Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36151) Chaser


Chaser
titán

Egyik kollega talált egy ilyet bayen, samu pva panel x200-ba. Én meg itt akadtam rá ma egy x200 ips upgrade leírásban. Szóval elvileg jónak kell lennie, bár a tag azt írja 4:3, de gondolom benézte. Ha szállítana hozzánk nem lenne rossz:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36152) mdk01


mdk01
addikt

Namég1x az elmaradt linkkel

warranty upgrade

1.Akkor mi a helyzet ha nem fogadja el a típusszámot a gar. kiterjesztésnél?

2.Másik kérdés hogy fentebb lehet látni hogy win7 + $15= win8
Ez szerintetek vásárolt win7 -tel lehet csak eljátszani vagy a géphez kapottéval is?

Ráadásul ha jól emlékszem volt 2010-ben egy olyan akciója a lenovonak hogy aki vista-val kapta a gépet x dátum előtt, akkor azoknak megküldték a win7-et és nekem mintha így lett volna win7-em.

Köszi

(#36153) Chaser válasza mdk01 (#36152) üzenetére


Chaser
titán

Bármelyik W7 tudtommal, csak a vásárlás időpontja számít. Tán ez év nyarától év végig, microsoft oldalán biztos megtalálod.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36154) felvono válasza franc0 (#36090) üzenetére


felvono
tag

Inkabb kerdezzetek legyszives. Koszi ! :R

Nincs kitorve egy darab a gepbol. Korabban sem tartalmazta ezt a hirdetesem mivel ez egy masik hirdetes, igy "ki tudja miert" kivenni sem tudtam belole. A torott gep koszoni szepen jol van az uj gazdajanal :D Bovebb info privatban akit erdekel!

[ Szerkesztve ]

(#36155) felvono válasza mobal (#36134) üzenetére


felvono
tag

koszi
Ez jonak tunik. Raadasul 32-64 bit valtas sem okoz problemat. Meglatom mikor tudom elesben letesztelni.
koszi megegyszer :R

(#36156) mdk01 válasza Chaser (#36153) üzenetére


mdk01
addikt

Akkor ez ua. kb. mint ami nekem volt vista-->win7 eset csak most win7-->win8-cal játszák el.
Nekem is vmi15-20 eurómba került.
Köszi

Warranty-ra vkinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#36157) BFeco válasza mdk01 (#36136) üzenetére


BFeco
aktív tag

Windows 8
*Offer valid June 2, 2012 though January 31, 2013. For complete details, visit http://windowsupgradeoffer.com
To ensure complete satisfaction with your upgrade, please review the program information on the site prior to purchasing your system. You may also visit the site to learn about updates or changes as they become available. Note that some Windows 8 features may not be available on all Windows 7 systems and may require a BIOS upgrade, additional hardware, software, drivers and/or firmware to install and run Windows 8. PCs with Windows 7 Starter Edition are not eligible for this Windows 8 upgrade offer.

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#36158) janston


janston
aktív tag

Üdv, van egy olyan problémám, hogy windows-ban a minimális fényerő is elég magasnak tünik. Linuxban pl sokkal lejjebb lehet venni! Van valami eldugott beállítás erre a célra? köszönöm!

(#36159) Gondwana válasza janston (#36158) üzenetére


Gondwana
addikt

Win+X hány százalékra jelzi az alját? (Van egy másik bug, amikor nem egyessével léptet, az registry buherával javítható)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#36160) janston válasza Gondwana (#36159) üzenetére


janston
aktív tag

Ezt eddig nem is néztem, de 20%-nak jelzi az alját. Lehet ezt állítani?

(#36161) Gondwana válasza janston (#36160) üzenetére


Gondwana
addikt

Nekem meg pont fordított bajom van a moddolt X201-gyel: 2% a 0 szint, 6-os szint=13%-nál kezd csak használható lenni, illetve a teteje 100%-66%-50% lehetne egy kicsit lineárisabb. Csak sejtem, hogy ezek az értékek az embedded controllerben laknak (bár örülnék, ha lenne rá valami registry hegesztés)

Más: sokáig kerestem, de csak tegnap sikerült megtalálni, hogy van végre friss modbios X201-hez! Volt valami ősrégi 1.32 BIOS alapú, de ez már a legújabb 1.39-ből van főzve.
(digitáliséletem 413 ;) :C )

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#36162) Chaser


Chaser
titán

Ha tenni szeretnék az x200-ba BT-t, csak a modul kell meg eseleg új ledsor? Nem kell neki antenna mint a 3G modemnek, magyarul bármelyik gépbe beépíthető?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36163) lapa válasza Chaser (#36162) üzenetére


lapa
veterán

erről a samsung pva-ról már Gondwana írt valami nemjót, de lehet csak behaluzom.

a bt-nek nincs egy külön nyílás kívül a tp logóval átellenes sarokban? az nemtom minden liden van-e. aztán lehet, hogy az nem is a bt, de mindjárt nézek egy hmm-et.

...ja hát csak tapiznom kellett volna, mert ezen nincs bt, de van műanyag lik a liden. de hmm azt írja ennyi az egész. még abban sem vagyok biztos, hogy a ledsor már, lehet hogy csak a maszk.

[ Szerkesztve ]

(#36164) Gondwana válasza Chaser (#36162) üzenetére


Gondwana
addikt

A kijelzőkàva alatt a szalagkàbeltől jobbra van az inverter/ledsor, balra meg a BT modul. Csak ràpattintod a szalagkàbelre, a kàvàt tartò csavar rögzíti.
Szerk: a PVA panelekkel egyéni szocproblémàm van, nekem a Samsung 305T képe még kalibràlva is nembegyere, pedig azt jò PVA-nak mondjàk.

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#36165) Chaser válasza lapa (#36163) üzenetére


Chaser
titán

Én nem látok sehol likat:)

Gondwana :R Rákérdeztem egyáltalán szállít-e ide és mennyiért, ha a BH panelhez közeli árat mond akkor úgyis azt veszem, ha free shipping akkor meggondolom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36166) Gondwana válasza Chaser (#36165) üzenetére


Gondwana
addikt

Lik = műanyag betét a fém hàtlapban, hogy ne àrnyékolja le a Mg-öntvény az antennàt

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#36167) Chaser


Chaser
titán

Néztem még a webcamot, oda elvileg csak ennyi kell? Egy fóliázott rész van most nálam a helyén, kábelt gondolom itt is lid alatt kell keresni, vagy ez is benne van alapból mindegyikben csak kamerát nem mind kap? Bár nem valószínű hogy megcsinálom, inkább a waacom réteget kötöm majd rá.

szerk: Fedlap alján zsanér mellett van egy kis "kivágott" elem ha arra gondoltok lik címszó alatt:)

szerk2: Vga drivert ki milyet használ? Chromeot használok, youtube vidik csinálnak furákat. Pl teljes képernyő helyett a fél képernyőre tolja a videot. Flasht frissítettem. T400-nál nem tapasztaltam hasonlót, pedig ugyanaz a chipset. Ugyanazt a drivert használtam mind2 gépnél. Hw-es flash gyorsítás is van elvileg.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36168) Chaser válasza Chaser (#36167) üzenetére


Chaser
titán

+ csinál olyat, hogy bedobja a fényerő osd-t, 1-2 fokozatot ugrik is, majd visszaáll. A vivi menúje is el szokott tűnni. De érdekes, van olyan vidi aminél egyáltalán nem csinálja.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36169) fi:zi'k válasza Gondwana (#36164) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem úgy rémlik, hogy a 305T pont, hogy nem túl jó. Mondjuk konkrétan a csak a PH-s tesztre emlékszem, de ott kissé lehúzták.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36170) Chaser válasza fi:zi'k (#36169) üzenetére


Chaser
titán

Ő is ezt mondta:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36171) zooleeb


zooleeb
csendes tag

Sziasztok!

A problémám a következő:adott egy T400as intel 5100as wifivel.Az eszközkezelőben látja a gép a wifi eszközt de lennt az óra mellet a wifi xel át van húzva.Letiltva nincs,próbáltam T500aséval u.ilyen van benne azzal is ezt produkálja!Lehetséges valahol szálszakadás vagy mi lehet a probléma fontos lenne köszönöm aki tud segíteni!A wifi kárty jó mert átrakva a T500ba simán megy vele!

köszi

Ami nem kínai az hamisítvány!

(#36172) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Próbálgatom az RMclock-ot.
T61 / T7300 ennél max seben 10x200Mhz-en 1.25V a magfesz.
Ilyenkor terhelve 88 fokig megy fel a core temp hwmonitor szerint.
Nem sok ez alapesetben?

Ha leviszem pl 1.125Vig akkor úgy hűvösebb de még igy is 78 fok.

Van valakinek T61-el és ilyen procival tapasztalata?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#36173) azbest válasza zooleeb (#36171) üzenetére


azbest
félisten

Fenn a gépen a hotkey driver? Fn+f5-re bejön a rádiós kapcsolgatós felület? Nincs letiltva benne a wifi?

(#36172) ReFleXx:
Nem feltétlen sok. Ha az energiagazdálkodás teljesítménycentrikus, akkor mindig maxon pörgeti és jobban melegszik. Ha folyamatosan terhelés alatt van, akkor reális a 80 fok környéke is, főleg, ha a környezeti hőmérséklet mondjuk 30 fok körül van, mert sokat számít az is. Ha kiegyensúlyozott profilt használsz, akkor nem lesz lassabb, de visszaveszi az órajelét, amikor nincs dolga, úgy hűvösebb is lesz. Ha üresjáratban is forró, akkor lehet poros a hűtő és tisztításra szorul vagy esetleg újrapasztázásra.

[ Szerkesztve ]

(#36174) lakkusjj válasza zooleeb (#36171) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

a gép elején található egy tolókapcsoló, nézd meg, hogy véletlen nincs-e azzal kikapcsolva a wifi, másik lehetőség Fn+F5 kombinációra feldob egy ablakot, ahol kapcsolhatók a vezetéknélküli adapterek, ha ezt nem dobja fel, akkor telepítened kell a Power Management Drivert

(#36175) ReFleXx válasza azbest (#36173) üzenetére


ReFleXx
addikt

A 88 fokot a legrosszabb körülmények között néztem.
Mármint balanced volt a profile, de Orthos-al (Prime) maxon pörgettem a procit 10percig.

Mondjuk a T400 ugyanilyen körülmények között egy jó 10 fokkal hűvösebb volt, bár persze az újabb processzor és kisebb Vcore-n ketyeg...

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#36176) zooleeb válasza lakkusjj (#36174) üzenetére


zooleeb
csendes tag

köszi a kapcsoló volt! :W

Ami nem kínai az hamisítvány!

(#36177) kulcsari


kulcsari
csendes tag

Sziasztok!

Egy kérdés, ha leveszem a fényerőt akkor el kezd zúgni bal oldalon valami a kijelző mellett sztem az inverter de nem biztos mi lehet az és ha felrakom teljesre a fényerőt akkor meg semmi ilyesmi nincs!

Sztetek cserélni kell az invertert?

(#36178) Chaser válasza kulcsari (#36177) üzenetére


Chaser
titán

Nem, "megszokott" jelenség.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36179) lapa válasza Chaser (#36167) üzenetére


lapa
veterán

nekem asszem a 3 (vagy pont 2?) antennásnál küzdeni kellett, mert az egyik antenna fémlemeze pont belelógott. ha a keretet lecsavarod (2 perc), és látsz gyanúsan középen egy olyan fémdarabot, mint itt már jobb szélen, akkor neked is hasonló műveletet kell csinálni vele.

amúgy én az affs-sel egy időben biztos lezongoráznám, akkor + 1 perc az egész (a panelt fel kell emelned, hogy a fóliát felszedd középen és leragaszd jobb oldalt).

[ Szerkesztve ]

(#36180) Xmodule


Xmodule
őstag

hali. gondolkozom hogy az x31 be raknek egy ssd -t. szerintetek ez belevalo? max 32GB os erdekel.a regebbi linuxoknal nincs gond az ilyen meghajtok kezelesevel?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#36181) Tim82 válasza Xmodule (#36180) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, más méret, más formájú csatlakozó, bár az is a PATA egy változata.

"2.5" ", "PATA" (vagy "IDE") és "SSD" keresőszavakat használd inkább az eBay-en. Vagy ha kell magyarországi garancia, némivel drágábban forgalmaz ilyen SSD-ket a Kingfast nevű cég itthon.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36182) Chaser válasza lapa (#36179) üzenetére


Chaser
titán

Köszi az infot. Ezt én is egy menetben gondoltam letudni, de csak majd ősszel, addig gyűjtöm az infokat.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36183) Xmodule válasza Tim82 (#36181) üzenetére


Xmodule
őstag

értem, akkor ez mar jó bele ugye?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#36184) Tim82 válasza Xmodule (#36183) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen. :K

Arra készülj fel, hogy ezek nem tudnak TRIM-et (és nem tudom, van-e beépített garbage collection-jük). Régebben ezek a Kingspec SSD-k az első generációs JMicron vezérlőkre épültek, nem tudom, ebben van-e változás.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36185) Xmodule válasza Tim82 (#36184) üzenetére


Xmodule
őstag

Magyarul es röviden? De gyorsabb lesz mint a hdd nem? Szoval minden szempontbol jobb mint egy HDD nem?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#36186) Tim82 válasza Xmodule (#36185) üzenetére


Tim82
nagyúr

TRIM

Itt a negyedik bekezdés szól a JMicron vezérlőkről

Gyorsabb lesz, igen. Hogy jobb-e... Egy SSD sem mondható 100%-os biztonsággal megbízhatóbbnak egy HDD-nél. Egy HDD-nél ugye általában fokozatosan romlik az állapot, tehát tudsz róla adatot menteni időben (hacsak nem hirtelen baleset miatt megy teljesen tönkre). Egy SSD pedig hirtelen szállna el.

Nem túlparáztatni akarlak, jó lesz az, rengeteget dob a felhasználói élményen, csak fontos adatokról azért mindig legyen biztonsági mentésed valahova.

Tikakukac: IDE SSD-ből nincs nagyon "újabb" választék, amit be is lehet szerezni Magyarországon. (Értelmes alternatívák csak az OWC Legacy SSD-k volnának, Sandforce vezérlővel, rohadt drágán.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36187) Tikakukac válasza Xmodule (#36185) üzenetére


Tikakukac
titán

Régi első genes SSD-k előszeretettel tudnak meghalni egyik percről a másikra. Inkább rakj pénzt félre egy újabbra.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36188) Xmodule válasza Tim82 (#36186) üzenetére


Xmodule
őstag

Honnan tudod, hogy ebben JMicron vezérlö van? Amugy ez a gép az x31 nem fö gépem lesz csak ugy linuxot tanulgatni. Neztem erröl a Kingspec röl videokat YT -on egesz gyors. Sokat nem varok töle mert ugye elég olcso. Akkor lehet benevezek egy 16GB osra.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#36189) Tikakukac válasza Tim82 (#36186) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha már ebay, akkor válogasson inkább. Persze sata1-2-3 verziókhoz képest szinte nulla a választék. Én magyarhonból vennék, hogy legalább gari legyen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36190) Tim82 válasza Xmodule (#36188) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megfordult pár T40-T43(p) a kezeim között és én is elgondolkodtam az SSD-sítésen, így utánanéztem. Ha nem fő gép lesz, akkor teljesen jó lesz szvsz.

Tikakukac: ahogy mondtam, nincs választék. Nem azért, mert eBay, hanem azért, mert alig gyárt más IDE SSD-t, nem éri meg egyszerűen. Én sem véletlenül próbálkoztam meg a microSATA SSD-s + IDE átalakítós kísérlettel.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36191) Xmodule válasza Tikakukac (#36189) üzenetére


Xmodule
őstag

Nem Magyarországon élek. Itt meg nincs semmi ilyesmi. Szoval marad az ebay.

Tim82: Köszönöm a segitséget neked is. Megvarom a keddet akkora remelem itt lesz a gép és akkor meglátom mi legyen.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#36192) Gondwana válasza Xmodule (#36188) üzenetére


Gondwana
addikt

Nálam anno először az X31-ben, majd váltás után X32-ben 16GB CompactFlash volt a HDD, maximális elégedettséggel. Először MLC 133x Transcend, utána SLC 300x Transcend lett. Sebességben maximálisan vállalható volt a 133x (20MB/s körül írt, 40 körül olvasott, a 300x meg 50/50 szekvenciálisan, ami azért az IDE HDD-k szintjét meg is haladja, a seek-time meg már említést sem érdemel), az adapter 1.5-2kHUF innen a PH-ról. CompactFlash-t meg már aprópénzért utánadvágnak. Ha érdekelnek még részletek meg kártyaválaszási szempontok, pü! (Persze, 32GB CF is hasonló ár, vagy csak kicsivel olcsóbb, mint a PATA SSD, de gépváltás után fotós topikokban eladható - ellentétben az SSD-vel)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#36193) Tikakukac válasza Tim82 (#36190) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor meg meg kell venni a legolcsóbb garisat és csókolom. IDE+SSD eddig is szívós volt, ezek szerint nem változott semmit.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36194) Tim82 válasza Tikakukac (#36193) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kingspec SSD-k is garisak, csak épp el kell küldened a cseréhez a hibás SSD-t a céghez Kínába...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36195) Tikakukac válasza Tim82 (#36194) üzenetére


Tikakukac
titán

Volt szerencsém gariztatni már kínai és egyéb valamiket. Nekem nem nagyon jöttek be :(

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36196) Tim82 válasza Tikakukac (#36195) üzenetére


Tim82
nagyúr

^Clown kolléga tudna mesélni a Kingspec-féle cseréről, tudtommal éppenséggel meglepően pozitív tapasztalatai voltak velük.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36197) Tikakukac válasza Tim82 (#36196) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor ezt felvésem magamnak, de ha ilyen kütyüket veszek akkor +2-3k és legyen itthon becserélhető. Nálam legalábbis ez a bejövős, akinek ráér az járhatja a másik utat is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36198) Xmodule


Xmodule
őstag

Na kicsit keresgeltem olvasgattam. Ket lehetöseg van:
1. SSD ez ugye ~37$ ennek iras/olvas 35/88. Ez papiron valosagban ugy olvastam valahool 2x az irasa. Amugy nem irnak rosszat a gyartorol.
2. adapter + CF ennek ara ~32$ irasa 45MB/s olvasast nem tudom. Ezt a micro-disk -et nem ismerem infot sem sokat talaltam rola a neten csak ebay vasarlok vissza igazolasa pozitiv volt persze ez az arura megerkezesere vonatkozik nem a minösegere es sebessegere. De nezegettem YT -on transcend 300x -es kartyakkal boot idöt es elkepesztöen gyors. a 133x -es modellek nem jöhetnek szoba nalam. Szoval ez a nagy kerdes. SSD vagy adapter+CF?

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#36199) qnadam


qnadam
veterán

hasonló témában láttam még egy őrületet: (asszem) ide végződéssel sd kártyákból álló tömb, hat kártyának van benne hely. aztán fene tudja, mennyire gyors vagy stabil, de akár még az is lehet :)

szerk: ilyesmi.

de elég gyors lehet egy szimpla kártya is, kérdés hogy milyen hamar kopik el a használatban

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#36200) qnadam válasza qnadam (#36199) üzenetére


qnadam
veterán

vagy venni kell három ilyet, 12 microsd kártyát, és az egészet beleszórni ebbe

istálló? gazemberség? hupákolás?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.