Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24155) Plebi válasza Hege1234 (#24121) üzenetére


Plebi
senior tag

A plex maximum pc-n, vagy tableten látványos, de tv-n nekem csak sima mappa nézetet dob fel, semmilyen, a pc-n látható borítós menü nem jön be. Valamit rosszul csinálok, vagy ilyen a tv-s plex? Ennek ellenére bejön, eddig minden filmet lejátszott, 3d, mkv, avi, stb, nem volt vele gond, hangsávok nem zavarnak, mindig az alapértelmezett hangon van, általában magyar, ha magyar, ha angol akkor azon, felirattal. Ami inkább zavar, az az, hogy nem lehet kisebb közöket tekerni egy-egy filmben, ellenben a sima beépített lejátszóval.Nem jegyzi meg, hogy hol tartottunk a filmben, sorozatban, ha esetleg kilépünk valamiért. Ez a régi samsungban meg volt oldva, az LM620S-ben max 3D world, meg youtube ami felajánlja.

Nem tudom, hogy az új széria (LA) smart része mennyit gyorsult (2 mag miatt), de ami biztos, hogy a webböngésző görgetése nagyon lassú, úgy általában az appok jó része, kivéve a média lejátszót és a plexet, nomeg maga a tv menüje is gyors. Ami inkább meglepett, hogy totalcar.hu-n simán megette a tv adásokat böngészőn keresztül, hd felbontásban, de, ha csak simán böngészek, akkor meg olyan tetű lassú a görgetés....

Maga tv nagyon bejön, nem fikázom, csak a tapasztalatomat írom le, nem kell mindenben folyamatos sebességet produkálni, hiszen akkor jóval drágábbnak kellene lennie. Telefonos vezérlés, youtube kapcsolat dlna szuper. Sokkal többet tud, mint amire számítottam. Egy-két területen köthettek volna egy kis kompromisszumot, pl nincs flash (tudom kikapcsolható) és akkor talán gyorsabb lenne a böngésző. (gyorsabb nélküle????) Sokak által nagyon dicsért Fuso-tól sem voltam hanyatt esve, lehet az én TV-m problémás, de nekem nem tűnik az sem túl folyamatosnak.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.