Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42851) zozyk válasza Segal (#42848) üzenetére


zozyk
addikt

"sorry mobilos nezetbe nem tudom spoilerbe tenni"
De spoilerbe tudod tenni,sokkal kevesebb karakterből,mint az idézett mondat... :(((

Így:
[SP]Szöveg[/SP]

[ Szerkesztve ]

(#42852) Bjørgersson válasza zozyk (#42851) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Harom eve jelent meg a jatek, hadd ne erjen mar senkit meglepeteskent.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42853) Plata válasza Bjørgersson (#42852) üzenetére


Plata
félisten

Nem hiszem hogy bárkinek is újdonság lenne.
Én például már tudtam mindent kb mikor elkezdtem vele játszani.
Karácsonyi ajándék volt a játék,vagyis az előrendelése,de miután ki is jött pár hónapig nem mertem fel tenni,féltem hogy nagyon rá kattanok. :DDD
De addigra elolvastam róla szinte mindent.

(#42854) Sirandrish válasza Bjørgersson (#42852) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Shadow of the Colossus 11 éve jelent meg, és tavaly mégis leb*sztak mert leírtam spoiler nélkül egy momentumot :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42855) cyberkind válasza Sirandrish (#42854) üzenetére


cyberkind
félisten

Bruce Wayne meg kb 80 éve Batman és mégis van aki nem tudja, illetve a film topikban se tudni, hogy ez spoiler vagy nem egyes esetekben. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#42856) Sirandrish válasza cyberkind (#42855) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval a lényeg hogy a spoiler nem évül el :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42857) zozyk válasza Bjørgersson (#42852) üzenetére


zozyk
addikt

Én még nem játszottam végig,akár azért is írhattam volna,de az én bajom azzal van,amikor valaki azzal kezdi,hogy:
"Bocs a link miatt,mobilról vagyok..."
"Bocs a spoiler miatt,mobilról vagyok..."

Én is sokszor mobilról vagyok,mégis tudok spoilerezni,linkelni,stb,stb...nem egy agysebészet pár kódot megjegyezni hozzá.

(#42858) #81556480 válasza zozyk (#42857) üzenetére


#81556480
törölt tag

Bocsmá hogy nem tudom a spoiler kódot ami amugy is csak néhány topicban van es fórumozni is ritkan szoktam mobilról

(#42859) Plata válasza Sirandrish (#42854) üzenetére


Plata
félisten

Azok a gyökerek akik spoiler miatt rinyálnak igazából nem azért sírnak mert spoilereztél,csak kötözködni akarnak valami baromság miatt.Javaslom tojd le az ilyen gyökereket.
Engem még sosem érdekelt sem film sem játék spoiler-e.

(#42860) cyberkind válasza Plata (#42859) üzenetére


cyberkind
félisten

Erről tudnék mesélni, én 1x csak magamra gondolva leírtam egy durva spoilert a SW 7-ből és valakinek ez tönkretette a családi hétvégi filmnézést, de mivel moderálnak ezen a fórumon nem írom le a véleményemet az illetőről illetve az egész spoileres gyökérségről.

Paranormal Cocktivity

(#42861) rup1u5 válasza zozyk (#42857) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ezt én is unom. Szerintem csak kifogás a lustaságra. Egy mozdulattal át lehet váltani desktop felületre mobilon is és akkor kódokkal sem kell szarakodni. Én mindig úgy használom mobilról és ugyan úgy linkelek, kiemelek, aláhúzok, off-ba teszek, szerkesztek....lustaság semmi más.

(#42862) zozyk:
Megyünk formaldehidben a vitrinbe... :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42862) zozyk válasza rup1u5 (#42861) üzenetére


zozyk
addikt

Kezdtem magam egyedül érezni az igényes fórumozásra való hajlamommal... :R
Lassan kihalunk,aztán jöhet a faszcsi , a puszcsi,szeri,lovcsi ...

(#42863) Plata válasza cyberkind (#42860) üzenetére


Plata
félisten

Én megnéztem moziban sz Sw7-et,de már előre tudtam mi lesz benne. :D
Sőt az új Star trek-et is láttam moziban,de már tudtam mi lesz benne.
Spoiler miatt rinyálni szánalmas.Kifogás a hülye hisztire.

(#42864) Bjørgersson válasza zozyk (#42857) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem ne mondd, nehany BB kod az egesz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42865) Bjørgersson válasza rup1u5 (#42861) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, at lehet, aztan egy oldal betoltesevel oda is a havi adatforgalom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42866) rup1u5 válasza Bjørgersson (#42865) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ott már elég komoly baj van ha valaki annyira nem tud elszakadni PH-tól, hogy útközben, mobilnettel fórumozik. :DDD Egyébként meg nem azt mondom, hogy állandóan desktop módban kell ph-zni mobilon!
Ha minden áron közlendője van mobilnetről akkor írás előtt az adott topikban legalul átvált desktop nézetre, majd 'OK' után visszavált. Nem kell az egész oldalt betölteni desktop módban. Nem hiszem, hogy annyival nagyobb adatforgalom lenne. De lényegtelen. Akinek fontos az eddig is megoldotta, akinek meg nem az eztán is ugyan úgy "mobilrólvagyok"-ra fog hivatkozni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42867) MutantZombie


MutantZombie
tag

Üdv mindekinek!

Passzívban már olvasom egy ideje a topic-ot.

Egyik barátommal szoktam online játszani, ha ráér. Ha nem gond, akkor a továbbiakban is szeretnék úgy játszani, hogy ha ő ráér, akkor vele és mikor nem, akkor veletek.
Ha ez rátok nézve kizáró ok, elfogadom, csak egy próba volt, hogy hátha.

Többnyire esténként (20:00-24:00 között) vagyok, de van hogy 1 hétig sem nézek a GTA-ra/-re.
Most rákaptam megint, ebből kifolyólag keresnék egy olyan társaságot, ahol beszámítható emberek vannak.

A karakterem (Rettentheto - lvl 194) szintje senkit ne tévesszen meg
Ha jól dereng, 1 azaz egy Heist-n vagyok túl. Nem tudok jól angolul, hogy más játékában meg bénázzak azzal tönkretéve annak sikerélményét, azt meg nem szeretném.

A vezetési tudásom még vitatható, legyen szó bármilyen járműről. A motoros társadalom oszlopos tagja vagyok. Nem annyira jó vagyok, hanem el-elnézem a kanyart és oszlop szed le a motoromról, najó nem mindig, van hogy kerítés vagy korlát :-)
Van egy gyáram, pénzhamisító.

Alapból nem vadászom más(ok)ra, csak visszalőni szoktam (de ez lehet, akár egy fél óra múlva is, amikor azt hiszi a delikvens, hogy letojom, hogy rám vadászott :-) ).
Ha mégis valaki kalandra vágyik, akkor legyen benne annyi gerinc (szerintem), hogy szól, vagy hogy neki is legyen kihívás, akkor csinálja az alap pisztollyal, ne pedig kempeljen ott egy Accuracy-val/-vel, ahol feléledek vagy repkedjen felettem egy Hydra-val, mert ettől áll fel neki.

Ha az 'irtsuk egymást'-féle ökörködésre van igény, részemről az sem gond, csak akkor legyen benne valami
színesítés, pl. csak kézi fegyverek, csak pisztoly vagy sörétes stb. Ne az hogy minigun vagy M82... stb.

Van hely még egy ilyen tagnak, vagy nem igazán?

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#42868) ProgenXL válasza MutantZombie (#42867) üzenetére


ProgenXL
őstag

kulcsszó a korrektség. :) békésen játszunk.
üdv itt

Gunner for life

(#42869) Laraxior


Laraxior
titán

Én voltam az őrangyal. Bár másik motorosklubban voltam, mégis végigkísértem a kollegát. 3-4 támadást vertem vissza a postásautó tetejéről amíg ő kiszórta a csomagját :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42870) rup1u5 válasza Laraxior (#42869) üzenetére


rup1u5
nagyúr

És nem estél le?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42871) ProgenXL válasza rup1u5 (#42870) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem megy az olyan gyorsan :D

Gunner for life

(#42872) Kiskokó válasza Laraxior (#42869) üzenetére


Kiskokó
veterán

Látszik hogy a PH-s rangod is jómunkásember :C :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42873) Laraxior válasza rup1u5 (#42870) üzenetére


Laraxior
titán

:N Egészen végigmentem, míg mind az 5 cuccot le nem adta.

Ez sem olyan rossz bolt :D
A garázsban van már 5 :C Vettem egy 10es tárolót csak nekik :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42874) Benir8 válasza Laraxior (#42869) üzenetére


Benir8
senior tag

Az igazi őrangyal ;]

(#42875) hegyipapa válasza MutantZombie (#42867) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ilyen hosszú bemutatkozást se láttam itt :) Korrekt. Szerintem itt a helyed.

(#42876) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na Dawe amiről beszéltem egyszer :D

Aztán lebuktál ámm !!!! Láttam a kocsidat le is fényképeztem :D
Csak azért mert néha olyan rettentő kedves vagy te pöcs! :DDD :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42877) Daw93 válasza Kiskokó (#42876) üzenetére


Daw93
senior tag

Végre egy szép kinézetű Audi :D Oh wait. :D

GTA Online: Daweee93

(#42878) Laraxior válasza Kiskokó (#42876) üzenetére


Laraxior
titán

Ezmi? :D nemet japan kozos baratsag?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42879) ProgenXL válasza Laraxior (#42878) üzenetére


ProgenXL
őstag

HondAudi :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42880) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Nekem majd lenne egy olyan kérésem, hogy miután valami idióta elszabadul az amúgy békés sessonbe esetleg pillantson már rá mindenki a barát listájára, hogy nincs e rajta mert ma is megjelent Phaszkivan és azért elég kicsi az esély ugye hogy véletlen megint hozzánk tölti be a rendszer. Nem is ez az oka.

Szóval én azt vettem észre elég sokan rájöttek, hogy ha becsatlakoznak hozzánk akkor nyugiban eltudják végezni a dolgaikat. Viszont ahogy nő a létszám nő az ilyen szerencsétlen barátlistákból adódóan idekeveredő nem éppen a nyugalmat keresők száma is.

A legjobb amikor már úgy esik be valaki, hogy lenne 4 eladásom ki jön (Ez ma volt és nem PH-s). Miután senki sem irt vissza de kerestek embert eladni a második hozzá szólása "megyek de utána eladjuk az enyémet" ...
Nekem az első volt, hogy megnézzem nem e fogadtam el valamikor a barát kérelmét és ha ott lett volna törlöm kapásból ...

Szóval, most hogy sokan vagyunk ajátékba az jó csak szerintem ez ne menjen a minőség rovására. Ha tudunk tegyünk érte.

(#42881) ProgenXL válasza gyugyo79 (#42880) üzenetére


ProgenXL
őstag

Egyet értek. Ideje kicsit ráncba szedni a dolgokat. Megy vakon a barát jelölés/utasítás.
Nekem ugyan semmi bajom az újakkal de olykor szívesebben elvagyok a jól megszokott emberkékkel. Ami addig tart amig nem kezd a sok számomra ismeretlen joinolni a már bent levőkre.
Ezért is lépek néha üresbe ahol alig vagyunk. Ismerősnek meg csak azt fogadok el akikkel beszélni is tudtam 2 mondatnál többet.
Lehet van aki nem ért egyet velem evvan. A nyugis session egyre kevésbé nyugis.
Eladásban se segítek mindig de cserébe nem is várom el. Persze a megszokott tagoknak örömmel. Velük könnyebben megértem magam. Ez kb 15emberke.

Arról persze senki nem tehet és semmi baj vele ha egy számomra ismeretlen de másnak ismerőse becsatlakozik. Csak ha már kicsit sokan vagyunk (karcoljaba 20at) ott már kis laggok is mutatkoznak néha. Olyankor fontolgatom az új sessiont.

Ez most kijött. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42882) #92888064 válasza gyugyo79 (#42880) üzenetére


#92888064
törölt tag

nehéz megtalálni az egyensúlyt a segítség kérésben és a viszonzásban. ma deficites voltam ilyen téren, mert 3 eladásom előtt 1 eladásban segédkeztem, szóval kb rám is illett a leírásod a mai napra vetítve.

(#42883) gyugyo79 válasza #92888064 (#42882) üzenetére


gyugyo79
addikt

Van különbség ha valaki azzal kezd hogy köszön, és nem az a köszönés , hogy kér valamit. (Engem ez zavart)
Én utána se valamiért szoktam menni segíteni.(Ez volt a másik ami zavart) Van egy halom jó fej ember akiknek pld. idejük sincs annyi mint nekem amíg egy kulturált keretek közt megmaradunk én a sajátom is a háttérbe tudom rakni és megyek segítek ilyen szempontból akár te is lehetnél ilyen de gondolom ennyi elég, hogy érezd (érezze mindenki) az árnyaltatni különbséget. (Te nem PHHU -s vagy? Remélem szoktál köszönni amikor belépsz egy olyan sessonba ami tele van "ismerösökkel" és nem úgy nyitsz vakon hogy lenne 4 eladásod)
Sokszor mindenkinek egyszerűen amúgy sem lehet segíteni ilyenkor én nem szégyenlem de előrébb helyezem azokat az embereket akikkel sokat játszok és többet elbeszélgetek, elhülyéskedünk. Meg lehet sértődni ez van ennyire én is önző vagyok. De ProgenXL nagyon jól leírta amit én is gondolok néha .

[ Szerkesztve ]

(#42884) Segal válasza #92888064 (#42882) üzenetére


Segal
veterán

Én ma nagyon aktív napot zártam. Miután elmentetek még jött 1 tag neki is segítettem meg utána még Kele is beesett neki is volt egy eladás és ugye nekem is volt egy eladásom. Meg is lett az eredménye meglett a 3. raktáram is :DD
Aztán egyszer csak azt vettük észre hogy már nem hárman vagyunk a sessionba hanem kb 16-17 fő de csak hárman vagyunk magyarok :U Szerencsére akkor már csak egy supply lopás volt tervbe de egy élvezkedő hydrás kicsit megnehezítette a dolgot mert nem győztem a felüljárók alá menekülni előle aztán szerencsére megunta és meg végeztem a napi teendővel és már csak ezt a mondatot befejezem és sietek is aludnimert 5 óra múlva kelés :((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42885) #92888064 válasza gyugyo79 (#42883) üzenetére


#92888064
törölt tag

szombat óta játszok ph-sokkal komolyabban, előtte csak irl haverral meg soloban játszottam. illetve régebben küldetéseket csináltunk Mike-kal, szóval ezen a téren nagyon le vagyok maradva.
arra próbáltam kilyukadni, hogy kicsit kellemetlen volt, hogy nem tudtam viszonozni, mert ps-ezni mentek. illetve lehalt a rendszerem, amit most sikerült nagyjából belakni újrahúzás után.

[ Szerkesztve ]

(#42886) gyugyo79 válasza #92888064 (#42885) üzenetére


gyugyo79
addikt

De akkor így egyértelmű és gondolom érthető mi zavart engem, és nem veszed magadra. :)

[ Szerkesztve ]

(#42887) Segal válasza gyugyo79 (#42886) üzenetére


Segal
veterán

Jó reggelt :)
Igen ez lenne a lényeg hogy azokkal kezdjünk akinek már fulolosan tele van és utána jöjjenek azok akiknek csak majdnem van tele. Tehnap pl az enyém is csak majdnem volt tele nem is kapkodtam a sajátommal mégis sorra kerültem :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42888) hegyipapa válasza gyugyo79 (#42883) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ezt én is így gondolom ahogy írtad :

Van különbség ha valaki azzal kezd hogy köszön, és nem az a köszönés , hogy kér valamit. (Engem ez zavart)

(#42889) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Tudtok olyan játékosról aki esetleg nem túl korrekt, vagy szokta hívni barátját is, aki szintén nem kulturált, nyugodtan itt említsétek meg a nevét. Legyen mindenki tisztába kik ezek a játékosok.

(#42890) gabo91


gabo91
aktív tag

Teljes mértékben egyet értek veletek. Kiegészíteném anyival, hogy ahogy már korabban hegyi kérte: köszönès, jelzés hogy jöttèl ne vágjunk ki. A másik probálunk vigyázni a sessionra, ha valaki kiirja hogy kit kell kickelni akkor nem unalomból teszi. Közös èrdek mindenkinek hogy játszható közegben tudjunk lenni. Hiába szavaz 8 ha a másik 6 nem....
Segítès legyen akártöltès akár eladás, ha 8 ember megy egy MC-ben (mikor másnak is kellene) akkor nem sok èrtelme van mert 4 csak nèzeget.... Nem túl nagy játèk èlmèny...

(#42891) Segal válasza gabo91 (#42890) üzenetére


Segal
veterán

Igen tegnap nekem is volt olyan "segítésem" ahol ültem az ember mögött a motoron vagy a postáskocsi anyósülésén de a behívás pillanatába nem látom hogy hány tagot hívtak még és bunkóságnak tartanám a visszautasítást főleg úgy hogy tudtam hogy nekem is lesz eladnivalóm és oda is jól jönne a segítség.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42892) Kiskokó válasza gyugyo79 (#42880) üzenetére


Kiskokó
veterán

Amikor 3-4 napja én firtattam hogy sokan vagyunk stb.. akkor bezzeg le lettem baszva hogy engem miért zavar a sok új ember stb... :D :U :B

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42893) Atish19 válasza gyugyo79 (#42883) üzenetére


Atish19
őstag

Tegnap már felhoztam én is ezt a témát, de sajnos nem sok embert érdekelt.

(#42894) Triathlete válasza Segal (#42891) üzenetére


Triathlete
senior tag

De legalább jót motoroztunk Segal! :) Viccet félretéve én is furcsállom, hogy nem látom éppen hány aktív tagja van az MC-nek, de a chaten is megy a kérdés, hogy ki jönne, ott válaszolok, hogy igen. Majd jön az inv. és belépve látom, hogy már 7-8 fő van.

Ha már írok a másik kérdésem lenne, hogy tegnap írtátok chaten, hogy nem igazán optimális a CEO ahogy csinálom. (hármasával töltöm és ha megvan kilenc akkor eladok mivel ezt tudom még egyedül amihez nem kell segítség mert ha 16-ot adnék el az ennek a duplája kb. plussz pár ezer, szóval szerintem nem éri meg, főleg nem mást ezzel fárasztani.) Szóval ti, hogy csinálnátok? Egyelőre tolnám ezt mint elsődleges bevételi forrás, (meg ha hívnak eladásban segédkezni akkor természetesen oda is). Nagyon raktárat venni megint horror összeg akkor inkább MC-be invesztálnék.

Többen említettétek, hogy MC-ben a meth' és a kokain ami jövedelmezőbb viszont azoknak az árát valahogy ki kell termelnem és perpillanat jobb ötletem nincs. VIP munkát nem enged indítani arra hivatkozva, hogy másik esemény már zajlik. Hát ezért tolom a ládázást.

Köszönöm előre is a választ, szép napot mindenkinek!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#42895) Segal válasza Triathlete (#42894) üzenetére


Segal
veterán

Én inkább a koko-t javasolom így hogy már megvan mind a kettő. Nekem úgy tűnik hogy gyorsabban is tőlt és kevésbé supply igényes a dolog. Valahogy a meth piszok lassan tőlt...
Nemsokára le tudom írni a mariskát is mert az a legújabb gyáram

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42896) gyugyo79 válasza Kiskokó (#42892) üzenetére


gyugyo79
addikt

A félreértések elkerülése végett engem nem az új zavar vagy a régi de általam még nem látott ismert hanem a pofátlan és az unintelligens. Miért ne férne el másik 4 -5 ember tőlem a sessonba ha ők is megteszik azt az 1-2 apróságot ami ahhoz kell, hogy a sesson olyan maradjon amiben jól érzem magam és amilyennek indult?

Ha elhatárolódnék az ilyentől meg se ismertem volna egy halom embert. Az más kérdés hogy az én barát listámon is csak azért van jó pár ember mert bent volt amikor újat csináltam és megsajnáltam őket. Viszont törlöm is onnan ha úgy viselkedik, hogy az már nekem nem fér bele.

Apropó feléd is lenne kérés (meg másnak is) gyere be nyugodtan beszélgessünk, meg te is beszélgess másokkal de hosszú TV-zős gyártöltős AFK -ra egy másikba menj el mert van amikor az az 1-2 szavazat hiányozna kickhez és úgyis mindegy addig hol vagytok. Amikor vissza jössz úgyis tudtok megint csatlakozni.

Ez mindenkinek szól:
Segítség: tegyünk, tegyen mindenki különbséget a segítség és az között, hogy be van hívva még +akik ráér, hogy kapjon érte "jutalmat" ! (És ezt ne értsétek félre)

[ Szerkesztve ]

(#42897) hegyipapa válasza gyugyo79 (#42896) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Egyetértek veled. Nincs azzal baj, ha többen vagyunk, ha mindenki normális. Még régebben én is azért csatlakoztam ide, hogy legyenek olyan játékosok akikkel normális lehet együtt játszani. Szerencsére van is bőven ;)

(#42898) Laraxior


Laraxior
titán

Azert barmelyik eladashoz elég 3ember.
Nyugodtan mehet két kört is akié a klub.
Szerintem.
Mert volt olyan hogy a klubtulaj otthon verte a f*szát amíg az emberei dolgoztak....

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42899) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit feltorlódott megint a jelentkezők listája: _Kamimaci_, Goyote, HunPela, Kanokanor, nemethpityu, Nikothing, Vargass91, WinczeK1_HUN, wotepic. Köztük van olyan, aki már itt jelentkezett csak átsiklottam felette?

A sessionhöz: szerintem nem kell ezt túlgondolni. Adott egy community, ami most aktívabb. Aki nem fér bele ebbe a körbe, az úgyis ki fog esni a Ph!Crew/barátlistáról. Aki csak azért lép be, hogy mindig eladjon és nem segít, azt mindenki látni fogja és egy idő után már nem hívják, vagy nem segítenek neki. Szerintem egy kicsit túltoljuk ezt a szabályrendszert. Mármint gondolj bele: ha valaki belép egy sessionbe, nyom egy Y-t, látja, hogy 99%-a az embereknek Ph!-s és nem köszön be, hanem egyből tolja, hogy na akkor ki segít neki eladni, azokon a szabályok sem segítenek majd (és valószínűleg ki is fog esni a társaságból elég hamar).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42900) CactuS válasza CactuS (#42899) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A barátlistás bejelölés-t is több módon meg lehet oldani. Van aki előre szelektál, van aki utólag. Engem nem zavar, ha bejelölnek, így is rengeteg ismerősöm volt (mára jelentősen megcsappant, 100 alatt az inaktívak miatt), akikkel korábban is toltam, vagy csak autóztunk párszor és normálisak voltak.

Ettől függetlenül nekem is elég 1-2 rossz alkalom és onnantól nyugtázom, hogy jobb, ha többet nem gurulunk együtt és már repül is a barátlistáról + általában követi egy block is, de előre - igyekszem - soha nem elítélni az embereket.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.