Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99201) salesman válasza dgyuri0123 (#99198) üzenetére


salesman
őstag

Türűűűdrááá!

(#99202) #01758976 válasza fehér_ember (#99199) üzenetére


#01758976
törölt tag

Fejhallgatós rendszeredben jobb, ennyi mi elmondható. Jobb a kábeleket is rendszerbe kezelni, bár Zu rendszert még nem hallottam, de másokat többet is, és amikor az egyforma kábelekbe valami más került, az rendszerint szarabb lett. Persze van kivétek itt is, de nekem elég logikusnak tűnne egy libtec, mission ic mellé egy mission táp, főleg, hogy a tulaja mindkettővel elégedett. Nem szól nekem semmi az isotek, belden, kondo stb. mellett. Ám ez is csak egy vélemény. Nem néztem meg, de mintha a mission a wylde felett van, vagy újabb, de végül is hót mindegy. Mi elbeszélgetünk Gy. meg vesz valami mást, pedig egyelőre csak 1db táp kellene neki. Ha jobb is lesz mint amije most van, szinte biztos, hogy nem ér majd fel egy Zu kábel rendszerrel és legyen ez csak a mission.

(#99200) Darázy Bekötésnél próbáld ki a pozitívat a magasnak adni, tehát átlóba pirosnak a pozitív. Elosztóba nagy lét ne fektess, egy Kontaset kapcsoló nélküli simán elég a jelenlegi rendszerednek.

[ Szerkesztve ]

(#99203) Darázy válasza #01758976 (#99202) üzenetére


Darázy
csendes újonc

Ok, köszönöm, a bekötésnél az összekötő lemezkék kellenek, vagy vegyem ki?

(#99204) #01758976 válasza Darázy (#99203) üzenetére


#01758976
törölt tag

próba

(#99205) Dorian válasza Darázy (#99203) üzenetére


Dorian
félisten

Vagy a lemezek kellenek, vagy ami jobb megoldás, h a hangfal kábelből levágott darabkákkal kötöd őket össze.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#99206) fehér_ember válasza Darázy (#99200) üzenetére


fehér_ember
addikt

Annak a lejátszónak rendben van az analógja, én azt használnám.
Ha meg a sokpontegyét akarnám kihasználni akkor a koax kimenetét használd inkább az optikai helyett. Tudom mit beszélek, nekem 2910-es van.
Analóg összekötőnek minimum egy [ilyen roland], koax-nak meg minimum egy [aq forest].
Nem ismerem a hangfalkábeledet, ha nem ezüstözött, akkor talán nem kellene olyannak lennie.
Az erősítőn gondolom nincs eláligatva semmi (terble feltekerve esetleg valami dsp hangzásmód).

(#99202) hárásó
Ha a kondóból nincs külön táp, ic meg hangfalkábel; akkor érthető hogy egyfajtát használsz.
Viszont ez hogy legyen mind zu, szerintem nem logikus.
Amúgy meg ha valaki jó tápkábelt tud csinálni akkor azét kell használni, ha valaki jó ic-t akkor azért, ha meg valaki jó hangfalkábelt akkor azét.

[ Szerkesztve ]

(#99207) dgyuri0123 válasza salesman (#99201) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nem jó a link... félrement. Nem értem... nekem nem ez van, hanem ez : [link] [link]

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#99208) fehér_ember válasza #01758976 (#99202) üzenetére


fehér_ember
addikt

Persze az is egy megoldás hogy eladja a libtec-et és missiont vesz helyette, és akkor lehet az egész mission ;]

(#99209) Darázy válasza #01758976 (#99204) üzenetére


Darázy
csendes újonc

Köszi, jogos.

Dorian: szintén köszönöm, megpróbálom az egyes variációkat.

(#99210) salesman válasza dgyuri0123 (#99207) üzenetére


salesman
őstag

Gyurikám, már annyi madzagod, hogy csak dugsz össze-vissza... ;]

Türűűűdrááá!

(#99211) Darázy válasza fehér_ember (#99206) üzenetére


Darázy
csendes újonc

Elsőre a lejátszót rca-val kötöttem az erősítőhöz.
Ezzel: https://www.netdepo.hu/kabel-csatlakozo/rca-jack-xlr-kabel/inakustik-star-rca---rca-0.75-m-sztereo-rca-kabel

Másodszorra, talán a Te ajánlásodra, jött az optikai ezzel:
https://www.netdepo.hu/kabel-csatlakozo/optikai-kabel/inakustik-star-opto-0.75-m-digitalis-optikai-kabel

Nekem akkor úgy tűnt, hogy jóval szebben szól az optikaival, a Yamaha dacjával.

De, fentiek alapján újra próbálom.

A hangfalkábel pedig szintén inakustik:
https://www.netdepo.hu/kabel-csatlakozo/hangfalkabel/inakustik-premium-2.5-hangfalkabel
Ebben nincs ezüst, ha jól látom.

Erősítőn minden alapban van, effekt off.
Egyes felvételeknél a magasat kicsit visszatekerem, amúgy felvételtől is függ, a rockot kicsit mossa, de az akusztikus jellegű dalok nagyon szépen szólnak. Egyelőre csak sztereóra és zenére használom, házimozira nem.

Alapvetően jó ám ez így már most is, de a rendszer hibája erősödik, ha feltekerem.
Márpedig szeretném üvöltetni, ha bírja. Tehát a cél az, hogy a lehető legtisztábban szóljon a lehető legnagyobb hangerővel.

Nagyon köszönöm az eddigieket is! :C

(#99212) fehér_ember válasza Darázy (#99211) üzenetére


fehér_ember
addikt

Továbbra is azt mondom nem ismerem az általad használt inakustikokat. Ezek után már nem is akarom :) . Amúgy viccet félretéve, vehetsz pl. hangfalkábelnek hifi series 4 mm²-es vandamme-ot; persze várd ki az első ~28 órát (bejáratás).

Amikor optikai szóbakerült valószínűleg nem voltam képbe hogy ilyen (szerintem elég normális hangú) dvd játszód van. Amúgy a denon optikaija gyengébb a koaxánál; kipróbáltam és egyértelműen az utóbbi jött be. Én is úgy kötöttem a denon avc-a1d-hez; viszont ha cd-t hallgatok akkor meg a sima analógkimenetét használom.

"Erősítőn minden alapban van, effekt off." Az jó. Gondolom akkor mélyládát sem definiáltál vagy both-ra állítottad (mármint hogy a frontokra is küldje a mélyeket). Persze ha pl. ez nem jól volna csak feltűnne hogy kevés a mély; szóval biztos jól van.

[ Szerkesztve ]

(#99213) Darázy válasza fehér_ember (#99212) üzenetére


Darázy
csendes újonc

SPEAKER SET:

1A Center lrg sml none közül választva none
1B Rear Large Small közül large
1C MAIN Large Small közül large
1D LFE/BASS OUT sw main both közül választva main
1E SYS Setup 7 ch 5ch közül az 5 ch választva (nincs 2ch)
1F MAIN level normal -10 dB közül normal

Lehet, hogy nem jó a bass, az én értelmezésemben a bass frontokra menjen beállítása van, vagy nem?

Mit szólsz?

Egyébként lehet, hogy az rca-kábelt járatnom kellene, mert csak pár órát ment?
Köszi!
Ja meg - lehet hülye - kérdés, hogy a 3. érrel mit kel csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#99214) #01758976 válasza alphamooncam (#99140) üzenetére


#01758976
törölt tag

Kérlek, csak rész eredménnyel/eredménytelenséggel tudok beszámolni a párosítást illetően. Ma, ha fél órám volt az egészre, egy hálózatba raktam a két gépet. Tehát a pc-t, mint Roon szervert meg a N2I-t. Keresésre a Roon nem találta a blesoundot , de megjelent a BluOsban, ám hiába nyomtam rá ezek nem párosodtak. Abban viszont egész biztos vagyok, hogy valami triviális, leginkább valami beállítási hiba volt. Viszont nem tudtam utánajárni, időhiányban inkább zenéltem. A pc-t pedig holnap viszi el a gazdája Tiger.huhh Így sajna ezzel a géppel itt a vége a kísérletnek. A gép leírása valahol itt is van a fórumban Asus alaplap, I7 cpu, analóg táp, spéci usb, 512 ssd etc., ez most a legnagyobb, Bodor pc. És nem tudom melyik a jó (jóbb), ez vagy roon, de a kettő együtt kurva jó. Ami érdekes, elég háklis a táp kábelre, és érzékeny az usb-re. Ezekkel nagyon jól hangolható.

[ Szerkesztve ]

(#99215) fehér_ember válasza Darázy (#99213) üzenetére


fehér_ember
addikt

Persze, ez így sztereóhoz rendben van; a bass is :K .
A harmadik ér biztos csak grátisz. Ha esetleg lemezjátszóhoz használnád akkor földelésre vagy esetleg ha szubhoz akkor meg trigger jelet vihetnél vele. Mindenesetre sima készülék összekötőként nem kell használnod.

(#99216) Darázy válasza fehér_ember (#99215) üzenetére


Darázy
csendes újonc

Akkor ez így rendben, tesztelem, aztán ránézek arra a Van Damme-ra is.
Nagyon köszönöm :R

(#99217) fererencz89 válasza Darázy (#99200) üzenetére


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Szia!
Bár az ilyen dolgokért kiröhögik az embert ;] , és helyette valami drága drótot ajánlanak, szerintem érdemes lehet valami esztétikus izét rakni a magasak köré. Filc-, nemez-, szivacs gyűrű, vagy darabkák: KÉPEK.
(Angol hirdetős oldalakat nézegetve többen is használnak ilyet...)

Nem szotkam hibázni.

(#99218) Darázy válasza fererencz89 (#99217) üzenetére


Darázy
csendes újonc

Helló!
Nos, ez egy jó megoldás lehet, ha a hangfal okozza a túlzott magas tónust, gondolom...

(#99219) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok!
Audioquest G2-es kábelem szeretném leváltani valami dinamikusabb hangzásra ahol nem baj ha valamilyen szinten megjelenik a színpad is :D)
Kb 4000 Ft/m ig bezárólag.
Szépen szólnak a komolyzenék és a house és hasonlók, de a rockzene nem túl élvezetes.
Dali Oberon 5, Marantz MCr611 (tudom hogy ez sem egy vadállat :((( )

(#99220) fehér_ember válasza Bali27 (#99219) üzenetére


fehér_ember
addikt

A marantz mellé [két ilyen] segítene valamit. ;]

[ Szerkesztve ]

(#99221) s4tch válasza fehér_ember (#99220) üzenetére


s4tch
veterán

Az se nagyon. Nekem is 611 van, kényelmes, asszonybarát cucc a 611, kisfiammal elhallgatjuk rajta a popzenét, de nem egy feszes, kemény, rockos hang, távolról sem. A funkcionalitását és a méretét nagyon eltalálták, de hangilag nincsenek csodák. Tettem már mögé kölcsön Heed Obelisk SI-t, abból sem lett énekes halott. A telefon + Centrance M8 + Obelisk felállás egy más világ volt. Arról nem is beszélve, hogy a Marantznak fix a vonalkimenete, úgyhogy a linkelt két monoblockkal a 611 mögött _csak_ falat lehetne bontani. ;]

Kábellel színpadot és dinamikát varázsolni, miközben marad a 611... Hát sok szerencsét. Ha sikerül, azt a kábelt kérem én is.

(#99222) Ribi válasza fererencz89 (#99217) üzenetére


Ribi
nagyúr

A nyilvánvaló megoldás, hogy ki kell csalni a kígyaút a hangfalbúl. :K

(#99223) dgyuri0123 válasza Bali27 (#99219) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"nem baj ha valamilyen szinten megjelenik a színpad is"

Ehhez legkevesebb köze a kábelnek van. Az a kis Marantz nem fog teret adni neked, mert nem az a kategória még és nem azért mert nem vadállat, mert annak sincs köze a színpadhoz/terességhez. Vegyél helyette egy akármilyen öreg NAD-ot, vagy CA-t 25e-ért és lesz tered, meg színpadod is. Természetesen kábellel is lehet javulást elérni, de ami nincs, azt semmilyen kábel nem fogja tudni előteremteni. Az Oberon képes lenne minderre, de ami előtte van, az nagyon visszafogja... Túlságosan "féloldalas" a rendszered most, szerintem.
Kérlek, ne vedd sértésnek, csak a felesleges pénzkidobástól óvnálak... :K

"csak a zene van"

(#99224) fehér_ember válasza s4tch (#99221) üzenetére


fehér_ember
addikt

A linkelt két dög kicsit más, ezeket inkább nem vonalkimenetre, hanem erősítő hangfalkimeneteire kell fűzni, úgy lesznek a jobbak. Legalábbis ezt [olvastam] róluk.
Persze ahhoz kell egy olyan erősítő amit alapból szeretünk, csak a teljesítménye kevés.
Vonalkimenetre fűzve nem voltak róla jó véleménnyel.

(#99223) dgyuri0123
Pedig úgy tapasztaltam a kábelnek igen is van köze a színpadképhez. Nálam javult pl. az isotek tápkábelelek használatával, a definiáltabb hangzás okán. Illetve sajnos többet buktam az acoustic zen satori libtecre cserélésével, ilyen téren. Ez utóbbinak a magyarázatát nem teljesen értem, mert igazából amúgymeg "csak" dinamika csökkenés történt.

[ Szerkesztve ]

(#99225) dgyuri0123 válasza fehér_ember (#99224) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

A Marantz MCr611 figyelembevételével írtam amit írtam. Persze, hogy a kábelen is sok múlhat, hiszen én is állandó kábel csereberében éltem eddig, de a "kismalac" annyira belépő szint, hogy nála ne egy kábeltől reméljünk színpadot/teret stb, mert (szerintem) ez az erősítő ezt soha nem fogja megadni, talán még egy Kondo-val sem.

Libtec igen lineáris hangú drót. Bizonyos esetekben lehet hogy dinamikavesztést érzékelsz, pedig szerintem az nem az, csak helyére állt a hangzásképed. Nálam pl. semmi ilyesmi nem hallható/érzékelhető, pedig a ProAc, oda vissza nem az a takargatós fajta doboz... :R

"csak a zene van"

(#99226) fehér_ember válasza dgyuri0123 (#99225) üzenetére


fehér_ember
addikt

Az jó hogy te nem vesztettél vele dinamikát és szinpadképet az acoustic zen satorihoz képest. Azt hittem hifi series vandamme-ról meg tigrisdrótról váltottál.
Amúgy engem az említett dolgok ellenére az győzött meg hogy az énekhangokról eltűnt az érdesség.

(#99227) dgyuri0123 válasza fehér_ember (#99226) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Jogos, nagyon rosszul fogalmaztam. A VDC-k (volt párféle) szerintem nagyon dinamikus hangú kábelek, ezekhez képest nem hallottam csökkenést. No meg még tucatnyi kábel járt nálam, amikhez képest szintén nem volt visszalépés dinamikában.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#99228) funkmester


funkmester
aktív tag

foobar-ban van olyan beallitas, hogy azonos hangeron szolaltassa meg a zeneket barmifele minosegromlas nelkul...magasabb bitrataju zenek halkabban szolnak

(#99229) Tothg86


Tothg86
tag

Kíváncsiságból egy Arcam Alpha 8-as integrált erősítőt kipróbáltam előfokként. Végfok szerepét egy Onkyo TX-DS777 töltötte be. Nos, meggyőző az ereje az Onkyo-nak, és úgy ahogy rendben is volt, de a rock zenéből eltűnt a "dög", a klasszikusból a finomság, az elektronikusból a ritmus. :D

(#99230) zonusz


zonusz
tag

Üdvözlök mindenkit!
Összehasonlításként érdeklődön, tud valaki erről Onkyo TX-L20D valamit mondani? Pl. A Marantz M-CR612-höz képest hol helyezkedik el?
Köszönöm.

(#99231) fokukac


fokukac
nagyúr

hello. Az Audioquest Type 8 milyen hangfalkábel? A type 4-ről sokat olvastam, de erről szinte semmit nem találok...
Van most egy használt relatíve olcsón, jó csatlakozókkal...
Nem lenne overkill egy otthoni kis rendszerbe?
(Audiolab M-One és B&W 601 közé)

köszi.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#99232) #01758976 válasza fokukac (#99231) üzenetére


#01758976
törölt tag

Tömör, arra jellemző hanggal, ha van nem tömör kábeled még a rendszerben, különessen ajánlott a hallgatózás. Csúnya is tud egy litze meg egy tömör keveredés.

(#99233) Bali27 válasza zonusz (#99230) üzenetére


Bali27
addikt

Pont ezen gondolkodtam tavaly és mivel semmit se találtam róla a neten a Marantz 611-et választottam. Mondhatom hogy megbántam...

(#99234) s4tch válasza Bali27 (#99233) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem is 611 van. Vétel előtt volt egy 610, és mielőtt azt megvettem, meghallgattam ezeket a kis integrált szirszarokat több márkától is. A Marantz nyert hangban, simán. Persze külön komponensek segítségével sokkal jobb hangot lehet kapni, de nekem a mostani dobozokkal (Canton Chrono SL 526) elfogadható kompromisszum. A kisfiam is tudja kezelni, nem foglal helyet a viszonylag szűkös viszonyok között, és korrekt a hang is.

Ha nem tetszik, add el. Piacképes cucc, avx-en gyorsan el szokták vinni.

(#99235) fokukac válasza #01758976 (#99232) üzenetére


fokukac
nagyúr

köszi, sajna közben már elvitték.
Abban a rendszerben nem lesz más csak egy optikai és egy USB kábel...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#99236) zonusz válasza s4tch (#99234) üzenetére


zonusz
tag

Köszi azért kérdeztem, mert most van egy 610-es a családban annak legalább ismerem a hangját - abban nem nagyon hiszek, hogy a 612 hangban csodát tesz - így viszonyítási alapnak jó. Elsősorban Tidal, Spotify érdekes, hogy ne a telefonról, tabletről vegye át a zenét, hanem saját maga menjen ki, a telo csak a vezérlést adja. Több olyan van, amelyik alig több , mint egy Bluetooth hangfal. Erősen nézegettem még az SVS Soundbase-t is, de semmi komoly tesztet nem találtam, illetve ott is az merült fel, hogy ha jön egy sms, akkor beleszól a Spotify-ba pl., ami elég durva lenne.

(#99237) zonusz válasza Bali27 (#99233) üzenetére


zonusz
tag

Te milyen szempontból csalódtál benne?

(#99238) Acapulco válasza zonusz (#99230) üzenetére


Acapulco
csendes tag

Hello!
Nekem Onkyo TX-L20D van. Sok funkció,nekem a kompakt méret is számított. 7 cm magas. Teljesítménye nekem elég.

(#99239) Bali27 válasza zonusz (#99236) üzenetére


Bali27
addikt

Komolyzene ès trance,house egész jól áll neki, de a rockzenébe nem sok dinamikát érzek.Rappet nem hallgatok nagyon, reméltem hogy ezzel megszeretem, de nem igazán jött össze. Még gyengébben viszi mint a rock zenét...Ja nem telorol megy a zene hanem usbről, kb 90%-ban flac...

[ Szerkesztve ]

(#99240) zonusz válasza Bali27 (#99239) üzenetére


zonusz
tag

Köszönöm. Ilyenektől tartottam, dinamika hiány, loudnesses hang, cincogás. Sajnos a keretet nem nagyon növelném, de nem eldöntött, hogy egy Yamaha WXAD-10 legyen valamilyen erősítővel, vagy más hasonló megoldás. 200e-nél többet nem nagyon költenék +hangfal, mert ez csak az internetes szolgáltatásokra lenne, "normál zenére" mást használok és másik szobában is lenne. Azt hiszem elengedem ezt a nagy válogatást, szerintem ezen a szinten nem fogok nagy különbségeket hallani, többet meg nem áldoznék.

[ Szerkesztve ]

(#99241) migabi24 válasza zonusz (#99240) üzenetére


migabi24
nagyúr

A Yamahás vonallal jobban jársz

(#99242) zonusz válasza migabi24 (#99241) üzenetére


zonusz
tag

Valószínűleg így lesz. :))

(#99243) s4tch válasza Bali27 (#99239) üzenetére


s4tch
veterán

Milyen hangfal?

(#99244) Bali27 válasza s4tch (#99243) üzenetére


Bali27
addikt

Dali Oberon 5, és Audioquest G2 hangfalkábel

(#99245) Bali27 válasza zonusz (#99240) üzenetére


Bali27
addikt

Egyedül a dinamikával van bajom annàl a 2 stilusnàl. Egyébként gyönyörű tiszta hangja van, basszus is full rendben kiemelés nélkül is.

(#99246) fokukac válasza zonusz (#99240) üzenetére


fokukac
nagyúr

Szerintem hallgasd meg inkább, ez elég szubjektív dolog. Nekem egy generációval korábbi, 510-es volt, és én nem éreztem se dinamika-hiányt, se loudnesses hangot, se cincogást... Szerintem teljesen szép hangja volt, pláne azért a pénzért, amiért vettem (75 e Ft), ennyiért nem lett volna jobb cucc, hálózati képességekkel és DAC-cal. A D-osztályú kis műtyűrök között szerintem kiemelkednek még mindig a kis Marantzok. Persze térérzeted nem lesz, ahogy már szó volt róla.

De, ha már ilyen telóról stream-elésen gondolkodsz, nézhetsz esetleg egy Google Chromecast Audio-t, a német ebay-en még árulják ilyen 40 euróért. Ha optikaival kötöd bármilyen (DAC-os) erősítőre, akkor nagyon kényelmes és jó megoldás és szép hangja van. Tidal, Google Play Music, Youtube Music működik rajta, gondolom a Spotify is.

@Bali27: pedig szinte csak rockzenét hallgattam az 510-en, meg blues-t és Norah Jones-t. Nem volt bajom a dinamikával.
Persze, aki a dübörgést várja a rockzenétől, annak nem a Marantz lesz a kedvenc márkája... Miután eladtam, lett helyette egy PM6006, annak nyilván sokkal dinamikusabb a hangja, de az egy másik kategória.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#99247) zonusz válasza fokukac (#99246) üzenetére


zonusz
tag

Köszönöm.
Félre érthető voltam, éppen azt akarom elkerülni, hogy a telefonról menjen a műsor. Azt szeretném, ha a telefon, tablet, csak a távirányító, kereső funkciót töltené be. A CA-n bejelentkezem a Spotifyra és onnan megy a műsor, ha elég türelmes az ember, akkor akár keresni is lehet, nem is kell hozza telefon. A kis rendszerben is ilyet keresek. A hangszórók vagy a Fyne Audio F301, vagy Polk Audio Signature S15, meghallgatás után. Az erősítő és a forrás a kérdéses, úgy 200e körül szánnék rá, ezért érdeklődtem ezek iránt. Hangsúlyozottan második rendszer a számítógép körül, de elfogadható minőséget szeretnék. Természetesen pontosan tudom, hogy ez csak a legalsó szintre elég. Zene főleg blues, jazz, no meg e nekem múlhatatlan 70-es évekbeli Ten Years After, Cream és, és, és.... Köszöm a segítséget. :C

(#99248) fokukac válasza zonusz (#99247) üzenetére


fokukac
nagyúr

bocsánat, lehet, nem fogalmaztam érthetően. Telefonos irányítású stream-elést akartam írni.
A Chromecast Audio-nak az a lényege, hogy a telefon csak távirányító. Böksz egy gombra, elindítja a zenét, és a CCA játssza a zenét közvetlenül a netről, nem a telefonod merül. De ugyanúgy lehet PC-s Chrome böngészőből is két kikkeléssel küldeni rá az anyagot (Tidal is, Google Music is megy így).
A PC-n tárolt zenéket is lehet rá küldeni Foobar-ból, 96 KHz-ig viszi.

Ha ennyi a keret, akkor erre a célra szerintem még mindig az alábbi kombó a nyerő: PM6006 (használtan 100-110, újonnan német amazonról 360 eur) + Chromecast Audio (ebay 35 eur).

Ui. Én is pont a 70-es évek klasszikus rockzenéit bírom a legjobban.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#99249) zonusz válasza fokukac (#99248) üzenetére


zonusz
tag

:R

(#99250) s4tch válasza Bali27 (#99244) üzenetére


s4tch
veterán

Ahhoz azért egy komolyabb erősítő passzol. A Marantz mellé meg egy érzékenyebb polcsugárzó leginkább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.