Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42551) Daw93 válasza ProgenXL (#42550) üzenetére


Daw93
senior tag

Az szerintem csak ahhoz kellett, hogy hamarabb felgyorsuljon. A verseny az nem lejtőn zajlik :D

GTA Online: Daweee93

(#42552) Segal válasza ProgenXL (#42550) üzenetére


Segal
veterán

Ettől függetlenül tényleg a legbrutálisabb autó jelenleg és egész jól irányítható is. Sajnos ez (is) lett jelenleg a vesztem nemrég elköltöttem 7 milliót a játékba, pár napja meg olvastam ezt a gyár dolgot és nincs pénzem megvenni :DDD Marad a robotolás mert tőlem egy forint valódi pénzt sem kap a Rockstar hogy GTA$-t vegyek.

Daw93: Múltkor volt online-ba egy gyors feladat hogy ki éri el a legnagyobb sebességet. Pont ezzel az autóval voltam a városba és kivittem gyorsan az autópályára. Piszok mód fel tud gyorsulni csak legyen elég útszakasz. Sajna így is csak a 3. lettem 10km/órával lemaradva pedig nekem már úgy tűnt hogy kileheli a lelkét az autó. El nem tudom képzelni az első hogy érte el a nagyobb sebességet. (minden tuning is megvolt rá)

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42553) Plata válasza Kiskokó (#42532) üzenetére


Plata
félisten

Nem voltam fent 3 napig játékban a gyáram csak kb 10 ezret termelt,de ha naponta felnézek egy pillanatra akkor 20-30 ezret is termel naponta.És a supply sem fogyott még el több mint egy hét alatt.

(#42554) pokers válasza Segal (#42552) üzenetére


pokers
senior tag

Tegnap pont én is belefutottam egy ilyen eventbe. A végén megkérdeztem az elsőt, hogy mivel ment. Full tuningos Hakuchou Drag mocival, lejtőn adva neki egy kis lendületet. 250km/h-val lett első.

(#42555) Plata válasza pokers (#42554) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a legnagyobb sebesség amit elértem online-ban még mindig terepjáróval van,leugrottam mount chilliadról vele. :DDD

(#42556) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha már ennél tartunk. Tegnap így sikerült kiszállni belőle a garázsban.

Gunner for life

(#42557) rup1u5 válasza ProgenXL (#42556) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nagy volt a lendület. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42558) Plata válasza ProgenXL (#42556) üzenetére


Plata
félisten

Minek viszel motorcsónakot a garázsba? :D

(#42559) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

GTA 5 offline-ban lehet valahogy több profilt indítani? Hogy külön külön tudjuk vinni sajátként a story módot :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#42560) Plata válasza enginev3.0 (#42559) üzenetére


Plata
félisten

Ha veszel külön külön GTA 5-öt.
De ha a mentéseidet külön rakod úgy is lehet játszani.Nekem volt eltéve 3 végigjátszásból is mentés régebben.
De ha nem eredeti akkor simán csinálhatsz több profilt,gondolom,de a warezhez nem értek.
Ha jól emlékszem 15 mentést lehet tárolni egyszerre,meg dumáljátok hogy a felső 7 az egyikőtöké az alsó 8 a másiké,és az egyikőtök alulra ment a másik felülre.

[ Szerkesztve ]

(#42561) enginev3.0 válasza Plata (#42560) üzenetére


enginev3.0
félisten

Miért kell 7 mentés?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#42562) milkabrams


milkabrams
őstag

Hogy tudok a játék single részébe betenni egy ilyen modot? Ehhez nincs valami Nexusmods féle megoldás?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#42563) CactuS válasza enginev3.0 (#42561) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Többszöri újrajátszás esetén pl. jól jön, ha van kedvenc részed. Én az elejét annyira nem bírom a storynak, így van mentésem későbbről + ott ahol a story elágazhat.

Külön profil nincsen, de a játék nem ír felül normál mentéseket, egyedül csak az autosave spot-ot, így ha nem oda mentetek, akkor megfér egymás mellett több story is.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42564) zozyk válasza milkabrams (#42562) üzenetére


zozyk
addikt

OpenIV program kell hozzá.

(#42565) milkabrams válasza zozyk (#42564) üzenetére


milkabrams
őstag

igen ezt tudom, csak azt nemhogy kell ezt használni, mit hova kell bemásolni

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#42566) zozyk válasza milkabrams (#42565) üzenetére


zozyk
addikt

Ez így akkor nehezebb lesz. :)

Csinálsz egy mods könyvtárat a játék főkönyvtárába.
Bemásolod az x64e.rpf és a update/update.rpf fájlt így:
\Grand Theft Auto V\mods\x64e.rpf
\Grand Theft Auto V\mods\update\update.rpf

OpenIV-ben kicseréled a 3 fájlt,amit ír. Fontos,hogy csak a mods könyvtárban dolgozz!!
\Grand Theft Auto V\mods\x64e.rpf\levels\gta5\vehicles.rpf
[kép]

Bemásolod a vehicles.meta fájlt ide:
\Grand Theft Auto V\mods\update\update.rpf\common\data\levels\gta5
[kép]

Bemásolod a handing.meta fájlt ide:
\Grand Theft Auto V\mods\update\update.rpf\common\data
[kép]

A 2 *.meta fájl-t megcsináltam neked,csak be kell másolnod a megfelelő helyre.

(#42567) zozyk


zozyk
addikt

Az kimaradt,hogy moddolt játékkal ne menj online,mert kibannolnak.

Ilyen amúgy a tank:
Eredeti vs Moddolt

(#42568) Triathlete


Triathlete
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a PHHU crew-hoz. -Meguntam az agyatlan public sessionöket. Mi ennek a menete? Köszönöm előre is!

Üdv,
Kovács Krisztián
KK85

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#42569) CactuS válasza Triathlete (#42568) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

2016.10.14-től aki PH Crew-be akar csatlakozni, CSAK akkor nyer felvételt, ha itt a topikban röviden bejelentkezik ( mennyit játszik, milyen szinten van, egyebek). Mivel megszaporodtak a problémák a Crewben, így az aktív tagok döntése alapján a beilleszkedni nem tudó játékosok eltávolításra kerülnek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42570) Benir8 válasza Benir8 (#42449) üzenetére


Benir8
senior tag

Sziasztok! :)
Csatlakozni szeretnék hozzátok a PH-Crew-hez.
Hétköznapon 1-2 órát vagyok de hétvégén több órán tudok lenni. A SocialClubom: BENI__GamePlay

(#42571) Atish19 válasza CactuS (#42569) üzenetére


Atish19
őstag

Milyen problémák voltak? Kicsit lemaradtam :D

(#42572) Triathlete válasza CactuS (#42569) üzenetére


Triathlete
senior tag

Értem!

Hétköznaponként 17:00-21:00 között pár óra. Szombat, vasárnap teljesen változó napközben, viszont itt akár 4-5 óra is. Napi kilenc óra munka, egy kislány (1,5év) és feleség, triatlon mellett tudom csapatni.

Jelenleg 65-ös szinten vagyok, heisteket ismerem, viszont a CEO, MC kiegészítők homályosak még előttem. CEO-t épp csak elkezdtem de elég nehéz, mivel a publicban az ororszok, németek állandóan levadásznak RPG-vel ha valamit elakarok juttatni 'ábólbébe". Gyakorlatilag az üres üvegeket nem tudom visszaváltani. :)

Játékban név: KovacsK85
Jelenleg MGTA Crew-ban vagyok de gyakorlatilag semmit nem érzékelek belőle.
Van pár svéd, magyar, török haver akikkel tudok missiont, heistet csinálni de nehéz összehozni.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#42573) Segal válasza CactuS (#42569) üzenetére


Segal
veterán

Akkor bemutatkozok én is.
hunsegal nicknévvel vagyok elérhető. Pár napja találtam rá az itteni fórumra (mármint a GTA V topicra nem a Prohardverére :D ) és akkor kiírtam a nevem meg hogy jelöljenek barátnak bátran. Szerencsémre hegyipapa1 meg is tette így ma megízlelhettem milyen is magyarokkal együtt lenni. Sajnos ma csak keveset tudtam fent lenni de így egyből teljesen más pozitív értelembe. Amúgy 138-as szintű vagyok, még nem tartoztam eddig egyik Crew-be sem de ez az első ahol el tudnám képzelni a belépést. Sajnos vendéglátós munkából kiindulva én főleg éjjeli bagoly vagyok online téren főleg esténként (22 után) vagyok általába 1-1,5 órát elérhető, a heti 1 változó szabadnapomon meg idő függvényébe hol délelőtt hol pedig délután . Az este a biztos akkor azért ha nem is minden nap de minden másnap egész biztos felnézek. Heist küldetéseket ismerem, missiokat ismerem. Ha ez számit akkor a storyt is végigjátszottam így maradt az online mint újdonság. Jelenleg épp gyárat próbálok venni amiről pár nappal ezelőttig azt sem tudtam hogy van a játékba... de itt felvilágosítottak mit hogy kell csinálni :DDD Utólag is köszönöm. A Club House már megvan már csak kb 600000GTA$ választ el az első (kokain)gyáramtól :((
Mellette van 2 lakásom és ha jól emléxem 15 autóm, 1 motorom, helikopterem, motorcsónakom, repülőm és tankom.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42574) enginev3.0 válasza CactuS (#42563) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igazából soha nem mentettem a játékban, csak auto mentés volt, szóval rá kell néznem, hogy mégis hogy megy a mentés benne :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#42575) Plata válasza enginev3.0 (#42574) üzenetére


Plata
félisten

Telefonnal tudsz menteni vagy ágyban.

(#42576) Darabokra válasza Plata (#42575) üzenetére


Darabokra
senior tag

Üdv! Lenne egy olyan kérdésem, hogy most már másodszor vesztek el a mentéseim, kb mindkétszer 10 %-nál tartottam, és az is azért pár óra volt.. nem akarok harmadszor neki kezdeni annak a pár órának, jó lenne folytatni nagyjából onnan ahol abbahagytam legutóbb :D :DD pontosan talán 7,6 %-nál jártam.
Nem tud valaki esetleg olyan weboldalt, ahonnan le lehet szedni ilyen mentéseket? 100 %-ost találtam, de az nem jó.

(#42577) Segal válasza Darabokra (#42576) üzenetére


Segal
veterán

Hogy tudnak elveszni a mentéseid? A számítógépedre is ment a játék meg a felhőbe is. Automata mentést használtál vagy lefeküdtél aludni az ágyba esetleg telefon? 7.6% az még borzasztóan az eleje főleg ha mellékküldetéseket is csinálgatod szerintem az még simán bevállalható.
SPOILER:
Kezd el elölről hátha most Michael elfelejtett elbújni a sárga autóba :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42578) ProgenXL válasza Atish19 (#42571) üzenetére


ProgenXL
őstag

pl kb 2hónapja engem ceo láda szállítás közbe savage helivel kilőtt majd a ládát felrobbantotta egy PH-s. Aztán még neki állt feljebb. :D

Vagy ami ma történt hogy ph-s gyerek haverja MC közbe ölt meg több crew tagot, az meg le se szarta pedig mellette volt. Szólhatott volna hogy ne tegye.

Gunner for life

(#42579) Darabokra válasza Segal (#42577) üzenetére


Darabokra
senior tag

Valahogy nincs kedvem megint újból elkezdeni.. Úgy vesztek el, hogy újrahúztam a rendszert és csak a dokumentumokban levő mentéseket tartottam meg, de rémlik hogy a Gta sajna nem oda ment:D

(#42580) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!

Valahogy nem kaptam választ, hogy belépek-e a PH Crew-be, de lehet hogy keveset írtam rólam, ezért újra leírom egy kicsit részletesebben.

19 éves diák vagyok. Hétköznapon este fele kb 2 órát tudok lenni, de hétvégén sokkal többet vagyok. 2 hete vettem meg ezt a játékot, nagyon meg tetszett ez az Online-t, de egyedül valahogy nem vagyok el, ezért jól jönne egy Magyar társaság, akivel tudnék el beszélgetni, segíteni valamiben megcsinálni a küldetéseket vagy a feladatokat.
Már felfedeztem az egészet, nagyjából tudom hogy működik az Online, jelenleg nem sokára 60-as szintű vagyok.
Social Club nevem: "BENI__GamePlay".
Remélem, elég így amit leírtam, további szép estét mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#42581) gyugyo79 válasza ProgenXL (#42578) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én nevesítem is phaze80 -ról van szó. Konkrétan 17 -en voltunk bent és meg sem fordult senki fejébe, hogy a barátja odajön és egy rakétával szétlövi az autót amiben 4-en ültünk és nem is feltételeztük volna hogy ezt megteszi. Értem én, hogy a játék része de amikor kidobunk direkt minden idegent és ő meg a barátja Phaszkivan azért lehetnek köztünk mert PHHU virít a neve mellet phaze80 -nak aki az egész közben, után egy ugyan már nem kellet volna ezt tenni esetleg egy bocsánatot a többi 15 ember felé akiknek a szórakozását rombolja az ilyen nem tudod elereszteni sőt még Phaszkivannak állt feljebb ...
Nem tudom továbbra se milyen szellemi szinten kell lenni ahhoz valakinek hogy ezt ne érje fel ésszel de szerintem az ilyen ember nem csak itt járat le mindenkit úgy, hogy meg sem érti mekkora Phasz ...
Mert ami történt megtörtént DE, hogy utána nem egy bocsánat hibáztam -mal lett vége a baj szerintem.

De javaslom mindenkinek, hogy ha phaze80 PHHU -s is marad kerüljétek ha nyugalomra vágytok a barátaival együtt mert kb. erre számíthattok.

[ Szerkesztve ]

(#42582) zozyk válasza gyugyo79 (#42581) üzenetére


zozyk
addikt

Ebben az a sz@r,hogy a crew-ban van 400+ ember,akiből állítom hogy 300 azt sem tudja,mi az a ph a neve mellett... :(

(#42583) Plata válasza gyugyo79 (#42581) üzenetére


Plata
félisten

Akkor ki kell vágni ennyi,engem még nem piszkáltak Ph sessionban.

(#42584) hegyipapa válasza Segal (#42573) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Megerősíthetem a hétvégén játszott velünk kicsit Segal is nem volt probléma.

(#42585) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Hétvégén is elég jó Phhu-s társaság jött össze, igazi úriemberekkel :)

(#42586) Segal válasza hegyipapa (#42584) üzenetére


Segal
veterán

Nagyon szépen köszönöm ezt is meg mindent amit eddig értem tettél. :R Remélem tényleg bevesztek a csapatba. Sajna tegnap is csak azért tudtam fent lenni kicsit délután mert csak félnapos voltam. Én tényleg inkább esténként de remélem ez nem kizáró ok. Ettől függetlenül ha mégsem akkor is szivesen segítek számomra egyértelmű hogy egy ilyen közösségbe nem a másik kinyírása a cél.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42587) Laraxior


Laraxior
titán

:D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42588) Plata válasza Laraxior (#42587) üzenetére


Plata
félisten

Ez már vagy egy éve is volt. :DD

(#42589) rup1u5 válasza hegyipapa (#42585) üzenetére


rup1u5
nagyúr

De kár, hogy nem tudtam ott lenni!

(#42587) Laraxior :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42590) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

BENI__GamePlay, KovacsK85, hunsegal elfogadva.

_Kamimaci_, Goyote, Kanokanor, nemethpityu0, Nikothing függőben, nekik várjuk a jelentkezését itt, ha nem jön, akkor elutasítom őket.

phaze80-ról: eddig nem nevesítette senki, de a leírás után én kiteszem, ha másnak nincs ellenvetése. Pont az a fajta játékos, aki nem fér bele a barátibb, nyugodtabb társaságba. Szerintem ez alapvető dolog lenne, hogy a saját crew társakat ne öljünk le, főleg, ha az súlyos dollárokba kerül az adott félnek. Mielőtt valaki belekötne, hogy miért: a felrobbantás a játék része, ez tény, de a Crew szabályait a tagok hozták, aki nem fér bele, az nem fér bele, nem kötelező benne lenni. Phaszkivan ha jól látom nem Ph!-s, így nála tárgytalan a dolog.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42591) Plata válasza CactuS (#42590) üzenetére


Plata
félisten

phaze mehet a lecsóba,ha nem tud viselkedni senkinek nem fog hiányozni.

(#42592) Benir8 válasza CactuS (#42590) üzenetére


Benir8
senior tag

Nagyon szépen köszönöm hogy befogadott. :R

(#42593) Triathlete válasza CactuS (#42590) üzenetére


Triathlete
senior tag

Nagyon szépen köszönöm.

KovacsK85

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#42594) Kiskokó válasza gyugyo79 (#42581) üzenetére


Kiskokó
veterán

ja 2 csomagom bánta asszem ez az a szitu volt.

hegyi : a képeken a névlistában a kisképnél amikor F betű van az mit jelent ?

To all : Az újakat felveszem énis.
A Beni bejelölt őt már visszaigazoltam, mintha segal is lett volna már egy sessionbe velem.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42595) zozyk válasza Kiskokó (#42594) üzenetére


zozyk
addikt

F mint friends. :)

CactuS
Szerintem ez alapvető dolog lenne, hogy a saját crew társakat ne öljünk le, főleg, ha az súlyos dollárokba kerül az adott félnek.

Főleg úgy,hogy üres sessionok vannak csinálva a crew tagoknak a nyugodt eladásért...

[ Szerkesztve ]

(#42596) Kiskokó válasza zozyk (#42595) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hm :D Sejtettem :D

Kovacsmeg az újakk felvéve/bejelölve friendnek (saabe60)

Kovacs viszont állítsd át az elsődleges klubbod a PH-sra

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42597) hegyipapa válasza Triathlete (#42593) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nyugodtan jelöljetek barátnak.
(hegyipapa1)

(#42598) Segal válasza CactuS (#42590) üzenetére


Segal
veterán

En is koszonom. Fene mod hosszu nap lesz ez a mai a melohelyemen mire este 10 korul hazaerek es fel tudok jonni onlineba:)

Kozbe hogy ne legyen egymas alatt 2hsz egy gyors kerdes is. A clubhouseba hogy tudok tagokat vagy akar alelnokot engedelyezni? Meg hogy a rangot hogy osztom ki? Mert elkezdtem a kuldeteseit de most kozolte hogy kene meg ember.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42599) zozyk


zozyk
addikt

Megpróbáltam 3 random emberkével a Prison Break 3.ik küldit...hát el is ment a kedvem...
3.an voltunk egy szinten meg egy 200+,aki azt élvezte,hogy mire megszereztük a rendőrautót és mentünk volna az őrsre,direkt megölte magát...komolyan,ebben mi a szórakoztató?

(#42600) Locutus válasza zozyk (#42599) üzenetére


Locutus
veterán

Én egyszer randomokkal úgy jártam, hogy ps convoyos küldihez előkészültünk, ott állok a hídnál, na mondom lőjünk akkor.
Erre az egyik fogta a teherautót, felrepítette a levegőbe, el a célhoz, és mission complete :D Kb 3 másodperc volt az egész, mi meg csak ott lestünk...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.