Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42451) Locutus válasza ProgenXL (#42450) üzenetére


Locutus
veterán

Hát igen, vérszegény lesz a következő pár hét...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#42452) bryant56 válasza ProgenXL (#42450) üzenetére


bryant56
aktív tag

Van még egy motor is:Esskey

(#42453) ProgenXL válasza bryant56 (#42452) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ja igen láttam ezt is csak hát annyi motor van a játékban. Fene jegyzi a nevüket :D A nightblade az egyetlen amit megvettem eddig.

Gunner for life

(#42454) hix19980517


hix19980517
kezdő

Na kinek van meg? :P

(#42455) CactuS válasza hix19980517 (#42454) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+1, bár nekem narancs lett végül a ruci és a moci is.

A kisbusz poénkodásra jó lehet, csak örülnék, ha kicsit fürgébb lenne. Az a baj ezekkel, hogy a legtöbb annyira lomha, hogy nincs ember, aki ezeket használni tudja, mert elalszik, mire elér velük valahova.

Daw93: Carbonizzare nagyon jó kis gép, talán a legszebb hangú autó a játékban. Van belőle egy szintén.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42456) Daw93 válasza Locutus (#42445) üzenetére


Daw93
senior tag

Én a Lynx-el voltam így. Alapjába véve én egy gyűjtögetősebb, spórolósabb játékos vagyok, erről Saabe is tudna mesélni :D Nagyon nem ér 1.7 millát a Lynx, a 200 ezres Carbonizzare is sokkal jobb, de mindig is tetszett, és csak szemeztem vele hónapokig :) aztán feltettem magamnak a kérdést, hogy ha van rá lé bőven (20 fölött), minden másom megvan (még a haszontalan yachtra is költöttem 4.5 misit mert féláron volt) akkor mi a bánatra gyűjtök tulajdonképpen? És utánna megvettem, nem is bántam meg, és azóta kicsit jobban is szórom a pénzt. :D

GTA Online: Daweee93

(#42457) Kiskokó válasza Daw93 (#42456) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen igen:D
Mi a spórolósabb fajtából vagyunk azért van mindig annyi pénzünk :)

Végül is csak másfél hete köszönünk be minden nap egymásnak a "csá, vettem egy verdát' szlogennel :D :P ;] ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42458) jossua válasza hix19980517 (#42454) üzenetére


jossua
tag

Nekem sose lesz meg ez az otrombaság :(

Alias : Magyarbetyar

(#42459) Daw93 válasza Kiskokó (#42457) üzenetére


Daw93
senior tag

Ja, most hogy így mondod, kéne venni egy új verdát :D Reaper/Adder-ben gondolkozom :D

GTA Online: Daweee93

(#42460) Laraxior válasza Daw93 (#42459) üzenetére


Laraxior
titán

Addernek jó hangja van, meg megy is, amolyan tényleg Bugatti Veyron feeling :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42461) L-e-f-i-e válasza hix19980517 (#42454) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Aiee nekem nagyon teccik de sajnos még nem engedhetem meg magamnak...farmolnom kellene... szerencsére már ház van, most már csak "dolgozni" kellene. :B

=^-^=

(#42462) McSico


McSico
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek az mitől van hogy a játék csak akkor hajlandó elindulni, ha fut az MSI Afterburner?
Ha nem fut az afterburner akkor az intro videónál összeomlik a játék. Mindig akkor amikor a két csillag megjelenik.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#42463) TechN7ne válasza hix19980517 (#42454) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Mekkora óvodás játék ez ,15 év alatt biztosan nem játsszák ,vagy ha igen akkor most éli ki a gyere korát.

(#42464) Dogengar válasza TechN7ne (#42463) üzenetére


Dogengar
aktív tag

(#42465) Daw93 válasza TechN7ne (#42463) üzenetére


Daw93
senior tag

Neked fáj ha nem böfögsz be pár havonta hülyeségeket ide? Vagy a gtx960 topicba..

GTA Online: Daweee93

(#42466) Laraxior válasza Daw93 (#42465) üzenetére


Laraxior
titán

Vajon a GTA5re értette?
Gondolom tök random találta meg a topikot, aztán az életbe nem olvassa el a reakciókat.. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42467) ProgenXL válasza Daw93 (#42465) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem érdemes foglalkozni az ilyennel.

Gunner for life

(#42468) Bjørgersson válasza Daw93 (#42465) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy úgy egyáltalán akármelyik topikba. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42469) McSico válasza hix19980517 (#42454) üzenetére


McSico
senior tag

Nekem nincs egyik áruházban sem. :( Mi lehet a gond?

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#42470) TechN7ne válasza Daw93 (#42465) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Vissza sírom a San Andreas szervereket ,ott legalább normális online játék volt ,mindenki ott volt egy helyen minden várakozás és beállitás nélkül,aztán mentünk garázdálkodni.

Boccs, most leszek 31 éves ,mióta megvettem eredetiben a GTA 5-öt alig játszottam vele online ,nagyon szar.
De igaz ,ez csak egy vélemény ami az enyém ,egyáltalán nem általános.

Jaa igen a GTX 960, új korában sem volt egy nagy durranás.
Jó érezni a sok év után ,hogy milyen mikor Tech van a házban . ;]
Béke!

[ Szerkesztve ]

(#42471) Plata válasza TechN7ne (#42470) üzenetére


Plata
félisten

Háát nekem San Andreas volt a nagy kedvenc,a San Andreas multi a GTA Online-hoz képest egy rakás szar volt.Nem is volt hivatalos San Andreas multi csak egy rakás tört szerver.Volt több száz belőle,pár jó szerver volt,és rengeteg szar,ahol sok agyhalott hülye kiskölök mást sem tudott csak lövöldözni,tele voltak a szerverek csalókkal és hackerekkel.Még drift szereren sem nagyon lehetett meg lenni tőlük.
A GTA Online-ra azok mondják hogy szar akik bénák hogy csalás nélkül érvényesülni tudjanak.
És mivel bénák hozzá inkább le szólják.

(#42472) Laraxior válasza McSico (#42469) üzenetére


Laraxior
titán

Menni kell egy deadline versenyt. az unlockolja a motort, és a ruhát is.
2.5 millát számolhatsz minimum a motorra és a ruhára. Meg utána irány az LSC egy kis teljesítmény növelésre. 2,5-2,7 milla körül alakul a cekk :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42473) McSico válasza Laraxior (#42472) üzenetére


McSico
senior tag

THX :R

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#42474) Segal


Segal
veterán

Sziasztok
Egy kis segítséget szeretnék kérni mert ugyan kerestem de nagyon elakadtam a megoldásba. Tehát pár napja még az angyalos-ördögös küldetésnél a csapatunkba az egyik tagnak csillagos szemüvege volt és piszok mód megtetszett de sehol sem találom hogy hol lehetne megvenni. Átnéztem a ruhaboltokat, elmentem a fegyverboltba, kiváncsiságból a maszkoshoz is de sehol semmi. Ha valaki tud segíteni hogy egyáltalán mi a neve, alapból elérhető e vagy valamilyen küldetést meg kell hozzá csinálni stb. lényegébe bármilyen infót a szemüvegről azt megköszönném.
Írtam a tagnak is hogy hú milyen jó szemüveg hol vette de persze b*szott visszaírni...
Bocsi a képért a pillanat hevébe csak mobillal lefényképeztem :B

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42475) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

GTA5 - Terminator

Láttátok már? Tök szuper :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42476) Plata válasza Segal (#42474) üzenetére


Plata
félisten

Eventes cucc,nekem is megvan,csak Július 4 eventen vehető meg,ha unlockolod akkor bármikor viselheted,ugyanígy van a valentin napi fehérneműkkel is,ha a karid megveszi őket valentin napon utána mászkálhat bugyiban vagy harisnyában.

[ Szerkesztve ]

(#42477) Segal válasza Plata (#42476) üzenetére


Segal
veterán

Köszi szépen a segítséget!!
A fene akkor sokat kell rá várnom de legalább már tudom az elérhetőségét :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42478) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Human lab final :)
mtamas80, Puffinlekvar, -Lefie-, és jó magam Asuska21. setupok-ban még hegyipapa1 segitett.

Gunner for life

(#42479) Plata válasza Segal (#42477) üzenetére


Plata
félisten

Minden eventen van valami spéci ruha amit lehet unlockolni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42480) ProgenXL válasza Segal (#42477) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha követed ezt a topicot, semmiről sem maradsz le ami a játékkal kapcsolatos.:)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42481) Plata válasza ProgenXL (#42480) üzenetére


Plata
félisten

Na én is felugrottam egy picit,annyi volt hogy a yachtomon spawnoltam és csináltam egy képet a júli 4 ruhákról plusz átöltöztem dögösebb cuccba,utána eltipliztem a gyárba.
A gyáram megint csak termelt.
Júli 4 ruhák.

A gyáram. :D
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#42482) zozyk


zozyk
addikt

Marha jók ezek az esti közös játékok,de nem értem,miért jobb folyamatosan gépelni mint beszélgetni... :)

(#42483) Plata válasza zozyk (#42482) üzenetére


Plata
félisten

Én nem vagyok oda a TS-ért.Tökre elég a cset.
TS-en néha túl hülyék az emberek,elég ha megnézel egy két magyar GTA-s videót,mint például múltkor rakott be ide valaki valami találkozós videót,hát ott is no comment volt a társalgás szintje.

(#42484) morfondőr válasza Plata (#42483) üzenetére


morfondőr
őstag

Discord kicsit más, van több szoba, ahol lehet csevegni, azzal lépsz egy szobába, akivel akarsz, ha zavar valaki némítod, stb. Nézzetek be, nem kell letölteni se semmit, mert böngészőből is megy: GTA V Discord

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#42485) Daw93 válasza zozyk (#42482) üzenetére


Daw93
senior tag

Elég szar lehet úgy tsezni mikor pl a barátnőm itt ül mellettem, dumálunk, csinál ezt-azt (ő is kocka valamilyen szinten:D), mondja a magáét, félig vele vagyok elfoglalva, félig a játékkal, néha félbeszakítjuk a játékot, kajálunk, kimegyünk a kutyához stb és ezekkel a dolgokkal nem fér össze a ts nálam.
Sokak innen családapák akik leülnek pár órát játszani, ott ilyen kis időre sem mindig lehet kizárni a külvilágot. Szerintem.
Ha egyedül laknék akkor tseznék, mert akkor nincs aki megsértődik ha nem rá figyelek :D

GTA Online: Daweee93

(#42486) Plata válasza Daw93 (#42485) üzenetére


Plata
félisten

Na igen az meg a másik hogy családtól sem lehet rendesen Ts-ezni.
Gyerekeket nagyon érdekli ha játszom és dumálok.És egyszerre kétfelé beszélni elég szar.
Másik hogy én meg egy veszett troll vagyok.Ha írom a hülyeségem valszeg nem látják de ha mondom hallják.
Nem szoktam online játékokban csúnyán beszélni de trolkodni néha igen.

(#42487) morfondőr válasza Daw93 (#42485) üzenetére


morfondőr
őstag

Nyilván nem a családi beszélgetéseket akarja lehallgatni senki, nem is muszáj hangszobába belépni, le lehet némítani a mikrofont és be lehet állítani push-to-talk-ot is. Én sem szoktam mikrofonozni, ha otthon az asszony (nem is sokszor szoktam játszani olyankor, mert ő sajnos nem kocka :DDD ). Én megszoktam a Discord-ot még a Division-el, mondjuk ott elengedhetetlen a kommunikáció, de GTA-ban is sokszor nincs idő írogatni, ha akció van, meg kényelmesebb is megbeszélni, hogy merre menjünk, mit csináljunk stb. Heist-ot még nem próbáltam, de szerintem ott kifejezetten előny! De mindenki saját szájíze szerint játszik. Ez csak egy lehetőség, azért reklámozzuk, ha valaki élni akar vele, lássa, hogy hol tud!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#42488) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Én is igy vagyok ezzel. Ha egyedül vagyok TS-ezek szívesen főleg hogy fél év után a mikrofonom is meglett Augusztusra... :D CM- miatt kellet de azóta kb nem is voltam TS-en.

De amúgy pont tegnap beszéltük Asuskaval... hogy amikor PH sessionbe is vagyunk 10- vagy többen már rendesen idegesítő mert mindenki csak ír ír ír aztán nem lehet beszélgetni rendesen mert mindenki csak nyomja a magáét. XD

(ja hogy te vagy a racka-hun :D )

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42489) morfondőr válasza Kiskokó (#42488) üzenetére


morfondőr
őstag

Jelentem én én vagyok :DD

Egyébként ezért jó a Discord, mert több szobában lehet osztódni, aki egy MC-ben, Heist-ban, akármilyen job-ban van, külön tud kommunikálni a társakkal. Ha olvasom a chat-et, az utolsó 4-5 hozzászólás látszik csak, ha nem figyelek és nekem írtak valamit, 20 mp alatt lemaradok róla.

ProgenXL: ez inkább voice chat miatt lenne jó és azért van! A chatet nem játék közben használjuk, hanem azon kívül, infók megosztására, ki mikor lesz játékban stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#42490) ProgenXL válasza morfondőr (#42489) üzenetére


ProgenXL
őstag

Viszont ugye ez külső cucc. Tehát az ember vagy játszik vagy oda ír. Külső ablakok megnyitása játék közben nem túl nyerő. :D

nem csak 4-5hozzászólás látszik mivel lehet tekerni fel.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42491) sqpp válasza Kiskokó (#42488) üzenetére


sqpp
őstag

Kokaingyár... Kiskokó :D mindent értek :C

(#42492) L-e-f-i-e válasza ProgenXL (#42478) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nagyon jóóó volt alig várom már a következőt! :)

=^-^=

(#42493) Logitech válasza zozyk (#42482) üzenetére


Logitech
aktív tag

Már nem emlékszem kikhez csatlakoztam TS-en, egy series-a heistet toltunk. 4-en voltunk bent, abból ketten folyamatosan valami android portálról, meg nem tudom milyen oldalakról beszélgettek, ami engem rohadtul nem érdekelt, ha meg őket lenémítom akkor az egésznek nincs értelme.
A szokásos sessionben tényleg sok a szöveg, szinte követhetetlen néha, főleg akkor, ha éppen el vagyok foglalva valamivel, de legalább van élet, és nem egyedül kell ládákat hordozgatni egy egyszemélyes privát public sessionben :D
Írni is lehet úgy, hogy nem látja mindenki, csak a csapatod, de megszokásból a T-t nyomom én is mindig.
Megszokott csapattal meg szinte nem is kell írni semmit, csak azt hogy: igen Gabó, vezethetsz :D

(#42494) Benir8 válasza Laraxior (#42475) üzenetére


Benir8
senior tag

Megnéztem, tényleg jó, Arnold is benne van :DD

(#42495) Laraxior


Laraxior
titán

Nem online valaki?
Elbohóckodtam az időt az új motorral, aztán meg maximumon lett a kokain gyáram :W
Egyedül nem tudom szétdobni :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42496) ProgenXL


ProgenXL
őstag

(#42497) zozyk válasza Laraxior (#42495) üzenetére


zozyk
addikt

Csatlakozz rám,üres sessionban vagyok

(#42498) Kiskokó válasza sqpp (#42491) üzenetére


Kiskokó
veterán

haha :D akár az is lehetne

To all :

Másik topicba toltam be egy HSZ-t teli képekkel mert mindig csak csinálom de elmarad a feltöltés.

Hajrá hajrá nézzétek :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42499) Daw93 válasza morfondőr (#42487) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem azzal van a bajom hogy valaki majd biztos lehallgat, hanem még pluszban arra is figyelni hogy ki mit mond az már sok, ráadásul a fejemen a fejhallgatóval kb úgy kizárom a külvilágot mintha bezárkóznék egy üres szobába
És igen, heisteknél segítség lehet,főleg cmnél volt hasznos, akkor mi is használtuk (azon a hétvégén pont egyedül voltam itthon, ez is egy jel volt, hogy meg kell csinálni a cmet :D)

GTA Online: Daweee93

(#42500) Kiskokó válasza Daw93 (#42499) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaaa Azé az Durva volt hogy a CM-et Szerda este elsőre blikkre lebeszéltük szombatra kapásból :D
TS el mindennel :D

Dawee fiam!! Nemsoká megyek fel online lesz 3 eladásom vagy 1,5 milláért

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.