Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) TazLeacher válasza ratkaics (#5744) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Amikor nézelődtem, erre még a Jamo "márkaboltban" is azt mondta a srác, hogy nagyon belépő szintű, és nem tudja jó szívvel ajánálani.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5752) ricsik válasza cekkk (#5750) üzenetére


ricsik
őstag

Béci hármas csomagot írt, vagyis 6 ezerért net, telefon, tv van a csomagban akciósan ennyiért.

(#5753) cekkk válasza ricsik (#5752) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor ezt én értettem félre :B :R :DDD Annyira nem szoktam nézni, hogy mit akcióznak :) De az nagyon jó ajánlat :)

(#5754) zolaas válasza cekkk (#5753) üzenetére


zolaas
senior tag

nálam a pr kábel cég csinálja ezt most:) 12-es net, 60 tv, telefon, 6800.- hd-s tv nem kell mert azt ingyen kapom a légből:D

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#5755) Dorian válasza cekkk (#5753) üzenetére


Dorian
félisten

Én Diginél valami olyasmi 2 éves hűségakciót írtam alá, hogy 1 évig 3000, 2. évben 6500Ft a net + Tv + telefon. Van vagy 100 csatorna, mondjuk ebből 10-15 nézhető, néhány HD-s adással. A net valami 40/20-as, persze ennek kb. a fele a valós, de bőven elég. Telefonnál meg adnak helyi hívásokra vagy 200percet díjmenetesen.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#5756) bajnokpityu válasza Dorian (#5755) üzenetére


bajnokpityu
félisten

régi kecóban a 120Mbitet nehéz überelni. pici visszaesés utána az 15

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5757) Dorian válasza bajnokpityu (#5756) üzenetére


Dorian
félisten

Hol laktál,a NASA-nál? :D

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#5758) cekkk válasza Dorian (#5755) üzenetére


cekkk
veterán

Én nem írtam alá a Diginél, mert nem saját a lakás, és úgy voltam vele, ha jobbat találunk és költözünk, akkor ne legyen hűség, és ez meg is történt, bár most is digi van itt :D Bár mondjuk már nincsenek az ingyen percek sajnos :W

bajnokpityu
UPC?
Azzal meg az a bajom, hogy forgalom korlátos :O

(#5759) bajnokpityu válasza cekkk (#5758) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hja ,asszem fél tera havonta.utána korlátozták asszem 30-40Mbitre.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#5760) cekkk válasza bajnokpityu (#5759) üzenetére


cekkk
veterán

Én 300 gigáról tudok, de végül is bőven elég az is ha nem minden hülyeséget tölt az ember :DDD

(#5761) nebulo5 válasza cekkk (#5760) üzenetére


nebulo5
senior tag

Nem akarom elkiabálni, de az elmúlt 2,5 évben, kb. 52 TB. adatforgalmam volt a upc-nél, és nem vettem észre sávszél. retorziót... :D
Korábban vívtam velük, csomag titkosítás...stb. de azután "feladták".

Üdv: nebulo

(#5762) cekkk válasza nebulo5 (#5761) üzenetére


cekkk
veterán

Itt Debrecenben ismerősömnek már volt velük gondja, hogy lekorlátozták, ugye a 3 havi átlagot nézik. De addig kell örülni, amíg nincs gond, bár a logikát nem értem, hogy minek 120as net korláttal, meg miért nem adnak feltöltési sebességet is :W

(#5763) Toobee válasza bajnokpityu (#5756) üzenetére


Toobee
veterán

Én tökéletesen elvagyok a 80/25-el is. Nincs korlátozás, se mutyizás. Amikor komolyabban vettem az enykóros témát, tehát visszaosztottam vagy 3,5 terrát, meg volt bent vagy 550 torrentem, a szorzó miatt, akkor 79. helyig sikerült feljönni. Most ellustultam, de még így is simán megvan a top2000 :D

https://barbieripnk.hu/

(#5764) ratkaics


ratkaics
senior tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#5765) gonger


gonger
senior tag

Venni szeretnék a parkettás padlóra vmilyen vastag szőnyeget.
A frontok távolsága egymástó 230 cm, a szoba kb 20 nm.
Milyen távolságra rakjam a szőnyeget a hangfalaktól és mekkora méretű legyen, hogy a hangzást is javítsa?

Most a hangfalaktól kb 30-40 cm-es távolságra tudnám lefektetni és kb 110* 170 cm-es férne el úgy, hogy különösebben ne kelljen átrendezni a szobát a szőnyeghez :-)

[ Szerkesztve ]

(#5766) sirfer válasza gonger (#5765) üzenetére


sirfer
aktív tag

A lehető legnagyobbat, amit le tudsz tenni. :K

(#5767) ratkaics válasza TazLeacher (#5751) üzenetére


ratkaics
senior tag

És ehhez mit szóltok????

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#5768) MaTTeS válasza ratkaics (#5767) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Azt, hogy felejtsd el. Dobj hozzá egy 5-öst és klasszisokkal jobb subot kapsz pl.: Polk PSW 110
Az a vödörfedél nagyon túlárazott.

[ Szerkesztve ]

(#5769) geri788 válasza MaTTeS (#5768) üzenetére


geri788
tag

Vörörfedél????? :DDD ...ezek a szakszavak!!!!!! :DD

(#5770) TazLeacher válasza ratkaics (#5767) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem is anno azt ajánlották, amit MaTTeS is írt, a Polk 110-est. Én megvettem, és nem bántam meg.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5771) ratkaics válasza TazLeacher (#5770) üzenetére


ratkaics
senior tag

Oks! Akkor hanyagolom a wharfedale-t. Pedig az lett volna itt győrben az MM-ben :)

Megint köszönöm a segítséget!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#5772) Rebell válasza ratkaics (#5767) üzenetére


Rebell
senior tag

30 Ft :K
Ennyit viszont bőven megér

[ Szerkesztve ]

(#5773) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

Létezik-e olyan 5.1-es d/a átalakító, aminek a kimenetén is 5.1-es a jel? Eddig csak sztereókat találtam. (Az erősítőmön nincs digitális bemenet, azért érdekelne.)

(#5774) Rederik


Rederik
tag

Sziasztok,

Ha valaki külső DAC-ot használ, akkor azt ugye csak sztereó forrásra lehet használni? Az a gondom ugyanis, hogy a PC-ről digitális kábelen jön ki a a hang, de ugye, ha ezt DAC-ra kötöm, akkor csak sztereó kimenet van, s mi van abban az esetben, ha a PC-ről többcsatornás hangot akarok kiadni? Más ezt miként oldaná meg?

Köszönöm

Szerk: Nem hiszem el, hogy 1 órája lényegében hasonlót kérdeztek :)

[ Szerkesztve ]

(#5775) Dorian válasza Rederik (#5774) üzenetére


Dorian
félisten

Vannak sokcsatornás külső DAC-ok, de inkább professzionális, stúdió használatra, mint hifizéshez.
Ha zenét küldő DAC-kal akarsz hallgatni, de kell a többcsatorna is, akkor két digit (vagy egy digit, egy USB) kimenettel oldható meg, egyik a DAC-ba, majd onnan az analóg jel az erősítőbe, másik kimenet meg a mozierősítő digit bemenetébe.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#5776) BBéci válasza cekkk (#5750) üzenetére


BBéci
titán

Azt írtam, a hármas csomag - kábeltévé, internet, vezetékes telefon - kerül havi 6000-be.
Tovább olvasva észrevettem, hogy ezt megválaszolták helyettem. A Digi honlapján nincs fent, spéci akció, direkt a UPC ellen.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5777) geri788 válasza BBéci (#5776) üzenetére


geri788
tag

Az korrekt!Én a T-Home-nál vagyok Családi csomag kb 50 csatorna,+ az internet aszem 5MBit/s kerek 8000huf! :(((

(#5778) MaTTeS válasza geri788 (#5777) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Minket nemrég kerestek meg Thometól: 57csatorna iptv, 25/5 net, hoppá telefon (belföldi vezetékest korlátlanul ingyen hívhatsz) 8600Ft, 1 év hűséggel. El is fogadtam.

(#5779) Year válasza geri788 (#5777) üzenetére


Year
tag

Nekem is ilyen van de a netemet át állíttam 15 megásra és havi plussz ezres

(#5780) BBéci válasza geri788 (#5777) üzenetére


BBéci
titán

Abban nincsenek HD csatornák, a Digi 10-et ad és a 80/25-ös net is verhetetlen. Havi 500 pézért minden vezetékes szám hívása ingyenes. IPTV-t semmiképp nem szeretnék, annyi rosszat hallottam róla.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5781) geri788 válasza MaTTeS (#5778) üzenetére


geri788
tag

Engem nem keresnek ilyesmivel!!Én keresem öket évente mert 1 év után lejár a hüségem és fölemelik a dijat mert már nem vagyok szerzödésbe velük.Szóval minden évbe be kell mennem hozzájuk és ujrakötnöm a szerzösést!A letöltési sebességet nem tudják megemelni(mondjuk nem is igen lenne rá szükségem),mert ezen a környéken ez a MAX!Matáv telóra nemigazán lenne szükségem,nagyon nem is ismerek olyat akinek van!...van benne 1-2 HD csatorna!

[ Szerkesztve ]

(#5782) spiky03


spiky03
veterán

Ha valaki belépő szettet keres akkor látogasson el az Árkád MM-be.
Van 40ért Eltax Experience 5.0, ha leadtok valami elektronikai kütyüt akkor már csak 35. :)
Valamint 100ért van egy Denon 1312 a fent említett Eltax szettel.
Van még jó pár hangfal ilyen régi helyett újat akcióban pl JBL Stuido talán 150ért, de ez nem biztos.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5783) pokroc


pokroc
tag

Üdv.
egy 100w-os és egy 50w-os hangszórónak elég egy ilyen hangváltó?
HV 621
2-utas hangváltó,terh.:max.200 W,keresztezési frekvencia:2.500Hz,levágási meredekség:6 dB/oktáv.
Vagy mást ajánlanátok?
Ty a választ!!!! :C

:)

(#5784) BBéci válasza pokroc (#5783) üzenetére


BBéci
titán

Kereszváltót az adott hangszórókhoz és a dobozhoz szokták méretezni és készíteni. Vaktában, találomra nem szabad összerekni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5785) Gabesz87 válasza MaTTeS (#5778) üzenetére


Gabesz87
addikt

IPTV-d felvevős, tekergethetős? Csak mert nekem is ugyanez a csomag van, rögzítős IPTV, Hoppá, viszont a netem csak 15-ös, és így 11.000 körül van. Vagy ez az akció csak új előfizetőkre vonatkozik?

(#5786) MaTTeS válasza Gabesz87 (#5785) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Nem felvevős. Az +1000Ft lenne 1 hónapban.
Már 8-9 hónapja tőlük vettük 15-ös netet 1év hűséggel és hoppá telefont. 2év hűséggel (analóg tv pedig a upc-től volt hűség nélkül (ugyanannyiba került hűséggel, mint anélkül :D ).
29-es körzet, Gyál (volt Monortel terület, jelenleg UPC 29). Ahogy terjeszkedik a T-home és a Digi mindenki sorban egyből hagyja ott a UPC-t. Borzalmasan drága és szar a szolgáltatásuk.

Szétoffoltuk szegény topicot. :D

(#5787) Viper26 válasza spiky03 (#5782) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jó cucc, vegyétek\vigyétek. :D
Féltem kicsit az Eltax-tól, de kategórián belül nagyon szépen teljesít. :K

iPhone 14 | FR955

(#5788) BBéci válasza MaTTeS (#5786) üzenetére


BBéci
titán

Azt cáfolom, hogy szar a szolgáltatásuk, a net évi 1-2 műszaki hiba kivételéveé rendben működik, a névleges sávszélesseg is folyamatos. A digitális tévéadások minőségére sem tudok rosszat mondani, haveréknál egy hete kötötték be a Digit, 50-es G30 nem mutat különbséget.
UPC másfél hónapja kábelezi a Fiberpowert, ezzel próbálnak visszavágni, de inkább árat kellene csökkenteniük, különben végük.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5789) cekkk válasza BBéci (#5788) üzenetére


cekkk
veterán

A 29es körzet ilyen mumus hely :DDD Amikor fejlesztés van a upc-nél valamiért az a körzetet kihagyják sajnos :U
Egyébként a kábeles digi jó, de műholdasat már nem mondanám annak, a sávszél miatt.

(#5790) geri788 válasza Viper26 (#5787) üzenetére


geri788
tag

Hát nem tom......35 ért 5.0....hm....Szépen teljesit......hmm...Kifejtenéd bövebben?

(#5791) Viper26 válasza geri788 (#5790) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem hümmögni kell, hanem meghallgatni, és utána véleményt mondani. ;)

iPhone 14 | FR955

(#5792) fesii


fesii
aktív tag

Sziasztok
Teljesen h@lye vagyok ehhez szóval a segítségetek kérném.
Van egy tv-m samsung d550. Meg egy 5.1-es hangfalszettem. Meg egy media markt-os 5000ft-os dvd lejátszóm.
A filmeket általában allshare-ral megosztom és úgy játszom le de mivel nem a dvd lejátszót használom így nem hallom 5.1-be.
Végül a lényeghez érve az lenne a kérdésem, hogy kell rákötni az 5.1-et a tévére. Az gondolom nem jó, hogy fogom pl a centernek a kábeljét és bedugom a tv-be.
Minden kábel először a mélynyomóba megy aztán onnan a dvd lejátszóba legalábbis eddig...
Most a dvd lejátszót kihagyom és a mélynyomóból kijövő kábeleket egyből a tévébe dugom vagy hogy van ez?
Előre is elnézést kérek az analfabéta kérdésért. :)

(#5793) MaTTeS válasza BBéci (#5788) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Nálad lehet, hogy jó. Nálunk az ADSL folyton szakadt, aztán meguntuk és olcsóbban más szolgáltatóra váltottunk amint megcsinálták a friss hálózatot, és még többet is kaptunk.
Szóval nálunk a UPC drágább és szarabb, esélye nem volt hogy ott maradjunk.
Most kábelnet van, nincs szakadás, atom stabil (pedig 2-3 számítógép és 1-2 telefon általában mindig lóg a hálózaton + az iptv).

(#5794) spiky03 válasza Viper26 (#5791) üzenetére


spiky03
veterán

Ez így van. :C
Nekem is jók az én Eltaxaim, amíg nem lesz pénzem minőségibb szettre pénzem, addig jó lesz ez nekem, max tuningoltatom később. :) Az olcsóbb, mint egy új szett és elvileg az is ad valamennyi javulást. :D
Nah meg ugye szegény ember vízzel főz. :DDD
Egy bögre szettől szerintem még ezek a szettek is fényévekkel jobbak!

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5795) BBéci válasza fesii (#5792) üzenetére


BBéci
titán

A tévédből csak optikai vagy HDMI kábelen tudsz 5.1 hangot kinyerni, tehát olyan erősítő kell hozzá, ami ezek valamelyikét képes fogadni. Ez csak a beépített lejátszó, vagy tuner hangjára vonatkozik, külső forrás esetén marad a sztereó.

Viper26
A hümmögés oka az, hogy 35-ért egy db jóféle centert kapni, nem komplett szettet. Ár/érték arányban kiváló, de túlzottan magasztalni azért nem kellene.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5796) fesii válasza BBéci (#5795) üzenetére


fesii
aktív tag

Akkor minek tesznek rá 5 jack kimenetet?

(#5797) BBéci válasza fesii (#5796) üzenetére


BBéci
titán

Melyik tévén van 5 Jack kimenet???

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5798) Year válasza BBéci (#5797) üzenetére


Year
tag

Szerintem ő rca-ra gondolt:)

(#5799) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Sima piros-fekete kabeles hangfal erosito nelkul kotheto pc-hez valamilyen uton-modon?

#5800: köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#5800) axwel18 válasza aero. (#5799) üzenetére


axwel18
senior tag

:N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.