Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11535) DeFranco válasza Atomgeszi (#11530) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jobban belegondolva kevertem valamivel, bocsi, hogy rád hoztam a frászt

először is, azt elfelejtettem hozzá-kérdezni hogy modern légzáró ablakaitok vannak-e

másodszor, kevertem az általános szabályokat ami mindenkire vonatkozik a szagelszívó felszerelésének feltételeivel

jelentősen szigorítottak ugyanis a szabályokon aminek meg kell felelni, ha gáztűzhelyed van, tulajdonképpen mindenkinek kötelező jelleggel horror dolgokat kellene beépíttetnie (szagelszívó + automata mágnesszelep ami nem engedi a gázt kapcsolni amíg nem megy a szagelszívó + aktív légbevezetés)

ezt elvileg ellenőrzik és kötelezhetnek is rá, hogy lépd meg. nem olcsó, és oltó nagy marhaság emellett, de mindenkire vonatkozik, ebből a szempontból mindegy, hogy felrakod-e a szagelszívót vagy nem.

ott kapcsolódik össze a kettő, hogy én számítok arra, hogy ha jön egy esetleges leolvasás vagy gázóraellenőrzés, esetleg a kéményseprő, akkor addig esetleg nem fognak szólni ezért, amíg nincs szagelszívó (ami ugye kiviszi a levegőt a helyiségből). nekünk is van egy a kamrában, még úgy kaptam egy kedves fórumtárstól amikor felújítottak, de addig nem teszem fel, amíg ezt az őrületet nem módosítják, vagy nem cserélünk villanyra.

ha meg kijönnek ellenőrizni, és belekötnek mégis, akkor veszek egy villanytűzhelyet és elmennek a francba.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.