Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38851) gaston63 válasza F_Zolee (#38849) üzenetére


gaston63
tag

Köszi, ezt is meglesem.

(#38852) Warter


Warter
őstag

Lenne egy olyan gondom, hogy egyre felhősebbnek tűnik a tv. Volt már akinek ilyen miatt cserélték? Vagy tologassam a fényerő csuszkákat oszt ennyi?

(#38853) gyeniko válasza Warter (#38852) üzenetére


gyeniko
őstag

Szerintem ezért nem cserélik ki. Azt mondják, hogy ez a jelenség a technológiából ered és nem hiba.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#38854) Tomdriver válasza szegto (#38837) üzenetére


Tomdriver
őstag

Én ezt használom 42LA660S-hez.
A listában látam, h. 691S tipushoz is jó - nézz körül az oldalon.
Szinte minden funkció külön gombra van kitéve, kitűnően működik.

[ Szerkesztve ]

(#38855) szegto válasza Tomdriver (#38854) üzenetére


szegto
senior tag

Köszi, utánanézek :)

(#38856) csaba12242


csaba12242
tag

Nálam is a serviio működik jól.

(#38857) farkas-j válasza yodamester10 (#38841) üzenetére


farkas-j
őstag

Itt írtam korábban erről.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#38858) szegto válasza szegto (#38855) üzenetére


szegto
senior tag

Utángyártott hagyományos távirányítót használ esetleg valaki?
Ezt néztem: Link
Feleannyiba kerül mint az eredeti, viszont azt nem tudom tutira minden funkció müxik e.
Ha valakinek van tapasztalata...
üdv

(#38859) LucasGrant válasza szegto (#38837) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

A gyári LG (LA620/640) hez ez a típusu távirányító jár, ez szerintem a jobbik nagyobbik, AKB73756502

(#38860) csaba12242 válasza LucasGrant (#38859) üzenetére


csaba12242
tag

Én LA660-hoz vettem nemrég pont egy ilyet, és nagyon szépen működik vele, igaz nem egy miniatűr darab.

(#38861) huncutka1029 válasza szegto (#38858) üzenetére


huncutka1029
addikt

milyen tévéhez akarod,
Ha megnézed Pl nincs rajta rec gomb, így a DVR nem lesz vele elérhető,
Csak ha előre programozod a felvételt Guide-ban.... ;)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#38862) Tomdriver válasza Tomdriver (#38854) üzenetére


Tomdriver
őstag

Előző hsz-emben belinkeltem a AKB73756502-t, mert eredetit kérdeztél. Azt tud felvételt indítani is.
Én egy jóval több mint 100Ks tévéhez nem vennék után gyártottat, de ez az én véleményem.

(#38863) szegto válasza huncutka1029 (#38861) üzenetére


szegto
senior tag

Lerendeltem.
42LA690S-hez lesz, ahogy néztem a tipushoz jó.
Főképp a fényerőt,gyorsmenüt szeretném gyorsabban elérni, alvás előtt nincs kedvem hadonászni,érzésből nyomom. :DD

[ Szerkesztve ]

(#38864) weresgyufa válasza yodamester10 (#38841) üzenetére


weresgyufa
tag

Tulajdonképpen asszony mániája :) igaz hogy van lakásbiztosítás, de egyszer már volt villámkáruk, akkor 2TV, 1 hifi 1dvd lejátszó meg 1 PC köszönt le monitorostól, azóta inkább kihúz mindent... nem bírok vele :)
Szerintem ez akkor is hiba, vagyis nekem az, ok hogy ne húzzam ki, de ilyet akkor sem kéne csinálnia...

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#38865) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok!
Adott egy LG 32LA620S készülék.
Van egy csatorna az Ustream-en, amit előszeretettel követek. Nem sokkal korábban még a TV-n is meg tudtam nézni a RecordedLive-okat a csatornán. De, jelenleg gubanc van.
Számítógépen kb. 5 sec alatt tölt be megtekintésre egy felvétel, akadás mentesen.
A TV-n már csak hébe-hóba jön be, 10-15 perc után. De még ekkor sem mindig... :DDD

Környezet, infók:
- Linksys WRT-54G v. 7 router
- Letöltési sebesség 10 Mbit (Bőven sok. Alacsony felbontású videók, max 1-1,5 óra hosszúsággal.Ö
- TV szoftver automatikus frissítésen
- TV böngésző cookie és előzménytörlés megvolt
- TV Gyári beállítások visszaállítása megvolt
- A TV fw-jét frissítettem pendrive-val (a már rajta lévő verzióval). Ha jól tudom, valamiképpen lehetne downgrade-elni is az fw-t, de nem hiszem, hogy megoldást jelent. Vagy megérné ezzel vesződni?

Egyébként más flash videó tartalommal rendelkező oldal, pl. Youtube, problémamentesen működik, betölt, lejátszik.

Ki mit tud erre mondani, javasolni?
(Persze azon kívül, hogy felejtsem el az Ustream-et. :)))

[ Szerkesztve ]

(#38866) gjoe


gjoe
őstag

Ha pc-ről serviio-n keresztül nézek filmet akkor nem lehet beletekerni.
Erre van valami trükk? Vagy marad a régi módszer, pendrivra másolás?

42LA620s

(#38867) F_Zolee válasza gjoe (#38866) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha jól rémlik akkor az idővonalon belehúzol akkor működik csak a távirányítón nem reagál rá.

(#38868) samspade válasza gjoe (#38866) üzenetére


samspade
csendes tag

A navigációs nyilakkal próbáld ne a tekerés gombbal.

(#38869) huncutka1029 válasza zsoltip (#38865) üzenetére


huncutka1029
addikt

gyenge a router G- szabványos 54Mb-s :( , vegyél egy 300N, vagy gigabites routert, és jobb lesz a stream, is, és a net sebesség is.

TPlink nagyon jó, és szereti is az LG tv.
Tplink WR 1042 ND, vagy WR-1043ND -t ajánlom

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#38870) F_Zolee válasza huncutka1029 (#38869) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem is csak egy 54mbps-os régi routerem van(edimax) és simán megy vele...Igaz a letöltéshez(30megás net) már érezni, hogy nem elég.

(#38871) herdsman12


herdsman12
őstag

LG 37LD450-ZA TV-m van. A DIGI havi csatorna frissítése miatt keresek valami jó (PC-s?) megoldást a "Programhely rendezés"-re, valamint az ilyenkor eltűnő, manuálisan visszaállítandó XXXMHz frekvencia visszaszerzésére.
Benéztem az LG-hez is és látom, hogy 2014.05.14-i dátummal van 03.03.42 firmware frissítés.
Próbálta már valaki?
A bekapcsolt média player miatt nem merem frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#38872) huncutka1029 válasza herdsman12 (#38871) üzenetére


huncutka1029
addikt

a frissítés nem változtat a beállításaidon.
Ha bekapcsoltr USB van, úgy fog maradni.
De ha nioncs gond a tv-vel nem érdemes frissítgetni, mert általában több dolgot lcsesznek, mint amit javítanak.
És nincs lehetőség a downgradre, azaz a régebbi verzió visszaállítására.
Hotel mod keress rá itt a fórumon, az kell neked, hogy ki tudd menteni, illetve vissza a pc-n szserkesztett csatorna listádat.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#38873) khorvat


khorvat
senior tag

Ha vannak itt akció figyelők a VB-re tekintettel van-e már vhol jó áron LG LA620,L640 vagy LA660 42" méretben?
100-130k között lenne az igazi elcsípni vhol a kifutó készletet!

(#38874) samspade válasza khorvat (#38873) üzenetére


samspade
csendes tag

Elég jó áron vannak ezek a modellek már most is, ennél olcsóbbak nem nagyon lesznek. 100-ért max. használtat kapsz, 130-ért pedig jó esetben egy 620-ast...

(#38875) LucasGrant válasza khorvat (#38873) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

Még valaki anno írta itt, hogy egyik Tescoba a 42LA640S t 127e Ft ért adták, mondjuk abból és ott szerintem már tutti nincs. De szerintem ha sokat vársz akkor kicsúszol a 2013as Tv-k ből.

(#38876) Real Ghoost válasza khorvat (#38873) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Nem lesz már ennél olcsóbb, vagyis nagyon kicsi az esélye, hamarosan kiapadnak a készletek.

(#38877) kyd


kyd
tag

Üdv!
Filmnézésre keresek tv-t, és kinéztem ezeket a típusokat, LG 32LN540B/536b , vkinek van tapasztalat hogy mkv fájlok lejátszásban hogy állnak ezek a tv-k?

(#38878) zsoltip válasza huncutka1029 (#38869) üzenetére


zsoltip
őstag

Tuti nem emiatt. Akkor laptopon is para lenne.

(#38879) gjoe válasza samspade (#38868) üzenetére


gjoe
őstag

Köszönöm! :R
A navi nyilakkal működik a tekerés.

3D filmnél állandóan akad és tölt. Ez valami wifi hiba, vagy mindenkinél így van? Netán cseréljek routert?

khorvat: jelenleg a 42LA620S a 220volt-nál a legolcsóbb cetelem kártyával 122k.
Én az elektroparknál vettem 136-ért, de itt gyári garis.

LucasGrant: Az a 641S volt és már nincs egy Teso-ban sem.

(#38880) samspade válasza kyd (#38877) üzenetére


samspade
csendes tag

Az mkv fájlokat mindkettő lejátssza, viszont a DTS hangsávval nem boldogulnak. Ha ez szempont, márpedig mkv esetében elég jellemző a DTS hang is, akkor az ln575-től felfele lévő modelleket érdemes nézegetned, vagy egy külső médialejátszó kell. Amúgy a 32ln5400 egy korrekt belépő modell, ráadásul ez már fullhd, míg az 536b csak hd ready.

(#38881) samspade válasza gjoe (#38879) üzenetére


samspade
csendes tag

Ajánlott egy legalább 300-as router, ami a lehetőleg nem egy másik emeleten, vagy egy másik szobában van a sarokban.

(#38882) LucasGrant válasza kyd (#38877) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

Ha főként az ár is szempont akkor még árban közelebb van a 32LN570R, ami szintúgy játszik támogatja a DTS hangfájlt, illetve ebbe benne van a Trumotion, plusz ha számít smart os is. De ha elmennél árban az LN575S ig az jobb választás.

(#38883) Shingen


Shingen
addikt

Hy!

La690 TV-hez szeretnék gyári külső hdd.
Kiszemelten 3.5" 2TB WD My book.

Kérdésem az lenne hozzátok tapasztalatok alapján, hány TB kezeli a hdd a Tv? Max. 3TB?

Illetve a gyári hdd hogy kezeli a TV?????

Mert azt hallottam, hogy a gyári hdd nem kezeli jól az LG. Lekapcsolja a hdd nem pörög fel utána.
Ideális az olyan hdd aminek 5400 rmp a fordulata.
De gyári hdd nincs olyan ami 5400 rmp lenne, azok mind 7200 rmp-ek.

Várom a tapasztalatokat!

Köszi

風林火山

(#38884) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

lenne egy kérdésem
nekem van egy LG37lm620-AS TV-M+EGY SAMSUNG mini hifim
jelenleg csak úgy tudom a tv hangját kivinni a hifire ha fejhallgató kimenetbe dugom(sajnos a hifin nincs optikai bemenet)

máshogy nem lehetne megoldani,mert így mindig ki-be kell dugdosnom a fejhall csatit?pl ha egyszer a tv hangszórót akarom-egyszer meg a hifin
esetleg ezek megoldás lehetne??

http://elektroexpressz.hu/spd/02-7096LP/LP-02-7096-HT-es-RCA-TOSLINK-optikai---TOSLINK-RCA
http://www.pcdiszkont.hu/20308/fiio-d03k-taishan-optikai-coax-rca-d-a-konverter-24bit-192khz-

köszi a segítséget :)

(#38885) kyd válasza LucasGrant (#38882) üzenetére


kyd
tag

Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat, megfontolom őket :R

(#38886) Locsi


Locsi
senior tag

Sziasztok.

Nemrég lettem tulajdonosa egy 47LA6136-os tv-nek, amihez egy LG AKB73615302 távirányítót adtak, és ezen van REC gomb, míg a tv elvileg PVR-re nem alkalmas. A kérdésem az, hogy nem lehet-e utólag beaktíválni a PVR-t.

Üdv, Locsi.

(#38887) Warter válasza Shingen (#38883) üzenetére


Warter
őstag

Mi az a gyári hdd? :U

(#38888) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Sziasztok!

Lehet hülyeséget kérdezek, de van egy LM765S tévém, és egy külső hangszóróm jack bemenettel. Ezzel szeretném használni, viszont azt tapasztaltam, hogy csak monoban szól, a TV, a külső hddről a film is, minden. Hogyan tudnám megoldani, hogy sztereóban szóljon?

Köszi a választ előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#38889) farkas-j


farkas-j
őstag

Megint egy kis alapfokú technikai ismertetőt tartanék, mert sokan nincsenek tisztában a WiFi használatával, működésével. Én most a nálunk legelterjedtebb 2,4 GHz-es sávról írok. Próbálom közérthetően konyhanyelven leírni az alap tudnivalókat, ezért szakmailag nagyon leegyszerűsítem. Kérem emiatt ne kössetek bele! :U A 802.11g szabványú (54Mbps) routerek specifikációja nagyjából így alakul:
maximális elméleti átviteli sebesség: 54Mbps
maximális valódi átviteli sebesség (titkosítás nélkül): 30Mbps
maximális valódi átviteli sebesség (titkosítással): 15-20Mbps
Magyarországon a 2,4GHz-es sávban 13 engedélyezett WiFi csatorna van, ezt kellene beosztani a lehető legjobban. A 2.4 GHz-es sávban engedélyezett WiFi spektrum 13 csatornája közül viszont csupán csak 3 független egymástól. Ez jól látszik az alábbi ábrán, a csatornák ugyanis átfedésben vannak egymással.

Ez azt jelenti, hogy egy adott területen maximum 3 WLAN hálózat tud egyszerre teljesen zavartalanul működni, ha nincs egyéb zavaró jelforrás. Emiatt a WiFi hálózat beüzemelőjének ajánlatos tájékozódni a rendelkezésre álló szabad csatornákról mind a router, mind vevőhelyeken. Ha több szabad csatornából választhatunk, válasszuk a lehető legkisebb zajszintű csatornát! A WiFi spektrum felderítéséhez legegyszerűbb egy Androidos telefonra feltelepíteni a WiFi Analyzer appot. Lehet laptopra is telepíteni Windows alá pl. a inSSIDer programot, ami képes használni a beépített vagy rádugott WiFi adapterünket is. Ezen programok segítségével láthatóvá válik a WiFi spektrum.
A lassú WiFi kapcsolatnál általában az egyszerű felhasználó egyből a WiFi routerét gyanúsítja meg a lassúságért, holott nem is biztos, hogy a router a hunyó. (Persze az is okozhatja a lassú kapcsolatot, de az esetek zömében más a probléma.) Nézzétek meg az alábbi képet:

Ezen kitűnően látszik, hogy az 1-es csatornán két eszköz, a 3-as csatornán egy eszköz, és a 6-os csatornán szintén két eszköz működik. Ha az azonos csatornán lévők egymás hatókörében vannak, akkor tökéletesen zavarják egymást. Ez a WiFi-s sebesség komoly lassulásában jelentkezik, amikor mindkét helyen kommunikáció folyik, mivel a csatornán teljes egészében osztozkodniuk kell. Ennek az osztozkodásnak a technikájába most nem folyok bele, a lényeg, hogy lelassul az adatátvitel. Ha esetleg nem 2 hanem több router is van a hatósugárban azonos csatornán, az még drasztikusabb lassulás okoz.
Sokkal jobb a helyzet, ha nem azonos csatornán vannak a WiFi eszközök, csak átfedésben vannak egymással. Itt csak a nagy sávszélességű adatátvitelnél léphet fel lassulás, mivel az eszközök ilyenkor a rendelkezésre álló teljes csatornaspektrumot maximálisan szeretnék kihasználni. Ha pl. mindkét helyen full HD filmet streamelnek vagy komoly letöltés folyik, akkor már ütköznek egymással. Ha csak az egyiknél van nagy sávszélesség használat, a másik helyen csak kisebb adatcsomagok csordogálnak, akkor lehet, hogy szinte észre sem lehet venni lassulást.
Célszerű tehát úgy megválasztani a routerünk csatornáját, hogy az sem a router helyén sem az azt használó eszköz helyén ne legyen ütközés, ill. átfedés más router csatornájával. Ezt egy lakótelepen sajnos elég nehéz kivitelezni, mivel relatíve sok eszköz van egy területre koncentrálva. Törekedni kell, hogy olyan csatornát válasszunk, amin nincs másik router, és lehetőleg a legkisebb átfedésben legyünk a legközelebbi foglalt csatornákkal.
Ha úgy látjuk, hogy látszólag nincs a használt és szomszédos csatornán sem senki, akkor sem biztos, hogy az "N" szabványt támogató eszközeink maximális sebességgel tudnak kommunikálni egymással. Az "N" szabvány már engedélyezi a csatorna összefogást, amit ma már több router és eszköz is támogat (MIMO). Ez azt jelenti, hogy szükség szerint az eszközök párhuzamosan két csatornán egyszerre képesek kommunikálni, így "elosztva kétfelé" az adatmennyiséget, vagyis elméletileg duplájára nőhet a sávszélesség. Ha a "segéd csatornán" vagy környezetében van másik router, már nem képes teljesen kihasználni a dupla csatorna nyújtotta megnövekedett sávszélességet a korábban leírtak miatt.

Még egy fontos dolog van ami nagyban befolyásolja a sebességet. (Persze van még más is, de ezek amik rajtunk múlnak.) Ez pedig a rádiófrekvenciás jelszint. A távolság és az árnyékolás csökkenti a jelszintet, ami jel/zaj viszony növekedést okoz, ami viszont sebesség csökkenést okoz. Az árnyékolás lehet fal, födém, fémtárgy stb. A jel nagyságán lehet javítani jó elhelyezéssel, vagy jobb minőségű antennák (és eszközök) alkalmazásával. A routereket és a klienseket pl. nem célszerű úgy elhelyezni, hogy a antennájuk közvetlenül a fal mellett legyenek, mert az arról visszaverődő jel reflexiót okozhat. Nem szabad elfelejteni azt sem, hogy hiába van brutál teljesítményű routerünk, ha a másik eszközön pl a stick-en csak egy panelra integrált maratott kis elemi antenna van, ami kis nyereségű. Neki vissza is kell tudni válaszolni az adatátviteli kapcsolatban. Komoly javulást nyereséges (külső) antennás eszközökkel érhetünk el.

Az 5GHz-es sáv "most még" jobban használható. Kevésbé terhelt, több csatorna áll rendelkezésre, kisebb zajterhelése.
Hátránya, hogy ma még drága a kétnormás router és kliens eszköz, és az 5GHz-es frekvenciának rosszabb a terjedése, emiatt kisebb a hatótávolsága.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#38890) Warter válasza farkas-j (#38889) üzenetére


Warter
őstag

Jójó, de minek? És miért ebben a topicban? És miért nem rakod offba? És miért nem blogban írod és csak linkeled be? :U

(#38891) retesz147 válasza farkas-j (#38889) üzenetére


retesz147
addikt

:DD Nálunk:

Xiaomi 13 eu dev...

(#38892) farkas-j válasza Warter (#38890) üzenetére


farkas-j
őstag

Igazad van, off-ba kellett volna tennem! :W
Csak azért írtam ide, mert többen panaszkodnak, hogy szakadozik WiFi-n keresztül a DLNA-s filmlejátszás. Sokan egyből a routerüket gyanúsítják, és a cserén törik a fejüket. Ha végigcsinálják az általam leírt felmérést, beállítást, kiderülhet hogy esetleg egy apró módosítással a routerben, megúszhatnak néhány ezer forintos kiadást.
(Csak megjegyzem, hogy azért bőven elfér a topikban az oldalakon keresztüli 50Hz-es viták árnyékában. Talán még tudtam is segíteni valakinek) ;]
De még egyszer elnézést az off-ért! :(((

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#38893) sixpak válasza farkas-j (#38892) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kiváló írás, köszönjük. Ránézek én is, hogy nálunk mi a helyzet.
Ja, és persze simán elfér ez itt - szerintem sokaknak segítettél - ellenben mondjuk a 100-50Hz-es vitákkal.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#38894) gyeniko válasza Warter (#38890) üzenetére


gyeniko
őstag

Szerintem értelmesen elfér itt, ugyanúgy, ahogy a soundbarokkal és külső hangszórókkal kapcsolatos hozzászólások. A TV-k smart funkciói/DLNA lehetőségei miatt érthető az a logika, hogy a TV a routereknél kezdődik és az erősítőig/soundbarig/hangszórókig tart.
Én nem vagyok elég bátor, ezért off-ba teszem! :((

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#38895) Shingen válasza Warter (#38887) üzenetére


Shingen
addikt

Hát az ami gyárilag van össze rakva,és adott hdd ami benne van.
Nem pedig te szereled össze.
Mert ha veszel egy 3.5" pc hdd, ahhoz venned kell egy házat is hozzá.
Te tudod kiválasztani milyen hdd kell milyen legyen a fordulatszáma, mekkora legyen a puffer memoria, sata 3 legyen, stb. és ehhez választasz egy házat amibe stimmel.
És így lesz egy külső hdd.
Gyári meg az amit összeraknak, és ott adott egy adattárolás (hány TB), adott egy fordulat, és adott egy puffer memória. Ott ez van benne és eldöntöd hogy így megfelel-e, de gyári az olcsóbb mintha összeraknád!

風林火山

(#38896) Warter válasza farkas-j (#38892) üzenetére


Warter
őstag

Nincs baj vele, tényleg hasznos amit írtál, de szerintem ez tipikus olyan, hogy megírod blogout cikkbe és belinkeled. :K

gyeniko: Szerintem is hasznos, csak szerintem nem igazán ennek a topicnak a témája. Ahogy a házimozi komponensek sem. :)

Shingen: És milyen különbség van ennek fényébe a tv-re rádugott használatot illetően? Ígyis-úgyis usb-vel dugod rá. A legfontosabb, hogy kap-e külső tápot.

[ Szerkesztve ]

(#38897) szrichie77


szrichie77
csendes tag

Sziasztok!

Tv vásárlás előtt vagyok. Néztem Samut is. de az Lg szimpatikusabb. Két típus között vacillálok, az egyik a 47la620, a másik 47la660. Kérdésem az lenne, hogy megéri a drágább vagy sem? Filmezésre ill. konzolozásra használnám leginkább.

Köszi

(#38898) Lackki válasza szrichie77 (#38897) üzenetére


Lackki
senior tag

megéri.

Privátot hamarabb észreveszem

(#38899) Tomdriver válasza Lackki (#38898) üzenetére


Tomdriver
őstag

+1 :K

(#38900) Shingen válasza Warter (#38896) üzenetére


Shingen
addikt

Hát az amit leírtam az első hozzászólásban, hogy a gyári hdd aminek 7200 rmp-sek azokat állítólag ledobja sokszor nem ismeri fel a Tv! Mert a hdd leállítja az olvasó fejet, és akkor nem pörög fel.

風林火山

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.