPack
őstag

Szerintem kézreállna neked egy Xiaomi Redmi 3s Prime. A szoftver mögött hatalmas fejlesztőcsapat áll, a hardver teljesen megállja a helyét, 8mag 3/32Gb, fényes IPS kijelző, 4100Mah-akksi, jó kamera. Mindez 50 ezerért. Ja igen, kínában gyártják, pont ott a Foxconn-ál, ahol az Iphont.

(#105586) SLYM


SLYM
veterán

- Árkategória. 30 körül
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg? mindegy, viszont új legyen
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? best buyt
- Mire használnád? telefonálás, facebook, gps, fényképező
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? lényegtelen
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? teljesen mindegy

apámnak kellene valami új, olcsóbb telefon. elég sokat telefonál, bár gondolom a mai telefonoknál ez már rendben van, de megemlítem azért, nem baj, ha jó a beszélgetés minősége. a második a fontossági sorrendben a kamera. utána harmadlagos, hogy a facebook és s GPS menjen rajta, ezeken kívül minden más teljesen lényegtelen. Bár igazából minden lényegtelen, mert úgy se fog vele fényképezni, mert van normális fényképezője, GPS is van mindegyik kocsiban, facebookra meg még csak tervezi a regisztrációt, de mondta, hogy kipróbálna egy ilyen telefont, ajánljak neki valamit :D. aztán ki tudja, még a végén megtetszik neki. köszi

[ Szerkesztve ]

(#105587) agabe válasza Teasüti (#105582) üzenetére


agabe
addikt

Nem irtal oprendszert, szoval ha mindegy, akkor iPhone SE 64GB.
Minden kriteriumodnak megfelel, meg legalabb 3 evig lesz ra ota frissites, es jol is fog futni a telon, 4", jo fogas, egyben van a hardver es a szoftver, kivalo multitasking (csak 2 giga ram, de barmely 4gigas andoirossal pariban van, vagy le is pipalja), teljesitmeny kivalo, csucs a hardver is raadasul, kamera kirlay, es meg akku is jo annak ellenere, hogy nem szempont neked.
Olyanrol, hogy bug meg ios-en is hallani fogsz, de kevesebbet mint a mostani Moto G -n.

#105572) timelord1987:
Nem jobb. Mindketto jo, de az alma alma, a samsung meg korte. Mas, mashogy mukodnek, mas a kinezete a rendszernek.
Kijelzoben S7 jobb, de nem lehet rossznak nevezni I6S kijelzojet sem a kisebb ppi mellett sem.
Kamera S7-ben leginkabb sotetben jobb valamelyest, amugy kontrasztosabbak a kepei, de gyakran tulzottan azok, es elveszhetnek reszletek,ami kis meretben nem is latszik de nagyitva igen, ettol fuggetlenul S7 kameraja talan osszessegeben jobb viszont mas a ketto. Van sok osszehasonlito video, tekintsd meg azokat.

[ Szerkesztve ]

(#105588) lezuvius válasza mumtaz (#105579) üzenetére


lezuvius
őstag

Szerintem van annyi sebessegbeli kulonbseg a ketto kozott, hogy megerje.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#105589) timelord1987 válasza lezuvius (#105577) üzenetére


timelord1987
őstag

Szia
Alkalmazások minősége, fénykép minősége, hangzás, készenléti idő, kijelző minősége, hosszú rendszer támogatottság.

(#105590) gianone válasza Mottie (#105580) üzenetére


gianone
őstag

[link]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#105591) gianone válasza Teasüti (#105582) üzenetére


gianone
őstag

Bocsi ma dupláért., ezt csak most vettem észre.

Tökéletesen megértelek, de szerintem ilyen telefon nem létezik, legalábbis én nem találtam. 4,5 normális hardverrel még csak-csak van, viszont nem idei, szóval ott meg a támogatás hibádzik. És Moto G IP-s, ami szintén nagy előny volt. Egyszerűen imádtam. Pontosabban most is, nekem jól fut sportolós telóként.

Egyébként az 5.1 kiadása 7 hónap várakozás után inkább bosszantó volt, mint kiváló. A GPE Eidtion már fél évvel előtte megkapta. Szóval Lenovo bemutatkozása inkább rosszul sikerül. Én még Guglifonként vettem, és gyors frissítést ígértek, amit egy évig tartott is Gugli. Amúgy ha jól olvastam valami biztonsági frissítés idén ment a gyári ROM-ra, én GPE-n vagyok. Ha már CM, van unofficial nougat

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#105592) agabe válasza timelord1987 (#105589) üzenetére


agabe
addikt

Ezen kriteriumok alapjan iPhone 6S es Samsung Galaxy S7 kozul mindketto ugyanolyan jo osszessegeben amellett, hogy van amiben iPhone es van amiben Samsung jobb de viszonylag csekelyek az elteresek, ugyhogy barmelyiket valasztod nem lesz nagy hatranyban a masikhoz kepest semmiben.
Reszletezve melyik miben "jobb":
Alkalmazasok minosege : 6S
fenykep minosege: S7
hangzas: egyenlo
keszenleti ido: kb egyforma...talan ios jobban birja ha napokig nincshasznalva. A tenyleges hasznalati ido is egyforma (az valahol 4-5 ora kozotti mindkettonel), ehhez S7-nel kicsit tobbet kell foglalkozni az elejen, hogy megtalald az idealis bellaitasokat, de utana jo lesz.
kijelzo minosege : S7
hosszu rendszertamogatas: 6S

Lehet meg mas keszulek is, pl. a Huawei P9-et konkretan nem ismerem nem hasznaltam, es leirasok alapjan nem szivesen mondanek barmit, ezert lehet akar az is hasonloan jo, vagy akar egyeb keszulekek is (azert olyan sok nincs max par darab meg) de a samu-alma parost azt hiszem nem korozi le osszessegeben.

[ Szerkesztve ]

(#105593) Zsotyi


Zsotyi
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Mobiltelefont szeretnék venni 50e Ft körül, lehetőleg újat.
20-as vagyok, de a mostani telefonomat függetlenül vettem és nem tudom, hogy érdemesebb-e függetlenül venni.
Most egy Nokia Lumia 620-t használok, de azt hallottam, már nem érdemes Lumia-t venni, amióta teljes egészében a Microsoft gyártja őket.
Nem feltétlenül ragaszkodom Windows phone-hoz, lehet androidos is, de nekem ez bejött.
Hosszabb távra tervezem használni, egy telefont általában legalább 2 évig használok.
Leginkább csak telefonálásra/chat-elésre használok egy telefont, de nem szeretnék egy "buta" telefont sem, tehát lehetőleg a mai, alapvetőnek számító app-ok fussanak azért rajta.
A jelenlegi telefonom kisebb az átlagnál. Lehet kicsit nagyobb, közepes, de nem szeretnék egy nagy vágódeszkát.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#105594) Teasüti válasza agabe (#105587) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Haha, jó vicc. :C
Android több helyen történt említése és a jelenlegi cyanogenmod használata gondoltam egyértelművé teszi az álláspontom. :P
Azért köszi! :R
Biztos fasza lenne, ha nem IOS futna rajta.
Még azzal se lenne gondom, ha nem buziskodna az apple a korlátok közé szorítással.

(#105585) cukrosleves
Azt mondod a Xiaomi van olyan jó szoftverben és terméktámogatásban, mint a nagy gyártók? (Már amelyik nem szarja le a frissítéseket.)

(#105591) gianone
Ha így áll a helyzet, akkor megmarad ez amíg még van benne élet. Tepsifont semmiképp nem szeretnék, sztem tök rossz irányba fejlődnek a "telefonok". :(
Stock romok közül 5.0-tól felfelé már teljesítmény gondok voltak nálam, jött a tipikus élhetetlenné lassulás amitől úgy érzi az ember, hogy ideje újabbra és gyorsabbra cserélni. Ez odáig fajult, hogy egyszer-kétszer a bejövő hívást sem tudtam felvenni, mert nem válaszolt a rendszer. Mindezt gyári stock romon, még root se volt. :Y Aztán gondoltam egy nagy lópikulát, hisz ezt csak a szoftver akarja elhitetni velem, szóval jött a cyanogenmod és voilá, a telefon megint ugyanolyan fürge, mint új korában. :K Megmosolyogtató volt hallani a barátom az S6 vagy S7 - tudja a tököm melyik - telója mellett, hogy milyen gyors a GUI az enyémen, pedig 3 éves. :DD

Amúgy próbáltam a 6.0-t Cyanogenmod-ban, de hamar visszakerült a 5.1. Túl erőforrásigényes volt a 6.0. A 7-essel meg se próbálkozom, minek? Mindent tud az 5.1 és fürgén, amire szükségem van.

[ Szerkesztve ]

(#105595) SLYM válasza SLYM (#105586) üzenetére


SLYM
veterán

up

(#105596) agabe válasza Teasüti (#105594) üzenetére


agabe
addikt

Andoridos készüléken az elvárásaidnak megfelelő nincs.
Le kell adni egyik-másikból, ha most akarsz új készüléket...később ki tudja mik lesznek piacon, de méretben nem remélnék túl sok jót.
Max google pixel lehet majd jó teló ha kapható, de már az is 5" és baromi nagy alsó-felső káva.

iPhone SE meg a ram miatt nem tudna igazán még középkategóriás sem lenni ha android futna rajta. Más szempontból bírná a vas.

[ Szerkesztve ]

(#105597) gianone válasza agabe (#105596) üzenetére


gianone
őstag

Talán még ez, épp a hozzászólásom után kezdtem keresgélni, el is küldtem neki PM-ben, utána rögtön jött a cikk. :D

[link]

Teasüti

Írtam PM-et, de akkor ide is beteszem, hátha megtetszik.

Nekem is megfelel a GPE 5.1. Nem cseszegetem.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#105598) icons válasza icons (#105538) üzenetére


icons
addikt

Up!

Lényeg:
- 50 ezer alatt, minél olcsóbb, annál jobb
- Függetlenül újonnan.
- Hosszú távra kellene. A lényeg, hogy megbízható legyen és 3 év múlva is lehessen használni.
- Mire használnád? Fényképezés (emlékek megőrzése céljából csak), FB, instagram, GPS, stb (játék semmiképpen sem)
- Android és Windows is jó
- 5" vagy alatta

A legfontosabb a jó, gyors szoftver és a használható kamera lenne (és itthoni gari).
A hozzászólásokat nézegetve:
Xiaomi MI 4C
Xiaomi Redmi 3S Prime (esetleg)

(eustock-ról rendelt termékeket itthon gond nélkül lehet gariztatni? elvileg van rá magyar gari, de sok helyen más az elv és a gyakorlat :P)

(#105599) Teasüti válasza gianone (#105597) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Zsír!! Amúgy épp most jövök GSM Arénáról és a kereső nekem is ezt dobta egyetlen találatnak, nézem az adatlapját és mondom magamban ez egy az egyben olyan, mint a mostani telóm. :K
Sose volt még Sony-m, most majd meglátom mit is tud az unszimpi felület alatt.
AptX is van és 24/192-es dac, lenyűgöző! :Y
Köszönöm szépen! :R

(#105600) gianone válasza Teasüti (#105599) üzenetére


gianone
őstag

Brit Amazonon a gyenge font miatt nagyon jó áron van. 360 font, az kb. 122000, ha valaki hazahozza, ide rendelve is kb. 131-132000. Ennél mondjuk van olcsóbb GSM-es, de azokat nem ismerem.

Nokia 1610i Huawei Nova

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.