Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43251) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Most láttam a FIFA14 iOS trailerét, remélem nem ilyen lesz vagy legalább megmarad a választási lehetőség az új és a régi irányítás között, mert ez így nagyon gáz...Az jó,h irányíthatod az összes játékosodat, azokat is, akiknél nincs épp ott a labda és remekül kihasználja az érintőkijelző lehetőségeit a játék, viszont amikor csak 1 embert akarsz irányítani, sokkal jobb a régi, mivel úgy tényleg te irányítod, így tiszta RPG jellege lett az irányításnak, annyit mondasz a játékosnak, hogy hova menjen és nem te irányítod őt folyamatosan, ami a FIFA-nál elég gáz szerintem és nagyon durván lerontja a játékélményt...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43252) máyköl válasza Ragnar95 (#43251) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem az egész Fifa elviselhetetlen iOS -en. Közelébe nem ér a konzol élményhez.

(#43253) Ragnar95 válasza máyköl (#43252) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem a 12-13 zseniális volt, iPhone-on is élvezhető volt, de iPaden a multi 2 iPhone-t használva kontrollernek már-már konzolszerű játékélményt nyújtott :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43254) máyköl válasza Ragnar95 (#43253) üzenetére


máyköl
veterán

:DDD
Játszottam énis iPaden, iPhone -on, és iPaden nézve 2 iPhone -t konzolként használva...

Nem tudom miről beszélsz, semmi köze a konzolélményhez. Mintha nem ugyanaz a játék lenne.

(#43255) Ragnar95 válasza máyköl (#43254) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nyilván cselezni pl nem tudsz, ahhoz kell a 2 analóg kar, de ha nem szoktál cselezni, akkor gyakorlatilag ugyanolyan jó a virtuális gombokkal is az irányítás, mint kontrollerrel szerintem, engem egyáltalán nem zavart,h nem fizikai gombokkal lehet irányítani...Nyilván a grafika gagyibb, de mobiljátékok között teljesen rendben van és a játékélmény is teljesen okés...
Ráadásul konzolon is tiszta bug az egész, az iOS verzióban meg ez annyira nem jön elő, szóval ez extrán jó :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43256) Xero válasza máyköl (#43252) üzenetére


Xero
nagyúr

Fiatalok, fiatalok... :)

Még a '94-es Fifa volt az első amivel játszottam anno, de a '97-től függtem rá igazán kb a '04-ig.

A maradandó élményem a '98 RTWC volt. Az utolsó fontjaimból vettem meg Broadstairs játék boltjában a megjelenés napjaiban. A hazafelé úton a buszon non-stop a dobozt lestem. Majd hazaérve tudatosult bennem, hogy Windows 98 kell a kis rohadéknak, az pedig akkor még nem volt. Tehát várhattam még az indítással.
Az intro videot még mindig fejből fújom.

A másik két maradandó intro a Fifak közül a 2000 és a 2001 volt.

De a legnagyobb EA Sports intro akkor is az NHL 2001 maradt.

(#43257) Bling95


Bling95
őstag

valahogy a fifa sosem mozgatott meg, autós játékokkal játszottam mindig

(#43258) máyköl válasza Xero (#43256) üzenetére


máyköl
veterán

Én a 2001 -el kezdtem, azóta függő vagyok. ;]

(#43259) Xero válasza Bling95 (#43257) üzenetére


Xero
nagyúr

Abban is van némi múltam.
Az egész kezdődött komolyabban az F1 GP2-vel. Itt még egy game portos kormánnyal toltam (amit át lehetett állítani motor kormánnyá, nagyon komoly volt :DDD ).
Majd jött a GP3 és GP4.
Közben volt jó pár NFS arcade vonalon, de onnan a Porsche unleashed maradt meg szép emléknek. Természetesen rally vonalon a Colin és Rally Trophy is.
Aztán jött a NFS Underground és az F1 2001 GTR moddal. Ekkor vettem az első Logitech Momo-t.
Majd jött még pár NFS, Live For Speed és társai. A Momo pedig szépen megpusztult.

Nemrég megvettem a Race 07-t WTCC moddal és erős a késztetés, hogy megint vegyek valami jobb kormányt.

(#43260) C4mp3r


C4mp3r
addikt

itt ulok a times square mekibe, ez a varos lenyugozo, nem is akarok hazamenni.. :D term. benezek az apple storeba

(#43261) bigdady válasza C4mp3r (#43260) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kabbe :DDD
Ülj be inkább a Rockefeller centerbe kajálni úgy az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#43262) GALARDO válasza C4mp3r (#43260) üzenetére


GALARDO
addikt

****************! :DDD Mázlista, jó nyaralást! (?)

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#43263) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Miért lehet, hogy iPad-en nem tudok kapcsolódni az iTunes Store áruházhoz?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#43264) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#43263) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én tegnapelőtt gépen iTunes-ban nem tudok kapcsolódni az egyik id-mel, nem tudom frissíteni az azzal letöltött appokat. Azota nem probaltam, telón amugy jó.

(#43265) Ragnar95 válasza C4mp3r (#43260) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Van pár, de én a helyedben a Fifth Avenue-n lévő üvegkocka alakúba térnék be, az a leglátványosabb :K Nekem onnan származik az iPadem és tényleg lenyűgöző az a bolt :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43266) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#43264) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Telón nekem is jó, iPad-en pedig nem enged semmit frissíteni és letölteni. Összefügghet azzal, hogy kézi időbeállítás van és már december 15-nél járok a RR3 miatt?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#43267) bigdady válasza Ragnar95 (#43247) üzenetére


bigdady
nagyúr

Meg lett a lakat. Nem a képen kellett rákattintani hanem az albumon belül a jobb felsőben :R

(#43268) Bling95


Bling95
őstag

Emberek a bypass mutet menyire szamit rutinnak ? Marmint kockazat szempontjabol.

(#43269) korpicschess


korpicschess
veterán

Vasárnap go Schönherz.. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43270) C4mp3r válasza Ragnar95 (#43265) üzenetére


C4mp3r
addikt

[link] [link] [link] egeszen mas elmeny, csomos apple stores dolgozo, odajonnek beszelgetni, persze bullshit marketing szoveget nyomnak de megis erezni, hogy mas a kornyezet. A vegere termeszetesen otthagytam a pht.

(#43271)



őstag

Többször megnéztem hol hibázott Hamilton, de Vettel is ugyan úgy lecsúszott. Egyszerűen azért tudott előzni mert kihasználta a DRS zóna előnyéből származó + 68-80 LE-t. Hogy miért nem tudott lépést tartani vele az agresszív stílusáról híres Hamilton, az a nagy kérdés. [link]

(#43272) Xero válasza (#43271) üzenetére


Xero
nagyúr

Rajt után DRS zóna? Inkább KERS amire gondolsz, de szerintem az ív végén már csokidrazsé is nyomta mint süket a csengőt, ha az első kanyar után el nem tüzelte mind.

(#43273) Bling95


Bling95
őstag

Szerintem hamilton addigra mar elnyomta az osszeset , de iszonyatosan ott hagyta :D plusz nagyonszepen kihasznalta a szelarnyekot

[ Szerkesztve ]

(#43274) korpicschess válasza Bling95 (#43273) üzenetére


korpicschess
veterán

Vettelnek szurkolok, de amikor már megelőzte, akkor ujjongtam egyet, aztán tudtam, hogy unalmas lesz. :( :DDD

Érdekes volt még, hogy Maldonado markolósat játszott.. Bár Sutilt hibáztatja.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43275) M@te válasza Bling95 (#43268) üzenetére


M@te
senior tag

én iszonyat rutinos vagyok benne. holnap meg is tudjuk csinálni ha ráérsz egy fél órára :K

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#43276) manchester85 válasza C4mp3r (#43270) üzenetére


manchester85
addikt

Ez a central parkos üvegablak alatt lesz, ha jól látom. :DDD

i6 Silver

(#43277) Bling95 válasza M@te (#43275) üzenetére


Bling95
őstag

Termeszetesen arra ertettem hogy hatha esetleg valakinek a csaladjaban volt mar ilyen , bizonyara tobbet tud mint en :)

Korpi : en vilag eletemben schumis voltam , azota nemigazan talalom a nagy kedvencet. Alonsonak szurkolok mert tenyleg mindent megtesz , raikonnen meg oriasi forma:D

(#43278) válasza Xero (#43272) üzenetére



őstag

Ok, de úgy tudom csak a követő használhatja, ha 1mp-en belül van. Nem? Amúgy ne csokidrazsézd, mert a kedvenc pilótám :D

(#43279) Bling95 válasza (#43278) üzenetére


Bling95
őstag

De az elso x korben nem lehet

(#43280) Bling95 válasza Bling95 (#43279) üzenetére


Bling95
őstag

Marmint a drs-t , kerset barmikor barki tavolsagtol fuggetlenul

(#43281) korpicschess válasza Bling95 (#43279) üzenetére


korpicschess
veterán

Ja, elsőben tuti nem.

Más:
Tudtok valami értelmes számlát? Most OTP Juniorom van, lehet átmegyek Jumpra, de nem nagyon nyújt többet, de az utalás k*rva drága Juniorral, ott legalább pár van ami nem. Mostmár minden fizetést megadóztatnak lassan..
Más bank is jó, ha jobb az ajánlat, de ingyenes kártyadíj + ingyenes netes fizetés alapfeltétel, illetve számlavezetés se legyen, most 150 Ft-ot fizetek netbankra, azon kívül semmit.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43282) Xero válasza (#43278) üzenetére


Xero
nagyúr

Első két körben nem használhatja, illetve akkor ha a verseny igazgatóság nem engedélyezi (eső, baleset stb.). Ha éles a DRS, akkor igen 1mp-en belül kell lennie valaki mögött.

Csokidrazsét meg ki nem állhatom. Raikkönen és pont. Ha pedig csapat akkor Ferrari.

(#43283) Blaise válasza korpicschess (#43281) üzenetére


Blaise
veterán

Szept 30-tol minden bank drága lesz

(#43284) joey04


joey04
titán

Siri:

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43285) válasza Xero (#43282) üzenetére



őstag

Akkor meg ennyivel tud többet a Redbull.

Én meg az öregeket nem bírom. Lásd Sumi. Kiminek sem kellett volna a rallyból átigazolni. Egyszerűen a reflexek nem olyanok mint 20 évesen. A jövő szezonra leszek nagyon kíváncsi. Most ott tartanak, hogy nem tudják megoldani a turbó hűtését, aerodynamika romlás nélkül.

(#43286) Xero válasza (#43285) üzenetére


Xero
nagyúr

Kiminek nincsene jo reflexei? :DDD
Nézd meg csokidrazsé ellen tavaly mit alkotott.

Egy lepke nem tudja ennyi idő alatt elfingani magát, mint amennyi idő alatt ő korrigált, hogy elkerülje a gyógyegeret.

(#43287) Bling95 válasza (#43285) üzenetére


Bling95
őstag

Oregekkel semmi baj nincs alapvetoem schuminak se a reflexekkel volt baja, gondolom eronlet se a regi , auto se volt epp a toppon , motivacio is teljesen mas :)

Kiminek meg meg boven itt a helye , meg mindig top pilota

(#43288) Totheground válasza Blaise (#43283) üzenetére


Totheground
addikt

A Citinek van valami jó csomagja.
A catch, hogy folytom legyen két milka a számládon. :U

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#43289) bigdady válasza korpicschess (#43281) üzenetére


bigdady
nagyúr

Jó iOs appja csak az OTP nek es a KH-nak van :)

[ Szerkesztve ]

(#43290) korpicschess válasza bigdady (#43289) üzenetére


korpicschess
veterán

Droid app inkább érdekes... OTP-s jó. K&H-hoz nem szívesen.. Szerintem az nem is olyan jó.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43291) Bling95


Bling95
őstag

En kh-s vagyok, igazandibol semmi gondom veluk .

(#43292) Totheground válasza Bling95 (#43291) üzenetére


Totheground
addikt

+1
Bár hitelkártyám máshol is van, de 14 éves korom óta a KHBnál vagyok, és még nem volt bajom velük.
Pedig kicsit még át is vertem őket, amikor a bankkártyámra egyedi képet akartam. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#43293) válasza Xero (#43286) üzenetére



őstag

Erre mondtam, hogy Hamilton agresszíven vezet, de ez amúgy is szabályos volt, már ne is haragudj. Mivel nem változtatott irányt, igaz Kimi ívére került, de ez csak akkor lett volna baj, ha lekőrözött lett volna Hamilton. Itt egyértelműen Kimi hitte azt, hogy még befér Hamilton előtt a kanyar előtti ideális ívre.

(#43294) DanielK válasza Xero (#43256) üzenetére


DanielK
addikt

Szintúgy. :D
Bár nekem ez a kedvenc intróm: [link]
És hogy miért? Ebből csak sajna a demot tudtuk megszerezni haverommal (1. harmad ami 5 perc volt kb, philadelphia vs detroit), de szarrá játszottuk. Ő billen én egeren toltam. Nagyon komoly volt. :DDD
Persze fifát is nyomtuk kb 98-tól 2002-ig folyton egymás ellen, aztán elkerültünk fősulira, de ezek nagyon jó évek voltak...

(#43295) Bling95 válasza (#43293) üzenetére


Bling95
őstag

Azon a tenyen nem valtoztat hogy a reflexei meg azert nem tompultak :)

Errol jut eszembe , Kubicat tartottam meg nagyon tehetsegesnek, sajnalom ami tortent vele.

(#43296) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Azért kurvaigényesen néz ki az iOS7 locksreen, ha olyan podcastot hallgatok, aminek nincs borítója. Azt meg pláne nem értem hogy miért akkorák a statusbaron az ikonok, hogy a szolgáltató neve ki sem fér. Feloldás után normális. KÉP

(#43297) Xero válasza (#43293) üzenetére


Xero
nagyúr

Mit érdekel engem Hamilton hogy vezet. Alap, hogy aki jön ki pitből annak kék zászló, de ez most lényegtelen is. Teljesen szabályos volt mind a kettő, sőt tolják jobban. Itt a lényeg az, hogy Hamilton beesett hideg gumin, ráesett Kimi ívére, de egy pillanat alatt felmérte a szitut és módosított az íven 1 fokot a srác. Na mi a reflex ha nem ez?

(#43298) válasza Xero (#43297) üzenetére



őstag

160-al padlógázzal végig Ausztián Tarvisio felé egy Mazda626-ossal. Szűk sávok, alagutak, kanyarban jobbra betonfal, balra busz és tartottam az ívet. 5-en voltunk a kocsiban. Az egyik nő már könyörgött, hogy álljunk meg mert hánynia kell.
BP. esső főútvonal, és kiesik elém egy mellékútról egy kínai. Blokkoltak a kerekek, már tudtam, hogy nem fogok tudni megállni. Felengedtem a féket és körbeautóztam.
Egyszer megállított egy rendőrnő a 3-on, hogy miért ég a ködlámpám. Mondom, lássá hogy gyorsan megyek. Elengedett. :D

(#43299) korpicschess válasza (#43298) üzenetére


korpicschess
veterán

Na nehogy már egy pilótához hasonlítsd magad... :N
szerk.: ez még durvább, mint a Jobs-os

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43300) válasza korpicschess (#43299) üzenetére



őstag

Dehogy is, én nem keresek annyit. ;]

Lehet hogy a héten már rajta lesz a Nexusomon az Ubuntu. Ha igen kiteszem TV-re és csinálok egy fotót. :D Mondjuk a Panasonic cf-27-men már Mandrake Linux fut. ;]

Bling95

Én nem tudom mi volt Kubicaval, de nem véletlenül hagyta ott a forma1-et. Most meg jönne vissza. Amúgy tényleg jó versenyző volt, de őt sem csíptem. Alonsot sem. Vettelt igen, meg Emerson Fittipaldit.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.