Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42601) Segal válasza zozyk (#42599) üzenetére


Segal
veterán

En mennyit sz*ptam mar random emberekkel heistbe. Amelyiknel idegosszeomlas kerulgetett az utolso rablas harmadszorra megcsinaltuk mert elotte mindig lelottek valakit a kuruma elott, erre kiment a motorcsonakkal a partra... Akkor ugy ereztem vennem kene egy repulojegyet kiutazni hozza es osszeverni...
En a sajat heist kuldeteseim meg el sem kezdtem de akkor majd veletek vegigcsinalom:)

Locutus: Egyertelmuen csalo. En is talalkoztam olyannal aki kb 10mp alatt a repteren volt a prison break elso kuldetesenel oda sem ertunk mire az egesz brigaddal vegzett... Most mar kevesebb van beloluk de a megjeleneskor rengeteg volt beloluk.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42602) Locutus válasza Segal (#42601) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem a kukásautós heist setup volt ez a fordulópont... azon annyit szívtam randomokkal, hogy ott volt vége, onnan csak crew heist :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#42603) Benir8 válasza zozyk (#42599) üzenetére


Benir8
senior tag

Nem valami jó a Heist küldetések, sokan csak szórakoznak vele, alig csatlakoznak rá amivel sose tudok véghez vinni. Majd egy jó PH-s tagokkal meg lehet csinálni.

(#42604) Plata válasza Locutus (#42600) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ilyen a szigetről gyökeret menekítősnél volt,Avi-t beültette csóka autóba és eltűnt vele majd kész.

(#42605) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Az a baj nem látszik sehol SC-ben hogy ki mikor játszott utoljára.
Én simán dobnám aki 1évnél régebb óta lépett fel Online...
Nézem ezt a hierarchiát... hátt valaki feljebb tolhatna már a sorba :P hehe
Az első 30 ember aki ott van és nem sima "muscle" abból kb 5 embert láttam online fél év alatt amióta játszok. csomóról még hírből se innen PH ról se..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42606) ProgenXL válasza Kiskokó (#42605) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azokból a nevekből nemsokat láttam még.
De a Muscle részbe szerintem legalább 50 külföldi hanem több.
Többre rákattintottam és hát angol, spanyol, USA stb.. szóval régen ennyire volt ellenőrizve hogy ki akar csatlakozni :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42607) Kiskokó válasza ProgenXL (#42606) üzenetére


Kiskokó
veterán

Senki sehol Online? Pofám leszakad... egyszer akarok eladni Meló után rögötn mert este 10 kor már senki nem segít erre 0 Ember online a 80 friendből.. hátt az mi :D

Asuska hopp sári sarokra kapd a káróm marokra... akarom mondani zsa online :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42608) Segal válasza Kiskokó (#42607) üzenetére


Segal
veterán

En leszek a te embered ha este 10 korul akarsz segitseget kerni nalam akkor indul a nap addig csak sz*pas a melohelyen. Viccet felreteve valamikor 22 utan ma is eljutok online-ig ha aktualis lesz meg irj.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42609) Plata válasza Kiskokó (#42607) üzenetére


Plata
félisten

Én is leszek 8-9 körül.Nekem is kéne eladni. :D

(#42610) Aron989


Aron989
csendes tag

Sziasztok! Mivel tudok 1 hét játék után olyat csinálni amivel felfüggesztik a fiókomat, semmit nem csináltam amiért indokolt lehetne. Marha ideges vagyok . :(

(#42611) Plata válasza Aron989 (#42610) üzenetére


Plata
félisten

Modoltad a játékod,vagy kértél pénzt hackertől.
Vagy te magad használtál hacket,vagy valami bugot,esetleg olyan bugos küldit csináltál ami ad 10 millió dolcsit vagy 10 millió rp-t,satubbi.

(#42612) Aron989 válasza Plata (#42611) üzenetére


Aron989
csendes tag

Semmi! Egyedül a magyarostást tettem fel, az mód? Hack?

(#42613) Laraxior válasza Aron989 (#42612) üzenetére


Laraxior
titán

Ha online is mentél akkor bizony az :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42614) Plata válasza Aron989 (#42612) üzenetére


Plata
félisten

Az bizony az.

(#42615) vhw válasza Laraxior (#42613) üzenetére


vhw
addikt

Overlay displayt lehet használni? (pl.:afterburner?)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42616) Laraxior válasza vhw (#42615) üzenetére


Laraxior
titán

Igen, a monitorozás nem módosít semmiféle játékfájlt.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42617) zozyk válasza Aron989 (#42612) üzenetére


zozyk
addikt

A magyarítás oldalán is le van írva... :W

Mivel a magyarítás is gyakorlatilag egy .rpf mod, ezért sem a magyarítással, sem pedig más moddal nem ajánlott online-ra menni!

HA BEKAPCSOLT MODOKKAL MENTEK ONLINRA, AZONNALI A BAN!
EZÉRT NEM VÁLLALUNK FELELŐSSÉGET!
A MAGYARÍTÁS IS MODNAK MINŐSÜL!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#42618) Segal válasza Aron989 (#42612) üzenetére


Segal
veterán

Direkt azert van benne a magyaritas ki-be kapcsolasi lehetoseg hogy a sztoryt magyarul jatszhasd de az online-t az eredeti nyelven de erre fel is hivjak a figyelmet. Az a baj hogy akarmilyen elteres van az eredetihez kepest az a rockstar szerint bannolhato. Max irj nekik egy emailt de sok jora ne szamits befizetted a tanulopenzt:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42619) vhw válasza Segal (#42618) üzenetére


vhw
addikt

Oké, hogy leírják, de ha valaki elfelejti lekapcsolni az online duplakatt előtt, akkor így járt? Vagy minden indítás előtt felugrik ablakban, hogy óhajtja-e az user aktiválni a modjait vagy se?

Azért egy rockstar kaliberű cégtől röbb prizmust várna az ember...

Nincs külön mod mappája a single-nek, ami független az online-tól?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42620) Segal válasza vhw (#42619) üzenetére


Segal
veterán

A magyaritas csinal egy uj ikont es ha magyarul szeretne jatszani a sztorit az ember vagy magyar nyelvrol visszavaltani angolra akkor kell par kattintassal tobbet csinalni. Online-t viszont nem magyaritja a mod tehat ott semmi elonnyel nem jar. Sajna ezt a plusz kis kellemetlenseget be kell vallalni amit magyarul jatszanad a sztorit utana akar el is felejtheto a mod. A forditok meg direkt ki is irtak is ezt. Arrol mar nem tehetnek hogy nem olvasta el a leirast a forumtars. Viszont a jo hir hogy kozbe latom "csak" 30 napos buntit kapott nem vegleges bant. Ez van le kell nyelni aztan 30 nap mulva visszaterni. Legkozelebb meg elolvasni a leirast is.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42621) CactuS válasza vhw (#42619) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nincs. Elég egyértelmű az álláspontja a cégnek. Minden mod tiltott és pont. Ennél nehezen lehet egyértelműbb egy cég. Ha bármilyen módosítás van a játékban és online belépsz vele, akkor egyből flag-elődik az account és rövid időn belül jön is a ban.

Segal: Mondjuk az furcsa, hogy a 30 nap mellé kap egy full account resetet. Ilyet nem szoktak adni, csak ha moddolt pénzt vagy cuccokat találtak.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42622) vhw válasza Segal (#42620) üzenetére


vhw
addikt

Engem közvetlenül nem érint a dolog, csak elvi síkon krédőjelezem meg a dologot.
Ha ilyen súlyos a bünti, akkor miért nem teszi bolondbiztossá a rendszert akár a rockstar, akár a mod készítője?

CactuS: ez rendben is van, de ezért nekik lenne illendő aktívan tenni; ellehetetleníteni az online modolhatóságát. Így azok akadnának fenn a hálón, akik tudatosan akarják kijátszani a szabályokat, nem akik félrekattintottak, feledékenyek voltak.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42623) Segal válasza vhw (#42622) üzenetére


Segal
veterán

Ennyi erovel az egesz vilagot bolondbiztossa lehetne tenni...
Vilagosan ki van irva mind a 2 fel reszerol hogy ne modosits mert ez lesz a kovetkezmenye. Mit lehetne meg csinalni? Minden vasarlo melle kikuldeni a rockstaros kollegat aki szol hogy ne kattints? Oruljon hogy ennyivel meguszta. Siman kaphatott volna veglegeset is erte akar feledekenysegbol akar szandekosan csinalta. 30 nap mulva elvezheti ujra az online reszt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42624) Kiskokó válasza Segal (#42608) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én is általában midnen nap 10 után vagyok 1-2 órát! Már megodottam az eladást de azé köszi ökörködni várlak :P
meg mindenkit 10 utan

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42625) rup1u5 válasza vhw (#42622) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nehogymá' a csík tolja a repülőt! :DDD
A logikádat követve javasolnám a Föld teljes felületének bőrrel való bevonását, hogy senkinek ne kelljen cipőt hordania!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42626) vhw válasza Segal (#42623) üzenetére


vhw
addikt

Jó-jó ki van írva, mégis belefut nap mint nap valaki figyelmetlenségből...

Hány és hány online multi létezik, amiben vagy megoldották, hogy vagy nincs mod, vagy vannak a fejlesztő által jóváhagyottak, akár valamilyen formában saját oldaláról letölthetővé is teszi ezeket...
Az az algoritmus, ami lefut és ami alapján osztják a banokat ennyi erővel lekapcsolhatná a modokat és úgy engedné játékba a felhasználót.
Ezeket lehetne még csinálni...

De ez, hogy maga a játék minden további nélkül modolható, csupán egy figyelmeztetés hívja fel a figyelmet a következményekre...
Nem tudom, ha ezt más neves és egykor noname, mára sikeres fejlesztők le tudták kezelni egy rockstarnak miért nem megy profibb módon...

rup1u5: lehet humorizálni rajta... ugyanakkor nem véletlenül találták ki a poka-yoka elvet...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42627) Baxo89


Baxo89
tag

Sziasztok! Szeretnék csatlakozni a crew-hoz, kiesebb nagyobb megszakításokkal tolom aktívan. 130-as vagyok és szeretnék egy olyan közösségben játszani ahol nem nyírjuk egymást, hanem lehet tolni normálisan békességben az üzleteket. (MC)

(#42628) HoldChore


HoldChore
tag

Bejelentkeztem tagnak a PHHU-ra a socialclubbon. LongJohnHolmes névvel.
Pár fórumon keresztül jutottam ide. Nem vagyok egy vérmes játékos, hogy klánban legyek, de ez a játék elég összetett, kellene segítség, vagy legalább lássam mit kell csinálni. Pl, nem tudok felúszni a víz tetejére és megfulladok. :) Meg aztán hátha így még bulisabb lesz.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#42629) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Ma esti PH Crew játék, itt volt bőven segítség. Gabo a kedvedért, és rajta vagy :)

(#42630) Laraxior válasza HoldChore (#42628) üzenetére


Laraxior
titán

Ja, az úszás az külön gyakorlást érdemel, főleg hogy a karakternek is van olyan fejleszthető tulajdonsaga. Ugyhogy erdemes a vízben sokat kinlodni :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42631) ProgenXL válasza HoldChore (#42628) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jó helyre jöttél. Szívesen látunk és segítünk. :)Alapjában véve nyugis jó fej csapat. Egyedül azt nem toleráljuk ha egyik játékos a másikat szándékosan zavarja a játékban. De a bemutatkozásod alapján nem lesz gond. Poénkodás itt is van ezerrel. :)
Hegyipapa által linkelt képen, nos nagyjából az lenne a már jól összeszokott csapat. Plusz még pár emberke.

Üdv itt!

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42632) Logitech válasza hegyipapa (#42629) üzenetére


Logitech
aktív tag

Amikor beléptem fél 7 körül, akkor még kellett 1-2 sessiont váltani, meg pár kick-et kiosztani, de utána simán ment minden, egyre többen lettünk PH-sok.
Azt bírom ahogy indul a nap, mindenki nézi a saját klubbját, még nincs tele, kell egy kicsi, veszek supplyt... Aztán beindul az eladás, és már sorszámot kell tépni.
Igaz hogy sokszor nem jut mindenkinek feladat, de legalább mindnenki megkapja a pénzét, ami ki tudja miért néha még a 10K-t se éri el, van amikor meg 40K. Igaz hogy több csapatra is szét lehetne válni időnként, de abban mi a poén :)

(#42633) zozyk válasza hegyipapa (#42629) üzenetére


zozyk
addikt

Wow,micsoda tömeg... :C

Kár,hogy mindenki éjjeli bagoly,én meg egy koránkelő-koránfekvő emberke vagyok. :D

(#42634) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Új és nem túl régi játékosok !!! Légyszíves olvassátok el ! Pár tényt leírok hogyan játszunk, milyen szabályokkal.

1, Beköszönünk nem csak azért mert illik. Esetleg nem a PH Crew az elsődleges Crew beállításod, vagy másik Crew-ba vagy benne, és betévedsz hozzánk tudjuk hogy magyar vagy. Mert különben idegből Kick-et kapsz mindenkitől.

2, Mindig békésen játszunk, egymást nem öljük, buzeráljuk. Itt mindenki segít mindenkinek.
főleg hogy mi régóta összeszokott csapat vagyunk :).

3, MC-ben nem szoktunk alapanyag lopásba segíteni, nem azért mert ilyen genyák vagyunk.
Vesszük az alapanyagot az összes gyárba. Ezzel nem húzzuk az időt, egyrészt mert olcsóbb most az alapanyag, és drágábban adod el termelést. Másrészt mindenkinek lopnánk és eladnánk 24 órában lehetne a gép előtt ülni. Inkább vesszük az alapanyagot, és csak eladunk, így ha segítesz másoknak, visszajön az alapanyag ára, mert ha segítesz azért is kapsz lóvét. Most főleg MC megy mindenki azt tolja. Ezért úgy szokjuk csinálni az eladásokat, hogy szépen sorba veszünk mindenkit.

4, Esetleg más autóját vagy bármilyen járművét használod és megsemmisíted, legalább írd
hogy ez oda lett vagy valami. Volt hogy kerestem bután hogy hol van autóm, mire rájöttem hogy telefonálnom kell mert oda lett úgy hogy nem tudtam róla.

Lehet kiegészíteni a listát :) Részemről most ennyi mehettek jásszani :D :D

(#42635) zozyk válasza hegyipapa (#42634) üzenetére


zozyk
addikt

Esetleg még ajánlanám az újaknak,ha valaki szeret dumálni játék közben: Discord

Én fennvagyok ha játszom... :)

(#42636) Plata


Plata
félisten

Tegnap mikor segítettem valakinek eladni helivel mentünk a reptérre.
Nem is tudom ki-é volt a heli,de a pezsgőhöz nála géppuska is járt.

(#42637) Logitech válasza hegyipapa (#42634) üzenetére


Logitech
aktív tag

Session-ből Kick-elés/kirúgás menete: ESC gomb - Online - Players - kirúgni kívánt emberke nevére rámész, enter - Kick

Ha beírjuk hogy a 136-osra kick az azt jelenti, hogy a Players listán a 136-os szintű emberkére rányomod a kick-et (a neve mellett van jobb oldalon egy körben a szint). Ha sokan vagyunk, akkor több szavazat kell, hogy el is tűnjön az emberke, ezért jó lenne ha mindenki megcsinálná.

Bal alsó sarokba néha kiírja hogy valaki belépett, ha nem akkor Y gombra kilistázza az aktuális játékosokat, időnként érdemes ránézni, ha itt feltűnik egy idegen, akkor szólunk a többieknek. Ha 1-1 betéved akkor így megoldható a dolog, de ha megvárjuk amíg többen is bejönnek már nem olyan egyszerű kirakni őket.

(#42638) hegyipapa válasza Logitech (#42637) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Köszi ezt is leakartam írni de elfelejtettem

(#42639) Segal válasza hegyipapa (#42629) üzenetére


Segal
veterán

Jaj de jó magamat is ott látni a listán mint PHHU-s :DD
Egyelőre még kicsit zavaros a dolog nagyon megy itt a "pörgés" és mivel nekem még nincs gyáram (de már nagyon rajta vagyok) ezért ez a része az online-nak nekem új de dióhéjba már értem csak segíteni nem tudtam amikor bevettek egy körre :( Mindenesetre rajta vagyok a tanuláson és remélhetőleg hamarosan már hasznosabb is leszek mint egy plusz tag a közös képen :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#42640) rup1u5 válasza hegyipapa (#42634) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A 3-as pontot nem igazán értem. :U
Három ember két körrel simán feltölt egy gyárat.
Majd hülye leszek venni mikor ingyen is van supply!
Nekem szerencsére szoktak segíteni a feltöltésben is.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42641) Hunbeast87 válasza hegyipapa (#42634) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Dehogynem öljük meg egymást!

Nekem sikerült múltkor elkaszálni egy PH-s kollegát helikopterrel (hozzáteszem, hogy véletlenül :DDD )
Éppen mentünk volna másik session-ba, mert az akkoriba már sok ismeretlen jött fel. Meg akartunk leckéztetni valakit, helikopterrel leszálltam egy tetőre, a rotor elakadt a kéménybe és oldalra húzott. Bumm! Vittem magammal a másik PH-st is, persze ő is tudta egyből, hogy nem volt szándékos. Már láthatta előtte is, hogy milyen tapasztalt helikopteres vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#42642) hegyipapa válasza rup1u5 (#42640) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nyilván te döntesz hogy veszed vagy lopod. Én azt mondom hogy a többség most veszi. Elmúlt napokban elég sokan összejöttük és pörögtek az eladások szinte folyamatosan. Nem nagyon akad így idő az alapanyag lopásra, mert mindenkinek lopnánk reggelre érnénk a sorvégére, főleg tőbb gyára is van elég sok játékosnak. Ezzel többség nem szarakodik :)

[ Szerkesztve ]

(#42643) gyugyo79 válasza rup1u5 (#42640) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem azért nem segítünk mert genyák vagyunk a lényeg.
De gondoljuk végig. Elmegyek gyárat tölteni 1 dül az szerencsétlen esetben 5 kör 0-rol (melóban kitelik az időből amikor egyedül vagyok elbohóckodok ilyenek tesztelésével). Ha beállok valakinek segíteni eladásba ugyan ennyi idő alatt megkeresem a supply árát és abból lerendelem. Neki is jó és nekem is. De ugyan ez igaz ha 2-en töltötök úgy is 2 kör vagy szerencsétlen esetben 3 kör egy full töltés aminek az ára eladásban való segítséggel szintén megkereshető. Mi a különbség ? Hogy az a X ember aki egymásnak segít kap az eladásokból az aki meg tölteni nem kap semmit. Tehát A verzió mindenkinek jó B meg nem.

Ez amit felvázoltam úgy igaz HA van eladás tehát választás a 2 lehetőség közt amiben lehet segíteni. HA nincs akkor simán szoktam segíteni tölteni is olyannak aki most kezdte a játékot és nincsen több milliója így maximalizálni tudja a profitot és nem úgy áll hozzá mint én aki megveszi magának az árút mert valójában nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#42644) Plata válasza hegyipapa (#42642) üzenetére


Plata
félisten

Jelenleg leárazás van supplies vételre.
De én tegnap loptam nem vettem,amíg ti adtatok el mentem 3 kört utánpótlásért.
És még annyit hozzá tennék hogy több mint másfél heti offline termeléssel és a segítségetekkel 358k dolcsit kaptam.Jó ha félórát voltam online amíg termelt a gyáram,többit offline termelte.
Lehet hogy offline is termel a gyáram,de hogy online engem az eladással szivat az biztos,mindig postás eladást kapok.

[ Szerkesztve ]

(#42645) hegyipapa válasza gyugyo79 (#42643) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Tudtam hogy te vágod a témát. Gyugyo okos legyél olyan mint Gyugyo ;) Amúgy meg a akciós alapanyag miatt veszik most sokan és az eladásért is többet kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#42646) Laraxior válasza Plata (#42644) üzenetére


Laraxior
titán

Leárazás? Már lépek is be mindjárt :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42647) Plata válasza Laraxior (#42646) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap kiírta amikor töltöttem a gyáram hogy a supplies vétel 60k dolcsi az áthúzva mellette 45k dolcsi.

(#42648) Logitech válasza Laraxior (#42646) üzenetére


Logitech
aktív tag

21-ig olcsóbban veszed az alapanyagot, drágábban tudod eladni a kész terméket

(#42649) Kiskokó válasza hegyipapa (#42629) üzenetére


Kiskokó
veterán

A reptérre közös fotózásra mégis baszott jönni mindenki :D haha

Én is veszem most az alapanyagot de amugy nekem egyedül is 2-3 töltés max a gyár (fél óra max) / gyár. amikor töltöttem.
De ha 3-4 ember tölti a supply-t akkor általában 1 maximum 2 körből teli lesz.
De részlet kérdés amúgy.
De most tényleg annyi ember lett hirtelen, hogy már az eladás is nagyon sok.

Azért mondtam tegnap online és nem rosszból vagy mert bajom lenne a nem Ph-sokkal vagy bárkivel. De annyi a PH-s most sok az Új.. e-mellé jön aki nem PH-s aztán még jön mellé a mangalica meg a knapazvalaki :D stb :D
Nem baj amúgy csak ezé vagyunk ezren aztán minél többen vagyunk a sessionbe annál jobban jön az idegen.

Ezzel csak arra akarok kilyukadni hogy 1, nekem senki se segít !!! :( tegnap is egyedül kellet eladnom :D
na jó nem, szal hogy a régi tagokat kiraknám a crewból.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42650) Plata válasza Kiskokó (#42649) üzenetére


Plata
félisten

Én menni akartam fotózkodni,de utas voltam heliben és nem állt meg. :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.