Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19746) Antonio válasza Zeki (#19737) üzenetére


Antonio
senior tag

Az AIR-O-SWISS (Boneco) az svájci,
Airvitamin pedig Dél-Korea

Egyiket se mondanám gagyinak, csak jobban specializált termékeket gyártanak.

Az ismert légkondis márkáknak nincsenek -tisztán- ilyen termékeik csak valami kombináció és tuti van benne szűrő ...

A legolcsóbb Daikin is több mint 2x ennyibe kerül min ezek, és persze HEPA szűrős amit időnként cserélni kell és gondolom kicsit drágább mint egy porszívóba. Az biztos hogy nagyon hatékony ill hatékonyabb mint a másik két egyszerűbb technológia, na de szűrővel a "hülye" is megtisztítja a levegőt :DDD

A kérdés az általam említett szűrő nélküli légtisztító rendszerek mennyire hatékonyak (légmosó ill ionizátor) erre kerestem tapasztalattal rendelkezőket. Nekem nincs szükségem 100% steril levegőre (amit egy komolyabb pl Daikin jó pénzért ad) de ha már jelentősen tudom csökkenteni a por pollen koncentrációt, hatékonyan csendben takarékosan szűrő cserélgetés nélkül nekem már az is megfelel.

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.