Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42351) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Kit üssek agyon?

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42352) Logitech válasza ProgenXL (#42351) üzenetére


Logitech
aktív tag

2. képen mivel nem mínusz 250ezer van így a jó szerintem.

(#42353) #92888064 válasza ProgenXL (#42351) üzenetére


#92888064
törölt tag

szerintem csak arról van szó, hogy először gratulál a negyed milla miatt. a következő kép pedig a jóváírást szimbolizálja (korrigálta az egyenleged az adott összeggel).

(#42354) rup1u5 válasza Hunbeast87 (#42341) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Érdekes a számlámon nem látszik se + se - 250K viszont ~1.1M helyett ~1.3 millióm volt mikor beléptem úgyhogy ezek szerint csak megkaptam. Közben meg már írtam a supportnak. Mindegy, legfeljebb kapok még egyszer 250K-t. :DDD

(#42352) Logitech + (#42353) Ad-m:
Igazatok van! :K
Ezt benéztem én is.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42355) ProgenXL válasza #92888064 (#42353) üzenetére


ProgenXL
őstag

Logitech
én is ezt sejtem. Csak a kommenteket visszaolvasva gondoltam hogy elvették. Mivel aztán nem töltött be a játék így nem is próbáltam még egyszer fellépni hogy megadta e.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42356) rup1u5 válasza ProgenXL (#42355) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ugyan ez volt nálam is! A két üzenet után kb fél órán keresztül próbált onlinehoz csatlakozni. Aztán inkább kinyomtam.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42357) negyven2 válasza ProgenXL (#42355) üzenetére


negyven2
veterán

Ha elvették volna akkor -250000$ lett volna

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#42358) gabo91 válasza Nico Bellic (#42336) üzenetére


gabo91
aktív tag

Kötelező darab, nekem ezért jön be ennyire az MC nagyon jól hozza Sons of Anarchy-t. Meth-hez pedig Breaking Bead-et tudom ajánlani :)

(#42359) jok90


jok90
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem használt gta v öt, feltelepítettem, de az online mód valamiért nem működik, pedig a rsc accountot is átírtuk mikor megvettem, és amikor betölt a játék, be is lépek, viszont a menüben azt írja, hogy nem vagyok bejelentkezve.
Tudtok esetleg valami megoldást? vagy valameddig ki kell játszani a single playert, hogy az online-t betöltse?

Köszi, Levente

(#42360) jok90


jok90
csendes tag

ja, és a telepítésnél nem kérte a kódot, ami furcsa volt.....

Köszi, Levente

(#42361) Giii


Giii
senior tag

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. A kérdésem az lenne,hogyan tudom feltelepíteni a Redux-ot? :B
Elképesztően gyönyörű.Mintha egy másik játékot kapnánk.Kipróbálás képpen megérné szerintem.Nagyon megnövekszik a gépigénye?

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#42362) Wiz Khalifa válasza jok90 (#42359) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A tűzfalad a gond. Ha kilövöd egyből jó lesz. Nekem is ezt kell tenni. :)

A kódot azért nem kérte mert az RSC account-ra már be van reggelve a kód. Ezért nem kéri még egyszer. Csak akkor ha új RSC accal lépnél be a játékba és akkor kéri hogy abba az accountba írd be a kódot.

Smoke some weed nigga!

(#42363) ProgenXL válasza jok90 (#42360) üzenetére


ProgenXL
őstag

épp azért nem kérte mert használt :)

Gunner for life

(#42364) jok90 válasza Wiz Khalifa (#42362) üzenetére


jok90
csendes tag

Köszi! működik :C

Köszi, Levente

(#42365) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Steamcharts GTA V

Top Games listán 10. helyen.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42366) Logitech válasza rup1u5 (#42365) üzenetére


Logitech
aktív tag

most éppen 5.

(#42367) Benir8 válasza rup1u5 (#42365) üzenetére


Benir8
senior tag

Az igen! :Y

(#42368) zozyk


zozyk
addikt

Na végre,most reggel nekem is megadta a 250ezret.

(#42369) Mike válasza JakyHUN (#42348) üzenetére


Mike
veterán

Nálam termelődött. Az nem tetszett, hogy kijelentetted, hogy ez csak bug, mintha nem is tudom, az RS-nél dolgoznál.
Offline termelődés sem istentől való dolog, láttunk már ilyet nem egy online játéknál.

(#42350) Plata
ezért kell online venni. 10 éve, amikor még vettem boltban játékokat, a Mediamarktban mindig megnézték benne van e kulcs, sorozatszám

[ Szerkesztve ]

(#42370) Plata válasza Mike (#42369) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is termelődik.nem voltam fent Online vagy 3 napig és termelődött,el is fogyott suppllies,tegnap este rendelnem kellett újat.Tényleg nagy baromság azt állítani hogy nem termelődik.Ha napokig nem nézek fel akkor is elfogy supplies és termelődik cucc.

(#42371) #92888064


#92888064
törölt tag

ha már témánál vagyunk, akkor megkérdezném, hogy a legdrágább kokó labor mellé mit vegyek még?
idáig 3,7 millió ment rá (1,8m + a 3 fejlesztés), és már kiszedtem belőle 1,5 milliót. viszont csak ezt menedzselni elég unalmas még úgy is, ha 1,5 egységnél adom el a szajrét. 2-nél már 2 kocsi/motor/kukásautó/postás autó segítségével kell túladni, és gyakorlatilag dupla macera a másfél egységnyi késztermék eladásához képest.
szóval mit vegyek a kokó mellé?

amúgy jó múltkor leszóltam a hydrát, de azóta kb wc-re is azzal megyek :) sima küldetéseknél használtam sokat, hogy szokjam az irányítást, de már csak a lassítással bénázok. amióta nem bugol az RE7B, azóta ez a leggyorsabb közlekedési forma.

szerk.: amúgy hogyan tudok valakit meghívni beszerzésnél és eladásnál?
haverral próbálkoztunk, de nem találtam a menüpontot. nyomkodtam a "M" betűs menüt, de inaktív volt minden. rosszkor próbálkoztam? bevettem az mc-be, stb, stb.

[ Szerkesztve ]

(#42372) Mike válasza Plata (#42370) üzenetére


Mike
veterán

Na erről beszélek. Különben is a meth nyeli a supplyt, a lehető legrosszabb döntés volt azt választani
Másik érdekesség, hogy eddig 2x szállítottunk öcsémmel, mindkétszer mint segítő 35k-t kapott, akkor is ha 70k-t vittünk és akkor is ha 300-at. ezek szerint megéri kisebb tételben szállítani, de még ki fogom próbálni ha mondjuk 30-50k-t viszünk, akkor is kap-e annyit

(#42373) Mike válasza jok90 (#42360) üzenetére


Mike
veterán

social clubba fellép rendesen?

(#42374) JakyHUN válasza Mike (#42369) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

A logikámat levezettem erre vonatkozósan, nálam soha nem volt még offline termelődés, úgyhogy igen, az nem egy normális működés. De az is lehet, hogy a mindenféle adatbázis műveletek cachelve vannak és éppen egy ilyen tőled származó, sorára váró művelet futott le az után, hogy te kiléptél, és azt látod úgy, mintha offline termelődés lenne, ami valójában csak látszatra az, mert az valójában akkor jött létre, amikor még online voltál. Én 95%-os bizonyossággal ki merem jelenteni, hogy nincs offline termelődés, még akkor is, ha ez bántja az érzékeny lelki világodat :)

Nagyon hülyéknek kellene lenniük ahhoz, hogy GTA$-t adjanak nekünk offline állapotban (igen a terméket ehhez még el kell adni, de ez már csak a kisebbik fele a dolognak), amit valójában igazi pénzért is el akarnak sózni -> GTA$ SHARK Cardért vagy mi a fenének hívják azt. És őszintén szólva abszolút nem hiszem, hogy ezek ilyen gyökerek lennének...

[ Szerkesztve ]

(#42375) Mike válasza #92888064 (#42371) üzenetére


Mike
veterán

M menü, MC President, és ott tudsz behívni másokat
Ha szólsz (írsz) akkor én éjjel 0-1 között szívesen segítek leszállítani.

(#42374) JakyHUN
ok, akkor nálam és Platánál van, nálad nincs. Egyébként lehet azért, mert nekünk van ilyen Platinum VIP tagságunk :)

[ Szerkesztve ]

(#42376) Plata válasza Mike (#42375) üzenetére


Plata
félisten

Van egy kis időm fellépek és megnézem a gyáram,az este annyit csináltam csak hogy eladtam a másfél csíknyi cuccomat vettem suppliest és leléptem,igen vettem a suplliest nem raboltam,nem volt hozzá kedvem. :DDD

(#42377) CactuS válasza ProgenXL (#42351) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Semmi gond nincs ezzel a képpel. Az első képernyő azt mondja, hogy kaptál 250k-t, a második pedig egy rendszerüzenet, hogy a RS módosította a számládat. Nem 250k-ra, hanem 250k-val (by $250000). A pluszt nem írják külön, csak a negatív értéket.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42378) Plata válasza JakyHUN (#42374) üzenetére


Plata
félisten

Nem voltam fent mégis termelt a gyár.

Nincs időm eladni csak felnéztem,majd este,bár akkorára biztos több lesz.
Utálom eladni mikor ilyen sok már,mert fix hogy postás autót kapok. :(
Hogy bug vagy sem gőzöm sincs,de már 100 felett is volt úgy hogy nem voltam fent,de akkor kértem segítséget Ph-soktól terítésnél,mert azt már egyedül nem mertem.

[ Szerkesztve ]

(#42379) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na volt már itt egy nagyobb több pontból álló leírásom az MC- tapasztalataimról amit kiegészítenék illetve beszállnék itt a vitába.

(az előző összefogalaló HSZből lehetne másolni az összefoglalóba is sztem)

Na szóval

Offline termelődés :

HA van offline termelődés az 99% hogy BUG.
Velem egyszer fordult elő ez akkor 2 napig csinálta, hogy termelt offline, ez sajnos azóta se fordult elő és nem tudom a logikáját miért csinálja.

Jaky, amikor nekem termelt offline akkor a termelés nem 1-el nőt és a supply nem 1-el csökkent hanem többet. Tehát amit mondtál hogy lefut a dolog a szerveren és az amúgy Online termelés az is igaz LEHET, de amit nekem is csinált az nem az volt tuti. De hogy miért csinálta az passzolom.

Ez ugyan az mint aminek a logikájára szintén nem jövök rá hogy eladásnál mi alapján dönti el hogy 30K körül ad vagy 8K körül ad fizetést....
Nem számit a crew sem nem tudom egyszerűen.

Viszont Plata elmondhatnád hogy milyen gyárak vannak és hogy töltöt/adod el öket hogy mindig beragad és termel offline :D

Mike :
A kokó után még mindig a Meth a legjobb. Telibe 357K-t termel a METH igaz kb 3,5-4 teli supplyból telik meg még a kokó 2 teli supply-ból maxra megy ami 420K

Ezután utolsó sorban talán a pénzhamisító éri meg, de azt nem tudom mennyit ad fullba és mennyure supply igényes.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42380) Daw93 válasza Kiskokó (#42379) üzenetére


Daw93
senior tag

A pénzhamisító maxon 296k-t ad és nem fogyaszt sok supplyt, viszont viszonylag sok idő mire felmegy maxra a termelés.
Valaki akart itt 2 gyárat, hát nekem kokó van meg pénzhamisító, dé elég macerás mindig a toppon tartani egyszerre a kettőt. Ha sikerül a nulláról mindkettő supplyját feltölteni maxra, utána van kb 1.5-2 szabad órád, és mehetsz megint tölteni amivel megint elmegy elég sok idő.. Kb 7-10 töltés kell ami 10 perccel számolva majdnem másfél óra.. Plusz ugye ha összegyűlik el is kell adni. Én jegeltem a pénzhamisítót és csak a kokót használom aktívan, mert ha mindkettőt viszem akkor nem sok időm marad játszani, csak gyűjtögetek mint a mokusok..

GTA Online: Daweee93

(#42381) ProgenXL


ProgenXL
őstag

4 gyáram van. Abból háromba csak veszem a supplyt. A kokainba lopom. Hasznom ugyanúgy van. Társakkal adom el csak. Eddig működött, ez után is. Szoval nem lehetetlen többet fenntartani. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42382) Logitech


Logitech
aktív tag

Nekem egyik nap a meth gyárban félig volt a product, 1 csík supplies volt, másnap amikor beléptem le volt állva a gyár, se alapanyag, se áru, és úgy kellett elindítanom mint legelső alkalommal.

(#42383) Kiskokó válasza Daw93 (#42380) üzenetére


Kiskokó
veterán

:D:D

Daweee a kis szorgos Hondás mókuss
nynynynynyn :DDD

2 gyárat azért simán el lehet vinni, főleg ha segítenek tölteni is.
Akkor a Pénzhamisító a 3. legjobb de ha kevés supply kell hozzá én amúgy lehet megveszem 3.nak akkor :D
Nem olyan vészes a 2őt se tölteni.
Na mind1

Asuska :
Én a helyedben pont fordítva csinálnám. A Kokó hozza a legtöbbet és az a gyár lesz teli a legkevesebb supplyból.. pont hogy abba venném az anyagot mivel csak 2x75K kell rászánni és a többibe meg gyűjteném amibe több is kell és kevesebb is a profit.

Logitech :

Valószínű Razziád volt és a rendőrök elvisznek mindent ilyenkor, újra kell indítani a gyárat.
Van lehetőséged megvédeni aztán elkapni a rendőrfurgont és visszavinni a dolgozókat.
de ha meghalsz VÉGE. szal ajánlott kurumával menni.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42384) Giii válasza Giii (#42361) üzenetére


Giii
senior tag

Ki próbálta már valaki am?

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#42385) Kiskokó válasza Giii (#42384) üzenetére


Kiskokó
veterán

Valaki próbálta már de meg nem mondom ki, valami indítási baja is volt vele talán. Meg hogy rohadt sokat foglal vagy mi.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42386) Plata válasza Kiskokó (#42385) üzenetére


Plata
félisten

Azt mondták hogy 155 giga hely is kell neki.És rohadt sok ramot eszik.

(#42387) zozyk válasza Giii (#42384) üzenetére


zozyk
addikt

Én felraktam még anno a tört verzióra. Szép meg jó,tényleg gyönyörű,de játszani nem lehet vele,mert törlődnek a küldetések egy idő után.

Szóval ha csak járkálni akarsz a világban,akkor érdemes felrakni.

(#42388) sqpp válasza Plata (#42386) üzenetére


sqpp
őstag

Én tényleg bevallom és nem egoizmusból de mi voltunk a legjobb Heist csapat :C

Most is egy sráccal a motoros küldit úgy megcsináltuk hogy helivel védték, meg még egy 720-as hacker is volt fent. Beugrattam valahogy a golf pályán az egyik bukkanóról és miután talajt értem fejbe lőttem a célpontot és el is húztunk :D

[ Szerkesztve ]

(#42389) JakyHUN válasza Kiskokó (#42379) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Hát itt ahány ember, annyi féle verzió hangzott már el az offline termelődős dologra, nekem is össze-vissza termel mikor online vagyok, úgyhogy szerintem még maga RS se tudja, hogy ennek most hogy is kéne igazából helyesen működnie. Biztos pofára termel :D Engem biztos utál, ezért nem nőtt még offline a raktárkészletem :)

(#42390) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Összefoglalóba írjátok be, hogy vidéki meth leszállításnál kukás/postás autót ne toljátok a telephely elején, mert beleesik a gödörbe :W

(#42391) Kiskokó válasza Gawamatsu (#42390) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azt simán kilehetett volna szedni csak elbasztátok :D :P haha

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42392) Giii válasza zozyk (#42387) üzenetére


Giii
senior tag

Valahol olvastam azt is,hogy fel lehet úgy telepíteni.hogy nem tílt le online-ról.Ha felrakom és ne talán tán menne is,és ha megunom akkor gondolom tőrlés és újra fel kell telepíteni az eredetit.Eredeti nekem a játék.

Ui:Mennyi plusz szabad hely kell neki?

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#42393) Logitech válasza Kiskokó (#42383) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ezt nem tudtam, hogy razziánál így működik. Nekem még nem volt, csak amikor más bandájában voltam, ott viszont akkor nekem is jött hívás + mutatta térképen hogy hová kell menni, addig azt hiszem mást nem is lehetett csinálni, nekem ilyen viszont nem volt.

(#42394) Plata válasza Giii (#42392) üzenetére


Plata
félisten

Minden modért tilt.
Nem próbáltam de állítólag 155 giga.

[ Szerkesztve ]

(#42395) Daw93 válasza Kiskokó (#42383) üzenetére


Daw93
senior tag

El lehet 2 gyárral lenni, csak akkor szinte másból nem áll a játékod csak gyűjtögetsz, eladsz, bevéded a gyárat ha támadják, segítesz kicsit a kollégáknak, aztán kezdheted az egészet előről. A multkor mikor a reptéren ökörködtünk vagy 1 órát akkor is teljesen kiürült mindkét gyáram meg te is mondtad hogy már zaklat LJT :D
Heistre is alig mentem mióta megvan a kokó, de ráuntam hogy egész végig furikázok, és jegeltem a pénzhamisítót, így tegnap hegyiékkel tudtam menni pár ps-t.
Így visszagondolva, elég egy kokógyár, bár a pénzhamisító is bőven visszahozta az árát, első nap vettem 2 milla volt mindennel együtt és 6.3-at termelt. A kokó tényleg a legjobb, az 2.3 milla volt összesen, 3.6ot termelt eddig és kb 10 napja van meg.

GTA Online: Daweee93

(#42396) zozyk válasza Giii (#42392) üzenetére


zozyk
addikt

Úgy emlékszem,kb ~70GB kell hozzá plusszban.

Ha tudod,mit másolsz be,akkor nem kell újra letölteni az egész játékot. (Mods mappa+ az OpenIV cuccai + az enb)

Online semmi mod nem ajánlott...de ezt többen írják is.

[ Szerkesztve ]

(#42397) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Nekem 2 gyáramba (kokó + fű) fixen full-on van mindig alapanyag nem fogy el. Nem kell alapagyagot se venni, se lopni örökké tart :) Szóval ebből kiindulva simán eltudom képzelni hogy valakinek termel ha offline van, és valakinek meg nem. Másik két gyáram az rendesen működik ott elfogy az alapagyag és néha pótolni kell.

(#42398) gabo91


gabo91
aktív tag

Golden/chrome Dubsta érdekelne (és még pár embert..) ha van valakinek bevált módszere kérem ossza meg velünk is :) "time to get away" küldetést próbáltuk, hogy mindig 12:00 van és LSC-nél körözgetünk.... ez sem jött be.... :F

(#42399) Plata válasza gabo91 (#42398) üzenetére


Plata
félisten

Kell hogy legyen valakinek gold vagy chrome anélkül sosem spawnol,meg kérsz valaki akinek van goldja azzal furikáztok és spawnol.Ha egyszer le spawnol utána már annyit fogsz találni hogy tele lesz vele a tököd. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42400) Crogan


Crogan
tag

A holnap kezdődő akciós hétről nincs valakinek infója?

Iphone 13,XboxSeriesX,Xiaomi AX3200,AW Ultra 2

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.