Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42751) Segal válasza HoldChore (#42745) üzenetére


Segal
veterán

2 bankrablás is van a Fleca bank meg a Pacific bank de elsősorba a másodikkal lehet keresni. Az első 57k körül ad a második az alap felállásba 250k-t. Míg az első viszonylag piszok egyszerű addig a második elsőre bonyolultnak tűnik pedig nem az. Elsősorba attól függ mit kell csinálni hogy mennyire használják ki a játékosok a glicset de csak röviden.
Elmentek a bankba 2 játékos a félelemért felel 2 meg pénzt pakol megvan a lóvé akkor ki kell jönni a bankból a sárga ellenörző pontokat érintve és elsősorba a motorokkal (99%-ba viszont az egyik játékos kurumájával amit a motorok melletti házból lehet szerezni) át kell mennetek a fél városon ahol 1 motorcsónak vár. Abba beszálltok és örülsz mert kerestél 250k-t. Elsőre kapsz még bónuszt is.
Még egyszerűbb ha úgy beszélitek meg hogy 3 játékos a bankba marad (egy pillanatra ki kell jönni) a maradék 1 meg visszajön a kurumával a 3 játékosért a többi ugyanaz.
Még egyszerűbb dolgod van ha bejössz valamelyik este közénk és segítesz az eladásba. Itt nem fognak noobozni nekem is rengeteget segítettek már és még így borzasztó sokmindent kell tanulnom...
Mai találkozónkról sikerült végre nekem is egy (szerintem) jó képet csinálni :DDD
KÉP

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42752) Plata válasza Bjørgersson (#42748) üzenetére


Plata
félisten

Jah azt hittem ház.
Nekem a Maze toronyban van,de szerintem az nagyon jó helyen van.

(#42750) svensson
Az egy lakás nekem kevés,van egy rakás elég drága apartmanom meg házam, a sok garázshely jól jön,na és van egy bankrablós házam PS fináléhoz.Az egy olcsó kis kéró 6 garázs hellyel,de pont a bank mellett van,így bankrablásnál nem kell szutyok motorral menekülni,csak beülünk páncélozott kurumába és kész.

[ Szerkesztve ]

(#42753) #81556480 válasza Plata (#42752) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azért heistezel hogy vehess házat amiből heistezel.

(#42754) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Edigital GTA 5 PC 10.500
[link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42755) Plata válasza #81556480 (#42753) üzenetére


Plata
félisten

Bingó. :D

(#42756) Segal válasza Plata (#42752) üzenetére


Segal
veterán

Engem tegnap lebeszéltek a CEO-ról hogy inkább MC-be fektessek. Így meg is fogadtam a jótanácsot és egyelőre inkább egy második gyárat vettem (meg supply-t az elsőbe még este). Elsőre én is azt mondtam hogy b*romság venni ha lopni is lehet aztán persze mentem én is lopni de egyedül olyan keveset szerez az ember hogy azt azt időt amit arra szánna inkább besegít 1-2 kollégának eladásnál és abból meg tele az egész gyár supplyval...
A lényeg a lényeg nagyon be kell tanulni ezt a gyárba behívós dolgot mert ez a tegnapi eladásom vérciki volt. Külön köszönet a résztvevőknek a türelemért :R Valaki elég szájbarágósan leírhatná mikor mire kattintok az M betünél és azt hogy a legelső művelet is mehet e a gyárból vagy azt még a motoros clubból kell e intézni?
Nagyjából egyelőre ennyi tiszta. Be kell hogy legyek lépve a motoros klubbomba akkor M és ott volt valami prospe.... amit ki kellett választanom, az utána jövő az nagyon nem volt tiszta. Ugyan nekem tegnap nem kellett invite to business mert odajöttek a gyáramhoz de ha jól gondolom akkor az a városból való gyáramba behívás (invitálás), aztán a laptopon a start és a nagyobb összeg kiválasztás és végül a meló után a disband az egyértelmű. Előre is köszi a leírást!! Mert most már 2 gyárnál nem szerencsétlenkednék :B
Ma megpróbálok sietni de a péntek és a szombat necces meló ügyileg mindig, így ma olyan háromnegyed 11-11 körül van esély, holnap meg mindenképp csak 11 után de csak lesz még valaki. Nekem a héten már ugysem lesz eladásom de akinek igen és éjjeli bagoly annak fogok tudni segíteni :D

svensson: Most már mindegy megint szegény lettem :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42757) Bjørgersson válasza Segal (#42756) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem a CEO jobb. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42758) Laraxior válasza Segal (#42756) üzenetére


Laraxior
titán

Bent vagy a klubodban, mint President, azaz elnök, akkor tudsz felvenni Prospecteket. Akik elvileg a valosagban ugyan nem teljes jogu tagok, de itt a jatekban igen. A motorosoknál igy hívják az ujoncot :)
Tehat find prospects, es ennyi. Megkeresed a jatekos nevet es meghivod.
Aztan utana adhatsz neki rangot is, Vice President az elnök helyettes, Road Captain, meg nem tudom mik vannak még.

Amikor eladsz nem muszaj behivni az embereket a gyarba, mert nem mindig onnan indul az eladas.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42759) Segal válasza Laraxior (#42758) üzenetére


Segal
veterán

Mármint belépve vagyok a klubbomba vagy bent is kell tartózkodnom a klubbomba amikor indítom a Prospectet? A másik hogy ha mégis be szeretném hívni a csapatot a gyárba akkor az invite to business a gyárból?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42760) Plata válasza Segal (#42756) üzenetére


Plata
félisten

MC jobb is,gyorsabban termel egyszerűbb,CEO vacakolós pöcsölős soká lesz pénz akkor is kevés.
Nekem van fullos CEO irodám,raktáraim,de az MC sokkal jobb.hamarabb hoz pénzt és többet.És nem olyan vacakolós mint CEO.
CEO-nál ha töltöd a raktáradat fizetni kell a ládáért,a legnagyobb raktár 11 ládás,ha felveszel magad mellé 2 embert akkor is 37 kört kell csinálni,37 alkalommal fizetsz a ládáért,amit aztán eladhatsz nem túl nagy haszonnal,csak hogy az eladás sokkal nehezebb mint MC-nél.
Maxos raktár eladásnál kell jó pár segítő mert titan-al kell eladni a cucost és támadni fognak NPC-k,ha lelövik a titan-t vagy le esel vele bukod mindened.
Jah és CEO-nál a ládák beszerzése is elég szar sokszor,van hogy 3 ládát a térkép 3 különböző pontjáról kell összekaparnod.

[ Szerkesztve ]

(#42761) Benir8 válasza Kiskokó (#42754) üzenetére


Benir8
senior tag

Halloween napokon olcsóbb volt shark kártyával. :DD

(#42762) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Én azt mondom akinek nincs ha mást nem akcióban vegyen CEO irodát. Igen ha mást nem egy irodát mert ezzel meglesz a lehetőség a CEO ViP Work indításának. Mik ennek az előnyei? Ezt lehet csinálni privát szerveren is egyedül el lehet vele az ember ha nincs kivel játszani nem arról fog szólni a játék, hogy publikba nem jut 1 -ről a 2 -re mert lelövik úton útfélen. Amíg ezt csinálja az MC gyár termel. Ha van helikopter 4 perc 20 000 $ egy Head Hunter rá 3 percre lehet csinálni Hostile Takeover (Altruist camp) 5perc 16 000 $ rá 4 percre mehet egy Sightseer 20 000$ -ért 6-7 perc alatt megvan és mehet előröl az egész ....
Amikor meg már nem számít vegyetek egy raktárat is és megéri nem éri meg forduljatok párat ládákkal.
Miért? Mert ez is a játék rész ki kell próbálni és fun amikor az irodába műkincsek fegyverek stb . van szana - széjjel és gázolni kell a pénzhalomba.
Baromi jól jön még nekem sokszor, hogy belépek CEO -ba és lekérek magam mellé egy helikoptert azzal elmegyek A-B be vagy akár a rendes Helikopterért

Szóval szerintem messze több értelme van egy CEO irodának . Mint akár egy második kocsinak ugyan annyiért ...

(#42763) Bjørgersson válasza gyugyo79 (#42762) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lesznek vajon mostanában leakciózva az irodák? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42764) gyugyo79 válasza Bjørgersson (#42763) üzenetére


gyugyo79
addikt

Voltak már 2 szer is minimum csak idén. Aki amúgy nem venne annak ráér. Ha jól rémlik 1 millió a legolcsóbb egy kocsi is minimum oda jön ki pláne ha valaki úgy csinálja mint én, hogyha vettem akkor 1-2 Oldtimert leszámítva egyből vittem is az LSC és megvettem rá minden uppot. Ráadásul miután Hegyi kihozta egyszer a Roosevelt -jét PS finalba menekülőnek és láttam, hogy megy azokat is levittem és megkaptak minden fejlesztést :) . Szóval nálam nagyon egy kocsi se áll meg a egy CEO iroda ára alatt.

(#42765) Bjørgersson válasza gyugyo79 (#42764) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A legolcsóbb már megvan, még valamikor tavasszal vettem meg szerintem akció nélkül, most viszont cserélném a 3 milliósra. Ráér persze, úgyhogy várok egy leárazásra. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42766) Logitech válasza Kiskokó (#42719) üzenetére


Logitech
aktív tag

Jó sok kép! Steames mappában meg én bénázok csak, hogy egyesével tudom megnézni a képeket, vagy lehetne valahogy lapozni is?

(#42767) Laraxior válasza Segal (#42759) üzenetére


Laraxior
titán

Prospectet bárhol vehetsz fel, csak a klubodnak aktívnak kell lennie, különben nincs hova felvenni embert :)
Igen, invite all, és akkor mindenki odamegy :K

Nem szégyen a kérdés nyugi, én se tudtam semmit az elején amikor megvettem a játékot.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42768) Kiskokó válasza Logitech (#42766) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja van pár csattintgatom az F12-őt bőven hehhe :D
Nem tudom amúgy én se tudok lapozni benne elég szar megoldás.

Gyugyo :
Igen az tény egy legolcsóbb CEO irodát megéri megvenni vannak jó CEO Vip-ek meg a heli lekérés is jól jön.. de Hunsegal elsősorban a pénzszerzés miatt akarta volna (azt hiszem) addig meg inkább MC és majd abból ha lesz pénze vesz irodát.

Nekem amúgy nagyjából 28Millió a Total a 3 gyárnak összesen. Mínusz a befektetés ami 10,5Millió.
Tehát 17,5Millió már nagyjából (leszámítva hogy 1 hete az alapanyagot is veszem) amit hozott az MC amióta megjelent. EZ kb annyi idő mint amennyit CEO-ztam. A CEO Total 8Milla körül van, mínusz az Iroda és 1nagy,1 közepes raktár és persze a 18K / 3 láda befektetés .... el se kezdem számolni mennyi a profit :D kb konvergál a 0-val !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42769) gyugyo79 válasza Kiskokó (#42768) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nálam a CEO ládázás már amikor te még csináltad sem tűnt egy baromi nagy jövedelem forrásnak és amikor a leszállításodnál lelőttek minket a géppel az nagyon betette nálam a kaput (Mert azt is nézni kell ,hogy még csinált üres publikba is bármikor beléphet egy olyan akinek az a játék hogy lövöldöz a másikra, ő nyer egy kis aprót meg a kiéli a beteg hajlamait a másik meg bukik több órát meg a ládák árát) .
Utána nagyon publik szerverekhez se volt kedvem. Most már azért ha hív az asszisztens amikor egyedül vagyok elmegyek a speckóbb különleges ládákért.
De szerintem én ahogy letelik az akció az MC leszállításokból is vissza veszek mert kezd sok lenni.

(#42770) Kiskokó válasza gyugyo79 (#42769) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaaa tényleggg baszki te voltál ott mikor buktunk egy nagyot! hehe Az fasza volt akkor rohadt ideges voltam.
Na igen ez az szar a CEO ugy ahogy van :D hehe

Azért csináltam csak én is mert lehetett egyedül csinálni 20-30 láda körül még egyedül se volt necces eladni aztán az a 300-400K amit 2-3 naponta behozott még így is a legjobb pénzszerzés volt főleg hogy sose voltam egy PS fetisziszta :D

Na ez meg a másik én is amíg tart az MC +50% eladás addig próbálom a napi 1 eladásokat tartani de utána megint kicsit visszább veszek majd énis kezdem már unni ezt az eladásosdit

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42771) HoldChore válasza Kiskokó (#42770) üzenetére


HoldChore
tag

Persze, hogy megunod a ládahurcolást. Lőni az igazi :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#42772) Kiskokó válasza HoldChore (#42771) üzenetére


Kiskokó
veterán

Van néha mikor elszabadulok Publicban vagy ha engem talál be valami köcsög és épp olyanom van akkor feladok mindent és irtás!!!
Általában rosszul jár aki belém köt bár nem vagyok egy pro.

Volt hogy Supply beszerzés közben rám támadtak de 3-an 3 felől :D az kurva nagy menet volt bombával aprítottam meg uzival kocsiból nem bírtak kifogni rajtam

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42773) Segal válasza Kiskokó (#42768) üzenetére


Segal
veterán

Elsosorba valoban a penz motivalt masodsorba meg extra amit nyujt de a tegnapi eladasom utan amin 275k-t kerestem a segitsegetekkel egyertelmuve valt hogy egy masodik gyarba kell fektetnem a penzem. Igy meg is vettem a meth gyarat masodiknak a koko melle. Most kell majd lassan eldonteni hogy inkabb ezt a kettot upgredelgessem vagy majd egy harmadik. Ahogy elneztem az elso upgrade a koko gyarba annyit ad hogy 300k helyett 420 vagy 480 most meg nem mondom melohelyrol fer el. A masodik nyilvan a gyorsasagon javit annak tobb ertelmet latom mert az elsoval max ritkabban kell eladni de mivel igy veletek gyakorlatilag 0 a kockazat igy max kenyelmi opcio 1 milliaert... A biztonsag megint fontos lehet bar nekem meg nem volt razzaim de bosszanto lehet. Remelhetoleg a kovetkezo eladasnal mar jobban fog menni a banda behivasa. Addig is koszi a segitsegeket.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42774) Segal


Segal
veterán

A fene lejart a szerkeszetsi idom. Egy ajanlat estere tolem nektek:) Ma reggel kaptam a fejemre egy 9000 es verdijjat. Aki lelo az igya el egy virtualis barba a konnyen jott penzt:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42775) Bjørgersson válasza Segal (#42774) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miert nem tartod meg? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42776) Plata válasza HoldChore (#42771) üzenetére


Plata
félisten

Őszintén szólva mióta játszom GTA Online-al sosem csábított a lövöldözés,nem nagyon értem mi a jó benne.
Ha nincs PH-s session akkor mindig passzív vagyok.Passzívban lehet járni heist-re,sok gyökér legalább nem tud szekálni.Viszont én passzívban is lelőhetem őket,az meg poén.És az mekkora poén amikor a hülye gyökér felidegesedik és újra meg próbál megölni,de nem fogja fel a marha hogy hiába,passzívban vagyok,a hajóm meg simán kinyírja. :C

(#42777) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

PH-s pózolás a parton.

(#42778) Bjørgersson válasza hegyipapa (#42777) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van még session?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42779) htc07 válasza Bjørgersson (#42778) üzenetére


htc07
addikt

van :K

(#42780) vhw


vhw
addikt

Single-ben a ruhaboltokban valóban különböző reakciói lennének a karaktereknek - attól függően milyen üzletben vannak? Vagy teljesen random?

Mintha Micheal olyan türelmetlen, ideges arcokat vágna, mikor binco vagy suburban szemeteket próbálok rá.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42781) Bjørgersson válasza htc07 (#42779) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Be is pofátlankodtam. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42782) Segal


Segal
veterán

Kezd lesülni a képemről a bőr de egy újabb kérdés merült fel bennem.
A gyáraim akkor is termelik a pénzt ha nem vagyok bejelentkezve a motoros klubbomba elnökként? Tehát hogy csak játszani kell a játékkal hogy termeljen vagy be is kell hogy legyek jelentkezve elnöknek?
Azért kérdezem mert ha be vagyok jelentkezve akkor szinesen mutatja a gyáraim ikonját a térképen, viszont ha nem vagyok akkor fehéren. Ennek van valami szerepe vagy csak annyi hogy a térképről is lássam hogy éppen be vagyok e jelentkezve? Azért lenne fontos tudni mert ha be vagyok akkor ugye ti nem tudtok hívni segíteni a saját eladásotokhoz. Mert ha lényegébe csak az eladásomhoz kéne bejelentkeznem hogy tudjalak én is hívni titeket akkor nem fogok bejelentkezni de ha kell a termeléshez akkor viszont nem ártana és max kijelentkezni ha kellek valahova. Előre is köszönöm a választ.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42783) Bjørgersson válasza Segal (#42782) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha jól tudom, bejelentkezés nélkül is, elég csak sessionben lenned.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42784) Benir8 válasza hegyipapa (#42777) üzenetére


Benir8
senior tag

Jó kis pózolás a parton. :DD

(#42785) hegyipapa válasza Segal (#42782) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nem kell bejelentkezve lenned MC-be akkor is termelnek a gyárak. Ezért van az is, ha mondjuk A játékos segít B és C játékosnak eladni, ugye bár addig a sajátjába nincs bejelentkezve. Majd amikor eladták B és C játékos termeléseit (Kokó, Fű, stb..), akkor visszalép a sajátjába megnézi hátha neki is, tele lett valamelyik gyára, vagy esetleg kell-e alapanyag neki. Előfordul hogy amíg segítesz több játékosnak, főleg ha ez 1-2 órán keresztül tart, akkor ez az idő alatt a te gyáraid is megtelnek. Persze függ az eltelt időtől is, meg hogy, hogy álltak a gyárak termelései mielőtt elmentél segíteni másoknak. Ez fórum azért is van hogy kérdezzél, és hogy segítsünk egymásnak. Nem kell lesülnie a képedről a bőrödnek. :D ;)

[ Szerkesztve ]

(#42786) #92888064


#92888064
törölt tag

eladásban tudna valaki segíteni?
2 gyár is megtelt, és egyedül nem kockáztatnám. bAd-man_hun

(#42787) gabo91
akár is most, ha ráérsz.
köszönöm:R

[ Szerkesztve ]

(#42787) gabo91 válasza #92888064 (#42786) üzenetére


gabo91
aktív tag

most vagy mikor?

(#42788) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Telefonbol akarok heistezni vagy lts mindegy de azt irja job failed, mi a baj? Haveromnak ps4en ugyanez volt a baja de azt mondta random helyreallt. ???

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#42789) Bjørgersson válasza #92888064 (#42786) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy olyan óra múlva megyek szívesen ha aktuális lesz még.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42790) Plata válasza Segal (#42782) üzenetére


Plata
félisten

Ha nem vagy Online néha akkor is termel.

(#42791) #92888064 válasza Bjørgersson (#42789) üzenetére


#92888064
törölt tag

köszi, megoldódott:R
2,5 egységnél többet most adtam el először, de ezek után inkább megvárom a fullos eladást.

(#42792) Segal válasza Plata (#42790) üzenetére


Segal
veterán

Csak osszeall szep lassan ez az MCzes:)
Illetve tegnap reggel lattam Kele forumtarsat ra is csatlakoztam neki is felajanlottam a tegnapi 9000es verdijamat de nem irt vissza es lattam hogy az otthonaba van. Gondolom nem volt gep elott csak tv-t nezetett a karakterevel. Ebben az esetben aktiv jateknak tekinti az online es gyorsabban termel a gyar?
Vegul a tengerparti kep. Jo lett igaz megint nem jol helyezkedtem de legalabb rajta vagyok:)
Jo heistezest delutan, este 11 korul erkezem segiteni eladni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42793) Kelecar válasza Segal (#42792) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Igen, ha online sessionben vagy, termelnek a gyárak. Én valóban afk voltam reggel: benyomtam magam a tv elé a játékban, amíg IRL bementem az egyetemre. Ezalatt el is termelte a kokógyár a teli supply-t. (Igaz ez volt kb 3 óra)

(#42794) #73029888


#73029888
törölt tag

Sziasztok!

Adott az aláírásomban szereplő gép,és a GTA V érdekesen jelzi ki a VRAM használatot. A képen látható beállításokkal játszok,és az MSI AB "picit" más értéket mutat mint amennyit szerintem kéne.

Lesz valaha javítás ami ezt a hibát megoldja?

(#42795) Bjørgersson válasza #73029888 (#42794) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A játék csak besaccol valamit, kb. semmir nem jó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42796) #73029888 válasza Bjørgersson (#42795) üzenetére


#73029888
törölt tag

Az szép.....és ha mindent Very High és Ultrára teszem+3 csík is max akkor károsodhat a VGA kártya?

(#42797) Laraxior válasza #73029888 (#42796) üzenetére


Laraxior
titán

Mitől károsodna? Attól, hogy használod? Ezt ugye nem kérdezted komolyan... :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42798) rup1u5 válasza #73029888 (#42796) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42799) HoldChore válasza #92888064 (#42786) üzenetére


HoldChore
tag

Ha segítek valakinek eladásban azért kapok pénzt? Ha igen mennyit, mert ha megéri, akkor segíthetek. :)
Persze nem tudom mit és hogyan kell segíteni, de majd megmondja. :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#42800) Plata válasza HoldChore (#42799) üzenetére


Plata
félisten

Általában 10% a hasznod.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.