Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2465) Sirandrish válasza Wolverine (#2463) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mondtam hogy nem jó, de mennyi a valószínűsége hogy a kezében lévő 5 lapból 2 Molten Giant legyen, meg 2 olyan Brewmaster, nem beszélve arról hogy még legyen lent egy charget adó minion, mindezt persze 8HP-val és pont azelőtti körben hogy az arcába küldtem volna a pyrot?:D

Félre értés ne essék..az hogy a játék random az szuper, mert hát másképp nehéz is lenne megoldani, de azért az a végjáték szerintem nem mindennapi.. :N

Hja és persze már nekem is volt mázlim mikor mindig a választ húztam a lerakott "kérdésére", meg persze ugyan így sz*ptam is már be, de ez még így is meglepett :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.