Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42801) Segal válasza HoldChore (#42799) üzenetére


Segal
veterán

Elsore kicsit sokkoloan gyorsan tortennek az esemenyek de itt piszok segitokeszek a tagok. En meg egy hete sem vagyok tag koztuk de egybol bevettek segiteni pedig itt ko kemenyen a masik penze van a kezedbe. Elso par alkalommal rendre mindig en voltam a leglassabb most is max utolso elotti vagyok de megsem semmi lecseszes turelemmel elmagyaraznak mindent olyat is amit valoszinuleg mar vagy szazadszorra mondanak el...
Az elmult 1 hetbe en tobb mint egy milliot kerestem es vettem 2 gyarat... Elotte ez elkepzelhetetlen volt. Most meg 2 gyarral tobbet fogok mar keresni szoval gyere szivesen segitunk. Ha segito vagy akkor koronkent nagyjabol 10-40k kozott kereshetsz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42802) gabo91


gabo91
aktív tag

táblázat az MC-ről elég hasznos, benne van melyik üzlet mennyibe kerül, illetve a fejlesztések hozzá. Kimatekolva, a megtérülés.

(#42803) Mike válasza Laraxior (#42698) üzenetére


Mike
veterán

b+
akkor nem lesz
3 millió kurvasok egy motorért

(#42804) vhw


vhw
addikt

Kipróbáltam ma először az online-t.
Meglepett, hogy a 4-5 session közül amibe beléptem mindehol csak 1-1 másik játékos volt fent (vagy jó ideig senki) - ez ők se voltak valami beszédesek, semmi reakció...
Ez már csak ilyen?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42805) Segal válasza vhw (#42804) üzenetére


Segal
veterán

Határozottan nem ilyen. Általába vannak vagy minimum 10-en egy sessionba és azt nem mondom hogy folyamatos a párbeszéd chat formájába de azért angolul vagy oroszul elég sokszor fut beszélgetés. Váltani bármikor tudsz ha nem szimpatikus a társaság.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42806) ProgenXL válasza vhw (#42804) üzenetére


ProgenXL
őstag

Tömve vannak a szerverek. Sokszor van 20feletti létszám. De ott már laggolni szokott kicsit a játék. Olyankor érdemes váltani sessiont.
Hogy neked csak ilyen kevés játékos van az fura.

Gunner for life

(#42807) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! Mukodik az online resz , de amint pl ltst szeretnek vagy heist barmit telefonbol kiirja h network error es vissza dob a palyara ugyanugy online. Mi lehet a baj? Mert nem a net a rossz mert siman jatszom csak a joboknal rossz..

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#42809) Segal válasza hegyipapa (#42808) üzenetére


Segal
veterán

Egész jó kép lett. Nem csak hogy viszonylag a kamerába nézek de még ki is takarom a kurumámon a karcokat :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42810) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

A következő problémában szeretnék segítséget kérni. Még tavaly a megjelenés napján megvettem a játékot eredetiben. Játszottam is kb 1 hónapot vele, de akkor eladtam a gépem. Most lett egy erősebb laptopom, amire feltelepítettem a játékot, azonban miután belépek a social club azonosítómmal és kéri a sorozatszámot, azt nem fogadja el. Pedig helyesen írtam be, ahogy a DVD-khez mellékelve van. Annyit ír, hogy már használatban van.. :(

Van erre valami megoldás? Nem gondolnám, hogy csak egyszer használatos lenne a játék, ha már kicsengettem érte 14000 Ft-ot :DDD

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#42811) Hoorus válasza Hoorus (#42810) üzenetére


Hoorus
őstag

(#42812) vhw válasza ProgenXL (#42806) üzenetére


vhw
addikt

Akkor nem értem...
3-4 órán át voltam fent - kisebb nagyobb szünetekkel, kb 6-7 session-t töltöttem be.
Az utolsónál fordult elő, hogy 2-en voltak bent, egy crew-ból, na ők, először visszaköszöntek, feljött egy 3-dik is, de kb 10 perc után eltüntek mind, megint egyedül bohóckodhattam...

Alapból angolul írogatok multikban, de itt még ez se ment... se írásban se mikrofonon nem ment kommunikáció...
Egyik se kezdő volt, általában 80-100-as profilok, a legalacsonyabb akivel összefutottam az is 50 fölött volt... (tehát csak tisztában vannak vele, hogy lehet chatelni - nekem azért rá kellett keresni elsőre :D )
Rejtély számomra én hogy tudtam zsínórban ilyen kihalt játékokba kerülni... :S

Hoorus: ugyanazzal a fiókkal próbálod elindítani a játékot, amin anno beaktiváltad? Vagy új fiókot regisztráltál és ezen próbálod újra aktiválni?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42813) wjbhbdux válasza Hoorus (#42810) üzenetére


wjbhbdux
veterán

más rockstar fiókot használsz, mint amire eredetileg regisztráltad, csak azzal fog menni.

/s

(#42814) Segal válasza vhw (#42812) üzenetére


Segal
veterán

Én úgy vettem észre délelőtt vannak a legkevesebben akkor simán elképzelhető 1-1 sessionba hogy csak 1-2 játékos van melletted de délután és este gyakorlatilag kizárt. Max gyere be közénk valamikor. Ha valahol akkor nálunk van élet :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42815) Bjørgersson válasza Hoorus (#42810) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miert akarod meg egyszer beaktivalni? Social Clubba bejelentkezel, telepited, jatszol. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42816) zozyk válasza vhw (#42804) üzenetére


zozyk
addikt

Még egy ötlet,nézz körül a netkapcsolatnál.
Ha lassú/lassított a net,az is okozhat hasonló jelenséget.

(#42817) Hoorus válasza vhw (#42812) üzenetére


Hoorus
őstag

Ááááá igazad van, elfelejtettem, hogy a másik címemmel vagyok regizve :D

Köszi :D

(#42818) vhw válasza zozyk (#42816) üzenetére


vhw
addikt

Külön homokozója lenne a "lassított nettel" rendelkezőknek?

Valójában nem lassú a net, viszont barbár módon portok vannak letiltva (koli - még mindig népsport a torrent). Így vpn-nel lehet egyáltalán belépni a steamre. Azt még nem próbáltam, hogy vpn nélkül mit szól hozzá maga a GTA online...
Önmagában a játék nem lassú, bár pinget nem látok, szerintem nem lehet gond vele, semmi lagot nem tapasztalni.

Esetleg bizonyos szint alatt nincs valami korlátozás a játékosra? Bár így se hasonló kezdőkkel sorsolt össze... de nem próbál eleinte távol tartani a "mélyvíztől"?

Segal: rendben, ha elkezdődik valami, akkor benézek. Invite jön, vagy nekem kell keresni?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42819) ProgenXL válasza vhw (#42818) üzenetére


ProgenXL
őstag

Tegnap a lassú net volt az első gondolatom csak nem akartam azt írni.
De egyébként az egyik fő okozója az.

Gunner for life

(#42820) morfondőr válasza vhw (#42818) üzenetére


morfondőr
őstag

Akkor ott tuti a netsebességgel lesz a gond! Utána néztem én is, hogy lehet minél kevesebben lenni (néha jól jön, ha nem lőnek szét egy eladásnál), és azt írták, hogy korlátozni kell a netet. Pl. 200 kb/sec feltöltésnél ugyanúgy 2-3 játékos volt a max egy session-ben.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#42821) vhw válasza morfondőr (#42820) üzenetére


vhw
addikt

Csak én még nem adok el semmit :))
(Mondjuk venni se tudok... problémás így multi küldetéseket csinálni.)

Na nem baj, majd jól jön, amikor már lesz mit...

Egyébként helyileg hol vannak a szerverek? Lehet egyáltalán választani?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42822) hegyipapa válasza vhw (#42812) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Tegnap 2 session-ben is voltak PH tagok. Egyikben PH Crew tagok + egyéb magyarok + pár külföldi volt. Onnan jöttek is át hozzánk páran. Volt egy másik ahol csak PH Crew-sok voltak kb 4 fővel az elején. Abban voltunk még éjfélkor 8-an. Túl sok idegen van, vagy beindul a gyilkolásázás, és elkezdenek eltűnni az emberek, akkor tuti hogy egy új nyugis session-ba mennek át.

(#42823) Laraxior válasza ProgenXL (#42819) üzenetére


Laraxior
titán

Sikerült azért eladni valamit a csónakos dologból?
Szerintem nálam is valami hasonló dolog lehetett :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42824) ProgenXL válasza Laraxior (#42823) üzenetére


ProgenXL
őstag

Sokaknál előfordul ez. Inkább a játék hibája hogy nem tud mindig stabil kapcsolatot tartani.
Tökmindegy hogy 10 vagy 100megás net.

A csónakért egyébként visszamentem de olyan idétlen helyen volt hogy mire beszálltam volna felrobbant.
De semmi gond. :)

A pénzhamisító mellett a Weed farm is bebugolt szoval már ott sem fogy a supply, ellenben ugyan úgy termel. :D

Bár most néhány napig neleszek addigra lehet megjavul. :(

Gunner for life

(#42825) Mike válasza ProgenXL (#42824) üzenetére


Mike
veterán

nekem 240-es upc-m van, a social clubról úgy tölt mint a kisangyal, mégis sokszor előfordul - legnagyobb örömömre - hogy egyszercsak mindenki left-el (vagyis csak én) és bevág egy új publicba, ahol egyedül vagyok, és ott végre azt csinálok amit akarok, senki nem piszkál, meg nem űz soportot abból hogy elszedi/felrobbantja a cuccaimat
ha meg van valaki velem, utánamjön
szóval nem tudom más hogy van vele, de én kifejezetten szeretem hogy ezt csinálja a játék

(#42826) vhw válasza Mike (#42825) üzenetére


vhw
addikt

Végülis, miért legyen multi egy multi... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42827) Locutus válasza Mike (#42825) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem ez egy tévhit, hogy a user nete miatt lenne. Egyszerűen a session döglik meg, és szétszór mindenkit.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#42828) rup1u5 válasza Mike (#42825) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Csak akkor idegesítő mikor pont eladás közben dob szét. A minap velem ezt csinálta mikor valakinek segítettem innen egy full 420K-s meth szállítmányt eladni. Csak hárman voltunk a sessionben, mindenki vitte a maga csomagját és egyszer csak látom, hogy a többiek left-eltek és vége a mission-nek. Bukta is a rám eső részt az illető. :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42829) Plata válasza rup1u5 (#42828) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap is volt ilyen.Ph sessionban voltunk vagy 20-an.Épp motorcsónakos eladást csináltunk,mikor kidobott mindenkit,de mi ott maradtunk.

(#42830) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Ma délelőtt is volt élet PHHU-s sesson-be, és még nőtt a létszám :)

[ Szerkesztve ]

(#42831) Segal válasza vhw (#42818) üzenetére


Segal
veterán

Mi igy nem tudjuk a gta-s nicked. Nezd meg az itteni kepeket es jelolj be valakit baratnak ha visszaigazol rajta keresztul tudsz csatlakozni hozzank.

Amugy tutira nem az egesz sessiont dobja szet. Multkor szegeny Beny epp csak bekoszont es mar leftelt is. Utana mentem es egy masik sessionba volt egyedul mig mi alapbol mind bent maradtunk. Utana linkelte is a kepet ide a forumba hogy nala meg azt tutatta hogy mindannyian otthagytuk. Sajna 1-2 ember mindig megszivja.

Vegul este sietek es eladasom is lesz:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42832) ProgenXL válasza vhw (#42826) üzenetére


ProgenXL
őstag

Idővel te is azt a sessiont fogod szeretni ahol kevesen vannak és nem azt figyeled mikor támad meg valaki.

Más***
Holnap van az utolsó napja a bonusoknak. Az után ismét eredeti áron lehet csak eladni. Kedden bekerül a furgon és vele együtt új akciók is szerintem.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42833) Benir8 válasza hegyipapa (#42830) üzenetére


Benir8
senior tag

Hát addig volt jó amíg nem jöttek be az idegenek :D

(#42834) Segal válasza hegyipapa (#42830) üzenetére


Segal
veterán

Irigyellek benneteket a szabad hetvegeitek vegett. Heistezgettek meg MCztek en meg megint itt sz*pok a melohelyemen. Majd este az ebayes licit utan jovok. Addig szoritsatok hogy en nyerjem meg a zokni licitet:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42835) Plata válasza Segal (#42834) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz,zoknira licitálsz?

(#42836) hegyipapa válasza Segal (#42831) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Pl : Itt van Segal mindig jön hozzánk játszani, segít nekünk, mi is segítünk neki. Engem szerencsére nem szokott kidobálni, és mostanában simán játszottunk akár több órát is ugyan azokkal a tagokkal.

[ Szerkesztve ]

(#42837) Rockstone


Rockstone
tag

Valaki tudna esetleg egy Gold/Chrome Dubsta beszerzésében segiteni ? Már egy halom videot megnéztem, de sikertelen

(#42838) hegyipapa válasza Plata (#42835) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Trevor philips-es lyukas zoknik most olcsóbbak :D :D

[ Szerkesztve ]

(#42839) Plata válasza Rockstone (#42837) üzenetére


Plata
félisten

Egyszerű,meg kérsz valakit hogy hozza elő a garázsból a gold vagy chrome dubsta-t és elmentek spawnoltatni egyet.Ha van chrome vagy gold,akkor a másik is spawnol.

(#42840) Rockstone válasza Plata (#42839) üzenetére


Rockstone
tag

Köszi, sikerült is :)

(#42841) vhw


vhw
addikt

Megy most olyan session, amihez csatlakozhatnék?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42842) hegyipapa válasza vhw (#42841) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Segítek kicsit hogy itt hogyan mennek a dolgok. Először is nem ártana egy kis bemutatkozás.
Milyen néven vagy fent ? Mikor szoktál játszani ? Hányas szintű vagy ? Tagja vagy-e PH Crew-nak ?
Aztán majd szépen felvesznek az tagok barátnak, és onnantól simán tudsz velük játszani :).

[ Szerkesztve ]

(#42843) Segal válasza Plata (#42835) üzenetére


Segal
veterán

En gyakorlatilag mindent kulfoldrol veszek. Ez se egy sima zokni hanem kerekparos vizallo meleg vastag. Itthon egy vagyon (inkabb nem irok arat mert kirohogtok de en mar nagyon durva osszeget koltottem kerekparos temaba)kulfoldon meg jelenleg egyelore felarba van. Max este ha csatlakozom megirom sikerult vagy nem de itt nem offolok ezzel.

Ahogy hegyipapa is irta itt a kozosseg a lenyeg. Amikor megjelent a jatek egybol megvettem es fel is toltam a karakterem 128asra plusz kijatszottam a sztorit de utana kiegtem... (meg eltortem masodszorra is a kulcs csontom) tehat pihentettem a jatekot eleg sokaig de most ujra belevetettem magam ha van egy kis szabadidom este:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42844) b4sxe


b4sxe
aktív tag

failed to join job or activity gta 5 online valako plsssss:(((
Mindenre ezt irja ki ... igy elvezhetetlen a jatek mitol lehet?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#42845) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nyah...most értem a story végére..tudom..nem kapkodtam el :)
Összességében tetszett, bár a vége szerintem már el lett kicsit nyújtva ezzel a még egy meg még egy meg még egy utolsó bulival, de nem volt gond.
Egy kérdésem lenne...van jelentősége hogy a végén A, B, vagy C opciót választom?
Én a C-t választottam mint egy igazi zupahíró :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42846) Mike válasza vhw (#42826) üzenetére


Mike
veterán

majd rájössz

(#42832) ProgenXL
milyen bónuszok, Lacikám?

"bónuszok, Lacikám, bónuszok" by [JustVidman]

[ Szerkesztve ]

(#42847) Laraxior válasza Rockstone (#42840) üzenetére


Laraxior
titán

Az enyém meg elveszett baszki, pedig bent volt a garázsban :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42848) Segal válasza Sirandrish (#42845) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem nem lett elnyujtva a valo eletbe is igy mennek a dolgok csak meg ezt meg meg ezt...
Persze hogy van jelentosege a masik ketto esetben (sorry mobilos nezetbe nem tudom spoilerbe tenni de) SPOILER
meghal Trevor vagy Michael es utana azzal a karakterrel mar nem jatszhatsz.
Nalam most epp Trevor halott. Erdemes mindharom lehetoseget vegigtolni.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42849) #81556480 válasza Segal (#42848) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én se tudok spoilerezni de azt kell választani elsőre hogy elve hagyod őket majd ujrajátszod az utolsó küldetést és kiprobalod mi minden változatot.

(#42850) Sirandrish válasza Segal (#42848) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem viszont fura volt hogy ha ilyen könnyen le lehet számolni mindenkivel, akkor minek kellett addig tűrni a sok sz*rságot.
Mindegy...szuper volt, csak nekem az kicsit fura volt..ennyi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.